Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę za zmarłego ojca Michała,Józefa, zmarłych z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące, dzieci nienarodzone. Potrzebne łaski, światło,dary Ducha Św. dla dzieci,zdrowie, błogosławieństwo Boże w rodzinie,głęboką wiarę , nadzieję i miłość,dobre relacje i atmosferę w pracy.
Izabella
 

Świeca siedmiodniowa
W dniu imienin mego siostrzeńca Marcina , proszę Cię Maryjo otocz Go swoją opieką i nie pozwól Mu zejść na złą drogę . Oświeć Go Bożym Światłem i wskazuj właściwą drogę . Prosi Cecylia
Cecylia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za Zygmunta o uzdrowienie od choroby nowotworowej oraz o ulgę w cierpieniu.Bóg zapłać.
Alicja
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie Nas i Naszych dzieci, o zdrowie mojej Mamy, Cioci, Targalskiego, L. Żebrowskiego, K. Wyszkowskiego, S. Michalkiewicza, pomyślność, zdrowie i spokój w mojej rodzinie, zdrowie męża Ani, pomyślność i pokój dla Ojczyzny, Europy i świata. O zdrowie i pomyślność i bezpieczeństwo wszystkich Polaków. Wieczne odpoczywanie dla p. Krysi, p. Irka , Jurka, St. Barańczaka, p. Marysi S, Madzi, brata Celiny, synowej cioci M arii, cioci Marii, pana Sz., o. Bogumiła, Artura G. O zdrowie i pomyślność rodziny p. Krysi. O zdrowie K. Grzybowskiej, łaski dla syna Lucyny S., zdrowie Ani i jej mamy Ewy i ich pomyślność, zdrowie babci Wiktora P. O uzdrowienie p. Henryka. O uzdrowienie Tomasza U. Ratuj, Pani Nasza, chorych na raka, Wacka, Stefana. O rozwiązanie problemu. O potomstwo dla pragnących. O wszystkie moje dotychczasowe intencje. O wyjście z nałogu T. i P. O pomyślność w pracy T. W intencji dusz w czyśćcu cierpiących. Za wszystkich księży i osoby duchowne. Za Ukrainę, Rosję. Pani, ratuj Małgosię. O zdrowie, pomyślność i siłę dla M. i rodziny. O rozwiązanie problemu. Za zdrowie męża Bogusi. O zdrowie syna cioci Marii, jej wnuka. Za Kościół prześladowany. O opiekę nad b. Maksymilianem. Za pijących. O Intronizację Chrystusa na Króla Polski. O rozwiązanie problemu. O spokój ducha dla T. O zdrowie dla p. K. i p.P. Dziękuję Ci Pani za wszystkie udzielone do tej pory łaski. O zdrowie dla rodziny D. Rz. O rozwiązanie problemu. O zdrowie córek Rob. Za pielgrzymujących. O wszelkie łaski dla Marylki i jej rodziny. O rozwiązanie problemu. Matko Niebieska ratuj nas! O rozwiązanie problemu. O powołania. O margaretki. O spowiednika. O potrzebne łaski dla Kingi i Piotra. O szczęście osobiste dla Kingi, Marysi, Piotra, Doroty, Joasi, Ewy, Uli, Ewy.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencji mojego syna ,Marcina
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące z mojej Rodziny i mojego pokrewieństwa i o duszę Jurka. Bóg zapłać
Marianna
 

Świeca wieczysta
O pokój na świecie.
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Matko, proszę o Twoją nieustającą opiekę nad moimi dziećmi, wnuczkami i wnukami. Pod Twoją obronę...
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego narzeczonego o znalezienie pracy.
Aleksandra
 

Świeca trzydziestodniowa
Za zdrowie mojej mamy, rodziny, i za zmarłych z mojej rodziny.Artur
Artur
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencji mojej corki o laske dobrego meza
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Maryi prosze o chrzest Joszka,nawrócenie Kasi,o wiarę dla Magdy, o zdrowie dla cioci Hani,Marii i Krysi, dla mnie o nawrocenie i łaske codziennego rachunku sumienia,o kierownika duchowego i życie blisko Boga, o błogosławieństwo dla całej rodziny.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O Wiarę jak gorczycy ziarno i nadzieję dla Anety i Marii.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Oddajemy sie Tobie Panie Jezu całkowicie,to Ty nasz los zabezpieczaj.Aneta i Maria.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
O ratunek dla rozpadającego się małżeństwa Sebastiana
Ireneusz
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Mamusiu dziękuje Ci, że jesteś ze mną każdego dnia i czuwasz nademną. Dziękuje z całego serca, że Mariusz dał mi szanse. Proszę rozpal większy Płomień miłości w jego sercu, bo dalej ma jakieś wątpliwości i mało pisze sms-ów.
Gosia
 

Świeca wieczysta
O RADOŚĆ ŻYCIA WIECZNEGO DLA ŚP. KRYSTYNA, JANUSZ,TERESA, LEON, JANINA, TADEUSZ ŁUSIEWICZ; KAROLINA, ANNA, ANTONI SKIBIŃSCY; ROMAN ROSIŃSKI; KRYSZTYNA ŁOJANEK; BRYGIDA PIOTROWSKA; ŁUCJA BIAŁCZAK; JADWIGA, STANISŁAW DUSZA; FRANCISZKA (K), BRONISŁAW, JAN GOŁUCH; MARTA, JAN GLAPA; STANISŁAWA (K) ROZOWSKA ORAZ DLA DUSZ W CZYŚĆCU CIERPIĄCYCH
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Mateńko o opiekę nad moją rodziną, daj mojemu tacie przed śmiercią możność godnie i szczerze się wyspowiadać. Proszę pozwól mi spłacić długi
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię matko o łaskę uzdrowienia dla Olivierka ,Patrycji i Milenki i siły dla ich rodziców oraz za pogodzenie się mojej siostry i szwagra .Maryjo miej ich w swej opiece.
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji zdrowia i pracy dla Bogdana
Bogdan
 

Świeca siedmiodniowa
Gorąco proszę o modlitwę za mojego przyjaciela D.: o ochronę jego życia i zdrowia, spraw by został w kraju a jeśli wolą Twoją Panie jest by wyjechał to spraw by był bezpieczny - Matko obejmij go sowim opiekuńczym płaszczem. Rozwiąż węzły na jego drodze życia, które po ludzku są nie do rozwiązania. Pomóż mu zakończyć toksyczny związek i odejść z niego. Wspieraj naszą relację-chroń ją przed ludźmi nieżyczliwymi, pomóż nam być w stałym kontakcie, i szczerze na osobności porozmawiać- byśmy mogli służyć sobie wzajemnym wsparciem. Błogosław Boże mojego przyjaciela. Bóg zapłać za każdą modlitwę.
A.
 

Świeca siedmiodniowa
Tadeusz, Maria, Jan, Romuald, Helena, Jan, Nikodem, Wiktor, Edmund, Teodor, Rozalia, Stefania, Dominika, Władysław, Waleria, Gabriela, Stanisław, Małgorzata, Janusz, Joanna, Tadeusz, Wojciech, Zygmunt, Janina, Zofia, Władysław, Mieczysław, Helena, Józef, Henryk, Tomasz, Helena, Julian, Alicja, Jan, Maria, Barbara, Stanisław, Kazimiera, Janina, Andrzej, Maria, Franciszek, Joanna, Stanisława, Alfons, Maria, Klemens, Zofia, Jan, Henryk, Zofia, Teodor, Stefania, Wanda, Adam, Elwira, Leokadia, Jan, Tadeusz, Jadwiga, Stefan
Adam
 

Świeca trzydziestodniowa
Za rodzinę i bliskich.
Józef
 

Świeca siedmiodniowa
za moje grzechy janusza,bozeny,karoliny,moich rodzicow krystyne i antoniego zdrowie,za zmarlych z rodziny kossakowskich,szczukow,karwowskich,konopkow ,pienkowski mieczyslaw,kossakowski jerzy,zdzislaw,stanislaw,teresa,janina,bronislawa mokrzycka,piotr,ks.andrzej duczkowski,br.szymon jankowski,aleksander rogacien,o,janusz witowski,kossakowski czeslaw,edward krzesniak,wanda krzesniak,tomaszewski kazimierz
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
Za łaskę Wiary dla Macieja.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
I. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i św. Benedykcie, główny Patronie Europy - módlcie się na zakończenie tego Jubileuszowego Roku Miłosierdzia o niezbędne nawrócenie EUROPY na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi we wczorajszym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tej intencji można odmówić modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Anioł Pański\" i Litanię do św. Benedykta z Nursji).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
II. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i św. Pawle Apostole, którego Domem jest Kościół Wschodni (co zostało podane w orędziu z dnia 24 X 1994 otrzymanym przez Vassulę Ryden, które można znaleźć np. poprzez stronę www.voxdomini.com.pl ), módlcie się na zakończenie tego Jubileuszowego Roku Miłosierdzia o niezbędne nawrócenie KRAJÓW WSCHODNIOCHRZEŚCIJAŃSKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi we wczorajszym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Witaj Królowo\" i Litanię do św. Pawła Apostoła).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
III. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i św. Kazimierzu królewiczu, Patronie Polski i Litwy, blisko spokrewniony także z królami Czech i Węgier - módlcie się na zakończenie tego Jubileuszowego Roku Miłosierdzia o niezbędne nawrócenie KATOLICKICH KRAJÓW SŁOWIAŃSKICH oraz KRAJÓW BAŁTYCKICH i UGROFIŃSKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi we wczorajszym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji zwykle odmawiałem modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Pod Twoją obronę\" i Litanię do św. Kazimierza).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
IV. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i św. Franciszku, Patronie Włoch, ustanowiony w roku 1939 przez Piusa XII i zatwierdzony uroczyście przez parlament włoski w roku 1958 - módlcie się na zakończenie tego Jubileuszowego Roku Miłosierdzia o niezbędne nawrócenie KRAJÓW ITALOROMAŃSKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi we wczorajszym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji zwykle odmawiałem modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Pomnij o Najświętsza Panno Maryjo\" i Litanię do św. Franciszka z Asyżu).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
V. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i św. Tereso od Dzieciątka Jezus, Patronko Francji, ogłoszona w roku 1944 przez Piusa XII jako druga taka patronka obok św. Joanny d\'Arc - módlcie się na zakończenie tego Jubileuszowego Roku Miłosierdzia o niezbędne nawrócenie KRAJÓW GALLOROMAŃSKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi we wczorajszym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Pomnij o Najświętsza Panno Maryjo\" i Litanię do św. Teresy od Dzieciątka Jezus).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VI. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i św. Tereso z Avila, Patronko Hiszpanii, ustanowiona w roku 1617 przez hiszpańskie Kortezy Generalne (czyli hiszpański parlament) - módlcie się na zakończenie tego Jubileuszowego Roku Miłosierdzia o niezbędne nawrócenie KRAJÓW IBEROROMAŃSKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi we wczorajszym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Witaj Królowo\" i Litanię do św. Teresy z Avila).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VII. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i św. Jerzy, Wielki Męczenniku, Patronie Anglii, ustanowiony w roku 1222 i spopularyzowany za króla Edwarda III wraz z ustanowieniem Orderu Podwiązki (którego św. Jerzy jest patronem) - módlcie się na zakończenie tego Jubileuszowego Roku Miłosierdzia o niezbędne nawrócenie wszystkich KRAJÓW ANGLOSASKICH i CELTYCKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi we wczorajszym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Pod Twoją obronę\" i Litanię do św. Jerzego).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VIII. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i św. Michale Archaniele, Patronie Niemiec i Austrii, ustanowiony jeszcze w czasach Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego (po zwycięskiej bitwie pod Lechfeld w roku 955) - módlcie się na zakończenie tego Jubileuszowego Roku Miłosierdzia o niezbędne nawrócenie POZOSTAŁYCH (tzn. nieanglosaskich) KRAJÓW GERMAŃSKICH na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi we wczorajszym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Potężna Niebios Królowo\" i Litanię do św. Michała Archanioła).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
IX. Matko Boża Różańcowa z Fatimy i śś. Aniołowie Stróżowie, którzy się państwami i narodami opiekujecie, módlcie się na zakończenie tego Jubileuszowego Roku Miłosierdzia o niezbędne nawrócenie POZOSTAŁYCH KRAJÓW ŚWIATA na wzór Stanów Zjednoczonych, które teraz - zgodnie ze słowami Maryi we wczorajszym (9 XI 2016) orędziu Holy Love ze strony www.holylove.org - będą powracać do moralności chrześcijańskiej (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Potężna Niebios Królowo\" i Litanię do świętych Aniołów).
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Panie Jezu o zbawienie dusz moich rodziców, Genowefy i Stanislawa cioci Marysi ,siostry Alfredy ,Leszka ,Szczepana Bóg zapłać.
Wiesława
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę o nawrócenie dla Joanny i Piotr, dar macierzyństwa, odnalezienia właściwej drogi, pracy, zgodę w rodzinie. Bóg zapłać!
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Matko, oddaję Tobie moją rodzinę i za Twoim pośrednictwem składam Bogu Wszechmogącemu Kamilka, Kubusia, Andrzeja, Pawła i całą moją rodzinę. Oddaję nas Tobie jako Twoje dzieci, niech Jezus Chrystus Twój Syn zanurzy całą moją rodzinę w Swojej Najświętszej Krwi i w Swoich Najświętszych Ranach i przemieni nas Swoją Zbawczą mocą, aby Jezus został uwielbiony w naszych sercach i umysłach. Błagam o nawrócenie dla moich najbliższych. Naucz mnie widzieć w nich dobro nawet wtedy, gdy ludzkie słabości zaciemniają obraz. Wierzę głęboko, ze Ty nas poprowadzisz do Pana. W Tobie cała moja nadzieja ukochana Maryjo. Matko, otwórz moje oczy i serce, abym widziała i uwielbiała Pana w każdym człowieku. Proszę o Twą opiekę dla mojej rodziny i o wieczny odpoczynek dla wszystkich zmarłych. Amen.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Spraw Maryjo by mama była zdrowa
Rafał
 

Świeca wieczysta
Ponieważ wiem,że wszystko jest łaską proszę o wiarę, nadzieję i miłość w mojej rodzinie. Proszę o dar bojaźni bożej, nawrócenie mojego męża, który jest alkoholikiem i wytrwanie w abstynencji. Proszę o uwolnienie męża z każdego uzależnienia, również z uzależnienia od seksu. Aby zagościł w naszym domu szacunek, miłość i ogromne zaufanie Jezusowi, który jest Naszym Panem i Zbawicielem. Oddaję w ręce Opatrzności Bożej moje dzieci Krystiana i Mateusza. Niech Bóg ma nas w swojej opiece i nigdy nie opuszcza. Dziekuję
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla mnie i dla mojego dziecka które noszę pod moim sercem aby również zdrowe się urodziło. Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla mnie i dla mojego dziecka które noszę pod moim sercem aby również zdrowe się urodziło. Agnieszka
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla mnie, dla mojej mamy i dla Virginii i jej dziecka. Bóg zapłać.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla mojego Taty Stanisława i potrzebne łaski dla Mamy Katarzyny.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
za pomyslny przebieg operacji oka meza krzysztofa i szybki powrot do zdrowia prosi zona gosia
Małgorzata
 

Świeca trzydziestodniowa
Za spókoj i niebo dla zmarłych marianny i mariana oraz wszystkich zmarłych z mojej rodziny
Małgorzata
 

Świeca wieczysta
kochana matko boża fatimska proszę o zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny i zgodę w rodzinie Kasia
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska, proszę Cię o zdrowie i dobrą płacę, oraz o popiekę nad dziećmi. L.K.
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
Polecam i proszę o modlitwę do Miłosiernego Boga za wstawiennictwem Maryi Pani naszej Fatimskiej, o zbawienie wieczne dla dusz Ś.P. Zmarłych: Janiny, Feliksy i Michała Kurek, Kazimiery Piotra Pawła Tadeusza Teresy Męzińskich, Heleny Jana Teresy Męzińskich, Heleny Wacława Hieronima Rolczyńskich, Jana Korczaka, Teresy Zygmunta Marka Gałązków, Wszystkich Zmarłych z mojej Rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące. Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen
Marianna
 

Świeca trzydziestodniowa
DO PANA BOGA NASZEGO O UZDROWIENIE CIĘŻKO CHOREGO NA BIAŁACZKĘ SIEDMIOLETNIEGO STASIA KUCIARĘ ORAZ O UZDROWIENIE CIĘŻKO CHORYCH NA RAKA ; WITOLDA PLUTĘ, WIOLETĘ CAŁY ORAZ ANDRZEJA JELENIA.
Ryszard
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę nawrócenia Jana, Agnieszki i Beaty, pogłębienie wiary Lidii, pozytywne rozwiązanie trudnej sytuacji w pracy i Bożą pomoc w czasie prac na nowym stanowisku objętym przez Grzegorza. W intencji Małgorzaty o łaskę rozeznania i Bożej pomocy w decyzjach, które mogą wpłynąć na jej dalsze życie.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Świeca siedmiodniowa Bożę proszę ,aby moja sąsiadka Iza się ustatkowała, uspokoiła i nie hałasowała w domu. Abym dzięki temu pozbyła się lęku hałasu. Proszę Cię Boże nawróć ja na drogę spokoju. Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Wszechmogący proszę Cię o łaskę spokoju w moim domu , aby sąsiadka Iza się ustatkowała, aby nie hałasowała , nie spuszczała wody w łazience w nocy, abym dzięki temu pozbyła się lęku hałasu i bólu głowy. Boże Ojcze , Maryjo Matko moja, Jezu Miłosierny proszę o łaskę wysłuchania próśb moich. Kocham Was Grażyna.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Mateńko o łaskę spokojnej pracy. Abym mogła pracować w swoim pokoju , aby osoba , która będzie z nami pracować nie zaburzyła spokoju i dobrej atmosfery naszej pracy. Proszę Cię aby mnie nie szarpali w pracy i nie przenosili oraz ,aby mi nie dali nikogo do mojego pokoju w pracy. Strzeż mnie Mateńko , Boże Ojcze ,Jezu Chryste i Wszyscy Święci i Błogosławieni od zamętu. Amen.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Matko nasza proszę Cię o pośrednictwo w modlitwie do Pana Boga Naszego Ojca za Martynkę i Dawida. Boże dopomóż im w ich życiu, relacjach dnia codziennego w pięknej miłości opartej na wzajemnej pomocy i zrozumieniu. Boże obdarz ich zdrowiem tym fizycznym, ale i duchowym. Dopomóż im Ojcze Niebieski, bądź im Ojcem, ostoją i ratunkiem w życiu. Proszę Cię Panie Boże o wsparcie i opiekę Twoją w czasie egzaminów dla Martynki i Dawida, aby z pomocą łaski Bożej szczęśliwie zdali wszystkie egzaminy. Proszę , abyś wspierał Dawida w obranie Pracy licencjackiej.Proszę Cię Ojcze o Dary Ducha Świętego dla tych dzieci Martynki i Dawida. Opiekuj się nimi , wspieraj ich , bądź im Najlepszym Ojcem. Boże Ufam Tobie Grażyna Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże proszę o spokój w pracy, aby mój kierownik był wyrozumiały i nie denerwował się i nie oskarżał mnie o zawalenie z pracą, Broń mnie Boże Ojcze mój prosi Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Ojcze kocham Cię jak Twoje dziecko, ratuj dusze. Boże tak modlę się do Ciebie i wierzę ,że zawsze jesteś obok mnie. Dziękuję Ci za wszelkie łaski dla mnie i mojej rodziny. Proszę o dary Ducha Świętego dla mojej rodziny, o umocnienie wiary , aby nie wątpili. Panie Boże proszę Ci o zdrowie dla całej mojej rodziny ,a szczególnie dla mojej mamy, siostry o ustąpienie bólu kolan , a dla mnie o ustąpienie bólu głowy. Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Ukochany , proszę Cię z serca całego o Anioła Stróża mojego opiekuna. Proszę o Anioła, który by mi pomagał zwalczyć moje natręctwa, lęki ,choroby który byłby Aniołem aktywnym, którego obecność bym odczuwała. By mi pomagał w każdym momencie mojego życia. By był moim przyjacielem , na którego pomoc można liczyć zawsze . Grażyna
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska, proszę o pomyślność w pracy, abym wszystko było dobrze i abym się nie pomyliła. L.K.
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
Dobry Boże pomóż Nam żyć zgodnie z Twoją wolą ... przebacz Nam ... i jeśli to możliwe spraw abyśmy kiedyś mogli być razem ... Boże błogosław Nam i Naszym Rodzinom ... Błagam Cię Panie dodaj mi sił a Ty Najdroższa Mateńko wspieraj mnie ...
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża Fatimska opiekuj się moją rodziną i wypraszaj dla nas łaski.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
O blogoslawienstwo Boze, potrzebne laski i dary Ducha Sw dla Andrzeja w 70 rocznice urodzin.
Helena
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo opiekuj się moim sąsiadem Norbertem. Wspieraj go z Chrystusem we wszystkich sprawach dnia codziennego.
Aleksandra
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo do Jezusa o uzdrowienie córki Arletty z obrzęków limfatycznych i innych towarzyszących chorób. Weź również w opiekę Maryjo Arlettę, aby odkryła prawdziwe znaczenie udziału w Kościele i kim jest Chrystus.
Aleksandra
 

Świeca wieczysta
Najświętsza Panienko pamiętaj zawsze o mnie i weź mnie pod ochronę i módl się zamnie i za moją Rodzinę do Syna Twojego Pana Naszego o zdrowie i wiarę.
Tomasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Najświętsza Panienko proszę cię o wstawiennictwo do Najświętszego Pana o modlitwę w intencji Dzieci moich i mnie.proszę cię Boziu żeby dzieci zaufały tobie i zaczęły przychodzić do kościoła świętego i uwierzyły w Pana Naszego a ja cię. Proszę o zdrowie i żeby. Nerki zaczęły pracować i żeby w domu było wszystko dobrze i nie było kłótni ani przekleństw.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej prosze o modlitwe w intencji nawrocenia Dominiki Rosińskiej, takze o madrosc , rozeznanie pomnozenie wiary i inne potrzebne łaski dla kaplanow ,zakonnic, zakonnikow ,z Panem Bogiem
Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny ,z prośbą o szybką sprzedaż nieruchomości żeby spłacić nasze kredyty. Żeby w naszym życiu ponownie zapanowała radość i spokój o naszą przyszłość. Jezu ufam Tobie. Ty się tym zajmij...
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
O potrzebne łaski Agnieszce i jej dziecku
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
proszę o wtawiennictwo u Matusi Fatimskiej o zdrowie dla męża mojego, dla mnie , dla siostry Ireny i Mieczysławy. Oraz dla siostry męza Zofii.Oraz o zgodę i miłość w małżeństwie Adama. Oraz za wszystkie dusze w czyścu- aby Pan pozwolił przejść do nieba Teresy,Wincentego, Lidii, Katarzyny, Stanisława, Piotra < Marii, Macieja. Bóg zapłac.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko, proszę o modlitwę w intencji mnie, mojego nowego chrześcijan i mojej rodziny.
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Maryjo, która rozumiesz swoje dzieci. Udziel wsparcia Kalinie w tym trudnym dla niej okresie jakim jest rozstanie z chłopakiem.
Gosia
 

Świeca trzydziestodniowa
Za spokój duszy św pamieci niedawno zmarłej żony Barbary
Wiesław
 

Świeca siedmiodniowa
Mamusiu Kochana dziękuje Ci z całego serca, za to, że jesteś przy mnie każdego dnia i mnie wspierasz. Dziękuje, za łaskę, którą mnie obdarowałaś bardzo się ciesze. Proszę rozpalaj coraz bardziej Płomień Miłości w sercu Mariusza. Błagam czuwaj nademną i nad nim by szatan nas znowu nie skłócił. Wierze w Twoją moc wstawiennictwa u Jezusa Miłosiernego. Gosia
Gosia
 

Świeca siedmiodniowa
O dary Ducha Świętego dla Angeliki i Sebastiana
Ryszard
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o pomoc Nśw marię Pannę oraz św Jana Pawła II o pomoc
Stefan
 

Świeca siedmiodniowa
Gorąco proszę o modlitwę w intencji mojego przyjaciela aby Najdroższa Matka pomogła mu zakończyć toksyczny związek, który go niszczy, zabiera mu chęć życia, powoduje stany depresyjne i wypala w nim umiejętność wiary, nadziei i miłości, poprowadź go i pomóż mu z tego związku odejść. Rozwiąż Królowo Różańca węzły na jego ścieżce życia które go blokują - a po ludzku są nie do rozwiązania. Niech on uwierzy w siebie i swoją wartość. Kochająca Matko pomóż mu skruszyć otaczający go mur zagubienia, bezsilności i pomoże podnieść spod ciężaru życia. Widzę jak jest tą całą sytuacją bardzo umęczony. Dziękuję za dar osoby mojego przyjaciela. Chroń i wspieraj naszą relację. Pomóż nam służyć wzajemnym wsparciem. Spraw abyśmy byli w stałym kontakcie osobistym- telefonicznym, umożliw nam dłuższe spotkanie w realnym świecie na osobności byśmy mogli szczerze i otwarcie w spokoju porozmawiać. Pozwól mu Matko zamieszkać u mnie podczas jego nauki i praktyk - aby moje mieszkanie stało się dla niego miejscem wypoczynku i zdobywania wiedzy. Bóg zapłać za każdą modlitwę za mojego przyjaciela
Ala
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Was drogie Siostry o modlitwę w intencji zapalenia naszych serc Maryją, tj. abym ja, żona oraz dzieci stanowili Jedno, w wierze i miłości dla chwały Pana Boga, Jego/ Naszego Kościoła Świętego, a także dla naszego pożytku i zbawienia przez Maryję. Dziękuję Wam za to, że poświęcacie swoje życie i czas za nas, biednych grzeszników. Przemek z Boguszowa- Gorc (ok. Wałbrzycha)
Przemysław
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza dziękuje za wszystkie łaski, którymi mnie codziennie obdarzasz,proszę wyproś u Swojego Syna wszystkie potrzebne mi łaski,zdrowia, utrzymania pracy, pomóż odnaleźć sens i radość życia, pozwól spotkać iskierkę miłości. Proszę aby Marek do mnie wrócił, z miłością prawdziwą i czystą. PROSZĘ I BŁAGAM
Lila
 

Świeca siedmiodniowa
W intronizacji Jezusa Chrystusa na krola Polski
Roman
 

Świeca siedmiodniowa
za syna Łukasza o uwolnienie z nałogu
Jagoda
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Moja nadzieja z dnia na dzień maleje. Wiesz jak jest mi ciężko. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz w rozkręceniu firmy, znalezieniu odpowiedniej branży do rozwoju. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb, abyśmy wygrywali przetargi. Kochana Matko proszę z całego serca o możliwość zmiany pracy. Proszę aby w dotychczasowej było lepiej o wenę do pisania artykułów i tekstów o jasność i świeżość umysłu a także o możliwość zdobycia habilitacji. Proszę o dar pokory o wiarę w lepsze jutro. Błagam o dobrego wykształconego męża. Jeżeli znajomość, którą nawiązałam jest niezgodna z Wolą Bożą proszę o jej bezbolesne zakończenie. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń
Malgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska proszę o nową pracę, błagam o pomoc w dotychczasowej abym miała natchnienie do pisania tekstów. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników, ponieważ nie ma chętnych do pracy. Proszę aby wygrywał kolejne przetargi i aby udało się znaleźć branże w której praca byłaby cały rok a nie sezonowo. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska błagam o pomoc w pracy abym się rozwijała naukowo a nie żebym tylko w większości wykonywała praca organizacyjną i dydaktyczną, proszę o dary Ducha Świętego. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Spraw aby tata nie znęcał się nad nami psychicznie. Popraw sytuację w rodzinie aby nie było kłótni nieporozumień i pretensji. Proszę o pomoc w wiadomych sprawach dla mnie
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę do Pana Boga ukochanego w intencji aby mój syn był na zawsze zdrowy, aby mój mąż miał wreszcie stałą pracę i żebyśmy mogli żyć spokojnie w pokorze.
ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o cud ponownej miłości. Magdalena
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Kochana, proszę Cię o szybki powrót do zdrowia dla mojej Teściowej,proszę Cię, żeby moja córka Martyna odzyskała sprawność ręki po złamaniu oraz o siłę dla mnie i męża w załatwieniu wszystkich spraw.
Angelika
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo, Królowo Świata dziękuję za łaski i dobrodziejstwa, które otrzymałem do tej pory. Z całego serca proszę Cię Święta Pani o błogosławieństwo, miłość, szczęście, radość, pomyślność, dobrą pracę, kontynuowanie edukacji, zdrowie i ogólne zadowolenie z życia. Proszę Cię Święta Maryjo spraw, by świat był piękny, ludzie byli dobrzy i bym potrafił tym pięknem i dobrem dzielić się z innymi. Proszę Cię Święta Królowo, Mamo Jezusa Chrystusa Króla mego Mesjasza Zmartwychwstałego - spraw, by już wszystko było dobrze. Dziękuję.
Dominik
 

Świeca trzydziestodniowa
Zdrowie dla małego Michałka
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwy w intencjach Matki Bożej
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji dziękczynnej za pomyślny wynik wyborów prezydenckich w USA i za to, że orędzia Holy Love ze strony www.holylove.org (które taki wynik tych wyborów z góry, proroczo zasugerowały) okazują się najwyraźniej wiarygodne i prawdziwe: \"MODLITEWKA DZIĘKCZYNNA ZA DOBRODZIEJSTWA: Dzięki Ci składamy, wszechmogący Boże, za wszystkie dobrodziejstwa Twoje, który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen. - 300 dni odpustu (Św. Penit. Ap. 14. XII. 1934)\" [Zacytowałem ze str. 159-160 książeczki do nabożeństwa \"Ogień Miłości Jezusa Chrystusa\" wydanej przez \"Wydawnictwo książek do nabożeństwa J. Cebulski, Kraków, ul. Szewska 22\" za pozwoleniem Książęco-Metropolitalnej Kurii w Krakowie z dnia 20 V 1939 (X. STANISŁAW Bp, Wik. gen., X. Stefan Mazanek, L. 3456/39).] Modlitewka ta jest na tyle ważna, że znalazła się nawet w posoborowym \"Wykazie odpustów\" - w praktycznie identycznej wersji: \"SKŁADAMY CI DZIĘKI, WSZECHMOGĄCY BOŻE, ZA WSZYSTKIE DOBRODZIEJSTWA TWOJE. KTÓRY ŻYJESZ I KRÓLUJESZ NA WIEKI WIEKÓW. AMEN. (Z Brewiarza rzymskiego)\" [Zgodnie z książeczką \"Odpusty. Ujawnione Miłosierdzie Boże wobec żywych i zmarłych\", którą opracował ks. Zdzisław Pałubicki SJ, a wydało w roku 1996 wydawnictwo Michalineum, modlitewka ta jest obdarzona odpustem cząstkowym jako pozycja nr 7 w autentycznym \"Wykazie odpustów\" ogłoszonym za pontyfikatu bł. Pawła VI dekretem Penitencjarii Apostolskiej z dnia 29 czerwca 1968 roku.]
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O udaną podróż.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Przenajświętsza Królowo Różańca Świętego, Fatimska Pani z całego serca dziękuję za wszelkie otrzymane łaski i przepraszam za wszystkie moje grzechy i zaniedbania.Z całego serca proszę i błagam Ciebie Maryjo o dalszą łaskę Twojej szczegolnej opieki dla całej mojej rodziny,o błogosławieństwo i miłosierdzie naszego Pana Jezusa Chrystysa,dary Ducha Świętego,o zdrowie ,szczęscie i dostatek w szczególności dla mojego wnuczka Adiana i Oresta,dla córki Asi i dzieciątka,które nosi pod swoim sercem jej mężą Wojtka,mojej mamy MIchliny,moich braci,bratanic,mojej żony Alicji,syna Łukasza i jego żony Marleny,oraz dla mnie i całej rodziny. Proszę także o łaskę Nieba dla mojego zmarłego taty Józefa i wszystkich zmarłych z rodziny i w czyśćcu cierpiących.
Bogusław
 

Świeca trzydziestodniowa
o znalezienie dobrej pracy
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
o miłość Leszka
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Pokornie proszę o łaskę zdrowia dla Agnieszki i dla mnie
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, Matko Boża błogosław mojej pracy, pomóż w jej wykonywaniu, daj dobrego pracodawcę, obsyp łaskami moją córeczkę, jej męża i dzieciątko. Bądź Królową naszych serc, naszych rodzin, naszej pracy, naszej nauki i naszych domów. Do Jezusa Chrystusa poprowadź nas prostą drogą. Amen
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla taty, Szymonka i Mateusza
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
O prawidlowe leczenie mnie z boli
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji mojego wewnętrznego uzdrowienia, z prośbą o uzdrowienie na duszy i ciele dla Kingi, Oli i Piotrka, o wypełnienie się Woli Bożej w życiu rodzin Jurkowskich i Wysockich, w intencji dusz w czyśccu cierpiących
Grzegorz
 

Świeca siedmiodniowa
w intencji nawrócenia Kingi
Grzegorz
 

1 |
...
 106 |
 107 |
 108 |
 109 |
 110 |
 111 |
 112 |
 113 |
 114 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI       KRAKÓW 2017