Świeca trzydziestodniowa
Modlitwa w intencji tradycyjnej rodziny.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Maryjo Ty wiesz za co
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko proszę Cię również abym za rok mogła przyjechać do Ciebie , aby było mnie stać.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Ukochana , Panienko Najświętsza proszę Cię o łaskę pokory i cierpliwości i abym stała się niezłośliwa. Błagam wysłuchaj mnie O pani Nasza.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwy w intencjach POKOJU w naszych sercach,rodzinach,OJCZYŹNIE i na całym świecie
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za wszystkie łaski,za dar życia i proszę pokornie o opiekę dla mojej rodziny,przyjaciół i potrzebne łaski bym wzrastała w wierze i miłości Boga i bliźniego..o liczne powołania do służby Bożej oraz za kapłanów i Papieża.
sławka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej mamusi Jolanty,aby całkowicie odzyskała pamięć.Bóg zapłać.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę dziękczynną Panu Bogu za wszelkie łaski,za rodzinę i naszą ojczyznę oraz za siostry modlące się w tych intencjach. Serdeczne Bóg zapłać.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o zdrowie dla naszej rodziny....Boże wysłuchaj mojej modlitwy i mojego pragnienia
Kazimierz
 

Świeca siedmiodniowa
Dla Marii o zabranie koszmarnego lęku,strachu i o uzdrowienie sytuacji finansowej w rodzinie.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska,dziekuje Ci za wszystko co jest, co dzieje sie w moim zyciu,ze udaje sie mi pomalu oddawac pieniadze, ze ochraniasz mnie i moja rodzine swoja laska. Prosze serdecznie o zdrowie, madrosc, szczescie dla mojej mamusi, ojca, babci, brata, mojej zony, cureczki i o szczesliwe rozwiazanie wszystkich moich problemow. Prosze o pokoj na Ukrainie, o pokuj, zgode i milosc w naszej rodzinie. Daj mi sily w walce ze zlem,w walce z ruznymi spokusami przed jakimi ciezko jest mi sie strzymac. Prosze rowniez, zebym mogl powrucic pieniadze ktore jestem winien ludziom, zeby ten 2015 rok byl dobry dla mego biznesu. Chron Mateczko mnie i moja zone z dzieckiem, daj mi madrosci, wielkiej madrosci, prosze zeby moja zona mi wybaczyla. Matko Boska Fatimska mudl sie za nami.
Marian
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko, ulituj sie nad moja rodzina, dopomuz nam w naszych trudnosciach. Ochraniaj nas przed naszymi wrogami.
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
W jedenastą rocznicę ślubu dziękuję Ci Boże za miłość tą i proszę błogosław jej i siłę daj na każdy dzień, alleluja.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
DZIŚ MIJA ROCZNICA ŚMIERCI MOJEGO OJCA , JÓZEFA ....NIECH BÓG DA MU WIEKUISTĄ OPIEKĘ ... A NAM UKOI BÓL , KTÓRY POZOSTAL NAM PO JEGO ODEJŚCIU... ....MATKO NASZA ....MIEJ NAS W OPIECE , CALĄ NASZĄ RODZINĘ ....
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, a także Twoją matczyną opiekę i światło Ducha Ożywiciela na czas pisania pracy dr, a także ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Proszę także o łaskę otrzymania dodatkowej pracy. Dziękuję za otrzymane błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i Twoją opiekę Matko Moja oraz proszę o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla moich pracodawców! Dziękuję za modlitwę!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Boskiej Fatimskiej i Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych proszę o potrzebne łaski na czas pisania pracy oraz o łaskę błogosławieństwa w czasie po otwarciu przewodu doktorskiego, a także o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, ja już nie daję rady, świat mi się wali, BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!! Proszę także o rozwiązanie trudnej sprawy z bratową Patrycją i dla niej o pokój serca.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie dla mojej babci Marii oraz rodziców Krystyny i Waldemara oraz w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. A dla mnie proszę o światło Ducha Św. na czas pisania pracy doktorskiej i mojej obrony. A także w intencjach Ci Matko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz w intencji Hanny o łaskę zdrowia.
MiP
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
MiP
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława i Stanisławę, - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
xx
 

Świeca siedmiodniowa
o powodzenie kuracji lekowej
Wiesława
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mądrości i światła Ducha Św., zwłaszcza na czas nauki, oraz o Boże błogosławieństwo.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie Nas i Naszych dzieci, o zdrowie mojej Mamy, Cioci, dr J. Targalskiego, L. Żebrowskiego, K. Wyszkowskiego, S. Michalkiewicza, pomyślność, zdrowie i spokój w mojej rodzinie, zdrowie męża Ani, pomyślność i pokój dla Ojczyzny, Europy i świata. O zdrowie i pomyślność i bezpieczeństwo wszystkich Polaków. Spokój duszy dla p. Krysi, p. Irka , Jurka, St. Barańczaka, p. Marysi S, Madzi, brata Celiny. O zdrowie i pomyślność rodziny p. Krysi. O zdrowie K. Grzybowskiej, pomyślność synka Lucyny S., zdrowie Ani i jej mamy Ewy i ich pomyślność, zdrowie babci Wiktora P. O uzdrowienie p. Henryka. O uzdrowienie Artura G. Ratuj, Pani Nasza, chorych na raka, Wacka. O rozwiązanie problemu. O potomstwo dla pragnących. O wszystkie moje dotychczasowe intencje. O wyjście z nałogu T. i P. O pomyślność w pracy T. W intencji dusz w czyśćcu cierpiących. Za wszystkich księży i osoby duchowne. Za Ukrainę, Rosję. Pani, ratuj Małgosię. O zdrowie, pomyślność i siłę dla M. i rodziny. O rozwiązanie problemu. Za zdrowie męża Bogusi. O zdrowie dla cioci Marii i jej syna, wnuka. Za Kościół prześladowany. O opiekę nad b. Maksymilianem. Za pijących. O Intronizację Chrystusa na Króla Polski. O rozwiązanie problemu. O spokój ducha dla T. O zdrowie dla p. K. i p.P. Dziękuję Ci Pani za wszystkie udzielone do tej pory łaski. O zdrowie dla rodziny D. Rz. O rozwiązanie problemu. O zdrowie córek Rob. Za pielgrzymujących. O wszelkie łaski dla Marylki i jej rodziny.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, dziękuję za Twą pomoc i opiekę. Proszę Cię o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i moich bliskich. Proszę za moją Ojczyznę o dobry winik wyborów. Proszę o ratunek dla prześladowanych chrześcijan. Miej nas zawsze w Swej opiece.
Andrzej
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża opiekunko rodzin bardzo Cię proszę o łaskę dla mojej rodziny, o wsparcie i miłosierdzie dla nas niech nasza rodzina przezwycięży wszelkie trudności niech stanie się silna i nierozerwalna....Amen
Mariola
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencjach Matki Bożej
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o uporządkowanie naszych spraw finansowych oraz o opiekę Matki Bożej. Ewa i Sławomir Szewczyk
Ewa i Sławomir
 

Świeca siedmiodniowa
Po nieszczęściach jakie spotkały mnie i moją rodzinę proszę o pomoc św.Marię z Fatimy oraz św. Jana Pawła II
Stefan
 

Świeca siedmiodniowa
pragnę zajść w ciążę i urodzić zdrowe dziecko
Honorata
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza za wszystkie łaski, którymi mnie codziennie obdarzasz,proszę wyproś u Swojego Syna wszystkie potrzebne mi łaski,zdrowia, utrzymania pracy, pomóż odnaleźć sens i radość życia, pozwól spotkać iskierkę miłości. Jeżeli jest to w Twojej woli proszę aby Marek do mnie wrócił, z miłością prawdziwą i czystą. PROSZĘ I BŁAGAM
Lila
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojego ojca Andrzeja psychiczne i fizyczne, Bóg zaplac
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o pozytywne rozpatrzenie zakończenie sprawy sądowej mojej, skrzywdzili mnie ,Bóg zaplac
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O mądre i dobre dla Ojczyzny decyzje wyborców 25.X oraz uczciwie przeprowadzenie wyborów.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji wszystkich rodzin i tych, którzy najbardziej jej potrzebują. Dziękuję. Pozdrawiam.
Iza
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencji mojej rodziny: o milosc, zgode, patriotyzm, dar dobrej spowiedzi sw, laske przebaczenia, dobrej modlitwy, wiary i zdrowia
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się w intencji małżeństw, szczególni tych zagrożonych rozpadem, o Boże błogosławieństwo dla nich
Jolanta
 

Świeca wieczysta
Maryjo proszę Cię o nawrócenie mojej rodziny ,o jedność i zdrowie dla moich dzieci i moje własne.Proszę Cię najukochańsza Matko i orędowniczko o wstawiennictwo dla mojego zmarłego męża ,moich rodziców,teściów i wszystkich zmarłych z obojga stron aby MIŁOSIERNY BÓG przyjął ich dusze do nieba i dał im wieczną radość w niebie.
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o pracę. Abym mógł utrzymać rodzinę.
Dominik
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matko Boza o rozwiązanie trudnej sytuacji. Proszę Cię, nie opuszczaj nas, a pomóż rozwiązać ten problem.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
intencja Rafał Zazuniuk Montreal , Quebec , Canada Łęczyca , Polska ,
Andrzej Józef
 

Świeca trzydziestodniowa
dziekujac za wszystkie laski prosze o zdrowie dla mojej rodziny i szczescie dla moich dzieci w dalszym zyciu o znalezienie zony i meza
Malgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za Huberta o uwolnienie od nałogów, podążanie dobrą ,przygotowaną mu przez Pana drogą życia.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę za moich rodziców którzy w tym roku obchodzą 40 lecie małżeństwa, Aby Pan Bóg obdarzył wszelkimi łaskami, zdrowiem PROSZĘ takze za modlitwę za mnie i moja Narzeczoną byśmy wytrwali w naszej miłości do końca życia. proszę o modlitwę za chorych, cierpiących by otrzymali pełne łaski i ukojenie w bólu. proszę o modlitwę za tych co zbłądzili, tych co krzywdzą innych, by dostąpili nawrócenia i żyli w zgodzie
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
modlitwa o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
O wszelkie potrzebne laski dla Piotra i jego rodziców
Bozena
 

Świeca siedmiodniowa
BŁAGAM O CICHE ,SPOKOJNE MIESZKANIE , MOJE MIEJSCE NA ZIEMI .BEZPIECZNE I CIEPŁE , W KTÓRYM ŻYJĘ I ŚPIĘ BEZ ŻADNYCH ZAKŁOCEŃ .JESTEM TAM SPOKOJNA I SZCZĘSLIWA , WYPOCZYWAM PO PRACY BOGU DZIEKI !!!CHWAŁA TOBIE CHRYSTE !!! TY SIĘ TYM ZAJMIJ !TYLKO TY MOŻESZ TO UCZYNIĆ . AMEN
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najdroższa dziękuję Ci z całego serca za wszystkie łaski jakie mi wypraszasz u Twojego Syna i proszę wyproś mi łaskę rozwiązania moich problemów finansowych. Proszę także o łaskę nawrócenia na drogę wiary mojego zięcia.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża, proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marka (15 lat, jest w szpitalu ostra białaczką).
Marcin
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam o łaskę nawrócenia naszego syna Marcina i jego powrót do żony i dzieci i o potrzebne dla nich łaski i o potrzebne łaski dla córki Moniki Bóg zapłać
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
O znalezienie pracy dla naszego syna Pawla,o rozwiazanie przez niego wszystkich swoich problemow po bozemu.O znalezienie pracy dla naszej corki Eweliny.O dobrego meza dla Asi.O Boza opieke prosza rodzice.Bog zaplac.
Mariola i Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Anety i Mariusza o pomoc w rozwiązaniu problemów związanych z poczęciem dziecka
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za mojego brata wojtka, zeby pozytywnie załatwił staż w firmie meritoras, żeby urząd pracy w tarnowskich górach się zgodził.Bóg zapłać.Gosia
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji moich synów,aby nasza Pani prowadziła ich swoją światłością przez całe życie, matko dopomóż w wyborach i czynach godnych Twoich dzieci amen
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza za wszystkie łaski, którymi mnie codziennie obdarzasz,proszę wyproś u Swojego Syna wszystkie potrzebne mi łaski,zdrowia, utrzymania pracy, pomóż odnaleźć sens i radość życia, pozwól spotkać iskierkę miłości. Jeżeli jest to w Twojej woli proszę aby Marek do mnie wrócił, z miłością prawdziwą i czystą. PROSZĘ I BŁAGAM
Lila
 

Świeca siedmiodniowa
Do Matki Boskiej Fatimskiej z goraca prosba o Udzielenie Darow Ducha Sw.dla Syna Zbyszka i Darka. Prosi Irena-Bog zaplac.
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
+ O łaskę zdrowia dla Elżbiety +
Jacek
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji otrzymania Darów Ducha Świętego przez wszystkich członków mojej rodziny.
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
O uzdrowienie trzyletniego Floarianka z białaczki i o wiarę dla Jego rodziców
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko dziekuje za wszystkie laski jakie wypraszasz dla nas dziekuje za pomoc mojej corce w zdaniu egzaminu prosze o modlitwe za nia i jej meza na nowej drodze zycia prosze Matko nieustannie za mojego syna o uzdrowienie jego duszy i pomoc we wszystkich zyciowych sprawach twoja zawsze oddana corka
boguslawa
 

Świeca siedmiodniowa
Zapalam świecę siedmiodniową, ponieważ pragnę, aby przez cały tydzień modlono się w obranej przeze mnie intencji o łaskę zdrowia, szczęście w domu, nawrócenie i pomyślność finansową.
Stanisława
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie ratuj,kończą mi się siły..Tak trudno samemu zajmowac się wsystkim, zajmować chłopcami. Proszę przemień nasze serce, daj nam Swojego Ducha! Zawierzam Tobie moją pracę, finanse, szkołę chłopców, nas samych, nasze życie. Kieruj nim Panie bo iwz co jest dla nas dobre.Bóg zapłać za otrzymane łaski
Małgorzata
 

Świeca wieczysta
Proszę, żebyśmy ja i moi bliscy nigdy nie zapomnieli, że w życiu najważniejsze jest żyć zgodnie z przykazaniami Pana Boga
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji najbliższych wyborów, aby wybrani posłowie kierowali sie wolą Bożą i wartościami chrześcijańskimi
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
dziękuję za opiekę i proszę o błogosławieństwo,pracę,chleb,zdrowie dla mnie i moich bliskich
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matkę przenajświętszą o łaskę uzdrowienia z choroby moich oczów z choroby jelit,żołądka kręgosłupa otyłości,jak i chorób kobiecych o uwolnienie i o zdrowie na duszy i ciele.o wyleczenie z zaburzeń psychicznch.O większą wiarę pokorę i miłośc do Pana Jezusa i Maryii,o światło jakie jest moje powołanie w tym życiu?o wyciągnięcie mnie z samotności ,biedy i ubustwa. Proszę Maryję o poprawę finansową , o Dar pracy i o uratowanie mojej pracy którą mam teraz bo mogę ją utracić,o pomoc i szturm do nieba, o to by moje mieszkanie nie było zakłucone hałasem by urzadzenie które pracuje pod moim domem zostało zdemontowane przez własciciela sklepu alkoholowego ,bo robi mi na złośc i chce mnie zniszczyć psychicznie,o pozytywne rozwiązanie problemu z którym się teraz borykam ,by pieniadze które mam otrzymać zostały mi uczciwie wypłacone,i bym rozsądnie nimi zażądzała.O pewność siebie i lepsze kontakty z innymi ,o poprawe relacji z Tatą i rodziną o dobrego Bożego Męża, jak równiez o dzieciątko chociaż jedno, o pokój w moim sercu, i o błogosławieństwo Matki Bożej dla mnie ,i mojej rodziny ,o przemianę serc moich bliskich i o nawrucenie ,proszę o szczególną opiekę dla mnie przez Mateczke ,by problemy dnia codziennego były łatwiejsze do pokonania i by moja wiara wzrosła i rozkwitała by Maryja przemieniała moje serce duszę i dała mi więcej cierpliwości i miłości do bliżnich bym nigdy się nie wyzekła swojej wiary ,proszę o piękny dar modlitwy śpiewem ,i słowem, o dar adoracji i pieknego wielbienia Boga Bóg zapłać.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Modlę się o zdrowie dla całej rodziny oraz opiekę dla całej mojej rodziny.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę Cię o łaskę dobrych relacji z rodziną i ludzmi, których spotykam na swojej drodze. Proszę o łaski dla moich synów, męża, mamy, żebyśmy mogli wypełnić wolę Bożą w naszym życiu. Proszę Cię o zgodne z wolą Bożą decyzje w sprawie pracy. Ania
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o powrót do zdrowia dla mojego brata Tomasza i dobry wynik badania, który ma odebrać proszę o łaskę nawrócenia dla niego i jego żony.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie dla Szymonka, Mateusza, Kamili i mamy. W podziękowaniu za otrzymane laski. O poprawę sytuacji życiowej, finansowej i zawodowej, o poprawę w nauce Mateusza.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Dobry Boże pomóż Nam żyć zgodnie z Twoją wolą ... przebacz Nam ... i jeśli to możliwe spraw abyśmy kiedyś mogli być razem ... Boże błogosław Nam i Naszym Rodzinom ... Błagam Cię Panie dodaj Nam sił a Ty Najdroższa Mateńko wspieraj Nas ...
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuje Ci Panie Boże za całe moje życie i proszę o umocnienie wiary,nadziei i miłości na dalsze moje życie. Proszę Cię Panie o szczęśliwe wybory dla Polski.Pan mój i Bóg mój. Zbigniew
Zbigniewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Zapalam świeczkę w intencji moich wyników, które mam dziś odebrać, bardzo się boję, aby wynik nie był zły, (złośliwy) mam dwójkę dzieci, ja pracuję i utrzymuję dom, mąż opiekuje się dziećmi. Matko Fatimska dopomóż abym mogła dalej żyć bez choroby. Proszę o wspólną modlitwę.Tak bardzo się boję, ostatnio było tyle chorób w naszej rodzinie, wszystkie zakończyły się dobrze, dzęki Boskiej pomocy, wierzę, że teraz też tak będzie. AMEN
Daria
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko proszę wybłagaj u Swojego Syna Jezusa Chrystusa łaskę nawrócenia, uzdrowienia duchowego i dar trzeźwości dla mojego męża Ryszarda. Błagam o cud uzdrowienia i pojednania naszej rodziny. Proszę o przywrócenie nadziei mojej rodzinie. Proszę kieruj naszymi myślami, słowami i czynami, które mogą mieć wpływ na te wszystkie cuda, o które błagam. Dziękuję za dar życia wszystkich członków naszej rodziny.
Grażyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska, Orędowniczko wstawiaj się za moją dużą rodziną do Boga w Trójcy Jedynego o zdrowie, jedność w rodzinie,o Dar Modlitwy, o zakończenie procesów sądowo- finansowych, o Pokój w ojczyźnie.
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko proszę wybłagaj u Swojego Syna Jezusa Chrystusa łaskę nawrócenia, uzdrowienia duchowego i dar trzeźwości dla mojego męża Ryszarda. Błagam o cud uzdrowienia i pojednania naszej rodziny. Proszę o przywrócenie nadziei mojej rodzinie. Proszę kieruj naszymi myślami, słowami i czynami, które mogą mieć wpływ na te wszystkie cuda, o które błagam. Dziękuję za dar życia wszystkich członków naszej rodziny.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za Twoim pośrednictwem Matko proszę dzisiaj o opiekę i szczęśliwy dzień, przepraszam również za moje grzechy
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża wejrzyj na cierpienie mojego brata Marka, który już 5-ty miesiąc leży nieprzytomny na oddziale intensywnej terapii i jeśli Wolą Boga Ojca jest Jego powrót do zdrowia to niech się tak stanie. Andrzej - Ełk
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o uzdrowienie z glejaka mózgu Tereski, Mamy 3 Dzieci, Bóg zapłać.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, dziękuję z dobrą wizytę na komisji i proszę o przyznanie renty. Proszę miej nas w Swej opiece.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Pokój w rodzinie, w Polsce.
Lucas
 

Świeca siedmiodniowa
O ZDROWIE I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE DLA CAŁEJ RODZINY.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencji meza Piotra o odnalezienie swojej tozsamosci, swojej drogi zyciowej a jesli taka jest wola Boga o uzdrowienie z choroby.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Matko, wspieraj i otaczaj opieką tradycyjne rodziny, tak aby mogły kształtować swoje życie zgodnie z naukami Kościoła katolickiego. Spraw, aby były wzorem dla społeczeństwa, godnym do naśladowania. Proszę również o wszelkie potrzebne łaski w realizacji moich planów życiowych. Wypraszaj nam te wszystkie dary duchowe, o które z wiarą i ufnością proszę. Bóg zapłać Kasia
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Ci Najjaśniejsza Panienko , z całego serca dziękuję.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo moja Matko proszę o łaskę nawrócenia dla taty i właściwe wybory dla brata Piotra i Mariusza. s.Jana
s.Jana
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska,proszę Cię otocz mnie i Olę swoją codzienną opieką i udziel nam łaski spotkania i by połączyła nas przyjaźń.Proszę Cię także Maryjo o zdrowie i szczęście dla nas na każdy dzień.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza która rozwiazujesz wszystkie węzły proszę weź tę zawiłość moich problemów finansowych przyjmij moje błaganie i wstaw się za mną u Boga Ojca przez Jezusa Chrystusa
Malgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji jedności i nierozerwalności rodzin. W intencji dzieci nienarodzonych.
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
o uzdrowienie mnie(Robert) ze zranien
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
o miłość
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza za wszystkie łaski, którymi mnie codziennie obdarzasz,proszę wyproś u Swojego Syna wszystkie potrzebne mi łaski,zdrowia, utrzymania pracy, pomóż odnaleźć sens i radość życia, pozwól spotkać iskierkę miłości. Jeżeli jest to w Twojej woli proszę aby Marek do mnie wrócił, z miłością prawdziwą i czystą. PROSZĘ I BŁAGAM
Lila
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze w intencji Rodziny mojej 5 osobowej rodziny i wszystkich bliskich zmarłych prosi Renata
Renata
 

Świeca trzydziestodniowa
Za moją siostre Ewe o wiarę, nadzieję i miłożć, a także o powrót do praktyk religijnych
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla Witolda
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Panu Bogu Wszechmogącemu za wszelkie łaski jakimi nas obdarza i błagam za wstawiennictwem Najświętszej Marii Panny o łaski na dalsze życie dla Aleksandra, Piotra, Łukasza, Jerzego, Barbary, Eweliny i całej rodziny P. Proszę o zdrowie dla Piotra, Barbary, Jerzego i całej rodziny oraz błogosławieństwo na wybór dalszej drogi życiowej dla Łukasza i łaskę na pomyślną edukacje dla Aleksandra, błagam o zdanie zaległego egzaminu przez Aleksandra oraz łaskę na bezpieczną jazdę pojazdami dla całej rodziny.Proszę o łaskę zgodnego podziału spadku.Prośba o nawrócenie dla Marii, Urszuli, Ryśka. Proszę o łaski na nowy rok szkolny.Panie Boże wskaż mi drogę.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie dla mojego 3miesiecznego wnuka Henryka. Dopomórz lekarzami, którzy zajmują się Henryczkiem aby doprowadzili do jego wyżywienia Mariola
Mariola
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o moje małżeństwo, nawrócenie mojego męża i moich znajomych, błogosławieństwo Boże dla całej rodziny, za moją ojczyznę Polskę, aby była wierna Bogu.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Uzdrowienie relacji w rodzinie
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę miej w opiece całą moją rodzinę i rodzinę żony, zachowaj nas w zdrowiu w opiece matczynej uchroń przed wszelkimi niebezpieczeństwami grożącymi naszym ciałom i duszom. Proszę o modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące oraz dusze naszych bliskich zmarłych i osób, które znaliśmy a których już nie ma wśród nas o życie wieczne.Dziękuję za otrzymane łaski. Bóg zapłać.
Jarosław
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska proszę Cię o łaskę dobrego męża i pomoc w znalezieniu pracy.Matko proszę Cię żeby ANDRZEJ BURA mnie polubił.
Iwona
 

1 |
...
 78 |
 79 |
 80 |
 81 |
 82 |
 83 |
 84 |
 85 |
 86 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2016