Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Boskiej Fatimskiej i Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych proszę o potrzebne łaski na czas pisania pracy oraz o łaskę błogosławieństwa w czasie po otwarciu przewodu doktorskiego, a także o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, ja już nie daję rady, świat mi się wali, BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!! Proszę także o rozwiązanie trudnej sprawy z bratową Patrycją i dla niej o pokój serca.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie dla mojej babci Marii oraz rodziców Krystyny i Waldemara oraz w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. A dla mnie proszę o światło Ducha Św. na czas pisania pracy doktorskiej i mojej obrony. A także w intencjach Ci Matko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz w intencji Hanny o łaskę zdrowia.
Monika i Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
Monika i Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława i Stanisławę, - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
xx
 

Świeca siedmiodniowa
MAMUSIU bądź mi łaskawa.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za ciężko chorego brata Damiana! O powrót do zdrowia i powrót do Boga! Życie dla niego bez bólu!Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
I. O Najświętsza Rodzino: Jezu, Maryjo, Józefie święty, wraz z całym Dworem Niebieskim wstawiajcie się za nami u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI, tej Królowej Cnót, wraz z którą do człowieka przychodzą wszystkie inne cnoty (jak to miał objawione w swoich nadprzyrodzonych snach św. Jan Bosco, Założyciel salezjanów, a można to znaleźć na str. 49-50 i 200 książki \"Sny księdza Bosko\" pod redakcją Pietro Zerbino, którą w roku 2004 wydało Wydawnictwo Salezjańskie za zgodą Władzy Duchownej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
II. Święci Adamie, Prarodzicu ludzkości, i Anno, Matko Matki Bożej, wraz ze wszystkimi świętymi Patriarchami wstawiajcie się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
III. Święty Janie Chrzcicielu, największy z Proroków, wraz ze wszystkimi świętymi Prorokami wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
IV. Święci Apostołowie Pawle, mój Patronie od Chrztu, i Judo Tadeuszu, Patronie w sprawach trudnych i beznadziejnych, wraz ze wszystkimi świętymi Apostołami wstawiajcie się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
V. Święta Mario Magdaleno, Apostołko Apostołów, wraz ze wszystkimi świętymi Uczniami Pańskimi wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VI. Święty Ekspedycie, który w moim odczuciu wysłuchiwałeś mnie tyle razy, wraz ze wszystkimi świętymi Męczennikami wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VII. Święty Augustynie z Hippony, wielki Doktorze Zachodu i największy z Ojców Kościoła, wraz ze wszystkimi świętymi Biskupami i Doktorami Kościoła wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VIII. Święty Franciszku z Asyżu, Patronie imienia obecnego papieża, Ty, który w niebie zająłeś miejsce pysznego Lucyfera (jak podaje na str. 80 książeczka ojca Paula O\'Sullivana OP pod tytułem: \"Wszystko o Aniołach\"), wraz ze wszystkimi świętymi Wyznawcami wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
IX. Święta Magdaleno Zofio Barat, która masz przybliżyć ludziom żywe Świętych Obcowanie i przygotować nową, trzecią Epokę Ducha Świętego, która nadchodzi (wg objawień Fulli Horak), wraz ze wszystkimi świętymi Dziewicami wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
X. Święci Archaniołowie Michale i Gabrielu, Książęta Niebiańscy i Stróże Maryi (wg objawień danych czcigodnej Marii z Agredy), wraz z naszymi Aniołami Stróżami i wszystkimi świętymi Aniołami wstawiajcie się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI. Amen.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Przez wstawiennictwo Maryi - proszę za Damiana o wyrwanie z sideł zła. Bóg zapłać!
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwę za moja rodzine,żebysmy zyli w zgodzie.Prosze omodlitwę za moja córkę aby na obczyxnie dała sobie radę.Za wszystkich chorych i cierpiących.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej żony Anny, synka Filipka oraz moje Roberta i o polepszenie naszej sytłacji finansowej.Bóg zapłać.
Robert
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny, dobrą pracę dla męża oraz opiekę boską nad naszą ojczyzną. Elżbieta
Elżbieta
 

Świeca wieczysta
Proszę Boga za pośrednictwem Matki Bożej Fatimskiej o zgodę w narodzie polskim w celu Intronizacji Jezusa Króla Polski. Zenon
Zenon
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Marzeny i Duncana, o Miłość Czystą, Piękną, Inspirującą innych, Jezusową. Aby Miłość wypełniała ich myśli i uczynki. O ich wewnętrzne uzdrowienie oraz łaski potrzebne na każdy dzień. O oczyszczenie ich dusz, przemianę serc i ochronę umysłu oraz myśli przez Fatimską Mamę. By oboje tworzyli piękną sztukę, miłą Bogu oraz by ich Miłość była z każdym dniem piękniejsza i mocniejsza. O Łaskę Wypełnienia Woli Bożej, oraz o odzyskanie pięknego głosu dla Marzeny.
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Anety i Mariusza o pomoc w rozwiązaniu problemów związanych z poczęciem dziecka
Mariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Matuniu Kochana proszę o zdrowie dla mojej rodziny i dla mnie jak również o pracę ,której już dosyć długo szukam i powoli zaczynam tracić nadzieję. Małgorzata
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska błagam o pomoc w zmianie pracy w obecnej nie mogę już wytrzymać, postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników , ponieważ nie ma chętnych do pracy. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Matko Boża nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Moja nadzieja z dnia na dzień maleje. Wiesz jak ciężko mi jest. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb. Kochana Matko błagam o pomoc dziękuję z całego serca za możliwość zmiany pracy oby było lepiej.. Proszę o wstawiennictwo w nowej pracy. Proszę o wiarę w lepsze jutro. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska dziękuję za pomoc w zmianie pracy. Błagam o pomoc w nowej pracy, abym poradziła sobie i sprostała wymaganiom stawianym przez Uczelnię. Proszę postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Serdecznie dziękuję za dar pielgrzymki i pomoc, które otrzymałam od Matki Boskiej Częstochowskiej. Bóg zapłać
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza za wszystkie łaski, którymi mnie codziennie obdarzasz,proszę wyproś u Swojego Syna wszystkie potrzebne mi łaski,zdrowia, utrzymania pracy, pomóż odnaleźć sens i radość życia, pozwól spotkać iskierkę miłości. Jeżeli jest to w Twojej woli proszę aby Marek do mnie wrócił, z miłością prawdziwą i czystą. PROSZĘ I BŁAGAM
Lila
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji mojej relacji z Bogiem
asia
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji mojej many abysmy umialy sie porozumiec
asia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża błagamy Cię o pozytywne rozwiązanie naszych trudnych spraw i o własny dom.
Agnieszka Szymon
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w następującej intencji, aby chłopak z którym obecnie jestem wymazał raz na zawsze ze swoich myśli Agnieszkę. Chciałabym żeby skupił się na naszym związku i w najbliższym czasie określił się konkretnie co do naszej przyszłości oraz podjął w tym kierunku kroki planując ze mną wspólną przyszłość. Jest to dla mnie bardzo ważny i trudny temat, dlatego proszę Wszystkich tu obecnych o wspólną modlitwę. Bóg zapłać
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo, proszę aby Paweł w najbliższym czasie zapragnął zostać moim mężem i mi się oświadczył. A jeśli tak się nie stanie i to nie On jest mi przeznaczony, to bardzo proszę o takiego mężczyznę na swojej drodze, który zapragnie tego razem ze mną... Bóg zapłać
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo, proszę abym z Twoją pomocą dostała pracę w MOPS-ie, o którą się ubiegam. Bardzo mi zależy na tej zmianie i bardzo tego potrzebuję, dlatego z pokorą i zaufaniem proszę Cię o Twe wsparcie.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O cud macierzyństwa dla mnie , o zdrowie mojej mamy aby operacja się udała i wyzdrowiała całkowicie
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej ciężko chorej mamy i siłę w cierpieniu.
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji mojej ukochanej żonki, naszych dzieci i chorej Moniczki
Ireneusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję Matce Najswietrzej za opiekę i otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę.O zmianie pracy
Lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla rodziny, a w szczególności dla Mamusi, Ewy, wujka Wiesia, wujka Janka, wujka Staśka, wujka Gracjana i cioci Heni, cioci Wacławy, cioci Józefy, cioci Kazi, cioci Tereni, cioci Heni i drugiej Heni oraz wszystkich cioć, wujków oraz ich całych rodzin, brata teścia, Anety, Marii mamy, dla Mariana i jego żony, dzieci Eli i Roberta, Agnieszki, Moniki, Renaty i Wandy, ks. Proboszczów: Nowaczyka, Pawlaka, Romaniuka, Zimnawoda oraz biskupów Adama, Pawła, Stefana Regmunta i Tadeusza oraz dla siebie. O życie wieczne dla wszystkich z rodziny i tych, których znałem, w szczególności dla zmarłej cioci Basi. O pokój na świecie, a w szczególności u naszych wschodnich sąsiadów i krajach islamskich o nieprześladowanie Chrześcijan. o powodzenie w pracy i wyjście na prostą w swoich finansach.
M
 

Świeca siedmiodniowa
O pomyślny przebieg ważnych dla mnie spraw,systematyczna pracę i jej efekty, szczęście dla bliskich
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Błagamy o szczęśliwe narodzenie dziecka oraz zdrowie dla Anii
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Błagamy o szczęśliwe narodzenie dziecka oraz zdrowie dla Anii
Maria
 

Świeca wieczysta
Dziękuje Bogu i Maryji za otrzymane laski i nieustanna pomoc w potrzebach, dla mnie i mojej rodziny
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Mateńko, bardzo Cię proszę o zdrowie dla Polci i zaadaptowanie się w żłobku, Marzena
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę Cię pomóż Bogdanowi wyjść z nałogu i kłopotów finansowych. On jest sam,proszę zaopiekuj się nim.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia (fizycznego i psychicznego) dla mojej mamy. Syn Jan
jan
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji syna aby odnalazł swoje powołanie.
Renata
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boza Fatimska,Dobry Boze, prosze o wyprostowanie relacji z Andrea, z ktora nie mam kontaktu, prosze pomoz przemienic jej serce, by zechciala ze mna rozmawiac. Jezu Ty sie tym zajmij i wszyscy Swieci i Dusze Czyscowe. Dziekuje
Jolanta
 

Świeca trzydziestodniowa
Matuchno, proszę Cię o zdrowie, pracę i wszelkie potrzebne łaski dla Ani. Otocz ją życzliwymi ludźmi. Jeśli jest taka wola Boża to pomóż jej znaleźć dobrego męża, aby stworzyli kochająca się rodzinę. Pomóż jej na uczelni, aby pomyślnie napisała i obroniła pracę magisterską.
Halina
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie na ciele i na duchu dla: Asi, Dominiki, Joli, mamy Franciszki, Rodzeństwa i ich rodziny, za Asi rodziców oraz dla Mnie. Za pokój duszy mojego taty Jerzego i siostry Grażyny.
Jarosław
 

Świeca trzydziestodniowa
Za Mirka, aby przestal pic alkohol i sie nawrócil
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę rozwiązania mojego życiowego węzła, wiadomego Panu.
Stokrotka
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matenko blagam ulecz mojego meza Kamila z choroby borderline-czyli zaburzen osobowosci,niech to uzdrowienie przyniesie rowniez odbudowe naszego zwiazku i rodziny.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji pojednania się i wzajemnego wybaczenia sobie dla Anny i Józefa
kasia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla Basi
kasia
 

Świeca trzydziestodniowa
MATKO BOZA BARDZO CIE PROSZE O POMOC W FINANSACH I ZEBYSMY MOGLI WROCIC DO NASZEGO DOMU NA WSI.PROSZE CIE MATKO BOZA ZEBYM MOGLA OTRZYMAC PRACE W KTOREJ BEDE SZCZESLIWA I NIE BEDE CZUŁA LĘKU I STRESU.MATENKO MARZE O PSIE ,KTORY BYLBY WSPANIALY DLA MOJEJ TERAPII I PRACY.Matko Boza bardzo ci dziekuje za wszystkie łaski jakie otrzymala moja rodzina.Gabrysia
Gabriela
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie relacji moich z rodzicami i mojego męża z jego rodzicami.
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko proszę Cię o wstawiennictwo w mojej intencji o powrót do domu i pomyślne zakończenie spraw finansowo sądowych.Bóg zapłać za modlitwe
Edyta
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia psychicznego i emocjonalnego mojego syna Jacka.
Wiesława
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego brata, by otrzeźwiał i poszedł na ślub swojego syna. Siostra
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę o dobre wyniki badania Ani. Miej ją w swej opiece. Wybłagaj dla niej u Swego Syna wszelkie potrzebne łaski.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pracę w Gorzowie Wlkp.
Irena
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o uzdrowienie serca mojego męża Mariusza i uwolnienie od złych duchów: niewierności,pornografii,złych relacji z kobietami,pychy,egoizmu,uzależnienia od internetu.Proszę kochany Jezu ,ratuj nasze małżeństwo.Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie i Wszelkie potrzebne łaski dla mojego męża Sławka i syna Piotra . Ty wiesz Panie czego im trzeba , Matko Boża wstawiaj się za nimi !
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji : miłości, radości, pokoju oraz mocnej wiary. Dziękuje.
Rafał
 

Świeca trzydziestodniowa
Z całego serca, ze wszystkich sił i z całej duszy swojej błagam o łaskę - uniewinnienie w sądzie, o pomoc w zakończeniu wszystkich palących i ważnych spraw, o dar mądrości na egzaminie, bym go zdała bez problemów i o pomyślność na obronie pracy doktorskiej, która odbędzie się w październiku - proszę z całego serca, by doszło do niej bezproblemowo i o pomyślny jej przebieg. Proszę również, by sprawa z ZUSem dobiegła szczęśliwie do końca. Proszę o zdrowie dla całej rodziny, w szczególności za zdrowie najbliższych mi osób, o zdrowie i siły oraz moc łask dla Mamy, Taty, cierpiącej Babci i wszystkich bliskich memu sercu. Proszę gorąco, by udało mi się odnaleźć drogę, bym odnalazła równowagę w życiu i znalazła pracę, którą bym lubiła i szanowała i mimo jej trudow wykonywała z zadowoleniem. Z całego serca proszę, by miłość, która ponownie na nowo stanęła na mojej drodze przetrwała wszystkie trudności, by Pan Bóg i Matka Boża Nam pobłogosławili i umocnili nas w tym uczuciu. Proszę na koniec o wieczny odpoczynek dla dusz wszystkich zmarłych z Rodziny, w szczególności o wieczny odpoczynek dla dusz ś.p. Dziadziusia, Wujka, Prababci i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące - wieczny odpoczynek racz im dać Panie. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o nawrócenie dla mnie i żony Małgorzaty.
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu przez Twoje rany i miłosierdzie proszę za malutka Ania, mamą Izy oraz powierzanymi mi w modlitwie braci i siostry. Proszę Jezu Ty uzdrawiasz. Proszę Panie o tamę odgradzającą grzech i obmycie twoja krwią płynącą z ran ich ciał.uzdrowienie ich rodzin. Dziękuję.
Czesław
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o szczęśliwy,udany zabieg dla dziadka,o zdrowie dla niego i babci oraz o znalezienie dobrej i odpowiedniej pracy dla mnie.Jezu ufam Tobie.
Iza
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o to, aby mój mąż nie chciał się rozwieść. Proszę również o to, abyśmy potrafili na nowo ze sobą rozmawiać, abyśmy się od nowa w sobie zakochali. Pragnę Ci podziękować za moją cudowna córeczkę Oliwie. Proszę blogoslaw naszej rodzinie.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO NAJUKOCHAŃSZA,SERCEM DZIĘKUJĘ I PROSZĘ O ZDROWIE DLA MOJEGO PRZYJACIELA KELVINA.MARYJO,SPRAW BY CHODZIŁ LEPIEJ I BY MÓGŁ NORMALNIE ODDYCHAĆ.MATECZKO,TY JEDNA WIESZ,ŻE MAM TYLKO JEGO,JEST DLA MNIE WSZYSTKIM CO MAM,POMAGAJ MU ZDROWIEĆ.UZDROWIENIE CHORYCH,TYŚ MOJĄ JEDYNĄ NADZIEJĄ,W TOBIE POKŁADAM CAŁĄ MOJĄ UFNOŚĆ.MARYJO,BĄDŻ ZE MNĄ W KAŻDY CZAS.MATKO MIŁOSIERNA PEŁNA ŁASK,NIE OPUSZCZAJ NAS.BĄDŻ UWIELBIONA.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
O dobre relacje w najbliższej rodzinie.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla mnie oraz dla całej mojej rodziny.
Henryk
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Matko błagam Cię o uzdrowienie mojego jedynego synka Kamila z bardzo cięźkiej choroby. Błagam Cię nad źycie, abyś wzięła go pod swoją opiekę i czuwała nad nim. Spraw Najukochańsza Pani, aby Kamilek nie musiał już zażywać tych trujących lekarstw i aby mógł cieszyć się beztroskim życiem dziecka. Otocz go swoją matczyną miłością. Za wszystkie laski serdecznie Ci Mateńko dziękuję.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Najlepsza Matko proszę o: trzeźwość, pokorę i pogodę ducha. Proszę o otwarte serce dla drugiego człowieka. Niech się spełnia Wola Boża.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji odbudowania relacji z byłym narzeczonym zgodnie z Wolą Bożą.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
W INTENCJI POMOCY PRZEZ PANSTWO DLA FRANKOWICZÓW
Asia
 

Świeca wieczysta
zwracam się do P.BOGA w TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEGO w intencji P.BOGU wiadomej oraz o powrót mojego syna Leszka na łono prawdziwej wiary.
Tadeusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, dziękuję za Twą pomoc i opiekę. Ty okazujesz mi dobro nawet wtedy, kiedy się nie spodziewam. Dziękuję Ci za to. Proszę o Twoją łaskę i opiekę. Proszę o poprawę zdrowia i o błogosławieństwo Boże. Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla moich bliskich. Proszę za moją Ojczyznę i za Prezydenta, proszę o ratunek dla prześladowanych chrześcijan, proszę o Twoją opiekę. Miiej nas zawsze w Swojej pieczy.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mojego brata Wojtka żeby dostał pracę w ksiegowoscie. Bóg zapłać Gosia
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Jedyna obdarz miłością moją rodzinę i daj mi proszę cierpliwość i możliwości do wychowania dzieci
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
O rozwiązanie mojego życiowego węzła, wiadomego Panu.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Najukochansza matko, proszę CIĘ aby moja córka była zadowolona ze szkoły, czyniła postępy w nauce i aby pomyślnie ukończyła wybraną przez siebie szkołę. Blagam też o syna, pomoż mu w rozwiązaniu trudnej sytuacji szkolnej.Ześlij dobre dla wszystkich rozwiązanie. Wiem, ze TY wszystko możesz.
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o szczerą modlitwę w sprawie wyzdrowienia mojej mamy z poważnej choroby. Proszę także, aby mama nie miała nowotworu. Serdeczne Bóg zapłać!
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
O rozwiązanie trudnej sytuacji w miejscu odbywania stażu
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji uratowania naszej rodziny i uratowania naszego domu
Danuta
 

Świeca wieczysta
Z podziękowaniem za otrzymane łaski. Prośbą o łaskę uzdrowienia dla siebie oraz męża.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o łaske zdrowia, szczęście i zgodę w domu, opiekę Anioła Stróża dla moich bliskich.
Wiktor
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji mojego budowania rodziny z Mariuszem
asia
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko proszę wybłagaj u Swojego Syna Jezusa Chrystusa łaskę nawrócenia, uzdrowienia duchowego i dar trzeźwości dla mojego męża Ryszarda. Błagam o cud uzdrowienia i pojednania naszej rodziny. Proszę o przywrócenie nadziei mojej rodzinie. Proszę kieruj naszymi myślami, słowami i czynami, które mogą mieć wpływ na te wszystkie cuda, o które błagam. Dziękuję za dar życia wszystkich członków naszej rodziny.
Grażyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Bziękuję Bogu i Matce Najświętszej za pomoc i łaski otrzymane przeze mnie i moją rodzinę w odpowiedzi na moje prośby. Zenon
Zenon
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji za odebrane łaski z prośbą o dalsze, Boże Błogosławieństwo,zdrowie dla mojej Mamy Barbary; o spokój w domu.
Klaudia
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o na wrócenie Tomka i o rozeznanie jak mam rozwiązać problem wspólnego mieszkania i życia kiedy nie mamy ślubu a on nie chce go wziąść.
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę Cię o zdrowie dla Kubusia i dla nas
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo prosze o wszelkie łaski dla mnie i całej mojej rodziny. Bóg zapłać
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę rozeznania. Boże, Ty wiesz...
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę aby mój syn do dobrze się czuł w szkole,aby koledzy go lubili i nie był szykanowany w szkole,aby był mądry i grzeczny.Dla córki proszę o to aby dobrze się czuła w przedszkolu, a dla nas wszystkich abyśmy spotykali na swej drodze dobrych ludzi.
Kasia
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie Nas i Naszych dzieci, o zdrowie mojej Mamy, Cioci, dr J. Targalskiego, L. Żebrowskiego, K. Wyszkowskiego, S. Michalkiewicza, pomyślność, zdrowie i spokój w mojej rodzinie, zdrowie męża Ani, pomyślność i pokój dla Ojczyzny, Europy i świata. O zdrowie i pomyślność i bezpieczeństwo wszystkich Polaków. Spokój duszy dla p. Krysi, p. Irka , Jurka, St. Barańczaka, p. Marysi S, Madzi, brata Celiny. O zdrowie i pomyślność rodziny p. Krysi. O zdrowie K. Grzybowskiej, pomyślność synka Lucyny S., zdrowie Ani i jej mamy Ewy i ich pomyślność, zdrowie babci Wiktora P. O uzdrowienie p. Henryka. O uzdrowienie Artura G. Ratuj, Pani Nasza, chorych na raka, Wacka. O rozwiązanie problemu. O potomstwo dla pragnących. O wszystkie moje dotychczasowe intencje. O wyjście z nałogu T. i P. O pomyślność w pracy T. W intencji dusz w czyśćcu cierpiących. Za wszystkich księży i osoby duchowne. Za Ukrainę, Rosję. Pani, ratuj Małgosię. O zdrowie, pomyślność i siłę dla M. i rodziny. O rozwiązanie problemu. Za zdrowie męża Bogusi. O zdrowie dla cioci Marii i jej syna, synowej, wnuka. Za Kościół prześladowany. O opiekę nad b. Maksymilianem. Za pijących. O Intronizację Chrystusa na Króla Polski. O rozwiązanie problemu. O spokój ducha dla T. O zdrowie dla p. K. i p.P. Dziękuję Ci Pani za wszystkie udzielone do tej pory łaski. O zdrowie dla rodziny D. Rz. O rozwiązanie problemu. O zdrowie córek Rob. Za pielgrzymujących. O wszelkie łaski dla Marylki i jej rodziny.
Beata
 

1 |
...
 78 |
 79 |
 80 |
 81 |
 82 |
 83 |
 84 |
 85 |
 86 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2016