Świeca trzydziestodniowa
W intencji dzieci nienarodzonych, prosząc o niebo dla tych dusz, a także o łaskę macierzyństwa dla wszystkich kobiet spodziewających się dziecka
Stanisław
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża modlę się w intencji siebie abym mogla odnaleźć się w codziennym życiu gdyż czuję się bardzo zagubiona i bezsilna w pokonywaniu trosk i podejmowaniu dla mnie ważnych decyzji.Proszę Cię wskaż mi drogę,którą mam kroczyć.Dziękuję za modlitwę!
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska modlę się o osobę na której mi zależy o otwartość jego uczuć względem mnie.Jeżeli jest to osoba odpowiednia dla mnie niech ,połączy nas prawdziwa miłość.Dziękuję za modlitwę.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego, aby Polacy i inne narody świadomie wybrały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Ukrainie oraz w Iraku i Syrii.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO PEŁNA ŁASK,MATKO MIŁOSIERNA,DZIĘKUJĘ ZA WSZELKIE ŁASKI I DOBRO,KTÓRE MI DAJESZ.CO DNIA PROSZĘ BYŚ POMAGAŁA MOJEMU PRZYJACIELOWI KELVINOWI CHODZIĆ,ODDYCHAĆ,ŻYĆ DALEJ,BY MÓGŁ NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ.MARYJO,TY WIESZ,ŻE JEST DLA MNIE WSZYSTKIM CO MAM,WSPIERAJ NAS.USŁYSZ MOJE BŁAGANIE,PRZYJMIJ MODLITWĘ I WYSŁUCHAJ.MATECZKO,TYŚ MOJĄ SIŁĄ I MOCĄ,NIE OPUSZCZAJ NAS,TY JEDNA MOŻESZ POMÓC,MARYJO,UFAM TOBIE,TRZYMAJ MOCNO ZA RĘKĘ I CHROŃ SWOIM PŁASZCZEM.BĄDŻ UWIELBIONA.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska bardzo proszę miej w opiece moich rodziców uchroń ich przed kradzieżami i wszelkimi niebezpieczeństwami oraz bliskich mojej Żony oraz moją rodzinę. Wspomagaj nas i zachowaj od złego. Proszę opiekuj się nimi.Proszę o modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące oraz dusze naszych bliskich zmarłych i osób, które znaliśmy a których już nie ma wśród nas o życie wieczne. Dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o opiekę na każdy dzień oraz wsparcie w trudnych chwilach.Zachowaj nas w zdrowiu i uchroń nas od wszelkich utrapień, trosk i chorób. Proszę pomóż w znalezieniu pracy dla mojego brata Rafała, który został zwolniony aby mógł zapewnić podstawowy byt córce i żonie. Bóg zapłać.Matko Boża opiekuj się babcią Chruściel raz moimi rodzicami uchroń ich przed kradzieżami i niebezpieczeństwami grożącymi ciału i duszy.
Jarosław
 

Świeca siedmiodniowa
Niepokalane Serce Maryi, proszę o ratunek w sprawie o której wiesz. Dziękuję za wszystkiej otrzymywane łaski, siłę i pomoc. Mirka
Mirosława
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Matko o cud uzdrowienia taty żeby wyszedł z tej ciężkiej choroby żeby odzyskał wzrok na jedno oko i żeby wyniki badań były dobre. Proszę dodaj mu sił. Proszę wysłuchaj mnie Boże.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla całej rodziny, zwłaszcza o zdrowe oczy Patrycji.
nnn
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże przez niepokalane Serce Matki Bożej Fatimskiej prosimy by żadne dziecko ni było pozbawiane prawa do życia
Janina i Józef
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska,dziekuje Ci za wszystko co jest, co dzieje sie w moim zyciu,ze udaje sie mi pomalu oddawac pieniadze, ze ochraniasz mnie i moja rodzine swoja laska. Prosze serdecznie o zdrowie, madrosc, szczescie dla mojej mamusi, ojca, babci, brata, mojej zony, cureczki i o szczesliwe rozwiazanie wszystkich moich problemow. Prosze o pokoj na Ukrainie, o pokuj, zgode i milosc w naszej rodzinie. Daj mi sily w walce ze zlem,w walce z ruznymi spokusami przed jakimi ciezko jest mi sie strzymac. Prosze rowniez, zebym mogl powrucic pieniadze ktore jestem winien ludziom, wspieraj mnie w moim biznesie. Chron Mateczko mnie i moja zone z dzieckiem, daj mi madrosci, wielkiej madrosci. Matko Boska Fatimska mudl sie za nami.
Marian
 

Świeca siedmiodniowa
Za Adriana
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko, ulituj sie nad moja rodzina, dopomuz nam w naszych trudnosciach. Ochraniaj nas przed naszymi wrogami.
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze z calego serca o modlitwe ozdrowie mojej calej rodziny i opieke i dziekuje za dotychczasowa modlitwe o ktora prosilam .prosze omodlitwe i wsparcie dla mojego syna Sylwestra w egzaminach i aby byl dobrym czlowiekiem i z pomoca Boza skonczyl studia i pomagal ludziom w potrzebie jako lekarz .dlamie i mojego meza aby Nas Bog nigdy nie opuszczal i dali rade w pracy to wszystko przetrwac i niestracili milosci Bozej i przebaczenia Bozego wsparcie i pomoc dla mojego meza i mojej calej rodziny i zeby nas Bog nigdy nieopuscil ,ibardzo prosze o zdrowie mojej tesciowej i zeby walczyla o siebie i sie niepodawala ,Bog zaplac Anka zona matka i synowa
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w mojej intencji o wszelkie łaski potrzebne dla KRYSTYNY
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
O prawo do życia dla każdego poczętego dziecka
maria
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Mojej nie żyjącej babci Zofii Sieromskiej, za spokój duszy, wieczne spoczywanie racz jej da Panie. Szczęść Boże.
Bogna
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo droga prosze o dary Ducha Sw dla mnie i mojej rodziny o pokoj w naszym domu i tam gdzie Bog nas pośle. Proszę oi miłość i cierpliwość dla drugiego człowieka. Anna
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Mojej nie żyjącej babci Zofii Sieromskiej, za spokój duszy, wieczne spoczywanie racz jej da Panie. Szczęść Boże.
Bogna
 

Świeca wieczysta
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Mojej nie żyjącej babci Zofii Sieromskiej, za spokój duszy, wieczne spoczywanie racz jej da Panie. Szczęść Boże.
Bogna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji dusz dzieci nienarodzonych, bo choć ciałka nie wykształcone to dusza dojrzała - one tak bardzo potrzebują Twojej modlitwy. Dziś rozpoczęłam swoją pierwszą Duchową Adopcję Dziecka Poczętego - w dniu pięknego święta - świętej Rodziny. Polecam z całego serca podejmowanie Duchowej Adopcji. Módlmy się za wszystkie dzieci.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia fizycznego i psychicznego
Dominika
 

Świeca trzydziestodniowa
O Przenajświętsza Matko proszę Cię bardzo o zdrowie dla mnie i żeby wyszły dobre wyniki oraz dla mojej rodziny. proszę Cię Matko także o pomoc Dla syna Andrzeja o pracę dla niego i mniej w opiece moje dzieci i wnuki,
Sabina
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o modlitwę w intencji brata Dariusza o wyzwolenie go od nałogu alkoholizmu
Renata
 

Świeca trzydziestodniowa
Nawrócenie mojego 85 letniego ojca Zdzisława Benedykta
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże bardzo proszę o modlitwę, proszę o lepsza pracę, dobrego męża oraz o dar macierzyństwa.Dziękuję za wszystkie łaski. BÓG ZAPŁAĆ GOSIA.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o nawrócenie syna Daniela i wnuczki Patrcji żeby znalezli drogę do prosi narodzonego Jezusa Chrystusa Chrystusa prosi mama& babcia
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo, Królowo Świata dziękuję za łaski i dobrodziejstwa, które otrzymałem do tej pory. Z całego serca proszę Cię Święta Pani o błogosławieństwo, szczęście, radość, pomyślność, dobrą pracę, satysfakcjonujące wyniki w szkole, zdrowie i ogólne zadowolenie z mojego życia. Proszę Cię Święta Maryjo spraw, by już wszystko było dobrze. Dziękuję.
Dominik
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Maryjo za Twoją dotychczasową opiekę nade mną i nad moimi dziećmi i ich rodzinami, i gorąco proszę wstawiaj się nadal za nami i za moją dalszą rodziną: 1. o wejście mojego syna na drogę powołania, do której Bóg go uzdolnił; 2. za małżeństwem drugiego syna; o taką pracę dla niego, by miał więcej czasu dla Boga, żony i dzieci; za moją synową w stanie błogosławionym i dzieciątkiem poczętym,aby dobrze się rozwijało i urodziło się szczęśliwie i w swoim czasie; o większe mieszkanie dla nich; 3. za moją córką i jej rodziną; 4.za moją siostrą i jej małżeństwem, aby Bóg je wskrzesił, i za jej dziećmi, aby odzyskały wiarę, za jej mężem o łaskę nawrócenia do Boga; za starszym synem, o sakrament małżeństwa dla niego; za młodszym synem, aby nie porzucał pracy na miejscu i nie wyjeżdżał do pracy za granicą; 5. za rodziną mojego brata; o uwolnienie bratanka z uzależnienia; o wejście na drogę powołania dla bratanka i bratanicy. Maryjo, Matko Miłosierdzia, wierzę w moc Twego wstawiennictwa.
Regina
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska dziękuję za otrzymane łaski i proszę serdecznie o zdrowie, mądrosc dla mnie. Ochraniaj mnie przed wrzelkim zlem jakie mnie czeka na tej sciezce rzyciowej. Dzienkje ci za znalezienie swojej drugiej połówki. Ruwniez proszę o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o twoja opiekę - a także za całą moją rodzinę. Amen
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko, chciałbym Cię serdecznie przeprosić za wszystkie moje grzechy i zaniedbania wobec Boga i bliźnich. Dziękuję Ci za wszystkie Łaski, którymi mnie obdarzasz. Chciałbym Cię także pokornie prosić w następujących intencjach: - za zdrowie dla mojego ojca, aby mógł on cieszyć się życiem przez długi czas; - za zgodę w mojej rodzinie; - za wszystkich moich znajomych i przyjaciół; - za zmarłych z mojej rodziny; - za pokój na świecie; - za naszą Ojczyznę, Polskę, by była mądrze rządzona i by ludziom żyło się w niej dobrze; - za papieża Benedykta oraz papieża Franciszka, aby Bóg obdarzył ich potrzebnymi Łaskami; - za Kościół Święty, aby niestrudzenie głosił Ewangelię na całym świecie; - i za mnie, za wszystkie moje sprawy. Obdarz mnie również Łaską konieczną do dalszego pisania doktoratu. Bardzo Cię również proszę w intencji najwspanialszej dziewczyny jaką w życiu spotkałem. Tak bardzo bym chciał, by nasza znajomość była czymś więcej niż tylko przyjaźnią. Królowo Pokoju, módl się za nami. Paweł
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
rozeznanie woli Bożej w moim życiu
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
ZA ZMARŁEGO NAGLE KRZYSIA L
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o uzdrowienie mojej mamy Marii
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
O życie dla dzieci nienarodzonych
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
O dobrego męża dla mnie.
Asia
 

Świeca siedmiodniowa
Dziekczynna za szczeslwe spotkania naszych rodzin przy wigilijnych stolach w Polsce i na Florydzie
Teofil
 

Świeca siedmiodniowa
O Przenajświętsza Matko proszę Cię bardzo o zdrowie dla mnie i mojej rodziny proszę Cię także o pomoc w mojej pracy aby wszystkie kontrole wypadały bardzo dobrze. Spraw abym w tym roku awansował.
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji dzieci poczętych aby się urodziły i były radością dla rodziców i bliskich
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
O znalezienie powołania dla syna maturzysty.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Boże potrzebuję , aż mi wstyd.....lepszych finansów, żebym mógł godziwie utrzymać rodzinę. Broń mnie przed moimi wrogami...
Kazimierz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska zanieś moją prośbę do Swego Syna, by żadne dziecko nie zostało pozbawione prawa do życia, o szczęśliwe rozwiązanie dla mojej córki, o zdanie egzaminu dla syna, o pokój w rodzinie i Ojczyźnie.
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska błagam o pomoc w pracy abym się rozwijała naukowo, proszę o dary Ducha Świętego. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Spraw aby tata nie znęcał się nad nami psychicznie. Popraw sytuację w rodzinie aby nie było kłótni nieporozumień i pretensji.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Moja nadzieja z dnia na dzień maleje. Wiesz jak ciężko mi jest. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochana Matko dziękuję z całego serca za możliwość zmiany pracy. Proszę aby było lepiej, obym dała radę i nie musiała się zwolnić lub być zwolniona. Proszę o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu. Proszę o wstawiennictwo w nowej pracy. Proszę o dar pokory. Proszę o wiarę w lepsze jutro. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska dziękuję za nową pracę, błagam o pomoc w niej abym dała radę się utrzymać, abym miała natchnienie do pisania tekstów. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników, ponieważ nie ma chętnych do pracy. Proszę aby wygrywał kolejne przetargi i aby udało się znaleźć branże w której praca byłaby cały rok a nie sezonowo. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o modlitwe i Boze Błogosławieństwo dla Kamila
Renata
 

Świeca wieczysta
Proszę o łaskę życia zgodnego z wolą Bożą dla całej mojej rodziny, a także za dzieci, które nie mogły się narodzić, za ich rodziny, a w Roku Miłosierdzia błagam o miłosierdzie Boże dla rodziców, którzy zamordowali własne dzieci.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Do Matki Bożej Fatimskiej w intencji Matek, które myślą o aborcji, aby światło Ducha Swietego na nie zstąpiło i zrezygnowały z dokonanis aborcji.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza dziękuje za wszystkie łaski, którymi mnie codziennie obdarzasz,proszę wyproś u Swojego Syna wszystkie potrzebne mi łaski,zdrowia, utrzymania pracy, pomóż odnaleźć sens i radość życia, pozwól spotkać iskierkę miłości. Jeżeli jest to w Twojej woli proszę aby Marek do mnie wrócił, z miłością prawdziwą i czystą. PROSZĘ I BŁAGAM
Lila
 

Świeca wieczysta
Proszę Miłosiernego Boga o ratowanie przed zagładą dzieci nienarodzonych. Proszę również o prawdziwą wiarę i miłość w mojej rodzinie. Stasia
Stanisława
 

Świeca siedmiodniowa
Prośmy Pana Boga o to, by żadne dziecko nie zostało pozbawione prawa do życia
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mateńko błagam o wstawiennictwo do Boga Ojca Wszechmogącego o długie życie w zdrowiu, wierze i miłości do Boga dla naszych wszystkich dzieci, wnuków naszych, dla nas, dla naszych wszystkich przyjaciół. Dziękuję za otrzymane łaski.
g
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę pojednania i wzajemnego przebaczenia sobie dla Anny i Józefa
katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o powrót do zdrowia dla Basi, o siłę i wiarę dla jej bliskich w tym trudnym czasie
katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Aby żadne dziecko nie zostało pozbawione prawa do życia, aby każde otrzymało szanse, by zobaczyć swoich rodziców, zrobić pierwszy krok, wypowiedzieć słowa ?mama? i ?tata?.
Michał
 

Świeca wieczysta
Matko Kochana,wyproś proszę,łaskę nawrócenia dla ateistów,heretyków,satanistów i apostatów. Uzdrów i uwolnij,duszę i ciało,każdego Swojego dziecka będącego w sidłach wszelkiego rodzaju uzależnienia.
Marcin
 

Świeca wieczysta
Proszę o Boże błogosławieństwo dla mnie i mojej rodziny a szczególnie proszę o łaskę zdrowia dla siebie i moich córek z rodzinami.
Mieczysława
 

Świeca wieczysta
Dziękujemy za wielką łaskę sakramentu małżeństwa. Prosimyy o to, aby nasze małżeństwo zawsze było oparte na Bogu, aby realizowała się w nim wola Boża oraz aby Miłość zawsze była obecna w naszych sercach.
Weronika
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Ci Panie Boże za całe moje życie i proszę o umocnienie wiary, nadziei i miłości.Zbigniew
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za dzieci nienarodzone.
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
o wieczną szczęśliwość w niebie dla moich śp. rodziców Jadwigę i Zbigniewa oraz o dar mądrości i rozumu dla mojego syna Mateusza i jego narzeczonej Patrycji
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o wszelkie łaski dla wszystkich z rodziny, zdrowie i Boże błogosławieństwo na wszystkie dni Nowego 2016 Roku oraz radość i szczęście w każdym dniu.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska dziękuję za otrzymane łaski, za roczne wytrwanie w rzuceniu palenia a teraz proszę o siłę i wytrwanie w pozbyciu się nadmiaru kilogramów powstałych po niepaleniu. Miej mnie pod swoją opieką i pomóż.
Dorota
 

Świeca wieczysta
W intencji dziękczynno-błagalnej. Dziękujemy Matce Bożej za nieustanną opiekę oraz wstawiennictwo nad naszą rodziną. Prosimy o błogosławieństwo, zgodę, pomnażanie w nas wiary i miłości oraz o pokój na świecie.
Sabina
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, a także Twoją matczyną opiekę i światło Ducha Ożywiciela na czas pisania pracy dr, a także ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Proszę także o łaskę otrzymania dodatkowej pracy. Dziękuję za otrzymane błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i Twoją opiekę Matko Moja oraz proszę o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla moich pracodawców! Dziękuję za modlitwę!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Boskiej Fatimskiej i Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych proszę o potrzebne łaski na czas pisania pracy oraz o łaskę błogosławieństwa w czasie po otwarciu przewodu doktorskiego, a także o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, ja już nie daję rady, świat mi się wali, BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!! Proszę także o rozwiązanie trudnej sprawy z bratową Patrycją i dla niej o pokój serca.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie dla mojej babci Marii oraz rodziców Krystyny i Waldemara oraz w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. A dla mnie proszę o światło Ducha Św. na czas pisania pracy doktorskiej i mojej obrony. A także w intencjach Ci Matko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz w intencji Hanny o łaskę zdrowia.
Monika i Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - Zenona oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława i Stanisławę, - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
xxx
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
Monika i Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o rychłe nawrócenie uwolnienie ze złych więzów, uzdrowienie prenatalne oraz z całego zycia mojego syna Daniela, o potrzebne łaski dla moich braci Andrzeja i Tomasza oraz dla całej rodziny.Matko wspomóz szybko swoja cudowną łaską. Amen.
Krystyna
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji Kacpra, mojego brata, aby nie tracił wiary pomimo trudności i poczucia beznadziei, żeby pomogły mu one pogłębić więź z Bogiem.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwę w intencji dzieci nienarodzonyh,aby mogły się urodzić
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę nawrócenia dla Polski i o to, by współczesna targowica nie wywołała w sercach Polaków agresji i nienawiści.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Modląc się prosimy Boga aby żadne dziecko nie zostało pozbawione prawa do życia
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji ochrony życia wszystkich poczętych dzieci i jak najszybszej prawnej i ochrony każdego poczętego dziecka w naszej ojczyźnie.
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie i wyjście z nałogów Marty i Martina
Bogusława
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie i opiekę Bożą dla małego Kubusia i jego mamy
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
o zbawienie duszy mojej Marka Majewskiego i o wypelnianie Woli Bozej dla nas kazdego dnia
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
By żadne dziecko nie zostało pozbawione prawa do życia, aby każde otrzymało szanse, by zobaczyć swoich rodziców, zrobić pierwszy krok, wypowiedzieć słowa ?mama? i ?tata?.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę nawrócenia dla Agaty i Agnieszki.
Jola
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za mnie o szczesliwe pozytywne zakonczenie mojej sprawy urzedowej ,Bog zaplac.....
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe o zdrowie dla mojego ojca Andrzeja,Bog zaplac...
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O szczęśliwą drogę na trasie Gliwice a Santiago de Compostela. Camino 2016 - Pielgrzymka 12.05.
Hanka
 

Świeca wieczysta
Matko Najświętsza wyproś mi łaskę uratowania moich dzieci, daj mi łaskę zdrowia i wszystkich, którzy potrzebują Twojej pomocy. Szczęść Boże.
Krzysztof
 

Świeca wieczysta
Aby żadne dziecko nie zostało pozbawione prawa do życia.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Żeby żona szybko zaszła w ciążę oraz zdrowie dla mnie i dzieci oraz o wewnętrzne uspokojenie i poprawę sytuacji finansowej i stabilność finansową
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Żeby żona szybko zaszła w ciążę oraz zdrowie dla mnie i dzieci oraz o wewnętrzne uspokojenie i poprawę sytuacji finansowej i stabilność finansową ,
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, dziękuję Ci za wszystkie uproszone łaski, za dar przedłużonej umowy, za dar jednego półetatu na czas nieokreślony, za samochód, za nowego wierzącego prezydenta i nowy rząd. Mateczko, proszę Cię, upraszaj mi stale łaskę świętości życia, bym w ostatniej godzinie była gotowa na spotkanie z Panem i Tobą w niebie. Mateczko, Ty wiesz, jak czasem trudno rozeznać jak żyć, by się Bogu podobać we wszystkim. Czasem nie wiem, cy dobrze robię, czy źle. Mateczko upraszaj mi światło i świętość życia. I proszę o święte życie dla tych, których noszę w sercu. I proszę Cię w tych wszystkich intencjach, które stale Panu polecam - Pan wie, jakie. Zawierzam Ci rozwój Nd i PP, i dziękuję Ci za dar nowej pracy na półetacie. Zawierzam Ci nowego pracodawcę i pracowników, tę pracę - bym w niej zrobiła wiele dobrego i pracodawca oraz inne osoby były zadowolone z mojej pracy. Powierzam Ci moich szefów i współpracowników - błogosław im wszystkim i pomóż, by byli zadowoleni z mojej pracy, by nam się dobrze współpracowało. Uproś też Mateczko, żeby szef nie wymyślał nowych trudnych obowiązków. Powierzam Ci także światło w sprawie odpoczynku. Zawierzam Ci także proboszcza z mojej parafii i wikarych - uświęcaj ich Panie. I proszę o łaskę wyzdrowienia z chorób, lęków, które utrudniają mi pracę i funkcjonowanie. Maryjo, zawierzam Ci parafię, pracę, zdrowie, prowadzenie w pracy. Maryjo, dziękuję Ci za pomoc w uzdrawianiu ze zranień. Ojcze, proszę Cię w Imię Jezusa i dziękuję, że już się coś dobrego w tej kwestii dzieje. Proszę także o dary i owoce Ducha Świętego, o łaskę świętego życia i świętej śmierci, i polecam intencje tych wszystkich, którzy prosili mnie o modlitwę, polecam wszystkich moich dobrodziejów, pomocników. Powierzam Twojej opiece także mojego spowiednika i dziękuję Ci za niego, za jego dobroć. Polecam Ci wszystkich kapłanów, którzy są mi życzliwi, błogosław im Panie. I tych, którzy prosili mnie o modlitwę, i tych pogubionych. Proszę w Imię Jezusa o to, a także przez przyczynę św. Józefa. Panie, wypełnij mnie Twoją miłością, uzupełnij wszelkie braki miłości. Pomóż także tym, którzy cierpią z powodu zranień.
nnn
 

Świeca siedmiodniowa
W ten tak magiczny dzień jakim jest Wigilia a potem Boże Narodzenie, gdzie Jezus Chrystus jest najbliżej każdego z nas, gdzie Narodzenie Dzieciątka rozpromienia serca nasze, błagam Cię Maryjo uproś u Boga łaskę znalezienia przeze mnie pracy. Niech radość trwa we mnie. Amen.
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
za zm.ks.Krzysztofa Syrek
Jan
 

Świeca trzydziestodniowa
O odnalezienie miłosci Bozej..o uzdrowienie relacji w mojej Rodzinie.O zaprzestanie ciąłych kłotni. Bardzo prosze o modlitwe za mojego narzeczonego.Abysmy znalezli pozytywne rozwiazanie dreczacego jego i mnie zmartwienia.Takze abysmy razem nie zwatpili w Boga..zebysmy sie nie poddali..wspierali. BOZE tak bardzo tesknie za Toba...przepraszam ze Cie zawodzę
Nina
 

Świeca wieczysta
O zlikwidowanie pozwolenia aborcji na całym świecie.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najdroższa proszę Cię obejmij swym płaszczem mojego Przyjaciela Daniela, proszę otocz go opieką. Ulituj się Najświętsza Panno i uzdrów Daniela z depresji, myśli samobójczych oraz urazu stawu barkowego. Dotknij jego duszy i ulecz to co tkwi w Danielu za głęboko, zabliźnij rany jego duszy swoją miłością. Bądź Matko gwiazdą wskazującą drogę i pomóż Danielowi odnaleźć sens życia, pozwól na rozeznanie we własnych uczuciach, daj potrzebne siły do podźwignięcia się, udziel opieki, wsparcia, pomóż odnaleźć radość życia, rozsądek, jasność umysłu i błogosławieństwo. Najświętsza Panienko proszę o pomoc w podniesieniu się Danielowi spod ciężaru życia - wskaż mu drogę do Boga Ojca- ożyw to co w nim umarło. Błagam aby mój Przyjaciel dostał się na wymarzoną szkołę związaną z awansem zawodowym i miał dalszą pewną pracę. Udziel Królowo Najświętsza Danielowi daru rozpoznawania prawdziwych przyjaciół oraz chroń go przed wrogami i ludźmi nieżyczliwymi. Proszę umocnij i wesprzyj naszą przyjaźń. Dziękuję za okazywane mu miłosierdzie oraz za dar posiadania Daniela Przyjaciela- umacniaj Pani naszą relację-niech rozkwita ona jak kwiat w promieniach słońca.Amen
Alicja
 

Świeca wieczysta
MATENKO FATIMSKA PROSZE CIE O MOJE ZDROWIE UNORMOWANIE BŁEDNIKA, TOCZNIA,UNORMOWANIE HORMONOW TARCZYCY,WYLECZENIE NERWICY POSTAW MNIE MATENKO MOCNO NA NOGI BYM MOGLA POMOC DZIECIOM I WNUKOM..PROSZE CIE O ZDROWIE MOICH DZIECI ANETKI,LESZKA,MATEUSZA,I WNUKOW MOICH I WNUCZEK I CALEJ RESZTY RODZINY...MARIA POTRYKUS MIEJ MILOSIERDZIE DLA NAS I CALEGO SWIATA AMEN
Maria
 

Świeca wieczysta
Kochana Mateńko proszę Ciebie o pokój i miłość na całym świecie. Ulituj się nad wszystkimi grzesznikami i duszami w czyśćcu cierpiącymi. Ratuj wszystkie nienarodzone dzieci przed śmiercią. Proszę opiekuj się moją całą rodziną. Proszę Ciebie o zdrowie, wiarę i miłość dla mnie i moich najbliższych. Proszę Ciebie o wspaniałego kochającego męża i rodzinę. Bądź przy nas w każdej sekundzie naszego życia. Magda z Krakowa
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, dziękuję za Twą pomoc i opiekę. Proszę Cię o poprawę zdrowia i o radosne i błogosławione Święta dla mnie i moich bliskich. Miej nas zawsze w Swej opiece.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o modlitwę w intencji znalezienia przeze mnie dobrego męża i założenia rodziny oraz w intencji dożywotniego uleczenia mojego serca z tęsknoty za Arturem. Bóg zapłać.
Natalia
 

Świeca siedmiodniowa
Za nienarodzone dzieci, brak stabilizacji życiowej rodziców i środków niezbędnych do wychowania swoich pociech.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę CIĘ PANIE ocal dzieci,które są zabijane za pomocą aborcji. Ulituj się przez swoje miłosierdzie nad ludźmi, którzy się do tego zła przyczyniają.
Marek
 

1 |
...
 78 |
 79 |
 80 |
 81 |
 82 |
 83 |
 84 |
 85 |
 86 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2016