Świeca siedmiodniowa
Proszę , aby Polacy pamiętali i nigdy nie zapomnieli, że większość ofiar banderowców z OUN-UPA zginęła w tak straszliwych okolicznościach i z zastosowaniem tak wymyślnych tortur, przede wszystkim fizycznych, a niekiedy i psychicznych, że cywilizowany człowiek XX w. nie może tego pojąć i w to uwierzyć. Oprawcy OUN-UPA zabijali z chęci i potrzeby zabijania, aby drwić i rozkoszować się bestialskim okrucieństwem swoim, aby upajać się widokiem tortur, męczarnią zarówno dorosłych jak i dzieci oraz rozpaczą bezbronnych ofiar. Metod pozbawiania życia (niejako oficjalnych, spisanych w instrukcjach, których uczono na - o zgrozo - szkoleniach) było ponad sto. Nie chodziło tylko, żeby zabijać, ale żeby pozbawić życia polskich dzieci, kobiet i mężczyzn w najwymyślniejszych męczarniach. Znany rosyjski literat Aleksander Sołżenicyn wymienił ponad 50 metod tortur stosowanych w śledztwie przez NKWD np. zdejmowanie paznokci czy przypalanie ciała rozpalonym papierosem. Członkowie OUN-UPA - banderowcy prześcignęli znacznie NKWD stosując o wiele liczebniejsze i okrutniejsze rodzaje tortur wobec Polaków. A wszystko to ukraińcy z największą przyjemnością robili. PAMIĘTAJMY !!!! Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę pomóż mojej córce zdać wszystkie egzaminy i uzyskać licencjat. Obdarz ją zdrowiem, pracą i życzliwymi ludźmi.Prowadź ją bezpiecznie przez życie.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, dziękuję za otrzymane łaski.Proszę Cię wybłagaj u Swego Syna dla moich najbliższych i dla mnie zdrowie, pracę i wszelkie potrzebne łaski.Miej nas w Swej matczynej opiece.Chroń nas przed wszelkimi niebezpieczeństwami pod każdą postacią. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o intronizacje Jezusa Chrystusa na króla Polski Proszę o modlitwę za Ojczyznę, aby odzyskała swoją suwerenność polityczną ,aby ludzi którzy dbają o bezpieczeństwo państwa przestali być marionetką w rękach wschodu...i zachodu ... Proszę o modlitwę za Wojsko Polskie aby było dobrze kierowane zwłaszcza Wojska Specjalne. Proszę o modlitwę za Papieża Franciszka,Papieża Benedykta jak i Episkopat Polski, aby dobrze kierowali wiernymi. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę módlmy się o zdrowie i dary Ducha Świętego głęboką wiarę, mądrość - pomoc w trudach nauki, zdawaniu egzaminów, w dalszym kształceniu, a także o mądre, przemyślane, rozsądne decyzje podejmowane w zgodzie z Bogiem i rodziną dla moich córek Doroty i Agnieszki. Amen.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
O wyjście z nałogu narkotyków i nawrócenie się Adama i dar wiary
Janusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Pragnę Panie Boże ofiarować ci w opiekę wszystkich studentów przygotowujących się do egzaminów . Wspomóż nas w nauce, ofiaruj nam czysty umysł byśmy w spokoju zgłebiali wiedzę potrzebą do ich zaliczenia , Ofiaruj prosimy nam dobrą pamięć i daj poznać bliżej wiele zagadnień potrzebnych do osiągnięcia tego celu . Dziękujemy Ci Panie za twe szczodre łaski. Wielbimy za twoje miłosierdzie.
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się, aby Maryja uznała SZCZECIN za częśc Swojego prawowitego Polskiego Królestwa - zgodnie z następującymi słowami Pana Jezusa skierowanymi do pewnego kapłana za pośrednictwem mistyczki Anny Dąmbskiej: \\\"Synu, zalecam wam tu, w Szczecinie, abyście mocno opierali się o moją Matkę. Proście Ją, by Ona - ze względu na mieszkających tu Polaków, którzy Ją czczą jako Królową Polski, i przez pamięc o setkach tysięcy tych, których Niemcy wydarli z trzewi (z ciała) waszego narodu - zechciała uznac te okolice jako częśc swego prawowitego Polskiego Królestwa, i jako takie wybroniła przed moją sprawiedliwością (która dokona sądu nad narodami). Proście Ją stale, bo to jest Matka wszechmocna (przez prośbę), a Ona będzie Panią waszych losów.\\\" (Jest to orędzie z dnia 11 lipca 1988 roku zacytowane na str. 229 części drugiej \\\"Bożego wychowania\\\" - książki Anny Dąmbskiej wydanej w roku 1995 przez Wydawnictwo WAM i posiadającej NIHIL OBSTAT Przełożonego Prowincji Polski Południowej Zakonu Jezuitów z dnia 12 grudnia 1994).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się o to, aby Maryja zaliczyła do Swojego Polskiego Królestwa cały region ujścia Odry (Szczecin, Świnoujście i wszystkie polskie wyspy) w takim zakresie, w jakim tego jeszcze do chwili obecnej nie uczyniła, ponieważ w dniu 12 lipca 1987 Pan Jezus powiedział do Anny Dąmbskiej: \\\"Proście o opiekę nad mieszkańcami Szczecina, Świnoujścia i wszystkich wysp, zwłaszcza na lewym brzegu Odry, nad rybakami i rolnikami. Oddawajcie ich mojemu miłosierdziu i proście bardzo Maryję, Królową waszą, aby wstawiała się za wami. Pomagajcie sobie wzajemnie, przebaczajcie i kochajcie się. Takie postępowanie zyska wam przychylnośc moją.\\\" Natomiast później Anna Dąmbska zanotowała: \\\"Gdy w roku 1994 przygotowywaliśmy ten fragment do druku, zapytaliśmy Pana, czy zagrożenia są nadal aktualne. Pan odpowiedział: - Moje dzieci. Sprawę Szczecina pozostawiam mieszkańcom tego miasta. Jeżeli się nawrócą i przyjdą do Mnie z prośbą o pomoc, dam ją; będzie tak jak z Niniwą. Ale jeśli nie odwrócą się od zła, wrócą do nich ich grzechy w postaci zagrożenia (siłami przyrody).\\\" (Są to cytaty ze str. 111 części drugiej \\\"Bożego wychowania\\\" wydanej w roku 1995 przez Wydawnictwo WAM i opatrzonej NIHIL OBSTAT Przełożonego Prowincji Polski Południowej Księży Jezuitów z dnia 12 grudnia 1994).
Paweł
 

Świeca wieczysta
Proszę o zdrowie moje, moich synów i wnuczek, braci i sióstr, kuzynostwa, o bezpieczeństwo dla nas, wspólne chwile w zgodzie i miłości, wspólne modlitwy i wzajemny szacunek. Wiarę w Naszego Pana i Najświętszą Panienkę. Spokój duszy mojej mamy i ojca, męża i teściów, siostry i brata, wujków i ciotek, bratowej i całej rodziny, która we wigilię nie będzie siedziała przy naszym stole ale duszą będą z nami. Z Panem Bogiem
Danuta
 

Świeca trzydziestodniowa
POKORNIE PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI 4 LETNIEGO IGORKA O UZDROWIENIE Z PADACZKI KTÓRA ZOSTALA NABYTA PRZEZ SZCZEPIONKI ,KTÓRE DZIECI SA SZCZEPIONE ,OBECNIE LEŻY W SZPITALU I MA ZAPALENIE PŁUC A PRZY TYM SA DŁUGIE NAPADY PADACZKOWE - ZA WSTAWIENICTWEM ŚW. JANA PAŁA II I ŚW. OJCA PIO O UZDROWIENIA DLA IGORKA I BOŻA MOC DLA NIEGO I RODZICOW I O GŁĘBOKĄ UFNOŚĆ W BOŻA MIŁOŚĆ MIŁOSIERNĄ. O ZDROWIE DLA HALINY , SYLWI, HELENY, PIOTRA , JERZEGO ,KRYSTYNY, ALI , JANINY, ANNY, TERESY , BOGUMIŁY, JAROSŁAWA,MAŁGORZATY,STANISŁAWY, RYSZARDA , BOGUSI, DARIUSZA, RENATY, BARBARY,RYSZARDA, GERTRUDY, IGORA, MIROSŁAWY, WOJCIECHA , URSZULI, EWY ,HENIA ,JANUSZA,MARJANNY , MAGDY ,TERESY , CELINY, ELEKTY, KRYSTYNY , PAWLA, MALGORZATY, SLAWOMIRA, GRAŻYNY , AGNIESZKI , ROMANY, WIOLETY, ZOFI, LUCYNY , KAZIMIERZA, BOGUMILI , ANNY ALINY , KATARZYNY , IWINY ,SYLWI , HALINY, KAMILA,OLI , PAWLA ,MARCINA I WSZYSTKICH CHORYCH I CIERPIACYCH .
Malgorzta
 

Świeca siedmiodniowa
O wyzdrowienie mojej siostry Moniki, aby się nie poddawała w walce z chorobą, o opiekę i błogosławieństwo Najświętszej Maryi Panny dla niej i całej rodziny.
Aneta
 

Świeca wieczysta
O łaskę nawrócenia i wiary w rodzinie, o wyzwolenie z nałogów. Aby nasza Ojczyzna była wierna Bogu i Kościołowi Świętemu.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie piekna milosc dla mnie i dla narzeczonej,radosne spokojne swieta,nawrocenie niewierzacych i niepraktykujacych,o dobra pogode na czas budowy domu,o duzo pracy w pracy,o pokoj na swiecie,za przesladowanych chrzescijan,za ojczyzne,za dusze w czysciu cierpiace
sebastian
 

Świeca wieczysta
Pragnę Panie Boże ofiarować Ci całą swoją rodzinę pod twoją opiekę .Ty Boże znasz wszystkie nasze problemy jak i pragnienia .Pragniemy ofiarować je Tobie bo Ty boże znasz wszystkie najlepsze rozwiązania .Wspomagające nas w naszej ziemskiej wędrówce i daż wszelkimi potrzebnymi łaskami. Wielbimy Cię Boże zaTwoje miłosierdzie i za dobroć którą ofiarujesz wszystkim ludziom na ziemi i duszom oczekującym Twojego błogosławieństwa .
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
w intencji wynagrodzenia krzywd wyrządzonych Świętej Rodzinie. Amen
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
O potrzebne łaski i dar zdrowia dla mojej kochanej Mamy Władzi M.
Czesława
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matko Boża Niepokalanie Poczęta aby Dzieciątko Jezus znalazło czyste i piękne miejsce w moim sercu dla swoich narodzin i abym odczuła Jego obecność w Święta Bożego Narodzenia.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia, podziękowanie za dobro, które otrzymuję od BOGA. O nawrócenie bliskich o szczęście w domu i pomyślność naszej Ojczyzny.
KRYSTYNA
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, Matko Nieustającej Pomocy dziękujemy Ci za wszystkie otrzymane łaski. Dzisiaj Maryjo Proszę Cię i błagam o łaskę wiary i nawrócenie dla mojego brata Roberta Józefa
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Najlepsza Matko proszę o: trzeźwość, pokorę i pogodę ducha. Proszę o otwarte serce dla drugiego człowieka. Niech się spełnia Wola Boża.
Łukasz
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji uzdrowienia mojego wzorca czystość to czystość,z prośbą o laske zdrowia
Asia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwy w intencjach Matki Bożej
Zofia
 

Świeca wieczysta
Maryjo, wstawiaj się za nami. Proszę o Błogosławieństwo i Łaski Boga dla syna Franka i mamy Krystyny, dla Zbyszka i Iwony z Rodziną, dla mojej Ojczyzny, by powróciła do wierności Bogu, dla Duchowieństwa, by wytrwali w wierności Bogu, dla Dusz Czyściowych, dla rodzin, które chcą zabić dziecko (osłoń je Maryjo), dla tych, którzy utracili nadzieję i chcą odebrać sobie życie (ratuj ich Maryjo), dla zniewolonych nałogami, maltretowanych przez innych, żyjących w ucisku i niedoli(Maryjo, ratuj ich)i dla mnie samej, bym życiem swoim wypełniła Wolę Bożą i bym dostąpiła Zbawienia. Tak nam dopomóż Bóg. Amen.
Irena
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Najświętszą Panienkę o pomoc dla mojego syna Franciszka. Proszę, by otworzył się na Łaskę przyjęcia Chrztu Świętego oraz pozostałych Sakramentów Świętych, by nigdy nie oddalił się od Boga i nie stracił Zbawienia, by wiernie wypełnił Wolę Bożą.Dopomóż Boże. Amen.
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko boża Fatimska proszę o zdrowie dla mnie i mojej mamy i wsparcie w pracy.
Dorota
 

Świeca wieczysta
O moje nawracanie się do Boga i zbawienie wieczne
Krzysztof
 

Świeca trzydziestodniowa
O skończenie podjętych studiów inżynierskich z dobrym rezultatem
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
O dobrą żonę i o to abym był dobrym mężem i ojcem
Krzysztof
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę nawrócenia dla męża Edwarda. Ewa
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji wynagradzającej za znieważenie Świętej Rodziny oraz profanację Świąt Bożego Narodzenia.Powierzam Bogu przez ręce Maryi moją rodzinę,a szczególnie syna Mateusza,Ojczyznę,pokój na całym świecie,prześladowanych chrześcijan.Proszę o uwolnienie Asi Bibi;zdrowie dla Danuty,Eli,Olka i Grzegorza;dobrego męża dla Ani;nawrócenie dla zatwardziałych grzeszników,zwłaszcza dla Sylwii i Ewy oraz dołączam wszystkich,którzy prosili mnie o modlitwę lub im to obiecałam.Dziękuję Maryi za wszystko i proszę o dalszą opiekę.Mariola
Mariola
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę i cud uzdrowienia dla Violi. Niech Dwór Niebieski otoczy ją i jej rodzinę opieką.
Maria i Janusz
 

Świeca wieczysta
Intencja dziękczynna i wynagradzająca dołączając się do akcji modlitewnej w obronie chrześcijańskich wartości Świąt Bożego Narodzenia, wypraszając obfitości łask od Bożej Dzieciny i opieki Matki Przenajświętszej.\"Boskie Serce Jezuska narodzone z Najświętszej Dziewicy Maryi Panny w stajence betlejemskiej, pobłogosław całą ludzkość,odnów ich serca, opromień rodziny swoją miłością, naucz nas kochać Boga\".Chwała Ci Panie, bo Ty Jesteś Emmanuelem. Chwała Ci Panie, bo Ty Jesteś Drogą, Prawdą i Życiem. Daniel z rodziną.
Daniel
 

Świeca wieczysta
Dziękczynnie i wynagradzając dołączając się do akcji modlitewnej w intencji Panu Bogu znanej w obronie chrześcijańskiej tradycji Świąt Bożego Narodzenia.Wypraszając Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Przenajświętszej.\"Boskie Serce Jezusa narodzone z Najświętszej Maryi Panny w stajence betlejemskiej,pobłogosław całą ludzkość,odnów ich serca,opromień rodziny swoją miłością,naucz nas kochać Boga\". Chwała Ci Panie bo Ty jesteś Emmanuelem. Chwała Ci Panie, bo Ty Jesteś Drogą, Prawdą i Życiem. Joanna z rodziną. \"Gloria in excelsis deo\".
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, najczulsza z Matek dziękuję za wszystko czym nas niegodnych obdarzasz. Proszę Cię Maryjo ratuj nasze małżeństwo i rodzinę. Ty najlepiej znasz naszą ciężką sytuację i wiesz czego nam najbardziej potrzeba. Prowadź nas do Twego Syna Jezusa. Jezu, Maryjo ufam Wam. Za wszystko dziękuję.
Przemek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji wynagrodzenia krzywd wyrządzonych Świętej Rodzinie.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Patrycji Repińskiej,o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na każdy dzień a szczególnie podczas porodu.Bóg Zapłać.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Nawrócenie mojego ojca Eugeniusza Łukasika
Roman
 

Świeca wieczysta
Madonno proszę Cię w intencji mojej Dominiki o wszelkie łaski potrzebne do jej wzrastania, o Twoją Matko opiekę na całe jej życie i prowadzenie drogą do Twego syna jezusa Chrystusa.Amen.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwy w intencji wynagrodzenia Jezusowi Chrystusowi wszystkich bluźnierczych krzywd, których aktualnie doświadcza.
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji wynagradzającej Dzięciątku Jezus i Świętej Rodzinie za zniewagi i akty nienawiści, jakich doświadcza w tym czasie adwentu.
Ilona
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję Matce Najświętszej za wszystkie łaski otrzymane za Jej pośrednictwem i proszę o łaskę otrzymania owoców Darów Ducha Świętego dla mnie, dla mojego męża i dla moich dzieci
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
O blogoslawienstwo dla Danieli, o zdrowie dla niej i zeby zawsze wracala do niej milosc, ktora ona daje
Anna
 

Świeca wieczysta
O szczere oddanie się BOGU W TRóJCY JEDYNEMU,zawierzenie całkowite MATCE NAJŚWIĘTSZEJ,i czyste serca dla dzieci i młodzierzy,szczególnie polskiej.
Kazimierz Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Zapalam świecę w intencję naszego księdza proboszcza z walką chorobą nowotworową mózgu aby wrócił do nas
Marianna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o wyjście z nałogu alkoholowego Andrzeja oraz o powrót do sakramentów i większą wiarę dla Krzysztofa. Ewa
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie się prześladowców chrześcijan, o spokój duszy pomordowanych przez nich męczenników.
Cezary
 

Świeca siedmiodniowa
Niech moja Rodzina poczuje ciepło i światło Bożej Łaski. Niech wyjdą z ciemności.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę: o światło Ducha Świętego w znalezieniu dobrej żony , o uzdrowienie duchowe o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny. Grzegorz
Grzegorz
 

Świeca trzydziestodniowa
Najświętsza Panienko,Bogurodzico Maryjo uproś łaski u Pana w intencji moich dzieci...o dary Ducha Świetego,Boże błogosławieństwo,zdrowie.Pragne włączyć prośbę o zgodę i zdrowie w mojej rodzinie. Wierze głęboko,ze z Twoją pomocą ,Niepokalana Pani łatwiej zniosę trudy dnia codzienniego a w godzinę mojej śmierci błagam o modlitwę. Twoja zabłąkana córka Sylwia
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno proszę Patronuj kursowi ALPHA, który początkiem stycznia rozpocznie się w Nowym Sączu. Proszę obejmij Swą Matczyną opieką wszystkich uczestników, prowadzących, kapłanów którzy będą posługiwać oraz wszystkich darczyńców. Proszę również o objęcie modlitwą spraw organizacyjnych takich jak środki na posiłki, sprzęt, obsługę, wolontariuszy i nasze rodziny.
Beata
 

Świeca wieczysta
Proszę o łaskę nawrócenia i uzdrowienia dla Katarzyny i Adama
Stanisław
 

Świeca siedmiodniowa
Matko nasza Maryjo i Dziecię Jezus przepraszam za wszystkie krzywdy jakie aktualnie doświadczacie od ludzi, proszę przyjmijcie tę modlitwę jako wynagrodzenie za krzywdy wyrządzone Świętej Rodzinie
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O dobre przeżycie Świąt Bożego Narodzenia dla moich uczniów i Ich rodzin.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji błagalno-dziękczynnej jako wynagrodzenie za bluźnierstwa, szyderstwa i profanowanie miejsc świętych i symboli religijnych w czasie adwentu przez innowierców i intencję z prośbą o opamiętanie dla tych ludzi i odnowę wiary chrześcijańskiej we wszystkich narodach.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o spokojne swieta iech tak sie stanie
ula
 

Świeca wieczysta
Proszę o chrzest dla mojej ponad trzyletniej wnusi Natalki, powrót jej rodziców Kasi i Rafała do Boga, ślub kościelny dla mojego młodszego syna Wiktora i jego dziewczyny Niny, dary Duch Świętego dla mojej starej, schorowanej, niedowidzącej Mamy, nawrócenie dla męża, zdrowie dla siostry i szwagra, ratunek w drodze do trzeźwienia dla koleżanki Halinki, opiekę i Boże prowadzenie dla przyjaciółki Krysi i całej jej rodziny, pokój na świecie, respektowanie praw chrześcijan oraz we wszystkich intencjach, które noszę w sercu.
Mirosława
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie Nas i Naszych dzieci, o zdrowie mojej Mamy, Cioci, dr J. Targalskiego, L. Żebrowskiego, K. Wyszkowskiego, St. Barańczaka, S. Michalkiewicza, pomyślność, zdrowie i spokój w mojej rodzinie, zdrowie męża Ani, pomyślność i pokój dla Ojczyzny, Europy i świata. O zdrowie i pomyślność i bezpieczeństwo wszystkich Polaków. Spokój duszy dla p. Krysi, p. Irka , Jurka. O zdrowie i pomyślność rodziny p. Krysi. O zdrowie K. Grzybowskiej, pomyślność synka Lucyny S., zdrowie Ani i jej mamy Ewy i ich pomyślność, zdrowie babci Wiktora P. O uzdrowienie p. Henryka. O uzdrowienie Artura G. Ratuj, Pani Nasza, chorych na raka, Wacka i jego żony. O rozwiązanie problemu. O potomstwo dla pragnących. O wszystkie moje dotychczasowe intencje. O wyjście z nałogu T. i P. O pomyślność w pracy T. W intencji dusz w czyśćcu cierpiących. Za wszystkich księży i osoby duchowne. Za Ukrainę, Rosję. Pani, ratuj małą Madzię, Antosia, Małgosię, Małgosię. O zdrowie, pomyślność i siłę dla M. i rodziny. O rozwiązanie problemu. Za zdrowie męża Bogusi. O zdrowie dla cioci Marii i jej syna i synowej. Za Kościół prześladowany. O opiekę nad b. Maksymilianem. Za pijących. O szczęśliwe rozwiązanie dla O. O Intronizację Chrystusa na Króla Polski. O życie i zdrowie p.Węgrzyna. O rozwiązanie problemu. O spokój ducha dla T. O zdrowie dla p. K. i p.P. Dziękuję Ci Pani za wszystkie udzielone do tej pory łaski. O zdrowie dla rodziny D. Rz.
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
podziękowanie za otrzymane łaski.z prośbą o dalszą opiekę ,o umocnienie w wierze ,o wyjście z nałogów ,o nawrócenie grzeszników w mej rodzinie.
Mirosław
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o łaskę nawrócenia i uzdrowienia dla Katarzyny i Adama
Stanisław
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji wynagrodzenia krzywd wyrządzonych Świętej Rodzinie.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o wierność Bogu dla mnie, dla mojej całej rodziny, dla syna Jana kleryka, a także dla 21 Kapłanów, których z Woli Pana objęłam Duchową Adopcja na całe życie! Proszę szczególnie w intencji Tych,którzy się pogubili, by powrócili do Kapłaństwa. Bądź uwielbiany Boże w naszych sercach!
gabrysia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego Kochanego Męża Mariusza i jego rodziny, by prawdziwie zapragnęli w swoich sercach Chrystusa. Amen.
gabrysia
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji wynagrodzenia Panu Jezusowi za nasze grzechy, a zwłaszcza za bluźnierstwa dokonywane w naszym kraju
Łukasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko moja kochana dziekuje za Twoja matczyna opieke, zawierzam Tobie moje dzieci, meza i siebie. Prowadz nas i strzez, bron przed wszelkim zlem i prosze o uleczenie skutkow grzechow moich, ktore obciazaja moje dzieci.
Hanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o szczęście w domu i pomyślność naszej Ojczyzny.
Janusz
 

Świeca wieczysta
Za Janka-kuzyna od ponad 40 lat żyje bez Pana Boga i niszczy rodzinę o łaskę nawrócenia przebaczenia.O wyzwolenie ze zła miedzypokoleniowego.
Helena
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze cie Jezu o dobrego meza i Boze blogoslawienstwo dla mnie i dla Mirka.
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
w intencji wynagrodzenia Chrystusowi za wszystkie krzywdy, które aktualnie doświadcza.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
aby rządzący byli sprawiedliwi i pozwolili wszystkim wyznawcom żyć zgodnie z swoją wiarą ,aby nie próbowali Nas zamykać w Kościołach i tylko tam okazywać swoją Wiarę.
JERZY
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji wynagrodzenia Świętej Rodzinie za każde skandaliczne i gorszące wydarzenia oraz za prześladowanych chrześcijan. Ewa
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
o boże błogosławieństwo dla całej mojej rodziny
Dorota
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boga, błagamy Cie, uproś nawrócenie dla naszych dzieci, Marysi i Krzysia, uproś cudowny ratunek dla ich małżeństwa, powrót do siebie nawzajem i do życia sakramentalnego. Błagamy Cię, ratuj duszę i psychikę ich córeczki, naszej ukochanej wnuczki Anastazji.
Kasia i Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
o miłość
Iwona
 

Świeca trzydziestodniowa
o Boże błogosławieństwo o światło i dary Ducha dla Anny i Krzysztofa oraz Paulinki i Adasia o pokój, zgodę, miłość i jedność w rodzinie, o uzdrowienie Henryka z nałogu palenia o wszelkie łaski potrzebne dla mojej rodziny Urszula Maria
Urszula
 

Świeca trzydziestodniowa
O dar żywej wiary dla mojego syna Wojciecha oraz o jego powrót do Kościoła. Matka
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Wynagrodzenie krzywd wyrządzonych Świętej Rodzinie poprzez antychrześcijańskie incydenty.
Patryk
 

Świeca siedmiodniowa
O godne przygotowanie do Świąt Narodzenia Pańskiego dla tych, którzy zbyt mało czasu poświęcili Panu Bogu w Adwencie, aby wykorzystali te ostatnie dni na modlitwę i pokutę.
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
O UWOLNIENIE MOJEGO SYNA PIOTRA Z MROKÓW DEPRESJI,POWRÓT DO ZRODLA ZYCIA I NA LONO RODZINY I OPIEKE MATKI BOZEJ
Krystyna
 

Świeca wieczysta
O powrót mojego rata Andrzeja, jego żony i syna na łono wiary katolickiej.
Adam
 

Świeca trzydziestodniowa
O poprawienie relacji w rodzinie, nasz powrot do Boga i znalezienie dobrej pracy. Za zmarlych (w tym za zmarlego 1,5 miesiaca temu dziadka).
Brygida
 

Świeca siedmiodniowa
O godne przeżycie Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich Polaków oraz o siłę w przetrwaniu trudnych chwil. Dziękuję za modlitwę w moich intencjach zawsze kiedy tego potrzebuję.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
O POWRÓT DO ZDROWIA DLA HELENY, OPIEKĘ MATKI BOŻEJ DLA NIEJ
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji o to aby w Europie wrocono do Boga oraz aby powstrzymana zostala ateizacja i islamizacja Europy
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i potrzebne łaski dla Patryka
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
O ducha wiary i siłe w chorobie dla mamy Anety i o pokój dla całej ich Rodziny..
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
O szacunek dla świat Bożego Narodzenia, dla ludzi wierzących i dla nowego poczętego życia...
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
O to by ludzie przestali kpić i naśmiewać się ze świąt Bożego Narodzenia
Agnieszka
 

Świeca wieczysta
O łaskę wiary i nawrócenia w całej rodzinie...Kowalskich z Goleniowa
Zygmunt
 

Świeca wieczysta
O uleczenie z choroby i zdrowie duchowe dla Marianny Kowalskiej mojej mamy Zygmunt Kowalski
Zygmunt
 

Świeca wieczysta
O uzdrowienie Mamy Marianny Kowalskiej z choroby żeby wyszła Błagam Matko Najświętsza proszę o łaskę nawrocnia do zdrowia Zygmunt Kowalski
Zygmunt
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji wynagrodzenia wszelkich zniewag i profanacji jakich św. Rodzina z Nazaretu doznaje dzisiaj od ludzi XXI w. Podnieś rączkę Boże Dziecię i poblogoslaw temu grzesznemu światu. Amen
Grzegorz
 

Świeca trzydziestodniowa
w intencji wynagrodzenia krzywd wyrządzonych Świętej Rodzinie
Kamil
 

Świeca wieczysta
Błagam o łaskę dla moich zmarłych rodziców Marianna i Kazimierz ,braci Leszka i Zdzisława.Bogusia
Bogumiła
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie dla Karoliny.
Błażej
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Moja Najukochańsza proszę Cię abyśmy razem z mężem w nowym roku mogli zostać rodzicami ,o zdrowie dla mojej ukochanej mamy, nawrócenie w Kościół Święty brata. Monika
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Za córkę, aby odnalazła swoją drogę w życiu.
Jan
 

Świeca siedmiodniowa
o abstynencję syna i pomyślną operację dla córki
Stanisława
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, dziękuję Ci za Twoją opiekę i za łaski od Ciebie otrzymane. Proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby. Proszę za moich bliskich o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla nich. Proszę za moją Ojczyznę, proszę za prześladowanych chrześcijan, a szczególnie proszę za Asię Bibi i jej rodzinę. Miej nas zawsze w Swej opiece.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę wstaw się za moją rodzinę i mnie do Swojego Syna abyśmy szczęśliwie żyli wnuczęta osiągały sukcesy w nauce i sporcie a dorośli aby żyli w dostatku. Jednocześnie abyśmy wszyscy byli zdrowi i cieszyli się życiem doczesnym
Eligiusz
 

1 |
...
 78 |
 79 |
 80 |
 81 |
 82 |
 83 |
 84 |
 85 |
 86 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2015