Świeca trzydziestodniowa
DZIĘKUJE PANU BOGU ZA WSZYSTKIE ŁASKI KTÓRYMI MNIE I MOJĄ RODZINĘ OBDARZA
Monika
 

Świeca wieczysta
NAJUKOCHAŃSZA MATKO DZIĘKUJĘ ZA OTRZYMANE ŁASKI. PROSZĘ O ŁASKĘ ZDROWIA I WIARY DLA MOJEJ RODZINY I O NAWRÓCENIE MOICH PRZYJACIÓŁ NA DROGĘ WIARY,NADZIEI I MIŁOŚCI. EWA
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o łaskę zdrowia dla najbliższych, pomyślność w życiu zawodowym szczególnie żony. Błagam o łaskę opieki nad synem.
Łukasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateczko ukochana. Prosimy z całego serca o wstawiennictwo za Nas u Boga,tak długo oczekiwanego dziecka. Prosimy o dar poczęcia dziecka.. Mateczko pomóż nam. Bóg zapłać za modlitwę. Justyna i Damian.
Justyna i Damian
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam o pomoc w nawroceniu mojego syna Waldemara i wyzwolenie go z alkoholizmu, poniewaz nie daje sobie z nim rady, gnebi mnie i moja 88letnia matke. Wyludza pieniadze, ktorych i tak nie mam za duzo, wszczyna awantury, jestem poprostu bezradna. Błagam o pomoc i modlitwe. Bog zaplac Hania
Hanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Maryjo Ukochana, o modlitwę i wstawiennictwo o spokój duszy mojego taty Stanisława. Proszę niech Syn Twój przytuli go do serca swego i przyjmie go do swego Królestwa. Amen
Ludmiła
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Ci Mateńko za pomoc w pewnej sprawie. Jesteś Kochana
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Ukochana Matko Fatimska , błagam Ciebie o uratowanie mojego rozpadającego się małżeństwa. Proszę Ciebie też o wstawiennictwo u Twojego Syna Jezusa Chrystusa , aby sprawił cud zesłania powrotu miłości w moim małżeństwie.Mateńko ukochana przytul do swojego serca wraz z Twoim Synem moją rodzinę. Bogda Spokój psychiczny dla całej rodziny Aby sprawy w sądzie zostały załatwione pozytywnie.
Bogumiła
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji dobrej pracy.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matko Bożej Fatimskiej proszę o modlitwe o znalezienie męża,o dar macierzyństwa
GABRIELA
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Najświętsza, proszę Cię o wstawiennictwo u Syna Twojego, Jezusa Chrystusa, w intencjach które noszę w sercu. Resztkami sił błagam, uproś mi Ukochana Maryjo, zmianę mojej krytycznej sytuacji materialnej, o wygraną o ktorą proszę, o wyjście z depresji, w której jestem. Błagam o to, bym odnalazła swoje miejsce na świecie, abym wiedziała gdzie pójść, co robić dalej w życiu. O znalezienie pracy, ktora będzie mnie rozwijać i przynosić owoce. O opiekę nade mną i moimi dziećmi, o cierpliwość, wytrwanie w trudnych chwilach, o dobrą miłość. Dziękuję za wszelkie, dotychczasowe, Twoje łaski Matko Najświętsza, za to że jesteś ze mną. Amen. Jezu Ufam Tobie!
Ludmiła
 

Świeca trzydziestodniowa
Matuchno proszę o wstawiennictwo u Naszego Pana Jezusa Chrystusa o uleczenie chorej nogi naszego syna. Oraz o przymnożenie nam wiary. Pragniemy także modlić się za wszystkich zmarłych aby nasz wieczny Ojciec wszystkim ludziom dał życie wieczne
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
modlę się w intencji mojego synka Kacpra, żeby wyrósł na mądrego, uczciwego człowieka, a także za pomyślne rozwiązanie moich spraw rodzinnych.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Matko Fatimska , błagam Ciebie o uratowanie mojego rozpadającego się małżeństwa. Proszę Ciebie też o wstawiennictwo u Twojego Syna Jezusa Chrystusa , aby sprawił cud zesłania powrotu miłości i wierności w moim małżeństwie.Mateńko ukochana przytul do swojego serca wraz z Twoim Synem moją rodzinę. Jurek
Jerzy
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za Mnie i moją dziewczyne Ele
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla mamy.
Ilona
 

Świeca trzydziestodniowa
Moja Matko, Ty ktora otwierasz swoje serce dla dzieci , które pragną Twojego wstawiennictwa w Królestwie Twojego Syna Jezusa Chrystusa, Ty Matko ofiarowałaś Bogu Swoje Serce, Miłość i Ciało, wydając na Świat Syna Bożego JEZUSA CHRYSTUSA. Ufam Matko, że Twój Syn nie wzgardzi Twoją modlitwą i dlatego z całego serca proszę Cię przedstaw Bogu moje intencje. Proszę Cię Matko o modlitwę abym JA JOANNA spotkała MIŁOŚĆ swojego życia, Mężczyznę na którego czekam i pragnę odwzajemniać jego miłość, proszę abym spotkała na swojej drodze Ludzi ANIOŁÓW, którzy pomogą mi znaleźć dobrą i satysfakcjonującą mnie pracę, abym odniosła sukces zawodowy, Proszę też o zdrowie, radość i szczęście które zagości w moim życiu każdego dnia. Aby wszechmogący Bóg błogosławił mnie we wszystkich moich przedsięwzięciach.Dziękuję Ci Jezu Chryste za wszystko o co Cię proszę, bo ufam, że otrzymam to od Ciebie, Dziękuję Ci Matko Boża, Matko pięknej miłości. Błogosław Panie Boże wszystkim bratnim duszom, które będą modliły się w przedstawionej intencji. ŻYCZĘ Z CAŁEGO SERCA WSZELICH BŁOGOSŁAWIEŃSTW. DZIĘKUJĘ JOANNA.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża,Tobie poświęcam kierowanie moim zyciem. Prosze Cię o łaski potrzebne w wykonywaniu mojego zawodu- organisty. Daj bym prowadząc Lud Boży podczas Mszy Świętej i innych nabożeństw, uświęcał Go swoim śpiewem i grą a przy tym przybliżał do Królestwa Bożego.
Grzegorz
 

Świeca trzydziestodniowa
za duszę mojego taty wojciecha oraz abym znalazła dobrą pracę
Patrycja
 

Świeca trzydziestodniowa
zeby moje dzieciaczki zawsze byly zdrowe i szczesliwe oraz chciałabym żeby mi sie udało wyjsc na prosta z mieszkaniem i żeby moje dzieciaczki juz nigdy wiecej nie doswiadczyły przemocy domowej której doznały z moim mężem a pózniej z konkubentem.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę Cię o zdrowie i o życie wieczne po smierci
IWONA
 

Świeca wieczysta
Matko Boża proszę o łaskę pokoju na świecie.Proszę o zdrowie i rozum dla moich dzieci i dla nas rodziców . Proszę o łaskę abyśmy razem z mężem skończyli szkołe abyśmy mieli pracę . O łaskę abyśmy wychowali nasze dzieci i dali im dobre wychowanie i wykształcenie. Dziękuję Ci Matko Boża za moją kochaną rodzinę . Z Panem Bogiem Anna Ch.
Anna
 

Świeca wieczysta
Ukochana Nasza Matko, Twojej opiece a przez Twoje wstawiennictwo również Twego Syna Jezusa Chrystusa polecam mojego brata ŁUKASZA i proszę o łaskę uzdrowienia z choroby alkoholowej oraz o jego nawrócenie, aby otworzył swoje serce dla Boga, aby ufał Bogu i czcił Go z wielką miłością. Dziękuję Ci Matko, dziękuje Ci Wszechmogący Boże odmień życie moje brata, spraw aby było, radosne, szczęśliwe, aby Matka Pięknej Miłości obdarzyła Go swoją miłością a na swojej drodze, żeby spotkał wspanała Kobietę, która odwzajemni, jego milość. Bóg zapłać za modlitwę, niech Bóg błogosławi każdej osobie, która będzie modliła sie za mojego brata ŁUKASZA. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ JOANNA.
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
błagam gorąco za moją córkę Anię, aby nawróciła się, zerwała ze złym towarzystwem,uwolniła się od nałogu palenia, przestała kłamać i żeby zdała do następnej klasy Bóg zapłać
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
O dar rodzicielstwa dla Ani i Marcina
Anna i Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża dziękuję za moją rodzinę, za wszelkie łaski, którymi nas obdarzyłaś. Proszę o zdrowie dla mojej rodziny , a dla mnie o siły do pracy.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
O pomyślne zdanie egzaminów maturalnych dla Oli, Karoliny, Kingi oraz wszystkich maturzystów. Oraz o swiatło Ducha Świętego na poniedziałkowych egzaminie z biologii oraz na egzaminach ustnych z angielskiego i polskiego.
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moją babcie, która jest chora na raka oraz za naszą rodzinę abyśmy byli dla niej wsparciem.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mnie abym nie raniła innych ludzi ale była dla nich wsparciem i prawdziwym przyjacielem. Abym spotkała prawdziwych przyjaciół. Nie ulegała lenistwu i nie marnowała czasu na komputer ale znalazła czas na modlitwę i Mszę św.
Magda
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę abym pogodziła pracę ze szkołą i obowiązkami ksmu i czerpała ze wszystkiego radość i satysfakcję.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska miej pod swoja opieką Łukasza i pomóż mu zdać dobrze maturę.
Dorota
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie od wszystkich lęków, zazdrości, nieczystych myśli, uprzedzeń do innych ludzi i podejrzliwości.
Magdalena
 

Świeca wieczysta
Maryjo chciałabym prosić Cię z ufnością i miłością o miłość mojego życia przyszłego męża
Katarzyna
 

Świeca wieczysta
Mateńko Najukochańsza dziękuję Ci za opiekę nad cała moją rodziną i proszę uproś dla mnie dar modlitwy,dobrego męża,nawrócenie wszystkich z mojej rodziny i przyjaciół.Niech Duch Św. wraz z Tobą Najlepsza Mamo prowadzi nas do Jezusa.Naucz mnie dziecięcej ufności.Kocham Ciebie .Mniej w opiece nas wszystkich i naszą Ojczyznę ,której od wieków jesteś Królową. :) Renata
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mojego tatę Janusza o łaskę uwolnienia od alkoholizmu,nawrócenia i znalezienia dobrej pracy. Proszę także o łaskę zdrowia dla babci Zosi, łaskę uwolnienia i nawrócenia dla Sławka i jego dzieci.
Wioleta
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za opiekę Matki Najświętszej, za wszystkie łaski jakie otrzymaliśmy za Jej pośrednictwem za dar miłości w naszym małżeństwie. Dziś proszę o świętość życia dla moich dzieci za nasze małżeństwo o wytrwanie w ciężkich próbach naszej wierności i miłości małżeńskiej. Oddaję Ci Matko Najświętsza życie swoje i moich najbliższych. Tobie ufam i Tobie zawierzam wszystko.
Zygmunt
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze cie Matko boza o zdrowie w rodzinie o wyjscie z dlugow abym umial jakos z nimi sobie poradzic Oraz o znalezienie pracy dla mnie i szwagra. Tylko w tobie moja nadzieja Tylko tobie ufam tak jak ufal ci swiety jan pawel 2 dziekuje ze do tej pory zawsze mi pimagasz i mnie wyslychujesz Za wszystkie laski ktore splywaja na cala moja rodzine.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
By Bóg połączył drogi życiowe Michała i Joanny
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateńko Najukochańsza błagam Cię o pomoc i wstawiennictwo u Twojego Syna Jezusa Chrystusa w sprawie moich kłopotów finansowych.Proszę,abym mogła spłacić komorników i utrzymać mieszkanie dla mojej rodziny.Sama nie dam rady.Już wiecej nie mogę pracować ,bo i tak całymi dniami przesiaduję w pracy , a wszystko zabierają komornicy. Pomóż też moim dzieciom ,żeby ich problemy małżeńskie się skończyły , a synowa nie miała problemów z alkoholem , Niech kocha bardziej swoją córcię a moją ukochaną wnusię Oleńkę , mój mąż był zdrowy.Błagam bo tylko w Tobie nadzieja. Urszula
Urszula
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Matko Przenajswietsza, pokornie prosze o Swiatlo Ducha Swietego dla moich dzieci i najblizszych. O laske zywej wiary prosi matka
Marianna
 

Świeca trzydziestodniowa
DZiękuję za opiekę Matki Najświętszej, za wszystkie łaski jakie otrzymaliśmy za Jej pośrednictwem za dar miłości w naszym małżeństwie. Dziś proszę o świętość zycia dla moich dzieci za nasze małżeństwo o wytwranie w ciężkich próbach naszej wierności i miłości małżeńskiej. Oddaję Ci Matko Najświętsza życie swoje i moich najbliższych. Tobie ufam i Tobie zawierzam wszystko.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Matko znasz moje serce,obawy,trudności więc proszę raz kolejny o wstawiennictwo przed Ojcem by wszelkie cierpienie załamania umacniały mnie w wierze a nie oddalały od niej. Proszę o Cię Matko Kochana o dar nawrócenia, uwolnienia od wszelkiego zła w rodzinie ze strony mojego męża jak i mojej. Proszę Cię otocz szczególną łaską każdą z Sióstr jak i wszystkich osób które za nami się u Ciebie i Ojca wstawią.
EJ
 

Świeca trzydziestodniowa
PROSZĘ MATKĘ BOŻĄ O ZDROWIE DLA RODZICÓW,O ULECZENIE MNIE Z DEPRESJI,ORAZ O SZCZĘŚCIE I SPOKOJ W DOMU, DZIĘKUJĘ ZA DOTYCHCZASOWE ŁASKI.
Aleksandra
 

Świeca trzydziestodniowa
Modlę się o nawrócenie narodu polskiego. Jedność kościoła Chrystusowego, o rozpoznanie drogi życiowej dla moich córek Ewy i Oli,o pracę i jeżeli taka wola Pana naszego Jezusa Chrystusa o dobrych mężów dla nich. O pracę dla żony Beaty i siebie, o dobre, gorliwe wypełnianie woli Bożej w codziennym życiu, o miłosierdzie dla całej mojej rodziny.
Zbigniew
 

Świeca trzydziestodniowa
Módlmy się za tych, za których nie ma się kto modlić. Wokół nas jest tylu ludzi, którzy potrzebują naszej modlitwy i tak wielu, których już nie ma obok.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Najdroższa Matko Fatimska pragnę podziękować Ci za otrzymane już łaski. Jednak mam jeszcze jedną prosbę nawróć u mojego syna Krzsztofa utraconą wiarę,jest bardzo chory,proszę o łaskę zdrowia . zbolała matka Bogu
Jolanta
 

Świeca wieczysta
Wintencji mojej rodziny.Za moje dzieci wnuki.Podziekowanie za wszystkie laski jakie otrzymujemy O zdrowie i blogoslawienstwo.Dar zycia i dar wiary.Szczesliwe rozwiazanie dla synowej.Laske uzdrowienia dla siostry Janiny
Jozefa
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Królowo Polski, wraz ze św. Stanisławem, Patronem dzisiejszej uroczystości i Patronem Polski, upraszaj i zapewniaj nam wszystkim w Polsce to, co przed laty zostało nam obiecane w orędziach danych Annie Dąmbskiej (książka \"Boże wychowanie\" wydana przez Wydawnictwo WAM Księży Jezuitów - w czterech tomach), a mianowicie że SYTUACJA W NASZYM KRAJU BĘDZIE SIĘ POWOLI NORMOWAŁA. Proszę także o opiekę św. Stanisława - jako drugiego Patrona mojego taty od jego Chrztu - nad moim tatą we wszystkich jego potrzebach, doczesnych i duchowych, tak aby nie skalał niegodnie szaty swojego Chrztu aż na wieki wieków. Amen.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Blagam o pomoc dla mnie i moich dzieci.
jolanta
 

Świeca trzydziestodniowa
proszę aby Matka Boża wstawiła się za mną do Boga aby poprawił się stan mojego zdrowia aby wróciła władza w nogach
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Matki Bożej
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię za wszystkich uczestników rekolekcji oraz za prowadzących rekolekcje w naszej w naszej wspólnocie w dniach 9-11 maja, o dobre owoce, bezpieczny pomyślny przebieg, a nade wszystko proszę Cię o zgodę w naszej Wspólnocie, by zadra, która teraz tak głęboko tkwi została usunięta, by osoby zwaśnione zrozumiały, że tylko w jedności mamy siłę i możemy ewangelizować. Przybytku Ducha Świętego módl się za nami.
Kasia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o czystość dla mnie i mojej dziewczyny. O rozpoznanie i zrozumienie drogi którą nam wytyczył Bóg. O Miłość Nadzieję i Wiarę dla mnie i Justyny.
Marek
 

Świeca wieczysta
prosze o modlitwe za moja rodzine,za udana operacje i powrot do zdrowia corki niepelnosprawnej,za zdrowie i szczescie moje rodziny oraz opieke i blogoslawienstwo boze.
Alicja
 

Świeca wieczysta
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Krystyny i Bronisława Gągorowskich, o łaski potrzebne w życiu i o światło Ducha Świętego.
Marzena
 

Świeca wieczysta
O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marzeny oraz o światło Ducha Świętego na każdy dzień życia
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za mnie, zebym zadala prawo jazdy i o zdrowie dla mamy.
Katarzyna
 

Świeca wieczysta
Blagam o modlitwę za mnie - wdowe i moja rodzine dzieci wnuki a szczególnie o wnuka który w najblizsza niedziele idzie do pierwszej komuni sw o to by matuchna prowadzila go jasna droga do syna By mateczka miała w swojej opiece reszte wnukow Marcelka Rafalka Szymona Wojtusia Danielka Kubusia który na dniach ma ogladac nasz swiat ma się narodzić PROSZE O MADROSC ZROZUMIENIE MILOSC dla każdego człowieka PROSZE O DAROWANIE WIN MOJEJ RODZINIE I MNIE ZA WSZYSTKIE BLEDY ZYCIA ZA UPADKI BY Mateczka pomogla nam się zawsze podnieść bo tu tak ciężko zyc w dzisiejszych czasach biegania za pieniędzmi i przyjemnościami BLAGAM O ROZWODNIKOW - by wracali do swoich rodzin naprawiali bledy zycia tak by dzieci za nie nie płacili by samotnie wychowujące dzieci znajdowaly w swoich dzieciach sile i szczęście BY DZIECI ICH UMIALY KOCHAC SWOICH RODZICOW O MATENKO WES NAS POD SWOJA OBRONE GDZIEKOLWIEK JESTESMY NIE POZWOL BY ZLO NAM SIE PODOBALO CZY CHCIALO POJMAC Matenko wzmacniaj mnie spraw by zlo wyzadzone mi przez innych nie bolało
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO BOŻA dziękuję CI za to że zawsze pomagasz naszej rodzinie choć wcale na to nie zasługujemy , przepraszam za wszystkie nasze złości, proszę wstawiaj się za nami u Swego SYNA abyśmy byli dobrymi ludżmi ,nie ulegli wypadkom, chorobom, nieszczęściom, kataklizmom, żeby mój syn Tomek zaliczył sesję i oby udało mu się pokonać otyłość !
Arleta
 

Świeca wieczysta
Matko Boża dziękuje Ci za opiekę nad moją rodziną i proszę cie o pomoc żeby mój mąż znalazł pracę, powierzam siebie moją rodzinę pod opiekę Matki Boskiej Fatimskiej
Wioleta
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Boża proszę Cię miej w opiece Tate jesli jest to zgodne z Wolą Bożą pozwól zachować pracę Tacie.
Kinga
 

Świeca trzydziestodniowa
proszę o modlitwe za zdrowie mojego ukochanego TATUSIA który walczy z rakiem BÓG ZAPŁAĆ ANETA
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
O boże Błogosławieństwo dla rodziny i wytrwanie w dobrych postanowieniach dla Ali.
Alicja
 

Świeca trzydziestodniowa
PANIE JEZU PROSZĘ O ROZWIĄZANIE PROBLEMÓW MAŁŻEŃSKICH ABYŚ POKAZAŁ MI DROGĘ KTÓRĄ MAM KROCZYC
Wanda
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże , przedewszystkim dziękuję Mateczce za opiekę i prowadzenie przez życie razem z Nią .Proszę Mateczkę przez wojego syna o ciągłą opiekę i wybeczenie kiedy Ją obrarza moja rodzina.Bóg Zapłać
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę,pomóż mi odzyskać dawny spokój i harmonie. Pozwól mojej rodzinie podnieść się z długów i stanąć na nogi.
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
Prośba o jak najszybsze znalezienie pracy i możliwość pójścia na swój własny kąt. Z góry Bóg Zapłać !
Małgosia
 

Świeca wieczysta
Błagajmy o łaskę zdrowia dla siebie i bliskich, o szczęście w domu nawrócenie męża, który utracił wiarę,zatracił się w nałogu oraz o szczęśliwe narodzenie dziecka
Edyta
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze Najdrozsza Mateczke o zdrowie dla mnie i stala prace, prosze o Laski Boze dla moich dzieci i rodzicow oraz siostry i dla mojej pryjaciolki Joanny z synem. Prosze dla wszystkich o ich zdrowie, aby sie pozbyli nalogow i nawrocili sie. Andrzej Jusianiec
Andrzej
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia mojego męża Zbigniewa,o pracę dla mojej córki i potrzebne łaski dla moich najbliższych.
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencji szczesliwego pobytu tu gdzie teraz jestem, o dobrego męża, mądrość w wyborze i swiatło Boze we wszelkich moich poczynaniach, o spokoj emocji,rozeznanie co mam dalej robic,gdzie szukac pracy stalej,dobrze platnej. prowadz mnie Matko rozumiejaca i wspolczujaca. prosze tez o mozliwosc odwiedzenia tutaj kosciola,gdzie czczona jest sw. Rita oraz blogoslawiona Miriam od Jezusa Ukrzyzowanego amen donata
Donata
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie dla Szymonka i Mateusza i Kamili oraz mamy i w podziękowaniu za otrzymane laski
ewa
 

Świeca siedmiodniowa
o poczucie szczęścia i sensu w życiu...
Karol
 

Świeca trzydziestodniowa
O dobrą żonę.
Patryk
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji kapłanów z mojej Parafii, o wszelkie łaski i charyzmaty potrzebne do ewangelizacji i pomocy ludziom, o Ducha Świętego, który przez ich czyny i głoszone słowo rozpali całą Parafię.
Dominika
 

Świeca wieczysta
za duszę Śp. mojej żony Bożenki Sochackiej, aby żyła w niebie życiem wiecznym w chwale Ojca,Syna i Ducha Świętego oraz za pokrewieństwo z obu stron zmarłych i żyjących
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
znalezienie pracy i umocnienie wiary
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża proszę Cię o to, aby moja mama Janina odnalzała spokój ducha i zaczęła normalnie żyć po śmierci taty. Zaopiekuj się nią i pomóż jej wyzbyć się żalu. Proszę Cię o to, aby śp. Władysław B. otrzymał nagrodę życia wiecznego. Proszę Cię także o to, abym znalazła lepiej płatną pracę i wykończyła dom. Jednocześnie dziękuję za wszystko co otrzymałam, za wspaniałą córeczkę, za zdrowie, za kochającego męża.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moją koleżankę Natalkę, która wczoraj poroniła, a jutro ma planowany zabieg. Niech Bóg ma ją w opiece...
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mojego tatę Tadeusza, o łaskę nawrócenia
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZĘ O MODLITWĘ O ZDROWIE I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA CAŁEJ RODZINY.SPRAW MARYJO ABYŚMY SPEŁNILI SWOJE ZYCIOWE MARZENIA.KRZYSZTOF Z RODZINĄ.PROSZĘ TEŻ O MODLITWĘ O ZDROWIE ZA TEŚCIA STANISŁAWA ORAZ O ZDROWIE DLA PRZYJACIELA ROBERTA.
JOANNA I KRZYSZTOF
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencji uratowania malzenstwa z Katarzyny i Tomasza by zrodzilo sie glebokie uczucie szacunek i zaufanie.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Ciebie wyproś mojej Mamie Mariannie,mojej Siostrze Teresie,mojemu Bratu Zbigniewowi, mojemu siostrzeńcowi Ryszardowi, moim córkom Agnieszce i Dorocie i dla mnie Barbary,abyśmy byli zdrowi,mogli normalnie bez bólu chodzić, spraw poprzez modlitwę, aby wszystko nam się szczęśliwie układało.Miej naszą rodzinę zawsze pod swoją opieką.Wspieraj naszą całą rodzinę.Proszę pomagaj nam i mojej całej rodzinie i błogosław nas każdego dnia.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno najsłodsza pełna miłości proszę Cię aby mój syn dokonał dobrego wyboru szkoły o pracę dla mnie oraz o błogosławieństwo na każdy dzień dla całej naszej rodziny . Amen
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o modlitwę w intecji zdrowia psychicznego mojego ojca, aby nie pił i był zdrowy psychicznie
Magda
 

Świeca siedmiodniowa
W intencjach Bogu wiadomych
Karol
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę Cie o zdrowie, pracę i wszelkie potrzebne łaski dla moich najbliższych i dla mnie.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za Irene o jej uzdrowienie z nowotworu, oraz za Łukasza W aby szczerze ze mna porozmawiał i dal nam szanse stworznia związku. Gosia
Gosia
 

Świeca trzydziestodniowa
O pomyślność dla naszej hodowli i za wszystkich obecnych i przyszłych właścicieli \"naszych\" kotów.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
O szczęśliwy i mądry rozwój moich dzieci z zachowaniem przykazań bożych i dokonywaniem dobrych wyborów, oraz abym ja umiała je wychować no dobrych i pełnych wiary ludzi i aby nie zaprzepaściły swoich talentów
Agnieszka
 

Świeca wieczysta
Niepokalana Dziewico,Królowo Polski: z najgłębszą ufnością w bezmiar Miłosierdzia Bożego proszę o wstawiennictwo Twoje u Syna Twego: o zdrowie i życie, o łaskę nawrócenia dla mnie, bliskich, wszystkich ludzi ze mną jakkolwiek związanych. Pośredniczko Łask Wszelkich módl się o łaskę dobrej spowiedzi dla nas, o pomyślność Twojego polskiego Królestwa. Wojciech
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji poprawy mojego zdrowia fizycznego i idącej za tym poprawy mojego stanu psychicznego i duchowego. Z góry Bóg zapłać za modlitwę! Tomek
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu, chcę Cię poznać. Chcę, abyś wszedł w moje życie. Dziękuję, że umarłeś na krzyżu za mój grzech, abym mogła doświadczyć pełni Twojego przebaczenia i akceptacji. Tylko Ty możesz uzdolnić mnie do przemiany w taką osobę, jaką mam być zgodnie z Twoim zamysłem. Dziękuję Ci za to, że mi przebaczyłeś i że dajesz mi życie wieczne z Bogiem. Powierzam Ci swoje życie. Proszę, uczyń z nim, co zechcesz. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
w intencji zakończenia znajomości Piotra z Agnieszką i jego złego wpływu na nią, oraz namawiania do bardzo złych uczynków. Pomóż Matko Fatimska uchroń Agnieszkę przed tym człowiekiem-Piotrem, aby zostawił ją w spokoju. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę dla mojej córki Agnieszki, aby szczęśliwie zdała wszystkie egzaminy. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę dla mojej córki Doroty, aby szczęśliwie zdała wszystkie egzaminy. Amen.
Barbara
 

Świeca wieczysta
Proszę o nieustanną modlitwę Kochane SIOSTRY zakonne, szczególnie S. Halinkę Kazimierczak za moje zdrowie, dziękując za łaski zesłane przez MARYJĘ, które za mało doceniam, za przyjaciela, który ciągle tkwi w nałogu, a nie zdaje sobie z tego sprawy. Proszę również, za wstawiennictwem Św. Ojca Jana Pawła II o cierpliwość dla mnie, o ukojenie moich nerwów. Przeszłam w życiu bardzo wiele, mimo, że mam tylko 57 lat, pragnę by moje cierpienie już się skończyło...... Za wszystko serdecznie dziękuję.
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o modlitwę w sprawie zachowania integralności, nienaruszalności i trwałości Lasów Państwowych.Ratuj Lasy Państwowe. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza proszę uwolnij moją całą rodzinę od zła klątwy pod każdą postacią jakie zostało na nas rzucone i rzucane. Spraw, aby to zło straciło swoją moc na zawsze w imię Jezusa Chrystusa. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska za Twoim wstawiennictwem uproś łaski dla mojej całej rodziny oraz zachowaj ją w zdrowiu i dostatku,, a żeby nie brakowało nam chleba powszedniego... Spraw aby moje córki założyły szczęśliwe rodziny otrzymały dobrych mężów-o miłosiernych sercach, żeby to była prawdziwa bezinteresowna,uczciwa miłość i przyjaźń na całe życie.Daj im światłość umysłu oraz dary Ducha Świętego Święta Mario - Matko Boga módl się za Nami grzesznymi. Amen
Barbara
 

1 |
...
 106 |
 107 |
 108 |
 109 |
 110 |
 111 |
 112 |
 113 |
 114 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2014