Świeca siedmiodniowa
Anny i jej rodziny o opiekę Matki Bożej Fatimskiej
Grażyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Najświętsza Panienko by w mojej rodzinie zagościł spokój i harmonia, by skończyły się problemy finansowe oraz o zdrowie dla całej mojej rodziny w szcególności dla synka.
Justyna
 

Świeca wieczysta
za dusze w czyścu cierpiące,za nawrócenie mojego ojca z alkoholizmu,zdrowie dla rodziny,dziekuje Beata
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
ZA PATRYKA-ABY POMYSLNIE ZDAL EGZAMIN DOJRZAŁOŚCI
MACIEJ
 

Świeca wieczysta
Proszę o łaskę zdrowia dla siebie, moich córek Anny i Katarzyny oraz ich rodzin. Proszę również o łaski zdrowia dla pozostałych członków rodziny. O szczęście i pokój w moim domu. Pragnę również złożyć podziękowanie za łaski już otrzymane.Pragnę aby w moim sercu i moich bliskich zawsze przebywał Jezus Chrystus i prowadził nas prostymi ścieżkami zgodnie ze swoją wolą.Proszę o modlitwę za Ojczyznę pokój na świecie oraz o umocnienie wiary naszych rodaków. Mieczysława.
Mieczysława
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o to, by w życiu Dominika i Ewy wypełniła się wola Boga.
Ewa
 

Świeca wieczysta
prośba o uzdrowienie z choroby nowotworowej ( 13 maja 2014 mam operację usunięcia guza piersi prośba o powodzenie operacji)
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko błagam Cię o zdrowie i szczęśliwy przebieg zabiegu mojej mamusi. Mateńko cudowna lekarko otocz ją płaszczem swojej opieki. Błagam.
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże Matko Boża módl się za moją żone o zdrowie dla niej aby mogła znowu żyć jak dawniej aby noga zaczeła się goić z tych ran żeby zawsze były opatrunki i lekarstwa tylko o to moge prosić i modlić się do Ciebie Matko syna Bożego.Bóg zapłać za modlitwę aby zawsze były opatrunki i lekarstwa bo czasami ich brak.Moja żona miała zator płucny Bóg dał jej drugie życie.
Oswald
 

Świeca siedmiodniowa
INTENCJA: Aby jak najpowszechniej była znana i akceptowana na całym świecie książka Anny Dąmbskiej \"Bóg zaprasza do przyjaźni\" wydana w roku 2012 przez Michalineum z kościelnym pozwoleniem druku (IMPRIMI POTEST Przełożonego Generalnego Michalitów z dnia 9 stycznia 2012). W książce tej za pośrednictwem autorki sam Pan Bóg kieruje swoje słowa do wszystkich, którzy je zechcą przyjąc do serca, a są one na przykład takie: 1.\"(...) każdy byt, który powołałem do istnienia, otaczam opieką, podtrzymuję jego życie, dbam o jego rozwój i wspomagam we wszystkich jego słusznych wyborach. To mówię o rodzinie ludzkiej.\" (z rozdz. 44). 2.\"Dlatego mówię: bez względu na waszą niewiernośc, zepsucie, zło, które sobie wzajem czynicie, bez względu na ciężar waszych win, na zaślepienie i zajadłą nienawiśc, z jaką wielu z was Mnie zwalcza, Ja zrobię wszystko, aby uratowac jak najwięcej z was - a chciałbym każdego - jeśli nie do życia na ziemi, to do życia w wieczności.\" (z rozdz. 4). 3.\"Ojciec wie, co potrzebne jest dziecku.\" (zrozdz. 11). 4.\"Potrzeba, abyście wspomagali się, dóbr udzielali sobie wzajemnie, bronili słabych, chronili wszystkich waszych braci potrzebujących opieki i służyli jedni drugim wedle posiadanych darów.\" (z rozdz. 31). 5.\"(...) chwała wasza leży w jak najściślejszym złączeniu się ze Mną, tak abyśmy rozumieli się i współdziałali w takiej służbie, do jakiej was wyposażyłem, nie zaś w takiej, którą sobie upodobacie, bo możecie w niej odnieśc sukces oraz zyskac prestiż i zaszczyty.\" (z rozdz. 5). 6.\"Nie żądam od was wiele: tylko tyle, na ile was stac.\" (z rozdz. 50). 7.\"Chcę, aby zrozumiano, że prawa moje nie są zakazami i nie ograniczają was; przeciwnie, są radami Ojca, który pragnie prawidłowego rozwoju tak pojedynczych ludzi, jak i całych narodów.\" (z rozdz. 25).
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję za wszelkie łaski uzyskane za pośrednictwem Maryi. Proszę o dalszą modlitwę za mnie i moja rodzinę,aby dopisywało zdrowie, córka i brat ułożyli sobie życie rodzinne i zawodowe. Proszę Maryję o wsparcie dla mnie w sprawach zawodowych i finansowych,aby układały się w miarę spokojnie, abym miała dość sił przeciwstawiać się złu szerzące się wokół, a mój pracodawca szanował swoich pracowników.
Janina
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza dziękuję za Twoją opiekę w moim życiu: za 33 lata naszego małżenstwa, dar macieżyństwa,wszystkie wysłuchane prośby. Teraz ośmielam się prosić Ciebie Szafarko Łask o uzdrowienie duchowe mojej Córki,powrót do Kościoła i Sakramentów,a dla mojego Męża o umocnienie w wierze i o pracę. Maria Teresa
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę Cię o łaskę zdrowia ,bardzo boli mnie żołądek,dopomóż mi to przetrwać i wnieś w moje zdrowie ulgę.Małgorzata
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża ufnie proszę o potrzebne łaski dla moich dzieci, szczególnie o uwolnienie od wszelkiego zła i śmierci duchowej Darka i Asi. Błogosławiona Dziewico Maryjo wstawiaj się za cała moją rodzinę, aby Dobry Bóg obdarzył nas błogosławieństwem i Bożymi darami. Za wszelkie łaski i modlitwę składam od serca Bóg zapłać. Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boza Fatimska ,prosze o Twoje wstawiennictwo do Syna Twego Umilowanego za moim synkim Michalkiem.Prosze Cie o dar jasnosci umyslu dla tego dziecka,wyleczenia go z silnej nerwicy.Prosze aby w nowej szkole dawal sobie rade i mial tylko dobrych,zyczliwych przyjaciol wokol siebie Anna
Anna
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę za moją córkę Laurę , o spokoj , mądrość wyborów i życie z Bogiem
Kamila
 

Świeca siedmiodniowa
za zdrowie jadwigi szydlowskiej ktora walczy z nowotworem pluc
Grażyna
 

Świeca trzydziestodniowa
zdrowie, łaskę małżeństwa,wyjście z trudnej sytuacji finansowej, trzeźwość i potrzebne łaski dla całej rodziny
Robert
 

Świeca wieczysta
Matko Boża Fatimska proszę o uzdrowienie mnie z chorób serca z kołatań i arytmii. Błagam również o uzdrowienie mnie z nerwicy którą mam od dzieciństwa.Proszę o zdrowie dla mojego męża Łukasza i syna Daniela,o zdrowie dla babci Ireny i moich rodziców Barbary i Bogdana. Proszę o nawrócenie taty Bogdana i mojego kolegi Krzysztofa Ciszka i o uzdrowienie Krzysztofa z chorób serca.Proszę o modlitwy za dusze śp. zmarłych z mojej rodziny,Mieczysława wilka,Krystyny i Stanisława Malina,Lucjana Wilk,Zenona Płoch, Helenę Kaczmarek i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Amen
Joanna
 

Świeca wieczysta
Prosze o łaske zdrowia i poprawy sytutuacji finansowej dla Mojej Mamy i dla Mnie Samego Blogosławieństwo dla Mojej Dziewczyny Krystyny Piotr Pruszanow Szczęść BOŻE!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjko cudami płynąca z Fatimy bardzo gorąco cie proszę o znalezienie pracy ,abym mogła wyjść z długów i utrzymać rodzinę ,proszę cię również o przemianę i nawrócenie z alkoholizmu dla mojego męża Marcina do którego moje argumenty nie docierają,dopomóż Matko moja ukochana aby dzieci Klaudia oraz Oliwier pokończyły szkoły ,dostały pracę ,poznali dobrych współmałżonków pochodzących z katolickich rodzin ,obdarz nas zdrowiem i siłami do nauki i pracy,udziel zdrowia mojej mamusi Marii .dziękuję za wszystkie łaski Maryjko i przepraszam za grzechy przez które twój syn a nasz Pan Jezus umarł na krzyżu.
anna
 

Świeca wieczysta
Proszę przez wstawiennictwo Maryi o umocnienie wiary w mojej rodzinie, o rodzinę silną Bogiem, o Boże błogosławieństwo dla naszego syna Piotra Pawła, o błogosławieństwo Boże dla wszystkich dzieci tego świata - szczególni tych biednych, samotnych, chorych, opuszczonych :-)
Anna Maria Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska pokieruj moim życiem osobistym i pomóż właściwie oczytać boży plan przygotowany dla mnie.
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Agnieszki Kardasz i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Za dusze śp. wszystkich zmarłych na całym świecie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę, o spokój duszy za ś.p. wszystkich: powstańców,żołnierzy AK, dowódców AK, łączników AK,sanitariuszki AK,harcerzy, cywilów i wszystkich, którzy wystąpili zbrojnie przeciwko niemieckiemu okupantowi w Powstaniu Warszawskim 1944 roku.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza,Matko Fatimska weź pod swoją opiekę naszą OJCZYZNĘ POLSKĘ. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę wiary dla Doroty. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o mądrość,roztropność, ostrożność,zachowanie czystości, uczciwość,uwolnienie się od Piotra,dla Agnieszki oraz stawianie Boga i rodziny ponad wszystko.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Święty Michale Archaniele, Książę i Wodzu zastępów anielskich, przybywaj na pomoc ludziom zagrożonym przez moce ciemności. Zostaliśmy stworzeni na obraz Boga, odkupieni życiem, śmiercią i zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa, Jego Syna, a przez chrzest staliśmy się świątyniami Ducha Świętego. Uproś nam siłę woli, byśmy tej godności w sobie strzegli, broniąc się przed złem. W Tobie, Święty Michale, Kościół ma swego Stróża i Patrona. Ty prowadzisz zbawionych do niebieskiej szczęśliwości. Błagaj Boga Pokoju, aby zniweczył władzę szatana, siewcy zamętu i nie dozwolił mu trzymać ludzi w niewoli ani szkodzić Kościołowi. Niech przez Ciebie Królowa Aniołów, Niewiasta obleczona w słońce, zetrze głowę szatana i osłania swoje ziemskie dzieci przed jego złowrogim wpływem. Obrońco chwały Najwyższego, zanieś nasze prośby do Boga i wyjednaj nam Jego miłosierdzie. Amen. Na zakończenie powtarzamy trzykrotnie: Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem!
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę dla polaków o łaskę: zdrowia, mądrości,poprawy bytu materialnego i zmian jakie powinny zajść w naszej Ojczyźnie, żeby było normalnie, zgodnie z przykazaniami i konstytucją.O światło Ducha Świętego przy wyborach do europarlamentu, aby zwyciężyli polscy patrioci, dla których ważny jest BÓG, HONOR, OJCZYZNA. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. polaków żywcem spalonych mieszkańców wioski w Kościele parafialnym pod wezwaniem św. Stanisława w którym w 1944 r. banderowcy z UPA spalili żywcem polskich mieszkańców wioski w Starym Wiśniowcu k. Krzemieńca na Wołyniu...
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę , aby Polacy pamiętali i nigdy nie zapomnieli, że większość ofiar banderowców z OUN-UPA zginęła w tak straszliwych okolicznościach i z zastosowaniem tak wymyślnych tortur, przede wszystkim fizycznych, a niekiedy i psychicznych, że cywilizowany człowiek XX w. nie może tego pojąć i w to uwierzyć. Oprawcy OUN-UPA zabijali z chęci i potrzeby zabijania, aby drwić i rozkoszować się bestialskim okrucieństwem swoim, aby upajać się widokiem tortur, męczarnią zarówno dorosłych jak i dzieci oraz rozpaczą bezbronnych ofiar. Metod pozbawiania życia (niejako oficjalnych, spisanych w instrukcjach, których uczono na - o zgrozo - szkoleniach) było ponad sto. Nie chodziło tylko, żeby zabijać, ale żeby pozbawić życia polskich dzieci, kobiet i mężczyzn w najwymyślniejszych męczarniach. Znany rosyjski literat Aleksander Sołżenicyn wymienił ponad 50 metod tortur stosowanych w śledztwie przez NKWD np. zdejmowanie paznokci czy przypalanie ciała rozpalonym papierosem. Członkowie OUN-UPA - banderowcy prześcignęli znacznie NKWD stosując o wiele liczebniejsze i okrutniejsze rodzaje tortur wobec Polaków. A wszystko to ukraińcy z największą przyjemnością robili. PAMIĘTAJMY !!!! Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i dary Ducha Świętego głęboką wiarę, mądrość - pomoc w trudach nauki, zdawaniu egzaminów, w dalszym kształceniu, a także o mądre, przemyślane, rozsądne decyzje podejmowane w zgodzie z Bogiem i rodziną dla moich córek Doroty i Agnieszki. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy dla ś.p.Wincentego Kołodzieja i wszystkich razem z nim pomordowanych 17 września 1943 roku w Hajnówce przez hitlerowców w odwecie za pomoc partyzantom. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków.Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o zakończenie znajomości Agnieszki z Piotrem G., uwolnienie się od tego człowieka,proszę o mądrość,roztropność, zachowanie czystości, ostrożność, uczciwość,uwolnienie się od Piotra,dla Agnieszki oraz stawianie Boga i rodziny ponad wszystko.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę wyproś u swego syna Jezusa Chrystusa, zakończenie znajomości Agnieszki z Piotrem, który namawia ją do bardzo złych rzeczy i ma na nią bardzo zły wpływ.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się, proszę, aby POLSKA była wolna, niezależna, ważna i szanowana. Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o dary Ducha Świętego - dar umiejętności, mądrości, rozświetlenie umysłu - pomoc w egzaminach i zaliczeniach dla córki Agnieszki i Dorotki. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę uproś i wybłagaj u swego Syna Jezusa Chrystusa, aby Agnieszka zerwała znajomość z Piotrem.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i potrzebne łaski, abym mogła dalej pracować i służyć rodzinie swoją osobą. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji całkowitego odwrócenia zła pod każdą postacią od mojej całej rodziny w imię Jezusa Chrystusa. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza nie pozwól na to co się dzieje w sprawie Ukrainy. Jest to przerażające, dzisiejsze ukraińskie zakłamanie i polskie przyzwolenie na kłamstwo.Proszę, aby ukraińcy pozostali w swoim kraju, nie chcemy ich tu w Polsce jako uchodźców,potomków banderowców, morderców z bandy UPA, którzy otrzymują 1500 zł miesięcznie, mieszkanie, leczenie wszystko za darmo z naszych podatków, a Polacy i polskie dzieci umierają w kolejce do szpitali cierpią nędzę.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Matko ratuj nasze Lasy Państwowe, nie pozwól ich zniszczyć,tak jak wszystko zniszczono co polskie, proszę o zachowania integralności, nienaruszalności i trwałości Lasów Państwowych. Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Polaków pomordowanych przez nacjonalistów ukraińskich na wschodnich Kresach II Rzeczpospolitej Polskiej w czasie II wojny światowej.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Ciebie wyproś mojej Mamie Mariannie,mojej Siostrze Teresie,mojemu Bratu Zbigniewowi, mojemu siostrzeńcowi Ryszardowi, moim córkom Agnieszce i Dorocie i dla mnie Barbary,abyśmy byli zdrowi,mogli normalnie bez bólu chodzić, spraw poprzez modlitwę, aby wszystko nam się szczęśliwie układało.Miej naszą rodzinę zawsze pod swoją opieką.Wspieraj naszą całą rodzinę.Proszę pomagaj nam i mojej całej rodzinie i błogosław nas każdego dnia.Amen.
barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w mojej intencji. Chciałabym w końcu znaleźć pracę oraz otrzymać mieszkanie dla mnie, mamy i brata, ponieważ ojciec znęca się nad nami psychicznie, awanturuję się. Bóg zapłać.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę za zmarłą ciocię Wiesławę. Bóg zapłać.
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
O pracę dla Sylwii i pokój serca
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę abyśmy mogli z mężem począć i urodzić zdrowe dzieci i wychowywać je na dobrych katolików
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i dary Ducha Świętego głęboką wiarę, mądrość - pomoc w trudach nauki, zdawaniu egzaminów, w dalszym kształceniu, a także o mądre, przemyślane, rozsądne decyzje podejmowane w zgodzie z Bogiem i rodziną dla moich córek Doroty i Agnieszki. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o intronizacje Jezusa Chrystusa na króla Polski Proszę o modlitwę za Ojczyznę, aby odzyskała swoją suwerenność polityczną ,aby ludzi którzy dbają o bezpieczeństwo państwa przestali być marionetką w rękach wschodu...i zachodu ... Proszę o modlitwę za Wojsko Polskie aby było dobrze kierowane zwłaszcza Wojska Specjalne. Proszę o modlitwę za Papieża Franciszka,Papieża Benedykta jak i Episkopat Polski, aby dobrze kierowali wiernymi. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o zdrowie, potrzebne łaski i Boże Błogosławieństwo dla sióstr modlących się w naszych intencjach. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaje Ci wszystkie troski i zmartwienia mojej córki Doroty. Jezu ufam Tobie.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę módlmy się o zdrowie i dary Ducha Świętego głęboką wiarę, mądrość - pomoc w trudach nauki, zdawaniu egzaminów, w dalszym kształceniu, a także o mądre, przemyślane, rozsądne decyzje podejmowane w zgodzie z Bogiem i rodziną dla moich córek Doroty i Agnieszki.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. wszystkich, którzy odeszli z tego świata Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o obudzenie odpowiedzialności za Ojczyznę Polskę,odmianę ludzi,aby zaczęli się troszczyć o własny kraj -Polskę i Polaków, a nie ukraińców,aby klucz do kasy narodu nie był w rękach złodziei, pijaków i aferzystów.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. żołnierzy, powstańców, cywilów i wszystkich, którzy przeciwstawili się niemieckiemu i rosyjskiemu okupantowi w II wojnie światowej.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę dla Agnieszki o mądrość,zachowanie czystości,roztropność, ostrożność, uczciwość,uwolnienie się od Piotra i zakończenie z nim znajomości oraz stawianie Boga i rodziny ponad wszystko.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy dla ś.p.Wincentego Kołodzieja i wszystkich razem z nim pomordowanych 17 września 1943 roku w Hajnówce przez hitlerowców w odwecie za pomoc partyzantom.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaje Ci wszystkie troski i zmartwienia mojej córki Agnieszki. Jezu ufam Tobie.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla Zorci, by wyszła z żółtaczki fizjologicznej i o wspomożenie Maryi w trudnościach życiowych. Beata
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się za wszystkich wrogów naszej rodziny, o łaskę przebaczenia,Miłosierdzie Boże oraz to, aby już nigdy nikomu nie chcieli i nie mogli zaszkodzić w imię Jezusa Chrystusa Amen.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaskę zdrowia i opiekę Matki Boskiej Fatimskiej dla córki Magdaleny
Mariola
 

Świeca trzydziestodniowa
CHCIAŁABYM, ABYM PO ŚMIERCI TRAFIŁA PROSTO DO NIEBA. ABYM BYŁA CZYSTA I BARDZO DOBRZE PRZYGOTOWANA.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Za zdrowie moich synów Dawida i Krystiana oraz ojca Józefa, za wszystkich zmarłych w mojej rodzinie niech spoczywają w pokoju
magda
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. OFIAR ZBRODNI KATYŃSKIEJ. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. OFIAR ZBRODNI SMOLEŃSKIEJ i aby cała prawda ujrzała światło dzienne, a ci którzy są winni zostali ukarani i napiętnowani z całą surowością. Niech prawda zwycięży. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę Cię o wstawiennictwo we wszelkich moich intencjach miłych Bogu, które noszę w sercu oraz dziękuję za dotychczasową pomoc. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaję Ci wszystkie moje troski i zmartwienia. Jezu ufam Tocie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaje Ci wszystkie troski i zmartwienia polskich rolników, górników, leśników, pszczelarzy,sadowników, producentów owoców i warzyw,trzody chlewnej. Jezu ufam Tobie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie się naszych dzieci Doroty Roberta,wnuków Jadwigi Jakuba oraz synowej Katarzyny
Jan
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji zdania matury z języka angielskiego w dniu 13 maja.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Ty wiesz o wszystkim, również o tym trudnym doświadczeniu ostatnich tygodni: początkowej radości na wieść o ciąży, a później o bólu poronienia. Proszę Cię Matko wyproś u Twego Syna dar kolejnej ciąży dla mnie i mojego męża, o to abym tą ciążę donosiła i urodziła zdrowe dziecko. O dar szczęśliwego rodzicielstwa dla nas błagam Cię Panie przez wstawiennictwo Niepokalanej Matki fatimskiej. Wierzę i ufam Ci Jezu! Maria i Sławomir z Krakowa
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Matko Boża wspieraj moje dziecko niech Łaska Boża ogarnie ją,a Duch Święty ześle dar mądrości podczas trudnych chwil na egzaminach.Dodaj otuchy. Lidka
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Ci Moja Pani za wszystkie łaski, które wypraszasz dla mnie i dla moich bliskich. Proszę Cię Najświętsza Matko o opiekę nad moją rodziną, o wiarę, nadzieję i miłość dla wszystkich ludzki skrzywdzonych i opuszczonych, abyśmy mieli siłę wypełniać wolę naszego Ojca. Wybacz nam wszystkie zniewagi, których dopuściła się ludzkość wobec Twego Niepokalanego Serca. Miej w opiece także kapłanów i siostry zakonne, a także naszą Ojczyznę, nad którą królujesz. Kocham Cię Maryjo. Amen.
Romuald
 

Świeca trzydziestodniowa
za pośrednictwem Najświętszej Maryji Panny o wstawiennictwo, siłę w walce ze złem, błogosławieństwo, wytrwałość, miłość, przebaczenie z serca, małżeństwo dla Kamilli.
Kamilla
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy dla ś.p. Wincentego Kołodzieja i wszystkich razem z nim pomordowanych 17 września 1943 roku w Hajnówce przez hitlerowców w odwecie za pomoc partyzantom.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę dla mojej córki Agnieszki,o bezpieczeństwo, zdrowie, o udaną operację bez powikłań w imię Jezusa Chrystusa.Proszę opiekuj się Agnieszką i chroń przed niebezpieczeństwami i złymi ludźmi. Amen.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Składam intencję o wyproszenie łaski uzdrowienia mojej mamy Anny Kustroń z choroby nowotworowej. Błagam miłosierną Panią Fatimską o wstawiennictwo w mojej intencji u swego Syna Jezusa Chrystusa. Pani Fatimska, módl się za nami, którzy się do ciebie uciekamy.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
O owoce rekolekcji z ojcem Antonello które odbędą się w dniach 16-18 maj 2014
Alicja
 

Świeca siedmiodniowa
O UZDROWIENIE MIĘDZYPOKOLENIOWE W RODZINIE KOWALCZYK, ZBOROWSKI, SŁUPIK, KUBICA, ZBOROWSKI, GOŁUCH,
Jola
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimsko miej w opiece opiekunkę aby po przykrym wypadku doszła do siebie, miej też w opiece Leszka i Asie w wiadomej Bogu sprawie.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
O PRZEMIANĘ SERCA DLA MĘŻA MARKA, SZCZERĄ SKRUCHĘ DLA NIEGO, ODRODZENIE NASZEJ RODZINY I MAŁŻEŃSTWA W PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI NA CHWAŁĘ BOŻĄ, O OPIEKĘ MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ NAD NAMI. AMEN.
Jola
 

Świeca trzydziestodniowa
O potrzebne łaski dla mnie i Macieja w założeniu rodziny, o prawdziwą miłość między nami i odwagę w podejmowaniu decyzji.
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
Wyjście ostateczne z długów
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
INTENCJA O ZDROWIE MOICH SYNÓW
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę dla mojego siostrzeńca Ryszarda,o bezpieczeństwo, zdrowie w imię Jezusa Chrystusa.Proszę opiekuj się Ryszardem i chroń przed niebezpieczeństwami i złymi ludźmi. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę dla mojej córki Dorotki,o bezpieczeństwo, zdrowie w imię Jezusa Chrystusa.Proszę opiekuj się Dorotką i chroń przed niebezpieczeństwami i złymi ludźmi. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę dla mojej córki Agnieszki,o bezpieczeństwo, zdrowie, o udaną operację bez powikłań w imię Jezusa Chrystusa.Proszę opiekuj się Agnieszką i chroń przed niebezpieczeństwami i złymi ludźmi. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Ciebie wyproś mojej Mamie Mariannie,mojej Siostrze Teresie,mojemu Bratu Zbigniewowi, mojemu siostrzeńcowi Ryszardowi, moim córkom Agnieszce i Dorocie i dla mnie Barbary,abyśmy byli zdrowi,mogli normalnie bez bólu chodzić, spraw poprzez modlitwę, aby wszystko nam się układało.Miej naszą rodzinę zawsze pod swoją opieką.Wspieraj naszą całą rodzinę.Proszę pomagaj nam i mojej całej rodzinie i błogosław nas każdego dnia.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślne ukończenie trzeciego roku studiów Doroty, pomyślne ukończenie licencjatu oraz aby bez przeszkód dostała się na dzienne wymarzone studia magisterskie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Zofii Janusz i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy śp. Pani Mirek i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Stefanii, Jerzego, Ireneusza Lorków i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
w intencji zakończenia znajomości Piotra z Agnieszką. Pomóż Matko Fatimska uchroń Agnieszkę przed tym człowiekiem-Piotrem, aby zostawił ją w spokoju. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu, chcę Cię poznać. Chcę, abyś wszedł w moje życie. Dziękuję, że umarłeś na krzyżu za mój grzech, abym mogła doświadczyć pełni Twojego przebaczenia i akceptacji. Tylko Ty możesz uzdolnić mnie do przemiany w taką osobę, jaką mam być zgodnie z Twoim zamysłem. Dziękuję Ci za to, że mi przebaczyłeś i że dajesz mi życie wieczne z Bogiem. Powierzam Ci swoje życie. Proszę, uczyń z nim, co zechcesz. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Ciebie wyproś mojej Mamie Mariannie,mojej Siostrze Teresie,mojemu Bratu Zbigniewowi, mojemu siostrzeńcowi Ryszardowi, moim córkom Agnieszce i Dorocie i dla mnie Barbary,abyśmy byli zdrowi,mogli normalnie bez bólu chodzić, spraw poprzez modlitwę, aby wszystko nam się szczęśliwie układało.Miej naszą rodzinę zawsze pod swoją opieką.Wspieraj naszą całą rodzinę.Proszę pomagaj nam i mojej całej rodzinie i błogosław nas każdego dnia.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Chciałbym aby moja choroba \"SM\"przestała posuwać się dalej oraz choroba mojej żony.
Lidia Zenon
 

Świeca siedmiodniowa
Za rodziców i brata z prośba o pomyślność, za zmarłych z rodziny dziadków i babcie, oraz o życzliwych przyjaciół dla mnie!
Grzegorz
 

1 |
...
 78 |
 79 |
 80 |
 81 |
 82 |
 83 |
 84 |
 85 |
 86 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2014