Świeca siedmiodniowa
Dziękuje Bogu i Matce Boskiej za przeżyte 33 lata i proszę o zdrowie i Boże Błogosławieństwo na kolejne lata życia zawierzam się Maryi
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Matko ratuj nasze Lasy Państwowe, nie pozwól ich zniszczyć,tak jak wszystko zniszczono co polskie, proszę o zachowania integralności, nienaruszalności i trwałości Lasów Państwowych.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. żołnierzy Armii Krajowej. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za wszystkich wrogów naszej rodziny, łaskę przebaczenia,Miłosierdzie Boże oraz to, aby już nigdy nikomu nie chcieli i nie mogli zaszkodzić w imię Jezusa Chrystusa Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i dary Ducha Świętego głęboką wiarę, mądrość - pomoc w trudach nauki, zdawaniu egzaminów, w dalszym kształceniu, a także dobre i mądre decyzje życiowe, dla moich córek Doroty i Agnieszki. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się, proszę, aby POLSKA była wolna, niezależna, ważna i szanowana. Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji zadośćuczynienia za grzechy moich przodków.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Święty Michale Archaniele, broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromić raczy, pokornie prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła. Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę dla mojej córki Dorotki o potrzebne łaski, bezpieczeństwo, zdrowie, powrót do całkowitego zdrowia w imię Jezusa Chrystusa.Proszę opiekuj się Dorotką i chroń przed wszelkimi niebezpieczeństwami.Obdarz życzliwymi ludźmi. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę dla mojej córki Agnieszki o potrzebne łaski, bezpieczeństwo, zdrowie, powrót do całkowitego zdrowia w imię Jezusa Chrystusa.Proszę opiekuj się Agnieszką i chroń przed wszelkimi niebezpieczeństwami.Obdarz życzliwymi ludźmi. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o obudzenie odpowiedzialności za Ojczyznę,odmianę ludzi,aby klucz do kasy narodu nie był w rękach złodziei, pijaków i aferzystów.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Ciebie wyproś mojej Mamie Mariannie,mojej Siostrze Teresie,mojemu Bratu Zbigniewowi, mojemu siostrzeńcowi Ryszardowi, moim córkom Agnieszce i Dorocie i dla mnie Barbary,abyśmy byli zdrowi,mogli normalnie bez bólu chodzić,pracę, spraw poprzez modlitwę, aby wszystko nam się szczęśliwie układało.Miej naszą rodzinę zawsze pod swoją opieką.Wspieraj naszą całą rodzinę.Proszę pomagaj nam i mojej całej rodzinie i błogosław nas każdego dnia.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza weź pod swoja opiekę Polskę nie pozwól na to , aby na Ukrainie zwyciężyła partia swoboda - Oleh Tiahnybok, szef faszystowskiej, antypolskiej i antysemickiej partii Swoboda, która nawiązując do ideologii zbrodniczej Ukraińskiej Powstańczej Armii wzywa m.in. do odebrania Polsce tzw. Zakierzoni, czyli Przemyśla, Sanoka, Tomaszowa Lubelskiego, Hrubieszowa , Chełma i innych 19 miast. Nie pozwól na to w imię Jezusa Chrystusa Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O opiekę Bożą i błogosławieństwo dla Arka i Jadzi
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie, nawrócenie i uwolnienie z nałogu alkoholizmu mojego męża Marka
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Matko błagam o cud uzdrowienia dla taty, żeby wyszedł z tej ciężkiej choroby żeby nie miał depresji. Dodaj mu sił. Proszę wysłuchaj mnie Matko.
Justyna
 

Świeca trzydziestodniowa
O wiarę,nadzieję i miłość w moim związku-o Światło Duch Świętego na poranione nasze serca.Abyśmy nauczyli się kochać siebie na nowo.Aby Żona i dzieci miały we mnie oparcie i aby nasza miłość owocowała-oto proszę Cię Panie Jezu,Matko Najświętsza i Wszyscy Święci
Karolina, Piotr i Dzieci
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża litościwa, uproś swojego Syna Miłosiernego Jezusa o zdrowie dla mnie, o uratowanie mojej nogi, o życie. Proszę i błagam.
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o ustanie drżeń twarzy Dziękuje za wszystko co już otrzymałem od Ciebie
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji przebłagania oraz zadośćuczynienia za wszystkie moje grzechy.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji przebłagania oraz zadośćuczynienia za grzechy wszystkich moich przodków oraz krewnych (żyjących oraz nieżyjących) oraz za dusze wszystkich moich zmarłych przodków oraz krewnych.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji spełnienia marzeń, które noszę w sercu. Panie, przenikasz mnie i znasz je wszystkie.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Matko przenajświętsza proszę o pomoc w mojej trudnej i beznadziejnej sprawie.Wierzę, że udzielisz mi pomocy. Serdecznie dziękuję.
aleksandra
 

Świeca wieczysta
Proszę o uratowanie małżeństwa Jacka i Doroty,o nawrócenie męża.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za Krystiana o miłość dla Niego i Anny opiekę Boga nad Nimi i wytrwanie w trudnych chwilach
anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko najświętsza, proszę o łaskę zdrowia dla mnie i mojej rodziny.
Małgorzata
 

Świeca wieczysta
Matko Boza Fatimska prosze Cie o jeszcze jedna szanse dla mnie i dla Sebastiana. Tak bardzo go kocham.Prosze niech przemysli wszystko jeszcze raz i do mnie wroci. Prosze Matko Boza zeby wszystko sie miedzy nami ulozylo i zebysmy mogli stworzyc rodzine. Tak bardzo mocno go kocham.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia fizycznego i duchowego.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę pokornie moich wybranych 14 świętych Patronów: 1. Św. PAWLE Apostole, Patronie mój od Chrztu świętego, upraszaj mi wiernośc przyrzeczeniom chrzcielnym aż na wieki wieków. Święci moi wybrani Patronowie MĘCZENNICY: św. Judo Tadeuszu, św. Janie Chrzcicielu i św. Ekspedycie - wspierajcie św. Pawła Apostoła w jego patronacie nade mną. 2. Św. ADAMIE Patriarcho, drugi Patronie mój od Chrztu świętego, upraszaj mi również wiernośc przyrzeczeniom chrzcielnym aż na wieki wieków. Święci moi wybrani Patronowie ZAŁOŻYCIELE zakonów: św. Augustynie, św. Franciszku i św. Magdaleno Zofio Barat - wspierajcie św. Adama, naszego Prarodzica, w jego patronacie nade mną. 3. Św. JÓZEFIE, Patronie mój od Bierzmowania, upraszaj mi wiernośc łasce Sakramentu Bierzmowania i przyrzeczeniom chrzcielnym aż na wieki wieków. Święte moje wybrane PATRONKI ze STAROŻYTNOŚCI: Niepokalane Serce Maryi, św. Anno i św. Mario Magdaleno, wspierajcie św. Józefa w jego patronacie nade mną. 4. Śś. ANIOŁOWIE Stróżowie moi, ilu was mam (nie wiem czy jednego czy więcej), proszę upraszajcie mi wiernośc łaskom wszystkich przyjętych przeze mnie Sakramentów i przyrzeczeniom chrzcielnym aż na wieki wieków. Święci moi wybrani Patronowie ARCHANIOŁOWIE: św. Michale i św. Gabrielu, wspierajcie moich Aniołów Stróżów w ich opiece nade mną. Amen.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska,Uzdrowienie Chorych,proszę Cię wejrzyj na moją niedolę,nieszczęście i cierpienie i uzdrów mnie.Dotknij Maryjo proszę mojego serca i usuń wszystkie lęki i udziel mi swego Matczynego błogosławieństwa.Oddal także ode mnie wszystkie negatywne myśli i uwolnij mnie Matko od lenistwa i dawaj mi proszę siły na każdy dzień.Kocham Cię Matko Najdroższa i przepraszam za wszystkie krzywdy wyrządzone Twemu Niepokalanemu Sercu i proszę Cię o wybaczenie.Czuwaj Maryjo także nad moją czystością i niech Twoja Najświętsza Miłość oddali ode mnie wszystkie niepokoje,smutki i żale.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Panu Bogu za pośrednictwem Matki Najświęszej za odebrane łaski i proszę o dalszą opiekę i pomoc w bardzo ważnej sprawie
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Powstańców Warszawskich. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O spokój duszy zmarłych w mojej rodzinie. Panie, świeć nad ich duszami. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Ciebie wyproś mojej Mamie Mariannie,mojej Siostrze Teresie,mojemu Bratu Zbigniewowi, mojemu siostrzeńcowi Ryszardowi, moim córkom Agnieszce i Dorocie i dla mnie Barbary,abyśmy byli zdrowi,mogli normalnie bez bólu chodzić,obdarz pracą i życzliwymi ludźmi, spraw poprzez modlitwę, aby wszystko nam się szczęśliwie układało, chroń od złych ludzi i niebezpieczeństw.Miej naszą rodzinę zawsze pod swoją opieką.Wspieraj naszą całą rodzinę.Proszę pomagaj nam i mojej całej rodzinie i błogosław nas każdego dnia w imię Jezusa Chrystusa. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza, Matko Fatimska, proszę uwolnij moją całą rodzinę od zła pod każdą postacią klątwy jakie na nas zostało rzucone i rzucane. Spraw, aby te działania straciły swoją moc na zawsze w imię Jezusa Chrystusa. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę o łaskę uzdrowienia dla córki Agnieszki, dziękuję za szczęśliwą operację,proszę o szczęśliwe zakończenie leczenia bez powikłań i całkowity powrót do zdrowia w imię Jezusa Chrystusa. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Henryka Wolskiego i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy dla ś.p. wszystkich: powstańców, łączników AK,sanitariuszki,żołnierzy AK,żołnierzy, cywilów,harcerzy, którzy zginęli w obronie Ojczyzny Polski. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy dla ś.p. Polaków wymordowanych przez ukraińców pod sztandarem czerwono- czarnym. Ludobójstwie dokonanym przez UPA na Polakach i polskich obywatelach oraz obywatelach innej narodowości. Pamiętajmy ... Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Agnieszki Kardasz i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę dla mojej córki Doroty o potrzebne łaski, bezpieczeństwo, zdrowie, powrót do całkowitego zdrowia w imię Jezusa Chrystusa.Proszę opiekuj się Dorotką i chroń przed wszelkimi niebezpieczeństwami.Obdarz pracą i życzliwymi ludźmi. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, Matko Fatimska dziękuje z całego serca za wszystko co mnie spotkało o co prosiłam i co się spełniło. Proszę wypraszaj nam łaski zdrowia i wszelkie potrzebne łaski dla mojej mamy Marianny,siostry Teresy, brata Zbigniewa i jego dzieci, moich córek Agnieszki i Doroty oraz całej rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy dla ś.p. Polaków wymordowanych przez ukraińców pod sztandarem czerwono- czarnym. Ludobójstwie dokonanym przez bandy UPA oraz miejscową ludność ukraińską na Polakach i polskich obywatelach oraz innej narodowości. Proszę, aby Polacy pamiętali o tym i nigdy nie zapomnieli ... Amen.
Barbra
 

Świeca siedmiodniowa
Najlepsza Matko proszę o: trzeźwość, pokorę i pogodę ducha. Proszę o otwarte serce dla drugiego człowieka. Niech się spełnia Wola Boża.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. wszystkich, którzy odeszli z tego świata. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślne ukończenie trzeciego roku studiów Doroty, uzyskanie licencjatu oraz aby bez przeszkód dostała się na dzienne studia magisterskie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślne ukończenie trzeciego roku studiów Doroty, uzyskanie licencjatu oraz aby bez przeszkód dostała się na dzienne studia magisterskie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Janiny Gdaniec i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. wszystkich, którzy zginęli podczas Pierwszej i Drugiej Wojny Światowej. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę o ochronę naszej całej rodziny, przed złem pod każdą postacią i formą, złymi życzeniami ludzi,klątwą rzuconą na nas i z głębi duszy błagam i proszę proszę, aby wszytko to zło pod każdą postacią i formą straciło swoją moc na zawsze w imię Twego Syna Jezusa Chrystusa. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o poprawę sytuacji życiowej Polaków zarówno bytowej jak i psychicznej.Matko Najświętsza spraw, aby w rodzinach zapanował spokój, miłość, radość i wiara w Boga. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. wszystkich, którzy odeszli z tego świata.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy i dla mnie. Pomagaj mi w nauce na studiach. Ześlij łaski pomyślności dla naszej Ojczyzny. Dopomóż mi w znalezieniu żony i założeniu szczęśliwej rodziny.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuje Ci Boże za całe moje życie, za moją rodzinę i wszelkie dobro,które otrzymałem i proszę o błogosławieństwo na dalsze życie i umocnienie Wiary, Nadziei i Miłości dla wszystkich Polaków i całego świata. Zbigniew
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdania egzaminu, który jest bardzo trudny dla mnie. Bardzo Proszę o światło Ducha Św. oraz dar mądrości i rozumu, abym poradziła sobie w dniu egzaminu. Niech Pan napełni mnie spokojem i pomoże w nauce. Panie Jezu proszę o pomoc, bo sama już nie daję sobie rady.
wierna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji wiadomej Bogu.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Prośba w intencji o zdrowie dla mojej Mamy - Barbary, o siłę i pomoc w trudnych chwilach.
Klaudia
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę pomóż mojej córce zdać wszystkie egzaminy, obronić się przed plotkami i pomówieniami, oczernieniami jakie ja dosięgły. Spraw, aby prawda ujrzała światło dzienne, a córka została oczyszczona z tych plotek,pomówień, nieprawdy, która ją bardzo boli i dużo kosztuje zdrowia, z fałszu jakie ją dosięgło. Obdarz ją zdrowiem, pracą i życzliwymi ludźmi.Prowadź ją bezpiecznie przez życie.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza dziękuję Ci za wszystko co mnie spotkało - z całego serca dziękuję i proszę o dalszą pomoc w każdej sprawie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. żołnierzy Armii Krajowej. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. pomordowanych przez NKWD. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę spraw, aby poprawił się los samotnych matek i ich dzieci. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się, proszę, aby POLSKA była wolna, niezależna, ważna i szanowana. Módlmy się, aby Polską rządzili prawdziwi patrioci - tacy jak Józef Piłsudski o to prosimy w imię Jezusa Chrystusa.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o poprawę sytuacji życiowej Polaków zarówno bytowej jak i psychicznej.Matko Najświętsza spraw, aby w rodzinach zapanował spokój, miłość, radość i wiara w Boga. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza uproś u Swego Syna Jezusa Chrystusa łaskę uzdrowienia dla mojej siostry Teresy. Błagam i bardzo proszę o zdrowie dla niej w imię Jezusa Chrystusa.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę całkowitego uzdrowienia mojej tarczycy.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O rozwiązanie mojego życiowego węzła, wiadomego Panu.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji wiadomej Bogu.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko, chciałbym Cię serdecznie przeprosić za wszystkie moje grzechy i zaniedbania wobec Boga i bliźnich. Dziękuję Ci za wszystkie Łaski, którymi mnie obdarzasz. Chciałbym Cię także pokornie prosić w następujących intencjach: - za Magdalenę, którą kocham ze wszystkich sił i z którą nie mogę być przez co bardzo cierpię; - za zdrowie dla mojego ojca, aby mógł on cieszyć się życiem przez długi czas; - za zgodę w mojej rodzinie; - za wszystkich moich znajomych i przyjaciół; - za zmarłych z mojej rodziny; - za pokój na świecie; - za naszą Ojczyznę, Polskę, by była mądrze rządzona i by ludziom żyło się w niej dobrze; - za papieża Benedykta oraz papieża Franciszka, aby Bóg obdarzył ich potrzebnymi Łaskami; - za Kościół Święty, aby niestrudzenie głosił Ewangelię na całym świecie; - i za mnie, za wszystkie moje sprawy. Obdarz mnie również Łaską konieczną do dalszego pisania doktoratu. Królowo Pokoju, módl się za nami. Paweł
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o opiekę i zdrowie dla mojej mamy Ireny oraz zdrowie dla mnie i wszelkie łaski dla całej rodziny.Pomóż w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę Cię o zdrowie dla synka.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże Serdecznie prosze o modlitwe ,o dobre zdrowie ,abym pracowała w pracy w którą prosze,i o dobre wypłate za prace ,o wzajemna dobra współpracę z p. Martą i jej wspołpracownikami, Darią,p. Ewą, z p.Maciejem, p.Tomaszem i ich współpracownikami z p.Małgosią i Jolą Prosze o modlitwe, aby wszystkie okoliczności szczęśliwie się ułożyły, abym spotkała się z Romkiem i aby jak najszybciej ożenił się ze mną O wieczny odpoczynek dla Broni,Bronisława,Zofii,Teodora,Krysi,Wiktora,Wiktorii, Leokadii i jej męża,sąsiadów,KS.Jana,o.Benedykta, Bóg zapłac za modlitwe
regina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie, zgodę, Opiekę Bożą i Boże Błogosławieństwo dla całej mojej rodziny.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie, Opiekę Bożą i potrzebne łaski dla mojego taty.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o znalezienie dobrego męża dla mnie.
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Pokornie proszę o modlitwę w ochronieniu mnie przed osobami, które mi źle życzą i ich fałszywymi oskarżeniami. Abym umiała rozeznać co pochodzi od Boga, a co od złego. Aby znalazł się sposób na wyjście z moich kłopotów finansowych i decyzje które podejmuję były zgodne z wolą Bożą. Matulu Kochana pomóż mi wyprosić łaskę u Ojca naszego.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Maryi proszę o nawrocenie dla Kasi,o chrzest dla Joszka, o zdrowie dla rodziców, Jurka, oraz za tych,k órzy proosili mnie o modlitwę. Proszę o pomyślny przebieg mojej operacji, oraz o dobre zaplanowanie pracy na nastepne miesiące.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej córeczki Mai,brak przerzutów,dobre znoszenie leczenia.Błagam Św Rito o dobre wyniki przed operacją i pomyślny jej przebieg. Basia
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie dla mnie i dobrą rehabilitację, otocz mnie dobrymi ludźmi i wspieraj w każdym dniu nadchodzącego tygodnia.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, Ojcze Wszechmogący, w imię Jezusa Chrystusa i za wstawiennictwem Matki Boskiej Fatimskiej pokornie proszę o łaskę uzdrowienia mojej chorej prostaty i organizmu ze stanu zapalnego i zakażenia bakteryjnego przez które nie mogę realizować powołania do życia zakonnego. Proszę o usunięcie każdej przeszkody przez którą nie mogę wrócić do pełni zdrowia. Jeśli choroba jest skutkiem grzechów, proszę o odpuszczenie win i kar, jeśli pochodzi od złego ducha, proszę o uwolnienie od niego i usunięcie choroby a jeśli pochodzi od mego zranionego serca i emocji proszę o wyleczenie i uzdrowienie.
Bartłomiej
 

Świeca trzydziestodniowa
Pokornie proszę o modlitwę w intencji mojej siostry Anny. Aby uwierzyła w istnienie BOGA, JEZUSA I MAMY JEGO by zawierzyła im swoje życie. Aby jej droga życia wiodła już tylko przez rzeczy miłe Bogu i umiała dokonać właściwego wyboru co do męża swego - małżeństwa, które Bóg pobłogosławi. Aby te małe promyki wiary, które teraz się pojawiły nigdy nie zgasły tylko popchnęły ją ku głębszemu poznaniu Naszego KOCHANEGO BOGA, JEZUSKA I MATKI BOŻEJ. Kasia
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie z choroby nowotworowej Haliny Czarneckioej oraz o nawrócenie i powrót do matki i na łono Kościoła Grzegorza , Tadeusza , Loni i ich dzieci.
Stefan
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, wywyższamy Cię, wielbimy Cię, dziękujemy za Jezusa Chrystusa.Błagam o rozwiązanie spraw związanych z mieszkaniem i napełnienie Duchem Świętym osoby wiadome Bogu. O to sie módlmy przez Jezusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Prośba o rozwiązanie trudnych spraw Marcina i łaskę dobrej pracy
aneta
 

Świeca trzydziestodniowa
Pragnę prosić o modlitwę w intencji uwolnienia i nawrócenia Piotra, który uzależniając się od gier komputerowych, związał się z osobą homoseksualną. Zamierza wyjechać do Holandii i opuścić rodzinę. Proszę o modlitwę. Ogromnie dziękuję. Życzę dużo dobrego. Alicja
Alicja
 

Świeca siedmiodniowa
O pokój w domu i Bożą opiekę dla rodziny
Teresa
 

Świeca trzydziestodniowa
MATEŃKO, Śliczna moja! Nieodgadniony jest plan Twojego Syna; dał... i zabrał..., ale głęboko wierzę, że naszego Aniołka Łucję, tulisz teraz w Swych Ramionach. Błagam Mateńko, dla TWOICH córek, a moich sióstr: Magdy i Iwonki o cud macierzyństwa. Jeśli TY poprosisz Naszego Stwórcę - ON TOBIE nigdy nie odmówi MARYJO. Błagam o TWOJĄ opiekę i Uśmiech BOGA dla wszystkich, których kocham. Uproś i mnie Mateńko uwolnienie z lęków, radość codzienności, pokorę i stabilną pracę.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
o poprawę stanu psychicznego ,wyjście z depresji i poprawę sytuacji finansowej
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
o pomyślność na studiach, solidną pracę, postępy, szczęście w rodzinie i znalezenie prawdziwej miłosci
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
Mamusiu, proszę Cię o pomoc. Proszę wylecz mnie z depresji odgoń ode mnie myśli o samobójstwie. Ratuj mnie. Proszę Cię o błogosławieństwo dla mnie. O miłość, wzajemną odwzajemniona szczęśliwą. Która prowadziła by do małżeństwa. Proszę o znalezienie pracy.. sensu i celu życiowego i zawodowego. Błagam zlituj się na de mną. Monika
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
za mnie grzesznika janusza,bozene,karoline,moich rodzicow krystyne i antoniego,za zmarlych z rodziny kossakowskich,szczukow,karwowskich br szymona jankowskiego,ks.andrzeja duczkowskiego,sp.rodzicow kard.dziwisza zofie i stanislawa.za sw.jana pawla 2
janusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze Pana Boga pokornie o stala prace i zdrowie, o zdrowie moich rodzicow i siosty, za dzieci moje Joanne i Jacka, aby zyli zgodnie z wiara i uzyskali wyksztalcenie, za moja przyjaciolke Joanne i jej syna Kevina, aby Joanna wychowywala swojego syna w prawdziewj milosci, a jej syn aby zaczal milowac swojego blizniego, sie nawrocil i zyl uczciwie. Prosze rowniez o nawrocenie calej mojej rodziny i uwolnil moja rodzine od nalogow. Andrzej Jusianiec
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo i o przedłużenie tej umowy i światło Ducha Św. oraz Twoją matczyną opiekę na czas pisania pracy, a także ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Dziękuję za modlitwę!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie dla mojej babci Marii oraz rodziców Krystyny i Waldemara oraz w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. A dla mnie proszę o światło Ducha Św. na czas pisania pracy doktorskiej i mojej obrony. A także w intencjach Ci Matko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz w intencji Hanny o łaskę zdrowia.
mp
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Boskiej Fatimskiej i Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych proszę o potrzebne łaski na czas pisania pracy oraz o łaskę błogosławieństwa w czasie po otwarciu przewodu doktorskiego, a także o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, ja już nie daję rady, świat mi się wali, BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!!
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
mp
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława i Stanisławę, - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
xxx
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mateńko błagam o wstawiennictwo do Boga Ojca Wszechmogącego dla naszych dzieci, wnuków i dla nas, o długie życie w zdrowiu, wierze i miłości do naszego Pana Boga, niech nas chroni od złych mocy, chorób i złych ludzi. Daj zdrowie naszym wszystkim wrogom i miej ich w swej opiece. Dziękuję za otrzymane łaski.
g
 

1 |
...
 78 |
 79 |
 80 |
 81 |
 82 |
 83 |
 84 |
 85 |
 86 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2015