Świeca siedmiodniowa
DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać! Proszę w intencji ojca Waldemara który obchodzić będzie 75 rocz. urodzin prosząc dla niego o zdrowie i błog. Boże. A także w int. Kasi i Kamila o błogosławieństwo Boże na nowej drodze życia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!!
mp
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska BŁAGAM O ZDROWIE DLA ŻONY I UZDROWIENIE GUZA NA TARCZYCY!!!!!!!! oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo i światło Ducha Św. oraz Twoją matczyną opiekę na czas pisania pracy, a także ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Dziękuję za modlitwę!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława i Stanisławę, - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
aaa
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji umierającej 9-letniej córki Pana Jerzego z Chorzowa
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Edyty walczącej o urodzenie dziecka - o szczęśliwe rozwiązanie
Aleksandra
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o modlitwe za mojego meza o uwolnienie od uzaleznienia seksualnego,ouzdrowienie wewnetrzne i Milosierdzie Boze a takze wszystkie potrzebne mu laski,by sie nawrocil i zyl Ewangelia n\'a codzienne.
Iza
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę pomóż mojej córce zdać pomyślnie wszystkie egzaminy i obronić w terminie pracę.Opiekuj się nią. Obdarz ją zdrowiem, pracą i życzliwymi ludźmi.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Ciebie wyproś mojej Mamie i mi zdrowie,abyśmy mogły normalnie bez bólu chodzić spraw poprzez modlitwę aby wszystko nam się układało.Pomóż mi w pracy abym nie straciła stanowiska i miej mnie zawsze pod swoją opieką.Wspieraj moją siostrę w znalezieniu pracy.Miej pod opieką Łukasza,aby dobrze zdał maturę i dostał się na studia.Proszę pomagaj nam i mojej całej rodzinie i błogosław nas każdego dnia.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Za zbawienie naszej rodziny, za pomyslnosc Basi i Adasia na studiach, za rozwiazanie problemow naszej rodziny i za zbawienie wszystkich ludzi.
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO BOŻA POMÓŻ !Mam od dłuższego czasu ciężka sytuację i nie mogę sobie z nią poradzić. Nie mam pracy, brakuje mi środków do życia, jestem sam - zniszczono mnie !!! Modle się dużo ale moich modlitw Bóg nigdy nie wysłuchuje, jak bym wrzucał je do dziurawego worka ! Tracę wiarę i nie mam sił ! Ja też dużo pomagałem. Proszę o modlitwę łaski dla mnie, SZCZEGÓLNIE PRACĘ. I z góry z nią dziękuję !!! Piotr !!!
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Blagam Matke Boska o zdrowie i pomoc dla moich dzieci a szczegolnie uczacego sie syna.Bog zaplac za moje uzdrowienie. Jola
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze Cie Matko boska Fatimska o wskazanie slusznej drogi w moim zyciu.Wiesz dobrze jak ciezko mi sie odnalezc w tym wszystkim.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o zdrowie i pomoc dla mnie i moich dzieci a szczegolnie uczacego sie syna.
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o modlitwe , aby moje problemy nareszczcie odeszly, , prosze o szczescie w domu,
alicja
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji spełnienia moich pragnień- Panie mój, błagam, aby złorzeczenia innych zostały odparte, abym mogła spełnić marzenia. Błagam o otrzymanie łaski, o którą pokornie proszę, o pomyślny przebieg rekrutacji, dostanie się na studia, a uprzednio o prowadzanie Ducha Św. oraz światło- o pomoc w wyborze właściwego kierunku i uczelni. Niech trudna sprawa, wiadoma Tobie, zakończy się pomyślnie i nie rzutuje na moją dalszą przyszłość. Błagam, dopomóż. Dodaj mi siły, wytrwałości, przymnóż wiary, nadziei, miłości, wlej w me serce pokój serca oraz cierpliwość. Dziękuję.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji dusz cierpiących w czyśćcu oraz w intencji grzeszników, aby doznali nawrócenia i zostali przyciągnięci do Najświętszego Serca Chrystusa.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza proszę o dobrą sesję egzaminacyjną dla mojego syna Mateusza
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza proszę o zdrowie i dar życia dla mojego dziadka
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza proszę o zdrowie i dar życia dla Grzegorza
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji zadośćuczynienia za grzechy popełniane przez ludzi.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji zadośćuczynienia za wszystkie popełnione przeze mnie grzechy. Przepraszam, żałuję...
Asia
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo kochana ty wszystko wiesz, ty wiesz jaka jest wola Boza względem mnie i mojej rodziny.Proszę wstawiaj sie za mną u Boga spraw abysmy z Wojtkiem znalezli Jezusa i pragnęli kochac go tak jak on nas kocha. wzbudz pragnienie modlitwy i prostoty i dzikowania mu za wszystko co daje.prosze o uzdrowienie naszego małżenstwa. Proszę za ten czas czerwca i wakacji abysmy nie zatracili Boga. Szczegolnie proszę o szczęśliwy porod dla mnie i narodziny dziecka aby BOG to wszystko przewidzial tak jak on chce i proszę o pokoj i radosc w sercu mojego męża i moim. Maryjo daj tez mojemu mężowi pracę. Twoja corka Anna.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
13 czerwca - św. Antoniego z Padwy. CUDOWNE RESPONSORIUM \"SI QUAERIS\" NA CZEŚC ŚW. ANTONIEGO NAPISANE PRZEZ ŚW. BONAWENTURĘ (300 dni odpustu - Leon XIII, 4 V 1894): Jeżeli cudów szukasz, idź do Antoniego, * Wszelkich łask dowody odbierzesz od niego: * Za jego przyczyną chorzy zdrowo wstają, * Z rąk i nóg pojmanych okowy spadają. * Kalecy się cieszą członków uzdrowieniem, * Zguby się wracają za ufnym westchnieniem. * Morze się ucisza, czarty uciekają, * Umarli na nowo do życia wracają. * W każdej on potrzebie pomoże, pocieszy, * I w każdym nieszczęściu na ratunek spieszy, * Tak wszyscy u niego ratunek odnoszą, * I z Padewczykami cuda jego głoszą. * Chwała Ojcu, Synowi, Duchowi Świętemu, * Który taką władzę nadał Antoniemu. - V. Módl się za nami, św. Antoni. R. Abyśmy się stali godnymi obietnic Pana Chrystusowych. - Módlmy się: Niech się wstawi za nami, prosimy Cię, Panie, Święty i chwalebny Wyznawca Twój, Antoni, którego niezliczonymi darami cudów i chwałą wywyższyłeś. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża proszę Cię, aby Marysia dostała się do dobrej szkoły, aby dotrzymała swojego postanowienia i poszła na pielgrzymkę dziękczynną do Częstochowy. Matko otocz ją swoją opieką. Wyproś dla niej potrzebne dary Ducha Św., aby kolejny rok szkolny był dla niej udany pod względem nauki, aby otaczali ją przyjaźni ludzie. Ilona
Ilona
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się proszę o pomyślne zdanie egzaminów przez Agnieszkę i Dorotę. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Jana Kuca i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się o Miłosierdzie Boże dla mnie i mojej całej rodziny oraz o przebaczenie grzechów. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę pomóż mojej córce zdać wszystkie egzaminy i obronić pracę licencjacką. Obdarz ją zdrowiem, pracą i życzliwymi ludźmi.Prowadź ją bezpiecznie przez życie.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę pomóż mojej córce zdać wszystkie egzaminy, aby bez przeszkód zdała na drugi rok studiów drugiego stopnia. Obdarz ją zdrowiem, pracą i życzliwymi ludźmi.Prowadź ją przez bezpiecznie przez życie.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Najlepsza Matko proszę o Wiarę, Nadzieję i Miłość. Proszę Cię o: akceptację, trzeźwość, pokorę i pogodę ducha. Niech się spełnia Wola Boża.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, dziękuję za otrzymane łaski.Proszę Cię wybłagaj u Swego Syna dla moich najbliższych i dla mnie zdrowie, poprawę bytu materialnego,pracę i wszelkie potrzebne łaski.Miej nas w Swej matczynej opiece.Chroń nas przed wszelkimi niebezpieczeństwami. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę Cię o wstawiennictwo we wszelkich moich intencjach miłych Bogu, które noszę w sercu oraz dziękuję za dotychczasową pomoc. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę dla Agnieszki o mądrość,zachowanie czystości,roztropność, ostrożność, uczciwość,uwolnienie się od Piotra i zakończenie z nim znajomości oraz stawianie Boga i rodziny ponad wszystko.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Święty Michale Archaniele, Książę i Wodzu zastępów anielskich, przybywaj na pomoc ludziom zagrożonym przez moce ciemności. Zostaliśmy stworzeni na obraz Boga, odkupieni życiem, śmiercią i zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa, Jego Syna, a przez chrzest staliśmy się świątyniami Ducha Świętego. Uproś nam siłę woli, byśmy tej godności w sobie strzegli, broniąc się przed złem. W Tobie, Święty Michale, Kościół ma swego Stróża i Patrona. Ty prowadzisz zbawionych do niebieskiej szczęśliwości. Błagaj Boga Pokoju, aby zniweczył władzę szatana, siewcy zamętu i nie dozwolił mu trzymać ludzi w niewoli ani szkodzić Kościołowi. Niech przez Ciebie Królowa Aniołów, Niewiasta obleczona w słońce, zetrze głowę szatana i osłania swoje ziemskie dzieci przed jego złowrogim wpływem. Obrońco chwały Najwyższego, zanieś nasze prośby do Boga i wyjednaj nam Jego miłosierdzie. Amen. Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem! Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem! Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem!
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę dla Polski i polaków o łaskę: zdrowia, mądrości,poprawy bytu materialnego i zmian jakie powinny zajść w naszej Ojczyźnie,aby było dobrze dla Polski, żeby było normalnie, zgodnie z przykazaniami i konstytucją.Aby Polska była wolna, niepodległa,niezależna,ważna i szanowana. Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Święty Michale Archaniele, broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromić raczy, pokornie prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła. Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza proszę uwolnij moją całą rodzinę od zła pod każdą postacią - klątwy jakie zostało na nas rzucone i rzucane. Spraw, aby te złe działania straciły swoją moc na zawsze w imię Jezusa Chrystusa, a ci którzy robią to zło nigdy nikomu nie mogli już zaszkodzić. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za wszystkich wrogów naszej rodziny, łaskę przebaczenia,Miłosierdzie Boże oraz to, aby już nigdy nikomu nie chcieli i nie mogli zaszkodzić w imię Jezusa Chrystusa Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaję Ci wszystkie troski i zmartwienia polskich ornitologów oraz osób zajmujących się ochroną bocianów- szczególnie w Libanie, gdzie są masowo mordowane .Uratuj je od śmierci. Jezu ufam Tobie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, dziękuję za otrzymane łaski.Proszę Cię wybłagaj u Swego Syna dla moich najbliższych i dla mnie zdrowie, poprawę buty materialnego,pracę i wszelkie potrzebne łaski.Miej nas w Swej matczynej opiece.Chroń nas przed wszelkimi niebezpieczeństwami. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaje Ci wszystkie troski i zmartwienia polskich rolników, górników, leśników, pszczelarzy,sadowników, producentów owoców i warzyw,trzody chlewnej. Jezu ufam Tobie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Henryka Wolskiego i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się proszę, aby spełniły się Teresce marzenia dotyczące domu rodzinnego. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za wszystkich wrogów naszej rodziny, łaskę przebaczenia,Miłosierdzie Boże oraz to, aby już nigdy nikomu nie chcieli i nie mogli zaszkodzić w imię Jezusa Chrystusa Amen.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam o łaskę zdrowia dla Joanny, oraz o błogosławieństwo dla jej rodziny dzieci, męża , rodziców i rodzeństwo.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Modlitwa w intencji znalezienia pracy
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdanie sesji w terminie dla mnie i przyjaciół, o błogosławieństwo w czasie pracy wakacyjnej i wszelkie potrzebne łaski.
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę, aby spełniły się Teresce marzenia o domu rodzinnym.Abyśmy mogli wszyscy razem zamieszkać i cieszyć się zdrowiem i sobą na tym świecie. O zdrowie dla całej rodziny i znajomych. O lepsze życie dla wszystkich Polaków.Poprawę bytu materialnego.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i dary Ducha Świętego głęboką wiarę, mądrość - pomoc w trudach nauki, zdawaniu egzaminów, w dalszym kształceniu, a także o mądre, przemyślane, rozsądne decyzje podejmowane w zgodzie z Bogiem i rodziną dla moich córek Doroty i Agnieszki. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Julii Wolskiej i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. wszystkich, którzy odeszli z tego świata. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się proszę o pomyślne zdanie egzaminów przez Agnieszkę i Dorotę. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się proszę, aby spełniły się Teresce marzenia dotyczące domu rodzinnego. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p.Janiny Gdaniec i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy s.p. Barbary Nowakowskiej i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o pokój na świecie, głęboka wiarę dla wszystkich ludzi i postępowanie zgodnie z przykazaniami Bożymi. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się proszę, aby spełniły się Teresce marzenia dotyczące domu rodzinnego. Amen.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji całkowitego zdrowia (po chorobie nowotworowej) oraz wszelkich łask dla mojego syna Łukasza.Katarzyna
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
o pomyślne zdanie egzaminów przez Agnieszkę i Dorotę. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o wieczność w Panu dla Martyny i o ukojenie w bólu dla jej rodziny
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji udanej operacji, skutecznej chemioterapii oraz wszelkich potrzebnych łask dla mojego męża Aleksandra. Danuta.
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
w intencji małżeństwa Doroty i Mikołaja; o poprawę relacji małżeńskich i rodzinnych
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
O pomyślne zdanie egzaminów przez Andrzeja, Basię i Marcina
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko już połowa czerwca a ja dalej nie wiem co z Józinkiem. Cierpię codziennie, tęskniąc i zamartwiając się. Nic mnie nie cieszy, wręcz przeciwnie, wszystko drażni. Bo On stał się sensem mojego życia, radością każdego dnia, a teraz została pustka, cisza, niepewność, strach. Bardzo Cię proszę o zdrowie dla Niego i Jego mamy. Proszę, żebyśmy byli już razem, żeby się ta rozłąka skończyła raz na zawsze. Matko Boża Fatimska, proszę Cię nie tylko w bezpośredniej modlitwie , ale również za pośrednictwem tej strony, bo głęboko wierzę, że się wstawisz za mną i wyprosisz łaski o które proszę. A jeżeli nie zasługuję na tą miłość, to spraw, żeby Józef był zdrowy i odnalazł szczęście.
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska miej pod swoją opieką Łukasza w dniu 19 urodzin i moją siostrę Jolę błogosław im w każdym dniu, wspieraj i chroń od choroby.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę w intencji mojego chłopaka, żeby w końcu dojrzał i zrozumiał, że źle mnie traktuje, żeby znów zaczął traktować mnie na poważnie, żeby znów zaczęło mu na mnie zależeć i na naszym związku,by okazywał mi swoje uczucia oraz żebyśmy przetrwali trudne chwile, proszę także o modlitwę w intencji jego mamy o uwolnienie z nałogu
Ania
 

Świeca siedmiodniowa
O znalezienie dobrej pracy dla Jadwigii
Jadwiga
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o stałą opiekę za Moich rodziców, o łaskę opieki dla nich przez całą dobę. Proszę także o łaski wyjścia z nałogu dla Józka . Wyproś łaski Ducha Św.dla Oli w nauce i wzrost wiary.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O wypełnienie woli bożej w moim życiu oraz o dary Ducha Św.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
za grzesznika janusza,moja zone bozene,karoline ktora byla bierzmowana,za zmarlych z rodziny kossakowskich,szczukow,karwowskich,br.szymona jankowskiego,ks.andrzeja duczkowskiego
janusz
 

Świeca trzydziestodniowa
SZCZĘŚĆ BOŻE!!!!!!!!!! BŁAGAM O MODLITWĘ ZA MNIE I CAŁĄ MOJĄ RODZINĘ!!!!!!W SZCZEGÓLNOŚCI ZA CÓRKĘ DAGMARĘ KTÓRA W SIERPNIU WYCHODZI ZA MĄŻ!!!!!!
Krystyna
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna o wyjście z nałogu i ciężkiego uzależnienia od leków.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, dziękuję za otrzymane łaski.Proszę Cię wybłagaj u Swego Syna dla moich najbliższych i dla mnie zdrowie, pracę, godne zarobki i wszelkie potrzebne łaski.Miej nas w Swej matczynej opiece.Chroń nas przed wszelkimi niebezpieczeństwami.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o zakończenie znajomości Agnieszki z Piotrem G., uwolnienie się od tego człowieka,proszę o mądrość,roztropność, zachowanie czystości, ostrożność, uczciwość,uwolnienie się od Piotra,dla Agnieszki oraz stawianie Boga i rodziny ponad wszystko.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się o Miłosierdzie Boże dla mnie i mojej całej rodziny oraz o przebaczenie grzechów. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. wszystkich, którzy odeszli z tego świata. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Święty Michale Archaniele, Książę i Wodzu zastępów anielskich, przybywaj na pomoc ludziom zagrożonym przez moce ciemności. Zostaliśmy stworzeni na obraz Boga, odkupieni życiem, śmiercią i zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa, Jego Syna, a przez chrzest staliśmy się świątyniami Ducha Świętego. Uproś nam siłę woli, byśmy tej godności w sobie strzegli, broniąc się przed złem. W Tobie, Święty Michale, Kościół ma swego Stróża i Patrona. Ty prowadzisz zbawionych do niebieskiej szczęśliwości. Błagaj Boga Pokoju, aby zniweczył władzę szatana, siewcy zamętu i nie dozwolił mu trzymać ludzi w niewoli ani szkodzić Kościołowi. Niech przez Ciebie Królowa Aniołów, Niewiasta obleczona w słońce, zetrze głowę szatana i osłania swoje ziemskie dzieci przed jego złowrogim wpływem. Obrońco chwały Najwyższego, zanieś nasze prośby do Boga i wyjednaj nam Jego miłosierdzie. Amen. Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem! Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem! Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem!
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o zdrowie, potrzebne łaski i Boże Błogosławieństwo dla sióstr modlących się w naszych intencjach. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o pomoc i opiekę , o zgodę w rodzinie , o opamiętanie dla Haliny
Córka
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. ofiar zbrodni wołyńskiej - ludobójstwa dokonanego przez ukraińców w miejscowości z siedmiu przedwojennych województw II Rzeczypospolitej: wołyńskiego, poleskiego, stanisławowskiego, tarnopolskiego, lwowskiego oraz częściowo lubelskiego i krakowskiego, w których dokonano masowych mordów w latach 1942-1947.Panie Boże Jezu Chryste Matko Najświętsza proszę, aby nigdy to się już nie powtórzyło.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. wszystkich, którzy zginęli w miejscowości Ostrówki na Wołyniu - z rąk UPA .Zbrodni ludobójstwa dokonały Ukraińska Powstańcza Armia i miejscowa ludność ukraińska.Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Wszystkich, którzy zginęli podczas Pierwszej i Drugiej wojny światowej.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o Dary Ducha Świętego dla Dorotki.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko nasza Najlepsza proszę Cię o wstawiennictwo za nami u Syna Swego. Wybłagaj dla nas ciche i pokorne serca, bysmy stawali sie codziennie lepszymi ludzmi. Daj rozum osobom ktorę są na szczytach władzy. Prosze o miłosierdzie dla dusz czysćcowych.
Arletta
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Boża polecam Ci dziś studentów zdających egzaminy
Kinga
 

Świeca siedmiodniowa
w intencji zdrowia dla dziecka i szczęśliwy poród
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji dzieci poleconych modlitwie
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę pomóż mojej córce zdać wszystkie egzaminy i obronić pracę licencjacką. Obdarz ją zdrowiem, pracą i życzliwymi ludźmi.Prowadź ją przez bezpiecznie przez życie.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie Nas i Naszych dzieci, o zdrowie mojej Mamy, Cioci, dr J. Targalskiego, L. Żebrowskiego, K. Wyszkowskiego, St. Barańczaka, S.Michalkiewicza, pomyślność, zdrowie i spokój w mojej rodzinie, zdrowie męża Ani, pomyślność i pokój dla Ojczyzny, Europy i świata. Spokój duszy dla p. Krysi, p.Irka, , Jurka. O zdrowie i pomyślność rodziny p.Krysi. O zdrowie K. Grzybowskiej, pomyślność synka Lucyny S., zdrowie Ani i jej mamy Ewy i ich pomyślność, zdrowie babci Wiktora P. O uzdrowienie p.Henryka. O uzdrowienie Artura G. Ratuj, Pani Nasza, chorych na raka, Wacka. O rozwiązanie problemu. O potomstwo dla pragnących. O wszystkie moje dotychczasowe intencje. O wyjście z nałogu T. i P. O pomyślność w pracy T. W intencji dusz w czyśćcu cierpiących. Za wszystkich księży i osoby duchowne. Za Ukrainę. Pani, ratuj małą Madzię i dzieciątko K. O pomyślność Polaków. Dziękuję za Antosia.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O miłość i jedność w rodzinie. Rozmowę wsparcie, zaangazowanie
Kasia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o błogosławieństwo,o chleb,o pracę o pomyslność dla mnie i mojej rodziny
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla mnie oraz mojej rodziny.
Asia
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji dusz cierpiących w czyśćcu oraz za zatwardziałych grzeszników, aby doznali nawrócenia.
asia
 

Świeca siedmiodniowa
O spełnienie moich marzeń i wypełnienie się Woli Bożej w moim życiu.
asia
 

Świeca wieczysta
O łaskę uzdrowienia dla Grażyny Pawłowskiej
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, Matko Boga i nasza! uproś łaskę wyrwania się z alkoholizmu mojego brata, wyjednaj jedność jego małżeństwa, nie dopuść by jego synowie popadli w alkoholizm. Bożena
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko, proszę, odeprzyj wszelkie zło, które wisi nade mną, nad moją rodziną i tak bardzo nas oplata. Błagam...
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O szczęśliwe ułożenie się mojego życia osobistego i uczuciowego.
Joanna
 

1 |
...
 106 |
 107 |
 108 |
 109 |
 110 |
 111 |
 112 |
 113 |
 114 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2015