Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska miej mnie pod swoją opieką i proszę aby przestało mi się kręcić w głowie i wszystko wróciło do normy.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
za Sebastiana o łaskę zdrowia duszy i ciała
Maciej
 

Świeca trzydziestodniowa
Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej prosimy o łaskę zdrowia i szczęśliwy przebieg operacji dla Eweliny i małego Mikołajka.
Helena
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża proszę o Miłosierdzie Boże dla Anny. Dziękuję Maryjo, że mnie zawsze wysłuchujesz.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie Hani i Bogdana.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie całkowite z choroby nowotworowej Mai,brak przerzutów.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie Cezarego.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i matczyną opiekę .
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
O dar nieba dla Heleny Kowalskiej z okazji urodzin
Rafał
 

Świeca wieczysta
Za moje uzdrowienie i mojej wnuczki Marysi, za zdrowie mojej Rodziny, za pracę dla moich synów w Polsce.
Jan
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę w intencji brata Marcina i jego rodziny o opatrzność i łaskę Bożą oraz by Bóg znalazł rozwiązanie dla tej trudnej sytuacji rodzinnej.Aby stała się wola Boża.
Jonna
 

Świeca siedmiodniowa
Za dusze grzeszników w szczególności tych umierających , za których nikt się nie modli , aby otrzymali Boże Miłosierdzie - pierwsza intencja. Za dusze w czyśćcu cierpiące - druga intencja. Za to aby życie ludzkie od naturalnego poczęcia , aż do naturalnej śmierci było w pełni chronione na całym świecie, aby nie stosowano i zakazano prawnie także in vitro - trzecia intencja. Za prześladowanych chrześcijan na całym świecie , aby ich prawo do życia w godności i do praktykowania wiary chrześcijańskiej było w pełni respektowane -czwarta intencja. Za naród żydowski , aby nawrócił się na wiarę rzymską - katolicką i za masonów , aby się nawrócili w prawdzie na wiarę rzymską - piąta intencja. Za moich znajomych: Stanisława , Mariana, Wiesława , aby pokonali nałogi alkoholizmu i nikotynizmu - szósta intencja. Za zmarłego ś.p. Henryka z Torunia, za ś.p Zbigniewa z Torunia i ś.p. Pana Kazimierza z Ciechocina - siódma intencja. Za moją znajomą z pracy Panią Maritę i jej koleżanki, że by się prawdziwie nawróciły i nie grzeszyły ciężko - intencja nr osiem. Za małego Jasia i 6 - letnią Sofiję z Ukrainy na nowotwór i inne chore małe dzieci z Fundacji, aby wyzdrowiały - dziewiąta intencja. Za moje intencje za które staram się modlić - dziesiąta intencja.
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, a także Twoją matczyną opiekę i światło Ducha Świętego Ożywiciela na czas pisania pracy dr, a także ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Proszę także o łaskę otrzymania dodatkowej pracy związanej z utworzeniem nowego kierunku. Dziękuję za wszystko Matko Moja. Dziękuję za otrzymane błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i Twoją opiekę Matko Moja oraz proszę o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla moich pracodawców! Proszę także o rozwiązanie trudnej sprawy w pracy! Dziękuję za modlitwę!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, o MIŁOŚĆ, pokój i zgodę w rodzinie! Matko Boża Fatimska wspieraj i ratuj nas w każdy czas. Dziękuję za dotychczasową opiekę. I proszę o modlitwę we wszystkich intencjach, które leżą mi na sercu. O zdrowie dla mojego taty i babci oraz mamy. Bóg zapłać! Proszę także o światło Ducha Św., Twoją Matko opiekę oraz siłę i wytrwałość. A także proszę o łaskę, wylanie Ducha Świętego na moją rodzinę!!!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Boskiej Fatimskiej i Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych proszę o potrzebne łaski na czas pisania pracy oraz o łaskę błogosławieństwa w czasie po otwarciu przewodu doktorskiego, a także o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, ja już nie daję rady, świat mi się wali, BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ TERAZ DAL NIEJ O UZDROWIENIE GUZÓW NA PIERSI!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za DAR ŻYCIA MOICH DZIECI i za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!! Proszę także o pokój serca dla Patrycji i jej rodziny.
Piotrek
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie dla mojej babci Marii szczególnie teraz po operacji oraz rodziców Krystyny i Waldemara oraz w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. A dla mnie proszę o światło Ducha Św. na czas pisania pracy doktorskiej i mojej obrony. A także w intencjach Ci Matko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz w intencji Hanny o łaskę zdrowia, a także Magdy i jej męża o błogosławieństwo Boże.
PiM
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
PiM
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana, Ludwikę - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - Zenona oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława, Stanisławę i Zofię, - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Módlmy się za zmarłą ANNĘ, która przeżyła 23 lata o radość życia wiecznego.
xxx
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę Cię o łaski dla mojej 13 letniej córki Oli, aby chętnie jadła różne produkty czy też posiłki. Córka je monotonnie, ma wstręt do wielu pokarmów. Nie je zup, warzyw, nabiału, owoców. W jej menu zostało kilka produktów które je cały czas.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
O laske wiary, nadziei i milosci dla mnie i moich bliskich
Beata
 

Świeca wieczysta
Matko Boża!!! Kto Jak nie Ty , może zanieść do Twego Syna moją Intencję... Błagam Cię Matko Boża przez twoje wstawiennictwo uproś u Syna swego.... Uzdrowienie wszelkie dla Lidii... Wiesz jak jest mi bliska i co nęka jej duszę...W tej chwili nie potrafię tego inaczej wyrazić... Módl się o potrzebne łaki dla niej. Mateusz
Mateusz Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Za zmarłą bratową - Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o światło dla mnie o poszukanie pracy w której będę czuła się dobrze. Bóg zapłać Asia
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
proszę o modlitwę za mojego męża by uleczył się z miłości cudzołożnej by otrzymał łaskę nawrócenia
Lilla
 

Świeca trzydziestodniowa
dziękuję za wszystkie otrzymane łaski w naszej rodzinie.Błogosław Boże mojemu mężowi, który kończy 50 lat obdaruj go proszę zdrowiem i radością.ANNA
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
O szczęśliwe rozwiązanie oraz rozwiązanie problemow mieszkaniowych i finansowych dla Joanny i Jarka prosi mama
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
za pomyślną operację pani Ani i powrót do zdrowia.
Alina
 

Świeca trzydziestodniowa
O uzdrowienie mego brata Andrzeja z choroby nowotworowej i o błogosławieństwo dla niego w dalszym leczeniu.
Lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę serdecznie o zdrowie, mądrość dla mnie,o wybur dobrej pracy . Ochraniaj mnie przed wrzelkim zlem jakie mnie czeka na tej ścieżce rzyciowej. Dzienkuję ci za znalezienie swojej drugiej połówki. Ruwnież proszę cię o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o twoja opiekę - a także za całą moją rodzinę. Amen
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Pani Fatimska proszę Cię o pomoc w uzdrowieniu mojej rodziny z wpływu demonów, które niszczą nasze życie, szczególnie proszę za moją mamę i brata, którzy przez działanie złego ducha bardzo pogubili się w życiu i oddalili od Boga i bliskich. Proszę Mateczko uproś także łaskę nawrócenia i umocnienia wiary dla mojego męża, teściowej i koleżanki Magdy, aby odkryli na nowo radość płynącą z wiary w Boga i ochotnym sercem powrócili do Rodziny Bożej. Panienko Święta dopomóż mi również w uwolnieniu mojej duszy z niewytłumaczalnego strachu przed wszystkim, który paraliżuje mnie w wielu dziedzinach życia nie pozwalając w pełni otworzyć się na działanie Ducha Świętego i łask Bożych. Uproś o Pani także dla mnie i bliskich moich łaskę wzajemnego przebaczenia i zażegnania wszelkich konfliktów oraz pojednania, aby w naszej rodzinie powrócił spokój, miłość, bezpieczeństwo i dobro. Najświętsza Panienko uproś dla nas również siły w walce z chorobami i problemami, które ostatnio bardzo mocno dotykają naszą rodzinę, dopomóż w uleczeniu z najcięższych, przewlekłych chorób mnie i bliskich moich, przynieś ulgę w cierpieniach i daj pociechę duszom udręczonym. Mateczko dopomóż nam proszę w szybkim i pomyślnym rozwiązaniu spraw sądowych, które ciągną się już od dłuższego czasu oraz spraw by zniknęły największe przeszkody w poczęciu i wychowaniu dziecka przeze mnie i mojego męża. Proszę również o pokój duszy dla zmarłej niedawno babci mojego męża, by Bóg dał jej Królestwo Niebieskie. Opiekuj się Panienko Ojczyzną naszą i spraw, by Polska i Polacy porzucili zło i grzechy niszczące nasz Naród, a serca nasze zwróciły się do Boga i otworzyły na Jego działanie. Dopomóż Najświętsza Pani, by władza w naszym kraju zawsze stała na straży Bożych praw, rządząc mądrze i sprawiedliwie, a każde życie ludzkie było chronione od poczęcia. Za wszystkie łaski serdecznie dziękuję i proszę pokornie o modlitwę. Bóg zapłać.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mamy, Joanny i Magdaleny. Bóg zapłać!
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej żony syna (szczególnie)i moje abyśmy szczęśliwie przetrwali trudny okres w naszym życiu i z bożą pomocą dotrwali szczęśliwych dni. Byśmy nie musieli martwić się o środki na ukończenie szkoły syna, Aby naszemu synowi powiodło się w szkole i szczęśliwie w zdrowiu ukończył szkołę i został wybitnym człowiekiem. Aby Bóg był zawsze z nami i dodawał nam wiary i siły i pozwolił być mi silnym i przeciwstawiać się złu. Błagam cię Boże. Robert
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się, aby dobry Bóg, za wstawiennictwem Matki Bożej z Fatimy, okazał Miłosierdzie i przyjął do swojego Królestwa dusze Ś.P. Zmarłych: Janiny Feliksy Michała Kurek; Jerzego Kazimiery Piotra Pawła Tadeusza Teresy Jana Edmunda Heleny Teresy Męzińskich; Wacława Heleny Hieronima Rolczyńskich; Jana Korczaka; Teresy Zygmunta Marka Gałązków; Edwarda Klimaszewskiego; Leonarda Kowalskiego; Heleny Smolińskiej, wszystkich Zmarłych z mojej rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące. Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen
Marianna
 

Świeca siedmiodniowa
za mnie grzesznika janusza,bozene,karoline,moich rodzicow krystyne i antoniego,zmarlych z mojej rodziny, kossakowskich,karwowskich,pienkowski mieczyslaw,szczuki,konopkow,br szymon jankowski,ks.duczkowski,mokrzyckich piotr i bronislawa,rogacien aleksander,kazimierz tomaszewski,o.witowski janusz edward krzesniak,wanda
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska proszę o pomyślny wynik egzaminu dla Madzi. L.K.
L.
 

Świeca siedmiodniowa
W intencij zmarłych z mojej rodziny
Arkadiusz
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencji mojej corki o laske ulozenia sobie zycia zgodnie z Wola Boga. Prowadz ja Panie!
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, pokornie Cię proszę, wspomóż mnie podczas obrony mojego doktoratu, która odbędzie się we wtorek. Daj mi jasność umysłu, abym mógł swobodnie odpowiadać na wszystkie pytania, bym nie popełnił żadnego poważnego błędu. Bardzo Cię o to proszę. Amen. Paweł.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O rozwiązanie trudnej sprawy sądowej dla Barbary i Roberta.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza, jestem tylko prostym człowiekiem, który mimo obietnic wciąż upada w swej słabości i grzechu... Proszę Cię, wybacz mi moje błędy i pomóż w realizacji planów życiowych jakie mamy z mężem na ten rok... Matko Przenajświętsza, proszę Cie, aby skończył się despotyzm mojego ojca, przez który cała rodzina cierpi od lat, a szczególnie mama... Modlę się w intencji, aby zrozumiał, że mamy własne życie i, że nerwy i przemoc nie są dobrym doradcą... Maryjo, otocz opieką mojego męża i daj mu, proszę, zdrowie i siłę psychiczną i fizyczną do realizacji planów... Dziękuję Ci Matko, że nam pomagasz i wierzę, że w najtrudniejszych chwilach możemy na Ciebie liczyć... Pod Twoją obronę uciekamy się Święta Boża Rodzicielko... Naszymi prośbami racz nie gardzić w potrzebach naszych, ale od wszelakich złych przygód racz nas zawsze wybawiać... Panno Chwalebna i Błogosławiona... O Pani nasza, Orędowniczko nasza, Pośredniczko nasza, Pocieszycielko nasza... z Synem Swoim nas pojednaj, Synowi Swojemu nas polecaj, Swojemu synowi nas zawsze oddawaj........
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w mojej intencji, żebym znalazła w końcu jakąś pracę i mogła pomóc mamie finansowo, bo jest nam ciężko. Bóg zapłać za modlitwę
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Kuby, który czeka na operację serca, jest zagrożenie życia, ale także możliwe są powikłania po operacji. Proszę o wsparcie modlitewne. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Gorąco proszę o modlitwę w intencji mojego przyjaciela D. Najdroższa Mamusiu pomóż mu zakończyć toksyczny związek, który go niszczy, zabiera mu chęć życia, powoduje stany depresyjne i wypala w nim umiejętność wiary, nadziei i miłości, poprowadź go i pomóż mu z tego związku odejść.Królowo ratuj go. Uwolnij go Matko od tej toksycznej kobiety w sposób jaki Ty pozwalasz.Spraw by ona zwróciła mu wolność - zrób to po swojemu Matko. Chroń Królowo jego dobre serce i nie pozwól aby go inni wykorzystywali by go tylko kontrolować. Rozwiąż Królowo Różańca węzły na jego ścieżce życia które go blokują - a po ludzku są nie do rozwiązania. Niech on uwierzy w siebie i swoją wartość. Kochająca Matko pomóż mu skruszyć otaczający go mur zagubienia, bezsilności i pomoże podnieść spod ciężaru życia. Widzę jak jest tą całą sytuacją bardzo umęczony - jak bardzo cierpi- jak jego gwiazda gaśnie. Dziękuję za dar osoby mojego przyjaciela - za wspólnie spędzone chwile.Chroń i wspieraj naszą relację. Pomóż nam służyć wzajemnym wsparciem. Spraw abyśmy byli w stałym kontakcie osobistym- telefonicznym, umożliw nam dłuższe spotkanie w realnym świecie na osobności byśmy mogli szczerze i otwarcie w spokoju porozmawiać - byśmy potrafili porozmawiać na każdy temat. Pozwól Matko pomóc mu w zdobywaniu wiedzy.Niech mój dom stanie się dla niego miejscem gdzie będzie mógł wypocząć i uczyć się. Bóg zapłać za każdą modlitwę za mojego przyjaciela
Ala
 

Świeca wieczysta
Podziękowanie Matce Boskiej Fatimskiej za opiekę nad moją rodziną i prośba o dalsze łaski i pogłębianie wiary. Ryszard.
Ryszard
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Elżbiety i Gniewomira. To 10 letnie małżeństwo przeżywa wielki kryzys. Oboje daleko odeszli od Pana Boga i Sakramentów Św. W ich małżeństwie pojawiły się również osoby trzecie. Powrót ich do siebie jest po ludzku już nie możliwy. Małżeństwo to ma wspaniałą 8 letnią córeczkę o której również zapomnieli. Błagam więc o modlitwę za nich o przemianę ich serc, o łaskę opamiętania, o cud porozumienia się ze sobą oraz o rozpalenie miłości w ich małżeństwie na nowo. Żeby Kochana Matka Boża uprosiła dla nich łaskę skruchy, sakramentu pokuty i pojednania i zaczęcia życia na nowo ze sobą, z Panem Bogiem oraz z Sakramentami Świętymi.
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie psychiczne i miłość oraz o wewnętrzne uspokojenie i poprawę sytuacji finansowej , stabilność finansową.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska uporządkuj moje życie, potrzebuję miłości i bezpieczeństwa.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza z Fatimy, błagam o łaskę nowej, dobrej, stałej pracy dla mnie.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej mojej rodziny
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
O radosc i pokoj w sercu dla Laury i jej rodziny za pomoc mamie,o dalsza troska i zrozumienie choroby, o pomoc ludzi dobrej woli w znalezieniu szybkiej, Bozej opieki lekarskiej i skutecznego leczenia.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za Justyne o odwage , milosc i madrosc w udzieleniu prawdziwej, Bozej pomocy Damianowi, o sile w wytrwaniu przy nim w tym czasie, o spowiedz i powrot na łono Kosciola.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za Justyne z prosba o Boza umiejetnosc i madrosc w udzieleniu skutecznej pomocy rodzinie, oraz o wolnosc emocjonalna i swiatlo Ducha Swietego w dalszej realizacji powolania.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za Damiana o umilowanie prawdziwej trzezwosci i odwage wziecia odpowiedzialnosci za swoje zycie, o podjecie skutecznego leczenia, o milosierdzie Boze i ludzi dobrej woli w zalatwianiu i szukaniu zabezpieczenia finansowego, w tym w znalezieniu Bozej pracy, o prawdziwych przyjaciol na tej drodze.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za Artura o pragnienie nawrocenia dla niego i jego dzieci, o powrot na lono Kosciola, o Boza pomoc dla Damiana w podjeciu skutecznego leczenia, o prawdziwa przyjazn miedzy nimi.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za Czeslawe o pragnienie spowiedzi i komunii, o Boza relacje miedzy nia a corka i jej rodzina, o szybki powrot do normalnych obowiazkow i o chec do zycia.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę mądrość dla rodziców w wychowaniu Kacpra, uczenie patriotyzmu, języka polskiego, wychowaniu w wierze katolickiej
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę mądrość dla rodziców w wychowaniu Kacpra, uczenie patriotyzmu, języka polskiego, wycowaniu w wierze katolickiej
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Anety i Mariusza o pomoc w rozwiązaniu problemów związanych z poczęciem dziecka
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Przez wstawiennictwo Matki Boskiej Fatimskiej proszę o łaskę zachowania w sercach i umysłach Polaków ewangelicznego przesłania katolickiej wiary pozdrawiam i z Bogiem Andrzej z Katowic
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie,siłę psychiczną do walki z przeciwnościami losu,urzędami które mnie i męża gnębią.Błagam o rozwiązanie naszych problemów finansowych osobistych i firmowych,o błogosławieństwo i opiekę nad naszą rodziną i zatrzymanie\"zła\"które chyba do nas przylgnęło. Marta G.
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska prosze o pomoc w zdaniu egzaminu przez córke.L.
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska proszę o dobra prace, aby wszystko było dobrze.
L.
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska proszę o zdrowie i udana operacje i aby wszystko było dobrze. L.K.
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za duszę Ś.P. Jerzego Męzińskiego, aby dobry Bóg, za wstawiennictwem Pani naszej, Maryi Fatimskiej, w swoim niezmierzonym Miłosierdziu, okazał mu łaskę i przyjął do swojego Królestwa. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen
Kazimierz
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Panie Boże za całe moje życie i bardzo proszę o dalszą opiekę i Twoje miłosierdzie nad moją rodziną. Zbigniew z rodziną
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwy o uwolnienie mojego syna Łukasza z nałogów
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Moja intencja: Błagam o łaskę dla Mariusza, aby opuścił Go szatan i przestał krzywdzić ludzi
Bogumiła
 

Świeca siedmiodniowa
O czystość stanu, udaną podróż i szczęśliwy powrót oraz wszystkie potrzebne łaski dla mnie i bliskich.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O uwolnienie od opętania przez szatana Czesława Karkowskiego.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo oddaję się Tobie i Twojemu Synowi. Troszczcie się o mnie! Danusia
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
O uwolnienie i nawrócenie Kamilka, Kubusia, Andrzeja, Pawła i całej mojej rodziny. Oddaję nas wszystkich Tobie Jezu Najukochańszy jako Twoje dzieci, abyś nas zanurzył w Najświętszej Krwi i w Swoich Najświętszych Ranach i przemienił nas Swoją Zbawczą mocą, abyś został uwielbiony w naszych sercach i umysłach Najświętszy Panie. Błagam o nawrócenie dla moich najbliższych. Naucz mnie widzieć w nich dobro nawet wtedy, gdy ludzkie słabości zaciemniają obraz. Wierzę głęboko, ze Ty ich uzdrowisz. W Tobie cała moja nadzieja potężny, Wszechmogący Boże. Panie, napełnij mnie swoją miłością, otwórz moje oczy i serce, abym widziała i uwielbiała Ciebie w każdym człowieku. Proszę o Twe miłosierdzie dla mojej rodziny i o wieczny odpoczynek dla wszystkich zmarłych.Amen.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
O dobrego męża
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza dziękuje za wszystkie łaski, którymi mnie codziennie obdarzasz,proszę wyproś u Swojego Syna wszystkie potrzebne mi łaski,zdrowia, utrzymania pracy, pomóż odnaleźć sens i radość życia, pozwól spotkać iskierkę miłości. Proszę aby Marek do mnie wrócił, z miłością prawdziwą i czystą. PROSZĘ I BŁAGAM
Lila
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza dziękuje za wszystkie łaski, którymi mnie codziennie obdarzasz,proszę wyproś u Swojego Syna wszystkie potrzebne mi łaski,zdrowia, utrzymania pracy, pomóż odnaleźć sens i radość życia, pozwól spotkać iskierkę miłości. Proszę aby Marek do mnie wrócił, z miłością prawdziwą i czystą. PROSZĘ I BŁAGAM
Lila
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o wsparcie i modlitwę w intencji mojej córeczki, która złamała nogę, aby proces leczenia udał się bez komplikacji. Aby druga córka szczęśliwie wróciła do domu z zimowiska.Czuwaj Matko nad nami, tyle nieszczęść nas ostatnio dotyka. Druga intencja, to prośba aby Pan Bóg przyjął Piotrka do siebie, który nie poradził sobie z życie na ziemi i odebrał sobie życie, powierzam go modlitwie Amen
Daria
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Fatimska dziekuje ci za otrzymane laski, prosze cie Mateczko o zdrowie dla calej rodziny, o uleczenie syna Arkadiusz z choroby depresj i luszczycy. oraz dla synow piotra i grzesia opolepszenie wzroku, i tomka o uleczenie z nalogu oraz Mateczko by sobie znalezli dobre zony, Matko pomurz mojej rodzinie, wypraszaj u syna Pana Jezusa nam potrzebne laski oraz o zdrowie dla corki ziecja i wnokow, oraz Boze Blogoslawienstwo.na dalsze lata,prosi mama,
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Za mnie, abym nie poddala sie zniecheceniu i apatii w pracy.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji bezpieczeństwa dla Polski, o nawrócenie Narodu Polskiego i wrogow Polski, o to by dokonała sie Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski,o mądrość i rozeznanie dla duchownych ,o nawrocenie dla tych ktorzy sa w zakladach karnych, z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska, proszę o łaskę pomocy w pracy. Módl się za nami.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Maryjo za dotychczasowe łaski jakie zesłałaś dla mnie, mojej rodziny, mojego chłopaka i znajomych. Proszę Cię znowu, abyś obdarowywała nas łaskami Bożymi na każdy dzień. Każdego kogo mam na myśli, a szczególnie moje najbliższe osoby. A mnie proszę odmień na zawsze, abym została obmyta szczególnie z jednego grzechu, który uporczywie powraca. Zabierz mi proszę to zło raz na zawsze. Proszę Cię o to Matko Boża. Wstawiaj się za nami. Amen.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza dopomóż napisać doktorat zdać egzaminy i dostać pracę na uczelni
Jarosław
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie Bronisława z ciężkiej choroby.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża uratuj małżeństwo mojego syna Marcina z Moniką .Uwolnij mojego syna Marcina od złego ducha. Uzdrów mnie ,uzdrów mojego męża Ryszarda ,udziel wszelkich łask zdrowia mnie ,mojemu mężowi i całej mojej rodzinie.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Za prześladowanych chrześcijan
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
prosze Maryjo o zdanie egzaminu, proszę o dostanie w koncu pracy i o pewna osobe by w koncu zaczelo mu zalezec i zaczal powaznie o mnie myslec i w koncu sie ze mna spotkal
s.
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Mamusiu, Matko Nieustającej Pomocy dziękuje Ci, że każdego dnia mi pomagasz. Proszę by te żarty, miłe, które zaczął Tomek wróciły. Proszę niech otworzy swoje serce na moje słowa i się nie zamka na mnie. Wiem, czuje, że się zastanawia, ale czegoś się boi. Proszę niech zechce ze mną się spotkać i przede wszystkim odpisywać na sms, bo nie zawsze to robi, a robił to często, był miły. Proszę niech mi zaufa. Błagam o cud.
Gosia
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Matko pomóż mi znaleźć pracę, bardzo jej potrzebuję. Proszę pomóż mi Matko.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo dziękuję za wszelkie łaski, proszę o następne, o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz o dary Ducha Św. dla mojego syna Karola.
Krzysztof
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji dzieci i wnuków o nawrócenie
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Najdroższa Mateczko, dziękuję za wszystkie Łaski jakie otrzymuję każdego dnia, za wszystkich, których spotykam na swojej drodze.Bez Twojej Matczynej pomocy pewnie by mnie już nie było.Proszę i błagam o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i opiekę dla Mamy Zofii z okazji 90 urodzin /22 luty br./ oraz dla brata,który się nią tak pięknie opiekuje. Proszę o szczęśliwą podróż dla córki i jej rodziny, a szczególnie o zdrowie dla wnusi Łucji i Nadii oraz za wszystkich ludzi dobrej woli - Twoja czcicielka.
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji utrzymania dotychczasowej pracy.
Bogusława
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska błagam Ciebie aby w pracy nie plotkowano na mój temat oraz relacji łączącej mnie z M. Matko wskaż mi drogę, którą powinnam kroczyć. Ty dobrze wiesz, że ufam w Twoją dobroć oddaje się Tobie Ufam Tobie, Ty się Tym zajmij troszcz się Ty o mnie. Proszę postaw na mojej drodze właściwego mężczyznę, który ma zostać moim mężem. Wierzę Tobie z całego serca proszę prowadź mnie właściwą drogą. Ty się tym zajmij. Proszę o dobrego wykształconego wiernego męża, zmianę pracy na lepszą, jasność umysłu przy pisaniu oraz kolejny stopień w rozwoju. Proszę o jasność umysłu chęć do pracy oraz pokorę. Błagam aby mamusi i braciszkowi było lżej aby rozkręcili biznes i mieli dobrych pracowników. Dopomóż nam błagam z całego serca wiem, że jestem największym grzesznikiem. Uproś mi wybaczenie u Pana Jezusa.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska błagam o pomoc w pracy abym się rozwijała naukowo a nie żebym tylko w większości wykonywała praca organizacyjną i dydaktyczną, proszę o dary Ducha Świętego. Błagam aby w pracy nikt się na mnie nie mścił. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Spraw aby tata nie znęcał się nad nami psychicznie. Popraw sytuację w rodzinie aby nie było kłótni nieporozumień i pretensji. Proszę o pomoc w wiadomych sprawach dla mnie
małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska dlaczego nic się nie udaje w naszym życiu? proszę o nową pracę, błagam o pomoc w dotychczasowej abym miała natchnienie do pisania tekstów. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników, ponieważ nie ma chętnych do pracy. Proszę aby wygrywał kolejne przetargi i aby udało się znaleźć branże w której praca byłaby cały rok a nie sezonowo. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego
małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Moja nadzieja z dnia na dzień maleje. Wiesz jak jest mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochana Matko proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu a także o możliwość zdobycia habilitacji. Proszę o dar pokory o wiarę w lepsze jutro. Błagam o dobrego wykształconego męża. Jeżeli znajomość, którą nawiązałam jest niezgodna z Wolą Bożą proszę o jej bezbolesne zakończenie. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń
małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za mnie, o pokore.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuje Bogu i Matce Boskiej za przeżyte 36 lat i proszę o zdrowie i Boże Błogosławieństwo na kolejne lata życia zawierzam się Maryi
Rafał
 

Świeca trzydziestodniowa
Podziękowanie za otrzymanie łaski za wyzdrowienie mojego taty Franciszka i za dużo zdrowia dla mnie żeby pozytywnie wyszły moje wyniki badań żebym nie musiała ponownie trafić do szpitala na operację i za dużo zdrowia dla całej mojej rodziny.
Sylwia
 

1 |
...
 78 |
 79 |
 80 |
 81 |
 82 |
 83 |
 84 |
 85 |
 86 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2017