Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza Proszę Cię pokazuj Nam do końca ten problem rodzinny mojej mamy który powoli nam sie ukazuje. Prosze Cię chroń nas od ataków i złości z ich strony, wyproś u swojego Syna łaskę uwolnienia od tego wszystkiego dla Nas.Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza oddaje Ci nasz dom i naszą rodzinę pod Twoją opiekę.. wylej na nas swoje Błogosławieństwo, wlej miłość w nasze poranione serca i uzdrawiaj to co jeszcze wymaga uzdrowienia. Bądź w naszym domu w dzień i w nocy, prowadź nas i opiekuj się nami.Amen
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza ja już nie chce być sama.. proszę Cię o wymarzonego męża dla mnie, opiekuj się Nim i prowadź Go do mnie.Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cie o łaskę nawrócenia dla Marcina A. dotykaj Go i prowadź tak jak On tego potrzebuje. Dotykaj serca Jego żony i uzdrawiaj swoją łaską to małżeństwo. Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cię o uzdrowienie mojego brata Mateusza, pomóż Mu znaleźć pracę i tą dziewczynę która jest dla niego. Proszę Cię też naucz Go być prawdziwym facetem. Amen
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cię też o poprawienie sytuacji materialnej w naszym domu, o jak najszybsze odzyskanie pieniędzy przez moją mamę z byłej firmy i o znalezienie dla Niej dodatkowej pracy.Amen
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Za dusze moich zmarłych przodków ze strony ojca i matki, a szczególnie za zmarłą teraz moją babcie Józefę.Amen
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza dziękuje Ci za rozwiązanie mojego problemu z wyjazdem za granicę, proszę Cię też zaopiekuj się moimi sprawami z pracą, wspólnotą i urlopem które mam w myślach zgodnie z wolą Bożą. Amen
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cie o pomoc w małżństwie dla mojej szefowej, dotykaj i prowadź ich tak jak Oni tego potrzebują. Uzdrawiaj swoją łaską to małżeństwo. Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza oddaje Ci moją relacje ze Zbyszkiem, nasze kontakty i to czy mam Go odwiedzić, niech się dzieje wola Boża. Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o modlitwe za 3miesięcznego Kubusia z Warszawy, który leży w szpitalu. Lekarze już praktycznie nie dają mu szans na przeżycie po niedotlenieniu mózgu, nie mogą go dobudzić ze śpiączki farmakologicznej, ponieważ mózg zaczyna obumierać. Błagam o modlitwę o cud!
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za otrzymane do tej pory łaski, proszę z całego serca o zdrowie dla taty, który zawsze jest obok mnie, a także o miłość Marcina aby pokonał strach i chciał być moim partnerem życiowym.
ela
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę macierzyństwa dla Olgi i Ani.
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska dziękuję za zachowanie pracy Marcina. Błagam o zdrowie w rodzinie. Módl się za nami.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Agnieszki.
Z
 

Świeca siedmiodniowa
O rozwiązanie mojego życiowego węzła, wiadomego Panu. Dziękuję także za wszelkie łaski. Chwała Panu!
a
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matkę Bożą abym uwolnił się od grzechu nieczystości
Przemysław
 

Świeca siedmiodniowa
Za zmarłą Bożenę Morawską w 10 rocznice śmierci
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Z Całego Serca proszę o Szczęście, Radość, Pomyślność, Zadowolenie z Życia. Proszę o to, by już Wszystko Było Dobrze. :)
Dominik
 

Świeca trzydziestodniowa
o rozeznanie powołania dla Piotra, nawrócenie dla błądzących kapłanów, dar zdrowia dla Edmunda chorego na nowotwór,zdrowie i długie życie dla Mariana i Ireny, dar nieba dla Marii, Władysława, Andreja,Antoniego, Piotra, Pawła, Eweliny. O potrzebne łaski i dary dla Ks. Macieja. Ks. Jacka, Ks. Pawła, dar zdrowia dla Ks,. Tomasza. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny. Przez wstawiennictwo NMP proszę o modlitwę w intencji zdania matury przez Piotra.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo potrzebne łaski opiekę Matki Bożej dla Tomka, o wyswobodzenie się Tomka z agresji, nałogów: alkoholizmu, narkotyków, hazardu i rozwiązłości, o pojednanie, braterską miłość i zgodę między Tomkiem a mną także o łaskę dobrej, szczęśliwej śmierci i szczęśliwą wieczność dla Tomka.
Arkadiusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateńko, prosimy z całego serca o poczęcie, dar rodzicielstwa i zdrowego Maluszka.
Malwina
 

Świeca siedmiodniowa
NMP Królowo Miłosierdzia,proszę Cię nawiedź duszę zmarłego Piotra Kidy i zlej na nią obfity deszcz radości.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę uzdrowienia z nieuleczalnej choroby dla Pani Bożeny
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o pomoc w naprawieniu moich błędów wychowawczych i potrzebne łaski dla mojego syna Kamila i zdanie egzaminu z prawajazdy
Mieczysław
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę cię miej w opiece całą moją rodzinę. Obdarz nas zdrowiem, pracą i wszelkimi potrzebnymi łaskami.Opiekuj się nami nieustannie.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Dzisiaj, 8 lipca, we wspomnienie św. Jana z Dukli, w roku 2014 ogłoszonym przez Sejm RP rokiem św. Jana z Dukli, modlę się do tego świętego i do tych wszystkich świętych, których nasz wybitny historyk prof. Feliks Koneczny zalicza do ZŁOTEGO OKRESU ŚWIĘTOŚCI W KRAKOWIE, kiedy to od schyłku wieku XIV do początków wieku XVI Kraków miał stale jakiegoś świętego, a jako miasto królewskie i akademickie był wtedy u szczytu swojej świetności: 1. Św. Królowo Jadwigo, upraszaj Polsce nowy Złoty Wiek. 2. Św. Kazimierzu Królewiczu, Patronie Polski i Litwy, upraszaj Polsce nowy Złoty Wiek. 3. Św. Janie z Dukli, Patronie sił zbrojnych Pierwszej Rzeczypospolitej i Patronie roku 2014 w Polsce, upraszaj nam nowy Złoty Wiek. 4. Św. Janie Kanty, Patronie profesorów i studentów i główny Patronie Archidiecezji krakowskiej, módl się za nami. 5. Bł. Władysławie z Gielniowa, Patronie Warszawy, upraszaj Polsce nowy Złoty Wiek. 6. Św. Szymonie z Lipnicy, bohaterze chrześcijańskiego miłosierdzia, módl się za nami. 7. Św. Stanisławie Kazimierczyku, duszpasterzu krakowski, upraszaj Polsce nowy Złoty Wiek. 8. Krakowscy słudzy Boży z XV wieku: Michale Giedroyciu, Świętosławie Milczący i Izajaszu Bonerze, módlcie się za nami. 9. Wszyscy święci SZCZĘŚLIWEGO WIEKU KRAKOWA (łac. \"felix saeculum Cracoviae\"), upraszajcie nowy szczęśliwy wiek Ojczyźnie waszej w XXI wieku. Amen.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Najlepsza Matko proszę o Wiarę w opiekę Boga. Proszę Cię o: pokorę, akceptację, trzeźwość i pogodę ducha. Niech się spełnia Wola Boża.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Święta Matko Boska Fatimska, proszę Cię o miłosierdzie i ulitowanie się nade mną. Tylko Ty wiesz ile razy już straciliśmy ciąże...Proszę Ci zatem o to abyśmy w końcu doczekali się zdrowej ciąży i zdrowego dziecka. Proszę Cię abyśmy stali się szczęśliwymi rodzicami.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę o Twoje wstawiennictwo, aby ten, który tak bardzo wszystko komplikuje, docenił to co ma i przestał grać na moich uczuciach. Spraw, aby kontakt nie uległ zerwaniu i żeby nasza relacja nie była destrukcyjna dla mnie. Dziękuję
Karolina
 

Świeca wieczysta
Serdecznie dziękuję za modlitwę o która prosiłam w intencji o uzdrowienie z choroby nowotworowej dla mojej Siostry Bogusi. Z bólem zawiadamiam, że dnia 03.07.2014r. o godz. 6.35 tj. w pierwszy czwartek miesiąca moja Siostra odeszła do Pana. Bardzo proszę o modlitwę za Duszę mojej ukochanej ś.p. Siostrzyczki Bogusi o szczęście wieczne dla Niej i Zjednoczenie z Bogiem. prosi Halina z Przemyśla
Halina
 

Świeca wieczysta
Matko Fatimska Proszę Cię o dobre relacje w rodzinie Peroń. Niech w Naszej rodzinie panuje miłość, szacunek i wiara w Boga oraz dobroć. Proszę o siłę dla mamy i o to by spotkało ją w życiu szczęście bo zasługuje na to. Proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny i dla rodziny ze strony mamy jak i taty. Proszę aby siostra miała dobre wyniki w nauce i by trzymała się swojego celu do którego dąży. Proszę także o dobre relacje dla innych rodzin, szczególnie tych patologicznych.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO BOŻA POMÓŻ !Mam od dłuższego czasu ciężka sytuację i nie mogę sobie z nią poradzić. Nie mam pracy, brakuje mi środków do życia, jestem sam - zniszczono mnie !!! Modle się dużo ale moich modlitw Bóg nigdy nie wysłuchuje, jak bym wrzucał je do dziurawego worka ! Tracę wiarę i nie mam sił ! Ja też dużo pomagałem. Proszę o modlitwę łaski dla mnie, SZCZEGÓLNIE PRACĘ. I z góry z nią dziękuję !!! Piotr !!!
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Fatimska błagam Cię o uzdrowienie związku mojego (Jowita Peroń i Michał Kowalski). Niech Michał uświadomi sobie jak bardzo mnie potrzebuje, jak mocno kocha i tęskni. Proszę o odrodzenie zdrowej relacji miłosno-partnerskiej i umocnienie tej miłości na zawsze. Aby Nasze serca były wypełnione miłością do siebie nawzajem.
Jowita
 

Świeca wieczysta
Matko Fatimska Proszę o pokój na świecie, o uzdrowienie ludzi z okropnej choroby jaką jest nerwica i depresja. Proszę o miłość dla ludzi, bo coraz więcej zapomina o niej. Proszę o to aby ludzie czynili dobro dla drugich osób nie oczekując od nich nic w zamian.
Jowita
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę Cię pomóż mojej córce obronić w terminie pracę licencjacką. Otocz ją swoją troskliwą opieką. Prowadź ją bezpiecznie przez życie.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska prosze za rodzinę: - dla Mateusza o opiekę, powrót do pełni sił i zdrowia po wypadku, o pomoc w ukończeniu studiów, o dobre wybory życiowe i dobrą żonę, sakrament małżeństwa oraz o łaskę nawrócenia - dla Magdy o opiekę, łaske nawrócenia, dobre wybory życiowe, dobrego męża, małżeństwo i łaskę zdrowia - dla rodziców o łaskę zdrowia, opiekę, dobre relację, zgodę i jedność.
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża z Fatimy, proszę o opiekę i łaskę uzdrowienia nerek dla Mamy, by wyniki badań były dobre i by operacja planowana na 30 lipca nie była potrzebna. Proszę Matko Boża Fatimska módl się za Mamą
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Bądź mocny i dzielny, a wykonaj to! Nie bój się i nie przerażaj, bo Pan Bóg, mój Bóg, będzie z tobą, a nie opuści cię ani nie zostawi. 1 Księga Kronik 28:20 / Biblia Tysiąclecia. Panie Boże proszę o oczyszczenie ostateczne z sił nieczystych, domu, w którym mieszka Madzia.Niech nadal mieszkańcy tego domu idą drogą Bożą. Módlmy się o to w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie mój, Jezu - Ty wiesz jak bardzo cierpi matka patrząc na swoje chore dziecko. Pomóż jej - Proszę i przywróć tę małą dziewczynkę do zdrowia. Ty, który tak kochasz dzieci, Ty który wszystko możesz, Ty który jesteś Panem życia i śmierci, dotknij ją, zabierz chorobę i przemień serca, aby odtąd mogły chwalić i wielbić Ciebie. Jezu ufamy Tobie i wierzymy Słowom: \"Ująwszy dziewczynkę za rękę, rzekł do niej:\"Talitha kum\", to znaczy:\"Dziewczynko, mówię ci, wstań!\"Módlmy się o Weronikę w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
\"I wołali do Pana w swej niedoli, a On wybawił ich z utrapienia. Wyprowadził ich z ciemności i z mroku, a więzy ich rozerwał\". z Psalmu 107: wers: 13-14 Panie Boże błagam o pracę i wyjście z długów. O to się modlę w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże proszę uzdrów ciężko chorego pana Kazimierza, który jest w domu.Boże Ty wszystko możesz w swej dobroci, szczególnie to co jest niuleczlne. O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen. Panie Boże dodaj siły jego żonie i umacniaj ją w wierze.O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen Matko Fatimska proszę Cie polecaj ich Swojemu Synowi Jezusowi Chrystusowi. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Magdalena boryka się z brakiem środków do życia i mieszkania(Ty Panie Boże dajesz jej wszystko, co potrzebne).Panie Boże na wzgląd na Syna Twojego, Jego Świętą Krew błagam Cię, by dostała pracę, o którą sie ubiega.Módlmy się o to w imieniu Jezusa Chrystusa. VADE RETRO SATANA od Magdaleny, jej rodziny i znajomych. Jezus Chrystus jest naszym Panem.AMEN
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Brian boryka sie od dziecka,całe życie z tym,że podobają mu się mężczyżni. Nigdy Boże nie zasmucił Cię czynem niegodnym, obrzydliwym dla Ciebie. Módlmy się o Briana, by dobry Bóg ze względu na Syna Swego, Jego Najświętszej Krwi przelanej za nas niegodnych, uwolnił Briana z tego cierpienia. VADE RETRO SATANA od Briana w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE dla mojej córki, by niczego jej nie zabrakło w tym czasie, w którym się znalazła. O to sie módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, proszę uzdrów pana Józefa, który leży sparaliżowany od kilku miesięcy, daj żonie siłę, podtrzymuj ją w wierze i daj jej zdrowie w imieniu Jezusa Chrystusa.Amen O zdrowie dla Józefa i Sabiny, a także ogromną wiarę módlmy się w imieniu Jezusa.Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, prosze, błagam, by msza satanistyczna, która jest planowana na uniwersytecie w USA, została odwołana i nie odbyła się, nigdy. VADE RETRO SATANA od tego Uniwersytetu. O to Cię prosimy - błagamy w imieniu Jezusa Chrystusa, przez wzgląd na rany Twego Syna. Amen Możes
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, proszę Cię o moją pracę, o to, aby praca, jaką mam jeszcze dostac, była zgodna z Twoją wolą i Twoimi zamiarami co do mnie - pozwól mi rozwijać talenty które mi dałes i proszę Cię o to, abym mogła się z tej pracy utrzymać. W imieniu Jezusa modlę się o to, amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę do Matki Boskiej Fatimskiej o łaskę zdrowia dla mnie - by bóle głowy które ostatnio nieustannie mi towarzyszą nie okazały się nowotworem, by wyniki badań były dobre, a bóle głowy zwłaszcza przy prawy oku, by ustały i minęły, proszę też o łaskę uzdrowienia wątroby z choroby zaburzeń odżywiania oraz o uzdrowienie mojej tarczycy i łona z zaburzeń hormonalnych, bym mogła byc zdrową mamą zdrowych dzieci w przyszłości, ufając iż właściwie rozeznałam powołanie do małżeństwa i macierzyństwa. Proszę Mateczko Fatimska o uzdrowienie głowy, by to nie był nowotwór, wątroby, tarczycy i łona. Matko Boska Fatimska módl się za nami! Bardzo Cię kocham Mateczko! Dziękuję że kiedys uratowałaś życie kochanemu świętemu Janowi Pawłowi II, Jego też bardzo kocham! Proszę obydwoje Ty Mateczko Fatimska wraz ze świetym Janem Pawłem II módlcie się proszę o moje zdrowie i o cud Kany w winie miłości małżeńskiej z Tomkiem - Ty wiesz Najświetsza Mateczko i kochany Świety Dziadeczku Janie Pawle II o co proszę. Módlcie się za nami! Kocham Was i dziękuję, że orędujecie za mną w Niebie. Marta
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mateńko, proszę Cię o uzdrowienie mnie z choroby Hashimoto i guzów tarczycy. Bóg zapłać
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji spełnienia moich marzeń- aby zakończyła się stagnacja, marazm, a możliwe stało się samodoskonalenie mojej osoby, rozwój, a w dalszej przyszłości pomaganie innym ludziom. Dziękuję także za wszelkie otrzymane łaski.
z
 

Świeca siedmiodniowa
O pokój na świecie; za dusze cierpiące pośród mąk czyśćcowych oraz w intencji zatwardziałych grzeszników, aby odnaleźli drogę do Pana.
a
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę o cud uzdrowienia Danuty i Mari z choroby nowotworowej o powrót na drogę wiary i załozenie szczęśliwej rodziny dla syna,o łaske trzeźwości dla męza,o silna wiarę zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
O pozytywne rozwiązanie bardzo trudnej sprawy, wiadomej Bogu. Aby ta sprawa nie rzutowała na dalsze moje życie i zakończyła się na tym stadium, gdzie znajduje się teraz. Pokornie proszę...
a
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska,dziekuje Ci za wszystko co jest, co dziejesie w moim zyciu, ze ochraniasz mnie i moja rodzine swoja laska. Prosze serdecznie o zdrowie, madrosc, szczescie dla mojej mamusi, ojca, babci, brata, mojej zony, cureczki i o szczesliwe rozwiazanie wszystkich moich problemow.Prosze rowniez, zebym mogl powrucic pieniadze ktore jestem winien ludziom.
Marian
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko, ulituj sie nad moja rodzina, dopomuz nam w naszych trudnosciach. Ochraniaj nas przed naszymi wrogami.
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Boze mniej w opiece moja mame I braci,prosze o boze blogoslawienstwo na caly tydzien.Bog zaplac.
marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę z całego serca o modlitwę w bardzo ważnej dla mnei sprawie. Straciłem moich przyjaciół i chciałbym ich odzyskać. Proszę z całego serca o modlitwę bym pogodził sie z moją przyjaciółką Olą i przyjacielem Mateuszem.
Bartosz
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę uzdrowienia wewnętrznego dla mnie.
Z
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo Proszę o modlitwe, gdyz bardzo cierpie z powodu rozstania z bardzo bliska mi osoba- bratnia dusza- moim ukochanym. Proszę aby Michał przemyślał wszystko i uświadomił sobie jak bardzo mnie potrzebuję, jak bardzo potrzebuje mojej miłości i bliskości. Aby odnalazł się, bo obecnie zagubił się w miłości. Proszę aby Bóg dał nam drugą szansę na odbudowanie związku. Aby Nasze serca na nowo złączyły się tworząc piękny związek oparty na miłości, szczerości i zaufaniu, ponieważ czuję, że to jest właśnie ten mężczyzna, z którym pragnę spędzić resztę życia.
Jowita
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska Módl się za nami.
Renata
 

Świeca trzydziestodniowa
o łaskę przebaczenia sobie wzajemnie i pogodzenia się Anny i Józefa
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego zdania egzaminu magisterskiego przez Andrzeja
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko, chciałbym Cię serdecznie przeprosić za wszystkie moje grzechy i zaniedbania wobec Boga i bliźnich. Dziękuję Ci za wszystkie Łaski, którymi mnie obdarzasz. Chciałbym Cię także pokornie prosić w następujących intencjach: - za Magdalenę, którą kocham ze wszystkich sił i z którą nie mogę być przez co bardzo cierpię; - za zdrowie dla mojego ojca, aby mógł on cieszyć się życiem przez długi czas; - za zgodę w mojej rodzinie; - za wszystkich moich znajomych i przyjaciół; - za zmarłych z mojej rodziny; - za pokój na świecie; - za naszą Ojczyznę, Polskę, by była mądrze rządzona i by ludziom żyło się w niej dobrze; - za papieża Benedykta oraz papieża Franciszka, aby Bóg obdarzył ich potrzebnymi Łaskami; - za Kościół Święty, aby niestrudzenie głosił Ewangelię na całym świecie; - i za mnie, za wszystkie moje sprawy. Królowo Pokoju, módl się za nami. Paweł
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji zadośćuczynienia za grzechy moich przodków.
Asia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej w intencji Ojca Świętego Franciszka ,oraz papieża emeryta Benedykta XVI dar zdrowia i sił dla nich,aby mogli się cieszyć radością wypełniania swojej posługi,oraz aby wciąż swoją mądrością prowadzili lud Boży ku Chrystusowi.
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
O błogosławieństwo boże na ten trudny okres.
a
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę pomóż mojej córce obronić w terminie pracę licencjacką. Otocz ją swoja troskliwą opieką.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matkę Boską Fatimską abym znalazł dobrą żonę
Przemysław
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża dziękuję Ci za wysłuchanie mojej prośby. Proszę pomóż mi rozwiązać trudną dla mnie sprawę. Proszę również o prawdziwą, głęboką i żarliwą wiary.
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska! Proszę Cię o łaskę nawrócenia dla mojej 17-letniej córeczki, Natalki - o jej wyzwolenie i uzdrowienie duchowe, o powrót prawdziwej, głębokiej i żarliwej wiary. Renata
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Najukochańsza Matko błagamy Ciebie wstaw się za nami u Boga i ratuj nasze rodziny, które są w potrzebie lub przeżywają trudności i doświadczenia. O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy. Och Jezu, oddaję się Tobie, Ty się tym zajmij.
Przemysław
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Maryi proszę o dar akceptacji mojego życia jako dar Pana Boga, o dar przebaczenia i dar radości dla mnie, o wspólnotę dla mnie; polecam też moje dwie siostry, które czekają na narodziny swoich dzieci, proszę o dar nawrócenia dla całej mojej rodziny, o prace dla Ani;
JOANNA
 

Świeca siedmiodniowa
Prośba w intencji o zdrowie i dużo sił, opiekę dla Mamy Barbary. I szczęśliwy przebieg żniw.
Klaudia
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo, Królowo Nieba i Ziemi, Królowo Wszystkich Świętych, Matko Boga, w Trójcy Jedynego, Bardzo Dziękuję za wzmocnienie psychiczne, oraz fizyczne, jakiego doznałem, za Twoją przyczyną. Proszę Cię Przenajświętsza opiekunko samotnych i potrzebujących i bezrobotnych o pozytywne załatwienie spraw finansowych, związanych z wypłacaniem Świadczenia ZUS, renty Socjalnej. Proszę Cię aby Przyznano mi na stałe rentę, zdrowotnie nie nadaję się do pracy. Bardzo Cię Proszę o uzdrowienie chorych relacji rodzinnych między mną a Tatą. Przede wszystkim aby tato nie był taki agresywny i nerwowy. O Zdrowie dla Taty aby nie musiał jeść tabletek na Cukrzycę i serce, bo jest po dwóch zawałach. Proszę Cię również abym znalazł sobie dziewczynę odpowiednią dla mnie, aby mnie kochała i wspierała przede wszystkim psychicznie, aby mnie zrozumiała, że mam Nerwowego Ojca. O Zdrowie dla mnie, abym wyleczył się ze stanu zapalnego skóry, na głowie, z nerwicy, o wyleczenie z białego nalotu na języku, oraz o wyleczenie z gardła, przede wszystkim o Wzmocnienie Psychiczne, którego mi tak brakuje. Proszę o Wzmocnienie Psychiczne, dla Mamy, o wytrwałość, o to aby, jak najdłużej dała radę pracować. Matko Najświętsza, Uzdrowienie Chorych, Pocieszycielko Strapionych módl się za nami, Wsparcie Wiernych Módl się za nami. Jezu Ufam Tobie
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża zawierzam ci Aleksandra w jego trudnej,niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy.Czuwaj nad nim,prowadż,wypraszaj potrzebne łaski.Proś Jezusa ,aby mu błogosławił.Dziękuję Ci Matko,że jesteś z nami.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwy w intencjach Matki Najświętszej
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
O macierzyńswo
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o modlitwę o zdrowie dla mamy Ireny o Bożą opiekę dla niej i pomoc w pracy dla mnie i mojej siostry z Bożym błogosławieństwem.Miej pod opieką całą moją rodzinę, chroń od chorób i błogosław.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
W podzięce za wszystko. Chwała Panu!
a
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego Męża, aby bez problemu przeszedł zabieg chirurgiczny i szybko wrócił do zdrowia. Serdeczne Bóg zapłać!
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Matko nasza Twojej opiece polecam Augustyna, strzeż go od wszelkiego złego, chroń od alkoholu, otaczaj go swoim płaszczem matczynej opieki i miłości
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji błogosławieństwa bożego oraz poukładania, odbudowania mego życia. Błagam Cię także Matko Fatimska o rozwiązanie węzłów w moim życiu. Ty wiesz ile ich jest i które wołają wręcz o rozwiązanie i cudowną interwencję Twego Syna. Dziękuję Ci już teraz.
a
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji wynagrodzenia Bożej Sprawiedliwości za grzechy ludzkości.
a
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimsko, Tobie powierzam intencje składane przez osoby na forum o Nowennie Pompejańskiej i proszę o ich spełnienie. Składam je w Twoim Niepokalanym Sercu. Zwróć, proszę, Swe miłosierne oczy na tych ludzi, wstawiaj się za nimi u Twego Syna, a naszego Zbawiciela i wyjednaj dla nich łaski, o które proszą. Dziękuję.
a
 

Świeca siedmiodniowa
O spokój duszy zmarłych w mojej rodzinie. Panie, świeć nad ich duszami. Amen.
a
 

Świeca siedmiodniowa
O pokojowe rozwiązywanie konfliktów i pokój na świecie.
a
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji uświęcenia księży, kardynałów, biskupów, wszystkich namiestników Chrystusa, aby głosili Słowo Boże na chwałę Boga Jedynego, postępowali zgodnie z prawem bożym. Aby porzucili drogę prowadzącą do zguby i nie pociągali za sobą dusz na zatracenie, ale byli ich przewodnikami kierującymi na drogę prowadzącą do wiecznego zbawienia, ludźmi wdrażającymi i objaśniającymi rzetelnie zasady Boskiego Przymierza oraz Ewangelię. Amen.
a
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji zaprzestania procederu aborcji; w intencji wynagrodzenia Sprawiedliwości Bożej za grzech dzieciobójstwa
a
 

Świeca siedmiodniowa
O pokój na świecie; za dusze cierpiące pośród mąk czyśćcowych oraz w intencji zatwardziałych grzeszników, aby odnaleźli drogę do Pana.
a
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie Nas i Naszych dzieci, o zdrowie mojej Mamy, Cioci, dr J. Targalskiego, L. Żebrowskiego, K. Wyszkowskiego, St. Barańczaka, S. Michalkiewicza, pomyślność, zdrowie i spokój w mojej rodzinie, zdrowie męża Ani, pomyślność i pokój dla Ojczyzny, Europy i świata. Spokój duszy dla p. Krysi, p. Irka , Jurka. O zdrowie i pomyślność rodziny p. Krysi. O zdrowie K. Grzybowskiej, pomyślność synka Lucyny S., zdrowie Ani i jej mamy Ewy i ich pomyślność, zdrowie babci Wiktora P. O uzdrowienie p. Henryka. O uzdrowienie Artura G. Ratuj, Pani Nasza, chorych na raka, Wacka i jego żony. O rozwiązanie problemu. O potomstwo dla pragnących. O wszystkie moje dotychczasowe intencje. O wyjście z nałogu T. i P. O pomyślność w pracy T. W intencji dusz w czyśćcu cierpiących. Za wszystkich księży i osoby duchowne. Za Ukrainę. Pani, ratuj małą Madzię, Antosia. O zdrowie, pomyślność i siłę dla M. i rodziny. O pomyślność Polaków.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Za zmarłego kolegę Marka Celińskiego by Bóg odpuścił mu wszystkie jego grzechy.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Panienka Najświętsza proszę o opiekę dla mojego syna Mateusza
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza proszę o zdrowie i dar życia dla Grzegorza
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza proszę o zdrowie i dar życia dla mojego dziadka
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o przemianę serca Jacka, o sakrament małżeństwa. Oraz o zdrowie dla całej mojej rodziny. O dobrą rozmowę w sprawie pracy i o dostanie jej. Oraz w podzięce za dotychczasowe łaski otrzymane od Matki Najświętszej.
Karolina
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuje tobie mamo za to wszystko czego napisać nie zdołam oraz proszę poprowadz Marka drogą wąską ku synowi twojemu ,okryj go swoim płaszczem ,Daj mu odczuć esencje miłości Bożej Amen
Maksymilian
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę o życie wieczne dla mojej Mamy. Proszę o nawrócenie i uzdrowienie z alkoholizmu dla brata. Proszę za moich bliskich o zdrowie i błogołswieństwo Boże dla nich. I proszę dla mnie o poprawę zdrowia i Twoją Opiekę.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska błagam o łaskę zdrowia w rodzinie. O pokój w sercu. Módl się za nami.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
MARYJO FATIMSKA WSTAW SIĘ U PANA BOGA O ŁASKĘ NIEBA DLA KOCHANEJ BABCI JADWIGI
Sławomir Piotr
 

1 |
...
 78 |
 79 |
 80 |
 81 |
 82 |
 83 |
 84 |
 85 |
 86 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2014