Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława i Stanisławę, - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
xxx
 

Świeca trzydziestodniowa
Za dusze w czyśćcu cierpiące
Krzysztof
 

Świeca trzydziestodniowa
Za zmarłego Sylwestra Wójcika i Ewę Romanek
Kris
 

Świeca siedmiodniowa
Za spokój i wieczność dla duszy mojej zmarłej mamy Jolanty
Agata
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boza Fatimska prosze o zdrowie dla mojego syna Olivera. Anna
Anna
 

Świeca wieczysta
o zdowie i sily w mojej codziennosci.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Powrót miłości żony do mnie i poprawę sytuacji finansowej
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie dla Pawła przebywającego w szpitalu. Grzegorz
Grzegorz
 

Świeca siedmiodniowa
Za zmarłych Ryszarda Wysockiego .Tadeusza Wysockiego.dziadków Florentynę i Władysława .dziadków Kazimierę i Adama Fatek.rodziny Wysockich Heleny i Henryka Fatków. Henryka Łoniś.Marte i Ludwika Strączewskich.Haliny i Kazimierza Rasińskich.Krzysztofa.Marię i Leopolda Schittler.Antoniego Aniszewskiego.Feliksę i Artura Gościckich
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Królowo Polski błagam cię daj mi siłę odwagę i męstwo w posłudze ministrantury w rycie trydenckim
Sławomir
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mnie i o znalezienie pracy a także o zdrowie mojego syna i o to by nie poszedł do więzienia i nie popadł w żadne nałogia przede wszystkim o wypędzenie szatana ze mnie, żeby nie nękał i nie gnębił, nie prześladował i nie złorzeczył, nie widział i zostawił mnie i moją rodzinę w spokoju a także wszystkich ludzi którzy się łączą w modlitwie o to i proszę opokój na świecie a i o błogosławieństwo Boże na każdy dzień dla wszystkich ludzi i całe duchowieństwo i za kochanego Papieża Franciszka i Papieża emeryta Benedykta XVI.
Edyta
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boska Fatimska za Twoim wstawiennictwem uproś łaski dla mojej całej rodziny oraz zachowaj ją w zdrowiu i dostatku, oraz żeby nie brakowało nam chleba powszedniego. Aby w mojej rodzinie zawsze panowała miłość i zgoda. Matko Przenajświętsza proszę uwolnij moją całą rodzinę od zła pod każdą postacią - klątwy jakie zostały na nas rzucone. Spraw, aby te złe działania straciły swoją moc na zawsze w imię Jezusa Chrystusa, a ci którzy robią to zło nigdy nikomu nie mogli już zaszkodzić. Amen. Proszę o modlitwę za dusze Zmarłych śp;rodziców,braci,siostrę,dziadków i pradziatków. Maryjo, dziękuję Ci za wszystkie uproszone łaski.Amen.
Halina
 

Świeca trzydziestodniowa
za zmarlego Syna Bartlomeja Domalewskiego
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
O szczególną opieką Matki Bożej nad moją córka Laura podczas wizyt z jej ojcem i innymi osobami z jego biologicznej rodziny.
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
Dzisiaj, w Dniu Zadusznym, chciałbym prosic o modlitwę za zmarłych: 1. z mojej rodziny: babcię Marunię, babcię Zosię, dziadka Jurka, wujka Ryśka i zmarłych z dalszej rodziny (znanych bardziej moim rodzicom niż mnie) oraz znanych mi powinowatych moich ciotek; 2. zmarłych z mojej byłej szkoły podstawowej (12 osób), liceum (3 osoby) i uczelni (25 osób); 3. Alfredę Kaczorowską, Zofię i Józefa Kromskich, Kazimierza Szopę i zmarłych wolontariuszy szczecińskiego Hospicjum św. Jana Ewangelisty; 4. Józefa Kwiatkowskiego i zmarłych uczestników spotkań Odnowy w Duchu Świętym w parafii św. Jana Bosco w Szczecinie w latach 1991-1996; 5. moich rodziców chrzestnych Jadwigę i Jerzego; 6. księdza kanonika Stanisława Skorodeckiego; 7. księdza marianina z Lichenia - Olgierda Nassalskiego i ojca pasjonistę Dominika Busztę; 8. księdza kanonika Tadeusza Moskala; 9. prymasa Józefa Glempa i trzech nieżyjących arcybiskupów szczecińsko-kamieńskich: Kazimierza Majdańskiego, Mariana Przykuckiego i Zygmunta Kamińskiego; 10. Pawła Szczerzyńskiego; 11. troje moich zmarłych lekarzy; 12. profesora Wolfganga Richtera z Berlina.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O opiekę Bożą i błogosławieństwo dla Arka i Jadzi oraz Marka.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę miej mnie pod swoją opieką, błogosław mi i pomóż, proszę o zdrowie aby ręka się szybko wygoiła.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za dusze Zmarłych śp.: Jan, Władysława i Józef, Janina i Józef, Irena I Antoni, Karolina,Edward, Amelia i Mieczysław, Maria,Edward,Maria,Marianna,Sabina,Jadwiga,Zofia,Janusz,Michał,Eleonora,Elżb ieta,Edward,Lodzia,Kazimierz, wszyscy którzy zginęli na Syberii.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
o dar przebywania z Bogiem dla zmarłych rodziców Władysława i Genowefy
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Cię o radość życia wiecznego dla : Św.P. Mateusza S. Św.P.Pana Ryszarda S. Św.P.Pani Heleny P. oraz proszę otwarcie bram nieba dla Dusz w czyśćcu cierpiących. Maryjo Matko Nieustającej Pomocy módl się za nami .
Kinga
 

Świeca siedmiodniowa
Dziekuje Panu Bogu Wszechmogącemu za wszelkie łaski jakimi nas obdarza i błagam za wstawiennictwem Najświetszej Marii Panny o łaski na dalsze życie dla Aleksandra, Piotra, Łukasza, Jerzego, Barbary, Anny i całej rodziny P. Proszę o zdrowie dla Piotra, Barbary i całej rodziny oraz błogosławieństwo na wybór dalszej drogi życiowej dla Aleksandra i Łukasza.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Za zmarłą 19 stycznia 2012 byłą Apostołkę Fatimy Helenę Kolenda, prosi córka Maria, oraz za zmarłego ojca Jerzego Kolenda 15.07 1994 w kolejną rocznice śmierci, za + brata Henryka, chrześnice Dorotke Kolenda, oraz chrzestnych Józefa Reimana i Rozalie Październiok. Reinholda Kolenda Łucja Tic koleżanke. Bożene Morawską moich dziadków i babcie z obu stron Kowolik, Kolenda. Oraz dusze w czyścu cierpiące, opuszczone
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji bym znalazła pracę...dłużej nie przeżyję...
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Za zmarłych Helenę, Jerzego, Henryka, Dorotę Kolenda, za zmarłą Bożenę Morawską,za zmarłych Stanisławę i Andrzeja Wyremblewskich, za zmarłego Andrzeja Kraka, za zmarłych Sabine i Józefa Gut,za zmarłych Elfryde i Feliksa Wachowiak, Alojzego Oleś, oraz za dusze w czyscu cierpiące.
Krystyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji. Proszę o modlitwę za przyszły rok aby okazał się lepszym rokiem dla mnie, pomyślniejszym. Abym już miała pracę, dobrze płatną pracę i elastyczną ze względu na małe dzieci.Żeby były pieniądze na życie i na wszystkie konieczne wydatki. Żeby było zdrowie. Bardzo proszę o modlitwę w tej intencji. Szczęść Boże.
Bogna
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji moich dzieci aby były zdrowe i nic złego im nie zagrażało. Żeby prawidłowo się rozwijali. Aby młodszy chciał chodzić do przedszkola i słuchał się poleceń pań z grupy. A panie były wyrozumiałe. Bardzo proszę o modlitwę. Szczęść Boże.
Bogna
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, abym mogła liczyć na pomoc mojej mamy i faktyczną pomoc, chęć pomocy. Bardzo potrzebuję tej pomocy. Bardzo proszę o modlitwę. Szczęść Boże.
Bogna
 

Świeca siedmiodniowa
swiety dzien zmarlych,dzien zaduszny,za zmarlych z rodziny kossakowskich,szczukow,karwowskich; karwowski dominik,anna,piotr,helena,piotr konopko,aleksandra,pawel kossakowski,jozefa,joanna szczuka,piotr szczuka,kossakowski czeslaw,stanislaw,jerzy,dziwisz stanislaw,dziwisz zofia,kossakkowska teresa,kossakowski zdzislaw,janina,ks.janusz duczkowski,br.szymon jankowski,tomaszewski kazimierz,bronislawa mokrzycka,mieczyslaw pienkowski
janusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji. Abym znalazła w końcu dobrze płatną pracę z elastycznym grafikiem ze względu na małe dzieci. Żeby zawsze były pieniądze na konieczne wydatki, opłaty i na życie. Obecna sytuacja finansowa jest bardzo trudna dlatego proszę o modlitwę abym mogła stanąć na nogi i podołać swoim kłopotom. Szczęść Boże.
Bogna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrego męża, który pokocha mnie z którym stworze szczęśliwą rodzinę,abym nie czuła się już taka samotna, sama.Proszę także o modlitwe aby udało mi się udało znaleźć lepszą pracę.
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
W związku ze świętem zmarłych chciałabym prosić o modlitwę za dwie moje babcie Zofię Sieromską i Genowefę Fiut, które w tym roku umarły. Proszę o spokój dla ich dusz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków, niechaj spoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Bogna
 

Świeca siedmiodniowa
za moja matke i Anie
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
O uleczenie z nałogu pijaństwa i awanturnictwa, wyrwanie z grzechu niszczenia swojej rodziny dla siostrzeńca Mateusza,o mądrość i wyrozumiałość dla żony Mateusza - Kasi, o spokój w domu rodzinnym dla Dominika,podziękowanie za poprawę zdrowia Anny i o modlitwę o dalszą poprawę zdrowia i uleczenia z nałogów,o cud uleczenia z brodawczaka Pawła , o chrzest dla Lenki, dziękuję za zdrowie Kajtusia , o uratowanie mojej siostrzenicy i bratanic z grzechu cudzołóstwa a najmłodszej siostrzenicy i bratanicy od zgorszenia, o szczerą spowiedź dla mnie i wszystkich członków mojej rodziny, o nawrócenie dla siostry Marii i zerwanie z rozwodnikiem,żeby nie sprowadzała go do rodzinnego domu i aby pojednała się z rodzeństwem, o nawrócenie dla tych wszystkich członków mojej bliższej i dalszej rodziny którzy nie chodzą do kościoła i nie korzystają z sakramentów świętych, o pracę dla kolegi Piotra i poszukujących pracy z mojej rodziny i o godziwą zapłatę, w intencjach złożonych na tej stronie, o życie wieczne dla moich zmarłych rodziców, dziadków i babć, bratowej, szwagra, cioci Genowefy i zmarłej 16 października cioci Jadwigi oraz innych zmarłych z bliższej i dalszej rodziny, o trwałość małżeństw w mojej rodzinie szczególnie dla tych którym grozi rozpad (Matko Najświętsza Ty wiesz które małżeństwa są na krawędzi rozpadu -ratuj), o błogosławieństwo dla o. Józefa i podziękowanie za jego \\\"dobre słowa\\\",za całą rodzinę dobrego słowa, o zdrowie Józi, Kasi,Bożeny, Danusi,Marianny,Henryki, pani Teresy, Marysi-Zosi Ch., Marysi Ch., Adama K., pani Jasi,Ewy, Leokadii i jej córki,chorej na padaczkę Magdy, brata Józefa, nieznajomej z usg i cioci Czesławy oraz Antosia i innych członków z dalszej rodziny , podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski, o cud uzdrowienia dla Szymonka z raka oka, o poprawę stanu zdrowia moich oczu, o jedność chrześcijan, o pokój i zgodę dla Ukrainy i opamiętanie dla Putina aby nie niszczył swojego i innych narodów, o nawrócenie Jadwigi, dziękuję za zdrowie 5-cioletniego Eryka , o błogosławieństwo dla księży z mojej parafii i opamiętanie dla tych kobiet, które oczerniają naszych kapłanów, o potrzebne łaski dla ks. Marka M., w intencji Zgromadzenia Sióstr Sług Jezusa o nowe powołania i liczny nabór mieszkanek do prowadzonej przez nie bursy, proszę ponownie aby Kasia przestała się na mnie gniewać i wyjaśniła powód,dziękuję za szczęśliwą pielgrzymkę do Ziemi Świętej
Stanisława
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwy za zmarłych z naszych rodzin,oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Prośba o rzucenie nałogu nikotynizmu dla mojego męża Krzyśka i o jego przemiane wewnętrzną i duchową,o łaski dla naszego małżeństwa.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, dziękuję Ci za wszystkie uproszone łaski, za dar przedłużonej umowy w Nd. I proszę Cię w tych wszystkich intencjach, które stale Panu polecam - Pan wie, jakie. Dziękuję Ci za rozwiązanie sprawy w E. i dar pracy w \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"GC\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\". Duchu Święty, prowadź. Maryjo, prowadź to. Maryjo, zawierzam Ci także proboszcza z mojej parafii i wikarych - uświęcaj ich Panie. I proszę o łaskę wyzdrowienia z chorób, które utrudniają mi pracę. Maryjo, zawierzam Ci parafię, pracę i moje zdrowie, lekarzy, prowadzenie w pracy. Pan widzi, Pan wie, co i jak dla mnie jest najlepsze. Maryjo, zawierzam Ci także te wszystkie zranienia, te utrapienia, cierpienia, które gdzieś mnie dotykają. Pomóż mi uwolnić się od urazów, od poczucia krzywdy. Maryjo, uproś uzdrowienie zranień, Panie uzdrów zranienia i pomóż, żebym już nie myślała źle o krzywdzicielach, a wręcz przeciwnie. Spraw Panie coś, bym myślała o nich dobrze i byśmy stali się dla siebie dobrzy, serdeczni. Maryjo uproś mi świętą współpracę, dzięki której będę wzrastać w świętości i w której będę się czuć dobrze, ze zrozumieniem. Ojcze, proszę Cię w Imię Jezusa i dziękuję. Proszę także o światło o Boże prowadzenie w kwestii samochodu i polecam intencje tych wszystkich, którzy prosili mnie o modlitwę. Proszę w Imię Jezusa o to, a także przez przyczynę św. Józefa.
nn
 

Świeca wieczysta
Blagam o zdrowie dla siebie I mojej rodziny .Aby w mojej rodzinie zawsze panowala milosc I zrozumienie .O modlitwe za dusze mojego zmarlego ojca oraz wszystkich z naszej rodziny I zmarlych znajomych .BOG ZAPLAC. Janina .
Janina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji dojścia do zgody i porozumienia z współlokatorkami oraz zdanie ważnego zaliczenia na studiach.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
znalezienie pracy.
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
Za Zmarłych z rodziny Członka: Zygmunt Członka, Kazimiera i Józef Członka, Justyna Wolan.
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
Dzisiaj, w dniu uroczystości Wszystkich Świętych, w roku 10. rocznicy mojego ostatniego w życiu egzaminu - egzaminu z filozofii, do którego przygotowanie dało mi pewne ciekawe informacje i uzupełnienia w moim poglądzie na świat, chciałbym pomodlic się do Świętych żyjących w tzw. okresie scholastyki średniowiecznej, której rozkwit przypadł na XII-XIII wiek, aby uprosili nam mądrośc nie tylko w sprawach Bożych, ale też w naszym całościowym poglądzie na świat: 1. Św. Bernardzie, Doktorze miodopłynny (łac.: Doctor melifluus), upraszaj nam dar Bożej mądrości. 2. Św. Antoni Padewski, Doktorze ewangeliczny (łac.: Doctor evangelicus), módl się za nami. 3. Św. Albercie Wielki, Doktorze wszechstronny (Doctor universalis), módl się za nami. 4. Św. Bonawenturo, Doktorze seraficki (Doctor seraphicus), módl się za nami. 5. Św. Tomaszu z Akwinu, największy z Doktorów Kościoła, zwany Doktorem powszechnym (Doctor communis) i Doktorem Anielskim (Doctor Angelicus), upraszaj nam dar Bożej mądrości. 6. Bł. Janie Dunsie Szkocie, zwany Doktorem wnikliwym (Doctor subtilis), módl się za nami. 7. Maryjo, Stolico Mądrości, przyjmij te modlitwy nasze i uproś nam dar Bożej mądrości; uproś też odrodzenie się ludzkiej mądrości, której wyrazem jest FILOZOFIA, będąca raczej w wielkim kryzysie, odkąd nastał schyłek scholastyki i przeminęły czasy świetnych umysłów wyżej tu wymienionych. Amen.
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziekuję Boże za otrzymane łaski , oraz proszę o zdrowie dla całej naszej rodziny o wiare i zeby cała rodzina się jeszcze bardziej jednoczyła tak jak nas uczyła nasza najukochansza zmarła mamusia. Proszę rowniez o modlitwę za duszę naszej mamusi
Przemysław
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Wszechmogący proszę cię abym miała pracę ,żeby nie zlikfidowali naszych miejsc pracy.Całe zycie mi runie.Błagam cie Boże pomóż mi.Kasia
Kasia
 

Świeca trzydziestodniowa
PROSZĘ AŻEBY W MOJEJ RODZINIE ZGINĄŁ PROBLEM ALKOHOLIZMU
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko, ulituj sie nad moja rodzina, dopomuz nam w naszych trudnosciach. Ochraniaj nas przed naszymi wrogami.
Jdwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska,dziekuje Ci za wszystko co jest, co dzieje sie w moim zyciu, ze ochraniasz mnie i moja rodzine swoja laska. Prosze serdecznie o zdrowie, madrosc, szczescie dla mojej mamusi, ojca, babci, brata, mojej zony, cureczki i o szczesliwe rozwiazanie wszystkich moich problemow.Prosze rowniez, zebym mogl powrucic pieniadze ktore jestem winien ludziom.
Marian
 

Świeca siedmiodniowa
Uwielbiamy Cię Panie, wywyższamy Cię Panie Boże. Wysławiamy Cię Panie Boże. Jesteś jedynym Bogiem. Nie ma nikogo oprócz Ciebie Panie. Błagamy Cię Panie Boże o scenę muzyczną Gospel w Polsce i Wielkiej Brytanii, o to by była autentycznie Bożą Nowiną, Bożą Ewangelią, by przyciągała rzesze słuchaczy. Wypędzamy cię szatanie od muzyki gospel w imieniu Jezusa, od głoszących słowo przez tę muzykę. Błagamy Cię Panie Boże, by muzyka Gospel zdyskontowała każdą muzykę. O to wszystko prosimy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Wywyższamy Ciebie Boże, Uwielbiamy Cię Boże. Panie Boże, wstawiam się za Jadzią i Piotrem , jako osoby odkupione przez krew Jezusa Chrystusa przelaną na krzyżu. W imieniu Jezusa Chrystusa związuję wszelkie moce ciemności, które zniewalają ich życie i rzucam je pod krzyż. Nakazuję ci szatanie wycofać się, aby mogli w wolności miłować Jezusa Chrystusa i zgodnie z Bożym planem, pracować na Jego cześć i chwałę. Vade retro satana od Jadzi i Piotra w imieniu Jezusa Chrystusa. Dziękuję Panie Boże za pracę dla Piotra i proszę o ochronę Piotra, Jadzię i ich dzieci. Błogosław im Panie Boże w każdym miejscu, gdzie się znajdują w imieniu Jezusa Chrystusa, Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, proszę, błagam, by msza satanistyczna, która jest planowana na uniwersytecie w USA, została odwołana i nie odbyła się, nigdy. VADE RETRO SATANA od tego Uniwersytetu. A także w Oklahomie O to Cię prosimy - błagamy w imieniu Jezusa Chrystusa, przez wzgląd na rany Twego Syna. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże jesteś naszym Stwórcą, wywyższamy i uwielbiamy Ciebie. Oddałeś Syna Bożego za nasze grzechy. Uwielbiamy Cię Panie. Błagam o Madzię, o uwolnienie i uzdrowienie, o pracę, mieszkanie, o Boże, przyjacielskie relacje. Wiem Panie ,że troszczysz się o nią, nie zostawisz jej. Dziękuję. Vade retro satana w imieniu Jezusa z otoczenia Madzi. Związujemy całe zło i rzucamy pod Krzyż Jezusa. Jezus jest naszym Panem. O to się modlimy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże wszechmocny, uwielbiamy Cię, wywyzszamy Cię. Tyś Bogiem naszym.Panie Boze, proszę Cię o księdza CLIVE ( KLAJWA), u którego stwierdzono nowotwór krwi.Uzdrów go Panie Boże, zabierz tę straszna chorobę.Niech jeszcze słuzy w kościele. O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Ci Panie Boże za ofiarę i moc Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. I proszę Cię w tej Mocy o złamanie plotki, która usiłuje utrudnić życie mojej córce. Tak jak w księdze Izajasza, rozdz.54 wers 17 BÓG mówi do człowieka:\\\"Żadna broń ukuta przeciwko tobie nic nie wskóra, a każdemu językowi, który(...) przeciwko tobie wystąpi, zadasz kłam. Takie jest dziedzictwo sług Pana i ich sprawiedliwość ode Mnie pochodzi- mówi Pan\\\". Wierzę, Panie, Twoim obietnicom, bo tylko one są prawdą na świecie. W Mocy Ducha Świętego dziękuje Ci Boże za krew Twojego Syna, która zmazuje wszelkie poświadczenie nieprawdy, wszelkie kłamstwo wypowiedziane przeciwko drugiej osobie i wszelką plotkę. Modlę się o Twoje dziedzictwo, Twoje Błogosławieństwo i Twoją Sprawiedliwość nad tą sprawą, dotyczącą mojej córki, w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Wywyższamy Cię Boże uwielbiamy Cię Boże.Jesteś Jedynym Prawdziwym Bogiem i nie ma żadnego innego. Ty, jesteś naszym Panem. Dziękujemy, za Syna Bożego, który zmazał nasze grzechy. Wstawiamy się za Magdalenę , jako osobę odkupioną przez krew Jezusa Chrystusa przelaną na krzyżu. Błagamy Cię Boże o namaszczenie Magdaleny w sferze muzycznej, szczególnie o śpiew i biegłość gry na klawiszach, O wiedzę teoretyczną i praktyczną , O biegłość w muzyce, Teoretyczną biegłość, o jej warsztat wokalny. Zadbaj Panie o sprzęt na którym pracuje, by służył jej bardzo dobrze, bez zastrzeżeń. Błagamy Panie Boże , przyśpiesz jej karierę zawodową. O to się modlimy w imieniu Jezusa. W imieniu Jezusa Chrystusa związuję wszelkie moce ciemności, które zniewalają życie Magdaleny i rzucam je pod krzyż. Nakazuję ci szatanie wycofać się, aby mogła ona pracować i rozwijać się muzycznie, w wolności miłować Jezusa Chrystusa-zgodnie z Bożym planem, pracować na Jego cześć i chwałę, a także otrzymywać za tę pracę godziwe wynagrodzenie. Umocnij Panie Magdalenę. Prowadź ją drogą Bożą. O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże uwalniaj od złego i uzdrawiaj nadal sytuację we wszystkich domach (wiadomych Bogu).Prowadź ludzi mieszkających tam,ich Twoją drogą, drogą Bożą w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen VADE RETRO SATANA od tych domów i miejsc, gdzie ona przebywa. Jezus jest naszym Panem. Módlmy sie o to w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Wywyższamy Ciebie Boże, Uwielbiamy Cię Boże. Panie Boże, wstawiam się za Magdaleną , jako osobę odkupioną przez krew Jezusa Chrystusa przelaną na krzyżu. W imieniu Jezusa Chrystusa związuję wszelkie moce ciemności, które zniewalają życie Magdaleny i rzucam je pod krzyż. Nakazuję ci szatanie wycofać się, aby ona mogła w wolności miłować Jezusa Chrystusa i zgodnie z Bożym planem, pracować na Jego cześć i chwałę. Vade retro satana od Magdaleny i pracy, którą wykonuje w imieniu Jezusa Chrystusa. Panie Boże błagam o ochronę Magdaleny i błogosław jej w każdym miejscu, gdzie się znajduje w imieniu Jezusa Chrystusa, Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże wyważszamy Ciebie i uwielbiamy. Jesteś stwórcą wszystkiego i wszystkich. Uwielbiamy Ciebie, dałeś Syna swojego Jezusa Chrystusa, by cierpiał i umarł za nasze grzechy. Proszę Cię, by koncerty chóru, był dla wszystkich wykonawców (muzyków, chórzystów, lidera i in.) a także całej widowni, potężnym uderzeniem Twojej miłości, potężną falą wiary, by nastąpiły uwolnienia od udręczeń szatańskich, by ludzie przejrzeli w imię miłości do Ciebie, by relacje między ( Bazilem a Magdaleną) były bardzo dobre, Boże, przyjacielskie i pomocne w w dalszej karierze zawodowej Madzi. Związujemy całe zło i rzucamy pod Krzyż Jezusa. Jezus jest naszym Panem. Vade retro satana od wszystkich, związanych z tym chórem. O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Wywyższamy Ciebie Boże, Uwielbiamy Cię Boże. Panie Boże, wstawiam się za Magdaleną , jako osobę odkupioną przez krew Jezusa Chrystusa przelaną na krzyżu. W imieniu Jezusa Chrystusa związuję wszelkie moce ciemności, które zniewalają życie Magdaleny i rzucam je pod krzyż. Nakazuję ci szatanie wycofać się, aby ona mogła w wolności miłować Jezusa Chrystusa i zgodnie z Bożym planem, pracować na Jego cześć i chwałę. Vade retro satana od Magdaleny i pracy, którą wykonuje w imieniu Jezusa Chrystusa. Panie Boże błagam o ochronę Magdaleny i błogosław jej w każdym miejscu, gdzie się znajduje w imieniu Jezusa Chrystusa, Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, wielbimy Ciebie, wywyższamy Ciebie, chwalimy Ciebie, oddajemy Ci chwałę. Wstawiam się za Magdaleną- moją córką , jako osobę odkupioną przez krew Jezusa Chrystusa przelaną na krzyżu. Błagam Boże, błogosław jej życiu i pracy, którą wykonuje dzięki sprzętom:iPod, Ipad, kompu ter, słuchawki, komórki. Modlę się o to by te sprzęty dobrze działały Błagam Boże, zabezpiecz te sprzęty Madzi przed kradzieżą, przed zniszczeniem, przed nagłym zawieszeniem systemu. Rozkazuję w imieniu Jezusa Chrystusa, że żadne moce ciemności nie mają do mojej córki, ani do jej sprzętów, dostępu. Zdemaskowane są i rzucone pod Krzyż. Ochraniam Świętą krwią Jezusa osobę Magdaleny i jej potrzebne sprzęty i rzeczy. W imieniu Jezusa Chrystusa związuję wszelkie moce ciemności, które zniewalają życie Magdaleny i rzucam je pod krzyż, by już nigdy nie wróciły. Wyrzekam się i nie pozwalam nękać Magdusię w imieniu Jezusa. Nakazuję ci w imieniu Jezusa,wycofać się, aby ona mogła w wolności miłować Jezusa Chrystusa i zgodnie z Bożym planem, pracować na Jego cześć i chwałę.Panie Boże błagam o ochronę Magdaleny i jej sprzętów.Błagam o namaszczenie w muzyce.Jesteśmy dziećmi Bożymi i Jezus jest naszym Panem. Błogosław jej Boże w każdym miejscu, gdzie się znajduje, by niczego jej nie zabrakło w tym czasie, w którym się znalazła w imieniu Jezusa Chrystusa, Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Wywyższamy Cię Boże, uwielbiamy Cię Boże.Ty, jesteś naszym Panem. Dziękujemy, za Syna Bożego, który zmazał nasze grzechy. Wstawiamy się za Mirosławę , jako osobę odkupioną przez krew Jezusa Chrystusa przelaną na krzyżu. Błagamy Cię Boże o uzdrowienie Mirosławy, która przeszła chemioterapię i radioterapię. Otaczamy świętą krwią Jezusa wszystkie nowotworowe komórki Mirosławy i rzucamy pod Jego Krzyż, by już nigdy nie wróciły. W imieniu Jezusa Chrystusa związuję wszelkie moce ciemności, które zniewalają życie Mirosławy i rzucam je pod krzyż. Nakazuję ci szatanie wycofać się, aby ona mogła w wolności miłować Jezusa Chrystusa i zgodnie z Bożym planem, pracować na Jego cześć i chwałę.Nawróć i umocnij Panie tę rodzinę. Prowadź ich drogą Bożą. O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
\\\"I wołali do Pana w swej niedoli, a On wybawił ich z utrapienia. Wyprowadził ich z ciemności i z mroku, a więzy ich rozerwał\\\". z Psalmu 107: wers: 13-14 Panie Boże dziękuję za pracę i błagam o wyjście z długów. O to się modlę w imieniu Jezusa Chrystusa.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, proszę Cię,na wzgląd na święte rany Jezusa Chrystusa, by stosunki między nimi (Ty wiesz kim) były Boże, by nie było już żadnej prowokacji z jego strony, by był tylko lub aż przyjacielem, prawdziwym przyjacielem i nikim więcej.By się nawrócił na drogę Bożą, by mógł być drogowskazem dla wszystkich.O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę BOGA w imieniu JEZUSA CHRYSTUSA o dobrego, uczciwego,bożego managera dla mojej córki, wyrażającego się z pasją na temat jej działalności artystycznej, takiego, który umie zarobić na sztuce, a także umie dać zarobić swoim artystom. Proszę również o odpowiedniego dla niej towarzysza życia w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen.Proszę Naszego Boga w imieniu Jezusa Chrystusa o siły fizyczne i duchowe dla mojej córki Magdaleny.Proszę, by żadne praktyki okultystyczne ją nie tykały,by były przerwane wszelkie zaklęcia.O to się modlę w imieniu Jezusa Chrystusa, Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za chór gospel, który przeżywa trudności finansowe, organizacyjne i duchowe. Proszę o uwolnienie członków zespołu z sideł okultyzmu, o wybawienie od pułapek moralnych. Proszę Boga aby zesłał swojego Świętego Ducha na kierownictwo chóru i o mądrość Bożą dla jego dyrygenta.O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen.Panie Boże proszę Cię o dar Ducha Świętego dla kierownictwa chóru gospel. Proszę Cię Panie abyś błogosławił temu chórowi utalentowanymi muzykami i wokalistami, którzy wspólnie w zgodzie i wedle Twojej woli będą ogłaszali Ewangelię swoim słuchaczom. Proszę Cię także aby Twoja Boska moc oddaliła od tego chóru osoby posłane jako zasadzki i aby miecz Twojego Słowa wytępił wszystkie kłamstwa i matactwa szatana, który boi się i ucieka od każdego, kto jest mocny w Duchu. Dziękuję Ci Boże za to i o to się modlę w imieniu Jezusa Chrystusa. Niech tak się stanie.Amen.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Boga by ochraniał moją córkę Magdalenę tarczą swojej sprawiedliwości od wpływów demonicznych, aby wlewał w nią swą doskonałą miłość, która usuwa lęk, aby błogosławił ją życzliwymi i kochającymi osobami, a osoby i działania, posłane jako zasadzka (duchowa lub cielesna,usuwał od niej na zawsze.O to się modlę w imieniu Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
Ewa
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę dla naszego synka Michałka .Jest bardzo chory ma połowe serca i bardzo trudno przechodzi okres pooperacyjny .
Iwona i Wojciech
 

Świeca trzydziestodniowa
PROSZĘ O MODLITWĘ ZA ZMARŁYCH TATE WIESŁAWA,BABCIE IRENE I KRYSTYNĘ,ZA DZIADKA JANA I EUGENIUSZA,ZA WSZYSTKICH SYBIRAKÓW I ŻOŁNIERZY WYZWOLICIELI NASZEGO KRAJU,ZA CIOCIE DANIELE..
Rafał Paweł i Iwona Ewa
 

Świeca wieczysta
PROSZĘ O NAWRÓCENIE MEJ MAŁŻONKI I WYTRWANIE PRZEZE MNIE W WALCE Z ALKOHOLIZMEM.
Rafał Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
prosze o zdrowie dla mamy mej i braci oraz ich rodzin,poprawienie naszych stosunkow...prosze o nawrocenie mej zony i calej mej rodziny dzieci by modlitwa towarzyszyla nam codziennie i prowadzil nas Pan przez zycie...prosze tez bardzo o modlitwe za mnie tj.Rafala za wytrwanie w walce z nalogiem alkoholowym,.. a takze za nasza jedyna Ojczyzne.
Rafał Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Za rodzine
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
ZA MOICH RODZICÓW ELŻBIETY I PIOTRA ZABŁOCKICH
ANNA
 

Świeca wieczysta
Modlitwę o zdrowie Jadwigi i Michała. O szczęśliwe zakończenie wiadomej sprawy najbliższej nam osoby oraz pozytywne ukończenie nauki naszych wnucząt. Michał i Jadwiga
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matko o zdrowie , prace i miłość w rodzinie.
Rafal
 

Świeca siedmiodniowa
Halina i Jerzy Jendrych
Robert
 

Świeca trzydziestodniowa
Módlmy się za za zdrowie moich najbliższych, moje i szybkiego powrotu do zdrowia, Michał
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Matko pośredniczko Boga wyproś łaski dla mnie i mojego męża o zdrowe dzieciątko,abym mogła szczęśliwie przejść przez całą ciążę.Daj nam siłę i wiarę bo właśnie poroniłam.Pozwól nam przetrwać w miłości te trudne chwile.Błagamy ze wszystkich sił o to,aby w końcu udało nam się stworzyć szczęśliwą rodzinkę.Módl się za nami.Bóg zapłać.
M
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Miłosierdzia,z pokorą dziękując,za wszystkie otrzymane łaski i dobra-wznoszę swe serce do Mamy w niebie i proszę o wstawiennictwo modlitewne o pozytywny przebieg wydarzeń w intencji Panu Bogu znanej.W intencji dziękczynnej prosząc o Błogosławieństwo Boże i ochronę przed złym wpływem,złem jawnym i ukrytym dla mnie,współmałżonka i córki-o światłość: owoce i dary Ducha Św.Niechaj Jezus Chrystus przez wiarę zamieszka w naszych sercach,abyśmy byli w miłości ugruntowani.Niechaj Błogosławieństwo Trójcy Przenajświętszej zawsze nam towarzyszy-mojej rodzinie.Dziękując,za wszystkie modlitwy wstawiennicze wszystkich ludzi dobrej woli i szczerych serc,prosząc o obfitość łask Bożych dla nich i wszystkich potrzebujących.Chwała na wysokości Bogu!Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O Miłosierdzie Boże dla mnie na czas przygotowań do egzaminów maturalnych.
Mateusz
 

Świeca siedmiodniowa
o nawrócenie dla ks.Przemysława oraz o zdrowie dla Mamy w stanie błog.chorej na raka
kasia
 

Świeca wieczysta
za zmarłych Sw.P Waldemara,Janinę.Zofię,Franciszka z rodziny Młyńskich i za zmarłych rodziny Zdzichowskich,józefa,Janiny jana ,Stanisławy i za zmarłych z rodzin obojga stron i o Boze Błogosławiestwo dla rodziny Młyńskich Adama Zofie Marcina sylwka Mateusza i o Bozą Pomoć zeby zdługów finasowych wyjść o Matko Najswietrza ty dobrze wiesz co mi jest potrzebne twój wierny sługa katolik Adam
Adam
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę W lutym przez miesiąc mija żona była w szpitalu 10dni w śpiączce namaszczona olejami św. .Później zięć Marcin zmiażdżył sobie palca 13 października jadąc autem z żoną mieliśmy zderzenie z tirem .Cudem przeżyliśmy żona znalazła się w szpitalu z pękniętym mostkiem . Dla nas ten rok jest dla nas fatalny ,tak jakby ktoś rzucił na naszą rodzinę jakąś klątwę ,zły urok .Roman
Stefan
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o łaskę nawrócenia brata i bratowej , którzy utracili wiarę, nie chodzą do kościoła i nie mają sakramentu małżeństwa.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o łaskę nawrócenia mojego brata Radka który zatracił się w alkoholizmie. Joanna
Joanna
 

Świeca wieczysta
Błagam o łaskę zdrowia dla Joanny i jej bliskich.
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Za dusze w czyśćcu cierpiące.
Elżbieta
 

Świeca wieczysta
Błagam Matkę Przenajświętszą,kobietę i Matkę Syna, o łaskę uwolnienia z nałogu palenia, i emocji, które zmuszają mnie do sięgnięcia po papierosa. To udręka. Anna
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, dziękuję. I proszę Cię o dalszą troskliwą opiekę dla mojej Ani.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o błogosławieństwo Boże dla mnie i moich bliskich.
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu mój królu obroń mnie przed karą jaka nade mną wisi, zlituj się nade mną Panie , gdyż moja dusza w ciemności i strachu przebywa. Odsuń ode mnie ten kielich goryczy, gdyż powiedziałeś że nie ześlesz na człowieka krzyża którego on sam nie może udźwignąć, Jezu jestem tylko prochem, cała moja nadzieja w Tobie, Ratuj mnie przed karą wynikającą z mojej niewiedzy. Amen
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie Boże Wszechmogący proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla chorego dzieciątka Antosia Ratajczyka, daj mu żyć i cieszyć się bliskością kochających rodziców. Panie ratuj także inne chore i cierpiące dzieci i wspieraj lekarzy aby nigdy nie ustawali w walce o ludzkie życie. Boże wysłuchaj mnie. Amen
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Abym w końcu dostała pracę której tak bardzo potrzebuję. Aby Bóg zesłał mi pieniążki żebym mogła spłacić długi i w końcu zakupić i opłacić potrzebne rzeczy. O zdrowie psychiczne dla mnie i mojej rodziny,aby moi rodzice wraz z siostrami nawracali się i w końcu skończyły się wzajemne kłótnie i nienawiść. Aby mój były chłopak nawracał się ,odnalazł w sercu Boga, pogodził się ze mną i oddał mi pieniądze. Błagam aby Bóg wysłuchał i spełnił wszystkie moje prośby i błagania. Proszę o Pomoc. Dziękuję za modlitwy.
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
I. O Najświętsza Rodzino: Jezu, Maryjo, Józefie święty, przez całą oktawę uroczystości Wszystkich Świętych wraz z całym Dworem Niebieskim wstawiajcie się za nami u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI, tej Królowej Cnót, wraz z którą do człowieka przychodzą wszystkie inne cnoty (jak to miał objawione w swoich nadprzyrodzonych snach św. Jan Bosco, Założyciel salezjanów, a można to znaleźc na str. 49-50 i 200 książki \"Sny księdza Bosko\" pod redakcją Pietro Zerbino, którą w roku 2004 wydało Wydawnictwo Salezjańskie za zgodą Władzy Duchownej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
II. Święci: Adamie, Prarodzicu ludzkości, i Anno, Matko Matki Bożej, w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych wraz ze wszystkimi świętymi Patriarchami wstawiajcie się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
III. Święty Janie Chrzcicielu, największy z Proroków, w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych wraz ze wszystkimi świętymi Prorokami wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
IV. Święci Apostołowie: Pawle, mój Patronie od Chrztu, i Judo Tadeuszu, Patronie w sprawach beznadziejnych, w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych wraz ze wszystkimi świętymi Apostołami wstawiajcie się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
V. Święta Mario Magdaleno, która złożyłaś największe wynagrodzenie z ludzkości (wg objawień Anny Argasińskiej), w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych wraz ze wszystkimi świętymi Uczniami Pańskimi wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VI. Święty Ekspedycie, który wysłuchiwałeś mnie tyle razy, w oktawie uroczystości Wszystkich Świetych wraz ze wszystkimi świętymi Męczennikami wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VII. Święty Augustynie, wielki Doktorze Zachodu i największy z Ojców Kościoła, w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych wraz ze wszystkimi świętymi Biskupami i Doktorami Kościoła wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VIII. Święty Franciszku, Patronie imienia obecnego papieża, Ty, który w Niebie zająłeś miejsce pysznego Lucyfera (jak podaje na str. 80 książeczka ojca Paula O\'Sullivana OP pod tytułem: \"Wszystko o Aniołach\"), w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych wraz ze wszystkimi świętymi Wyznawcami wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
IX. Święta Magdaleno Zofio Barat, która masz przybliżyc ludziom żywe Świętych Obcowanie i przygotowac nową, trzecią Epokę Ducha Świętego, która nadchodzi (wg objawień Fulli Horak): teraz, w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych wraz ze wszystkimi świętymi Dziewicami wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
X. Święci Archaniołowie Michale i Gabrielu, Książęta Niebiańscy i Stróże Maryi (wg objawień danych czcigodnej Marii z Agredy), w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych wraz z naszymi Aniołami Stróżami i wszystkimi świętymi Aniołami wstawiajcie się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI. Amen.
Paweł
 

1 |
...
 78 |
 79 |
 80 |
 81 |
 82 |
 83 |
 84 |
 85 |
 86 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2015