Świeca siedmiodniowa
Matko Boska, proszę Cię by w mojej rodzinie zapanowała zgoda i pokój. Proszę Cię też o siłę dla mamy.
Magda
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie Jerzego, Małgorzaty i Bartosza.
Bartosz
 

Świeca siedmiodniowa
o uzdrowienie Agnieszki z choroby nowotworowej
Agnieszka
 

Świeca wieczysta
Za duszę mojego najukochańszego taty Grzegorza, który niedawno odszedł do Pana, aby zaznała spokoju, szczęścia i życia wiecznego razem z wszystkimi świętymi w Niebie. Amen.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Maryjo proszę o uzdrowienie mojej rodziny o miłość,wybaczenie,zdrowie i wyzbycie się żalu i złości,proszę o zdrowie i pomoc dla mnie bo nie radzę sobie ze swoimi emocjami,lękiem.Proszę Matkę o pomoc w wyzbyciu się złych namiętności,o uwolnienie z zazdrości,zawiści,lenistwa,pogardy,pychy ,proszę o pomoc w otwarciu się na miłość szacunek do rodziców i ludzi.
Elwira
 

Świeca wieczysta
Bardzo proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę. O zdrowie dla moich dzieci, aby były bezpieczne, o pieniądze na życie aby zawsze były. Proszę o Boże błogosławieństwo, o łaski dla mnie i mojej rodziny.Szczęść Boże. Bogna
Bogna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o ocalenie i uzdrowienie małżeństwa Agnieszki i Dawida.Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę za mojego sąsiada Damiana Wojciechowskiego, który uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu i obecnie jest w śpiączce, aby odzyskał zdrowie i pełnię sił.
Malwina
 

Świeca siedmiodniowa
W podziękowaniu za dar zdrowia i codzienną Bożą opiekę oraz o zdaną poprawę matury dla mojej Dziewczyny i błogosławieństwo dla Nas.
Kamil
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Panu Bogu za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o pojednanie mamy i brata.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże dziękuję z całego serca za dary, o które prosiłam i już otrzymałam. Zapalam moją świecę w intencji mojego pozytywnego zdania egzaminu na PJ., pomyślnego rozwiązania problemów mojej mamy, zdrowia dla mojej babci i dzieci oraz abym była obdarzana miłością i mogła ją dawać. Amen
Marta
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla całej mojej rodziny. Jadwiga
Jadwiga
 

Świeca trzydziestodniowa
Intencja dziękczynna.Z wdzięcznością:za dar życia i Zbawienia.Dziękuję Ci,Ojcze Niebieski,za to,że jesteśmy Twoimi przybranymi dziećmi w Jezusie Chrystusie.Dziękuję Ci Ojcze,za to,że nas kochasz-za Twoją Miłość,za to,że nas stworzyłeś.Dziękuję,za Matkę Boża-Naszą Królową-Królową Rodzin i Pokoju!Dziękuję,za Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego.Dziękuję,za miłość i miłosierdzie Boże.Dziękuję za rodziców,dziękuję za wszystkich członków mojej rodziny (moich i ze strony męża)od początku czasów (tak żywych,jak i zmarłych),dziękuję,za mojego męża-moje małżeństwo,dziękuję za moją rodzinę,dziękuję,za córkę-dar macierzyństwa,dziękuję,za zdrowie moje i mojej rodziny.Dziękuję,za wszystkie otrzymane dary,łaski Boże i talenty moje i mojej rodziny.Dziękuję,za dar pracy dla męża i dla mnie,dziękuję,za dar finansów-wszystkie środki materialne,które posiadamy.Dziękuję,za naszą - mojej rodziny:przeszłość,teraźniejszość i przyszłość,którą zawierzam Bożemu Miłosierdziu.Dziękuję,za wszystkich ludzi,których stawiasz Panie Boże na naszej drodze - mojej rodziny.Dziękuję,Panie Boże,za wszystkie trudności i problemy,które mnie uczą i wzmacniają,że zawsze powinniśmy liczyć na Ciebie,a nie na siebie.Dziękuję,za dar przebaczenia,dziękuję,za ustanowione Sakramenty Święte,dziękuję,za Kościół Św. i całe duchowieństwo.Dziękuję,za dar domu zbudowanego na skale!Dziękuję,za wszystko w pokorze serca!!!DZIĘKUJĘ!!!PRZEPRASZAM I DZIĘKUJĘ!DZIĘKUJĘ CI MATKO BOŻA,za Twoje przemożne wstawiennictwo za nami-moją rodziną,przed Tronem Najwyższego!!!Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Najukochańsza Matko Boża Fatimska w imię Twojego syna Jezusa Chrystusa proszę pomóż mi wyjść z długów i zacząć godnie żyć.
Agata
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Najświętsza proszę o obronę przed zagrażającemu mnie, mojej żonie i córce nieszczęściu. Dziękuję za trzymane łaski i opiekę. Zenon
Zenon
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Najświętsza proszę o obronę przed zagrażającemu mnie, mojej żonie i córce nieszczęściu. Dziękuję za trzymane łaski i opiekę. Zenon
Zenon
 

Świeca siedmiodniowa
O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla całej rodziny oraz o wytrwanie w powołaniu zakonnym dla br.Adama
Tadeusz
 

Świeca siedmiodniowa
O dary Ducha Świętego dla moich dzieci Jarosława,Magdaleny i Pawła.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko, chciałbym Cię serdecznie przeprosić za wszystkie moje grzechy i zaniedbania wobec Boga i bliźnich. Dziękuję Ci za wszystkie Łaski, którymi mnie obdarzasz. Chciałbym Cię także pokornie prosić w następujących intencjach: - za Magdalenę, którą kocham ze wszystkich sił i z którą nie mogę być przez co bardzo cierpię; - za zdrowie dla mojego ojca, aby mógł on cieszyć się życiem przez długi czas; - za zgodę w mojej rodzinie; - za wszystkich moich znajomych i przyjaciół; - za zmarłych z mojej rodziny; - za pokój na świecie; - za naszą Ojczyznę, Polskę, by była mądrze rządzona i by ludziom żyło się w niej dobrze; - za papieża Benedykta oraz papieża Franciszka, aby Bóg obdarzył ich potrzebnymi Łaskami; - za Kościół Święty, aby niestrudzenie głosił Ewangelię na całym świecie; - i za mnie, za wszystkie moje sprawy. Obdarz mnie również Łaską konieczną do dalszego pisania doktoratu. Królowo Pokoju, módl się za nami. Paweł
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pozytywną decyzję dla mnie w wiadomej sprawie .ewa
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe o zdrowie blogoslawienstwo Boze opieke Matki Bozej i Dworu Niebieskiego w intencji mojego malzenstwa i rodziny-Jezu Ufam Tobie!
Anita
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę o wiarę nadzieje i miłośc dla mnie i moich bliskich o pracę o którą zabiegam dla mnie
Lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
Mario proszę Cię o strumień Twojej łaski, którym i tak wielokrotnie mnie obdarowywałaś. Pomóż mi znaleźć sobie godnego chłopaka, mężczyznę na całe życie, niech to będzie w końcu ten jedyny, niech pomoże mi nieść trudy tego życia. Proszę również o to, aby kontakt z nowo poznanym Pawłem nigdy nie zgasł, wpłyń również na niego. Amen.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mateńko Fatimska, błagam o wstawiennictwo o zdrowie moich ukochanych dzieci, wnuków i nasze, ulecz całkowicie moją córeczkę z wiadomej Ci choroby. Chroń nas wszystkich zawsze i wszędzie od złych mocy, chorób i złych ludzi. Dziękuję za otrzymane łaski. Dopomóż aby córka nasza ukochana wróciła do nas z dzieckiem, błagamy wszyscy.
g
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mnie i mojego chłopaka o czystość dla nas, a także o jedność i wiarę dla całej mojej rodziny, a zwłaszcza rodziców.
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie dla mojego taty Henryka Opalach z Jednorożca.urodzony 22.styczeń 1932 r.Proszę o modlitwę Barbara Łukasiak
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O wszystkie potrzebne łaski dla mnie, żony, syna i naszych bliskich.
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Nawrócenie moich dwóch znajomych z lat młodości - bracia Andrzej (62 lata) i Bogdan (69lat). Nie widziałem ich 50 lat, a teraz kiedy się ujawnili i się spotkaliśmy, ich niewiara mną wstrząsnęła. Nie zdając sobie sprawy z tego faktu idą na zatracenie. Sławek Smoliński.
Sławomir
 

Świeca trzydziestodniowa
Za moją rodzinę,dzieci,męża - Maryjo prowadź nas, aby nasze drogi,mimo przeciwności,problemów zawsze prowadziły do Twojego SYNA,a w chwilach radości i pomyślności,nie zapominali,że wszystko mamy od BOGA. Aby nasza wiara była żywa, prawdziwa,abyśmy umieli odczytywać plan BOGA w naszym życiu. MAGDA
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaske wiary dla mnie i dla mojej rodziny, wytrwanie w czystości i zdanie egzaminu
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o nawrócenie mamy, siostry, taty. O uzdrowienie Grzesia M., Kasi J., Hani Dz. Prosze o uwolnienie od pokus, uzależnień, zniewoleń moich dzieci, męża. Proszę o prawdziwe ojcostwo mojego męża. Proszę o radość mojej duszy. Proszę o rozwiązanie trudnej sytuacji w mojej pracy. Prosze o nową lepszą pracę.
Bernadetta
 

Świeca siedmiodniowa
Dziekczynna za uzdrowienie Mateusza z ciężkiej choroby nowotworowej.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Zebym dostal jak najszybciej 10 milionów Euro na moje potrzeby osobiste, malzenskie, rodzinne, oraz na budowe nowego kosciola w Chinach, pod wezwaniem \"Najswietszego Milosiernego Serca Pana Jezusa Zbawiciela i Niepokalanego Serca Maryi Mamy Jezusowej\". Oraz o dobra i tania naprawe mojego samochodu. O blogoslawienstwo dobrego malzenstwa dla mnie.
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boza prosimy przezs Twoje wstawiennictwo o pomoic w naglacych sprawam natury finansowej , zdrowotenje a tez laski wyprosezenia dla syna. Chodzi o nawrocenie i calkowiete zaufanie i zejscie z grzesznej drogi sprawiacej bol znajomum czy tez samemu sobie. Co u czlowieka jest nie mozliwe to u Boga wszystko za Twoim wstawiennictwem wysluchaniu nbaszych prosb. jednoczesmnie dziekujemy za radosci , smutki , osiagniecie niespelnione marzenia, bo we wszyskim jest jaki cel i laska. Porosimy o madrosci wyborcow w kraju w ktorym mieszkamy ale i tez w nadchodzacych wyborach naszej Ojczyzny Polski i rozslawianie juej dobrego imienia w Swiecie , poboznascia miloscia do Boga i Bliznich. Pragne tez podziekowac o Prezydenta danego Polsce otaczajac go opieka przed napasicia zlych ludzi czy tez knujacy intrygi. Prosze z moja malzonka Maja aby nasza wiara byla silniejsza z ufnoscia i Twoim wsparciem przezwyciezaniu trudnosci teraz i zawsze a szczegolnie te bardzo Tobie znane i ciagnace sie latami. Porsze o zdrowie mojego brata Slawomira jak jego synow laske nawrocenia i milosci w rodzinie wiernie sluzenia Bogu teraz i zawsze. Modlimy sie do Cibie Matko i rqacz nie gardzic naszymi prosbami i niech Ci Ukochana Matko spodoba sie nam pomoc i bronic szczegolnie przed atakami zlego odwieczengo wroga czlowieka jakim jestszatan i demony niszczace weiz i odrywajace ludzi od Boga. O Pani Nasza, Oredowniczko Nasza, Posredniczko Nasza z Synem Swoim nas pojednaj Synowi Swojemu nas polecaj swojemu synowi nas oddawaj. Niech Bedzie Pochwalony Jezus Chrystu prawdziwy Bog, Czlowiek. Niech Bedzie Pochwalona Maryja Zawsze Dziewica teraz i Na Wieki Wiekow. Amen
Ryszard & Maja
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o dobrą pracę oraz pukladanie mojego życia uczuciowego. Oraz o pracę w księgowości dla mojego brata Wojtak.Szczęść Boże Gosia.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
o znalezienie pracy i ułożenie sobie życia...
Piotr
 

Świeca wieczysta
Panie Boże błagam pokornie przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej o łaskę nieba dla moich rodziców, proszę o dobrą prace, wyjątkową żonę abyś my obydwoje pracowali aby nam się dobrze w życiu powodziło, proszę cię panie o potomstwo , proszę abym nigdy nie zapomniał o modlitwie różańcowej, proszę o łaskę miłosierdzia w godzinie śmierci ? proszę o łaskę nieba. Mirek
Mirosław
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Pana Boga o uzdrowienie mojej córki Moniki z guza trzonu macicy
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mnie i mojej rodziny oraz o nawrócenie Karola,który utracił wiarę.
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za wszystkie łaski najświętsza Maryjo. Proszę o lepszą pracę , abym ulżył swojej żonie. Proszę o dar wiary dla moich dzieci Anetki i Gosi.
Dariusz
 

Świeca wieczysta
Za Kościół Święty i jego kapłanów.
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Za Magdalenę i Tomasza oraz ich zagrożone Dzieciątko.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko Fatimska, proszę Cię o wolność dla mojego Ukochanego, o jego uzdrowienie i nawrócenie.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Za uwolnienie ze złych duchów mojego brata, nienawiści, oszczerstwa, kradzieży i sprawiedliwość
siostra
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mateczko, tak bardzo Cię proszę o dotyk finansowy, rozwiązanie trudnych spraw, odpoczynek i dobrego, świętego męża. Ty wiesz jakiego. Dziękuję.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Pokornie proszę o dar potomstwa.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji 10-letniej Julitki Plich, która jest w czasie chemioterapii, o łaskę zdrowia, Boże Błogosławieństwo i opieke Matki Bożej.
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie z nałogu i jego skutków duchowych, psychicznych i cielesnych za wstawiennictwem NMP Niepokalanej.
Szymon
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagajmy o przebaczenie grzechu pijaństwa w naszym narodzie, zwłaszcza w miesiącu maryjnym- sierpniu.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie Krzysztofa z Ciężkowic z paraliżowanego po upadku z dachu
Tadeusz
 

Świeca siedmiodniowa
O Nawrócenie Rosji, Chin, Korei Północnej , pomoc dla Włoch oraz Polski! Odmień serca ludzkie , aby zrozumiano czym jest Dobro Boże i Miłość Prawdziwa . Dość nienawiści, agresywności i znęcania się nad stworzeniem ludzkim-Matko Boża zgnieć swoją stopą bezczelność szatana!
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji uwolnienia mnie od rzuconych na mnie klątw uroków złorzeczeń
Asia
 

Świeca wieczysta
Pokornie proszę o uzdrowienie duszy i ciala dla mnie moich dzieci i mojego meza.
Anna
 

Świeca wieczysta
Matko Boża Fatimska - dziękując za wszystko, proszę Cię za Polskę i o ratunek dla naszej Ojczyzny, w wypełnianiu Woli Bożej. Ratuj proszę Kościół Święty i i obecnych w nim Kapłanów. Ave Maryja.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boza Fatimska proszé o uzdrowienie psychiczne,duchowe i cud uzdrowienia z nowotworu Ewy Szwestowicz,o Dary Swiétego na ten trudny czas.Amen.Maria
Mara
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo, dziękuję Ci że spędziłam w tym roku udane wakacje i mogłam cieszyć obecnością bliskich. Proszę Cię, dopomóż aby nasze wspólne marzenie z mężem się spełniło: abym była w stanie błogosławionym, abym donosiła ciążę i urodziła zdrowe dzieciątko. Proszę o to aby szkolenie na jakie się zapisałam obyło się z moją obecnością, i abym w najbliższym czasie znalazła zatrudnienie.Zadbaj tez o moją mamę.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matkę Bożą Fatimską abym zaliczył testy do policji
Przemysław
 

Świeca siedmiodniowa
Za Agnieszkę Kopka aby wróciła do męża
Przemysław
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwę w intecji weroniki aby została doceniana przez swojego szefa i o potrzebne sily do jej wykonywania
Weronika
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska dziękuję za wszystkie łaski ,które otrzymała Maria Maguder z prośbą o uzdrowienie chorych oczu i dalszą opiekę .Amen.Maria
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Syna.
Leszek
 

Świeca siedmiodniowa
Najukochańsza Maryjo, dziękuję za Twoją nieustającą opiekę i wyproszenie niezliczonej ilości łask u Twego najwspanialszego Syna. Zanoszę do Ciebie prośbę o pomoc dla Magdy i jej męża, aby mogli spełnić swoje powołanie i znaleźli w nim pełnię szczęścia. Niech cud Bożej Miłości dotknie ich tak jak nas. Kocham Cię Maryjo.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
O czystą piękną miłość, pobudzaną przez Ducha, o umiejętność dzielenia się naszą radością i tym co mamy z innymi, aby przede wszystkim działa się Jego wola. Bóg zapłać!
Marta
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska! Dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o rozwiązanie trudnych spraw rodzinnych, zawodowych i finansowych,o zdrowie dla mnie i bliskich, szczególnie mamy, błagam o wyleczenie z chorób i o uzdrowienie duchowe. Proszę również o opiekę, błogosławieństwo i wszystkie potrzebne łaski na każdy dzień dla mnie, mojej rodziny, dla mojego Narzeczonego i Jego bliskich. Miej w swej matczynej trosce także wszystkich zmarłych z naszych rodzin. Czuwaj Maryjo nad naszą przyszłością, abyśmy zawsze umieli podążać Twoją drogą.Prowadź nas o Pani Fatimska za rękę i opiekuj się nami każdego dnia i nocy.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
o miłość Leszka
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Matko wstaw się za moim tatą i bratem. Niech Dobry Bóg doda im sił i pozwoli wyjść z nałogu. Niech będą mieli możliwość cieszyć się odczuwaniem miłości Boga. Matko, wstaw się za moimi dziećmi by rosły w zdrowiu i byśmy znaleźni dobrą osobę, która pomoże nam w opiece nad nimi.
Ola
 

Świeca siedmiodniowa
- O nawrócenie narodu polskiego - o rozpoznanie drogi życiowej dla moich córek, Ewy i Oli, jeżeli jest to droga małżeństwa - o dobrych mężów dla nich - o łaski naszego Pana Jezusa Chrystusa dla mojej żony Beaty w nowej pracy - o łaski i dary ducha Św. dla Zbyszka w codziennym wykonywaniu swoich obowiązków - o jedność kościoła Chrystusowego i łaski dla duchowieństwa w Polsce.
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo prosze o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej skóry na głowie i całej głowy jak równiez zabranie bólu. Bóg zapłać
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
by mojemu parnerowi biznesowemu nie udaly sie zadne wrogie dzialania przeciwko mnie, by udalo sie zrealizowac transakcje bez problemu, bym znalazl dobra prace w ktorej sie bede realizowal i bede mogl odbudowac swoje zycie. za zdrowie dla rodzicow, zdrowie i szczescie dla mojej ukochanej kr oraz bysmy znowu sie polaczyli razem.
przemek
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie dla całej rodziny i bliskich w szczególności za Zofię, Stefana, Jana, Marię i Sylwię. Za zmarłych Józefa, Janinę, Wincentego, Mariannę, Andrzeja, zmarłych z rodziny Sokołowskich, Winiarczyków, Rapkiewiczów, Tutków. O uwolnienie z nałogów Tomasza.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża pomóż mi w mojej pracy i strzeż rodziny mojej.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boza prosze o wszystkie potrzebne Laski dla mnie i moich dzieci o dar macierzynstwa o milosc w rodzinie i zgode o spotkanie i wybaczenie Ty Matko wiesz jakie o zdrowie dla mojej mamy o pomyslne zakonczenie spraw urzedowych o spokuj na swiecie o wieczny odpoczynek za dusze moich najblizszych Dziekuje rowniez za wszystko co mam i co wydarzylo sie w moim zyciu Amen
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za tatę, który popadł w nałóg alkoholowy aby wyleczył się z niego. O zdrowie dla mojej babci i mamy oraz dla całej rodziny, a także dla mojego chłopaka Mateusza żeby na zawsze już pozostał ze mną i aby nikt i nic nas nie rozdzieliło i poróżniło.
Natalia
 

Świeca siedmiodniowa
o zdanie poprawkowej matury.
Tomasz
 

Świeca wieczysta
na początku chciałbym serdecznie podziękować PANNIE MARYI ORAZ PANU BOGU I PANU JEZUSOWI za to że mnie wspierają , pomagają ,wysłuchują i obdarzają mnie wieloma łaskami . Bez nich już dawno bym ze sobą skończył przepraszam za błędy które popełniam i serdecznie proszę o to aby dusze w czyśćcu cierpiące jak najszybciej trafiły do nieba w szczególności moja rodzina bo ufam że jeżeli nie w niebie to tam się właśnie znajduję , o pokój na świecie aby nie było wojny , o nawrócenie grzeszników i wyrwanie ich z nałogów jak i z grzechów błagam również aby SKARBY W NIEBIE wysłuchały mej proś którą jest zgoda na to abym mógł zostać piosenkarzem i zmienił dotychczas swoje życie , bo wysłałem dema do producenta muzycznego i czekam na odpowiedz to by było spełnienie mojego największego marzenia błagam pomóżcie mi skarby za wszystko serdecznie dziękuję i przeprasdzam pozdrawiam Robert Ł.
Robert
 

Świeca trzydziestodniowa
Mam na imię Michał i od wielu lat cierpię na lęk społeczny, choroba ta uniemożliwia mi normalne życie. Rozwiązaniem jest przyjmowanie leków psychotropowych, lub napicie się alkoholu wtedy lęk ustępuje. Obie te metody choć pozwalają funkcjonować w społeczeństwie wyniszczają organizm. Nie wiem już co robić dalej. Gdzie szukać pomocy. Dlatego korzystając z okazji pragnę prosić Was wszystkich o modlitwę za mnie. Modlitwę o uzdrowienie. Błagam Ciebię Matko Boska o wstawiennictwo u Twojego Syna w mej intencji.
Michał
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZE O ZDROWIE I DOBRA WIADOMOSC DOTYCZACA RENY
KATARZYNA
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o zdrowie dla Krzysztofa
Beata
 

Świeca wieczysta
Maryjo proszę Cię o modlitwę za Marka i Gosię, o ich nawrócenie, dar przebaczenia sobie, pojednanie i odnowienie sakramentu małżenstwa, oraz wszystkie potrzebne łaski dla nich i ich dzieci i ich rodzin oraz całej rodziny Narewskich i Szarków
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Przenajświętsza proszę o dobrego męża dla córki Darii aby w związku odnalazła miłość, wiarę, wsparcie i spokój. Mama
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o zgodę w mojej rodzinie.O to żebym umiała wybaczać i żeby mnie również wybaczono. Małgorzata
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Mateczko o przemianę serca dla męża, oraz zdrowie dla naszych córeczek i abym urodziła zdrowego synka.
Barbara
 

Świeca wieczysta
O pomyślność dla mojej Ojczyzny Polski, aby była wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wszyscy chrześcijanie żyli według DEKALOGU i z radością wypełniali każdego dnia przykazanie miłości Boga i Bliźniego, a Ci którzy Boga nie poznali, żeby żyli stosując w życiu normy etyczne i moralne.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Jako urzędniczka pokornie proszę Maryję o mądrość i rozsądek dla mnie i osób - stron spornego postępowania administracyjnego w bardzo skomplikowanej sprawie, w której najlepszym rozwiązaniem jest ugoda i chęć wzajemnej współpracy. Ja w tej sprawie po ludzku nie wiem co robić i zdaję się na pomoc z nieba.
Asia
 

Świeca siedmiodniowa
Najdroższy Jezu ufam, że tylko Ty możesz uwolnić moje dzieci od zgubnych skłonności, szczególnie Darek został zniewolony przez internet i inne zagrożenia życia bez Boga, a także Asia została zniewolona przez demona nieczystości. Proszę Cię Jezu za wstawiennictwem Niebieskiej Mateńki o łaskę nawrócenia i uświęcenia moi dzieci oraz ich uwolnienie od wszelkiego wpływu złego. Napełnij serca moich bliskich Twoją obecnością i miłością oraz cudem przemiany. Oto Cię błaga zatroskana matka
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Mateńko, przez Twoje wstawiennictwo proszę o łaskę zdrowia dla mojego rodziny. Proszę o nawrócenie mojego ojca, uzdrów go od agresji, zlosci i nienawiści.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska, proszę Cię o wstawiennictwo. Uproś u Syna Swego łaskę, by uratował moje małżeństwo, które przechodzi chwile zwątpienia. Dziękuję za moją Żonę Alę. Proszę o łaskę bycia sobą. Proszę o odwagę, siłę i czujność oraz abym potrafił rozpoznawać głos Boga w swoim życiu i nie ulegał podszeptom złego ducha. Duchu Święty napełnij mnie i prowadź, ponieważ pragnę pełnić wolę Boga i kroczyć Jego ścieżkami. Amen. Leszek
Leszek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców i żony. O opiekę i zdrowie.Zdrowie mojego rodzeństwa i ich dzieci oraz mojej żony.Proszę o to aby wykryta w piersi podczas badania usg u mamy zony narośl nie miała znamion nowotworowych. Proszę o zdrowie i opiekę nade mną, dodawanie sił na każdy dzień. Dziękuję za otrzymane łaski.
Jarosław
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaskę wiary dla mojej rodziny i sakrament chrztu dla Jagody.
Mirosław
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji mojego zdrowego gubienia kilogramów.uwolnienia od zbędnych kilogramów zdrowia
Asia
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji zdrowia mojej mamy oraz aby zarabiala pieniadze które pozwól jej zyc opłacić rachunki i spełnia swoje marzenia.w intencji dobrobytu materialnego
Asia
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziekuje za moje wyniki biopsji za zdrowie
Asia
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji mojego przyszłego mezs
Asia
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji mojej babuni i dziadziusia
Asia
 

Świeca trzydziestodniowa
Przyprowadź proszę do mnie przyjaciół.Chron mnie przed zawiscis zazdroscis i zlymi ludzmi
Asia
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji zdrowia Mariusza i jego synków
Asia
 

Świeca wieczysta
z podziękowaniem do Bożej Opatrzności za życie i moją wspaniała żonę Iwonę z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo NMP Fatimskiej, opiekę Aniołów Stróżów i Archanioła Michała i o zdrowie dla Jerzego Skrzydeł i żony Iwony
Jerzy
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji uwolnienis sie od bolu przeszłości.lenistwa zniechęcenia rezygnacji smutku zajadania stresów i emocji
Asia
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji uwolnienia mnie od. Duchów zmarłych
Asia
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża proszę Cię o zdrowie i nawrócenie mojego męża, o miłość i zgodę w rodzinie. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski.
Elżbieta
 

1 |
...
 106 |
 107 |
 108 |
 109 |
 110 |
 111 |
 112 |
 113 |
 114 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2016