Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla Haliny i pocieszenie dla Jej męża. Maryjo opiekun się nimi.
Hanna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo miej w opiece Światowe Dni Młodzieży strzeż Ojca Świętego oraz wszystkich uczestników tych wyjątkowych dni...
Hanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Michała Tomka Marty Pawła Ewy i Adama O szczęśliwą daleką podróż...Matko Boska miej ich w swojej opiece.
Hanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska badz zawsze ze mna, dopomuz mi w moich pomyslach zebym mogl zarobic na wlasny dom i zabiezpieczyc moja rodzine.
Marian
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska,dziekuje Ci za wszystko co jest, co dzieje sie w moim zyciu,ze udaje sie mi pomalu oddawac pieniadze, ze ochraniasz mnie i moja rodzine swoja laska. Badz przymnie, przy moich pomyslach jak w zyciu tak i w biznesie. Prosze serdecznie o zdrowie, madrosc, szczescie dla mojej mamusi, ojca, babci, brata, mojej zony, cureczki i o szczesliwe rozwiazanie wszystkich moich problemow. Prosze o pokoj na Ukrainie, o pokuj, zgode i milosc w naszej rodzinie. Spraw zeby moja mama polubila moja kochana zone. Daj mi sily w walce ze zlem,w walce z ruznymi spokusami przed jakimi ciezko jest mi sie strzymac. Prosze rowniez, zebym mogl powrucic pieniadze ktore jestem winien ludziom, wspieraj mnie w moim biznesie. Chron Mateczko mnie i moja zone z dzieckiem, daj mi madrosci, wielkiej madrosci. Matko Boska Fatimska mudl sie za nami.
Marian
 

Świeca siedmiodniowa
Dobry Boże proszę o siłę wiarę nadzieję miłość przyjaźń mądrość i o błogosławieństwo ... pomóż mi być dobrym człowiekiem i dobrym przyjacielem tak BM ...
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie Nas i Naszych dzieci, o zdrowie mojej Mamy, Cioci, dr J. Targalskiego, L. Żebrowskiego, K. Wyszkowskiego, S. Michalkiewicza, pomyślność, zdrowie i spokój w mojej rodzinie, zdrowie męża Ani, pomyślność i pokój dla Ojczyzny, Europy i świata. O zdrowie i pomyślność i bezpieczeństwo wszystkich Polaków. Wieczne odpoczywanie dla p. Krysi, p. Irka , Jurka, St. Barańczaka, p. Marysi S, Madzi, brata Celiny, synowej cioci M arii, cioci Marii, pana Sz., o.Bogumiła, Artura G. O zdrowie i pomyślność rodziny p. Krysi. O zdrowie K. Grzybowskiej, pomyślność synka Lucyny S., zdrowie Ani i jej mamy Ewy i ich pomyślność, zdrowie babci Wiktora P. O uzdrowienie p. Henryka. O uzdrowienie Tomasza U. Ratuj, Pani Nasza, chorych na raka, Wacka, Stefana. O rozwiązanie problemu. O potomstwo dla pragnących. O wszystkie moje dotychczasowe intencje. O wyjście z nałogu T. i P. O pomyślność w pracy T. W intencji dusz w czyśćcu cierpiących. Za wszystkich księży i osoby duchowne. Za Ukrainę, Rosję. Pani, ratuj Małgosię. O zdrowie, pomyślność i siłę dla M. i rodziny. O rozwiązanie problemu. Za zdrowie męża Bogusi. O zdrowie syna cioci Marii, jej wnuka. Za Kościół prześladowany. O opiekę nad b. Maksymilianem. Za pijących. O Intronizację Chrystusa na Króla Polski. O rozwiązanie problemu. O spokój ducha dla T. O zdrowie dla p. K. i p.P. Dziękuję Ci Pani za wszystkie udzielone do tej pory łaski. O zdrowie dla rodziny D. Rz. O rozwiązanie problemu. O zdrowie córek Rob. Za pielgrzymujących. O wszelkie łaski dla Marylki i jej rodziny. O rozwiązanie problemu.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody świadomie dokonały intronizacji Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata i wybrały Go za Swego Pana i Odkupiciela i żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie oraz we Francji, w Turcji, Iraku i Syrii.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża tylko Ty możesz mi pomóc. Błagam Cię serdecznie o to, by mąż utrzymał się w pracy i nie musiał wyjechać za granicę. Proszę byśmy mogli być razem.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę uzdrowienia dla Basi, o siłę i wiarę dla jej bliskich w tym trudnym czasie, o potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę wytrwania w dobrym dla Lidii, o pokój dla niej i jej córki, o usunięcie lęku z ich życia..
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę pojednania i wzajemnego przebaczenia sobie dla Anny i Józefa
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji laski wiary głębokiej mocnej niezachwianej z panem Bogiem.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Święta Maryjo Fatimska zwracam się do Ciebie o wstawienie się do Miłosiernego Boga za mnie i za moją rodzinę.Proszę o zdrowie,siłę,wiarę oraz o przywrócenie mi renty z ZUSu,niech Najwyższy Sąd pozytywnie rozstrzygnie tą sprawę.ŚWIĘTA MARYJO FATIMSKA MÓDL SIĘ ZA NAMI.
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
O całkowite uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej córeczki Mai,pomyślną rehabilitację po operacji. .
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie Barbary,dobre wyniki badań przeczące chorobie nowotworowej.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O cudowne uzdrowienie Patryka z Kałuszyna z Mukowiscydozy
Przemek
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za Terese o pomoc w zdobyciu środków na spłate zadłuzen
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za Mateusza o pomoc w egzaminach i w podjetej słuzbie.
Teresa
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Matko Boża o codzienną opiekę Alcji, obdarz ja zdrowiem i udziel jej potrzebnych łask - Iwona
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Za dusze grzeszników w szczególności tych umierających , za których nikt się nie modli , aby otrzymali Boże Miłosierdzie - pierwsza intencja. Za dusze w czyśćcu cierpiące - druga intencja. Za to aby życie nienarodzonych dzieci było w pełni chronione na całym świecie - trzecia intencja. Za moich znajomych: Stanisława , Mariana, Wiesława i zmarłego ś.p. Henryka z Torunia - czwarta intencja.
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko, chciałbym Cię serdecznie przeprosić za wszystkie moje grzechy i zaniedbania wobec Boga i bliźnich. Dziękuję Ci za wszystkie Łaski, którymi mnie obdarzasz. Chciałbym Cię także pokornie prosić w następujących intencjach: - za Magdalenę, którą kocham nad życie, a która nie odwzajemnia mojego uczucia; - za zdrowie dla mojego ojca, aby mógł on cieszyć się życiem przez długi czas; - za zgodę w mojej rodzinie; - za wszystkich moich znajomych i przyjaciół; - za zmarłych z mojej rodziny; - za pokój na świecie; - za naszą Ojczyznę, Polskę, by była mądrze rządzona i by ludziom żyło się w niej dobrze; - za papieża Benedykta oraz papieża Franciszka, aby Bóg obdarzył ich potrzebnymi Łaskami; - za Kościół Święty, aby niestrudzenie głosił Ewangelię na całym świecie; - i za mnie, za wszystkie moje sprawy. Proszę Cię także w intencji wszystkich pielgrzymów, którzy przybyli na Światowe Dni Młodzieży, aby wydarzenie to stało się dla nich okazją do głębokiego przeżycia swej wiary. Dziękuję Ci za pomoc w napisaniu doktoratu. Wspomóż mnie jeszcze w zdawaniu wszystkich egzaminów i obronie. Królowo Pokoju, módl się za nami. Paweł
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateczko proszę o pokój na świecie, aby nie było więcej wojen i zamachów. Błagam o dobrze płatną, odpowiednią pracę i samochód dla Mateusza oraz błogosławieństwo dla Naszego związku. Nawrócenie Radka i pana Tadeusza, zdrowie dla całej Naszej rodziny. Mateczko proszę o nawrócenie zatwardziałych grzeszników. Proszę, abym na lata utrzymała swoją pracę. Oddaję Matce Bożej wszystkie moje intencje w sercu noszone. Proszę za dusze w czyśćcu cierpiące i wszystkich zmarłych. Dziękuję za zdrowie, rodzinę, chłopaka, pracę i wszelkie otrzymane łaski Boże.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska,proszę Cię otocz codzienną opieką Jessicę i udziel jej proszę potrzebnych łask,natchnień a także obdarz ją zdrowiem i szczęściem.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matko Boża Fatimska o przytulenie duszy ks. Jana, aby jego pragnienia spełniły się i aby dostąpił wiecznej radości w oglądaniu Najwyższego na Bożą chwałę i radość - ze zbawionej duszy, o to samo proszę też dla wszystkich dusz moich bliskich zmarłych, a także dusz zapomnianych i tych, które najusilniej oczekują naszej modlitwy.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za spokój u mnie w domu. Bez kłótni i nieporozumień. Za rodzinną atmosferę. Proszę też o modlitwę za zdrowie i za cierpliwość.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowe i szczęśliwe wakacje i zdrowie dla Szymonka, Mateusza i rodziców oraz w podziękowaniu za otrzymane łaski
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Matko proszę otocz mojego przyjaciela sowim opiekuńczym płaszczem i chroń go. Tobie o Matko powierzam jego trudną sytuację, poukładaj i napraw jego skomplikowane życie i spraw by kroczył drogą Twego Syna. Oddaję Ci jego zagubienie, ból duszy, bezsilność, poczucie osamotnienia, jego myśli samobójcze. Rozwiąż Królowo Różańca węzły które go blokują, wyprostuj jego ścieżkę życia. Ostatnio doszły dodatkowe trudności, które jeszcze bardziej go zagubiły. Pomóż mu zakończyć i odejść z toksycznego związku, który go niszczy i wypala w nim umiejętność wiary, nadziei i miłości. Widzę jak z dnia na dzień \"jego gwiazda gaśnie\". Błagam niech uwierzy w siebie i swoją wartość. Powstrzymaj go o dobra Matko przed wyjazdem na misje gdzie by było narażone jego życie i zdrowie - tylko Ty możesz mu pomóc zostać w Ojczyźnie i znaleźć satysfakcjonującą pracę. Spraw by dostał się na wymarzony kurs gwarantujący mu awans zawodowy. Dziękuję za dar osoby mojego przyjaciela- chroń naszą relację. Pokieruj mną Matko zgodnie z wolą dobrego Boga Ojca byśmy potrafili być dla siebie wsparciem, ucieczką, pociechą - prawdziwymi przyjaciółmi. Spraw abyśmy byli w stałym kontakcie osobistym i telefonicznym, umożliw nam spotkanie w realnym świecie na osobności byśmy mogli szczerze i otwarcie w spokoju porozmawiać. Bóg zapłać za każdą modlitwę w intencji mojego przyjaciela
Ala
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe o zdrowie blogoslawienstwo Boze opieke Matki Bozej i Dworu Niebieskiego w intencji mojego malzenstwa i rodziny-Jezu Ufam Tobie!
Anita
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji zdania wszystkich egzaminów i poprawkowej matury , o dostanie sie na upatrzony kierunek na studia i znalezienie potem dobrej pracy za granicą , by T odwzajemnił moją miłość , żebyśmy byli razem i szczęśliwi.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię, Maryjo, byś wyprosiła mi u Syna swego łaskę pojednania z moją Narzeczoną, łaskę odnowienia naszych relacji, naszej miłości...
Daniel
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę w intencji pozytywnego i szybkiego załatwienia formalnośći związanych ze sprzedażą działki
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Pokoju na świecie oraz o szczęśliwy przebieg ŚDM w Polsce
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
dziekuj Mtko za pozytywne myslenie mojej corki irozwiani dylematow zawodowych meza
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Błogosław Panie Boże Madzi skutecznie we wszystkim co robi , co zamierza i gdzie jest; a ręka Twoja była z nią, i obyś zachował ją od złego, dawał zdrowie i świetne samopoczucie i otworzył wszelkie drzwi, które dla niej masz a utrapienie jej się skończy! O to sie modlimy przez Jezusa Chrystusa Naszego Pana i Zbawiciela. Amen ?
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, dziękuję Ci za wszystkie uproszone łaski. Mateczko, proszę Cię, upraszaj mi stale łaskę świętości życia, bym w ostatniej godzinie była gotowa na spotkanie z Panem i Tobą w niebie. Mateczko, Ty wiesz, jak czasem trudno rozeznać jak żyć, by się Bogu podobać we wszystkim. Czasem nie wiem, czy dobrze robię, czy źle. Mateczko upraszaj mi światło i świętość życia. I proszę o święte życie dla tych, których noszę w sercu. I proszę Cię w tych wszystkich intencjach, które stale Panu polecam - Pan wie, jakie. Zawierzam Ci rozwój Nd i proszę Cię Mateczko, uproś umowę o pracę na cały etat w Nd. Zawierzam Ci pracodawcę i pracowników, tę pracę - bym w niej zrobiła wiele dobrego i pracodawca oraz inne osoby były zadowolone z mojej pracy. Powierzam Ci moich szefów i współpracowników - błogosław im wszystkim i pomóż, by byli zadowoleni z mojej pracy, by nam się dobrze współpracowało. Uproś też Mateczko, żeby szef nie wymyślał nowych trudnych obowiązków. Uproś mi Mateczko cały etat w N. Powierzam Ci także światło w sprawie odpoczynku. Zawierzam Ci także proboszcza z mojej parafii i wikarych - uświęcaj ich Panie. I proszę o łaskę wyzdrowienia z chorób, lęków, które utrudniają mi pracę i funkcjonowanie, tego poczucia więzienia. Maryjo, zawierzam Ci parafię, pracę, zdrowie, prowadzenie w pracy. Maryjo, dziękuję Ci za pomoc w uzdrawianiu ze zranień. Ojcze, proszę Cię w Imię Jezusa i dziękuję, że już się coś dobrego w tej kwestii dzieje. Proszę także o dary i owoce Ducha Świętego, o łaskę świętego życia i świętej śmierci, i polecam intencje tych wszystkich, którzy prosili mnie o modlitwę, polecam wszystkich moich dobrodziejów, pomocników. Powierzam Ci P. i jego sprawy, uproś uzdrowienie relacji, napraw co zniszczone i uświęcaj te osoby. Powierzam Twojej opiece także mojego spowiednika i dziękuję Ci za niego, za jego dobroć. Zawierzam Ci ks. I - o łaskę zdrowia, o ulżenie w cierpieniach, o siły i świętość. Polecam Ci wszystkich kapłanów, którzy są mi życzliwi, błogosław im Panie. I tych, którzy prosili mnie o modlitwę, i tych pogubionych. Proszę w Imię Jezusa o to, a także przez przyczynę św. Józefa. Panie, wypełnij mnie Twoją miłością, uzupełnij wszelkie braki miłości. Powierzam Ci to wszystko, co znów się we mnie odzywa, te cierpienia, lęki, braki... Pomóż także tym, którzy cierpią z powodu zranień. Dziękuję Ci Mateczko za nowego Proboszcza naszej parafii. Proszę, by był święty, ciepły, wrażliwy na Boga i ludzi. Powierzam Ci także radę parafialną - uświęcaj jej członków i jej działania. I Mateczko, upraszaj mi, by też doświadczała na tej ziemi miłości, bym nie czuła się czasem taka samotna...
nn
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota
 

Świeca trzydziestodniowa
Najświętsza Matko Boża proszę o zdrowie i szczęście dla wszystkich członków mojej rodziny.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
O bardzo szybki powrót do zdrowia i pracy Gosi Jezierskiej Żeby Karolina zaszła w ciążę , zdrowie psychiczne i miłość oraz o wewnętrzne uspokojenie i poprawę sytuacji finansowej , stabilność finansową oraz szybki powrót córki Oliwii do domu.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
O bardzo szybki powrót do zdrowia i pracy Gosi Jezierskiej Żeby Karolina zaszła w ciążę , zdrowie psychiczne i miłość oraz o wewnętrzne uspokojenie i poprawę sytuacji finansowej , stabilność finansową oraz szybki powrót córki Oliwii do domu.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za wszystkie wysłuchane modlitwy i proszę jeszcze o modlitwę za mnie abym zdobyła dużą kwotę pieniędzy taką żeby mi wystarczyła na spłatę moich wszystkich długów i zaległości. Proszę aby los mi sprzyjał w pracy i w miłości żebym poznała kogoś z kimś ułożę sobie życie i będę szczęśliwa do końca życia . Kogoś kto będzie dla mnie ideałem . Bóg zapłać .
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, a także Twoją matczyną opiekę i światło Ducha Ożywiciela na czas pisania pracy dr, a także ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Proszę także o łaskę otrzymania dodatkowej pracy związanej z utworzeniem nowego kierunku. Dziękuję za wszystko Matko Moja. Dziękuję za otrzymane błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i Twoją opiekę Matko Moja oraz proszę o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla moich pracodawców! Dziękuję za modlitwę!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, o MIŁOŚĆ, pokój i zgodę w rodzinie! Matko Boża Fatimska wspieraj i ratuj nas w każdy czas. Dziękuję za dotychczasową opiekę. I proszę o modlitwę we wszystkich intencjach, które leżą mi na sercu. O zdrowie dla mojego taty i babci oraz mamy. Bóg zapłać! Proszę także o światło Ducha Św., Twoją Matko opiekę oraz siłę i wytrwałość w czasie konferencji w czerwcu. A także proszę o łaskę, wylanie Ducha Świętego na moją rodzinę!!!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Boskiej Fatimskiej i Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych proszę o potrzebne łaski na czas pisania pracy oraz o łaskę błogosławieństwa w czasie po otwarciu przewodu doktorskiego, a także o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, ja już nie daję rady, świat mi się wali, BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ TERAZ DAL NIEJ O UZDROWIENIE GUZÓW NA PIERSI!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za DAR ŻYCIA MOICH DZIECI i za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!! Proszę także o pokój serca dla Patrycji i jej rodziny.
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie dla mojej babci Marii szczególnie teraz po operacji oraz rodziców Krystyny i Waldemara oraz w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. A dla mnie proszę o światło Ducha Św. na czas pisania pracy doktorskiej i mojej obrony. A także w intencjach Ci Matko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz w intencji Hanny o łaskę zdrowia.
PiM
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
MiP
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana, Ludwikę - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - Zenona oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława i Stanisławę, - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
xxx
 

Świeca siedmiodniowa
O spotkanie upragnionej drugiej połowy i szczęśliwe małżeństwo.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Matko proszę Ciebie o szczęśliwą podróż i powrót oraz pobyt na wakacjach mojej corki miej pod ją pod opieką.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża ogarnij opieką moją córkę Katarzynę i jej dzieci. Polecam Ci wszystkie jej troski i kłopoty. Maryjo, ty wiesz czego jej najbardziej potrzeba. Ty Matko znasz nas najlepiej. Proszę o modlitwę za papieża Franciszka.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska, proszę o pokój na świecie. Módl się za nami. Amen
Rena
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze w intencji mojej corki o Boze blogoslawienstwo na jej nowym etapie zycia
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby dla Tadeusza Florka.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Maryi proszę o dobrą rozmowę duchową we wtorek, konkretne postanowienia w moim życiu, o pomyślny egzamin Kasi, o zdrowie dla cioci Hani, Krysi, Marii, Janusza, o chrzest dla Koszka, nawrócenie Kasi, Marcina, Marka, Magdaleny, Marty i Daniela.Proszę o nawrócenie młodych podczas ŚDM w Polsce.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Święty Jezu, bądź błogosławiony za wszystkie łaski i błogosławieństwa. Proszę Ciebie o szybkie zakończenie i o umorzenie mojej sprawy z wypadku; proszę o zdrowie i pokój w sercu dla Roberta i jego rodziny. Proszę o dobrych nauczycieli dla Filipa i Mai; proszę o zdrowie dla nich. Proszę o zdrowie dla naszej rodziny. Proszę o cierpliwość i mądrość w wychowywaniu dzieci. Tobie też polecam mojego męża, prosząc o potrzebne mu łaski. Proszę o godną pracę dla nas i o piękne miejsce do mieszkania dla nas. Proszę jeszcze o dobre decyzje i o dobre wyjazdy dla nas. Daj nam Panie światło na nasze życie. Tobie też oddaje moją siostrę i rodziców, proszę o jej uzdrowienie i nawrócenie. Amen.
Eliza
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o zdrowie,cierpliwość,pokorę i potrzebne łaski oraz o dobre relacje w pracy i z koleżankami dla Ewy, mam teraz cięzkie chwile i bardzo proszę o modlitwę za mnie. Bóg zapłać
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę do Najświetszej Matki Boskiej Fatimskiej w intęcji łaaski uzdrowienia dla mojego syna Maksymiliana, dziecka bezbronnego w potrzebie. Proszę o dobre wyniki badań przez które przeszedł i jeszcze przejdzie. Proszę Cię MATKO BOSKA Z FATIMY, błagam uproś u Swojego Syna Zbawiciela Jezusa Chrystusa wszelkie potrzebne mojemu pierworodnemu dziecku łaski. Proszę dla niego o siły, o chęć do picia i jedzenia. Proszę Naświętsze Serce Jezusa niech napełni jego serduszko siłą, radością i umocni w nim Wiarę, Nadzieję i Miłość... Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość... O NIESKOŃCZONE MIŁOSIERDZIE BOŻE błagam spłyń na me dziecko... Michał-Tata
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Panie pomóż nam znaleźć dom rekolekcyjny
Zaneta
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże \\\" wkłucie centralne\\\" do tętnicy dla mojej mamusi Jolanty i aby Jezus sprawił aby Jolanta nie wyszarpała tego welflonu,gdyż jest bardzo pobudzona,bo choruje na schizofrenie.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko błagam o przemianę sytuacji finansowej moją i mojej rodziny,aby wreszcie skończył się ten koszmar.Aneta.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Jolanty aby zaczęła chodzić.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
O ochronę Bożą dla Marii,Jolanty,Anety.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Marii o zabranie paraliżujących lęków i ciężkiej depresji i uzdrowienie sytuacji finansowej w jej rodzinie.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Jolanty o odzyskanie pamięci i uzdrowienie chorego serduszka.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Pauliny o przemianę serca i miłosierną miłość dla bliznich.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, prosimy Cię o pomoc w zawodowych poczynaniach Magdaleny - prosimy Cię, otwórz wszystkie drzwi, które obiecałeś otworzyć i spraw żeby zajmowała się w życiu tym, do czego ją powołałeś - do uprawiania muzyki dla Ciebie. Zabezpiecz ją finansowo w tej pracy i pobłogosław ją życzliwymi ludźmi w miejscach, gdzie przebywa. o to się modlimy w imieniu Jezusa, amen.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę serdecznie o zdrowie, mądrość dla mnie, o znalezienie dobrej pracy. Ochraniaj mnie przed wrzelkim zlem jakie mnie czeka na tej ścieżce rzyciowej. Dzienkję ci za znalezienie swojej drugiej połówki. Ruwnież proszę cię o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o twoja opiekę - a także za całą moją rodzinę. Amen
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Z prośbą o nawrócenie dzieci ...
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża o łaskę wiary i życie wieczne
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
I. O Najświętsza Rodzino: Jezu, Maryjo, Józefie święty, wraz z całym Dworem Niebieskim w tym Jubileuszowym Roku Miłosierdzia wstawiajcie się za nami u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI, tej Królowej Cnót, wraz z którą do człowieka przychodzą wszystkie inne cnoty (jak to miał objawione w swoich nadprzyrodzonych snach św. Jan Bosco, Założyciel salezjanów, a można to znaleźć na str. 49-50 i 200 książki \"Sny księdza Bosko\" pod redakcją Pietro Zerbino, którą w roku 2004 wydało Wydawnictwo Salezjańskie za zgodą Władzy Duchownej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
II. Święci Adamie, Prarodzicu ludzkości (mój drugi Patronie od Chrztu), i Anno, Matko Matki Bożej (obchodząca swoje święto w ten wtorek, 26 lipca), wraz ze wszystkimi świętymi Patriarchami wstawiajcie się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
III. Święty Janie Chrzcicielu, największy z Proroków, wraz ze wszystkimi świętymi Prorokami wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
IV. Święci Apostołowie Pawle, mój Patronie od Chrztu, i Judo Tadeuszu, Patronie w sprawach trudnych i beznadziejnych, wraz ze wszystkimi świętymi Apostołami wstawiajcie się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
V. Święta Mario Magdaleno, Apostołko Apostołów (obchodząca swoje święto jutro, 22 lipca, i po raz pierwszy - z woli papieża Franciszka - jako święto aż II klasy), wraz ze wszystkimi świętymi Uczniami Pańskimi wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VI. Święty Ekspedycie, który w moim odczuciu wysłuchiwałeś mnie tyle razy, wraz ze wszystkimi świętymi Męczennikami wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VII. Święty Augustynie z Hippony, wielki Doktorze Zachodu i największy z Ojców Kościoła, wraz ze wszystkimi świętymi Biskupami i Doktorami Kościoła wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VIII. Święty Franciszku z Asyżu, Patronie imienia obecnego papieża, Ty, który w niebie zająłeś miejsce pysznego Lucyfera (jak podaje na str. 80 książeczka ojca Paula O\'Sullivana OP pod tytułem: \"Wszystko o Aniołach\") i o którym sam Pan Jezus powiedział do św. Małgorzaty Marii Alacoque: \"Oto święty najbardziej zjednoczony z Moim Boskim Sercem\" (jak podaje \"Rycerz Niepokalanej\" nr 6/1995, str. 213), wraz ze wszystkimi świętymi Wyznawcami wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
IX. Święta Magdaleno Zofio Barat, która masz przybliżyć ludziom żywe Świętych Obcowanie i przygotować nową, trzecią Epokę Ducha Świętego, która nadchodzi (wg objawień danych Fulli Horak), wraz ze wszystkimi świętymi Dziewicami wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
X. Święci Archaniołowie Michale i Gabrielu, Książęta Niebiańscy i Stróże Maryi (wg objawień danych czcigodnej Marii z Agredy), wraz z naszymi Aniołami Stróżami i wszystkimi świętymi Aniołami wstawiajcie się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI. Amen.
Paweł
 

Świeca wieczysta
Podziękowanie za otrzymane łaski i prośba o modlitwę w intencjach osobistych a także tych dotyczących Polski: zatrzymania i zakazania aborcji oraz Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie mnie z nerwicy.
Marlena
 

Świeca siedmiodniowa
Za ciężkie skutki okultyzmu i zgubnych teorii (Łazariew, Sai baba itp.) w moim życiu, za beznadziejną sytuację życiową, do której mnie to doprowadziło i za to że dałam się zastraszyć mężowi w dużej mierze, jak nie głównie, przez to wplątanie.
I.
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla Mamy by nie musiała mieć rozrusznika.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matenko proszę o szczęśliwa podróż i powrót syna. Miej go w swojej matczynej opiece. Proszę rownież w innej sprawie, prowadź nas właściwa droga.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
ZA MNIE GRZESZNIKA JANUSZA ,ZONE BOZENE,KAROLINE,MOICH RODZICOW KRYSTYNE,ANTONIEGO,ZMARLYCH Z MOJEJ RODZINY,PIENKOWSKI MIECZYSLAW,KARWOWSKICH,SZCZUKOW,KONOPKOW,KOSSAKOWSKICH,TOMASZEWSKI KAZIMIERZ,ROGACIEN ALEKSANDER,BR.SZYMON JANKOWSKI,KS.DUCZKOWSKI,MOKRZYCKICH BRONISLAWE,PIOTR,
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mnie abym mogła wyjść z choroby i wrócić do zdrowia.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Anety i Mariusza o pomoc w rozwiązaniu problemów związanych z poczęciem dziecka
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza dziękuje za wszystkie łaski, którymi mnie codziennie obdarzasz,proszę wyproś u Swojego Syna wszystkie potrzebne mi łaski,zdrowia, utrzymania pracy, pomóż odnaleźć sens i radość życia, pozwól spotkać iskierkę miłości. Proszę aby Marek do mnie wrócił, z miłością prawdziwą i czystą. PROSZĘ I BŁAGAM
Lila
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o błogosławieństwo dla mnie i moich bliskich.Proszę o pracę,chleb,zdrowie pomoc w trudnych sparawac
Krystyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego ojca Tadeusza i mojej mamy Haliny.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, dziękuję za wszystkie łaski od Ciebie i przez Twoje ręce otrzymane. Proszę Cię o Twą pomoc, o nawrócenie i przemianę życia, proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i moich bliskich. Proszę za moją Ojczyznę, za prześladowanych chrześcijan i za Światowe Dni Młodzieży. Miej nas zawsze w Swej opiece.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie dla mnie i mojej rodziny
Eugeniusz
 

Świeca siedmiodniowa
O ZDROWIE I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE DLA LILKI KRAWCZYK ORAZ ALKA KRAMARZ I ANI KRAMARZ.
TOMASZ
 

Świeca siedmiodniowa
Pani Fatimska proszę Cię o pomoc w nawróceniu dla mojej mamy, brata, męża,teściowej i koleżanki Magdy, aby oświeceni światłem Ducha Świętego porzucili grzechy ciężkie i powrócili do Boga oczyszczając swe serca i aby w naszej rodzinie znów zapanowały spokój, miłość i dobro. Pomóż nam Panienko także w trudnościach zdrowotnych. Proszę o uleczenie z ciężkich chorób dla siebie i moich bliskich, ulgę w naszych cierpieniach i pociechę oraz siły w znoszeniu wszelkich trudności. Mateczko dopomóż nam proszę w szybkim i pomyślnym rozwiązaniu spraw sądowych, które ciągną się już od dłuższego czasu. Opiekuj się Panienko Ojczyzną naszą i spraw by serca Polaków otwarły się silniej na miłość Bożą, a nowa włada mądrze i sprawiedliwie rządziła Polską przez kolejne lata. Za wszystkie łaski serdecznie dziękuję i proszę pokornie o modlitwę. Bóg zapłać.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
w intencji Tadeusza o powrót do zdrowia, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski Bóg zapłać
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Witam chcę normalnie żyć mam depresje ,myśli w głowie ,nie potrafię się skupić ,mam 22lata prace mam ,boję się że ją stracę ,nie wiem po co żyć ,po co pracować proszę o modlitwe w tych problemach ,mam również słabe kontakty z ludzmi nie potrafię się dogadać ,spowodowane przykrymi sytuacjami w szkole i przez całe życie proszę o modlitwe
Konrad
 

Świeca siedmiodniowa
NMP Królowo Miłosierdzia,proszę Cię w intencji śp.Dagmary Przybysz aby mogła przejść do Królestwa Twego i Syna Twojego Jezusa i aby mogła cieszyć się wieczną radością.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji wszystkich którzy wspierali modlitwą w dniach choroby i odejścia do Pana bliskich mi Justyny i Krystyny, Bóg zapłać ...
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
o miłość Leszka
Iwona
 

1 |
...
 78 |
 79 |
 80 |
 81 |
 82 |
 83 |
 84 |
 85 |
 86 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2017