Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za wszystkich wrogów naszej rodziny, łaskę przebaczenia,Miłosierdzie Boże oraz to, aby już nigdy nikomu nie chcieli i nie mogli zaszkodzić w imię Jezusa Chrystusa Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o Miłosierdzie Boże dla mnie grzesznika i mojej całej rodziny oraz o przebaczenie grzechów. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaje Ci wszystkie moje troski i zmartwienia.Jezu ufam Tobie.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o obudzenie odpowiedzialności za Ojczyznę Polskę,odmianę ludzi,aby zaczęli się troszczyć o własny kraj -Polskę i Polaków, a nie ukraińców,aby klucz do kasy narodu nie był w rękach złodziei, pijaków i aferzystów.Proszę, aby Polską rządzili prawdziwi patrioci Polacy.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę Cię o wstawiennictwo we wszelkich moich intencjach miłych Bogu, które noszę w sercu oraz dziękuję za dotychczasową pomoc. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. wszystkich wymordowanych przez miejscową ludność ukraińską jak i przez bandy ukraińskie UPA. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę dla Polski i polaków o łaskę: zdrowia, mądrości,poprawy bytu materialnego i zmian jakie powinny zajść w naszej Ojczyźnie,aby było dobrze dla Polski, żeby było normalnie, zgodnie z przykazaniami i konstytucją.Aby Polska była wolna, niepodległa,niezależna,ważna i szanowana. Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Matko ratuj nasze Lasy Państwowe, nie pozwól ich zniszczyć,tak jak wszystko zniszczono co polskie, proszę o zachowania integralności, nienaruszalności i trwałości Lasów Państwowych.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska za Twoim wstawiennictwem uproś łaski dla mojej całej rodziny oraz zachowaj ją w zdrowiu i dostatku,, a żeby nie brakowało nam chleba powszedniego... Spraw aby moje córki otrzymały dobrych, uczciwych, mężów-o miłosiernych sercach, żeby to była prawdziwa bezinteresowna, czysta, uczciwa miłość i przyjaźń na całe życie, aby podejmowały przemyślane, mądre, słuszne i rozsądne decyzje.Proszę, aby dalej się kształciły.Daj im światłość umysłu oraz dary Ducha Świętego Święta Mario - Matko Boga módl się za Nami grzesznymi. Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się o to, aby Polacy nigdy nie zapomnieli o ukraińskich LUDOBÓJSTWACH, mordach okrutnych, torturach, które sprawiały im niesamowitą przyjemność i satysfakcję .Jeśli zapomnę o Nich, TY, Boże na Niebie, zapomnij o mnie. W hołdzie Polakom pomordowanym w latach 1943 - 1947 na Wołyniu i Kresach Południowo - Wschodnich II Rzeczypospolitej Polskiej. Także tym, którzy opuścili rodzinne strony uchodząc przed terrorem i zagładą z rąk nacjonalistów ukraińskich OUN - UPA w 70 rocznicę tej wielkiej tragedii. Łuny nad Wołyniem, które pojawiły się 70 lat temu, wkrótce przeniosły się na Polesie, Podole i całe Kresy Wschodnie, czyli ziemie obejmujące m.in. ówczesne województwa: poleskie, wołyńskie, tarnopolskie, stanisławowskie i lwowskie. Wpis ten poświęcony jest Kresowianom i ich potomnym, jako testament pamięci. Zbrodnia ludobójstwa w Palikrowach,Zalesiu,Brodach, Hucie Pieniackiej, Niemiaczu, Czernicy, Podkamieniu i okolic w dniu 12 marca 1944 roku, banderowcy ukraińscy wymordowali polaków. Ponad jeszcze 1000 miejsc wymaga upamiętnienia.Wybaczać NIE znaczy ZAPOMNIEĆ!PAMIĘTAJMY! Bo historia lubi się powtarzać, a na Majdanie pojawiły się flagi czerwono-czarne i ludzie z widłami!A do nowego rządu ukraińskiego weszli banderowcy z partii svoboda- antypolskiej, neofaszystowskiej.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Święty Michale Archaniele, Książę i Wodzu zastępów anielskich, przybywaj na pomoc ludziom zagrożonym przez moce ciemności. Zostaliśmy stworzeni na obraz Boga, odkupieni życiem, śmiercią i zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa, Jego Syna, a przez chrzest staliśmy się świątyniami Ducha Świętego. Uproś nam siłę woli, byśmy tej godności w sobie strzegli, broniąc się przed złem. W Tobie, Święty Michale, Kościół ma swego Stróża i Patrona. Ty prowadzisz zbawionych do niebieskiej szczęśliwości. Błagaj Boga Pokoju, aby zniweczył władzę szatana, siewcy zamętu i nie dozwolił mu trzymać ludzi w niewoli ani szkodzić Kościołowi. Niech przez Ciebie Królowa Aniołów, Niewiasta obleczona w słońce, zetrze głowę szatana i osłania swoje ziemskie dzieci przed jego złowrogim wpływem. Obrońco chwały Najwyższego, zanieś nasze prośby do Boga i wyjednaj nam Jego miłosierdzie. Amen. Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem! Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem! Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem!
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Święty Michale Archaniele, broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromić raczy, pokornie prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła. Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o Dary Ducha Świętego i nawrócenie dla mojej córki Doroty.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Wszystkich, którzy zginęli podczas Pierwszej i Drugiej wojny światowej.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o spokój duszy ś.p. żołnierzy III Pułku Strzelców Konnych im. Hetmana Stefana Czarneckiego poległych w obronie Hajnówki i okolic 17 września 1939 roku.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. wszystkich pomordowanych przez N K W D . Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. wszystkich, którzy odeszli z tego świata. Amen.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko nieustającej pomocy, proszę o umocnienie wiary dla Piotra, modlę się za synów Michała - żeby zdał do następnej klasy, odrzucał zło od siebie i nigdy nie odwrócił się od Boga. Za Pawła o pomyślność w szkole, żeby Pan Bóg dał mu siłę do zwycięstw w sporcie. Za moją siostrę i mamę o zdrowie. Opiekę dla całej mojej rodziny.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę uzdrowienia dla męża, szczęśliwe zakończenie leczenia i całkowity powrót do zdrowia.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o zdrowie dla całej rodziny i silę, bym zaczął zarabiać dla mojej Rodziny abym wyszedł z kłopotów i bym umacniał swoją wiarę i miał siłę na przezwyciężenie nałogów słabości i by do domu mojego zawitało dzięki wstawiennictwu Matki Boskiej szczęscie i radość i dostatek Krzysztof
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za Twoją opiekę Mamo Niebieska i proszę o łaskę żywej wiary dla Joanny, Małgorzaty Jakuba i Marcina i łaskę ślubu sakramentalnego dla Małgorzaty i Jakuba. Iza
Iza
 

Świeca trzydziestodniowa
O nawrócenie Rosjii
Sławomir
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji małżeństwa Darka i Ali
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Za zdrowie mojej całej rodziny,a przede wszystkim Mamy
anna
 

Świeca trzydziestodniowa
o łaskę zdrowia dla mojej mamy Haliny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę wiary i nawrócenie dla Antoniego
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo Panno proszę uproś u Syna swego Jezusa Chrystusa łaskę wiary dla mojego syna Roberta.
Jola
 

Świeca trzydziestodniowa
Mam na imie Kasia, jestem z Muszyny. Uprzejmie prosze o modlitwe uzdrowienia z owsicy z ktora zmagam sie juz od wielu lat, zadne leki nie pomogly, jestem zalamana psychicznie. Bog zaplac - Katarzyna.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
MARYJO I SIOSTRY ZAKONNE BARDZO BROSZĘ A WRĘCZ BŁAGAM POMÓDLCIE SIE ZA MOJEGO BRATA PAWŁA MIAŁ DZISIAJ WYPADEK I JEST W CIĘŻKIM STANIE PROSZE ABY WYZDROWIAŁ I PRZEŻYŁ TE OPERACJE JAKIE BĘDZIE MIAŁ I ŻEBY WYZDROWIAŁ,I BYŁ ZDROWY ŻEBY PRZEŻYŁ TEN BÓL JAKI TERAZ MÓSI ZNOSIĆ,BARDZO BŁAGAM POMÓŻCIE MOJEMU BRATU WRÓCIC DO ZDROWIA,MAM TYLKO JEGO BŁAGAM BO NIE WIEM JAK JA TO PRZEŻYJE JEGO STAN JEST CIĘŻKI BĘDZIE MIAŁ 3 OPERACJE PROSZE O CUD DLA NIEGO,AMEN,KATARZYNA,
KATARZYNA
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo, powierzam Twojej opiece Andrzeja, proszę o Twoje błogosławieństwo dla niego, o szybki powrót do zdrowia i pełni sił, o uzdrowienie z choroby nowotworowej.
Ilona
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o.
anna
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie Nas i Naszych dzieci, o zdrowie mojej Mamy, Cioci, dr J. Targalskiego, L. Żebrowskiego, K. Wyszkowskiego, St. Barańczaka, S.Michalkiewicza, pomyślność i zdrowie całej mojej rodziny, zdrowie męża Ani, pomyślność i pokój dla Ojczyzny, Europy i świata. Spokój duszy dla p. Krysi, p.Irka, , Jurka. O zdrowie i pomyślność rodziny p.Krysi. O zdrowie K. Grzybowskiej, pomyślność synka Lucyny S., zdrowie Ani i jej mamy Ewy i ich pomyślność, zdrowie babci Wiktora P. O uzdrowienie p.Henryka. O uzdrowienie Artura G. Ratuj, Pani Nasza, chorych na raka, Wacka. O rozwiązanie problemu. O potomstwo dla pragnących. O wszystkie moje dotychczasowe intencje. O wyjście z nałogu T. i P. O pomyślność w pracy T. W intencji dusz w czyśćcu cierpiących. Za wszystkich naszych księży i osoby duchowne. Za Ukrainę. Pani ratuj małą Madzię.
Beata
 

Świeca wieczysta
Proszę o łaskę nawrócenia z nałogu pijaństwa i powrotu do Boga i rodziny Kazimierza oraz o Boże błogosławieństwo dla mamy i całej rodziny.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie dla mnie i mojej rodziny
Eugeniusz
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie relacji w Rodzinie Ani i o wzajemną Miłość Jej Członków
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Znalezienie pracy
Paweł
 

Świeca wieczysta
Matko Kochana, naucz mnie i mojego męża pokory i miłosierdzia, aby w naszym domu panował prawdziwy pokój Boży; o światło mądrości, dobroci i miłości dla naszych dzieci : Katarzyny i Krystiana.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o cudowne uzdrowienie Danuty z choroby nowotworowej,o powrót na droge wiary i załozenie szczęśliwej rodziny dla syna ,o zdrowie i łaske trzeźwości dla męza ,o silną wiare zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
O rozeznanie powołania i chęć wytrwania w nim
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża proszę Cię abyś uzdrowiła moje wnętrze. Dała pokój memu sercu i myślom i uzdorwiła z nerwicy . Twoja córka Aleksandra Dziękuję wszystkim za modlitwę
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże, od jakiegoś czasu jestem niemal całkiem sama na świecie. W lutym 2013 r. zmarła moja Mamunia, ja skończyłam studia we wrześniu 2013 r. i nie pracuję. Szukam tej pracy, ale nic nie ma. Proszę o modlitwę w intencji jej znalezienia oraz w intencji spotkania partnera na całe życie, z którym będę mogła żyć jako żona i matka naszych dzieci. Pieniążków na życie i bliskiej osoby bardzo mi brakuje. Bóg zapłać. :)
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Bogu wiadomej.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji dobrze zdanej matury mojej córki i dostania się przez nią na wymarzone studia.
lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
O zdanie sesji letniej dla mnie i koleżanek, oraz o zdrowie dla rodziców
Martyna
 

Świeca wieczysta
błagam o łaskę o zdrowie dla mojego syna Andrzeja mojego chłopaka Piotra znalezienie żony dla syna oraz o moje zdrowie i całej rodziny Krystyna Leszczyńska szczęść BOŻE
Krystyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o łaskie by osoba która kocham Marzena pokochała mnie i została moja żona .
Andrzej
 

Świeca trzydziestodniowa
O laske zdrowia dla mojej coreczki Emilki
Przemek
 

Świeca siedmiodniowa
Swieta Maryjo, prosze Cie o oredownictwo u Boga w intencji Gosi G: o nawrocenie w jej rodzinie, dar glebokiej wiary,nadziei i milosci, o Dary Ducha Swietego dla calej rodziny, o poprawe relacji malzenskiej i z dziecmi, o Blogoslawienstwo Boze dla calej rodziny.
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Za nowożeńców, aby Pani Fatimska czuwała nad nimi, otaczała ich swą opieka oraz za całą moją rodzinę żyjącą i zmarłą. Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Pani i Matko moja, wejrzyj na pokorną prośbę, którą zanoszę i wysłuchaj jej. Pozwól by moi przyjaciele naprawili swoje małżeństwo.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Uzdrowienie z jąkania dla mnie i moich braci. Chwała Panu!
łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomoc w znalezieniu lepszej pracy.
Patrycja
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę by odrosły mi włosy utracone w wyniku depresji. Iwona
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
W Intencji Sary zeby rozwinela sie w niej empatia i zeby potrafila rozeznac w jej zyciu, co jest dobre a co zle i wybierac dobro. Za Maxia zeby trwal przy Bogu i nigdy o niego nie odszedl. Za nawrocenie Wernera. Ciebie Matko prosimy, wtaw sie za nami. Gosia
Malgorzata
 

Świeca wieczysta
O potrzebne laski dla:moja babcie marte,michala,Malwiny,Piotrka,Edyty z rodzina,agnieszki goreckiej z rodzina,agaty,goreckich,rogalskich,choinackich,rucinskich,klasa,wojtka,age,macieja,macka,ks,romka,ks,wladka,ks,waldemara,o.andrzeja,mateusza,kube,ks,tadeusza,ks,artura,s.leokadie,Brendona,brayana,ewe,artura,nikole,anete z rodzina,karoline,tomka,wspolnote piedzieciatnica,parafia rugby,coventry,dusze czyscowe,zatwardzialych grzesznikow,caly kosciol swiety,papiezy i biskupow,siostry zakonne i klerykow,marcina,jacka,piotra,andrzeja i tych wszystkich ktorzy potrzebuja pomocy,zmarlych z mojej rodziny i tych za krorych nikt sie niemodli,za tych co mysla o samobujstwie i za tych ktorzy czuja sie niekochani i samotni,za tych co wlasnie umieraja,za przesladowanych i ich przesladowcow,za tych ktorych daje mi Pan na mojej drodze,za zenie o uwolnienie dla niej i jej rodziny,za piotra i wojtka o zerwanie wiezi z zlym,za wszystkie intencje z mojego serca Panie ja niewiem co komu ile i po co ale Ty wszystko wiesz,Matko Mario prosze wstawiaj sie mimo moich nieprawosci.amen
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Mateńko za I Komunię Świętą mojej córki i proszę o Twoją opiekę nad nią w każdej godzinie jej życia.
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
o zdanie egzaminu prawa jazdy dla syna wojciecha
piotr
 

Świeca wieczysta
Kochana Mamusiu,Matko Boża wspieraj mnie i moją rodzinę w trudnych chwilach . Otocz nas opieką i czuwaj nad nami nieustannie. Broń nas od złych ludzi,od nieszczęść,chorób,złych wystepków. Prowadź nas zawsze prostą drogą. Pomóż mi i mojej rodzinie wyjść z bardzo trudnej sytuacji finansowej,nie dopuść by stała nam się krzywda. Proszę także Kochana o pomoc w sprawie operacji która uratuje moje zycie ,spraw Dobra Pani by odbyła się szybko ,gdyż każda zwłoka przyśpiesza mój koniec. Bardzo Cię kocham Mamusiu ,wiem że dobrze sie opiekujesz moimi rodzicami ,z pewnością dobrze im jest u Ciebie Kochana Moja,jak ich spotkasz powiedz im że bardzo ich kocham i strasznie za nimi tęsknię i że napewno się spotkamy,ale jeszcze nie teraz. Ufam Tobie Maryjo i dlatego powierzam Ci siebie i moją rodzinę. Otocz nas nieustanną pomocą i opieką. Bogusia.
Bogusława
 

Świeca wieczysta
O ukończenie studiów i pozytywną obronę pracy magisterskiej. Proszę o pomoc w znalezieniu pracy
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
zdrowie i dary Ducha świętego dla całej mojej rodziny
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla mojej rodziny oraz o zdrowie dla mnie, męża, taty, sióstr oraz babci a także o pracę dla nas. Jolanta
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Matko o wyzwolenie z nałogu taty, o rozpoznanie powołania życiowego, o zdrowie dla całej mojej rodziny i o szczęście w domu.
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Moja błagam o łaskę zdrowia w rodzinie. O zachowanie pracy dla Marcina. Módl się za nami.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
o przyjaźń z Ciocią Olą
Dorota
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam o modlitwę za Monikę i jej syna Dominika, aby wychowała go na dobrego człowieka . Proszę Matkę Bożą o nawrócenie dla niej , wyjście z nałogów, złych przyzwyczajeń, uzdrowienie relacji z bliskimi osobami i pomoc w rozwiązaniu sytuacji, z którymi sobie nie radzi. Proszę również o cierpliwość i wytrwałość w modlitwie i nadziei dla mamy Moniki. Dziękuję wszystkim osobom, które będą modliły się w tych intencjach.
Dominika
 

Świeca wieczysta
o dar życia i zdrowia
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko, dziękuję Ci za wszystko co do tej pory dla mnie i mojej rodziny uczyniłaś. Twojej opiece polecam mojego syna Karola, proszę o jego nawrócenie, aby otworzył swoje serce dla Boga i zaufał Bogu. Proszę o pomoc w podejmowaniu przez niego dobrych decyzji życiowych i zawodowych. Proszę również żeby spotkał kobietę, która odwzajemni jego miłość i pomoże mu odnaleźć drogę do Boga. Serdeczne Bóg zapłać. Magda.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
O zgodę i miłość w mojej rodzinie.
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich o szczęście w domu i pomyślność naszej Ojczyzny.O nawrócenie się osoby która zatraciła się w nałogu.Oraz za Duszę Ś.P Oleńki mojej ukochanej żony.
Mirosław
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla rodziny.Dziękuję za dar macierzyństwa i proszę o dar kolejnego dziecka.O zdrowie dla syna Stasia i stałą pracę dla mnie.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Matce Boskiej za św. Jana Pawła II, za jego mądrość i dobroć, za to że mogłam żyć w czasie, gdy był papieżem i słuchać słów skierowanych do młodych. Proszę o opiekę nad moją rodziną Jego i Matkę Boską.
MAŁGORZATA
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe o pomoc w napisaniu pracy magisterskiej, zdaniu wszystkich egzaminow i znalezieniu pracy oraz dobrego meza dla mojej siostry
asia
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę , za mnie i mojego męża by powrócił do mnie , za moich synów Pawła i Piotra , za moją rodzinę
Jolanta Jankiewicz
 

Świeca trzydziestodniowa
Moja intencja to aby marek się do mnie zmienił i abyśmy byli razem oraz żebym znalazła stałą prace
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Za pomyślną operację oraz powrót do zdrowia Ani
Sławek
 

Świeca trzydziestodniowa
w intecji potencji
Marcin
 

Świeca trzydziestodniowa
DZIĘKUJE PANU BOGU ZA WSZYSTKIE ŁASKI KTÓRYMI MNIE I MOJĄ RODZINĘ OBDARZA
Monika
 

Świeca wieczysta
NAJUKOCHAŃSZA MATKO DZIĘKUJĘ ZA OTRZYMANE ŁASKI. PROSZĘ O ŁASKĘ ZDROWIA I WIARY DLA MOJEJ RODZINY I O NAWRÓCENIE MOICH PRZYJACIÓŁ NA DROGĘ WIARY,NADZIEI I MIŁOŚCI. EWA
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o łaskę zdrowia dla najbliższych, pomyślność w życiu zawodowym szczególnie żony. Błagam o łaskę opieki nad synem.
Łukasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateczko ukochana. Prosimy z całego serca o wstawiennictwo za Nas u Boga,tak długo oczekiwanego dziecka. Prosimy o dar poczęcia dziecka.. Mateczko pomóż nam. Bóg zapłać za modlitwę. Justyna i Damian.
Justyna i Damian
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam o pomoc w nawroceniu mojego syna Waldemara i wyzwolenie go z alkoholizmu, poniewaz nie daje sobie z nim rady, gnebi mnie i moja 88letnia matke. Wyludza pieniadze, ktorych i tak nie mam za duzo, wszczyna awantury, jestem poprostu bezradna. Błagam o pomoc i modlitwe. Bog zaplac Hania
Hanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Maryjo Ukochana, o modlitwę i wstawiennictwo o spokój duszy mojego taty Stanisława. Proszę niech Syn Twój przytuli go do serca swego i przyjmie go do swego Królestwa. Amen
Ludmiła
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Ci Mateńko za pomoc w pewnej sprawie. Jesteś Kochana
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Fatimska , błagam Ciebie o uratowanie mojego rozpadającego się małżeństwa. Proszę Ciebie też o wstawiennictwo u Twojego Syna Jezusa Chrystusa , aby sprawił cud zesłania powrotu miłości w moim małżeństwie.Mateńko ukochana przytul do swojego serca wraz z Twoim Synem moją rodzinę. Bogda Spokój psychiczny dla całej rodziny Aby sprawy w sądzie zostały załatwione pozytywnie.
Bogumiła
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji dobrej pracy.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matko Bożej Fatimskiej proszę o modlitwe o znalezienie męża,o dar macierzyństwa
GABRIELA
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Najświętsza, proszę Cię o wstawiennictwo u Syna Twojego, Jezusa Chrystusa, w intencjach które noszę w sercu. Resztkami sił błagam, uproś mi Ukochana Maryjo, zmianę mojej krytycznej sytuacji materialnej, o wygraną o ktorą proszę, o wyjście z depresji, w której jestem. Błagam o to, bym odnalazła swoje miejsce na świecie, abym wiedziała gdzie pójść, co robić dalej w życiu. O znalezienie pracy, ktora będzie mnie rozwijać i przynosić owoce. O opiekę nade mną i moimi dziećmi, o cierpliwość, wytrwanie w trudnych chwilach, o dobrą miłość. Dziękuję za wszelkie, dotychczasowe, Twoje łaski Matko Najświętsza, za to że jesteś ze mną. Amen. Jezu Ufam Tobie!
Ludmiła
 

Świeca trzydziestodniowa
Matuchno proszę o wstawiennictwo u Naszego Pana Jezusa Chrystusa o uleczenie chorej nogi naszego syna. Oraz o przymnożenie nam wiary. Pragniemy także modlić się za wszystkich zmarłych aby nasz wieczny Ojciec wszystkim ludziom dał życie wieczne
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
modlę się w intencji mojego synka Kacpra, żeby wyrósł na mądrego, uczciwego człowieka, a także za pomyślne rozwiązanie moich spraw rodzinnych.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Matko Fatimska , błagam Ciebie o uratowanie mojego rozpadającego się małżeństwa. Proszę Ciebie też o wstawiennictwo u Twojego Syna Jezusa Chrystusa , aby sprawił cud zesłania powrotu miłości i wierności w moim małżeństwie.Mateńko ukochana przytul do swojego serca wraz z Twoim Synem moją rodzinę. Jurek
Jerzy
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za Mnie i moją dziewczyne Ele
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla mamy.
Ilona
 

Świeca trzydziestodniowa
Moja Matko, Ty ktora otwierasz swoje serce dla dzieci , które pragną Twojego wstawiennictwa w Królestwie Twojego Syna Jezusa Chrystusa, Ty Matko ofiarowałaś Bogu Swoje Serce, Miłość i Ciało, wydając na Świat Syna Bożego JEZUSA CHRYSTUSA. Ufam Matko, że Twój Syn nie wzgardzi Twoją modlitwą i dlatego z całego serca proszę Cię przedstaw Bogu moje intencje. Proszę Cię Matko o modlitwę abym JA JOANNA spotkała MIŁOŚĆ swojego życia, Mężczyznę na którego czekam i pragnę odwzajemniać jego miłość, proszę abym spotkała na swojej drodze Ludzi ANIOŁÓW, którzy pomogą mi znaleźć dobrą i satysfakcjonującą mnie pracę, abym odniosła sukces zawodowy, Proszę też o zdrowie, radość i szczęście które zagości w moim życiu każdego dnia. Aby wszechmogący Bóg błogosławił mnie we wszystkich moich przedsięwzięciach.Dziękuję Ci Jezu Chryste za wszystko o co Cię proszę, bo ufam, że otrzymam to od Ciebie, Dziękuję Ci Matko Boża, Matko pięknej miłości. Błogosław Panie Boże wszystkim bratnim duszom, które będą modliły się w przedstawionej intencji. ŻYCZĘ Z CAŁEGO SERCA WSZELICH BŁOGOSŁAWIEŃSTW. DZIĘKUJĘ JOANNA.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża,Tobie poświęcam kierowanie moim zyciem. Prosze Cię o łaski potrzebne w wykonywaniu mojego zawodu- organisty. Daj bym prowadząc Lud Boży podczas Mszy Świętej i innych nabożeństw, uświęcał Go swoim śpiewem i grą a przy tym przybliżał do Królestwa Bożego.
Grzegorz
 

Świeca trzydziestodniowa
za duszę mojego taty wojciecha oraz abym znalazła dobrą pracę
Patrycja
 

Świeca trzydziestodniowa
zeby moje dzieciaczki zawsze byly zdrowe i szczesliwe oraz chciałabym żeby mi sie udało wyjsc na prosta z mieszkaniem i żeby moje dzieciaczki juz nigdy wiecej nie doswiadczyły przemocy domowej której doznały z moim mężem a pózniej z konkubentem.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę Cię o zdrowie i o życie wieczne po smierci
IWONA
 

Świeca wieczysta
Matko Boża proszę o łaskę pokoju na świecie.Proszę o zdrowie i rozum dla moich dzieci i dla nas rodziców . Proszę o łaskę abyśmy razem z mężem skończyli szkołe abyśmy mieli pracę . O łaskę abyśmy wychowali nasze dzieci i dali im dobre wychowanie i wykształcenie. Dziękuję Ci Matko Boża za moją kochaną rodzinę . Z Panem Bogiem Anna Ch.
Anna
 

Świeca wieczysta
Ukochana Nasza Matko, Twojej opiece a przez Twoje wstawiennictwo również Twego Syna Jezusa Chrystusa polecam mojego brata ŁUKASZA i proszę o łaskę uzdrowienia z choroby alkoholowej oraz o jego nawrócenie, aby otworzył swoje serce dla Boga, aby ufał Bogu i czcił Go z wielką miłością. Dziękuję Ci Matko, dziękuje Ci Wszechmogący Boże odmień życie moje brata, spraw aby było, radosne, szczęśliwe, aby Matka Pięknej Miłości obdarzyła Go swoją miłością a na swojej drodze, żeby spotkał wspanała Kobietę, która odwzajemni, jego milość. Bóg zapłać za modlitwę, niech Bóg błogosławi każdej osobie, która będzie modliła sie za mojego brata ŁUKASZA. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ JOANNA.
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
błagam gorąco za moją córkę Anię, aby nawróciła się, zerwała ze złym towarzystwem,uwolniła się od nałogu palenia, przestała kłamać i żeby zdała do następnej klasy Bóg zapłać
Teresa
 

1 |
...
 78 |
 79 |
 80 |
 81 |
 82 |
 83 |
 84 |
 85 |
 86 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2014