Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwy w intencjach Matki Bożej,papieża.Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi w Krakowie,za kapłanów, o POKÓJ w naszych sercach rodzinach Ojczyźnie i na całym Świecie
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe o zdrowie blogoslawienstwo Boze opieke Matki Bozej i Dworu Niebieskiego w intencji mojego malzenstwa i rodziny-Jezu Ufam Tobie!
Anita
 

Świeca siedmiodniowa
Matulu najukochańsza proszę cię o zdrowie za moją rodzinę o potomstwo i o pokój na świecie w naszych rodzinach i w naszych sercach.
Wiktoria
 

Świeca siedmiodniowa
O uleczenie z nałogu pijaństwa i awanturnictwa, wyrwanie z grzechu niszczenia swojej rodziny dla siostrzeńca Mateusza,o mądrość i wyrozumiałość dla żony Mateusza - Kasi, o spokój w domu rodzinnym dla Dominika,podziękowanie za poprawę zdrowia Anny i o modlitwę o dalszą poprawę zdrowia i uleczenia z nałogów,o cud uleczenia z brodawczaka Pawła , o chrzest dla Lenki, dziękuję za zdrowie Kajtusia i Adasia, o uratowanie mojej siostrzenicy i bratanic z grzechu cudzołóstwa a najmłodszej siostrzenicy i bratanicy od zgorszenia, o szczerą spowiedź dla mnie i wszystkich członków mojej rodziny, o nawrócenie dla siostry Marii i zerwanie z rozwodnikiem,żeby nie sprowadzała go do rodzinnego domu i aby pojednała się z rodzeństwem, o nawrócenie dla tych wszystkich członków mojej bliższej i dalszej rodziny którzy nie chodzą do kościoła i nie korzystają z sakramentów świętych, o pracę dla kolegi Piotra i poszukujących pracy z mojej rodziny i o godziwą zapłatę, w intencjach złożonych na tej stronie, o życie wieczne dla moich zmarłych rodziców, dziadków i babć, bratowej, szwagra, cioci Genowefy oraz innych zmarłych z bliższej i dalszej rodziny, o trwałość małżeństw w mojej rodzinie szczególnie dla tych którym grozi rozpad (Matko Najświętsza Ty wiesz które małżeństwa są na krawędzi rozpadu -ratuj), o błogosławieństwo dla o. Józefa i podziękowanie za jego \"dobre słowa\",za całą rodzinę dobrego słowa, o zdrowie Józi, Kasi,Bożeny, Danusi,Marianny,Henryki, pani Teresy, Marysi-Zosi Ch., Marysi Ch., Adama K., pani Jasi,pani Joli, Ewy,p.Karoliny Leokadii i jej córki,chorej na padaczkę Magdy, brata Józefa,ciężko chorej Joanny mamy piątki dzieci, nieznajomej z usg i cioci Czesławy oraz Adasia i innych członków z dalszej rodziny , podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski, o cud uzdrowienia dla Szymonka i Jasia z raka oka, o poprawę stanu zdrowia moich oczu, o jedność chrześcijan, o pokój i zgodę dla Ukrainy i opamiętanie dla Putina aby nie niszczył swojego i innych narodów, o nawrócenie Jadwigi, Barbary i Krystyny, dziękuję za zdrowie 5-cioletniego Eryka , o błogosławieństwo dla księży z mojej parafii i opamiętanie dla tych kobiet, które oczerniają naszych kapłanów, o potrzebne łaski dla ks. Marka M., w intencji Zgromadzenia Sióstr Sług Jezusa o nowe powołania i liczny nabór mieszkanek do prowadzonej przez nie bursy ,o szczęśliwą operację moich oczu, w intencji ratowania małżeństwa Jana z Lublina, w intencji poparcia dla arcybiskupa Gądeckiego i obrony czystości wiary katolickiej w kwestii udzielania komunii rozwodnikom ponownie zawierającym związki niesakramentalne i afirmacji związków homoseksualistów, o pracę dla bezrobotnych, za zmarłych Jerzego, Genowefę i Leokadię o łaskę nieba,za alkoholików o łaskę nawrócenia
Stanisława
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska dziękuję za otrzymane łaski i prosze serdecznie o zdrowie, madrosc dlamnie. Ochraniaj mnie przed wrzelkim zlem jakie mnie czeka na tej sciezce rzyciowej. Rowniez o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych spraw oraz o twoja opieke - a także za całą moją rodzinę. Amen
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie dla szymonka i mateusza oraz rodzicow i w podziekowaniu za otrzymane łaski
ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boza Fatimska blagam Cie o cud uzdrowienia mojej zony Malgosi Maciek
Maciej
 

Świeca siedmiodniowa
Boże błogosławieństwo, poznanie Jego woli i dar Ducha Świętego.
Rafał
 

Świeca trzydziestodniowa
Gorąco proszę o modlitwę za zdrowie całej mojej Rodziny, w szczególności za zdrowie Babci, by dolegliwości, które ją męczą ustąpiły, za zdrowie Mamusi, Taty, Siostry, Brata, Jego dzieci i za zdrowie wszystkich z Rodziny i bliskich memu sercu. Proszę z całego serca o modlitwę w mojej intencji, by wszystkie problemy finansowe się skończyły, by rozprawa w sądzie zakończyła się dla mnie pozytywnie i jak najszybciej, by Bóg wybaczył mi moje przewinienia. Proszę z całego serca o modlitwę w mojej intencji, bym dostała pracę, którą bym pokochała i kredyt, i by udało mi się zbudować dom, żebym w końcu mogła zamieszkać \"na swoim\". Proszę z całego serca o modlitwę o pokój dla dusz wszystkich zmarłych z Rodziny, w szczególności za wieczny odpoczynek dla dusz ś.p. Dziadziusia, Wujka, Prababci, i dla wszystkich dusz w czyśćcu cierpiących. Bóg zapłać za modlitwę
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matusiu Fatimska , dziękuję całym sercem za okazane łaski i bardzo proszę o łaskę zdrowia dla mojego taty by choroba nowotworowa nie wróciła , a ból nóg ustał, Bóg zapłać.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji dzieci poleconych modlitwie
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę Cię oddal ode mnie wszelkie lęki. Proszę pomóż zdrowo, spokojnie i bezpiecznie żyć. Uproś u Swego Syna dla mnie i wszystkich moich najbliższych wszelkie potrzebne łaski. Opiekuj się nami nieustannie.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę Cię pomoż wyjść z nałogu Bogdanowi.Pomóż mu rozwiązać problemy finansowe. Otocz go troskliwą opieką. On jest sam, zaopiekuj się nim - błagam.
Halina
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Cię pokornie o łaskę uzdrowienia fizycznego dla mnie.
Aneta
 

Świeca trzydziestodniowa
Najświętsza Panienko uproś łaskę powrotu do zdrowia dla Sławka, wspieraj i chroń całą jego rodzinę
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
I. O Najświętsza Rodzino: Jezu, Maryjo, Józefie święty, wraz z całym Dworem Niebieskim wstawiajcie się za nami u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI, tej Królowej Cnót, wraz z którą do człowieka przychodzą wszystkie inne cnoty (jak to miał objawione w swoich nadprzyrodzonych snach św. Jan Bosco, Założyciel salezjanów, a można to znaleźc na str. 49-50 i 200 książki \"Sny księdza Bosko\" pod redakcją Pietro Zerbino, którą w roku 2004 wydało Wydawnictwo Salezjańskie za zgodą Władzy Duchownej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
II. Święci Adamie, Prarodzicu ludzkości, i Anno, Matko Matki Bożej, wraz ze wszystkimi świętymi Patriarchami wstawiajcie się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
III. Święty Janie Chrzcicielu, największy z Proroków, wraz ze wszystkimi świętymi Prorokami wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
IV. Święci Apostołowie Pawle, mój Patronie od Chrztu, i Judo Tadeuszu, Patronie w sprawach trudnych i beznadziejnych, wraz ze wszystkimi świętymi Apostołami wstawiajcie się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
V. Święta Mario Magdaleno, Apostołko Apostołów, wraz ze wszystkimi świętymi Uczniami Pańskimi wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VI. Święty Ekspedycie, który w moim odczuciu wysłuchiwałeś mnie tyle razy, wraz ze wszystkimi świętymi Męczennikami wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VII. Święty Augustynie z Hippony, wielki Doktorze Zachodu i największy z Ojców Kościoła, wraz ze wszystkimi świętymi Biskupami i Doktorami Kościoła wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VIII. Święty Franciszku z Asyżu, Patronie imienia obecnego papieża, Ty, który w niebie zająłeś miejsce pysznego Lucyfera (jak podaje na str. 80 książeczka ojca Paula O\'Sullivana OP pod tytułem: \"Wszystko o Aniołach\"), wraz ze wszystkimi świętymi Wyznawcami wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
IX. Święta Magdaleno Zofio Barat, która masz przybliżyc ludziom żywe Świętych Obcowanie i przygotowac nową, trzecią Epokę Ducha Świętego, która nadchodzi (wg objawień Fulli Horak), wraz ze wszystkimi świętymi Dziewicami wstawiaj się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
X. Święci Archaniołowie Michale i Gabrielu, Książęta Niebiańscy i Stróże Maryi (wg objawień danych czcigodnej Marii z Agredy), wraz z naszymi Aniołami Stróżami i wszystkimi świętymi Aniołami wstawiajcie się za nami przez Niepokalane Serce Maryi u Ducha Świętego - niestworzonego Wspomożyciela (Parakleta) - i Wszyscy razem wspomagajcie nas nieustannie w praktykowaniu CZYSTOŚCI. Amen.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Dziekuje Panu Bogu Wszechmogącemu za wszelkie łaski jakimi nas obdarza i błagam za wstawiennictwem Najświetszej Marii Panny o łaski na dalsze życie dla Aleksandra, Piotra, Łukasza, Jerzego, Barbary, Anny i całej rodziny P. Proszę o zdrowie dla Piotra, Barbary i całej rodziny oraz błogosławieństwo na wybór dalszej drogi życiowej dla Łukasza i łaskę na pomyślną edukacje dla Aleksandra i zaliczenie I semestru.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o Boską Moc o Siłę dla męża w leczeniu, utrzymaniu trzeźwości i pracy nad sobą.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę Cię o zdrowie dla mojej Ani.Pomóż jej w pracy i na uczelni. Pozwól zdać trudny egzamin w sesji zimowej. Otocz ją życzliwymi ludźmi i pomóż iść zdrowo i bezpiecznie przez życie.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
NMP Królowo Miłosierdzia,wejrzyj na biedną duszę zmarłej Kariny i okaż jej Swoje Miłosierdzie otwierając jej bramy do Królestwa Twego i Twego Syna Jezusa Chrystusa.
Szczepan
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska błagam Cię o nawrócenie mojego męża , proszę gorąco daj mu odwagę aby poszedł do spowiedzi i pojednał się z Bogiem , prowadź go ścieżkami Jezusa , aby Jezus w swoim Wielkim Miłosierdziu uzdrowił jego duszę ,serce i umysł , aby nawrócił go jak św.Pawła. Błagam , błagam ,błagam.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Matko o cud uzdrowienia dla taty żeby wyszedł z tej ciężkiej choroby. Dodaj mu sił. Proszę wysłuchaj mnie.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, dziękuję za Twoją opiekę i pomoc. Proszę Cię o poprawę zdrowia i pomoc w znalezieniu nowej, dobrej pracy, proszę o szybki i dobry pobyt w szpitalu uzdrowiskowym. Proszę za moich bliskich o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla nich. Proszę za prześladowanych chrześcijan, proszę za moją Ojczyznę. Miej nas Matko w Swej opiece.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie, spokój ducha i siłę w wspieraniu najbliższej rodziny. Ada Szymańska Dobrzelin
Ada
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i całej mojej rodziny.
Wiktor
 

Świeca trzydziestodniowa
DZiekuje za wszystkie Laski za przebyta operacje ktorej sie bardzo balam dziekuje Ci Boze prosze o Laski zdrowia dla mojej mamy dla dzieci i dla mnie o zgode w rodzinie o macierzynstwo maluzenstwo i nawrocenie moich dzieci o Laske bycia babcia o pomoc w znalezieniu pracy o wszystkie sprawy urzedowe zeby byly pozytywnie rozpatrzone moze jeszcze podarujesz mi troche milosci i zycia prosze uloz mi droge do Maxima za wszystkich modlacych sie w moich intencjach o laske zdrowia dla nich pomoz mi
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Za Annę.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji dusz w czyśćcu cierpiących.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie zatwardziałych grzeszników.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę całkowitego uzdrowienia mojej tarczycy.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę uwolnienia od bólu Danuty i Stefana
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża wyproś mi dobrą pracę i dobrych przełożonych. Broń, chroń i błogosław mi i moim najbliższym. Niech się spełnia wola Boża w moim życiu, tylko Mateńko nie odstępuj mnie. Amen
Teresa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za zmiany w moim życiu, aby te zmiany zaowocowały dobrem dla mnie i innych otaczających mnie ludzi.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Dziekuje Ci Matkko Boza za wszystkie laski i opieke. Prosze Cie Matuchno o pokoj i milosc w rodzinie,o laske wiary dla moich synow, wspieraj ich na dalszej drodze zycia-pomoz dokonywac dobrych wyborow .Prosze o zdrowie dla mojej mamy, wspieraj wszystkich z mojej rodziny, znajomych przyjaciol,tych, ktorym obiecalam modlitwe.Wstawiaj sie u Twego Syna za Polska.Prosze o nawrocenie serc wszystkich Polakow,udaremnij plany wrogim Polsce silom rzadzacym ojczyzna a chcacym ja zgubic.Prosze o pokoj na Ukrainie i na swiecie, prosze o nawrocenie grzesznikow.Prosze o potrzebne laski i blogoslawienstwo dla papieza Franciszka i papieza Benedykta XVI
Alicja
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO BOŻA,DZIĘKUJĘ ZA WSZELKIE ŁASKI I DOBRO,KTÓRYMI MNIE OBDARZASZ.TY JEDNA ZNASZ MOJE SERCE I DUSZĘ,WIESZ CZEGO POTRZEBUJĘ I O CO SIĘ MODLĘ CO DNIA,PROSZĘ OBDARZ MNIE POTRZEBNYMI ŁASKAMI,POSTAW ŻYCZLIWYCH LUDZI NA MOJEJ DRODZE I SPRAW BY ME ŻYCIE ZACZĘŁO SIĘ UKŁADAĆ,ODDAL SAMOTNOŚĆ,SMUTEK,ŻAL,LĘK O JUTRO,DODAJ MI SIŁ W MOIM TRUDNYM ŻYCIU.BĄDŻ UWIELBIONA MARYJO!
IWONA
 

Świeca siedmiodniowa
O opiekę Bożą i błogosławieństwo dla Arka i Jadzi
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie, nawrócenie i uwolnienie z nałogu alkoholizmu mojego męża Marka
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Najlepsza Matko proszę o: trzeźwość, pokorę i pogodę ducha. Proszę o otwarte serce dla drugiego człowieka. Niech się spełnia Wola Boża.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Mateńko. Proszę o pomyślne zdanie najbliższych egzaminów przez moją siostrę.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę pomóż znależć pracę mojemu Andrzejowi. Pracę w godziwych warunkach i za godziwe wynagrodzenie.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko, ulituj sie nad moja rodzina, dopomuz nam w naszych trudnosciach. Ochraniaj nas przed naszymi wrogami.
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska,dziekuje Ci za wszystko co jest, co dzieje sie w moim zyciu,ze udaje sie mi pomalu oddawac pieniadze, ze ochraniasz mnie i moja rodzine swoja laska. Prosze serdecznie o zdrowie, madrosc, szczescie dla mojej mamusi, ojca, babci, brata, mojej zony, cureczki i o szczesliwe rozwiazanie wszystkich moich problemow. Prosze o pokoj na Ukrainie, o pokuj, zgode i milosc w naszej rodzinie. Prosze rowniez, zebym mogl powrucic pieniadze ktore jestem winien ludziom. Matko Boska Fatimska mudl sie za nami.
Marian
 

Świeca siedmiodniowa
błogosławieństwo Boże dla rodziny
ewa
 

Świeca wieczysta
Maryjo proszę wyjednaj u swego syna łaskę nawrócenia Filipa. Proszę daj mu święte życie, świętą żonę i święte dzieci. Jezu, ufam Tobie.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o pomyślne załatwienie trudnej sprawy i utrzymanie pracy dla Pawła.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę Cię o szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Krzysztofa
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie, zgodę, Opiekę Bożą i Boże Błogosławieństwo dla całej mojej rodziny.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie, Opiekę Bożą i potrzebne łaski dla mojego taty.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o znalezienie dobrego męża dla mnie.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
W wiadomej Pnu Bobu intencji.za mnie i rodzinę .Proszę pokornie o modlitwe.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Umiłowana Święta Maryjo. Proszę Cię i błagam Cię, wstaw się za mną do swego Syna Jezusa i do Pana Boga o miłosierdzie dla mnie, o ratowanie mojego zdrowia, o uratowanie mojej nogi od amputacji. Zlituj się nade mną, wybacz mi wszystko co złe czyniłem.
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o wsparcie w modlitwie do P.Boga,do serca P. Jezusa,do Mateńki Najświętszej,do Aniołów , Archaniołów i Orędowników od Spraw Najtrudniejszych- o uzdrowienie mojej Mamy Heleny-niech Jej stan się poprawi,niech wróci do domu,do nas.Błagam,pomóżcie mi wyjednać dla Niej łaskę zdrowia -Bóg zapłać...Jezu Ufam Tobie...Amen.
Marysia,córka ciężko chorej Heleny
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia stałej, dobrej pracy dla mnie i dla brata.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę Cię o to, abyś pomogła mojemu ciężko choremu Profesorowi w walce z chorobą, a także Jego rodzinie dodała siły i nadzieji.
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Piotra,o łaskę zdrowia,opiekę Matki Bożej oraz Boże błogosławieństwo dla niego.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska wyproś u Twojego Syna zdrowie dla mojej mamy i Boże błogosławieństwo dla naszej rodziny ,o dary Ducha św. dla naszych córek. Jezu ufam Tobie.
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, przez Twoje pośrednictwo proszę Najwyższego Boga o łaskę prawdziwej Wiary, o zdrowie dla moich bliskich, szczególnie dla Maćka, Tomka, rodziców i dla mnie. Proszę o dar umiejętności podejmowania właściwych decyzji w trudnych dla nas sprawach. Dziękuję za otrzymane łaski, a Siostrom za modlitwę.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża, proszę otocz swoją opieką Łukaszka, proszę o właściwą diagnozę i powrót do zdrowia.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji mojej ukochanej żonki, naszych dzieci oraz chorej Moniczki i Szymka
Ireneusz
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, Ojcze Wszechmogący, w imię Jezusa Chrystusa i za wstawiennictwem Matki Boskiej Fatimskiej pokornie proszę o łaskę uzdrowienia mojej chorej prostaty i organizmu ze stanu zapalnego i zakażenia bakteryjnego przez które nie mogę realizować powołania do życia zakonnego. Proszę o usunięcie każdej przeszkody przez którą nie mogę wrócić do pełni zdrowia. Jeśli choroba jest skutkiem grzechów, proszę o odpuszczenie win i kar, jeśli pochodzi od złego ducha, proszę o uwolnienie od niego i usunięcie choroby a jeśli pochodzi od mego zranionego serca i emocji proszę o wyleczenie i uzdrowienie.
Bartłomiej
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko, chciałbym Cię serdecznie przeprosić za wszystkie moje grzechy i zaniedbania wobec Boga i bliźnich. Dziękuję Ci za wszystkie Łaski, którymi mnie obdarzasz. Chciałbym Cię także pokornie prosić w następujących intencjach: - za Magdalenę, którą kocham ze wszystkich sił i z którą nie mogę być przez co bardzo cierpię; - za zdrowie dla mojego ojca, aby mógł on cieszyć się życiem przez długi czas; - za zgodę w mojej rodzinie; - za wszystkich moich znajomych i przyjaciół; - za zmarłych z mojej rodziny; - za pokój na świecie; - za naszą Ojczyznę, Polskę, by była mądrze rządzona i by ludziom żyło się w niej dobrze; - za papieża Benedykta oraz papieża Franciszka, aby Bóg obdarzył ich potrzebnymi Łaskami; - za Kościół Święty, aby niestrudzenie głosił Ewangelię na całym świecie; - i za mnie, za wszystkie moje sprawy. Obdarz mnie również Łaską konieczną do dalszego pisania doktoratu. Królowo Pokoju, módl się za nami. Paweł
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matka Boża w Medjugoriu w najnowszym orędziu z dnia 20 lutego 2015 (danym Ivanowi) prosi nas o modlitwę o pokój. A także paulini na Jasnej Górze rozpoczęli teraz modlitwy o pokój. Oto odpustowa (przedsoborowa) MODLITWA O POKÓJ: \"Użycz, Panie, łaskawie pokoju za dni naszych, abyśmy, Twoim miłosierdziem wsparci, od grzechu wolnymi byli i od wszelkich zamieszek zabezpieczeni. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.\" - z Mszału Rzymskiego (3 lata odpustu - Św. Penitencjaria Apostolska, 3 III 1932). Jest to modlitwa wzięta z książeczki do nabożeństwa \"Ogień Miłości Jezusa Chrystusa\" wydanej przez \"Wydawnictwo książek do nabożeństwa J. Cebulski, Kraków, ul. Szewska 22\" za pozwoleniem Książęco-Metropolitalnej Kurii w Krakowie z dnia 20 V 1939 (X. STANISŁAW Bp. Wik. gen., X. Stefan Mazanek, L. 3456/39).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwy w intencjach Matki Bożej
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boza , powierzam Ci moją rodzinę. Dziękuję za wszelkie dobro jakiego doświadczamy i proszę Cię pokornie, pomóż Matenko rozwiązać problem z jakim boryka sie corka moja. Zeby wszystkie jej sprawy pozytywnie ulegly zakonczeniu. Matko Boza Fatimska miej nas pod swoja opieka... maria
maria
 

Świeca siedmiodniowa
O znalezienie uczciwej pracy dla mojej siostry!
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boza Fatimska, goraco prosze o wstawiennictwo u Pana Boga naszego. W sprawie, o uzdrowienie naszych relacji malzenskich. Serdeczne Bog zaplac... Maria
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuje Panie Boże za wszelkie dary i całe moje życie,proszę o błogosławieństwo i miłosierdzie Twoje na dalsze życie i o umocnienie Wiary, Nadziei i Miłości dla całej rodziny,parafii i całej Polski. Zbigniew
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy i dla mnie. Pomagaj mi w nauce na studiach. Ześlij łaski pomyślności dla naszej Ojczyzny. Dopomóż mi w znalezieniu żony i założeniu szczęśliwej rodziny.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictem Maryi prosze o pomyślną operację dla mnie, o mądrość lekarzy,i dobrą rekonwalscencję; polecam też moich bliskich, siostry,rodziców,siostrzeńców modlitwie-z prośbą o nawrocenie;
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Prośba o zdrowie w intencji mojej Mamy - Barbary.
KLAUDIA
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji przebłagania oraz zadośćuczynienia za wszystkie moje grzechy.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji przebłagania oraz zadośćuczynienia za grzechy wszystkich moich przodków oraz krewnych (żyjących oraz nieżyjących) oraz za dusze wszystkich moich zmarłych przodków oraz krewnych.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo dla mnie oraz dla całej mojej rodziny.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji wiadomej Bogu. Mateczko, Ty wiesz...
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji odnalezienia się w nowej pracy, abym została dobrze przyjęta przez nowe koleżanki i nowych przełożonych. Proszę również o uzdrowienie mojego małżeństwa. Dziękuję za modlitwę
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
PROSZE SIOSTR O MODLITWE CODZIENNA DO MATKI BOZEJ FATIMSKIEJ O RATOWANIE ZWIAZKU KTORY JEST NA ROZYPCE PROSZE O UMACNIANIE I NAPELNIANIE GO MILOSCIA ABY ZACZAL MNIE TRAKTOWAC POWAZNIE BOG ZAPLAC
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej córeczki Mai,pomyslne,dobrze znoszone leczenie,brak przerzutów. Basia
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Miłosierny Jezu, polecam Ci duszę mojej ukochanej Babci Honoraty. Proszę Cię przyjmij ją do grona zbawionych. Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie!
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, polecam Ci moją rodzinę. Dziękuję za wszelkie dobro jakiego doświadczamy i proszę Cię pokornie, pomóż rozwiązać nam problem z jakim się ciągle borykamy. Królowo Rodziny - módl się za nami!
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Matko, powierzam Ci mojego syna. Proszę spraw aby dostał się na wymarzone studia jeżeli tylko jest to zgodne z Bożą wola. Dziękuje Ci za wszelkie dobro jakiego doświadczył za Twoją przyczyną.
Iwona
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża proszę Cię o pomyślne rozwiązanie sprawy która tak bardzo leży mi na sercu.
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla mojej mamy Ireny oraz zdrowie dla mnie i wszelkie łaski dla całej rodziny.Pomóż w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
za mnie grzesznika janusza,bozene,karoline,moich rodzicow krystyne i antoniego,zmarlych z rodziny kossakowskich,szczukow,karwowskich,ks.andrzejA DUCZKOWSKIEGO,BR.SZYMONA JANKOWSKIEGO
JANUSZ
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o błogosławieństwo w pracy i domu, o łaskę Bożą dla moich najbliższych, o pozytywne rozpatrzenie złożonych wniosków i dobre zakończenie rozpoczętych spraw daj mi siłę aby podejmować właściwe decyzje
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Najswietsza Panienko, dzis prosze Cie , blagam o pomoc dla corki mojej przyjaciolki. Jest ona z dala od domu i jest w bardzo trudnej sytuacji.Prosze Cie Najswietsza Panienko o zdrowie dla Ani,i pomyslnosc w jej dzialaniach. Niechaj swiat stanie sie dla niej przyjazny,dodaj jej wiary w dobro,daj jej sile w pokonywaniu trudnosci, czuwaj nieustannie nad ta wspaniala dziewczyna, chron ja od zlego. Wdzieczna i pelna ufnosci w Twoja pomoc - przyjaciolka
Alina
 

Świeca siedmiodniowa
O Dary Ducha świętego oraz Boże błogosławieństwo.
Rafał
 

Świeca trzydziestodniowa
proszę o to, by jak najlepiej nam się układało z Maciejem. by między nami zrodziło się uczucie, Niech nasze drogi życia sie połączą . proszę Jezu i Maryjo byśmy byli zawsze razem szczęśliwi. Prosze o męża dla mnie, o to , abym i ja była dobrą żoną,a także abym jeszcze doczekała się zdrowego potomstwa.Bardzo pragnę mieć dziecko.. Proszę Cię przemień jego serce i wlej w jego serce miłość do mnie aby mnie pokochał. Aby mnie kochał i szanował i chciał być ze mną, Proszę o modlitwę w intencji, aby odwzajemnił do mnie tę miłość, którą ja go darze. Pokochał mnie taką jaką jestem, obdarzył szczerą , prawdziwą miłością. Niech będzie tym, który jest pisany na meza
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o to, by jak najlepiej nam się układało z Maciejem. by między nami zrodziło się uczucie, Niech nasze drogi życia sie połączą . proszę Jezu i Maryjo byśmy byli zawsze razem szczęśliwi. Prosze o męża dla mnie, o to , abym i ja była dobrą żoną,a także abym jeszcze doczekała się zdrowego potomstwa.Bardzo pragnę mieć dziecko.. Proszę Cię przemień jego serce i wlej w jego serce miłość do mnie aby mnie pokochał. Aby mnie kochał i szanował i chciał być ze mną, Proszę o modlitwę w intencji, aby odwzajemnił do mnie tę miłość, którą ja go darze. Pokochał mnie taką jaką jestem, obdarzył szczerą , prawdziwą miłością. Niech będzie tym, który jest pisany na meza
katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Uzdrowienie z raka mamy Aliny, bardzo dobre wyniki jej badań i błogosławieństwo na dalsze lata jej życia oraz zdrowie dla córki Julii, by nie musiała mieć zabiegu a także zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny!
klaudia
 

Świeca siedmiodniowa
o wytrwałość,postępy i efekty w pracy, pomyślność na studiach i w podjętym przedsięwzięciu
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Za zdrowie mojego syna Marcina, dobre wyniki badania,za pomyślą operację.Daj nam Panie siłę, aby przetrwać ten trudny dla nas czas.
Marzena
 

1 |
...
 106 |
 107 |
 108 |
 109 |
 110 |
 111 |
 112 |
 113 |
 114 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2015