Świeca siedmiodniowa
O powrót do zdrowia dla mamy po przebytym udarze, o szczęśliwe rozwiązanie dla mnie i zdrowie dla naszej córeczki, o znalezienie dobrego męża dla mojej siostry. Proszę Cię Maryjo!
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
W podziękowaniu za bardzo liczne łaski.
Bogusława
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Ojczyzny, która stacza się w stronę pogaństwa, i we własnej by ustały bóle kręgosłupa i szum w uszach
Marian
 

Świeca siedmiodniowa
Aby Polacy i inne narody wybrały Jezusa Chrystusa na swojego króla i żeby ludzie żyli zgodnie z Wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności na Ukrainie.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Gorąco proszę o uzdrowienie mojej bratowej Teresy
Regina
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza proszę Cię - módl się o uzdrowienie mojej bratowej Teresy
Regina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę z całego serca o modlitwę za moją rodzinę, za moją siostrę,aby powróciła do wiary katolickiej. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy dla mnie, o Błogosławieństwo dla naszej rodziny na każdy dzień. Dziękuję za wszystko co sprawiło, że mam uśmiech na twarzy.Proszę o modlitwę za moją siostrę Benię. Bóg zapłać.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Królowo Polski i Matko Najświętsza błagam Cię wstawiaj sie za nami u Syna Swego Jezusa Chrystusa. Prosze o łaske dla siebie bym odzyskała sprawnosc. Ulituj sie Mateczko nad duszami czyśćcowymi.
Arletta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę pokoju dla mojej rodziny. Proszę, aby moja rodzina pogodziła się ze sobą i odnalazła szczęście w Panu. Aby nie było w niej nienawiści, żalu, pogardy, ale zapanowały wiara, miłość i pokój. Proszę również w sprawie ważnego dla mnie wyjazdu.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matkę Bożą o to by Gabrysia dała mi jeszcze szansę i wróciła do mnie. O to żeby chciała nadal ze mną być i się do mnie odezwała. Chciałbym aby cały czas mnie kochała i nie mogła beze mnie wytrzymać. Chciałbym żeby mi wybaczyła i już niedługo do mnie zadzwoniła lub napisała i chciała się spotkać.
Przemek
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę Cię o nawrócenie dla męża.
Beata
 

Świeca wieczysta
Proszę o opiekę nad moimi synami- 16-letnim niepełnosprawnym Igorkiem oraz 5-letnim Bartusiem oraz o łaskę dla mnie i mojej rodziny,pomoc w rozwiązaniu problemów i podjęcie dobrych wyborów życiowych a przedewszystkim zdrowie i siłę do walki z wszystkimi przeciwnościami,których zycie mi nieszczędzi.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska błagam o łaskę zdrowia w rodzinie, o pokój w sercu i pogodę ducha. Módl się za nami.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże proszę uzdrów ciężko chorego pana Kazimierza, który jest w szpitalu.Boże Ty wszystko możesz w swej dobroci, szczególnie to co jest niuleczlne. O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen. Panie Boże dodaj siły jego żonie i umacniaj ją w wierze.O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen Matko Fatimska proszę Cie polecaj ich Swojemu Synowi Jezusowi Chrystusowi. Amen
wierząca
 

Świeca trzydziestodniowa
o rychłe założenie rodziny
Eugeniusz
 

Świeca siedmiodniowa
MODLITWA ZA Gosię Ojcze, Proszę Cię, byś pobłogosławi mojemu przyjacielowi. Proszę Cię, abyś łaski JEJ duszy w tej właśnie chwili. Gdzie jest ból, daj mu swój pokój i miłosierdzie. Gdzie jest zwątpienie, udziel na nowo ufności w Twoją moc działania. Gdzie jest zmęczenie lub wyczerpanie, proszę Cię, byś udzielił Jej zrozumienia, Cierpliwości i siły, gdy będzie uczył się poddawania Twojemu prowadzeniu. Gdzie jest duchowy zastój, proszę Cię, byś Ją odnowił przez objawienie Twojej bliskości i przez pociągnięcie go ku większej zażyłości z Tobą. Gdzie jest strach, objaw Twoją miłość i udziel mu Twojej odwagi. Gdzie jest grzech, który blokuje, ujawnij go i zerwij jego panowanie nad życiem mojego przyjaciela. Udziel Jej także swojego błogosławieństwa, aby nie doznał niedostatku. Daj Jej dar rozróżniania, by rozpoznawał siły zła wokół niego, a także objawiaj moc, którą ma w Tobie, by je pokonywać. Proszę Cię, byś uczynił to, w imię Jezusa. Prowadź Ją do Siebie i do Jej córki Amen.
Bożena
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o wyrozumiałośc przełożonych w pracy związana z moją choroba,o uzdrowienie mnie z depresji i napadów lęku.Proszę o zaliczenie egzaminów w szkole dla mojej zony.Proszę o odpowiedniego kandydata na męża dla mojej córki.
Witold
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI DZIECKA MOJEJ SIOSTRY.LEŻY W SZPITALU I JEST Z NIM NIEZBYT DOBRZE. DOPIERO SIĘ URODZIŁO I NIE PRZYJMUJE POKARMU ,WYMIOTUJE CIĄGLE , ZŁAPAŁO WIRUSA I LEŻY JUŻ KILKA DNI NA OJOMIE. PROSZĘ O MODLITWĘ O ZDROWIE DLA DZIECKA I SIŁY DLA RODZICÓW I WYTRWAŁOŚĆ. BÓG ZAPŁAĆ <><
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ CIĘ O ZDROWIE DLA MNIE I CAŁEJ MOJEJ RODZINY
anna
 

Świeca wieczysta
Proszę bardzo Matuchno pomóż mojemu wnuczkowie Oskarkowi w nauce, zwłaszcza przyrody
Wiesława
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mojej mamy i o wybawienie mnie z uzależnienia alkoholowego!
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza,proszę o łaskę zdrowia dla mamy i taty, o szczęśliwą operację dla mamy, o rozeznanie drogi życiowej dla brata, o znalezienie prawdziwej miłości dla mnie. Iza
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matko o pokój - pokój na świecie, na Ukrainie; pokój wśród nas, w naszych sercach. Proszę o dar przyjaźni z M., o powrót żywej relacji.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o nawrócenie mojego męża Artura oraz dary Ducha Świętego dla męża i naszych synów. Amen
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji moich dzieci i żony-proszę o dary Ducha Świętego
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko z Fatimy proszę cię o wstawiennictwo za mnie i za moją rodzinę. Dla siebie prosze o zdanie egzaminów maturalnych oraz zawodowych. Proszę cie o zdrowie dla mojego taty chorego na raka. By jego operacja dnia 22 maja się powiodła. By spojrzał tez na mnie okiem prawdziwego ojca i nie musiał się mnie wstydzić. Proszę cie mateńko najdroższa o pomoc w naszej trudnej sytuacji materialnej i w intencjach tobie wiadomych.
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, z całego serca dziękuję za pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy oraz za Twą nieustanną opiekę nad nami, którą mocno odczuwamy każdego dnia ;)
Magda
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętrza, pomóż mojemu mężowi poszukać pracę.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, o zdrowie które jest tak bardzo potrzebne i o pomyślne rozwiązanie ciężkich problemów finasowych.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryja objawiła się w Fatimie jako MATKA BOŻA RÓŻAŃCOWA i prosiła o rozpowszechnienie nabożeństwa do Jej NIEPOKALANEGO SERCA, a zatem módlmy się: 1. \"Słodkie Serce Maryi, bądź moim ratunkiem.\" (Odpust 300 dni za każdym razem; odpust zupełny raz na miesiąc w dniu dowolnym dla tych, którzy to westchnienie odmawiali codziennie przez miesiąc cały. Pius IX, Dekr. Św. Kongr. 30 września 1852). 2. \"Królowo Różańca świętego, módl się za nami.\" (Odpust 300 dni). 3. \"Święta Maryjo, przybądź z pomocą biednym, wspomóż słabych, pociesz płaczących, módl się za ludem, proś za duchowieństwem, wstawiaj się za niewiastami pobożnymi; niech doświadczą pomocy wszyscy, którzy Cię ze czcią wspominają.\" - Z brewiarza rzymskiego (Odpust cząstkowy wg posoborowego Wykazu Odpustów opublikowanego za pontyfikatu papieża Pawła VI dekretem Penitencjarii Apostolskiej z dnia 29 czerwca 1968 roku; powyższa modlitwa jest pozycją nr 52 w tym Wykazie).
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam Cię Maryjo o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej 10-letniej córki Natalki
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę wyleczenia mnie z mojej nerwicy i pokój na świecie. Dziękuję Matko za wszystko!
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę pogodzenia się mamy z babcią
Dorota
 

Świeca trzydziestodniowa
Chcę być zawsze w pełni zdrów, zawsze radosny i szczęśliwy Chcę mieć własne mieszkanie (od 10 lat ciągle gdzieś wynajmuję) Chcę mieć stałą przyjaciółkę, prawdziwą towarzyszkę życia
Andrzej
 

Świeca trzydziestodniowa
o łaskę zdrowia dla mnie i moich bliskich
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska,proszę Cię wyproś mi łaskę zdrowia i błogosław mi Maryjo w szczęściu i Miłości.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Janiny Gdaniec i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o uwolnienie z wszelkich więzów zła m.in.Pawła i jego go kolegów z zespołu;proszę o ich głębokie nawrócenie ,przemianę serc,by pozbyli się wszelkiego new ageu i zaczęli korzystać z sakramentów;zaczęli żyć życiem prawdziwie katolickim.Św. Józefie wstawiaj się za nimi.Dziękuję za opiekę.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę módlmy się o zdrowie i dary Ducha Świętego głęboką wiarę, mądrość - pomoc w trudach nauki, zdawaniu egzaminów, w dalszym kształceniu, a także o mądre, przemyślane, rozsądne decyzje podejmowane w zgodzie z Bogiem i rodziną dla moich córek Doroty i Agnieszki.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. wszystkich, którzy odeszli z tego świata Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaje Ci wszystkie troski i zmartwienia mojej córki Agnieszki. Jezu ufam Tobie.Amen.
barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy dla ś.p.Wincentego Kołodzieja i wszystkich razem z nim pomordowanych 17 września 1943 roku w Hajnówce przez hitlerowców w odwecie za pomoc partyzantom.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę dla Agnieszki o mądrość,zachowanie czystości,roztropność, ostrożność, uczciwość,uwolnienie się od Piotra i zakończenie z nim znajomości oraz stawianie Boga i rodziny ponad wszystko.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. żołnierzy, powstańców, cywilów i wszystkich, którzy przeciwstawili się niemieckiemu i rosyjskiemu okupantowi w II wojnie światowej.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Przenajświętsza Matko proszę o cud o ochronę polskiej ziemi, o ustawę zabezpieczającą polską ziemię przed wykupem przez obcokrajowców, o zmianę ustawy na taką, aby polska ziemia trafiła w ręce polskich rolników, a ta ziemia, która już została sprzedana dla obcokrajowców, aby zostało to wszystko unieważnione i wróciło do polskich rolników.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Fatimska proszę dodaj chęci i zadowolenia mojej córce Dorocie z uczęszczania do szkoły, pomagaj jej każdego dnia, na każdej lekcji, chroń przed strachem i niepotrzebnymi obawami.Spraw, żeby przestała się bać wszystkich i wszystkiego.Proszę o opiekę dla niej. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę dla polaków o łaskę: zdrowia, mądrości,poprawy bytu materialnego i zmian jakie powinny zajść w naszej Ojczyźnie,aby było dobrze dla Polski, żeby było normalnie, zgodnie z przykazaniami i konstytucją.Aby Polska była wolna, niepodległa,niezależna,ważna i szanowana. Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o błogosławieństwo dla rodziny i nawrócenie Doroty,która zagubiła się gdzieś po drodze swojego życia, dziękuje za wszystko co mamy...Proszę o światło Ducha Świętego dla Doroty, w podjęciu decyzji o dalszym kształceniu się,wskazanie jej drogi kształcenia. Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się za dusze w czyśćcu cierpiące. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę dla polaków o łaskę: zdrowia, mądrości,poprawy bytu materialnego i zmian jakie powinny zajść w naszej Ojczyźnie, żeby było normalnie, zgodnie z przykazaniami i konstytucją.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę, aby wreszcie odnaleziono szczątki ś.p. Witolda PILECKIEGO i godnie pochowano z honorami. Proszę o spokój duszy ś.p. Witolda PILECKIEGO rotmistrza, pośmiertnie awansowanego do stopnia pułkownika. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o obudzenie odpowiedzialności za Ojczyznę Polskę,odmianę ludzi,aby zaczęli się troszczyć o własny kraj -Polskę i Polaków, a nie ukraińców,aby klucz do kasy narodu nie był w rękach złodziei, pijaków i aferzystów.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o intronizacje Jezusa Chrystusa na króla Polski Proszę o modlitwę za Ojczyznę, aby odzyskała swoją suwerenność polityczną ,aby ludzi którzy dbają o bezpieczeństwo państwa przestali być marionetką w rękach wschodu...i zachodu ... Proszę o modlitwę za Wojsko Polskie aby było dobrze kierowane zwłaszcza Wojska Specjalne. Proszę o modlitwę za Papieża Franciszka, Papieża Benedykta jak i Episkopat Polski, aby dobrze kierowali wiernymi. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaje Ci wszystkie troski i zmartwienia mojej córki Doroty. Jezu ufam Tobie.Amen.
Barbara
 

Świeca wieczysta
Matko Boża Fatimska, Twojej opiece zawierzam zdrowie i duszę mojej żony oraz trójki moich dzieci a mnie niegodnemu uproś siły do znoszenia i dźwigania cierpień każdego dnia, o dar czystości pokory i wyzwolenia z nałogu. Powierzam Ci szczególnie przyszłość moich dzieci ich sumienia oraz by zawsze pragnęli Boga a jeśli Twój Syn zechce i taka będzie jego wola wyjednaj im zdrowie ciała, zdolności umysłu bo są mało zdolne i mają problemy z nauką i zdrowiem szczególnie Dominik-Franciszek by w przyszłości mogły zrealizować swoje powołania i znalazło się dla nich miejsce w naszym społeczeństwie. Twego Mateńko wstawiennictwa oraz wstawiennictwa wszystkich ludzi dobrej woli, za co Wam tysiąckroć Bóg zapłać, bardzo prosi Zbigniew
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno wspieraj mnie w trudach dnia codziennego oraz błogosław całej mojej rodzinie.Amen
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Święty Michale Archaniele, Książę i Wodzu zastępów anielskich, przybywaj na pomoc ludziom zagrożonym przez moce ciemności. Zostaliśmy stworzeni na obraz Boga, odkupieni życiem, śmiercią i zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa, Jego Syna, a przez chrzest staliśmy się świątyniami Ducha Świętego. Uproś nam siłę woli, byśmy tej godności w sobie strzegli, broniąc się przed złem. W Tobie, Święty Michale, Kościół ma swego Stróża i Patrona. Ty prowadzisz zbawionych do niebieskiej szczęśliwości. Błagaj Boga Pokoju, aby zniweczył władzę szatana, siewcy zamętu i nie dozwolił mu trzymać ludzi w niewoli ani szkodzić Kościołowi. Niech przez Ciebie Królowa Aniołów, Niewiasta obleczona w słońce, zetrze głowę szatana i osłania swoje ziemskie dzieci przed jego złowrogim wpływem. Obrońco chwały Najwyższego, zanieś nasze prośby do Boga i wyjednaj nam Jego miłosierdzie. Amen. Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem! Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem! Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem!
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się o to, aby Polacy nigdy nie zapomnieli o ukraińskich LUDOBÓJSTWACH, mordach okrutnych, torturach, które sprawiały im niesamowitą przyjemność i satysfakcję .Jeśli zapomnę o Nich, TY, Boże na Niebie, zapomnij o mnie. W hołdzie Polakom pomordowanym w latach 1943 - 1947 na Wołyniu i Kresach Południowo - Wschodnich II Rzeczypospolitej Polskiej. Także tym, którzy opuścili rodzinne strony uchodząc przed terrorem i zagładą z rąk nacjonalistów ukraińskich OUN - UPA w 70 rocznicę tej wielkiej tragedii. Łuny nad Wołyniem, które pojawiły się 70 lat temu, wkrótce przeniosły się na Polesie, Podole i całe Kresy Wschodnie, czyli ziemie obejmujące m.in. ówczesne województwa: poleskie, wołyńskie, tarnopolskie, stanisławowskie i lwowskie. Wpis ten poświęcony jest Kresowianom i ich potomnym, jako testament pamięci. Zbrodnia ludobójstwa w Palikrowach,Zalesiu,Brodach, Hucie Pieniackiej, Niemiaczu, Czernicy, Podkamieniu i okolic w dniu 12 marca 1944 roku, banderowcy ukraińscy wymordowali polaków. Ponad jeszcze 1000 miejsc wymaga upamiętnienia.Wybaczać NIE znaczy ZAPOMNIEĆ!PAMIĘTAJMY! Bo historia lubi się powtarzać, a na Majdanie pojawiły się flagi czerwono-czarne i ludzie z widłami!A do nowego rządu ukraińskiego weszli banderowcy z partii svoboda- antypolskiej, neofaszystowskiej.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. wszystkich wymordowanych przez miejscową ludność ukraińską jak i przez bandy ukraińskie UPA. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o obudzenie odpowiedzialności za Ojczyznę Polskę,odmianę ludzi,aby zaczęli się troszczyć o własny kraj -Polskę i Polaków, a nie ukraińców,aby klucz do kasy narodu nie był w rękach złodziei, pijaków i aferzystów.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę Cię o wstawiennictwo we wszelkich moich intencjach miłych Bogu, które noszę w sercu oraz dziękuję za dotychczasową pomoc. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza proszę uwolnij moją całą rodzinę od zła pod każdą postacią - klątwy jakie zostało na nas rzucone i rzucane. Spraw, aby te złe działania straciły swoją moc na zawsze w imię Jezusa Chrystusa, a ci którzy robią to zło nigdy nikomu nie mogli już zaszkodzić. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Święty Michale Archaniele, broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromić raczy, pokornie prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła. Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę módlmy się o Miłosierdzie Boże dla mnie i mojej całej rodziny oraz o przebaczenie grzechów. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę dla Polski i polaków o łaskę: zdrowia, mądrości,poprawy bytu materialnego i zmian jakie powinny zajść w naszej Ojczyźnie,aby było dobrze dla Polski, żeby było normalnie, zgodnie z przykazaniami i konstytucją.Aby Polska była wolna, niepodległa,niezależna,ważna i szanowana. Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę, aby Polacy się opamiętali i zastanowili komu chcą pomagać! Ukraińcy ostatnio odznaczyli Stepana Banderę, dowódcę UPA, orderem Bohatera Ukrainy !To jest odczytywane jako przegrana nas wszystkich Polaków, - To powód do ogromnego smutku, że przez tyle lat wszystkie te wspomnienia, apele do polityków nie odniosły żadnego skutku, bo politycy bali się narazić i zepsuć stosunki ukraińsko - polskie- dlatego cicho siedzieli i siedzą do dziś, zapominając o Wołyniu, Kresach, mordach, LUDOBÓJSTWIE dokonanym przez ukraińców! Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaję Ci wszystkie troski i zmartwienia polskich ornitologów oraz osób zajmujących się ochroną bocianów- szczególnie w Libanie, gdzie są masowo mordowane .Uratuj je od śmierci z rąk Libańczyków i innych. Jezu ufam Tobie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę módlmy się o zdrowie i dary Ducha Świętego głęboką wiarę, mądrość - pomoc w trudach nauki, zdawaniu egzaminów, w dalszym kształceniu, a także o mądre, przemyślane, rozsądne decyzje podejmowane w zgodzie z Bogiem i rodziną dla moich córek Doroty i Agnieszki. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska uproś Swego Syna Jezusa Chrystusa o to,aby Polska i polskie władze stanowczo reagowały na wchodzenie banderowców do rządu ukraińskiego. Powinniśmy protestować, powinniśmy ochładzać stosunki z nowym rządem ukraińskim, jeśli on będzie przyjmował ten pro banderowski kurs, który przyjmuje!. Uproś Swego Syna, aby Polska nie ingerowała w Ukrainę, aby rząd zajął się Polską Polakami i gospodarką Polski, a nie Ukrainy! Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Henryka Wolskiego i wszystkich z rodziny. Amen.
barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaje Ci wszystkie moje troski i zmartwienia.Jezu ufam Tobie.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o Miłosierdzie Boże dla mnie grzesznika i mojej całej rodziny oraz o przebaczenie grzechów. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za wszystkich wrogów naszej rodziny, łaskę przebaczenia,Miłosierdzie Boże oraz to, aby już nigdy nikomu nie chcieli i nie mogli zaszkodzić w imię Jezusa Chrystusa Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, dziękuję za otrzymane łaski.Proszę Cię wybłagaj u Swego Syna dla moich najbliższych i dla mnie zdrowie, poprawę buty materialnego,pracę i wszelkie potrzebne łaski.Miej nas w Swej matczynej opiece.Chroń nas przed wszelkimi niebezpieczeństwami. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Za zdrowie moje i mojej rodziny oraz znajomych.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie okaż miłosierdzie dla duszy śp Witalisa
sławek
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mateczko błagam przyjdź ze swą pomocą i przemień moje życie i pobłogosław mi podczas dzisiejszych badań, spraw by wydano pomyślną opinię w życiowej dla mnie sprawie. Spraw by w moim życiu wreszcie zaświeciło słońce. Dziękuję
Arletta
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Ci, Mateczko za łaskę pojednania w rodzinie i proszę o zrozumienie, harmonię i zdrowie w moim małżeństwie. Daj siłę, wytrwałość i ulgę w cierpieniu mojej Mamy.
Bożenna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaję Ci wszystkie moje troski i zmartwienia. Jezu ufam Tobie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślne ukończenie trzeciego roku studiów Doroty, pomyślne ukończenie licencjatu oraz aby bez przeszkód dostała się na dzienne wymarzone studia magisterskie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska za Twoim wstawiennictwem uproś łaski dla mojej całej rodziny oraz zachowaj ją w zdrowiu i dostatku,, a żeby nie brakowało nam chleba powszedniego... Spraw aby moje córki założyły szczęśliwe rodziny,otrzymały dobrych, uczciwych, mężów-o miłosiernych sercach, żeby to była prawdziwa bezinteresowna, czysta, uczciwa miłość i przyjaźń na całe życie, aby podejmowały przemyślane, mądre, słuszne i rozsądne decyzje.Proszę, aby dalej się kształciły.Daj im światłość umysłu oraz dary Ducha Świętego Święta Mario - Matko Boga módl się za Nami grzesznymi. Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę dla mojej córki Agnieszki,o bezpieczeństwo, zdrowie, o udaną operację bez powikłań w imię Jezusa Chrystusa.Proszę opiekuj się Agnieszką i chroń przed niebezpieczeństwami. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślne ukończenie trzeciego roku studiów Doroty, pomyślne ukończenie licencjatu oraz aby bez przeszkód dostała się na dzienne wymarzone studia magisterskie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę, aby Polacy i inne narody wybrały Jezusa Chrystusa na swojego króla i żeby ludzie żyli zgodnie z Wolą Bożą. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu Chryste, oddaję Ci wszystkie troski i zmartwienia polskich patriotów. Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu, chcę Cię poznać. Chcę, abyś wszedł w moje życie. Dziękuję, że umarłeś na krzyżu za mój grzech, abym mógła doświadczyć pełni Twojego przebaczenia i akceptacji. Tylko Ty możesz uzdolnić mnie do przemiany w taką osobę, jaką mam być zgodnie z Twoim zamysłem. Dziękuję Ci za to, że mi przebaczyłeś i że dajesz mi życie wieczne z Bogiem. Powierzam Ci swoje życie. Proszę, uczyń z nim, co zechcesz. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu Chryste, proszę weź wszystkie troski i zmartwienia polskich rolników, producentów trzody chlewnej.Jezu ufam Tobie.Amen .
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste, oddaje Ci wszystkie troski i zmartwienia polskich rolników, leśników, pszczelarzy,sadowników, producentów owoców i warzyw. Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O pomyślne zdanie egzaminów
Lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za osobę, Bogu wiadomą, by wszystkie moje modlitwy i intencje za nią zostały spełnione. Bóg zapłać.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Matko ratuj nasze Lasy Państwowe, nie pozwól ich zniszczyć,tak jak wszystko zniszczono co polskie, proszę o zachowania integralności, nienaruszalności i trwałości Lasów Państwowych.Amen.
barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Wszystkich, którzy zginęli podczas Pierwszej i Drugiej wojny światowej.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o spokój duszy ś.p. żołnierzy III Pułku Strzelców Konnych im. Hetmana Stefana Czarneckiego poległych w obronie Hajnówki i okolic 17 września 1939 roku.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o Dary Ducha Świętego i nawrócenie dla mojej córki Doroty.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
w zdrowiu i dostatku,, a żeby nie brakowało nam chleba powszedniego... Spraw aby moje córki otrzymały dobrych, uczciwych, mężów-o miłosiernych sercach, żeby to była prawdziwa bezinteresowna, czysta, uczciwa miłość i przyjaźń na całe życie, aby podejmowały przemyślane, mądre, słuszne i rozsądne decyzje.Proszę, aby dalej się kształciły.Daj im światłość umysłu oraz dary Ducha Świętego Święta Mario - Matko Boga módl się za Nami grzesznymi. Amen
barbara
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się o Miłosierdzie Boże dla mnie i mojej całej rodziny oraz o przebaczenie grzechów. Amen.
barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Fatimska proszę dodaj chęci i zadowolenia mojej córce Agnieszce z uczęszczania do szkoły, pomagaj jej każdego dnia, na każdej lekcji, chroń przed strachem i niepotrzebnymi obawami.Spraw, żeby przestała się bać wszystkich i wszystkiego.Proszę o opiekę dla niej. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Prosiłabym o modlitwę za dobre wyniki z egzaminów, które będą miały miejsce w zbliżającej się sesji, za moich przyjaciół i rodzinę, o jej niepodzielność i miłość.
Adrianna
 

Świeca siedmiodniowa
aby Polska była wolna, niezależna, ważna i szanowana, aby Polska ziemia była w polskich rękach i należała do Polski, a wszelkie surowce, które są w Polsce należały do Polski i Polska z nich czerpała korzyści, a nie obce państwa. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i dary Ducha Świętego głęboką wiarę, mądrość - pomoc w trudach nauki, zdawaniu egzaminów, w dalszym kształceniu, a także o mądre, przemyślane, rozsądne decyzje podejmowane w zgodzie z Bogiem i rodziną dla moich córek Doroty i Agnieszki. Amen.
Barbara
 

1 |
...
 78 |
 79 |
 80 |
 81 |
 82 |
 83 |
 84 |
 85 |
 86 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2014