Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska,spraw proszę, żeby mój były partner podjął terapię u psychologa i żeby przyniosła ona pozytywny efekt. Proszę spraw, żeby dał nam szansę i żebyśmy mogli odbudować nasz związek i być razem.
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Gorąco proszę o modlitwę za moją mamę Marię dziś zmarłą. Bóg zapłać
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o modlitwe za rodzine w bardzo ciezkiej sytuacji. prosze o pomnozenie wiary w rodzinie, o wzmocnienie nadzieji, o rozpalenie milosci i o laske sily przetrwania. Maryjo Mateczko modl sie za nami i nie zostawiaj nas, Boze Milosierny dopomoz nam. Jezu cierpienie meza niech Tobie ulzy, badz przy nim blagam i pomoz mu.
Danu
 

Świeca siedmiodniowa
Blagam o uzdrowienie meza, lekarze nic nie moga, stan jest bardzo ciezki przerzuty raka wszedzie. Jezu jesli jest wola Twoja to blagam pomoz Krzysiowi. Ja blagam Ciebie Panie o litosc i o powrot do zdrowia co ludzkimi silami jest nie mozliwe, wiesz Panie ze zgadzam sie z Twoja wola ale zanosze do Ciebie blaganie o uzdrowienie i jesli jest Twoja wola oddalenie cierpienia od Krzysia. Jezu kocham Ciebie i ufam Tobie. Prosze o modlitwe tez za dzieci i za mnie. Bog zaplac.
Dan
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo proszę o nawrócenie dla mojego taty i brata, żeby przestali pić, by tata nie przepijał swojego zasiłku, żeby brat zechciał iść do jakiejkolwiek szkoły i zdobyć wykształcenie, by znalezli stałą pracę,o ich nawrócenie i powrót do Boga i do kościoła
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, błagam Cię o łaski zdrowia i miłości dla mojej rodziny, dla Rodziców, Rodzeństwa i ich bliskich. Proszę Cię o dar macierzyństwa i małżeństwa, jeśli taka jest Twoja wola.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza z Fatimy, zanieś przed Boży Tron nasze prośby o zbawienie wieczne dla dusz Ś.P. Zmarłych: Janina Feliksa Michał Kurek; Kazimiera Piotr Paweł Jerzy Tadeusz Teresa Helena Jan Edmund Teresa Męzińscy; Helena Wacław Hieronim Rolczyńscy; Jan Korczak; Teresa Zygmunt Marek Gałązka; Paweł Tarasiuk; Edward Klimaszewski; Michał Szczepkowski. Dobry i Miłosierny Boże, przebacz Im
Marianna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, a także Twoją matczyną opiekę i światło Ducha Świętego Ożywiciela na czas pisania pracy dr, a także ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Proszę także o łaskę otrzymania dodatkowej pracy związanej z utworzeniem nowego kierunku. Dziękuję za wszystko Matko Moja. Dziękuję za otrzymane błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i Twoją opiekę Matko Moja oraz proszę o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla moich pracodawców! Proszę także o rozwiązanie trudnej sprawy w pracy! Dziękuję za modlitwę!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza z Fatimy proszę o Twoją opiekę nad synkiem i córką. Dziękuję za otrzymane łaski!! Matko Najświętsza dziękuję za Twoją opiekę i błogosławieństwo Boże w czasie pobytu w szpitalu i dobrą diagnozę płuc. DZIĘKUJĘ za wszystko! Proszę także szczególnie o zdrowie dla Błażeja oraz Hani, a także dla Moniki. Proszę o zdrowie również dla babci Marii i Krystyny oraz Waldemara oraz we wszystkich intencjach, które mam w sercu!!!!!!!
Ojciec
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ TERAZ DAL NIEJ O UZDROWIENIE GUZÓW NA PIERSI!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za DAR ŻYCIA MOICH DZIECI i za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!! Proszę także o pokój serca dla Patrycji i jej rodziny. Dziękuję także za dobrą diagnostykę i leczenie w szpitalu. Proszę o błogosławieństwo Boże dla syna Błażejka na czas uczęszczania do szkoły!!!!!!
Mąż
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAMY i prosimy o modlitwę za nasze małżeństwo, gdyż obecnie przeżywamy KRYZYS, o MIŁOŚĆ, pokój i zgodę w rodzinie! Matko Boża Fatimska wspieraj i ratuj nas w każdy czas. Dziękuję za dotychczasową opiekę. I proszę o modlitwę we wszystkich intencjach, które leżą mi na sercu. O zdrowie dla moich rodziców i babci. Bóg zapłać! Proszę także o światło Ducha Św., Twoją Matko opiekę oraz siłę i wytrwałość oraz we wszystkich intencjach będących w sercu, a nie wypowiedzianych. A także proszę o łaskę, wylanie Ducha Świętego na moją rodzinę!!!
Małżonek
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Boskiej Fatimskiej i Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych proszę o potrzebne łaski na czas pisania pracy oraz o łaskę błogosławieństwa w czasie po otwarciu przewodu doktorskiego, a także o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, ja już nie daję rady, świat mi się wali, BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby dla mojej babci Marii oraz o zdrowie dla rodziców Krystyny i Waldemara a także w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. A dla mnie proszę o światło Ducha Św. na czas pisania pracy doktorskiej i mojej obrony. A także w intencjach Ci Matko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz w intencji Hanny o łaskę zdrowia.
Zatsroskany
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
P i M
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana, Ludwikę - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - Zenona oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława, Stanisławę, Zofię Hannę, - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Módlmy się za zmarłą ANNĘ, która przeżyła 23 lata o radość życia wiecznego oraz za zmarłego Marka H.
Xx
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o moditwe za moja Mame z okazji jej Swieta o zdrowie i wszelkie potrzebne laski. O opieke Matki Bozej.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwe w intencji podziękowania Najświętszej Maryi kochanej Matki Niebieskiej za wszystkie otrzymane dotąd łaski i opiekę. Bóg zapłać.
Sandra
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo prosze o modlitwe w intencji uratowania małżeństwa Doroty i Macieja i łaskę nawrócenia dla nich. Bóg zapłać.
Sandra
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia psychicznego i fizycznego dla mnie i całej mojej rodziny oraz łaskę nawrócenia całej mojej rodziny. Bóg zapłać.
Sandra
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji zerwania znajomości mojego brata Kamila z mężatką i o łaskę jego nawrócenia . Bóg zapłać.
Sandra
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej cioci Doroty z bardzo ciężkiej choroby. Bóg zapłać
Sandra
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji mego syna Tomasza by Bóg dał mu siły w tym trudnym dla niego okresie rodzinnym ,zachował go przy zdrowiu i sprawił by wszystkie jego problemy się poukładały
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię najlepsza Matko, aby mój brat Arek wytrwał w abstynencji od alkoholu, i w nowej pracy zawodowej.
Adam
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boska fatimska! zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie łaski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Zeby Curt juz na zawsze z nami zostal. Zebysmy z synkiem mogli cieszyc sie pelna rodzina nareszcie.Dziekuje
Zaneta
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za zmarlych rodzicow Zofie i Jozefa i blagam o wybaczenie grzechow jakimi zranili Pana Jezusa i przyjecie Ich do Krolestwa Niebieskiego. Wieczny odpoczynek racz im dac Panie a swiatlosc wiekuista niechaj Im swieci na zawsze niech odpoczywaja w spokoju u boku Pana.
Danu
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko nasza blagam Ciebie o uzdrowienie meza jego cierpienie jest nie do zniesienia dla dzieci i dla mnie. Zlituj sie Maryjo i obdarz go laska zdrowia, upros Syna Swojego a Pana naszego o litosc nad cierpieniem. Dopomoz aby mogl sie z nami komunikowac i nie cierpial. Miej Maryjo w opiece dzieci i mnie, nie opuszczaj naszej rodziny bo jestes nasza nadzieja. Rozaniec ktory odmawiam kazdego dnia ofiaruje za meza i rodzine. Przybliz nas do Siebie Panie Jezu poprzez to cierpienie. Badz z nami. Nie opuszczaj blagam.
Danuta
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo! Powierzam Twojej opiece Natalię, Tomka i Dominika - ich wiarę, zagrożoną przez rozpad małżeństwa. Powierzam moje małżeństwo z Krysią raz jeszcze - uratuj naszą Miłość.
Jerzy
 

Świeca siedmiodniowa
O pomyślne załatwienie spraw sądowo-komorniczych
Julian
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o wyleczenie stanu zapalnego przy kości ogonowej u mojego syna Stanisława.
Wioletta
 

Świeca siedmiodniowa
Za mamę z okazji dnia matki miej Maryjo w swej opiece moją mamę
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla Oliwki Bartosza Dawida Dominika miej je Matko w swej opiece
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Najukochańsza Matko, dziękuję z całego serca za wszystkie łaski, jakich z Twoją pomocą dostąpiłam. Proszę Cię o wstawiennictwo u Boga Ojca w intencji szczęśliwego porozumienia między mną a wiadomą Ci osobą, aby w sprawach sercowych wszystko mi się szczęśliwie i pomyślnie ułożyło
Diana
 

Świeca siedmiodniowa
Za Andrzeja o uwolnienie od nałogu alkoholowego i powrót do zdrowia.
Be
 

Świeca siedmiodniowa
Za duszę śp. Bronisława, który prosi w śnie o modlitwę.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża i Matko Nasza Łaskawa, Uzdrowienie Chorych, proszę, otocz swoją troskliwą opieką Joasię i Agnieszkę, które dziś przejdą operacje oraz wspomóż wszystkich lekarzy i pielęgniarzy, którzy w tych operacjach będą uczestniczyć. Proszę, Ty sama wszystkim kieruj i nad wszystkimi czuwaj. Do Ciebie z ufnością się uciekam, bo Tobie Bóg nie odmówi niczego. Bądź pozdrowiona Maryjo, pełna Bożej łaski. Amen.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie, mądrość dla mnie,dopomuż mi być wytrwałym w mojej pracy . Ochraniaj mnie przed wrzelkim zlem jakie mnie czeka na tej ścieżce rzyciowej.Dopomóż mi byc niezmiennym w swoich myślach.Ruwnież proszę cię o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o twoja opiekę - a także za całą moją rodzinę. Amen
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Szczesc Boze Matko Boza prosze Cie o pomoc w problemach finansowch SZczesc Boze
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska, proszę Cię dobry cały tydzień, o pomoc w pracy i dobrą pracę dla męża i córki. L.K.
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę Cię o łaskę nawrócenia i dobrej spowiedzi. Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i moich bliskich i Twoją opiekę nad moją Ojczyzną. Proszę o rarunek dla prześladowanych chrześcijan.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Za syna o slub kosielny, dobra katolicka zone.
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
Dzień dobry!!! Bardzo proszę o modlitwę w ważnej sprawie. Otóż ma dojść do złamania przysięgi małżeńskiej, do rozwodu. Bardzo proszę o modlitwę w sprawie uratowania rodziny mojego kuzyna, o opamiętanie dla jego żony!!! Z góry serdeczne Bóg zapłać!!!
Zenon
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Maryjo o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego i oddechowego. Bóg zapłać.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o Boże błogosławieństwo w rodzinie Turczyk i Bury
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Huberta o potrzebne mu łaski na drodze życia
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Prośba o uzdrowienie duchowe, fizyczne i psychiczne Wujka Moniki, który przebywa w szpitalu. O siły dla Moniki w pomaganiu Choremu Wujkowi. Amen. Bóg zapłać.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Bożeny, która bedzie operowana. Proszę Ciebie Matko o opiekę jej, lekarzy i personel medyczny. Proszę o szczęśliwy powrót do zdrowia.
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o laske i blogoslawienstwo Boze w dniu dzisiejszym abym sobie poradzila w zalatwianiu ogromu spraw ktore na mnie spadaja. Prosze o laske spokoju sily i madrosci abym wytrwala i nie zalamywala sie przed dziecmi, miej Panie w opiece nasza rodzine.
Danuta Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Dziekuje za otrzymane laski i opieke nad mezem i dziecmi i mna, jest nam lzej jak czujemy pomoc i laski Boze, jak moge uciec i wyplakac sie do Mateczki ktora slucha mnie cierpliwie, dziekuje za modlitwe w intencji naszej rodziny, ktora jakos trwa. Prosze o laske zdrowia dla meza, o uzdrowienie i laske przetrwania teudnego czsu dla dzieci i zony. Bog zaplac.
Danut
 

Świeca wieczysta
O uwolnienie od nałogu pornografii i nieczystości cielesnej i duchowej, o uwonienie z przeszłości i łaskę przebaczenia sobie i rodzicom, oraz bratu. A także otwarcie serca na Bożą miłość i dar przyjęcia jej całym sobą. O uwolnienie od zniewolenia i działania demonów w moim życiu. O uzdrowienie obrazu Boga w moim życiu, a także o łaskę wiary i modlitwy, oddaje również moje finanse i mieszkanie, abym miała godne warunki do życia.
Basia
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie laski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o wyprostowanie mojej drogi życiowej,rozwiązanie problemów,błogosławieństwo dla córek: odpowiedniego męża i dobrą pracę dla starszej i pomoc w nauce i zdanie egzaminów dla młodszej.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O dobra prace dla mnie, abym mogl utrzymac rodzine. Bog zaplac +
Rafal
 

Świeca siedmiodniowa
o dar nieba dla Zofii i Tomasza Grondalskich z okazji rocznicy śmierci Zofii
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
o dobrego męża
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój serca prosi Anna
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Za Mikolaja o zdrowie i uwolnienie od chorob genetycznych.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska, proszę Cię o dobry tydzień dla mnie i moich bliskich, proszę o pomoc w pracy. L.K.
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
O EWELINE ZATORSKA KORCZAK JEJ NAWROCENIE do pana Boga ORAZ JEJ powrot oraz SZCZERA MILOSC DO ZDZISŁAWA JACKA ZAGAJEWSKIEGO
Zdzisław
 

Świeca siedmiodniowa
Na wstępie dziękuję za wszystkie modlitwy w mojej intencji. Błagam jeszcze o modlitwę abym wygrała albo zdobyła w jakiś sposób pieniądze na spłatę wszystkich moich długów i zakup mieszkania . Proszę abym kupiła duże piękne mieszkanie w Warszawie i była w nim szczęśliwa z córką . A jeśli nie to na chwilę obecną żebym wynajęła piękne i tanie mieszkanie .Proszę też o modlitwę aby mój romans z Radosławem przerodził się w coś poważnego żeby zaczął mnie traktować poważnie i pokazywał że mu na mnie zależy przy wszystkich . Bóg zapłać .
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, błagam Cię o dar miłości. Spraw, żeby ten, który jest bliski mojemu sercu, odpowiedział na moją tęsknotę. Anna.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za zdrowie mojego syna Piotra.
Andrzej
 

Świeca trzydziestodniowa
Nawrócenie córki Julii oraz uporządkowanie spraw rodzinnych i zawodowych
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
O światło Ducha Świętego dla pewnej osoby.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za trzeźwość i o trzeźwość proszę. Ty mnie znasz i wiesz że jestem niewierzący ale wciąż mam nadzieję że i dla mnie masz miejsce. Dodaj proszę wiary, nadziei, siły i odwagi.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko Najświętsza proszę Cię o ratunek dla mojej rodziny, aby to, co się powywracało, wróciło znów na właściwe miejsce. Aby moi bliscy,szczególnie mama, brat i mąż oraz koleżanka Magda nawrócili się do Boga i porzucili swoje grzechy. Aby w naszym domu została przywrócona właściwa rola ojca i Pan pomógł nam naprawić nasze relacje rodzinne, przywrócić miłość wzajemną, której już od dawna brakuje, a uwolnić nas od egoizmu i samolubności.Aby mój mąż odzyskał właściwą hierarchię wartości w swoim życiu, by Bóg i rodzina stały się dla niego ważniejsze niż praca i byśmy pokonali przeszkody do zamieszkania w jednym kraju,znalezienia tam odpowiedniej pracy i tworzenia prawdziwej chrześcijańskiej rodziny. Proszę także Mateczko o pomoc w uleczeniu z przewlekłych stanów zapalnych wielu narządów i podwyższonej od kilku lat temperatury oraz innych problemów nie pozwalających m.in. na poczęcie dziecka. Proszę też o zdrowie dla babci i taty i aby przestali się zamartwiać i zaufali w pełni Bogu, potrafiąc mu oddać wszystkie swoje problemy.Dopomóż Mateczko byśmy otrzymali łaskę przebaczenia sobie wzajemnie w mojej rodzinie zarówno osobom żyjącym, jak i zmarłym, wzajemnego pojednania oraz uwolnienia od obciążeń pokoleniowych i światło Ducha Świętego w podejmowaniu dobrych i mądrych decyzji. Proszę o rychłe i pomyślne zakończenie spraw sądowych, ciągnących się już od dłuższego czasu i aby nasza rodzina pozostała potem jednością, a także o rozwiązanie problemów z remontem domu. Dopomóż Panienko, by Polska pojednała się z Ukrainą, potrafiąc przebaczyć i także prosić o przebaczenie. Aby Pan Bóg uchronił nasz kraj od wojny, by rządzący szanowali polską przyrodę jako dzieło Boże i dobro wszystkich pokoleń i by każde życie ludzkie było chronione ustawowo od poczęcia. Za wszystkie łaski serdecznie dziękuję. Bóg zapłać za modlitwę.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za zdrowie dla mojego męża oraz szczęśliwe rozwiązanie dla mojej córki.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Daniela. Maryjo proszę czuwaj nad nim nieustannie i udzielaj mu potrzebnych łask. Pomóż mu zakończyć i uwolnić się z toksycznego związku, którym jest zniewolony i który zabiera mu chęć do życia, niszczy w nim wiarę-nadzieję-miłość.Kochająca Matko proszę uratuj go, wskaż u właściwą drogę i spraw by uwierzył w siebie i swoje możliwości - on jest tym wiązkiem bardzo umęczony - brak mu sił by się podnieść-pomóż mu przetrwać burze jego życia i wskaż rozwiązanie tam gdzie po ludzku jest to trudne. Proszę chroń jego życie i zdrowie - daj mu jasność umysłu.Matko w Twoje dłonie składam wstęgę Daniela życia.Chroń naszą przyjaźń i spraw byśmy mogli w spokoju porozmawiać i byśmy służyli sobie wzajemnym wsparciem. Bóg zapłać za każdą modlitwę.
Przyjaciel A
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwie za odzyskanie głosu. Abym mogła juz mówić bez chrypy .. Szczęść Boże
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
Za Annę o szybki powrót do zdrowia.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o łaskę dobrej pracy dla mnie oraz, aby Bóg postawił na mojej drodze mężczyznę z którym będę mogła iść przez życie założyć rodzinę, a także o łaskę uzdrowienia mojego układu nerwowego i oczu Aga
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za corke i jej narzeczonego, o Boze blogoslawienstwo dla ich zwiazku.
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za Agnieszkę o uwolnienie jej z nerwicy ,leków o trzeźwość umysłu i potrzebne łaski Bóg zapłać
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Blagam o modlitwe o laske uzdrowienia Krzysia z bardzo ciezkiej choroby, Panie oddal od niego cierpienie i niemoc spraw blagam aby mogl z nami jeszcze cieszyc sie zyciem i daj nam Panie abysmy mogli razem wielbic Ciebie. Wiem ze Tylko Ty mozesz mu pomoc, ogarnij Krzysia Swoja moca i laska i poblogoslaw jego i jego cierpienie. Panie Boze uslysz blaganie moje. Jezu Chryste ktory tyle ucuerpiales dla nas tak bardzo Cie prosze ulituj sie nad nim. Jezu ufam Tobie i kocham Ciebie i niech bedzie wola Twoja Wszechmogacy Boze.
Krzys
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę w intencji o zdrowie psychiczne dla Mateusza
Mateusz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię najlepsza Matko o zdrowie dla naszej mamy Anny, i brata Arka. Aby szybko otrzymał pracę i wytrwał w niej. O wyzwolenie brata z nałogu alkoholizmu. Także o uzdrowienie z nowotworów i zranień duchowych cioci Joli i kuzynki Małgosi.
Adam
 

Świeca trzydziestodniowa
Boże pomóż mojej córce w jej cierpieniu.Przez Niepokalane Serce Maryi- Jezu Ty się tym zajmij!
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo, Królowo Świata Całego; dziękuję za łaski i dobrodziejstwa, które otrzymujemy ? my oddani Tobie. Z całego serca, proszę Święta Pani; o błogosławieństwo i opiekę nad moimi kochanymi rodzicami, błogosławieństwo dla wszystkich Ludzi dobrej woli, i mnie grzesznika Dominika. Proszę Matko Boska Fatimska o wybaczenie grzechów, miłość, szczęście, zdrowie, radość, pomyślność, zdanie egzaminów na prawo jazdy, dobrą pracę, edukację, spokój, pokój i ogólne zadowolenie z życia. Proszę o Królowo Nieba i Ziemi spraw, by świat wokół nas był piękny, ludzie byli dobrzy i byśmy potrafili tym pięknem, dobrem, Tym Miłosierdziem, które bez wątpienia jest od Boga Ojca; byśmy potrafili dzielić się z innymi. Proszę o Cudowna Matko Boża, natchniona Mocą Ducha Świętego, Mamo Jezusa Chrystusa Króla mego, Mesjasza Zmartwychwstałego spraw, by moje życie w końcu ułożyło się dobrze. Bóg zapłać. Dziękuję Wszystkim za Modlitwę.
Dominik
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Matko Boża pokornie Cię proszę uproś u miłosiernego Pana Boga przebaczenie wszystkich grzechów dla mnie i mojej rodziny.Serdecznie żałuję za wszystkie grzechy.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boża Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski i prosimy Cię o dalsza opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Uzdrowienie
Patrycja
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji naszej rodziny o dary Ducha Świętego.Bóg zapłać
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
proszę dla córki Natalii o światło i dary Ducha Sw. aby zdała egzaminy z ekonomii, managmentu i sztuki kończące szkołę
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosze o modlitwe w intencji powołań swietych kapłanów, zakonnic, zakonników, o nawrócenie duchownych zwiedzionych przez złego, o umocnienie w wierze duchownych jak i swieckich ktorzy trwaja przy Matce Bozej i Bogu, o opieke i łaski potrzebne dla egzorcystów, z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji łask wiary i opamietania dla moich bliskich ,przyjaciół, oraz sąsiadów , o pokoj i szczescie w domu jak i łaski najbardziej potzrebne , z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji bezpieczeństwa dla Polski, o nawrócenie Narodu i Rządu Polskiego i wrogow Polski, o to by dokonała sie Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski,o nawrocenei Rosji, zydów,o mądrość i rozeznanie dla duchownych ,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji ks. Adama Staśkowiaka, oraz w intencji nawrocen kolegow i kolezanek jak i nieprzyjaciół , z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Najświętszej prosze o modlitwe w intencji nawrocenia ojcow i matek ktorzy chca zabic wlasne dzieci przez aborcje, o nawrocenie i opamietanie dla przesladowcow chrzescijan, o nawrocenie mieszkancow Komarowa, Lubczyny , Goleniowa,prosze o modlitwe za dusze czysccowe, dziekuje ,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca trzydziestodniowa
za rodzinę
Jan
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomoc w wyjściu nałogu masturbacji i pornografii, oraz wysłuchanie moich próśb związanych z moim życiem
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Za duszę zmarłego Mariusza Rus.
Filip
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji podziękowania Najukochańszej Matce Maryi za wszystkie otrzymane dotąd łaski i opiekę nade mną i całą moją rodziną. Bóg zapłać.
Sandra
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrego męża. Bóg zapłać.
Sandra
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwe w intencji rozwiązania problemu trudnej sytuacji finansowej. Bóg zaplac.
Sandra
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża uproś mi u Pana Jezusa łaskę uzdrowienia dla mnie ,dla mojego męża Ryszarda i całej mojej rodziny. Ratuj małżeństwo mojego syna Marcina z Moniką .Odmień mojego syna na lepsze. Pomóż nam sprzedać dom w górach. Odmień los mojej siostry na lepszy i ustatkuj siostrzeńców.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM O ZDROWIE DLA MOICH DZIECI,ICH NAJBLIŻSZYCH I DLA MNIE.
Teresa
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Boska Fatimska! Zwracamy się do Ciebie z podziękowaniem za wszystkie otrzymane od Ciebie łaski i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy. Elżbieta i Joanna
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Za nienarodzone i utracone dzieci, ludzi Chorych o powrót do zdrowia, za zdrowie i bezpieczeństwo mojej rodziny, pokój na świecie, wolną i niepodległą Polskę i pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych. A także o opiekę nad potrzebującymi.
Marek i Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
Królój nam Chryste. Królowa Różańca Świętego módl się za nami.
Boguslaw
 

 1 |
 2 |
 3 |
 4 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2018