Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji tego, aby NMP i jej Syn wyleczyli mnie z lenistwa i abym wykonywał swoją pracę radośnie, skutecznie i ku bożej chwale.
Jan
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji zgodnej z przekazem Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie oraz we Francji, w Turcji, Niemczech, Iraku i Syrii. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za osoby konsekrowane aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z jego wolą.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i spokój ducha dla bratowej
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Gorąco proszę o modlitwę w intencji Daniela. Najdroższa Mamusiu pomóż mu zakończyć toksyczny związek, który go niszczy, zabiera mu chęć życia, powoduje stany depresyjne i wypala w nim umiejętność wiary, nadziei i miłości, poprowadź go i pomóż mu z tego związku odejść.Królowo ratuj go. Uwolnij go Matko od tej toksycznej kobiety w sposób jaki Ty pozwalasz.Spraw by ona zwróciła mu wolność - zrób to po swojemu Matko. Chroń Królowo jego dobre serce i nie pozwól aby go inni wykorzystywali by go tylko kontrolować. Rozwiąż Królowo Różańca węzły na jego ścieżce życia które go blokują - a po ludzku są nie do rozwiązania. Niech on uwierzy w siebie i swoją wartość. Kochająca Matko pomóż mu skruszyć otaczający go mur zagubienia, bezsilności i proszę pomóż mu podnieść się spod ciężaru życia. Widzę jak jest tą całą sytuacją bardzo umęczony - jak bardzo cierpi- jak jego gwiazda gaśnie. Pomóż mu Matko otrzymać awans zawodowy i objąć wyższe stanowisko w pracy. Dziękuję za dar osoby mojego przyjaciela - za wspólnie spędzone chwile, za każdą rozmowę z nim i każdą wiadomość.Chroń i wspieraj naszą relację. Pomóż nam służyć wzajemnym wsparciem. Spraw abyśmy byli w stałym kontakcie osobistym- telefonicznym, umożliw nam dłuższe spotkanie w realnym świecie na osobności byśmy mogli szczerze i otwarcie w spokoju porozmawiać - byśmy potrafili porozmawiać na każdy temat. Bóg zapłać za każdą modlitwę za mojego przyjaciela
Ala
 

Świeca trzydziestodniowa
Aby rozwiązały się wszystkie trudne sprawy, z jakimi się zmagam - żebym mogła w pokoju realizować Boży plan.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Maryi proszę o spowiedź dla mnie, dla eyw, o nawrócenie Kasi, w.Krzyśka,Marka, Januszka, wszystkich z mojej rodziny i o chrzest dla Joszka.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Fatimska Pani.....Opiekuj sie nadal Kasią..Białaczka lekoooporna.Dla Boga nic nie jest niemozliwe....Tobie ja powierzyłam 13 stycznia...Uproś o cud uzdrowienia dla niej Syna swego.....I daj jej łaskę wytrwania,wiary nadzieji i miłości.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
O Matko Boska wstaw się u syna Swego a Pana naszego Jezusa Chrystusa o cud uzdrowienia Kasi z białaczki.
Michalina
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o mocną Wiarę i dobrą Nadzieję i piękną Miłość .Błagam o łaskę zdrowia dla siebie i swoich bliskich \' Proszę o łaskę Miłosierdzia dla mojego męża i dar bojażni Bożej oraz szczere nawrócenie sie do Boga i odejscie mężą od innej kobiety, a powrót do mnie i do dzieci .Bog zapłać wszystkim za modlitwe .Amen Kocham i ufam Ci Jezu.
Ilona
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za mnie o laske dobrej spowiedzi
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o łaskę macierzyństwa.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Tadeusza
Tadeusz
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Danuty
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
Miłosierny Jezu obmyj Twoją Przenajdroższą krwią ciężko chorą Annę i ulżyj jej w cierpieniu.Daj siłę córce sprawującej nad nią opiekę,przynieś pokój i miłość do ich domu.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska proszę o pomoc w odnalezieniu mojego męża Andrzeja i jego szczęśliwy powrót do domu
Marzena
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Matkę Bożą o pomoc, pokój serca, cierpliwość i zaufanie dla mnie w sprawie szukania męża oraz pokierowanie przez Matkę Bożą znajomością z mężczyzną, którego ostatnio poznałam.
Agata
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie błagam o cud w moim małżeństwie. Pojednaj i prowadź. Amen
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za mojego brata Andrzeja o błogosławieństwo w dalszym leczeniu i o uzdrowienie go z choroby nowotworowej
Lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo, Królowo Świata Całego; dziękuję za łaski i dobrodziejstwa, które otrzymałem do tej pory. Z całego serca proszę Cię Święta Pani o błogosławieństwo i opiekę w tym moim nowym wieku - 38 lat. Proszę Matko Boska Fatimska o miłość, szczęście, radość, pomyślność, dobrą pracę, kontynuowanie edukacji, spokój, zdrowie i ogólne zadowolenie z życia. Proszę Cię Święta Maryjo spraw, by świat wokół mnie był piękny, ludzie byli dobrzy i bym potrafił tym pięknem i dobrem dzielić się z innymi. Proszę Cię Święta Królowo, Mamo Jezusa Chrystusa Króla mego Mesjasza Zmartwychwstałego - spraw, by moje życie ułożyło się dobrze. Dziękuję.
Dominik
 

Świeca siedmiodniowa
Za prześladowanych chrześcijan
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI EGZAMINU O JEGO ZDANIE DAWID CIEŚLIŃSKI
Dawid
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Panu Bogu wiadomej.
Michał
 

Świeca wieczysta
Maryjo proszę prowadź mnie zawsze do żywego Syna.Pomagaj Mamusiu wytrwać w podjętych decyzjach.
Ewa
 

Świeca wieczysta
Maryjo proszę miej w opiece Mateusza.Ukazuj proszę mu drogi do Twojego Syna Jezusa.Chroń fo proszę Maryjo przed narkotykami alocholizmem ..
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Krolowo Nieba,proszę o laske dobrej pracy dla Wioli i Anny,o dar potomostwa i zdrowia dla Krzysztofow i ich bliskich,o dar pojednania i milosc w rodzinie,szczególnie malzenstwa Jarka i Marzeny,o Dary Ducha sw.dla moich siostrzeńców w I komunii sw.,o laske nieba dla mojego Taty i dusz czyścowych.Dzieki o Maryjo za wierne serce,za dobra śmierć Taty i trwanie przy naszej rodzinie w trudach życia.Ave Maria!
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo... Ty wiesz co sie z M dzieje, jakim on strasznym naciskom i niesprawiedliwym oskarżeniom ulega... Ty wiesz Matko Kochana co przeżył w życiu, ile go kosztuje to wszystko. Z wielką ufnością o Twoją pomoc i wsparcie, proszę Ciebie, chwytając się za Serce Twojego Syna, odwołując się do Nieskończonego Miłosierdzia Pana Boga oraz z uwagi na Twoją Matczyną Miłość - pomóż nam. Chroń nas. Ufam, że nas nie zostawisz. Ufam, że nie odrzucasz nikogo kto się do Ciebie ucieka. Wszystkich proszę o modlitwę, serdeczne Bóg zapłać
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko, chciałbym Cię serdecznie przeprosić za wszystkie moje grzechy i zaniedbania wobec Boga i bliźnich. Dziękuję Ci za wszystkie Łaski, którymi mnie obdarzasz. Chciałbym Cię także pokornie prosić w następujących intencjach: - za Magdalenę, którą kocham nad życie, a która nie odwzajemnia mojego uczucia - wstaw się proszę za mnie u Boga, aby udało się poruszyć jej sercem; - za zdrowie dla mojego ojca, aby mógł on cieszyć się życiem przez długi czas; - za zgodę w mojej rodzinie; - za wszystkich moich znajomych i przyjaciół; - za zmarłych z mojej rodziny; - za pokój na świecie; - za naszą Ojczyznę, Polskę, by była mądrze rządzona i by ludziom żyło się w niej dobrze; - za papieża Benedykta oraz papieża Franciszka, aby Bóg obdarzył ich potrzebnymi Łaskami; - za Kościół Święty, aby niestrudzenie głosił Ewangelię na całym świecie; - i za mnie, za wszystkie moje sprawy. Dziękuję Ci za pomoc w obronie doktoratu. Wspomóż mnie jeszcze w zdaniu egzaminu adwokackiego. Królowo Pokoju, módl się za nami. Paweł
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję, Panie Boże za moje życie i za moją rodzinę i proszę o dalszą opiekę nad nami oraz o umocnienie naszej wiary, nadziei i miłości. Zbigniew z rodziną
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża proszę Cię o nawrócenie dla profesora Piotra. Niech Bóg obdarzy go ta wielka łaską przejrzenia na oczy, łaskę szczerej wiary i miłości do Boga i do ludzi. Dziękuję Maryjo ze mnie zawsze wysłuchujesz.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, chroń chrześcijan w całym świecie,gdziekolwiek się znajdują.Niech bedą niewidzialni dla złego. Daj im siłę nauczania i wyrywania ze szponów diabelskich wszystkich, których spotykają. O to sie módlmy przez Jezusa Chrystusa Pana Naszego i Zbawiciela. Amen Módlmy się o pokój i zażegnanie złego w imieniu Jezusa Chrystusa.Amen Jezu działaj, o to Cię błagamy.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
za rodzicow zofi i kazimierza matusiak
Ryszard
 

Świeca siedmiodniowa
Pani z Fatimy proszę o Twoją łaskę i opiekę na każdy dzień.
Andrzej
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji nawrócenia dzieci i wnuków
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się do Miłosiernego Ojca za wstawiennictwem Maryi, Pani naszej Fatimskiej, za dusze Ś.P. Janiny Feliksy Michała Kurek; Kazimiery Piotra Jerzego Pawła Tadeusza Teresy Jana Heleny Edmunda Teresy Męzińskich; Wacława Hieronima Heleny Rolczyńskich; Jana Korczaka; Marka Teresy Zygmunta Gałązków; Wacława Kamińskiego; Leonarda Kowalskiego; Heleny Smolińskiej; Edwarda Klimaszewskiego; wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące i wszystkich Zmarłych z mojej Rodziny. Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen
Marianna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza dziękuję za Twoją opiekę i błogosławieństwo Boże w czasie pobytu w szpitalu i dobrą diagnozę płuc. DZIĘKUJĘ za wszystko! Proszę także szczególnie o zdrowie dla Błażeja oraz Hani, a także dla Moniki. Proszę o zdrowie również dla babci Marii i Krystyny oraz Waldemara.
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, a także Twoją matczyną opiekę i światło Ducha Świętego Ożywiciela na czas pisania pracy dr, a także ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Proszę także o łaskę otrzymania dodatkowej pracy związanej z utworzeniem nowego kierunku. Dziękuję za wszystko Matko Moja. Dziękuję za otrzymane błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i Twoją opiekę Matko Moja oraz proszę o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla moich pracodawców! Proszę także o rozwiązanie trudnej sprawy w pracy! Dziękuję za modlitwę!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, o MIŁOŚĆ, pokój i zgodę w rodzinie! Matko Boża Fatimska wspieraj i ratuj nas w każdy czas. Dziękuję za dotychczasową opiekę. I proszę o modlitwę we wszystkich intencjach, które leżą mi na sercu. O zdrowie dla mojego taty i babci oraz mamy. Bóg zapłać! Proszę także o światło Ducha Św., Twoją Matko opiekę oraz siłę i wytrwałość. A także proszę o łaskę, wylanie Ducha Świętego na moją rodzinę!!!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Boskiej Fatimskiej i Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych proszę o potrzebne łaski na czas pisania pracy oraz o łaskę błogosławieństwa w czasie po otwarciu przewodu doktorskiego, a także o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, ja już nie daję rady, świat mi się wali, BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ TERAZ DAL NIEJ O UZDROWIENIE GUZÓW NA PIERSI!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za DAR ŻYCIA MOICH DZIECI i za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!! Proszę także o pokój serca dla Patrycji i jej rodziny. Dziękuję także za dobrą diagnostykę i leczenie w szpitalu.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie dla mojej babci Marii szczególnie teraz po operacji oraz rodziców Krystyny i Waldemara oraz w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. A dla mnie proszę o światło Ducha Św. na czas pisania pracy doktorskiej i mojej obrony. A także w intencjach Ci Matko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz w intencji Hanny o łaskę zdrowia, a także Magdy i jej męża o błogosławieństwo Boże.
PiM
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
PiM
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana, Ludwikę - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - Zenona oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława, Stanisławę i Zofię, - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Módlmy się za zmarłą ANNĘ, która przeżyła 23 lata o radość życia wiecznego.
xx
 

Świeca siedmiodniowa
o nawrócenie brata
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego wyjścia z nałogu. Nawiedził mnie i pozostał ze mną straszny nałóg samogwałtu- masturbacji. Proszę o modlitwę w intencji tego, abym wyszedł z tego okropnego i śmiertelnie grzesznego przyzwyczajenia. Proszę o siłę i wytrwałość w tym, abym raz na zawsze zażegnał popełnianie tego grzechu.
Kacper
 

Świeca trzydziestodniowa
O pełne zdrowie, mądrość, harmonie, szczeście i dobre załatwienie wszystkich spraw tutaj dla mnie i mojej rodzinki, na chwałe Boga Ojca, Amen
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
O laske pokoju serca dla mnie
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie dla mojej Mamy Ireny, dobrą opiekę lekarską, bezbolesne badania i dobre ich wyniki. Proszę o dobrze wykonaną protezę aby mogła ją nosić. Proszę błogosław Jej w każdym dniu i prowadź w zdrowiu i radości.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mnie
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Znana wspomożycielka dusz czyśćcowych (nieżyjąca już) Maria Simma pisała w swojej książeczce \"Moje przeżycia z Duszami Czyśćcowymi\" (na str. 38, wydanie ojca St. Skudrzyka T.J.), że te dusze \"najczęściej zjawiają się w pierwszą sobotę miesiąca, w święto Matki Boskiej i w poście. Szczególnie dużo ich przyjść może w Wielki Tydzień, w listopadzie i w Adwencie.\" Dlatego teraz, kiedy mamy Wielki Post oraz uroczystość Zwiastowania NMP, chciałbym prosić o modlitwę za zmarłych: 1. z mojej rodziny: babcię Marunię, babcię Zosię, dziadka Jurka, wujka Ryśka i zmarłych z dalszej rodziny (znanych bardziej moim rodzicom niż mnie) oraz znanych mi powinowatych moich ciotek i dawnych bliższych znajomych rodziny; 2. Annę Skiepko oraz zmarłych z mojej byłej szkoły podstawowej (15 osób), liceum (4 osoby) i uczelni (33 osoby); 3. Alfredę Kaczorowską, Zofię i Józefa Kromskich, Kazimierza Szopę, Marię Szmidt i zmarłych wolontariuszy szczecińskiego Hospicjum św. Jana Ewangelisty; 4. Józefa Kwiatkowskiego i zmarłych uczestników spotkań Odnowy w Duchu Świętym w parafii św. Jana Bosco w Szczecinie w latach 1991-1996; 5. moich rodziców chrzestnych Jadwigę i Jerzego; 6. księdza kanonika Stanisława Skorodeckiego; 7. księdza marianina z Lichenia - Olgierda Nassalskiego, ojca pasjonistę Dominika Busztę z Rodziny Matki Pięknej Miłości i księdza Krzysztofa Pasiekę MSF z Apostolstwa Dobrej Śmierci; 8. księdza kanonika Tadeusza Moskala; 9. prymasa Józefa Glempa i trzech nieżyjących arcybiskupów szczecińsko-kamieńskich: Kazimierza Majdańskiego, Mariana Przykuckiego i Zygmunta Kamińskiego; 10. Pawła Szczerzyńskiego i Piotra Radonia; 11. siedmioro moich zmarłych lekarzy; 12. profesora Wolfganga Richtera z Berlina.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza dziękuje za wszystkie łaski, którymi mnie codziennie obdarzasz,proszę wyproś u Swojego Syna wszystkie potrzebne mi łaski,zdrowia, utrzymania pracy, pomóż odnaleźć sens i radość życia, pozwól spotkać iskierkę miłości. PROSZĘ I BŁAGAM
Lila
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwy w intencjach Królowej Pokoju
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska, błagam Cię za osoby cierpiące na choroby psychiczne m.in. depresję czy psychozę maniakalno-depresyjną. Dopomóż im, aby wyzdrowiały i mogły się cieszyć normalnym życiem, nie zagrażały ani sobie ani innym oraz aby ich najbliżsi doznali ukojenia. Daj im dość wewnętrznej siły, aby przezwyciężyły najgorsze chwile i wyszły z nich zwycięsko.
Alicja
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska błagam Cię za tych, którzy targnęli się na swoje życie. Wyjednaj im proszę Boże miłosierdzie i otocz ich Swą Matczyną miłością.
Alicja
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuje Ci Jezus za wspólne lata w moja zona i dziećmi a teraz w najtrudniejszej chwile mego życia proszę o wsparcie aby szatan nie rozłączył nas, pragnę abyś przyszedł do naszej rodziny i zbawił nas od zguby czyli spermacji, która jest wymysłem szatana. Święta matko boska proszę Cię Stella Maris, gwiazdo najwyższa abyś w ostatniej chwili przed nasza zguba uratowała nasz związek małżeński Jarka i Ani. My teraz myślimy o tym świecie ale dla każdego z nas przyjdzie ta chwila, kiedy będziemy musieli pójść z niego. Dlatego wołam chwalą Tobie Boże i najświętszej Mari naszej Matki. Kocham was. Jezu ufam Tobie, ty się tym zajmij, ja już dawno nie mogę.
Jarek
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu proszę o pokój serca, łaskę przebaczenie i pojednania dla Ryśka i Gabrysi, ratuj proszę to małżeństwo, pomóż im się na nowo pokochać i połączyć
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Matko Fatimska za opiekę nad Grzegorzem,i dziękuję za szczęśliwie przebyta operacje.Czuwaj Matko Ukochana nad jego rodzina
Elzbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o powrót do Ojczyzny,
Ala
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, Matko Boża, pokornie Cię proszę o pomoc podczas egzaminu adwokackiego, który odbędzie się w przyszłym tygodniu. Wspomóż mnie proszę Łaską mądrości, abym miał jasność umysłu i mógł nie tylko poprawnie rozwiązać wszystkie zadania, ale także w sposób przejrzysty sformułować rozwiązania. Stolico Mądrości, módl się za nami. Amen.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża uratuj małżeństwo mojego syna Marcina z Moniką. Uwolnij mojego syna Marcina od złego ducha. Uzdrów mnie ,uzdrów mojego męża Ryszarda ,udziel wszelkich łask zdrowia mnie ,mojemu mężowi i całej mojej rodzinie.
Halina
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Cię o miłosierdzie Boże dla naszej rodziny, o jej nawrócenie i dar dobrej spowiedzi. Elżbieta.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
O pokój na świecie, zdrowie dla córki i całej rodziny, za grzeszników, o powołania kapłańskie i zakonne, za papieża Franciszka, dusze w czyśćcu cierpiące,za chorych, cierpiących, samotnych i opuszczonych.
Adela
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o wstawiennictwo .Chcę poznać dobrego sercem mężczyznę .Chcę zaręczyć się, wyjść za mąż w tym roku i urodzić dziecko. Sprawa jest o tyle trudna ,że mam 42 lata nigdy z nikim nie byłam chociaż się starałam i modlę o to od ponad 20 lat, dlatego w tym względzie mogę liczyć tylko na cud, o który tak błagam. Beata z Sosnowca.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, dziękujemy za wszelkie łaski nam udzielone, prosimy o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz o Dary Ducha Św. dla Karola.
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska, proszę o zdrowie i pomyślność dla moich dzieci. L.
L.
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska, proszę z zdrowie, udaną operację i o dobrą pracę, abym mogła godnie żyć. L.K.
L.
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateńko,moja siostra Wiesia straciła wzrok w wyniku cukrzycy,operacja nic nie dała.Błagam,przywróć jej wzrok.Amen
Cecylia
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno Przenajświętsza dopomóż dokończyć doktorat, zdać egzaminy, napisać pracę i dostać pracę na uczelni
Jarosław
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o szczęśliwe rozwiązanie sprawy mojego chłopaka, który ma problem w pracy. Mateńko proszę, abyś obdarowala go swoją opieką i by nie stracił pracy. Ty wiesz co jest teraz dla niego najlepsze. Powierzam Ci go w zupełności.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Matko, powierzazm Tobie moich kochanych przyjaciół Kasię, Marlenkę, Krysię, Agnieszkę, Beatkę, Sylwię, Agatkę, Maćka, Mateusza, Konrada, Roberta i całą naszą wspólnotę św. Dobrego Łotra. Oddaję nas Tobie jako Twoje dzieci, niech Jezus Chrystus Twój Syn zanurzy nas w Swojej Najświętszej Krwi i w Swoich Najświętszych Ranach i przemieni nas Swoją Zbawczą mocą, aby Jezus został uwielbiony w naszych sercach i umysłach. Błagam o Twoją opiekę. Wierzę głęboko, ze Ty nas poprowadzisz do Pana. W Tobie cała moja nadzieja ukochana Maryjo. Matko, otwórz nasze oczy i serca, abyśmy widzieli i uwielbiałali Pana w każdym człowieku. Proszę o Twą opiekę dla naszych rodzin i o wieczny odpoczynek dla wszystkich zmarłych. Amen.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla moich rodziców.
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę o naprawy relacji mojej i Czarka.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska błagam Cię o łaską zdrowia dla Kuby i Moniki. Proszę Cię opiekuj się nimi i całą ich rodziną. Z wielką nadzieją w sercu prosi Aneta
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę uzdrów duszę i ciało mojego męża Artura, uwolnij go od złego i wlej w jego serce miłość. Proszę uratuj nasze małżeństwo i pomóż nam żyć w zgodzie i szacunku do siebie. Proszę też, o zdrowie dla synka Stasia, spraw proszę, żeby udało mu się dostać do szkoły Pijarów. Proszę też o zdrowie dla mamy Elżbiety i o jej jutrzejszy szczęśliwy powrót do domu z pielgrzymki do Ziemi Świętej.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska dziękuję za otrzymane łaski proszę Cię o rozwiązanie mojej trudnej sytuacji w rodzinie,o uwolnienia ze zniewolenia alkoholowego męża Waldemara o doświadczenie Bożej miłości,uzdrowienie rodziny,o przemianę serc mojej rodziny aby nastał pokój,miłość radość z życia w naszym domu wraz z córką i jej rodziną ,proszę o szczęśliwy poród i zdrowie dla córki Gosi i dziecka i opiekę Bożej Rodziny dla całej rodziny.Maria
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za mnie
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji dusz w czyśćcu cierpiących znikąd pomocy nie mających
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji pokoju na świecie,pokoju w Polsce,i większego wzajemnego zrozumienia miedzy rodakami
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji ludzi starszych,samotnych.Matko czuwaj nad nimi by czuli Twa opiekę,obdarzaj łaska zdrowia i wytrwałości
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji dzieci niewidomych,słabowidzących,dzieci niepełnosprawnych.Naucz nas Matko dostrzegać te dzieci w naszym otoczeniu,naucz nas widzieć więcej...
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla moich rodziców.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji siostry Barbary o łaskę zdrowia,o pomyślność.Czuwaj Matko Ukochana na jej rodzina.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji siostry Anny o szczęśliwe donoszenie ciąży i szczęśliwe rozwiązanie
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska miej w opiece Grzegorza aby jutrzejsza operacja zakończyła się powodzeniem,daj mi łaskę zdrowia do walki z choroba która go dotknęła
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska miej w opiece Grzegorza aby jutrzejsza operacja zakończyła się powodzeniem,daj mu łaskę zdrowia i sile w walce z choroba którą go dotknęła.
Elzbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji jedności małżeńskiej oraz o nawrócenie męża
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji ś.p. Sławomira oraz jego rodzinę; o pocieszenie i potrzebne łaski. W intencji pokoju w Polsce i na świecie. W intencji Marleny o łaskę zdrowia i nawrócenia oraz w intencji Mieczysława, Przemysława, Błażeja, Patrycji o łaskę wyrwania z nałogów i nawrócenia. W intencji Joanny o łaskę cierpliwości i zdrowia. W intencji Dagmary i Adama oraz Wiktorii i Łukasza, o miłość, wytrwałość w czystości i szczęśliwe zawarcie sakramentu małżeństwa. W intencji Julity o szczęśliwy przebieg operacji i zdrowie, Julii o wszelkie błogosławieństwo i zdrowie. W intencji Macieja i Stanisława; aby znaleźli dobre żony, Jolanty; aby znalazła dobrego męża oraz w intencji Ireny; aby znalazła dobrego męża i zarazem ojca dla córki. W intencji dziękczynnej za zdrowie Marty. Bóg zapłać.
Dagmara
 

Świeca siedmiodniowa
Zdrowie, opiekę oraz bardzo dobre wyniki wszystkich badań dla mamy Aliny,zdrowie i błogosławieństwo dla córki Julii i całej rodziny a zwłaszcza pozytywne dla mnie załatwienie wiadomej sprawy.
Klaudia
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu wspomnij na Stefana, daj mu Twoje światło i przyznanie się do Ciebie.
Wiesław
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateńko blagam Cie ,jesli taka jest wola Boza pozwol mi przyjechac do Ciebie do Fatimy 13maja w twoje swieto,pomoz uzyskac srodki na bilet lotniczy.Prosze dopomoz mi zdac prawo jazdy.Asia
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko, prosze o wolnosc od dyktatyry dla mojej Ojszyzny.
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO FATIMSKA, proszę Cię bardzo o pozytywne rozwiązanie pewnej trudnej sprawy, spokój w pracy oraz opanowanie i ludzkie podejście do pracowników naszych szefów. Dziękuję Ci za odebrane od Ciebie dotąd łaski, proszę Cię czuwaj nade mną i całą moją rodziną, wspieraj nas w trudnych chwilach i chroń przed wpływami szatana.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska błagam o pomoc w pracy abym się rozwijała naukowo a nie żebym tylko w większości wykonywała praca organizacyjną i dydaktyczną, proszę o dary Ducha Świętego. Błagam aby w pracy nikt się na mnie nie mścił. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Spraw aby tata nie znęcał się nad nami psychicznie. Popraw sytuację w rodzinie aby nie było kłótni nieporozumień i pretensji. Proszę o pomoc w wiadomych sprawach dla mnie
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska dlaczego nic się nie udaje w naszym życiu? proszę o nową pracę, błagam o pomoc w dotychczasowej abym miała natchnienie do pisania tekstów. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników, ponieważ nie ma chętnych do pracy. Proszę aby wygrywał kolejne przetargi i aby udało się znaleźć branże w której praca byłaby cały rok a nie sezonowo. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Moja nadzieja z dnia na dzień maleje. Wiesz jak jest mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochana Matko proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu a także o możliwość zdobycia habilitacji. Proszę o dar pokory o wiarę w lepsze jutro. Błagam o dobrego wykształconego męża. Jeżeli znajomość, którą nawiązałam jest niezgodna z Wolą Bożą proszę o jej bezbolesne zakończenie. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska błagam Ciebie aby w pracy nie plotkowano na mój temat oraz relacji łączącej mnie z M. Matko wskaż mi drogę, którą powinnam kroczyć. Ty dobrze wiesz, że ufam w Twoją dobroć oddaje się Tobie Ufam Tobie, Ty się Tym zajmij troszcz się Ty o mnie. Proszę postaw na mojej drodze właściwego mężczyznę, który ma zostać moim mężem. Wierzę Tobie z całego serca proszę prowadź mnie właściwą drogą. Ty się tym zajmij. Proszę o dobrego wykształconego wiernego męża, zmianę pracy na lepszą, jasność umysłu przy pisaniu oraz kolejny stopień w rozwoju. Proszę o jasność umysłu chęć do pracy oraz pokorę. Błagam aby mamusi i braciszkowi było lżej aby rozkręcili biznes i mieli dobrych pracowników. Dopomóż nam błagam z całego serca wiem, że jestem największym grzesznikiem. Uproś mi wybaczenie u Pana Jezusa.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie Nas i Naszych dzieci, o zdrowie mojej Mamy, Cioci, Targalskiego, L. Żebrowskiego, K. Wyszkowskiego, S. Michalkiewicza, pomyślność, zdrowie i spokój w mojej rodzinie, zdrowie męża Ani, pomyślność i pokój dla Ojczyzny, Europy i świata. O zdrowie i pomyślność i bezpieczeństwo wszystkich Polaków. Wieczne odpoczywanie dla p. Krysi, p. Irka , Jurka, St. Barańczaka, p. Marysi S, Madzi, brata Celiny, synowej cioci M arii, cioci Marii, pana Sz., o. Bogumiła, Artura G. O zdrowie i pomyślność rodziny p. Krysi. O zdrowie K. Grzybowskiej, łaski dla syna Lucyny S., zdrowie Ani i jej mamy Ewy i ich pomyślność, zdrowie babci Wiktora P. O uzdrowienie p. Henryka. O uzdrowienie Tomasza U. Ratuj, Pani Nasza, chorych na raka, Wacka, Stefana. O rozwiązanie problemu. O potomstwo dla pragnących. O wszystkie moje dotychczasowe intencje. O wyjście z nałogu T. i P. O pomyślność w pracy T. W intencji dusz w czyśćcu cierpiących. Za wszystkich księży i osoby duchowne. Za Ukrainę, Rosję. Pani, ratuj Małgosię. O zdrowie, pomyślność i siłę dla M. i rodziny. O rozwiązanie problemu. Za zdrowie męża Bogusi. O zdrowie syna cioci Marii, jej wnuka. Za Kościół prześladowany. O opiekę nad b. Maksymilianem. Za pijących. O Intronizację Chrystusa na Króla Polski. O rozwiązanie problemu. O spokój ducha dla T. O zdrowie dla p. K. i p.P. Dziękuję Ci Pani za wszystkie udzielone do tej pory łaski. O zdrowie dla rodziny D. Rz. O rozwiązanie problemu. O zdrowie córek Rob. Za pielgrzymujących. O wszelkie łaski dla Marylki i jej rodziny. O rozwiązanie problemu. Matko Niebieska ratuj nas! O rozwiązanie problemu. O powołania. O margaretki. O spowiednika. O potrzebne łaski dla Kingi i Piotra. O szczęście osobiste dla Kingi, Marysi, Piotra, Doroty, Joasi, Ewy, Uli, Ewy. O dusze samobójców.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, Fatimska módlmy się razem o pokój w ludzkich sercach, pokój w rodzinach i pokój na świecie.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Jezusa, prośmy za tymi, którzy nie znają Twojego Syna, żeby Go poznali i pokochali.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska módlmy się razem za dusze moich zmarłych bliskich i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Gorąco proszę o modlitwę w intencji Daniela. Najdroższa Mamusiu pomóż mu zakończyć toksyczny związek, który go niszczy, zabiera mu chęć życia, powoduje stany depresyjne i wypala w nim umiejętność wiary, nadziei i miłości, poprowadź go i pomóż mu z tego związku odejść.Królowo ratuj go. Uwolnij go Matko od tej toksycznej kobiety w sposób jaki Ty pozwalasz.Spraw by ona zwróciła mu wolność - zrób to po swojemu Matko. Chroń Królowo jego dobre serce i nie pozwól aby go inni wykorzystywali by go tylko kontrolować. Rozwiąż Królowo Różańca węzły na jego ścieżce życia które go blokują - a po ludzku są nie do rozwiązania. Niech on uwierzy w siebie i swoją wartość. Kochająca Matko pomóż mu skruszyć otaczający go mur zagubienia, bezsilności i proszę pomóż mu podnieść się spod ciężaru życia. Widzę jak jest tą całą sytuacją bardzo umęczony - jak bardzo cierpi- jak jego gwiazda gaśnie. Pomóż mu Matko otrzymać awans zawodowy i objąć wyższe stanowisko w pracy. Dziękuję za dar osoby mojego przyjaciela - za wspólnie spędzone chwile, za każdą rozmowę z nim i każdą wiadomość.Chroń i wspieraj naszą relację. Pomóż nam służyć wzajemnym wsparciem. Spraw abyśmy byli w stałym kontakcie osobistym- telefonicznym, umożliw nam dłuższe spotkanie w realnym świecie na osobności byśmy mogli szczerze i otwarcie w spokoju porozmawiać - byśmy potrafili porozmawiać na każdy temat-potrafili służyć sobie wzajemnym wsparciem. Bóg zapłać za każdą modlitwę za mojego przyjaciela
Ala
 

 1 |
 2 |
 3 |
 4 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2017