Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!!
Piotrek
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
mp
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława i Stanisławę, - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
xx
 

Świeca siedmiodniowa
Aby mój partner, Błażej wrócił do mnie i był już przy mnie na dobre i na złe.
Patrycja
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Matenko uwolnij prosze mojego meza Kamila od lekow obaw strachu i uzdrow go prosze z depresji,co uniemozliwia mu odbudowe naszego malzenstwa,naszej milosci.
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
o zdrowie dla 5-miesięcznego Jakuba Sobania, który znajduje się w szpitalu.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Żeby pewne małżeństwo wycofało pozew o rozwód. Aby na nowo się pokochali.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie Jezu, proszę Cię, uwolnij mnie i moją rodzinę od zła, które nas dręczy. Proszę Cię o łaskę silnej wiary, nadziei i miłości dla nas, a także o zdrowie. Jezu ulecz mnie z lęków, nerwicy, depresji, przemień moje serce, aby potrafiło wybaczać, szczególnie abym szczerze wybaczyła S. Panie zmniejsz moją tęsknotę za dziećmi. Maryjo zanieś te prośby do Jezusa, Twego syna, a naszego Zbawiciela. Panie Jezu bądź uwielbiony!
Liliana
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie z choroby nowotworowej Piotrka
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwe za moje zdrowie i za zdrowie całej mojej rodziny.
lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie mojej córeczki Mai z choroby nowotworowej,dobre znoszenie chemii,brak przerzutów.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O powrót miłości żony do mnie i poprawę sytuacji finansowej
DARIUSZ
 

Świeca siedmiodniowa
INTENCJA: Aby biskupi katoliccy na całym świecie, jako ci, którzy ustanawiają PRZYKAZANIA KOŚCIELNE, wzięli sobie bardzo, ale to bardzo mocno do serca i zrobili nadzwyczaj sumienny rachunek sumienia z następujących słów papieża Franciszka zawartych w jego najnowszej adhortacji \"Evangelii gaudium\" (n. 43): \"(...) istnieją normy lub przykazania kościelne, które mogły byc bardzo skuteczne w innych epokach, ale które nie mają już tej samej siły wychowawczej jako drogi życia. Św. Tomasz z Akwinu podkreślał, że przykazania dane ludowi Bożemu przez Chrystusa i przez Apostołów \'są bardzo nieliczne\'. Cytując św. Augustyna, zauważał, że w przykazaniach dodanych później przez Kościół należy przestrzegac umiaru, \'aby życie wiernych nie stało się zbyt uciążliwe\' oraz aby nie przemienic naszej religii w niewolę, skoro \\\'miłosierdzie Boże chciało ją miec wolną\'.\" Oby biskupi rozeznali i osiągnęli wiedzę pewną w sumieniu, czy to czasami nie jest tak, że KOŚCIÓŁ POBŁĄDZIŁ W DZIEDZINIE LITURGII (odchodząc od liturgii trydenckiej i fałszywie interpretując dwuznaczne zresztą dyrektywy soboru watykańskiego II na temat liturgii), a wobec tego niektóre przykazania kościelne stoją pod dużym znakiem zapytania.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska dziękuję za otrzymane łaski i prosze serdecznie o zdrowie, madrosc dlamnie. Ochraniaj mnie przed wrzelkim zlem jakie mnie czeka na tej sciezce rzyciowej. Rowniez o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych spraw oraz o twoja opieke - a także za całą moją rodzinę. Amen
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Za zdowie calej rodziny !
zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Kocham kogoś czystą i szczerą miłością. Niestety zmarnowałem szansę, aby wykazać się przed Nią. Spraw Panie Boże i Maryjo, abym dostał szansę wykazania się i był odważny w tym, abym wiedział co mówić przez Ducha Świętego, a nie że plącze mi się język. Spraw bym był pewny siebie. Spraw bym potrafił Ją uszczęśliwić. Spraw bym Ją mile zaskakiwał. Naprawdę Ją kocham. Dziękuję za modlitwę.
Seweryn
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża, proszę o dobrze zdaną maturę dla Natalii oraz dostanie się na wymarzoną psychologię do Wrocławia.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę o siłę dla Heni w walce z chorobą oraz powrót do zdrowia.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Za pomyślną operację i szybki powrót do zdrowia syna Marcina.
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
prywatna intencja co tylko ja i Maryja wie
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
O powrót do zdrowia i zdrowie duchowe dla Ewy
Ryszard i Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie dla Szymonka i Mateusza oraz mamy i w podziękowaniu za otrzymane łaski
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Dziekuje Panu Bogu Wszechmogącemu za wszelkie łaski jakimi nas obdarza i błagam za wstawiennictwem Najświetszej Marii Panny o łaski dla rodziny P, zdrowie dla Ilony, nawrócenie dla U,R,B,G,M,Mir.MM i zgodę z zakładzie pracy.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Dziekuje Panu Bogu Wszechmogącemu za wszelkie łaski jakimi nas obdarza i błagam za wstawiennictwem Najświetszej Marii Panny o łaski na dalsze życie dla Aleksandra, Piotra, Łukasza, Jerzego, Barbary, Anny i całej rodziny P. Proszę o zdrowie dla Piotra, Barbary i całej rodziny oraz błogosławieństwo na wybór dalszej drogi życiowej dla Aleksandra i Łukasza.
Barbara
 

Świeca wieczysta
O pokój na świecie i w Polsce o zdrowie dla mojej rodziny i dla mnie, o porzucenie nałogów i wszelkiego rodzaju uzależnień młodzieży.
Władysław
 

Świeca siedmiodniowa
Za zmianę pookrągłostołowych rządów. Za uczciwe wybory.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Proszą Cię Matko Przenajświętsza Fatimska, św. Ojcze Pio i wszyscy święci, o wstawiennictwo przed Tronem Bożym za dziadka Feliksa, który leży od dwóch tygodni na intensywnej terapii w śpiączce, rozbił głowę. Proszę o uzdrowienie duszy i ciała, o życie, siły i wiarę dla niego i rodziny. Niech Matka Boża przytuli ich do serca i okryje ich swoim płaszczem miłości.
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe o zdrowie blogoslawienstwo Boze opieke Matki Bozej i Dworu Niebieskiego w intencji mojego malzenstwa i rodziny-Jezu Ufam Tobie!
Anita
 

Świeca siedmiodniowa
Dwie modlitwy, które ofiaruję według intencji zaleconych w najnowszej akcji \\\"Twojego światła w Fatimie\\\", a mianowicie dla wynagrodzenia zniewag czynionych Najświętszej Rodzinie w związku z okresem świąt Bożego Narodzenia: 1.\\\"JEZU, MARYJO, JÓZEFIE ŚW., WAM ODDAJĘ SERCE I DUSZĘ MOJĄ. JEZU, MARYJO, JÓZEFIE ŚWIĘTY, BĄDŹCIE ZE MNĄ PRZY MYM SKONANIU. JEZU, MARYJO, JÓZEFIE ŚWIĘTY, NIECHAJ W OBECNOŚCI WASZEJ DUCHA MEGO BOGU ODDAM W POKOJU. AMEN.\\\" (7 lat odpustu za każde z tych wezwań, czyli razem 21 lat. Odpust zupełny raz na miesiąc za codzienne odmawianie. - Św. Penitencjaria Apostolska, 12 X 1936). 2.\\\"Panie Jezu Chryste, który będąc poddanym Maryi i Józefowi rodzinne życie niewysławionymi cnotami uświęciłeś, spraw, abyśmy za ich pomocą przykładami Twej świętej Rodziny zostali pouczeni oraz do wiecznego z nimi współżycia dopuszczeni. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.\\\" (5 lat odpustu; odpust zupełny raz na miesiąc za codzienne odmawianie: warunki zwykłe. - Św. Penitencjaria Apostolska, 3 IX 1936) - Są to dwie modlitwy wzięte z książeczki do nabożeństwa \\\"Ogień Miłości Jezusa Chrystusa\\\" wydanej w roku 1939 przez \\\"Wydawnictwo książek do nabożeństwa J. Cebulski, Kraków, ul. Szewska 22\\\" za pozwoleniem Książęco-Metropolitalnej Kurii w Krakowie z dnia 20 V 1939 (X. STANISŁAW Bp. Wik. gen., X. Stefan Mazanek, L. 3456/39).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o opiekę nad całą moją rodzinę o zdrowie dla wszystkich, opiekę w pracy aby jej nie stracić i wszelkie łaski z Bożym błogosławieństwem na każdy dzień.Miej nas pod swoją opieką i błogosław.
Dorota
 

Świeca trzydziestodniowa
Za zdrowie Rafała S.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Przenajświętsza, w intencji wynagradzającej za zniewagi i bluznierstwa, których Ty o Matko i Przenajświętsze Dzieciątko Jezus doznają teraz w okresie Świąt Bożego Narodzenia 2014roku Beata
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji dzieci poleconych modlitwie
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Nie ustającej Pomocy, Matko Boża Fatimska, wyproś łaskę życia, zdrowia i prawidłowego rozwoju dla małego Pawełka ,jest noworodkiem, przy urodzeniu ważył pół kilo. Dziękuję za wszystkie łaski które nawiedziły te rodzinę dzięki chorobie tego maleństwa. Proszę otul ich płaszczem twojej opieki.
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę pojednania sie i przebaczenia sobie wzajemnie dla Anny i Józefa
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, Maryjo Matko ukochana proszę Cię gorąco u szczególny dar zdrowia dla Małgosi aby mogła wychować swoje małe córeczki, o dar zdrowia dla terapeuty Mietka , aby mógł pomagać innym ludziom oraz szczególnie dla mojego taty aby mógł jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem, a także potrzebne siły dla mojej mamy. Twojej opiece oddaje ich wszystkich i proszę ogarnij ich swoją miłością. Renata
Renata
 

Świeca wieczysta
w intencji Rodzin
Dariusz i Gabriela
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla syna Dariusa.
Irena
 

Świeca wieczysta
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny a szczególnie za męża, który jest mocno zniewolony nałogami co rujnuje nas finansowo i prowadzi do separacji. Nie jestem w stanie sama dźwigać naszych problemów ciężar jest za wielki , mamy troje dzieci w wieku szkolnym-3,6,9 lat.Kocham męża, dzieci też kochają tatę on mówi że też nas kocha ale nie mamy za co żyć, jest komornik. ..boje się że będę musiała podać o alimenty i separację bo to całkow icie nas rozdzieli dlategoPPROSZĘ MÓDLCIE SIĘ ZE MNĄ O POMOC JEZUSA CHRYSTUSA I MARYJI dla naszej rodziny I O UWOLNIENIE OD ZNIEWOLENIA I WIARĘ dla męża, by mógł znaleźć pracę i być w niej wytrwalym Jezu w Tobie NADZIEJA, wiesz że po ludzku już jej nie ma. .. Więc wysłuchaj modlitwy o Panie nasz
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo błagam Cię w intencji wiadomej, za wszystkie osoby, sprawy, problemy które są, ofiaruje Je Tobie, proszę złóż je do Żłóbka, do Małego Jezuska by pomógł nam to wszystko rozwiązać zgodnie z Wolą Boża. Wierzę, że pomożesz wyprowadzić tę trudną sytuację. Maryjo NIepokalana Matko Boga wstaw się za nami
Milena
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za Aleksandrę o zdrowie w załamaniu psychicznym , stresie. I o łaskę pozytywnego i szczęśliwego zdania wszystkich egzaminów o pomoc Ducha Świętego w nauce.
Elżbieta
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencjach; O MOCNĄ PRAWDZIWĄ WIARĘ,DOBRĄ NADZIEJĘ,PIĘKNĄ MIŁOŚĆ - dla Sylwii Roberta Oli Grzegorza Blaneczki i Olivera. O ŁASKĘ NAWRÓCENIA DLA GRZEGORZA ZAPALAM WIECZYSTA ŚWIECE- DZIĘKUJEMY PANU BOGU ZA ŁASKI KTÓRE NIEUSTANNIE NAM UDZIELA. DZIĘKUJEMY NASZEJ KOCHANEJ MATECZCE ZA OPIEKĘ I JEJ NIEUSTANNE WSTAWIENNICTWO ZA NAMI DO PANA BOGA. MATECZKO BOŻA FATIMSKA PROSZĘ UPROŚ POKÓJ ŚWIATŁO DARY I OWOCE DUCHA ŚWIĘTEGO DLA CAŁEJ NASZEJ RODZINY.
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji szcześliwego narodzenia dziecka mojej córki
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Mateńko przywróć dobre imię Aleksandrowi i Annie zabrane w wyniku oszczerstw, niech zwycięży sprawiedliwość nad niesprawiedliwość, Prawda nad kłamstwem oraz Miłosierdzie
anna
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o silną modlitwę w sprawie pewnej relacji..proszę o znak czy ta relacja jest zgodna z Wolą Bożą, Jezu ulituj się, Maryjo módl się za mną.
Arletta
 

Świeca siedmiodniowa
O wszystkie łaski dla ratunku najpierw dusz, a następnie ciał - we wszystkich krajach świata: 1. dla krajów wschodniochrześcijańskich: Matko Boża i św. Pawle Apostole, którego Domem jest Kościół Wschodu, módlcie się za nami; 2. dla katolickich krajów słowiańskich, krajów bałtyckich i ugrofińskich: Matko Boża i św. Kazimierzu - Patronie Polski i Litwy, módlcie się za nami; 3. dla krajów italoromańskich: Matko Boża i św. Franciszku - Patronie Włoch, módlcie się za nami; 4. dla krajów galloromańskich: Matko Boża i św. Tereso od Dzieciątka Jezus - Patronko Francji, módlcie się za nami; 5. dla krajów iberoromańskich: Matko Boża i św. Tereso z Avila - Patronko Hiszpanii, módlcie się za nami; 6. dla krajów anglosaskich i celtyckich: Matko Boża i św. Jerzy - Patronie Anglii, módlcie się za nami; 7. dla pozostałych krajów germańskich: Matko Boża i św. Michale Archaniele - Patronie Niemiec i Austrii, módlcie się za nami; 8. dla pozostałych krajów świata: Matko Boża i św. Aniołowie Stróżowie krajów, módlcie się za nami.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże Serdecznie prosze o modlitwe ,o dobre zdrowie , abym pracowała w pracy w którą prosze, i o dobre wypłate za prace , o wzajemna dobra współpracę z p. Martą i jej wspołpracownikami i Jolą
Regina
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę o żywą wiarę dla mnie i całej mojej rodziny.
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze Cie Przenajswietsza Panno i Was Wszystkich Swietych ze egzamin na prawko by tym razem mi sie udalo. Za milego egzaminatora oraz za to bym potrafila sie skupic i nie panikowala na egzaminie. Bym umiala sluchac polecen i je prawdilowo wykonywala. Prosze Cie Duch Swiety badz przy mnie podczas egazminu i mnie prowadz, bym czula Twoja obecnosc. Dziekuje rowniez za egzamin ktory mialam i egzaminatora ze byles i mnie nie opusciles. Pozwol by tym razem jeszcze z wieksza ufnoscia potrafila uwierzyc ze uda mi sie z Twoja Pomoca Panie i nie zwatpila. Jezu ufam Tobie
Malgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Prośba w intencji o zdrowie , dużo siły, opiekę dla mojej Mamy - Barbary. O dużo łask bożych w Nowym Roku.
Klaudia
 

Świeca siedmiodniowa
O światło Ducha Świętego w rozeznawaniu drogi życiowej oraz o łąskę przyjęcia jej Dziękuję
Kinga
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy dla ś.p. Wincentego Kołodzieja i wszystkich razem z nim pomordowanych 17 września 1943 roku w Hajnówce przez hitlerowców w odwecie za pomoc partyzantom.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza,Matko Fatimska, proszę uproś u Swego Syna, aby Dobry Bóg pozwolił dalej żyć mojej siostrze Teresie i mamie Mariannie, proszę i błagam o pozostawienie ich przy życiu i zdrowiu. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Janiny Gdaniec i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o mądrość,roztropność, zachowanie czystości, ostrożność, uczciwość,bezpieczeństwo dla Agnieszki oraz stawianie Boga i rodziny ponad wszystko.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, dziękuję za otrzymane łaski.Proszę Cię wybłagaj u Swego Syna dla moich najbliższych i dla mnie zdrowie, pracę i wszelkie potrzebne łaski.Miej nas w Swej matczynej opiece.Chroń nas przed wszelkimi niebezpieczeństwami, uchroń moją córkę Dorotę przed złem.Uratuj ją i uwolnij, wydrzyj ze szponów szatana.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. wymordowanych księży i wiernych świeckich w kościołach rzymskokatolickich na Wołyniu przez ukraińców... Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Weroniki i Wincentego Kołodziejów i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Ciebie wyproś mojej Mamie Mariannie,mojej Siostrze Teresie,mojemu Bratu Zbigniewowi, mojemu siostrzeńcowi Ryszardowi, moim córkom Agnieszce i Dorocie i dla mnie Barbary,abyśmy byli zdrowi,mogli normalnie bez bólu chodzić,pracę, spraw poprzez modlitwę, aby wszystko nam się szczęśliwie układało.Miej naszą rodzinę zawsze pod swoją opieką.Wspieraj naszą całą rodzinę.Proszę pomagaj nam i mojej całej rodzinie i błogosław nas każdego dnia.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę w sprawie zachowania integralności, nienaruszalności i trwałości Lasów Państwowych. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy dla ś.p. Polaków wymordowanych przez ukraińców pod sztandarem czerwono- czarnym. Ludobójstwie dokonanym przez bandy UPA i miejscową ludność ukraińską na Polakach oraz na innej narodowości. Pamiętajmy co ukraińcy robili i jak bestialsko barbarzyńsko mordowali ... Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się proszę w intencji zadośćuczynienia za grzechy moich przodków.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. ofiar zbrodni wołyńskiej - ludobójstwa dokonanego przez ukraińców w miejscowości z siedmiu przedwojennych województw II Rzeczypospolitej: wołyńskiego, poleskiego, stanisławowskiego, tarnopolskiego, lwowskiego oraz częściowo lubelskiego i krakowskiego, w których dokonano masowych mordów w latach 1942-1947. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza proszę uwolnij moją całą rodzinę od zła - klątwy jakie zostało na nas rzucone i rzucane. Spraw, aby te złe działania straciły swoją moc na zawsze w imię Jezusa Chrystusa. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się proszę w intencji zadośćuczynienia za grzechy moich przodków.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za wszystkich wrogów naszej rodziny, łaskę przebaczenia,Miłosierdzie Boże oraz to, aby już nigdy nikomu nie chcieli i nie mogli zaszkodzić. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. wszystkich Polaków wymordowanych przez miejscową ludność ukraińską jak i przez bandy ukraińskie UPA. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Heleny i Jana Rodziewiczów i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o zakończenie konfliktu i spokój na Ukrainie Ciebie Matko Najświętsza prosimy, aby przestała przelewać się krew i pozwoliła ludziom na spokojne życie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, dziękuję za otrzymane łaski.Proszę Cię wybłagaj u Swego Syna dla moich najbliższych i dla mnie zdrowie, pracę i wszelkie potrzebne łaski.Miej nas w Swej matczynej opiece.Chroń nas przed wszelkimi niebezpieczeństwami, uchroń moją córkę Dorotę przed szatanem.Uratuj ją i uwolnij, wydrzyj ze szponów szatana w imię Jezusa Chrystusa.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę o pomoc dla mojej córki, aby zdała wszystkie egzaminy i uzyskała licencjat. Obdarz ją zdrowiem, pracą i życzliwymi ludźmi.Prowadź ją bezpiecznie przez życie.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Wszystkich, którzy zginęli podczas Pierwszej i Drugiej wojny światowej.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy s.p. Julii i Stanisława Wolskich i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę módlmy się w intencji zadośćuczynienia za grzechy moich przodków oraz za moje za mnie grzesznika.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę o Dary Ducha Świętego i nawrócenie dla mojej córki Doroty.Wyrwij ją ze szponów szatana w imię Jezusa Chrystusa.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę, aby Polacy się opamiętali i zastanowili komu chcą pomagać! Ukraińcy ostatnio odznaczyli Stepana Banderę, dowódcę UPA, orderem Bohatera Ukrainy !To jest odczytywane jako przegrana nas wszystkich Polaków, - To powód do ogromnego smutku, że przez tyle lat wszystkie te wspomnienia, apele do polityków nie odniosły żadnego skutku, bo politycy bali się narazić i zepsuć stosunki ukraińsko - polskie- dlatego cicho siedzieli i siedzą do dziś, zapominając o Wołyniu, Kresach, mordach, ludobójstwie dokonanym przez ukraińców! Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę Cię o wstawiennictwo we wszelkich moich intencjach miłych Bogu, które noszę w sercu oraz dziękuję za dotychczasową pomoc. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matko Boża o uratownie małżeństwa, zgodę w rodzinie oraz wyleczenie z HCV nowymi lekami bez konieczności hospitalizacji.
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o intronizacje Jezusa Chrystusa na króla Polski Proszę o modlitwę za Ojczyznę, aby odzyskała swoją suwerenność polityczną ,aby ludzi którzy dbają o bezpieczeństwo państwa przestali być marionetką w rękach wschodu...i zachodu ... Proszę o modlitwę za Wojsko Polskie aby było dobrze kierowane zwłaszcza Wojska Specjalne. Proszę o modlitwę za Papieża Franciszka,Papieża Benedykta jak i Episkopat Polski, aby dobrze kierowali wiernymi. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę pomóż mojej córce zdać wszystkie egzaminy i uzyskać licencjat. Obdarz ją zdrowiem, pracą i życzliwymi ludźmi.Prowadź ją bezpiecznie przez życie.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, dziękuję za otrzymane łaski.Proszę Cię wybłagaj u Swego Syna dla moich najbliższych i dla mnie zdrowie, pracę i wszelkie potrzebne łaski.Miej nas w Swej matczynej opiece.Chroń nas przed wszelkimi niebezpieczeństwami pod każdą postacią. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. wymordowanych księży i wiernych świeckich w kościołach rzymskokatolickich na Wołyniu przez ukraińców... Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę , aby Polacy pamiętali i nigdy nie zapomnieli, że większość ofiar banderowców z OUN-UPA zginęła w tak straszliwych okolicznościach i z zastosowaniem tak wymyślnych tortur, przede wszystkim fizycznych, a niekiedy i psychicznych, że cywilizowany człowiek XX w. nie może tego pojąć i w to uwierzyć. Oprawcy OUN-UPA zabijali z chęci i potrzeby zabijania, aby drwić i rozkoszować się bestialskim okrucieństwem swoim, aby upajać się widokiem tortur, męczarnią zarówno dorosłych jak i dzieci oraz rozpaczą bezbronnych ofiar. Metod pozbawiania życia (niejako oficjalnych, spisanych w instrukcjach, których uczono na - o zgrozo - szkoleniach) było ponad sto. Nie chodziło tylko, żeby zabijać, ale żeby pozbawić życia polskich dzieci, kobiet i mężczyzn w najwymyślniejszych męczarniach. Znany rosyjski literat Aleksander Sołżenicyn wymienił ponad 50 metod tortur stosowanych w śledztwie przez NKWD np. zdejmowanie paznokci czy przypalanie ciała rozpalonym papierosem. Członkowie OUN-UPA - banderowcy prześcignęli znacznie NKWD stosując o wiele liczebniejsze i okrutniejsze rodzaje tortur wobec Polaków. A wszystko to ukraińcy z największą przyjemnością robili. PAMIĘTAJMY !!!! Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Za dusze moich zmarłych przodków ze strony ojca i matki. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę módlmy się o zdrowie i dary Ducha Świętego głęboką wiarę, mądrość - pomoc w trudach nauki, zdawaniu egzaminów, w dalszym kształceniu, a także o mądre, przemyślane, rozsądne decyzje podejmowane w zgodzie z Bogiem i rodziną dla moich córek Doroty i Agnieszki. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
w intencji wynagrodzenia krzywd wyrządzonych Świętej Rodzinie. Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla mnie oraz dla całej mojej rodziny
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się proszę o pomyślne zdanie egzaminów i uzyskanie licencjatu dla Doroty. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i potrzebne łaski, abym mogła dalej pracować i służyć rodzinie swoją osobą. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się o zachowanie Kościoła w Polsce i na świecie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o spokój duszy ś.p. żołnierzy III Pułku Strzelców Konnych im. Hetmana Stefana Czarneckiego poległych w obronie Hajnówki i okolic 17 września 1939 roku.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza nie pozwól na to co się dzieje w sprawie Ukrainy. Jest to przerażające, dzisiejsze ukraińskie zakłamanie i polskie przyzwolenie na kłamstwo.Proszę, aby ukraińcy pozostali w swoim kraju, nie chcemy ich tu w Polsce jako uchodźców,potomków banderowców, morderców z bandy UPA, którzy otrzymują pieniądze, mieszkanie, leczenie wszystko za darmo z naszych podatków, a Polacy i polskie dzieci umierają w kolejce do szpitali cierpią głód i nędzę i wyjeżdżają za granicę za chlebem.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, dziękuję za otrzymane łaski.Proszę Cię wybłagaj u Swego Syna dla moich najbliższych i dla mnie zdrowie, pracę i wszelkie potrzebne łaski.Miej nas w Swej matczynej opiece.Chroń nas przed wszelkimi niebezpieczeństwami, uchroń moją córkę Dorotę przed szatanem.Uratuj ją i uwolnij, wydrzyj ze szponów szatana w imię Twego Syna Jezusa Chrystusa. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, dziękuję za otrzymane łaski.Proszę Cię wybłagaj u Swego Syna dla moich najbliższych i dla mnie zdrowie, pracę i wszelkie potrzebne łaski.Miej nas w Swej matczynej opiece.Chroń nas przed wszelkimi niebezpieczeństwami, uchroń moją córkę Dorotę przed szatanem.Uratuj ją i uwolnij, wydrzyj ze szponów szatana w imię Twego Syna Jezusa Chrystusa. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę pomóż mojej córce zdać wszystkie egzaminy i obronić pracę magisterską. Spraw, aby wszystkie sprawy się pozytywnie dla córki powyjaśniały.Obdarz ją zdrowiem, pracą i życzliwymi ludźmi.Prowadź ją bezpiecznie przez życie.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę pomóż mojej córce zdać wszystkie egzaminy i obronić pracę licencjacką. Obdarz ją zdrowiem, pracą i życzliwymi ludźmi.Prowadź ją bezpiecznie przez życie.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. wszystkich zamordowanych przez N K W D . Amen.
Barbara
 

1 |
...
 78 |
 79 |
 80 |
 81 |
 82 |
 83 |
 84 |
 85 |
 86 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2015