Świeca siedmiodniowa
Za moja corke o uzdrowienie wewnetrzne
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie dla mnie i moich bliskich i o poprawę sytuacji finansowej i własne mieszkanie
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla moich rodziców
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska, proszę o zdrowie i pomoc w pracy. L.
L.
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie i opiekę dla mojego brata Damiana.
Agnieszka
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji zmarłych:Kazimierza Józefiaka,Jadwigi Artiuchow i Jana Mazanka.Zwracam się również z prośbą o modliwę za Oktawię A. i o to aby do mnie wróciła i zawsze przy mnie trwała jeśli jest to zgodne z wolą Bożą.
Adrian
 

Świeca trzydziestodniowa
Jezu, proszę Cię o łaskę dobrego, mądrego, wierzącego męża. O uwolnienie Wojciecha z nałogu alkohollizmu, o jego nawrócenie, powrót do kościoła katolickiego i szybko szczerą spowiedź. Prosi Anna.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo pośredniczko wszystkich łask do Twojego Miłosiernego Syna proszę o dar szczęśliwej podróży dla moich dzieci i wnuków, a także dla mnie szybkiego powrotu do przebytej grypie.
Ryszard
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska ,ulecz nogę mojego chrześniaka Tomasza i pomóż mu w znalezieniu dobrej pracy .
Bogusława
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo prosze o modlitwe w intencji o boze blogoslawienstwo w moim zyciu i o laske glebokiej i zywej wiary.
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę w intencji brata Marcina i jego rodziny, by Maryja znalazła dla niego właściwe rozwiązanie,z wolą Bożą.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji zgodnej z przekazem Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie oraz we Francji, w Turcji, Niemczech, Iraku i Syrii. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za osoby konsekrowane aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z jego wolą.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska. Proszę o pokój na świecie, zaprzestanie walk. O zdrowie w rodzinie i lepszą sytuację w pracy. Dziękuję za wszystkie łaski. Módl się za nami.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO FATIMSKA, proszę Cię bardzo o pozytywne rozwiązanie pewnej trudnej sprawy, spokój w pracy oraz opanowanie i ludzkie podejście do pracowników naszych szefów. Dziękuję Ci za odebrane od Ciebie dotąd łaski, proszę Cię czuwaj nade mną i całą moją rodziną, wspieraj nas w trudnych chwilach i chroń przed wpływami szatana.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Gorąco proszę o modlitwę w intencji mojego przyjaciela D. Najdroższa Mamusiu pomóż mu zakończyć toksyczny związek, który go niszczy, zabiera mu chęć życia, powoduje stany depresyjne i wypala w nim umiejętność wiary, nadziei i miłości, poprowadź go i pomóż mu z tego związku odejść.Królowo ratuj go. Uwolnij go Matko od tej toksycznej kobiety w sposób jaki Ty pozwalasz.Spraw by ona zwróciła mu wolność - zrób to po swojemu Matko. Chroń Królowo jego dobre serce i nie pozwól aby go inni wykorzystywali by go tylko kontrolować. Rozwiąż Królowo Różańca węzły na jego ścieżce życia które go blokują - a po ludzku są nie do rozwiązania. Niech on uwierzy w siebie i swoją wartość. Kochająca Matko pomóż mu skruszyć otaczający go mur zagubienia, bezsilności i proszę pomóż mu podnieść się spod ciężaru życia. Widzę jak jest tą całą sytuacją bardzo umęczony - jak bardzo cierpi- jak jego gwiazda gaśnie. Dziękuję za dar osoby mojego przyjaciela - za wspólnie spędzone chwile, za każdą rozmowę z nim i każdą wiadomość.Chroń i wspieraj naszą relację. Pomóż nam służyć wzajemnym wsparciem. Spraw abyśmy byli w stałym kontakcie osobistym- telefonicznym, umożliw nam dłuższe spotkanie w realnym świecie na osobności byśmy mogli szczerze i otwarcie w spokoju porozmawiać - byśmy potrafili porozmawiać na każdy temat. Pozwól Matko pomóc mu w zdobywaniu wiedzy.Niech mój dom stanie się dla niego miejscem gdzie będzie mógł wypocząć i uczyć się. Bóg zapłać za każdą modlitwę za mojego przyjaciela
Ala
 

Świeca siedmiodniowa
o Ducha św dla Dawida o dobre przygotowanie do bierzmowanie.
kasia
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Tadeusza
Tadeusz
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Danuty
Danuta
 

Świeca wieczysta
Błagam o spokój w mojej rodzinie, aby zięć się odmienił wobec nas!! i o zdrowie w rodzinie! Bóg zapłać
Krystyna
 

Świeca trzydziestodniowa
o pomoc w rozwiązaniu problemów związanych z poczęciem dziecka o szanse zostania matką
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Katarzyny, jej uzdrowienia i ulgi w cierpieniu, a także udzielenia jej daru miłości, zaufania i nadziei.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moich rodziców, aby zrozumieli świętość Dnia Pańskiego i umieli w tym Dniu powstrzymać się od prac i nie dokładać pracy innym ludziom.
Bartłomiej
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę o zdrowie i dobrą opiekę lekarską dla mnie oraz pomóż mi w pracy i otocz przychylnymi ludźmi.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
O udaną operację chirurgiczną oraz zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej żony syna (szczególnie)i moje abyśmy szczęśliwie przetrwali trudny okres w naszym życiu i z bożą pomocą dotrwali szczęśliwych dni. Byśmy nie musieli martwić się o środki na ukończenie szkoły syna, Aby naszemu synowi powiodło się w szkole i szczęśliwie w zdrowiu ukończył szkołę i został wybitnym człowiekiem. Aby Bóg był zawsze z nami i dodawał nam wiary i siły i pozwolił być mi silnym i przeciwstawiać się złu. Błagam cię Boże. Robert
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko, chciałbym Cię serdecznie przeprosić za wszystkie moje grzechy i zaniedbania wobec Boga i bliźnich. Dziękuję Ci za wszystkie Łaski, którymi mnie obdarzasz. Chciałbym Cię także pokornie prosić w następujących intencjach: - za Magdalenę, którą kocham nad życie, a która nie odwzajemnia mojego uczucia - wstaw się proszę za mnie u Boga, aby udało się poruszyć jej sercem; - za zdrowie dla mojego ojca, aby mógł on cieszyć się życiem przez długi czas; - za zgodę w mojej rodzinie; - za wszystkich moich znajomych i przyjaciół; - za zmarłych z mojej rodziny; - za pokój na świecie; - za naszą Ojczyznę, Polskę, by była mądrze rządzona i by ludziom żyło się w niej dobrze; - za papieża Benedykta oraz papieża Franciszka, aby Bóg obdarzył ich potrzebnymi Łaskami; - za Kościół Święty, aby niestrudzenie głosił Ewangelię na całym świecie; - i za mnie, za wszystkie moje sprawy. Dziękuję Ci za pomoc w obronie doktoratu. Wspomóż mnie jeszcze w obronie oraz w zdaniu egzaminu adwokackiego. Królowo Pokoju, módl się za nami. Paweł
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Za dusze grzeszników w szczególności tych umierających , za których nikt się nie modli , aby otrzymali Boże Miłosierdzie - pierwsza intencja. Za dusze w czyśćcu cierpiące - druga intencja. Za to aby życie ludzkie od naturalnego poczęcia , aż do naturalnej śmierci było w pełni chronione na całym świecie - trzecia intencja. Za prześladowanych chrześcijan na całym świecie , aby ich prawo do życia w godności i do praktykowania wiary chrześcijańskiej było w pełni respektowane -czwarta intencja. Za naród żydowski , aby nawrócił się na wiarę rzymską - katolicką i za masonów , aby się nawrócili w prawdzie na wiarę rzymską - piąta intencja. Za moich znajomych: Stanisława , Mariana , Wiesława , aby pokonali nałogi alkoholizmu i nikotynizmu - szósta intencja. Za zmarłego ś.p. Henryka z Torunia, za ś.p. Zbigniewa z Torunia i ś.p. Pana Kazimierza z Ciechocina - siódma intencja. Za moją znajomą z pracy Panią Maritę i jej koleżanki, że by się prawdziwie nawróciły i nie grzeszyły ciężko - intencja nr osiem. Za małego Jasia i inne chore małe dzieci z Fundacji, a także za 6 - letnią Sofiję Drochak z Ukrainy , aby wyzdrowiały - dziewiąta intencja. Za moje intencje za które staram się modlić - dziesiąta intencja.
Adama
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Matko ktora jestes dla mnie wzorem zony blagam Cie o uratowanie mojej rodziny. Wyjedniaj mi u Jezusa przebaczenie meza ktoremu zawsze bylam i bede wierna. Spraw by odnalazl w swym sercu milosc do mnie i by gniew zamienil w dobroc, obojetnosc w czulosc a chec zemsty w wybaczenie. Spraw by dostrzegl wlasne winy i pozbywszy sie samolubstwa wrocil do mnie i naszej malej coreczki. Chce miec szanse wszystko mu wynagrodzic i udowodnic Twoje milosierdzie Mateczko. Moja rodzina tonie - Maryjo ocal te milosc.
Dorota
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o spokój i wyciszenie duszy dla mojej cioci Tereni,o znalezienie celu w życiu dla mojej mamy,o większy kontakt z tatą, o pomyślne leczenie mojego psa. Chcialabym podziekowac Matko kochana za zdrowie,pracę i za to,że mogę spełniać swoje marzenia. AMEN. KAMILA
Kamila
 

Świeca siedmiodniowa
za Sebastiana o łaskę zdrowia duszy i ciała
Wiesława i Maciej
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska!Dziękuję za dotychczasowe łaski i wsparcie,błagam o dalszą opiekę.Błagam o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich,o szczęście w domu i pomyślność naszej Ojczyzny.Proszę by moje siostry zrozumiały swój błąd,nawróciły się na dobrą drogę,miały więcej wiary ,nadziei i miłości w sobie.Halina.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze za moja corke, aby mi wybaczyla i okazala mi serce.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
o pomyślny przebieg podjętych przedsięwzięć, nowe pomysły i pracowitość
Magdalena
 

Świeca wieczysta
Proszę Cię Matko Przenajświętsza o Twe wstawiennictwo u naszego Boga aby okazał miłosierdzie i obdarzył łaską uzdrowienia mojego brata Tomasza z nałogów jakimi jest zniewolony.Proszę Cię abyś dopomogła mu odzyskać wolność i godność dziecka Bożego Rafał
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM O MODLITWY ZA ZYCIE BEZ RAKA DLA ANNY ZA SPOKOJ ZDROWIE MILOSC PIENIADZE WYGRANA W SADZIE....
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo z Fatimy błagam Cię bardzo gorąco o łaskę zdania egzaminu na prawojazy w sobotę . Proszę miej mnie w swojej opiece i spraw aby wynik był pozytywny proszę o to z całego serca dopomóż mi. Dziękuje za wszystkie łaski którymi obdarzasz mnie i moja rodzine każdego dnia i przepraszam za każda niewierność moja i mojej rodziny. Monika
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Za Siostry ZAkonne z Klasztoru Mniszek Klarysek Kapucynek św Klary w Szczytnie
Jerzy
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Kuby o to, żeby pomyślnie przeszedł operacje serca i wybudził się ze śpiączki. Proszę o opiekę Matki Bożej dla niego oraz potrzebne łaski. Bóg zapłać za modlitwę. Błogosławię
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O dar nieba dla Heleny Kowalskiej z okazji imienin
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Za Bartosza z okazji urodzin
Rafał
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o szybki awans w pracy, o zdrowie da mnie, męża, córeczki Agi i mamy, o spokój i wiele radości.
E
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę serdecznie o zdrowie, mądrość dla mnie,o wybur dobrej pracy . Ochraniaj mnie przed wrzelkim zlem jakie mnie czeka na tej ścieżce rzyciowej. Dzienkuję ci za znalezienie swojej drugiej połówki. Ruwnież proszę cię o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o twoja opiekę - a także za całą moją rodzinę. Amen
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za moja corke o laske stalej pracy i dobrego meza.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie i opiekę dla całej rodziny.Proszę też pomóż mi w pracy w trudnych chwilach i otocz dobrymi ludźmi.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
za mnie grzesznika janusza,bozene,karoline,zmarlych z rodziny kossakowskich,szczukow,karwowskich,pienkowski mieczyslaw,konopkow,br.szymon jankowski,ks.duczkowski,mokrzycka bronislawa,piotr,rogacien aleksander,tomaszewski kazimierz,o.janusz witowski,krzesniak edward,wanda,moich rodzicow krystyne antoniego,
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, a także Twoją matczyną opiekę i światło Ducha Świętego Ożywiciela na czas pisania pracy dr, a także ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Proszę także o łaskę otrzymania dodatkowej pracy związanej z utworzeniem nowego kierunku. Dziękuję za wszystko Matko Moja. Dziękuję za otrzymane błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i Twoją opiekę Matko Moja oraz proszę o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla moich pracodawców! Proszę także o rozwiązanie trudnej sprawy w pracy! Dziękuję za modlitwę!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, o MIŁOŚĆ, pokój i zgodę w rodzinie! Matko Boża Fatimska wspieraj i ratuj nas w każdy czas. Dziękuję za dotychczasową opiekę. I proszę o modlitwę we wszystkich intencjach, które leżą mi na sercu. O zdrowie dla mojego taty i babci oraz mamy. Bóg zapłać! Proszę także o światło Ducha Św., Twoją Matko opiekę oraz siłę i wytrwałość. A także proszę o łaskę, wylanie Ducha Świętego na moją rodzinę!!!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Boskiej Fatimskiej i Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych proszę o potrzebne łaski na czas pisania pracy oraz o łaskę błogosławieństwa w czasie po otwarciu przewodu doktorskiego, a także o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, ja już nie daję rady, świat mi się wali, BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ TERAZ DAL NIEJ O UZDROWIENIE GUZÓW NA PIERSI!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za DAR ŻYCIA MOICH DZIECI i za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!! Proszę także o pokój serca dla Patrycji i jej rodziny.
P
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie dla mojej babci Marii szczególnie teraz po operacji oraz rodziców Krystyny i Waldemara oraz w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. A dla mnie proszę o światło Ducha Św. na czas pisania pracy doktorskiej i mojej obrony. A także w intencjach Ci Matko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz w intencji Hanny o łaskę zdrowia, a także Magdy i jej męża o błogosławieństwo Boże.
PiM
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
PiM
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana, Ludwikę - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - Zenona oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława, Stanisławę i Zofię, - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Módlmy się za zmarłą ANNĘ, która przeżyła 23 lata o radość życia wiecznego.
xx
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie psychiczne i miłość oraz o wewnętrzne uspokojenie i poprawę sytuacji finansowej , stabilność finansową.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Dariusz
 

Świeca wieczysta
Szczęść Boże .Bardzo proszę o modlitwę w intencji moich dzieci Ani,Michała i Andrzeja o nawrócenie ,uwolnienie od złego ducha i odbudowanie naszych relacji .O nawrócenie mojego męża Czesława i powrót do Sakramentów Świętych o odrodzenie małżeństwa Marii i Czesława . Bóg zapłać
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Za pojednanie i ozdrowienie kontaktów z przyjacielem
Weronika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę w intencji Karoliny, aby Matka Boża pomogła mi odnowić przyjaźń z Iwoną i wpłynęła na Iwony zatwardziałe serce, które nie chce mi przebaczyć tego, że popełniłam błąd, którego bardzo żałuje i chciałabym go naprawić i zadośćuczynić Iwonie. Bardzo mi brakuje mojej przyjaciółki, która jest dla mnie jak siostra. Proszę módlmy się razem abym dostała drugą szansę od Pana Boga i uzyskała przebaczenie u Iwony i już nigdy Jej nie zawiodła a nasza przyjaźń żeby nadal mogła trwać i żeby już nigdy nie zabrakło w niej Pana Boga i Jego Błogosławieństwa.
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o modlitwę w intencji rozpadającego się małżeństwa Gniewomira i Elżbiety Wojtaszek. Oboje są daleko od Pana Boga, Kościoła, od siebie samych. Żyją niestety bez spowiedzi św, Komunii, i mszy świętej. Módlmy się dla nich o łaskę opamiętania, sakramentu pokuty i powrotu do Pana Boga. Błagajmy również o to, by Matka Boża rozwiązała romans Gniewomira z moją siostra Iwoną, i jeżeli jest to zgodne z Wolą Bożą niech przywróci Go z powrotem do żony i dziecka.
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o modlitwę w intencji Iwony, o to aby Matka Boża wyjednała Jej żal i łaskę spowiedzi. Aby umocniła w Iwonie wiarę, uzdrowiła Jej wnętrze i przemieniła Jej serce, które jest bardzo zatwardziałe i zawistne. Proszę również aby Matka Boża rozwiązała Jej związek z żonatym i dzieciatym mężczyzną, który ciągnie Ją na dno i coraz bardziej oddale do Pana Boga i ludzi którzy Ją naprawdę kochają i dobrze Jej życzą. Bóg zapłać!
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
Gorąco proszę o modlitwę w intencji mojego przyjaciela D. Najdroższa Mamusiu pomóż mu zakończyć toksyczny związek, który go niszczy, zabiera mu chęć życia, powoduje stany depresyjne i wypala w nim umiejętność wiary, nadziei i miłości, poprowadź go i pomóż mu z tego związku odejść.Królowo ratuj go. Uwolnij go Matko od tej toksycznej kobiety w sposób jaki Ty pozwalasz.Spraw by ona zwróciła mu wolność - zrób to po swojemu Matko. Chroń Królowo jego dobre serce i nie pozwól aby go inni wykorzystywali by go tylko kontrolować. Rozwiąż Królowo Różańca węzły na jego ścieżce życia które go blokują - a po ludzku są nie do rozwiązania. Niech on uwierzy w siebie i swoją wartość. Kochająca Matko pomóż mu skruszyć otaczający go mur zagubienia, bezsilności i pomoże podnieść spod ciężaru życia. Widzę jak jest tą całą sytuacją bardzo umęczony - jak bardzo cierpi- jak jego gwiazda gaśnie. Dziękuję za dar osoby mojego przyjaciela - za wspólnie spędzone chwile.Chroń i wspieraj naszą relację. Pomóż nam służyć wzajemnym wsparciem. Spraw abyśmy byli w stałym kontakcie osobistym- telefonicznym, umożliw nam dłuższe spotkanie w realnym świecie na osobności byśmy mogli szczerze i otwarcie w spokoju porozmawiać - byśmy potrafili porozmawiać na każdy temat. Pozwól Matko pomóc mu w zdobywaniu wiedzy.Niech mój dom stanie się dla niego miejscem gdzie będzie mógł wypocząć i uczyć się. Bóg zapłać za każdą modlitwę za mojego przyjaciela
Ala
 

Świeca siedmiodniowa
Za dusze w czyśćcu cierpiące : Anieli Gutowskiej i Jana Gutowskiego
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie Bronisława z ciężkiej choroby.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boza, prosze o nawrocenie dla calej mojej rodziny, o odmiane naszego zycia, o otwarcie sie naszego zycia na Boga i jego wole, prosze o nawrocenie dla ojca mojej coreczki
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Anety i Mariusza o pomoc w rozwiązaniu problemów związanych z poczęciem dziecka
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Za Justyne o odwage , milosc i madrosc w udzieleniu prawdziwej, Bozej pomocy Damianowi, o sile w wytrwaniu przy nim w tym czasie, o spowiedz i powrot na łono Kosciola.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
O radosc i pokoj w sercu dla Laury i jej rodziny za pomoc mamie, o dalsza troska i zrozumienie choroby, o pomoc ludzi dobrej woli w znalezieniu szybkiej, Bozej opieki lekarskiej i podjeciu skutecznego leczenia.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za Justyne z prosba o Boza umiejetnosc i madrosc w udzieleniu skutecznej pomocy rodzinie, oraz o wolnosc emocjonalna, swiatlo Ducha Swietego i pomoc Bozych ludzi w dalszej realizacji powolania.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za Damiana o umilowanie prawdziwej trzezwosci i odwage wziecia odpowiedzialnosci za swoje zycie, o podjecie skutecznego leczenia, o milosierdzie Boze i ludzi dobrej woli w zalatwianiu i szukaniu zabezpieczenia finansowego, w tym w znalezieniu Bozej pracy, oraz o prawdziwych przyjaciol i definitywne zerwanie z tymi, ktorzy pochodza nie od Boga.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za Artura o pragnienie nawrocenia dla niego i jego dzieci, o powrot na lono Kosciola, o Boza pomoc dla Damiana w podjeciu skutecznego leczenia, o prawdziwa przyjazn miedzy nimi.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za Czeslawe o pragnienie spowiedzi i komunii, o Boza relacje miedzy nia a corka i jej rodzina, o szybki powrot do normalnych obowiazkow i o chec do zycia.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji naszej trzy osobowej rodziny -- Wasilewskich zamieszkałych w Bieruniu ul. Węglowa 87 mieszkania 5 (blok). Głównie prosimy o zdrowie i o miłość oraz Boże miłosierdzie dla Nas. Jesteśmy \"doświadczani\" przez życie.
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie Andrzeja z alkoholizmu i depresji.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się, Siostry i Bracia, aby Dobry i Miłosierny Bóg, za wstawiennictwem Maryi, Pani naszej Fatimskiej, przyjął do swojego Królestwa duszę Ś.P. mojego Brata, Jerzego Męzińskiego. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen
Kazimierz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę Cię o łaskę pracy.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Szczesc Boże! Prosze o modlitwe o uzdrowienie zwiazku, aby chlopak Marcin wrocil do mnie i aby panowal pokoj, aby nie bylo zlosci, a duchowe zycie, zrozumienie szacunek i radosc. Niech to zlo jakie sie wdarlo miedzy nas ujdzie, aby On to zrozumial, ze postepuje zle i nawrocil sie. Pozdrawiam serdecznie Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska błagam Cię o łaską zdrowia dla Kuby i Moniki. Proszę Cię opiekuj się nimi i całą ich rodziną. Z wielką nadzieją w sercu prosi Aneta
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
O dobrą spowiedź, czystość stanu i wszystkie potrzebne łaski dla mnie. O wszystkie potrzebne łaski dla bliskich, szczególnie żony i dzieci.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu ufam Tobie Ty się tym zajmij ... Panie błogosław nam i wspieraj nas ...
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za zdrowie moich dzieci i wnuków oraz uzdrowienie mnie z choroby kręgosłupa. Proszę również o modlitwę o pomoc w wyjściu z nałogu Tomkowi.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska, prosze o zdanie egzaminu dla córki. L.
L.
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska, proszę o pomyslna operacje, zeby wszystko bylo dobrze.L.
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska, prosze Cię o zdrowie dla mnie i moich bliskich, proszę też o to abym miała dobrą pracę i oby wszystko było dobrze w pracy. Miej opiekę nademna.L.K.
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za mnie
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Maryi proszę o pomyślne zakończenie projektu feryjnego SCEK, o pokój między ludżmi w pracy,i o radość bycia razem. Proszę też o zdrowie dla mamy,c.Hani,c.Krysi i c.Marii, o chrzest dla Joszka i nawrócenie jego mamy,Kasi, o nawrócenie Marka oraz o owocne,piękne spotkanie rodzinne w niedzielę, o błogosławieństwo przebaczenia uraz w rodzinie.
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Maryjo, Przez Twoją potęgę, mądrość i miłosierdzie błagam Cię o uzdrowienie fizyczne i psychiczne Wiktora, o prowadzenie w Duchu Świętym moich wszystkich Dzieci oraz Błogosławieństwo Boże dla całej Rodziny. Ola
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Panie Jezu za moje życie i proszę o umocnienie naszej wiary, nadziei i miłości. Zbigniew
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Najukochańszy i Miłosierny Boże, w imię Najuchańszego Syna Twojego, a Pana naszego Jezusa Chrystusa za pośrednictwem Najświętrzej Dziewicy Maryji błagalnie proszę o pomoc Ewie w uwolnieniu z depresji, uzdrowienie duszy i ciała, pomoc w znalezieniu odpowiedniej pracy oraz siłę do dalszego podążania drogą wiary. Niech Duch Świety pomoże Ewie rozpoznać co jest dla niej właściwe i pomoże zrozumiec wolę Boga.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwy w intencjach Matki Bożej
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Matkę Bożą o pomoc, pokój serca, cierpliwość i zaufanie dla mnie w sprawie szukania męża oraz pokierowanie przez Matkę Bożą znajomością z mężczyzną, którego ostatnio poznałam.
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie Nas i Naszych dzieci, o zdrowie mojej Mamy, Cioci, Targalskiego, L. Żebrowskiego, K. Wyszkowskiego, S. Michalkiewicza, pomyślność, zdrowie i spokój w mojej rodzinie, zdrowie męża Ani, pomyślność i pokój dla Ojczyzny, Europy i świata. O zdrowie i pomyślność i bezpieczeństwo wszystkich Polaków. Wieczne odpoczywanie dla p. Krysi, p. Irka , Jurka, St. Barańczaka, p. Marysi S, Madzi, brata Celiny, synowej cioci M arii, cioci Marii, pana Sz., o. Bogumiła, Artura G. O zdrowie i pomyślność rodziny p. Krysi. O zdrowie K. Grzybowskiej, łaski dla syna Lucyny S., zdrowie Ani i jej mamy Ewy i ich pomyślność, zdrowie babci Wiktora P. O uzdrowienie p. Henryka. O uzdrowienie Tomasza U. Ratuj, Pani Nasza, chorych na raka, Wacka, Stefana. O rozwiązanie problemu. O potomstwo dla pragnących. O wszystkie moje dotychczasowe intencje. O wyjście z nałogu T. i P. O pomyślność w pracy T. W intencji dusz w czyśćcu cierpiących. Za wszystkich księży i osoby duchowne. Za Ukrainę, Rosję. Pani, ratuj Małgosię. O zdrowie, pomyślność i siłę dla M. i rodziny. O rozwiązanie problemu. Za zdrowie męża Bogusi. O zdrowie syna cioci Marii, jej wnuka. Za Kościół prześladowany. O opiekę nad b. Maksymilianem. Za pijących. O Intronizację Chrystusa na Króla Polski. O rozwiązanie problemu. O spokój ducha dla T. O zdrowie dla p. K. i p.P. Dziękuję Ci Pani za wszystkie udzielone do tej pory łaski. O zdrowie dla rodziny D. Rz. O rozwiązanie problemu. O zdrowie córek Rob. Za pielgrzymujących. O wszelkie łaski dla Marylki i jej rodziny. O rozwiązanie problemu. Matko Niebieska ratuj nas! O rozwiązanie problemu. O powołania. O margaretki. O spowiednika. O potrzebne łaski dla Kingi i Piotra. O szczęście osobiste dla Kingi, Marysi, Piotra, Doroty, Joasi, Ewy, Uli, Ewy. O dusze samobójców.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Matko Fatimska modlę się o zdrowie i pomyślność wszystkich moich dziewczynek oraz syna, męża i swoje. Proszę o łaskę, która Ty znasz. Proszę abyśmy byli kochajacymi i kochanymi ludźmi. Proszę o pojednanie moich dzieci. O szczęśliwa i terminowa podróż Marty, wnuczek i Michała. O pomyślne załatwienie sprawy wiadomej. W Twoja opiekę oddajemy się Matko Boża Fatimska. Bóg zapłać za modlitwy.
Basia
 

Świeca siedmiodniowa
o otrzymanie dobrej pracy wtym roku i postaw Maryjo w tym roku na mojej drosdze poboznego chlopaka bez nalogow i uzzleznien
s.
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, dziękuję za wszelkie łaski, ale proszę o następne, proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mojego syna Karola.
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w poniższych intencjach: 1. O siłę, zdrowie i błogosławieństwo Marianny,Roberta,Małgorzaty,Jakuba i Zuzanny Rosa oraz Teresy i Romana Błeszyńskich. 2. O pozytywne rozwiązanie sprawy dotyczącej Roberta Rosa. 3. O utrzymanie się w pracy, abym miał pracę od września 2017r. 4. O światło rozwagę i światło Ducha Św. dla Małgorzaty Rosa. 5. O łaskę nieba dla Agnieszki Filipek,Czesława Kamińskiego,Czesława Świeczaka,Heleny Czepczyk,Anny Gasińskiej,ks. Stanisława Sapota,ks. Zdzisława Warzecha, Domicelę i Władysława Błeszyńskich, Zuzannę i Władysława Dziuban. Bóg zapłać.
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji nowej, lepszej pracy dla Marii
Augustyn
 

Świeca siedmiodniowa
dziękuję za wsparcie modlitewne i opiekę Maryi i proszę o dalsze wsparcie modlitewne w intencji Kamila, Magdy, Ani oraz o modlitwę za wszystkich moich nieprzyjaciół
Renata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za Andrzeja, mojego tatę, któremu wczoraj odwołano operację ( rozrośnięty guz nerki, przerzuty do płuc, powiększone wszystkie węzły chłonne). Dziś ma zapaść decyzja czy lekarze podejmą jakiekolwiek leczenie. Błagam o modlitwę o wzajemne przebaczenie i pojednanie dla moich rodziców, którzy od ponad 30 lat żyją w separacji i są bardzo poranieni. Jezu, Ty najlepiej wiesz co dla nas najlepsze, wiem też, że dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych, proszę o łaskę uzdrowienia dla mojego taty, proszę o pomoc we wszystkich sprawach o których wiesz. Proszę Cię Jezu...., bądź z nami w ten trudny czas
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza dziękuje za wszystkie łaski, którymi mnie codziennie obdarzasz,proszę wyproś u Swojego Syna wszystkie potrzebne mi łaski,zdrowia, utrzymania pracy, pomóż odnaleźć sens i radość życia, pozwól spotkać iskierkę miłości. PROSZĘ I BŁAGAM
Lila
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie się i uwolnienie od opętania przez szatana dla Czesława Karkowskiego.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O uwolnienie i nawrócenie Kamilka, Kubusia, Andrzeja, Pawła i całej mojej rodziny. Oddaję nas wszystkich Tobie Jezu Najukochańszy jako Twoje dzieci, abyś nas zanurzył w Najświętszej Krwi i w Swoich Najświętszych Ranach i przemienił nas Swoją Zbawczą mocą, abyś został uwielbiony w naszych sercach i umysłach Najświętszy Panie. Błagam o nawrócenie dla moich najbliższych. Naucz mnie widzieć w nich dobro nawet wtedy, gdy ludzkie słabości zaciemniają obraz. Wierzę głęboko, ze Ty ich uzdrowisz. W Tobie cała moja nadzieja potężny, Wszechmogący Boże. Panie, napełnij mnie swoją miłością, otwórz moje oczy i serce, abym widziała i uwielbiała Ciebie w każdym człowieku. Proszę o Twe miłosierdzie dla mojej rodziny i o wieczny odpoczynek dla wszystkich zmarłych.Amen.
Katarzyna
 

 1 |
 2 |
 3 |
 4 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2017