Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o zdrowie dla Natalii i siły dla jej mamy
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwe w intencji zdrowia dla Mariana oraz o opiekę Matki Bożej i siły dla jego rodziny
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla Aleksandry, dobrej i szybkiej diagnozy jej choroby oraz dobrego kierunku leczenia; o łaskę dobrego przeżycia tego trudnego czasu dla niej i Jej rodziny ...
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji pojednania się i wzajemnego wybaczenia sobie dla Anny i Józefa
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus. Prosze Matkę Bozą o łaskę zdrowia dla siebie oraz mojej zony i syna, o szczęście w naszym domu. Dziekuje Matce Bozej za to ze wysluchala mojej prosby i syn zdal prawo jazdy. Prosze aby moje zdrowie uleglo poprawie aby wszystkie dolegliwosci minely i abym czul sie zdrowy i szczesliwy.O Maryjo bez grzechu poczęta módl sie za nami Amen
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza proszę pomóż mojemu dziadkowi przejść przez ciężką chorobę, proszę zabierz jego ból i cierpienie, daj mu zdrowie i dar życia. Proszę i błagam
Lila
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko proszę wyproś u Swojego Syna wszystkie potrzebne mi łaski, zdrowia , utrzymania pracy, odnalezienia sensu i radości życia, rozpal iskierkę miłości PROSZĘ I BŁAGAM
Lila
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o siłę i dar mądrości dla brata. Aby sytuacja, w której się znalazł wzmocniła go. Bardzo proszę o zdrowie dla mamy i ojczyma i brata. Ześlij o Panie Dary Ducha Świętego. Proszę o opiekę Maryi Naszej Kochanej Mateczki. Dziękuję o Boże za wszelkie dary,za wyproszone i spełnione prośby. Wszystkie zostały wysłuchane. Dziękuję i przepraszam za wszystkie złe uczynki. Niech Pan Bóg błogosławi całej rodzinie. Przemień nasze wewnętrzne napięcie w święte odprężenie. Przemień nasz niepokój w kojącą ciszę. Przemień nasze zatroskanie w spokojną ufność. Przemień nasz lęk w nieugiętą wiarę. Przemień naszą goryczw słodycz Twej łaski. Przemień mrok naszych serc w delikatne światło. Przemień naszą obojętnośćw serdeczną życzliwość. Przemień naszą nocw Twoje światło. Przemień zimę naszych duszw Twoją wiosnę. Wyprostuj nasze krzywe drogi, wypełnij naszą pustkę. Oczyść nas z pychy.pogłębij naszą pokorę. Rozpal w nas miłość, zgaś w nas zmysłowość. Spraw, abyśmy widzieli siebie, jak Ty nas widzisz. Abyśmy mogli poznać Ciebie, jak to obiecałeś. I byli szczęśliwi według Twego słowa: Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą.
JK
 

Świeca siedmiodniowa
Dobry Boże obdarz Nas łaską siły miłości mądrości przyjaźni i proszę błogosław. Najukochańsza Matko wspieraj Nas. Dobry Boże proszę daj łaskę zbawienia dla mojej Mamusi i Taty łaskę zdania egzaminów dla moich Synów. Panie błagam Cię o siłę, przytul mnie do serca Twego, pociesz moje serce. Boże naucz mnie kochać prawdziwą miłością, która nie oczekuje niczego w zamian ...
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska,proszę Cię otocz opieką Izabelę,daj jej proszę dobre natchnienia,napełnij jej serce Bożą Miłością i obdarz ją zdrowiem i szczęściem.
Szczepan
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Matkę Nieustającej Pomocy o wyproszenie u Miłosiernego Pana łaski o ocalenie i odrodzenie mojego małżeństwa, o uwolnienie męża od życia w grzechu, o dary Ducha Świętego dla męża, o łaskę szczerej spowiedzi, o powrót męża do rodziny i do Pana Boga. Matko Boża Fatimska, wysłuchaj mych próśb. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski.
Żaneta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o rozsądek, zdrowie i nawrócenie dla Arka i Jadzi
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o nawrócenie mojego męża Marka
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji światła Ducha Św., abym potrafił dokonywać słusznych wyborów, zgodnych z wolą Bożą. Dziękuje.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
I. Matko Boża Różańcowa z Fatimy, św. Janie Pawle II, który odwiedzałeś narody, Patronie roku 2015 w Polsce, i św. Benedykcie, główny Patronie Europy, Patronie dzisiejszego święta (11 lipca) - módlcie się o niezbędne nawrócenie EUROPY (w tej intencji można odmówić modlitwę maryjną i Litanię do św. Benedykta).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
II. Matko Boża Różańcowa z Fatimy, św. Janie Pawle II, który odwiedzałeś narody, Patronie roku 2015 w Polsce, i św. Pawle Apostole, którego Domem jest Kościół Wschodni (co zostało podane w orędziu z dnia 24 X 1994 otrzymanym przez Vassulę Ryden, które można znaleźć poprzez stronę www.voxdomini.com.pl ), módlcie się o niezbędne nawrócenie KRAJÓW WSCHODNIOCHRZEŚCIJAŃSKICH (w tej intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Witaj Królowo\" i Litanię do św. Pawła Apostoła).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
III. Matko Boża Różańcowa z Fatimy, św. Janie Pawle II, który odwiedzałeś narody, Patronie roku 2015 w Polsce, i św. Kazimierzu królewiczu, Patronie Polski i Litwy, blisko spokrewniony także z królami Czech i Węgier - módlcie się o niezbędne nawrócenie KATOLICKICH KRAJÓW SŁOWIAŃSKICH oraz KRAJÓW BAŁTYCKICH i UGROFIŃSKICH (w tej intencji zwykle odmawiałem modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Pod Twoją obronę\" i Litanię do św. Kazimierza).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
IV. Matko Boża Różańcowa z Fatimy, św. Janie Pawle II, który odwiedzałeś narody, Patronie roku 2015 w Polsce, i św. Franciszku, Patronie Włoch, ustanowiony w roku 1939 przez Piusa XII i zatwierdzony uroczyście przez parlament włoski w roku 1958 - módlcie się o niezbędne nawrócenie KRAJÓW ITALOROMAŃSKICH (w tej intencji zwykle odmawiałem modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Pomnij o Najświętsza Panno Maryjo\" i Litanię do św. Franciszka z Asyżu).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
V. Matko Boża Różańcowa z Fatimy, św. Janie Pawle II, który odwiedzałeś narody, Patronie roku 2015 w Polsce, i św. Tereso od Dzieciątka Jezus, Patronko Francji, ogłoszona w roku 1944 przez Piusa XII jako druga taka patronka obok św. Joanny d\\\'Arc - módlcie się o niezbędne nawrócenie KRAJÓW GALLOROMAŃSKICH (w tej intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Pomnij o Najświętsza Panno Maryjo\" i Litanię do św. Teresy od Dzieciątka Jezus).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VI. Matko Boża Różańcowa z Fatimy, św. Janie Pawle II, który odwiedzałeś narody, Patronie roku 2015 w Polsce, i św. Tereso z Avila, Patronko Hiszpanii, ustanowiona w roku 1617 przez hiszpańskie Kortezy Generalne (czyli hiszpański parlament) - módlcie się o niezbędne nawrócenie KRAJÓW IBEROROMAŃSKICH (w tej intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Witaj Królowo\" i Litanię do św. Teresy z Avila).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VII. Matko Boża Różańcowa z Fatimy, św. Janie Pawle II, który odwiedzałeś narody, Patronie roku 2015 w Polsce, i św. Jerzy, Wielki Męczenniku, Patronie Anglii, ustanowiony w roku 1222 - módlcie się o niezbędne nawrócenie KRAJÓW ANGLOSASKICH i CELTYCKICH (w tej intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Pod Twoją obronę\" i Litanię do św. Jerzego).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VIII. Matko Boża Różańcowa z Fatimy, św. Janie Pawle II, który odwiedzałeś narody, Patronie roku 2015 w Polsce, i św. Michale Archaniele, Patronie Niemiec i Austrii, ustanowiony jeszcze w czasach Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego - módlcie się o niezbędne nawrócenie POZOSTAŁYCH (tzn. nieanglosaskich) KRAJÓW GERMAŃSKICH (w tej intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Potężna Niebios Królowo\" i Litanię do św. Michała Archanioła).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
IX. Matko Boża Różańcowa z Fatimy, św. Janie Pawle II, który odwiedzałeś narody, Patronie roku 2015 w Polsce, i śś. Aniołowie Stróżowie, którzy się państwami i narodami opiekujecie, módlcie się o niezbędne nawrócenie POZOSTAŁYCH KRAJÓW ŚWIATA (w tej intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Potężna Niebios Królowo\" i Litanię do świętych Aniołów).
Paweł
 

Świeca wieczysta
Matko Boża Fatimska prosze cię o uratowanie Narzeczeństwa Łucji I Wojtka oraz daru małżeństwa dla nas i pojednania nas ze sobą prosi Wojtek
Wojtek
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, o uwolnienie męża od życia w grzechu, o dary Ducha Świętego dla męża, o łaskę szczerej spowiedzi, o powrót męża do rodziny i do Pana Boga. Matko Boża Fatimska, wysłuchaj mych próśb.
Ewa
 

Świeca wieczysta
Panie proszę Cię gorąco abyś miał w Swej opiece moich najbliższych: moje dzieci Helenkę i Maksia, oraz moich Rodziców Zofię i Henryka, oraz Krysię,proszę o zdrowie dla nich i to aby odnaleźli drogę do Ciebie Panie i aby zawszy byli blisko Ciebie, tak jak i ja pragnę być.
Ilona
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla mnie oraz dla całej mojej rodziny.
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Matko Boża Fatimska proszę spraw aby sąsiad zgodził się na podłączenie prądu i wody do mojej działki i nie utrudniał mi planów...
Lucja
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Panu Bogu Wszechmogącemu za wszelkie łaski jakimi nas obdarza i błagam za wstawiennictwem Najświętszej Marii Panny o łaski na dalsze życie dla Aleksandra, Piotra, Łukasza, Jerzego, Barbary, Eweliny i całej rodziny P. Proszę o zdrowie dla Piotra, Barbary i całej rodziny oraz błogosławieństwo na wybór dalszej drogi życiowej dla Łukasza i łaskę na pomyślną edukacje dla Aleksandra oraz łaskę na bezpieczną jazdę pojazdami.Proszę o łaskę zgodnego podziału spadku.Prośba o nawrócenie dla Marii, Urszuli.Prośba o łaskę na szczęśliwy wyjazd, pobyt w sanatorium i powrót.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
matko Boża Fatimska proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla mojej mamy Ireny oraz zdrowie dla mnie i wszelkie łaski dla całej rodziny.Pomóż w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
o to żeby żona przestała nękać mnie i dzieci i pozwoliła nam spokojnie być i mieszkać razem oraz o spokojne i bezproblemowe załatwienie spraw sądowych
Dariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za mnie i uzdrowienie z choroby migrenowej i bólu kręgosłupa .proszę Maryje o łaski potrzebne naszej rodzinie byśmy wytrwali.Basia
Basia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za męża Grzegorza i jego nawrócenie i miłość do Jezusa w Eucharystii
Basia
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaski zdrowia,siły wytrwania w pracy, wytrzymałości dla S. Mateczko obejmij Wspieraj Jego w trudnych sytuacjach i słabościach dnia codziennego. Ewa
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji wytrwania w powołaniu zakonnym i o łaskę uczynkową abym mógł wypełnić to powołanie zgodnie wolą Bożą. Proszę też o modlitwę w intencji mojej rodziny za żyjących i zmarłych.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża, Ty wiesz, że potrzebujemy Twej i Bożej pomocy. Prosimy Cię za Augustyna, żeby nie popełnił kolejnych błędów oraz żeby nie rezygnował z mieszkania i pracy, o siły dla niego na każdy dzień. Prosimy także żeby wybrał się do lekarza i zaczął brać lekarstwa, bo bez tego sobie nie poradzi. Dziękujemy Ci Matko nasz najlepsza za każdą łaskę dla niego udzieloną.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża , bardzo dziękuję za wszelkie łaski jakimi obdarzasz naszą rodzinę. Dziękuję za wysłuchanie naszych próśb w intencji Natalii.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska,dziekuje Ci za wszystko co jest, co dzieje sie w moim zyciu,ze udaje sie mi pomalu oddawac pieniadze, ze ochraniasz mnie i moja rodzine swoja laska. Prosze serdecznie o zdrowie, madrosc, szczescie dla mojej mamusi, ojca, babci, brata, mojej zony, cureczki i o szczesliwe rozwiazanie wszystkich moich problemow. Prosze o pokoj na Ukrainie, o pokuj, zgode i milosc w naszej rodzinie. Prosze rowniez, zebym mogl powrucic pieniadze ktore jestem winien ludziom, zeby ten 2015 rok byl dobry dla mego biznesu. Matko Boska Fatimska mudl sie za nami.
Marian
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko, ulituj sie nad moja rodzina, dopomuz nam w naszych trudnosciach. Ochraniaj nas przed naszymi wrogami.
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe o zdrowie blogoslawienstwo Boze opieke Matki Bozej i Dworu Niebieskiego w intencji mojego malzenstwa i rodziny-Jezu Ufam Tobie!
Anita
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, proszę Cię o wsparcie i pomoc w moich lękach o sprawy finansowe. Niech się wszystko ułoży po Bożej Myśli.
Mariola
 

Świeca wieczysta
Intencja wiadoma Bogu Ojcu Wszechmogącemu. - Jadwiga Sutuła-Karp
Jadwiga
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo błagam o opiekę nad moją rodziną - o pracę i powrót do sił i zrowia
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
NMP Królowo Miłosierdzia,proszę Cię za duszą śp.Ks.Tadeusza Kiersztyna.Proszę Cię Maryjo pociesz jego duszę i wprowadź go do Królestwa Twego i Twego Syna Jezusa.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska dziękuję za otrzymane łaski i prosze serdecznie o zdrowie, madrosc dlamnie. Ochraniaj mnie przed wrzelkim zlem jakie mnie czeka na tej sciezce rzyciowej,Dopomuz mi znaleźć swoją drugą połówkę. Rowniez o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o twoja opieke - a także za całą moją rodzinę. Amen
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę aby Maryja pomogła mi i sprawy potoczyły się po mojej myśli.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
O spokój duszy zmarłych w mojej rodzinie. Panie, świeć nad ich duszami Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska za Twoim wstawiennictwem uproś łaski dla mojej całej rodziny oraz zachowaj ją w zdrowiu i dostatku,aby nie brakowało nam chleba powszedniego. Abyśmy mieli pracę z godnymi zarobkami. Spraw, aby moje córki otrzymały dobrych, uczciwych, mężów-o miłosiernych sercach, żeby to była prawdziwa bezinteresowna, czysta, uczciwa miłość i przyjaźń na całe życie,aby założyły szczęśliwe rodziny, aby podejmowały przemyślane, mądre, słuszne i rozsądne decyzje.Proszę, aby dalej się kształciły.Daj im światłość umysłu oraz dary Ducha Świętego Święta Mario - Matko Boga módl się za Nami grzesznymi Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Ciebie wyproś mojej Mamie Mariannie,mojej Siostrze Teresie,mojemu Bratu Zbigniewowi, mojemu siostrzeńcowi Ryszardowi, moim córkom Agnieszce i Dorocie i dla mnie Barbary,abyśmy byli zdrowi,mogli normalnie bez bólu chodzić,pracę, spraw poprzez modlitwę, aby wszystko nam się szczęśliwie układało.Miej naszą rodzinę zawsze pod swoją opieką.Wspieraj naszą całą rodzinę.Proszę pomagaj nam i mojej całej rodzinie i błogosław nas każdego dnia w imię Jezusa Chrystusa Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu Chryste proszę pomóż mojej córce zdać wszystkie egzaminy i uzyskać licencjat.Proszę, aby bez przeszkód dostała się na dzienne studia magisterskie. Obdarz ją zdrowiem, pracą i życzliwymi ludźmi.Prowadź ją bezpiecznie przez życie w imię Jezusa Chrystusa Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Za zmarłą Wandę Serwatka
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę by mój były mąż i moi teście odpuścili walkę ze mną i pozwolili mi w spokoju wychowywać syna, by zrezygnowali z ciągania mnie po sądach. Proszę też o modlitwę o dar pracy która pozwoli mina utrzymanie syna i mojej matki.
Sabina
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska proszę o modlitwę za mojego teścia,żeby wyzdrowiał i cieszył się zyciem przez długie lata. Proszę Matko Fatimska
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska proszę o zdrowie całej mojej rodziny,brata z rodziną,rodziców ,teścia,męża i córki. Proszę także o modlitwę za wszystkich chorych i cierpiących aby Dobry Bóg dał im ukojenie w bólu i cierpieniu.Bóg Zapłać.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska proszę o modlitwe w sprawie pracy abym jej nie straciła,żebym mogła spłacić wszystkie swoje zobowiązania.Bóg zapłać.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie dla Szymonka, Mateusza, mamy i Kamili , o poprawę mojej sytuacji życiowej, finansowej i zawodowej oraz w podziękowaniu za otrzymane łaski
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Podziękowanie za wszystkie otrzymane łaski .
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mateńko błagam o bardzo bezpieczny i szczęśliwy powrót do domku dla naszych dzieci, wnuków i dla nas. Dziękuję za otrzymane łaski.
g
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Boża. Otaczaj mnie nadal swoją opieką. Uproś swojego Syna Jezusa o uzdrowienie mojej nogi, uchroń od jej amputacji, powstrzymaj rozwój cukrzycy - proszę Cię gorąco.
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślne ułożenie się moich relacji z Kasią, żeby zechciała dać mi jeszcze szansę i żeby wszystko było między nami jak dawniej. Żebyśmy mogli być razem i żebyśmy byli ze sobą szczęśliwi.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji : o Boże błogosławieństwo dla rodziny i opiekę Matki Bożej .Bóg zapłać.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
żeby żona wyjechała do Anglii i pozwoliła na pobyt dzieci u mnie oraz o spokój i zdrowie i poprawę sytuacji finansowej
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno Kochana,dziękuję za otrzymane łaski i proszę prowadź nas nadal
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
O spokój, miłość i harmonie w domu, o zdrowie dla kazdego czlonka rodziny.
Wiktor
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska miej w opiece moja mamę.Czuwaj nad nią i obdarzaj łaska zdrowia.
Ela
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska miej w opiece ludzi starszych,niedołężnych i potrzebujących.
Ela
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska miej w opiece ciężko chore i cierpiące dzieci. Matko Ukochana wspieraj i otaczaj opieka.
Ela
 

Świeca siedmiodniowa
Wielkie Bóg zapłać za ogromną Łaskę dla mojej córeczki Mai.Zniknęły komórki rakowe i nie ma przerzutów.Błagam nadal o opiekę nad nią o Jej zdrowie i życie,siły psychiczne i fizyczne w czasie rehabilitacji. Basia
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska dziękuję za to,iż moja siostra nie straciła pracy. Czuwaj Matko Ukochana nad nią i jej rodzina.
Ela
 

Świeca siedmiodniowa
Chciałbym prosić o modlitwę, aby Polacy w swych wyborach uwzględnili opinię samego Boga na temat Unii Europejskiej wyrażoną w następujących słowach orędzia danego Annie Dąmbskiej w 1998-1999 roku (jest to cytat z rozdziału 47 jej książki \"Bóg zaprasza do przyjaźni\" wydanej w 2012 roku przez Michalineum z kościelnym pozwoleniem druku: IMPRIMI POTEST Przełożonego Generalnego zakonu michalitów ks. Kazimierza Radzika CSMA z dnia 9.01.2012 r.): \"Zastanówcie się, co może wam dac \'zjednoczona Europa\', do której tak bardzo pragniecie się włączyć. Jakie duchowe wartości prezentuje wam? Żadne. Natomiast pragnie wam narzucić mnóstwo cech niegodnych człowieka, dziecka Bożego: nastawienie na zysk, rywalizacja, bezwzględność, chciwość, lekceważenie i wyzyskiwanie słabych, szybkie dalsze bogacenie się już bogatych - wszystkie te cechy natury ludzkiej skażonej grzechem wy sami określacie jako zwierzęce. Umożliwiają one człowiekowi wygodne życie, skłaniają do używania go bezwzględnie i egoistycznie, niszczą więc wszelką jedność, także wspólnotę ludzką (Ga 5, 19-21a). Nie wynika z nich odpowiedź na zasadnicze pytania: \'Skąd pochodzę? Kim jestem? Dokąd zmierzam? Po co żyję? Jaki sens ma życie w społeczności?\' A przecież po to dałem wam rozum, abyście szukali odpowiedzi na pytania zasadnicze dla człowieka - uznającego siebie za HOMO SAPIENS!\"
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, proszę o siłę fizyczną dla mojej Mamy Janiny - aby mogła samodzielnie chodzić.
Mariola
 

Świeca trzydziestodniowa
O Maryjo, Matko Twojego Syna Jezusa, a także nasza proszę cię błagalnie, czuwaj nad wszystkimi, którzy się do ciebie uciekają oraz o opiekę nade mną zarówno za życia doczesnego jak i po śmierci. Wskazuj mi kierunek życia, który poprowadzi mnie do Jezusa na wieczność całą zgodnie z nie moją, lecz z Jego Św. Wolą. Bądź Błogosławiona Najświętsza Panienko po wsze czasy +
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
za mnie janusza grzesznika,zone bozene,karoline,moich rodzicow krystyne i antoniego,za zmarlych z mojej rodziny kossakowskich,szczukow,karwowskich,br.szymona jankowskiego,ks.andrzeja duczkowskiego,z rodziny tomaszewskich,
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę Cię o zdrowie dla Kubusia i dla całej naszej rodziny
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się wg zaleceń Pana Jezusa podanych Annie Dąmbskiej w dniu 10 lutego 1990 r. - oto cytat z jej książki \"Boże wychowanie\" (cz. trzecia, tom I, str. 17-18) wydanej w roku 1998 przez Wydawnictwo WAM Księży Jezuitów: \"Zwracajcie, dzieci, uwagę na państwa (i narody) nie tak silne, ale chętne do współpracy (Szwecja, Finlandia, Estonia, Łotwa, Białoruś, Słowacy, Morawianie, Czesi, Węgrzy, Austria, Włochy; sojusz z Europą środkowo-wschodnią). Okazujcie dobrą wolę i zrozumienie dla ich problemów, nie poniżając się zawsze do próśb o pożyczki. Raczej starajcie się nawiązywać współpracę i liczne kontakty, aby poznawać się wzajemnie. Mówcie o tych swoich ideach, planach i dążeniach, których oni nie mają. Zjednoczenie - wyłącznie konsumpcyjne - Europy bogatej, bezbożnej, rozkładającej się duchowo, odrzucającej Mnie i zadufanej w sobie, tak skażonej moralnie - musi runąć. Inaczej jest po wschodniej stronie Alp. (Pan wskazuje cały pas państw mniej znaczących obecnie, lecz i mniej zagrożonych przez kataklizmy - po wschodniej stronie Alp, od Finlandii aż po Grecję i Włochy). Te zwłaszcza narody, którym Mnie odebrano siłą, są Mnie głodne, ale nie wiedzą, że Ja pragnę stanąć w pełnym blasku swojego panowania w kraju, którego prawa opierają się na Mnie (...). Wy jesteście moim zarzewiem. (...) Nie będzie godnym naśladowania to, co runie w całej swej pysze wśród nienawiści wzajemnej, obojętności wobec słabszych, wśród walki o życie w społeczeństwach pozbawionych miłości społecznej i sumienia (cała bogata Europa Zachodnia i USA).\"
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
\"Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.\" /A.Einstein/ Dzięki otrzymanemu zaszczytowi bycia dziećmi Bożymi, prośmy Dobrego Boga, byśmy zawsze mieli siłę powstawać z naszych upadków i podejmować codzienne trudy życia. Zaufajmy wielkiemu miłosierdziu Boga i planom, jakie On ma wobec nas. Byśmy nigdy nie ustali w Miłości, byśmy nie ustali w niesieniu jej na cały Boży świat - aż po Krzyż, do samiuśkiego końca. Przez wstawiennictwo Najświętszej Panienki, Św. Józefa, Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela, a także Świętych Apostołów i Męczenników i Wszystkich Świętych, zawierzam Bożemu Miłosierdziu moją Kochaną Rodzinę, Przyjaciół, Nieprzyjaciół oraz Prześladowców Kościoła, moich Sąsiadów, Wydawców, z którymi współpracuję, a także Współpracowników i Wszystkich Wspólników naszej spółki z o.o. oraz pracę mojego Kochanego Męża. Oddaję Ci, Panie Wszystkich Ludzi chorych na ciele i duszy, których Pan Bóg nieustannie do mnie sprowadza. I CHWAŁA MU ZA TO! Już teraz zawierzam Tobie, Panie, moją wyprawę w Wysokie Tatry, w którą już niebawem z Twojej Łaski wyruszę... Błogosław Boże każdy mój krok i każdego człowieka, którego dane mi będzie na tej drodze pielgrzymowania spotkać... Proszę także o wiele Łask Bożych dla Was, Drodzy Bracia i Siostry oraz dla Wszystkich Drogich Braci Kapłanów, których ogarnia moje serce... Jak każdego dnia, tak i dziś dziękuję Dobremu Bogu za powołanie Wszystkich Dusz do tej Bożej Pięknej Służby. Jak zwykle - z Łaski Pana, w sposób całkowicie oddany szczególnie w czwartki, bo i łącznie z głęboką modlitwą, jałmużną, Eucharystią i postem zupełnym, oddaję Bogu, naszemu Stwórcy Janka ¬ mojego syna kleryka oraz duchową córkę Emilkę ¬ s.M,Teresę, BŁAGAJĄC DOBREGO BOGA O CZYSTOŚĆ, ŚWIĘTOŚĆ i PIĘKNO KAPŁAŃSKIE oraz ZAKONNE, a także mojego umiłowanego w Panu Przyjaciela, ks. Grzegorza Lechowicza, prosząc o głębokie oczyszczenie Jego Serca i napełnienie Go Czystą, Piękną, Uszczęśliwiającą Bożą Miłością, by zdecydowanym i prężnym krokiem na wieczną CHWAŁĘ BOGA, nieustannie miał siłę iść w ciemno za Światłem, Którym jest Sam Jezus Chrystus, nasz Pan i Zbawiciel, ...i tylko w tę naszą PIĄTĄ STRONĘ ŚWIATA, bo i nigdzie więcej! Niech nasza Mateczka otacza Ich Swoją Matczyną Opieką oraz Miłością, zwłaszcza w tych trudnych chwilach życia... Niech wyprasza u swojego Syna wszelkie potrzebne Łaski, by podejmowany trud zmagania się z codziennością uskrzydlał Ich i pozwolił dotykać Nieba już tu na ziemi. Przez szczególne orędownictwo Świętego Brata Charbela, proszę o całkowite wypełnienie Woli Bożej w nas, o Światło Ducha Świętego, o Wielką Bożą Odwagę i Siłę w wiernym pielgrzymowaniu, które wyznacza nam Pan Zastępów. Napełniaj nas Panie Twoją Wierną, Niepojętą i Uszczęśliwiającą Miłością, aż po same brzegi naszych serc, byśmy nie ustali w niesieniu jej na cały Twój Boży świat, w który nas posyłasz. Przenikaj nas, Boże, i poznaj nasze serca, doświadczaj nas i poznaj nasze myśli. I zobacz, czy idziemy drogą nieprawą, a poprowadź nas drogą Twojej Odwiecznej Wszechogarniającej i Wiernej Miłości. Byśmy już nic nad Ciebie nie pragnęli Jezu... Dziękuję Ci Panie, że uczyniłeś mnie, jakże przecież niegodną, narzędziem w Swoich Świętych Dłoniach. Dziękuję, że uczyniłeś mnie człowiekiem szczęśliwym i spełnionym już tu na ziemi. BOGU NIECH BĘDĄ WIELKIE DZIĘKI! Niech Jezus Eucharystyczny, Który przechodzi przez Święte Dłonie Kapłańskie, uświęca nas Wszystkich, abyśmy kiedyś mogli się spotkać w Królestwie naszego Niebieskiego Ojca. AMEN.
Gabriela
 

Świeca wieczysta
PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI CZŁONKÓW RODZINY ŻYJĄCYCH I ZMARŁYCH Z RODZINY KŁYŻ I KOWAL, O WSZELKIE POTRZEBNE ŁASKI DLA MNIE I MOICH BLISKICH.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Twojej opiece polecam moja rodzinę, proszę pomóż nam pokonać trudności. Dziękuję Ci za dotychczasową opiekę. Królowo Rodziny - módl się za nami!
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Miłosierny Jezu, polecam Ci dusze mojej ukochanej Babci Honoraty. Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie!
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, dziękuję Ci za wszystkie łaski jakimi obdarzyłaś mojego syna. Dziękuję za zdane trudne egzaminy i proszę Cię Mateczko miej go nadal w swojej opiece.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Najdrozsza Krolowo Pokoju wysluchaj moich prosb i doprowadz do pojednania miedzy mna a moim mezem kamilem i zycie w zgodzie i milosci.Bog zaplac za wszelkie laski otrzymane do tej pory.
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
kochana Matenko prosze o zerwanie więzi nieporozumien rodzinnych i zjednanie całej rodziny o zdrowie dla całej rodziny za zmarłych rodziców i aby nie doszło do rozwodu mojego za spokój w rodzinie Mateczko Moja wyproś łaski dla nas wszystkich
Bogumiła
 

Świeca trzydziestodniowa
O dobrze rozwiązanie kłopotów. O odnalezienie w nowym liceum ludzi wierzących i kochających Boga.
Alicja
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska dziękuję za otrzymane łaski i proszę o wytrwanie męża w trzeżwości ,rozwiązanie węzła bezrobocia ,uzdrowienie relacji w rodzinie.Proszę o opiekę Rodziny ŚwiętejiBłogosławieństwo dla córki ,która 10 lipca wychodzi za mąż. Szczęść Boże.Maria Miarka
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Boże Ojcze Wszechmogący dziękuje za to że psiak Max znalazł kochający dom. Proszę aby Psiak o imieniu Sarna znalazł kochający dom oraz abyśmy my uratowali jakiegoś potrzebującego psiaka który będzie miłym towarzyszem dla mojej kotki Finki. Jej życie mojej kotki Finki uratowałam dzięki Tobie Boże. Dałam jej miejsce w mym domu i sercu okazałam miłość. Miłością trzeba się dzielić wtedy się mnoży więc chcę tą miłością obdzielić jeszcze jednego potrzebującego pieska dać mu miłość i dom jak Fince i aby relacja kotki Finki i Psiaka była bardzo dobra aby psiak był jej towarzyszem. Oboje Finkę i pieska będę kochać tak samo równo jak kocha matka wszystkie swoje dzieci. Amen
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji o zdrowie, opiekę Matki Bożej, Błogosławieństwo Boże w intencji mojej Mamy - Barbary; o bardzo dobre wyniki badań, o spokój; o szczęśliwy przebieg żniw.
Klaudia
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo dla mnie oraz dla całej mojej rodziny.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Dziekuję za wszystkie łaski i proszę o pomoc,zdrowie i błogosławieństwo dla mnie i moich bliskich
Krystyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaskę zdrowa i o siły do odzyskania wiary która słabnie
Mirosław
 

Świeca wieczysta
Witam.jest potrzebna modlitwa za Julie-ma 19 lat . Zaplanowała sobie ze 14lutego popełni samobójstwo bo jej ukochany tez to zrobil i chce sie z nim spotkac. Dziewczyna jest przesiąknięta New Age . jaka kolwiek Ewangelizacji - niedziała.. Prosił bym stałą modlitwe za tą dziewczyne. Nie wiem jaki bedzie los tej dziewczyny.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Dobry Boże obdarz Nas łaską siły miłości mądrości przyjaźni i proszę błogosław. Najukochańsza Matko wspieraj Nas. Dobry Boże proszę daj łaskę zbawienia dla mojej Mamusi i Taty łaskę zdania egzaminów dla moich Synów. Panie błagam Cię o siłę, przytul mnie do serca Twego, pociesz moje serce. Boże naucz mnie kochać prawdziwą miłością, która nie oczekuje niczego w zamian ...
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę dopomóż i wysłuchaj modlitwy, abym otrzymała świadectwo pracy do piątku, tak abym mogła je dostarczyć do Urzędu i stać się ubezpieczoną bezrobotną, dopomóż tez w miłości małżeńskiej i przyjaźni z bliskimi mi osobami. Błagam wysłuchaj moich modlitw.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matkę Boską Z Fatimy aby otoczyła swoją opieką mojego synka, by uchowała go w zdrowiu i od wszystkiego złego. Błagam Cię byś pomogła mi stać się lepszą matką, lepszym człowiekiem. Proszę Cię o szczęście w domu, pomyślność naszej Ojczyzny. Dziękuję z całego serca za wszystkie otrzymane łaski. Z Panem Bogiem.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się o zaprzestanie gwałtów na dzieciach i młodzieży w krajach muzułmańskich i nie tylko o to prosimy Cię Jezu Chryste amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę dla mojej córki Agnieszki o potrzebne łaski, bezpieczeństwo, zdrowie, powrót do całkowitego zdrowia, proszę opiekuj się Agnieszką i chroń przed wszelkimi niebezpieczeństwami,obdarz życzliwymi ludźmi w imię Jezusa Chrystusa Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę dla mojej córki Doroty o potrzebne łaski, bezpieczeństwo, zdrowie, powrót do całkowitego zdrowia, proszę opiekuj się Dorotką i chroń przed wszelkimi niebezpieczeństwami,obdarz życzliwymi ludźmi w imię Jezusa Chrystusa Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, dziękuję za otrzymane łaski.Proszę Cię wybłagaj u Swego Syna dla moich najbliższych i dla mnie zdrowie, pracę z godnymi zarobkami, poprawę bytu materialnego i wszelkie potrzebne łaski.Miej nas w Swej matczynej opiece.Chroń nas przed wszelkimi niebezpieczeństwami w imię Jezusa Chrystusa .Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu Chryste proszę pomóż mojej córce zdać wszystkie egzaminy i uzyskać licencjat.Proszę, aby bez przeszkód dostała się na dzienne studia magisterskie. Obdarz ją zdrowiem, pracą i życzliwymi ludźmi.Prowadź ją bezpiecznie przez życie w imię Jezusa Chrystusa Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste proszę, aby spełniły się Teresce marzenia o domu rodzinnym.Abyśmy mogli wszyscy razem zamieszkać i cieszyć się zdrowiem i sobą na tym świecie. O zdrowie dla całej rodziny i znajomych. O lepsze życie dla wszystkich Polaków.Poprawę bytu materialnego w imię Jezus Chrystusa Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Janiny Gdaniec i wszystkich z rodziny Amen.
Barbara
 

1 |
...
 106 |
 107 |
 108 |
 109 |
 110 |
 111 |
 112 |
 113 |
 114 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2016