Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji wiary w siebie, poczucie własnej wartości, aby znał swoją wartość w oczach Boga
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Ci Matko, że uwolniłaś mnie po 8 latach z mojej dotychczasowej pracy.Dziękuje zę uchronilaś mnie od kolejnych zniewag, i tego ogromnego strachu i zniewolenia jaki tam panował.Dziękuję za nową pracę. Daj mi siłe i wytrwałosc. Pomóż mi się odnaleźć na nowym miejscu.Proszę Cie prowadź mnie i ochraniaj. Kieruj moim życiem. MAGDA
Magda
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę ö zdrowie dla taty,powrót partnera do domu dużo miłości zrozumienia w związku.Oraz siły dla mnie przetrzymania wszelkich trudności na obczyźnie.
katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętrza, proszę o pomyślny zabieg i pomyślne wyniki, dla mojej mamy.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, proszę Cię, obdarz zdrowiem i siłą panią Anię, którą poznałem w tym tygodniu. To taka wspaniała osoba. Pomóż jej, bardzo Cię proszę.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko dopomóż nam
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska błagam o pomoc w zmanie pracy w obecnej nie mogę już wytrzymać. Proszę aby bratu udało się rozwijąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny
Małgsia
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Matko Boża nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Moja nadzieja z dnia na dzień maleje. Wiesz jak ciężko mi jest. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb. Kochana Matko błagam o pomoc w zmianę pracy. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu, domu i całych zasobów. Proszę o wiarę w lepsze jutro. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża i zawodowym abym dostała wymarzona pracę. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Matko Fatimska błagam, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Proszę o modlitwę w intencji poprawy sytyacji zawodowej, aby było nas stać na chleb. Kochana Matko Fatimska błagam o pomoc w zmanie pracy. Proszę aby bratu udało się rozwijąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu, domu i całych zasobów. Proszę o wiarę w lepsze jutro. Prosze aby z moją nogą było coraz lepiej. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Proszę o pomoc w moim życiu osobistym abym znalazla dobrego męża i zawodowym abym dostała wymarzona pracę.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko, chciałbym Cię serdecznie przeprosić za wszystkie moje grzechy i zaniedbania wobec Boga i bliźnich. Dziękuję Ci za wszystkie Łaski, którymi mnie obdarzasz. Chciałbym Cię także pokornie prosić w następujących intencjach: - za Magdalenę, którą kocham ze wszystkich sił i z którą nie mogę być przez co bardzo cierpię; - za zdrowie dla mojego ojca, aby mógł on cieszyć się życiem przez długi czas; - za zgodę w mojej rodzinie; - za wszystkich moich znajomych i przyjaciół; - za zmarłych z mojej rodziny; - za pokój na świecie; - za naszą Ojczyznę, Polskę, by była mądrze rządzona i by ludziom żyło się w niej dobrze; - za papieża Benedykta oraz papieża Franciszka, aby Bóg obdarzył ich potrzebnymi Łaskami; - za Kościół Święty, aby niestrudzenie głosił Ewangelię na całym świecie; - i za mnie, za wszystkie moje sprawy. Królowo Pokoju, módl się za nami. Paweł
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, pomóż mi proszę w pisaniu mojego doktoratu. Ja już naprawdę czasami nie mam sił, proszę, obdarz mnie potrzebną Łaską. Stolico Mądrości, módl się za nami.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, Matko Boska od spraw beznadziejnych, Jezu Chryste Odkupicielu Świata błagam pomóżcie mi w sprawach zawodowych, prowadźcie mnie najlepsza z dróg, tak abym nie była osoba bezrobotną a wszystkie powierzone mi obowiązki były wykonane jak najlepiej. Dobrze wiecie, że w obecnie daję z siebie wszystko włącznie z tym, że pracuje po godzinach, aby pokazać że zależy mi na pracy. Dodajcie mi siły, nadziei i zauważalnych efektów mojego zaangażowania w pracę. Błagam otoczcie mnie opieką i prowadźcie.
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska błagam o łaskę zdrowia w rodzinie. O łaski dla Marty w dniu urodzin. Dziękuję za podróż rodziny. Zmarłym rodzicom wyproś niebo. Módl się za nami.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
pomyślny przebieg studiów, rozwój, miłość, wytrwałosć i efekty w pracy
magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo i o przedłużenie tej umowy i światło Ducha Św. oraz Twoją matczyną opiekę na czas pisania pracy, a także ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Dziękuję za modlitwę!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!!
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Boskiej Fatimskiej i Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych proszę o potrzebne łaski na czas pisania pracy oraz o łaskę błogosławieństwa w czasie po otwarciu przewodu doktorskiego, a także o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, ja już nie daję rady, świat mi się wali, BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie dla mojej babci Marii oraz rodziców Krystyny i Waldemara oraz w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. A dla mnie proszę o światło Ducha Św. na czas pisania pracy doktorskiej i mojej obrony. A także w intencjach Ci Matko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz w intencji Hanny o łaskę zdrowia.
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
mp
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława i Stanisławę, - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
xxx
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji szczęśliwej milosci w moim życiu ,przyprowadź do mnie mojego przyszlego męża W intencji uwolnienia mnie od zapalenia organizmu,w intencji uzdrowienia mojego ciala fizycznego i usunięcia blokad nie pozwalających żyć mi w zdrowiu
Asia
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie z choroby nowotworowej córeczki Mai,brak przerzutów,dobre znoszenie chemii. Basia
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno kochana dziękuję za otrzymane łaski,obiecuję nadal modlić się w Twoich intencjach
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska pomóż mi przetrwać ten trudny czas, bądź dla mnie ukojeniem i pomóż w wyjaśnieniu tej skomplikowanej sytuacji.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Matko, Królowo Świata. Dziękuję za łaskę jaką otrzymałem do tej pory. Z całego serca proszę Cię Święta Pani o błogosławieństwo, szczęście, radość, pomyślność, dobrą pracę, zdrowie i ogólne zadowolenie z życia. Proszę Cię Święta Maryjo spraw by już wszystko było dobrze. :)
Dominik
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża błagamy Cię o pozytywne rozwiązanie naszych trudnych spraw i o własny dom.Proszę o zdrowie dła mnie i potrzebne łaski, abym mogła znaleźć pracę i służyć rodzinie swoją osobą.Maryjo,Proszę o zdrowie i o pracę dla moich synów. Nasza Najukochańsza Matko dziękuję Tobie za wszystkie łaski jakie nam wypraszasz u Twego Syna i za Twą opiekę nad naszą rodziną. Bóg zapłać za modlitwę.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdania egzaminów i obrony pracy.
I.
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o udana operację dla mamy, by wszystko potoczyło się dobrze. Aby mama wybudziła się z narkozy i nie było komplikacji.
anna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Jezu,jeśli Twoją wolą jest bym wyszła za mąż, proszę Cię aby miłość, którą nas obdarzyłeś przezwyciężyla wszystkie problemy, byśmy byli szczęśliwi razem i założyli rodzinę.
anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matko o mądrość decyzji
Rafal
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie psychiczne dla mojej rodziny i dla mnie
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
aby uczucia Andrzeja wobec mnie nie osłabły nigdy, a z każdym dniem kochał mnie coraz bardziej.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
o powrót przyjacielskich stosunków w zakładzie pracy oraz zaprzestanie mobbingu wobec mnie ze strony szefowej.
Iwona
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo proszę o Twoją opiekę, wstawiennictwo do Twojego Syna o to, abyśmy z Januszem dotarli się i byli razem, abyśmy całą naszą relację do Świąt Bożego Narodzenia poukładali, aby dobry Bóg za wstawiennictwem Maryi doprowadził nas do najpiękniejszego, do małżeństwa, założenia rodziny. Bóg zapłać za otrzymane łaski.
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo prosze o uzdrowienie mysli mojej corki oraz motywacje meza aby wyprostowal sprawe kredytu z aneta zielinska niech tak sie stanie
Urszula
 

Świeca trzydziestodniowa
Matucho Najswietsza prosze o pomoc wszystkim tym ktorzy tego potrzebuja, jak rowniez w mojej sprawie tobie o Panienko powierzam wszystko w szcegolnosci prosze o pomoc dla ludzi chorych, ubogich, bezdomnych. jak rowniez za tych ktorzy mowia ze wierza a czynia zlo innym dnia codziennego. Wybacz im Pani
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża błagamy Cię o pozytywne rozwiązanie naszych trudnych spraw i o własny dom.
Agnieszka Szymon
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencjach POKOJU w ludzkich sercach, rodzinach w naszej Ojczyźnie, Europie i na całym świecie
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze Matke Przenajświetrzą o odpuszczenie grzechów i łaski dla ciezko chorego Wojciecha.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza proszę o zdrowie i dar życia dla mojego dziadka
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie, zgodę, Opiekę Bożą i Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie, Opiekę Bożą i potrzebne łaski dla mojego Taty.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o znalezienie dobrego męża dla mnie.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Wspomagajcie nas nieustannie i orędujcie za nami, o Wy, wszyscy święci, spośród których zazwyczaj dobierano grono CZTERNASTU ŚWIĘTYCH WSPOMOŻYCIELI: św. Małgorzato Dziewico i Męczennico (Patronko dnia 20 lipca), św. Barbaro Dziewico i Męczennico (4 XII), św. Doroto Dziewico i Męczennico (6 II), św. Katarzyno Dziewico i Męczennico (25 XI), św. Mikołaju (6 XII), św. Rochu (16 VIII), św. Błażeju (3 II), św. Wicie (15 VI), św. Krzysztofie (25 VII), św. Idzi (1 IX), św. Magnusie (6 IX), św. Wolfgangu (31 X), św. Sebastianie (20 I), św. Oswaldzie (5 VIII), św. Jerzy (24 IV), św. Achacy (22 VI), św. Erazmie (2 VI), św. Eustachy (20 IX), św. Cyriaku (8 VIII), św. Pantaleonie (27 VII) i św. Dionizy (8 IV). Wraz z Matką Bożą Wspomożycielką Wiernych i Matką Nieustającej Pomocy trzymajcie dyżur ratowniczy nad nami we dnie i w nocy, a także módlcie się za nami przez Jej przyczynę do Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta). Amen. A w szczególności proszę teraz o opiekę wszystkich wyżej wymienionych Świętych w dniu św. Katarzyny, 25 listopada, kiedy będę musiał udac się z wizytą do lekarza, tak aby wszystko poszło po mojej myśli. Wszyscy święci Wspomożyciele, orędujcie za nami u Pana. Amen.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Czy mamy zaszczepic naszego 2 miesiecznego synka obowiazkowymi szczepionkami czy tez nie z uwagi na ewentualne zagrozenia jakie to za soba niesie
marek
 

Świeca siedmiodniowa
Boże przez ręce Maryi, Pani naszej Fatimskiej, wysłuchaj moje pokorne prośby i przyjmij dusze Ś.P. mojej Mamy, Taty, Ojczyma i wszystkich Zmarłych z mojej Rodziny, do swojego Królestwa. Wybacz Im grzechy doczesne.. Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen
Kazimierz
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji mojej córki i zięcia z prośbą do Najświętszej Panienki by w ich małżeństwie wszystko się poukładało . Zdrowaś Mario .....
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za Małgosie,która idzie na rozmowę o pracę. Proszę w intencji jej pracy.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże jesteś naszym Stwórcą, wywyższamy i uwielbiamy Ciebie. Oddałeś Syna Bożego za nasze grzechy. Uwielbiamy Cię Panie. Błagam o Madzię, o uwolnienie i uzdrowienie, o pracę, mieszkanie, o Boże, przyjacielskie relacje. Wiem Panie ,że troszczysz się o nią, nie zostawisz jej. Dziękuję. Vade retro satana w imieniu Jezusa z otoczenia Madzi. Związujemy całe zło i rzucamy pod Krzyż Jezusa. Jezus jest naszym Panem. O to się modlimy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże wszechmocny, uwielbiamy Cię, wywyzszamy Cię. Tyś Bogiem naszym.Panie Boze, proszę Cię o księdza CLIVE ( KLAJWA), u którego stwierdzono nowotwór krwi.Uzdrów go Panie Boże, zabierz tę straszna chorobę.Niech jeszcze słuzy w kościele. O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Ci Panie Boże za ofiarę i moc Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. I proszę Cię w tej Mocy o złamanie plotki, która usiłuje utrudnić życie mojej córce. Tak jak w księdze Izajasza, rozdz.54 wers 17 BÓG mówi do człowieka:\"Żadna broń ukuta przeciwko tobie nic nie wskóra, a każdemu językowi, który(...) przeciwko tobie wystąpi, zadasz kłam. Takie jest dziedzictwo sług Pana i ich sprawiedliwość ode Mnie pochodzi- mówi Pan\". Wierzę, Panie, Twoim obietnicom, bo tylko one są prawdą na świecie. W Mocy Ducha Świętego dziękuje Ci Boże za krew Twojego Syna, która zmazuje wszelkie poświadczenie nieprawdy, wszelkie kłamstwo wypowiedziane przeciwko drugiej osobie i wszelką plotkę. Modlę się o Twoje dziedzictwo, Twoje Błogosławieństwo i Twoją Sprawiedliwość nad tą sprawą, dotyczącą mojej córki, w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Wywyższamy Cię Boże uwielbiamy Cię Boże.Jesteś Jedynym Prawdziwym Bogiem i nie ma żadnego innego. Ty, jesteś naszym Panem. Dziękujemy, za Syna Bożego, który zmazał nasze grzechy. Wstawiamy się za Magdalenę , jako osobę odkupioną przez krew Jezusa Chrystusa przelaną na krzyżu. Błagamy Cię Boże o namaszczenie Magdaleny w sferze muzycznej, szczególnie o śpiew i biegłość gry na klawiszach, O wiedzę teoretyczną i praktyczną , O biegłość w muzyce, Teoretyczną biegłość, o jej warsztat wokalny. Zadbaj Panie o sprzęt na którym pracuje, by służył jej bardzo dobrze, bez zastrzeżeń. Błagamy Panie Boże , przyśpiesz jej karierę zawodową. O to się modlimy w imieniu Jezusa. W imieniu Jezusa Chrystusa związuję wszelkie moce ciemności, które zniewalają życie Magdaleny i rzucam je pod krzyż. Nakazuję ci szatanie wycofać się, aby mogła ona pracować i rozwijać się muzycznie, w wolności miłować Jezusa Chrystusa-zgodnie z Bożym planem, pracować na Jego cześć i chwałę, a także otrzymywać za tę pracę godziwe wynagrodzenie. Umocnij Panie Magdalenę. Prowadź ją drogą Bożą. O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże uwalniaj od złego i uzdrawiaj nadal sytuację we wszystkich domach (wiadomych Bogu).Prowadź ludzi mieszkających tam,ich Twoją drogą, drogą Bożą w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen VADE RETRO SATANA od tych domów i miejsc, gdzie ona przebywa. Jezus jest naszym Panem. Módlmy sie o to w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, wielbimy Ciebie, wywyższamy Ciebie, chwalimy Ciebie, oddajemy Ci chwałę. Wstawiam się za Magdaleną- moją córką , jako osobę odkupioną przez krew Jezusa Chrystusa przelaną na krzyżu. W imieniu Jezusa Chrystusa związuję wszelkie moce ciemności, które zniewalają życie Magdaleny i rzucam je pod krzyż, by już nigdy nie wróciły. Wyrzekam się i nie pozwalam ci nękać Magdusię w imieniu Jezusa. Nakazuję ci wycofać się, aby ona mogła w wolności miłować Jezusa Chrystusa i zgodnie z Bożym planem, pracować na Jego cześć i chwałę. Rozkazuję w imieniu Jezusa Chrystusa, że żadne moce ciemności nie mają do mojej córki dostępu. Zdemaskowane są i rzucone pod Krzyż. Ochraniam Świętą krwią Jezusa osobę Magdaleny. Panie Boże błagam o ochronę Magdaleny i błogosław jej w każdym miejscu, gdzie się znajduje w imieniu Jezusa Chrystusa, Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Wywyższamy Cię Boże, uwielbiamy Cię Boże.Ty, jesteś naszym Panem. Dziękujemy, za Syna Bożego, który zmazał nasze grzechy. Wstawiamy się za Irenę , jako osobę odkupioną przez krew Jezusa Chrystusa przelaną na krzyżu. Błagamy Cię Boże o uzdrowienie Ireny, która przeszła chemioterapię i nadal ma comiesięczną chemioterapię, walczy z toczniem. Bierze sterydy. Otaczamy świętą krwią Jezusa jej ciało i otaczamy wszystkie chore komórki i rzucamy pod Jego Krzyż, by już nigdy nie wróciły. W imieniu Jezusa Chrystusa związuję wszelkie moce ciemności, które zniewalają życie Ireny i rzucam je pod krzyż. Nakazuję ci szatanie wycofać się, aby ona mogła w wolności miłować Jezusa Chrystusa i zgodnie z Bożym planem, pracować na Jego cześć i chwałę. Umocnij Panie Irenę. Prowadź ją drogą Bożą. O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Wywyższamy Ciebie Boże, Uwielbiamy Cię Boże. Panie Boże, wstawiam się za Madzią z Krakowa, jako osoby odkupionej przez Krew Jezusa Chrystusa przelaną na krzyżu. W imieniu Jezusa Chrystusa związuję wszelkie moce ciemności, które zniewalają jej życie i rzucam je pod krzyż. Nakazuję ci szatanie wycofać się, aby mogła w wolności miłować Jezusa Chrystusa i zgodnie z Bożym planem, pracować na Jego cześć i chwałę. Panie Boże prosimy o uwolnienie od natręctw i ochronę Madzi w każdym miejscu, gdzie się znajduje i daj jej siłę fizyczna i duchową. Błogosław jej Panie Boże. O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa, Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, wywyższamy Cię, wielbimy Cię, Błagamy Cię o litość nad Polską, ocal nas Panie, uspokój Panie całą sytuację polityczną, zatrzymaj wojnę.jak mówi pismo, ze wzgląd na choćby jednego... Błagamy Cie Boże o pokój w naszej ojczyźnie, by ludzie się nawracali na Twoją Drogę Panie Boże. Jesteśmy dziećmi Twoimi, Ty Boże dałeś Syna Bożego za nasze grzechy. Uwielbiamy Cię Panie.Nie daj na zatracenie tego niepokornego, dzielnego narodu. Błagam Panie Boże, uspokój tych ludzi,wycisz ich emocje.Prowadź nas Panie swoją Drogą, pozwól nawracać się ku Tobie. Uspokój Panie to wszystko na Ukrainie, Rosji i krajach muzulmańskich. Módlmy się o to w imieniu Jezusa Chrystusa.Nie jestem godzien Panie, abyś przyszedł do mnie, ale powiedz tylko słowo, a będzie uzdrowiona dusza moja. Amen. JEZU- kochamy Cię <3
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, proszę Cię, abyś uczynił mnie taką, jak jest napisane o kobiecie w księdze Przysłów, rozdz. 31, wersy 10-31\\\"(...) jej wartość przewyższa perły.(...) wie ,że jej praca przynosi pożytek, jej lampa nie gaśnie nawet w nocy.(...)siła i dostojność jest jej okryciem, z uśmiechem spogląda w przyszłość.Otwiera usta by głosić mądrość,a jej język wypowiada mile pouczenia.Czuwa nad swym domem, nie jada chleba lenistwa.Wdzięk jest zawodny, piękność ulotna, chwalić należy kobietę, która boi się Pana\". Uczyń mnie, Boże, taką kobietą w swoich oczach,w oczach mojej rodziny i przyjaciół,w oczach moich współpracowników, szefów i podwładnych; uczyń mnie taką w moich własnych oczach. O to się modlę w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże,uzdrawiaj Swoim ożywczym tchnieniem Magdalenę,Ewę,Irenę,Jurka, Ryszarda a także Marylę i Lucynę, bo Ty jesteś źródłem wszelkiego pocieszenia, wszelkiej radości, wszelkiego życia i uzdrowienia. Módlmy się w imieniu Jezusa Chrystusa aby zmagania zdrowotne i emocjonalne, które są udziałem Magdaleny,Ewy,Ireny,Jurka, Ryszarda i Maryli i Lucyny przybliżyły ich do Ciebie i aby cierpienie które teraz przeżywają, zamieniło się w taniec radości-dokładnie tak jak śpiewał psalmista Dawid. Proszę Cię o te uzdrowienia w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Serdecznie proszę o modlitwę uwolnienia Zuzi 8/10 letniej dziewczynki -opętanej, agresywnej, bojacej sie znaku krzyza. Vade retro satana od Zuzi. Panie Boże prosimy o uwolnienie Zuzi od złych mocy, by mogła wielbić imię Twoje, by mogła być dzieckiem Twoim. O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa.Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za Elżbietę chorą na raka, leczoną chemią. Panie Boże proszę o Elzbietę, o zatrzymanie choroby i uwolnienie od złego Elzbiety. O to sie modle w imieniu Jezusa. Prosze o jej córke Madzie o wzmocnienie duchowe i fizyczne. Jezu pomóż. Błagamy. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Wywyższamy Ciebie Boże, Uwielbiamy Cię Boże. Panie Boże, wstawiam się za Magdaleną , jako osobę odkupioną przez krew Jezusa Chrystusa przelaną na krzyżu. W imieniu Jezusa Chrystusa związuję wszelkie moce ciemności, które zniewalają życie Magdaleny i rzucam je pod krzyż. Nakazuję ci szatanie wycofać się, aby ona mogła w wolności miłować Jezusa Chrystusa i zgodnie z Bożym planem, pracować na Jego cześć i chwałę. Vade retro satana od Magdaleny i pracy, którą wykonuje w imieniu Jezusa Chrystusa. Panie Boże błagam o ochronę Magdaleny i błogosław jej w każdym miejscu, gdzie się znajduje w imieniu Jezusa Chrystusa, Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże nie daj na zatracenie duszy Wiktorii, wyrwij ją z rąk sekty,zauroczenia czy z tego w co ją wciągnięto. Sprowadź ją spowrotem na drogę ku Tobie, by wraz z mężem kroczyli Bożą drogą, by ich związek nie rozpadł się przez to wszystko. O to Cię prosimy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże proszę nie daj na zatracenie lidera chóru gospel, wybacz mu grzechy, które popełnił i oddalaj wszelkie pokusy od niego i jego chóru.Panie Boże sprowadź go spowrotem na Twoją Drogę- Drogę Bożą. Przerwij jego więzy ze wszystkimi kochankami.Veto dla rozwiązłości, Vade retro satana w imieniu Jezusa Chrystusa.Wyrwij go z piekła.Błagam Boże o uwolnienie wszystkich członków chóru z sideł szatana, o uzdrowienie moralności, by kroczyli droga ku Zbawieniu.Niech Duch Święty zstąpi na nich.O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa.Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Uwielbiamy Cię Panie, wywyższamy Cię Panie Boże. Wysławiamy Cię Panie Boże. Jesteś jedynym Bogiem. Nie ma nikogo oprócz Ciebie Panie. Błagamy Cię Panie Boże o scenę muzyczną Gospel w Polsce i Wielkiej Brytanii, o to by była autentycznie Bożą Nowiną, Bożą Ewangelią, by przyciągała rzesze słuchaczy. Wypędzamy cię szatanie od muzyki gospel w imieniu Jezusa, od głoszących słowo przez tę muzykę. Błagamy Cię Panie Boże, by muzyka Gospel zdyskontowała każdą muzykę. O to wszystko prosimy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za chór gospel, który przeżywa trudności finansowe, organizacyjne i duchowe. Proszę o uwolnienie członków zespołu z sideł okultyzmu, o wybawienie od pułapek moralnych. Proszę Boga aby zesłał swojego Świętego Ducha na kierownictwo chóru i o mądrość Bożą dla jego dyrygenta.O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen.Panie Boże proszę Cię o dar Ducha Świętego dla kierownictwa chóru gospel. Proszę Cię Panie abyś błogosławił temu chórowi utalentowanymi muzykami i wokalistami, którzy wspólnie w zgodzie i wedle Twojej woli będą ogłaszali Ewangelię swoim słuchaczom. Proszę Cię także aby Twoja Boska moc oddaliła od tego chóru osoby posłane jako zasadzki i aby miecz Twojego Słowa wytępił wszystkie kłamstwa i matactwa szatana, który boi się i ucieka od każdego, kto jest mocny w Duchu. Dziękuję Ci Boże za to i o to się modlę w imieniu Jezusa Chrystusa. Niech tak się stanie.Amen.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Wywyższamy Cię Boże, uwielbiamy Cię Boże. Błagamy Cię Boże o uwolnienie i uzdrowienie Jadwigi, która jest silnie uzależniona od alkoholu, nie widzi sensu życia, ma skłonności samobójcze, jest agresywna. Jadwiga prosi o modlitwy.Zwiążmy wszystkie te skłonności Jadwigi krwią Jezusa i rzućmy pod Jego krzyż . Umocnij Panie rodzinę tej kobiety. Prowadź ich drogą Bożą. O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Wywyższamy Cię Boże, uwielbiamy Cię Boże. Błagamy Cię Boże o uzdrowienie Elżbiety, która przechodzi chemioterapię. Prowadź Boże lekarzy, by odpowiednio ją leczyli, by nie zatruwali niepotrzebnie organizm. Otaczamy świętą krwią Jezusa wszystkie nowotworowe komórki Elżbiety i rzucamy pod Jego Krzyż, by już nigdy nie wróciły. Vade retro satana od Elżbiety i jej córki Madzi. Umocnij Panie tę rodzinę. Prowadź ich drogą Bożą. O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, proszę Cię,na wzgląd na święte rany Jezusa Chrystusa, by stosunki między nimi (Ty wiesz kim) były Boże, by nie było już żadnej prowokacji z jego strony, by był tylko lub aż przyjacielem, prawdziwym przyjacielem i nikim więcej.By się nawrócił na drogę Bożą, by mógł być drogowskazem dla wszystkich.O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Abba Tatusiu. Błagam za dziecmi i bracmi i siostrami z najbiedniejsych zakadkow swiata. Prosze o łaske nawrocenia dla grzesznikow. O miłosc. Abym w kazdym widzieli Jezusa. Abym mogl Panie wsłuchac sie w Twoj głos i trwac w powołaniu i samemu oraz jak najwiekszej rzeszy wskazac droge własciwa. Kroluj nam Chryste.Jezu ufam Tobie. Dziekuje za modlitwe i rowniez zanosze prosbe o chojne dary Ducha Swietego.
czesław
 

Świeca siedmiodniowa
za dusze wspaniałej Wandy Raubo
czesław
 

Świeca siedmiodniowa
o pokój serca i radość dla Siostry Lidii
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska błagam o łaskę zdrowia w rodzinie. O pokój w sercu i siły do pracy. W rocznicę śmierci ojca proszę o niebo dla niego. Módl się za nami.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji spełnienia marzeń, które noszę w sercu. Panie, przenikasz mnie i znasz je wszystkie.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę szczęśliwego rozwiązania bardzo trudnej sprawy, wiadomej Bogu. Aby zakończyła się pokojowo, pomyślnie, i w żaden sposób nie rzutowała na moją dalszą przyszłość. Panie, Ty wiesz czego pragnę odnośnie tej sprawy. Błagam o cud...
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
1. Za dusze wszystkich zmarłych z mojej rodziny. 2. Za duszę ś.p Anny Przybylskiej. 3. Za duszę ś.p Kazimierza G. 4. Za duszę ś.p Anielki.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno kochana,błagam z całego serca o szybki cud dla mojej rodziny,sytuacja w której jesteśmy dobrze znana Panu Bogu jest tragiczna, dla nas po ludzku nie do rozwiązania ale nie dla Pana Boga, dla niego nie ma rzeczy niemożliwych ,w co bezgranicznie wierzę.Proszę ratuj Panie,niech będzie wola Twoja.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matkę Bożą o wstawiennictwo do Pana Jezusa w intencji córki Marty aby mogła ułożyć sobie swoje życie osobiste i jeśli to zgodne z wolą Bożą to niech się okaże,że mężczyzna z którym się spotyka jest właściwą osobą.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Tak bardzo potrzebujemy spokoju w naszej rodzinie... dzieją się iście szatańskie sprawy.. Nie mam pracy, która straciłam w kwietniu... spokoju, wsparcia.. Proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę... o wiarę, nadzieje i miłość... Proszę o dar modlitwy o jej wysłuchania.. o dar dobrej rozmowy z Bogiem.. Arletta
Arletta
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji milosci w moim życiu
Asia
 

Świeca siedmiodniowa
Umiłowana Matko Boża, proszę wstaw się do swojego Syna Jezusa za mną w intencji uleczenia moich nóg, abym ich nie utracił.
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
o zgodę i zdrowie w rodzinie.
DANUTA
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę o Twoją opiekę nad Kamilem, Emilią i Henrykiem.
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę za prześladowanych chrześcijan, proszę o uwolnienie dla Asi Biby i dla więzionych za wiarę. Miej ich zawsze w Swej opiece.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, dziękuję Ci za wszystkie łaski przez Twoje Ręce otrzymane. Proszę o poprawę zdrowia i dobre efekty rehabilitacji. Proszę za moich bliskich o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla nich. Proszę za moją Ojczyznę o dobre zmiany. Proszę byś nas zawsze miała w Swej opiece.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Chciałbym prosic o modlitwę w intencji mojej wizyty u lekarza w przyszłym tygodniu (25 XI), aby cały mój wyjazd do innego miasta na tę wizytę przebiegł pomyślnie i abym otrzymał takie recepty na leki, jakich potrzebuję (żebym potem miał cały rok spokoju).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę Cię miej w swojej opiece moich braci. Obdarz ich zdrowiem, pracą i wszelkimi potrzebnymi łaskami.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę Cie o opiekę nad moją córką. Obdarz ją zdrowiem, pracą i dobrym mężem. Otocz życzliwymi przyjaciółmi.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę Cię o zdrowie, pracę i dobrego chłopaka.Prowadź ją bezpiecznymi ścieżkami.Opiekuj się nią troskliwie.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Tomka, aby załatwił pozytywnie sprawy, aby ludzie którzy robią dodatkowe problemy uspokoili się.
Milena
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Nasza Najukochańsza Matko dziękuję Tobie za wszystkie łaski jakie nam wypraszasz u Twego Syna i za Twą opiekę nad naszą rodziną. Maryjo, Twoje Niepokalane Serce najlepiej wie co jest nam potrzebne na każdą chwilę dnia. Jezu, Maryjo ufam Wam.
Przemek
 

Świeca siedmiodniowa
O rozwiązanie problemu małżeńskiego i opamiętanie się szwagra Maryjo weź w tę rodzinę w opiekę
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cie o dalszą opiekę nad s. Teresą, o siły dla niej. Maria z Krakowa
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o łaskę zdrowia dla mnie, o siły fizyczne i duchowe dla mnie i opiekę Matki Bożej Fatimskiej Maria z Krakowa
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cie o dalszą opiekę nad moim mężem Jurkiem w czasie radioterapii i o modlitwy o jego całkowite wyzdrowienie. Bardzo dziękuję za dotychczasową pomoc. Maria z Krakowa
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu, Twojemu miłosierdziu polecam duszę mojej ukochanej Babci Honoraty. Dziękuję Ci za Jej życie, które było dla mnie wzorem do naśladowania. Dobry Jezu a nasz Panie daj Jej wieczne spoczywanie!
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Matko moja, dziękuję Ci za szczęśliwy przebieg operacji mojego syna i proszę o dalszą opiekę.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, Matko moja! Dziękuję Ci za wszystkie łaski jakie otrzymuje moja rodzina, dziękuję za Twoją Matczyną miłość i opiekę i proszę Cię bądź z nami w naszych troskach i pozwól rozwiązać problem z jakim się borykamy. Królowa Rodziny - módl się za nami!
Iwona
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam o modlitwę w intencji pomyślnego zakończenia wszystkich problemów, spraw w sądzie, żeby udało mi się naprawić krzywdy w taki sposób, żeby nie odbiło się to na mojej przyszłości. Proszę Boga o łaski, żebym znalazła finanse na życie. Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego napisania projektu naukowego i żeby udało mi się uzyskać grant na jego realizację. Gorąco proszę o modlitwę za zdrowie dla całej mojej Rodziny, zwłaszcza Mamusi, Babci, Taty i Rodzeństwa oraz wszystkich bliskich memu serce. Proszę o modlitwę za dusze zmarłych z Rodziny, zwłaszcza za dusze mojego ś.p. Dziadziusia, Wujka i Prababci oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.Bóg zapłać za modlitwę.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Uzdrowienie z raka mamy Aliny, bardzo dobre wyniki jej badań, Błogosławieństwo podczas leczenia oraz na dalsze lata jej życia!
klaudia
 

1 |
...
 106 |
 107 |
 108 |
 109 |
 110 |
 111 |
 112 |
 113 |
 114 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2015