Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Heleny i Jana Rodziewiczów i wszystkich z rodziny .Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, Jezu Chryste oddaję Ci wszystkie troski i zmartwienia mojej córki Doroty.Jezu ufam Tobie.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Weroniki i Wincentego Kołodziejów i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Julii i Stanisława Wolskich i wszystkich z rodziny.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy s.p. Wszystkich Polaków pomordowanych bestialsko przez bestie w ludzkiej skórze - ukraińców z band UPA i miejscową ludność ukraińską.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się, proszę dla Krystyny Panie Boże Jezu Chryste, oddaję Ci wszystkie troski i zmartwienia .Jezu otocz opieką firmę MEN-GAZ , pracowników tej firmy by nigdy nie zabrakło pracy dla nich ,by zawsze szczęśliwie powracali z pracy do domu , by firma rozwijała się dobrze ku chwale Bogu.Jezu ufam Tobie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste, oddaje Ci wszystkie troski i zmartwienia mojej córki Agnieszki. Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o obudzenie odpowiedzialności za Ojczyznę Polskę,odmianę ludzi,aby zaczęli się troszczyć o własny kraj -Polskę i Polaków, a nie ukraińców,aby klucz do kasy narodu nie był w rękach złodziei, pijaków i aferzystów.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. wszystkich wymordowanych przez miejscową ludność ukraińską jak i przez bandy ukraińskie UPA.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się o to, aby Polacy nigdy nie zapomnieli o ukraińskich LUDOBÓJSTWACH, mordach okrutnych, torturach, które sprawiały im niesamowitą przyjemność i satysfakcję .Jeśli zapomnę o Nich, TY, Boże na Niebie, zapomnij o mnie. W hołdzie Polakom pomordowanym w latach 1943 - 1947 na Wołyniu i Kresach Południowo - Wschodnich II Rzeczypospolitej Polskiej. Także tym, którzy opuścili rodzinne strony uchodząc przed terrorem i zagładą z rąk nacjonalistów ukraińskich OUN - UPA w 70 rocznicę tej wielkiej tragedii. Łuny nad Wołyniem, które pojawiły się 70 lat temu, wkrótce przeniosły się na Polesie, Podole i całe Kresy Wschodnie, czyli ziemie obejmujące m.in. ówczesne województwa: poleskie, wołyńskie, tarnopolskie, stanisławowskie i lwowskie. Wpis ten poświęcony jest Kresowianom i ich potomnym, jako testament pamięci. Zbrodnia ludobójstwa w Palikrowach,Zalesiu,Brodach, Hucie Pieniackiej, Niemiaczu, Czernicy, Podkamieniu i okolic w dniu 12 marca 1944 roku, banderowcy ukraińscy wymordowali polaków. Ponad jeszcze 1000 miejsc wymaga upamiętnienia.Wybaczać NIE znaczy ZAPOMNIEĆ!PAMIĘTAJMY! Bo historia lubi się powtarzać, a na Majdanie pojawiły się flagi czerwono-czarne i ludzie z widłami!A do nowego rządu ukraińskiego weszli banderowcy z partii svoboda- antypolskiej, neofaszystowskiej.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Henryka Wolskiego i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste, oddaje Ci wszystkie troski i zmartwienia polskich rolników, sadowników, producentów owoców i warzyw. Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Za dusze moich zmarłych przodków ze strony ojca i matki.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaje Ci wszystkie moje troski i zmartwienia. Jezu ufam Tobie.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Święty Michale Archaniele, Książę i Wodzu zastępów anielskich, przybywaj na pomoc ludziom zagrożonym przez moce ciemności. Zostaliśmy stworzeni na obraz Boga, odkupieni życiem, śmiercią i zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa, Jego Syna, a przez chrzest staliśmy się świątyniami Ducha Świętego. Uproś nam siłę woli, byśmy tej godności w sobie strzegli, broniąc się przed złem. W Tobie, Święty Michale, Kościół ma swego Stróża i Patrona. Ty prowadzisz zbawionych do niebieskiej szczęśliwości. Błagaj Boga Pokoju, aby zniweczył władzę szatana, siewcy zamętu i nie dozwolił mu trzymać ludzi w niewoli ani szkodzić Kościołowi. Niech przez Ciebie Królowa Aniołów, Niewiasta obleczona w słońce, zetrze głowę szatana i osłania swoje ziemskie dzieci przed jego złowrogim wpływem. Obrońco chwały Najwyższego, zanieś nasze prośby do Boga i wyjednaj nam Jego miłosierdzie. Amen. Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem! Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem! Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem!
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Święty Michale Archaniele, broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromić raczy, pokornie prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła. Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo potrzebne łaski opiekę Matki Bożej dla Tomka, o wyswobodzenie się Tomka z agresji, nałogów alkoholizmu i narkotyków, o pojednanie, braterską miłość i zgodę między mną a Tomkiem a także o łaskę dobrej, szczęśliwej śmierci i szczęśliwą wieczność dla Tomka oraz o Boże błogosławieństwo potrzebne łaski opiekę Matki Bożej dla Sebastiana, a także o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo, łaskę dobrej i szczęśliwej śmierci i szczęśliwą wieczność dla Sebastiana.
Arkadiusz
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko, pomóż mi proszę w zdaniu dzisiejszego egzaminu. Obdarz mnie Łaską mądrości bym mógł sobie z nim poradzić. Amen.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie Nas i Naszych dzieci, o zdrowie mojej Mamy, Cioci, dr J. Targalskiego, L. Żebrowskiego, K. Wyszkowskiego, St. Barańczaka, S.Michalkiewicza, pomyślność i zdrowie całej mojej rodziny, zdrowie męża Ani, pomyślność i pokój dla Ojczyzny, Europy i świata. Spokój duszy dla p. Krysi, p.Irka. O zdrowie i pomyślność rodziny p.Krysi. O zdrowie K. Grzybowskiej, pomyślność synka Lucyny S., zdrowie Ani i jej mamy Ewy i ich pomyślność, zdrowie babci Wiktora P. O uzdrowienie małej Madzi. O uzdrowienie Artura G. Ratuj, Pani Nasza, chorych na raka, Jurka, Wacka. O rozwiązanie problemu. O potomstwo dla pragnących. O wszystkie moje dotychczasowe intencje. O wyjście z nałogu T. i P. O pomyślność w pracy T. W intencji dusz w czyśćcu cierpiących. Za wszystkich naszych księży i osoby duchowne. Za Ukrainę. Pani ratuj p.Henryka.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę do Matki Boskiej Fatimskiej o zdrowie dla mojej corki Joanny prosi Malgorzata
Malgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, blagam o uzdrowienie stopy mojego synka. Prosze Cie wysluchaj moich modlitw o jego zdrowie.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji ojca Waldemara o powrót do zdrowia i opiekę Bożą!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska BŁAGAM O ZDROWIE DLA ŻONY I UZDROWIENIE GUZA NA TARCZYCY!!!!!!!! Dziękuję za szczęśliwe rozwiązanie, proszę o zdrowie dla córeczki a także synka i we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!!
mip
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej i Św. Patronów proszę o modlitwę i pomyślność w czasie spotkania dot. otwarcia przewodu doktorskiego. Bóg zapłać!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o to aby została mi przedłużona umowa, opiekuj się także mną, proszę także o światło Ducha Św. oraz Twoją matczyną opiekę na czas pisania pracy i w otwarciu przewodu, a także ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Dziękuję za modlitwę!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie dla mojej babci Marii oraz rodziców Krystyny a szczególnie ojca Waldemara, który przeszedł 2 poważne operacje oraz w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za szczęśliwe rozwiązanie żony, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani. A dla mnie proszę o światło Ducha Św. na czas pisania pracy doktorskiej. A także w intencjach Ci Matko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz w intencji Hanny o łaskę zdrowia.
mp
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Boskiej Fatimskiej i Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych proszę o potrzebne łaski na czas pisania pracy na studiach, o łaskę błogosławieństwa na czas otwarcia przewodu doktorskiego, a także o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, ja już nie daję rady, świat mi się wali, BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!!
mp
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława i Stanisławę, - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
...
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boska Fatimska proszę Cię o uzdrowienie mojego syna oraz o siłę dla mnie i mojego męża.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska, proszę, abyś wyprosiła dla mnie u Twego Syna łaskę dostania się na wymarzone studia, jeśli jest to zgodne z Jego najświętszą wolą.
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Błagam nie opuszczaj mojej rodziny,pomóż nam szczęśliwie zakończyć sprawę w sądzie,daj opamiętanie naszym prześladowcom,czuwaj nam nami,zachowaj od niebezpieczeństw duszy i ciała.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę pokornie o miłośc mojego życia, M.S. oraz za udany 2 semestr na studiach.
Patrycja
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaski uzdrowienia mnie z raka piersi. O siłę do walki z chorobą i moc do jej pokonania. Dziękuję za Dzieci i męża oraz proszę o łaski także dla nich.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę w intencji mojego chłopaka, naszego związku, a zwłaszcza proszę o modlitwę w intencji jego mamy o zdrowie i uwolnienie jej z nałogu alkoholowego...
Ania
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę w intencji mojego chłopaka, naszego związku, a zwłaszcza proszę o modlitwę w intencji jego mamy o zdowie i uwolnienie jej z nałogu alkoholowego...
Ania
 

Świeca siedmiodniowa
O zgodę w Rodzinie.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Panie byś zawsze dawał dużo światła Sylwii i prowadził ją drogą prawdy i dobra. Proszę wszystkich Świętych o wstawiennictwo w jej imieniu u Boga Ojca, bo wiem, że sam nie jestem wstanie ułożyć odpowiedniej intencji. Proszę o aktywność jej Anioła Stróża, niech dyskutuje nad jej sprawą przy bramach raju. Proszę i Ciebie, pomódl się w jej intencji.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o łaskę uzdrowienia z choroby ciała dla Janiny, jej nawrócenie oraz zdrowie i nawrócenie dla Władysława.
marta
 

Świeca trzydziestodniowa
Straciłam pracę z dnia na dzień. Pokornie proszę o modlitwę w intencji wszelkich potrzebnych łask dla mnie w tym czasie i o dobrą, stałą pracę i miejsce zamieszkania. Bóg zapłać. Ewelina.
Ewelin
 

Świeca wieczysta
prosze Jezusai matke swietao zdrowie dla mnie blogoslawienstwo na kazdy dzien ,oprace dla syna Marka oraz pomyslnosc w zdanie waznego egzaminu i ulozenie sobie zycia . blogoslawienstwo dla syna Arthura i Kszysia , nicholasa bogoslaw nam Matko .
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo otocz opieką mnie i moje dzieci które nosze w swoim łonie.Prosze Cie o szczesliwe i pomyslne zakończenie ciąży. Aby dzieci urodziły sie zdrowe i cez zadnych komplikacji abym donosiła ta ciązę. Maryjo prosez miej w opice moją schorowana mamę aby była szczesliwa. O wieczny odpoczynek prosze dla mojego św.taty. Czuwaj nad cała moją rodziną, aby mąż mnie kochał nad życie. Dziękuje Ci za dotychczas wysłuchane łaski.... przepraszam za moje grzechy katarzyna
kasia
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Janiny Gdaniec i wszystkich z rodziny.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się za tych, którzy nas prześladują, aby zmądrzeli i przestali to robić. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę, aby Polacy się opamiętali i zastanowili komu chcą pomagać! Ukraińcy ostatnio odznaczyli Stepana Banderę, dowódcę UPA, orderem Bohatera Ukrainy !To jest odczytywane jako przegrana nas wszystkich Polaków, - To powód do ogromnego smutku, że przez tyle lat wszystkie te wspomnienia, apele do polityków nie odniosły żadnego skutku, bo politycy bali się narazić i zepsuć stosunki ukraińsko - polskie- dlatego cicho siedzieli i siedzą do dziś, zapominając o Wołyniu, Kresach, mordach, LUDOBÓJSTWIE dokonanym przez ukraińców!
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu Chryste, oddaje Ci wszystkie troski i zmartwienia polskich rolników, sadowników, producentów owoców i warzyw. Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy dla ś.p.Wincentego Kołodzieja i wszystkich razem z nim pomordowanych 17 września 1943 roku w Hajnówce przez hitlerowców w odwecie za pomoc partyzantom.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko, zmiłuj się nad synem Jadwigi. Dopomóż, aby jemu oddano dług, chroń go przed złymi ludźmi , naprowadź go na dobrą drogę. Opiekuj się nim. Nie pozwól go skrzywdzić.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Święty Michale Archaniele, Książę i Wodzu zastępów anielskich, przybywaj na pomoc ludziom zagrożonym przez moce ciemności. Zostaliśmy stworzeni na obraz Boga, odkupieni życiem, śmiercią i zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa, Jego Syna, a przez chrzest staliśmy się świątyniami Ducha Świętego. Uproś nam siłę woli, byśmy tej godności w sobie strzegli, broniąc się przed złem. W Tobie, Święty Michale, Kościół ma swego Stróża i Patrona. Ty prowadzisz zbawionych do niebieskiej szczęśliwości. Błagaj Boga Pokoju, aby zniweczył władzę szatana, siewcy zamętu i nie dozwolił mu trzymać ludzi w niewoli ani szkodzić Kościołowi. Niech przez Ciebie Królowa Aniołów, Niewiasta obleczona w słońce, zetrze głowę szatana i osłania swoje ziemskie dzieci przed jego złowrogim wpływem. Obrońco chwały Najwyższego, zanieś nasze prośby do Boga i wyjednaj nam Jego miłosierdzie. Amen. Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem! Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem! Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem!
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaję Ci wszystkie troski i zmartwienia polskich ornitologów oraz osób zajmujących się ochroną bocianów- szczególnie w Libanie, gdzie są masowo mordowane . Jezu ufam Tobie. Amen.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo raz jeszcze uratuj Polskę i świat. Proszę o zdrowie i bezpieczeństwo dla całej mojej rodziny. Proszę o siły w walce z chorobą i utrzymanie pracy.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Święty Michale Archaniele, broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromić raczy, pokornie prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła. Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy s.p. Wszystkich Polaków pomordowanych bestialsko przez bestie w ludzkiej skórze - ukraińców z band UPA i miejscową ludność ukraińską.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę do Matki Boskiej Fatimskiej o zdrowie dla mojej corki Joanny o opieke nad nia Matki Bozej , o opieke Matki Bozej nad moim synem Maciejem i nad cala moja rodzina , prosi Malgorzata
Malgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko TY mnie nigdy nie zostawiłaś bez pomocy prosze cie o wstawiennictwo u boga z sprawie pracy dla mnie. daj mi odczuc ze jesteś przy mnie bo trace nadzieje. anita
anita
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Witolda PILECKIEGO rotmistrza, pośmiertnie awansowanego do stopnia pułkownika, aby wreszcie odnaleziono jego szczątki i godnie pochowano z honorami. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu Chryste, oddaje Ci wszystkie troski i zmartwienia polskich hodowców trzody chlewnej.Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu Chryste, oddaje ci wszystkie troski i zmartwienia polskich rolników. Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu Chryste, oddaje ci wszystkie troski i zmartwienia polskich leśników i Lasów Państwowych. Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o szczęsliwą operację dla mamy Ewy
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu Chryste, oddaje Ci wszystkie troski i zmartwienia polskich rolników, sadowników, producentów owoców i warzyw. Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
matko jezusa dziekuje mojemu panu ze wyprowadzil mnie z ciemnej doliny na piekne zielone pastwiska badz uwielbiony panie i ty kochajaca matko matenko prosze cie o pokoj milosc wiare na swiecie o prowadzenie kaplanow misjonarzy o maworocenie grzesznikow w tym wielkim poscie w szczegolnosci z mojej rodziny dziekuje matko ze jestes razem ze swoim synem
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaję Ci wszystkie moje troski i zmartwienia . Jezu ufam Tobie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaję Ci wszystkie troski i zmartwienia mojej córki Agnieszki. Jezu ufam Tobie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaję Ci wszystkie troski i zmartwienia mojej córki Doroty. Jezu ufam Tobie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko proszę wybłagaj łaskę trzeźwości mojego męża, uczciwą terapię w AA, zdrowie psychiczne, fizyczne, umysłowe i duchowe. Proszę o zdrowie i cierpliwość moich dzieci w trudnym dla nas okresie. Błagam o cud pojednania i uzdrowienia naszej rodziny. Proszę o odzyskanie wiary mojej rodziny. Proszę kieruj moimi myślami, słowami i czynami, które mogą mieć wpływ na te wszystkie cuda, o które błagam. Dziękuję za dar życia każdego z nas.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
O pomyślny wynik operacji i dalsze życie w zdrowiu dla mojej mamy
Rafal
 

Świeca siedmiodniowa
NMP Krolowo Milosierdzia,prosze Cie wejrzyj na biedna dusze Eufrozyny,i otrzyj jej lzy ze wszystkich zmartwien,napelnij jej dusze radosciami i wprowadz ja Maryjo do Krolestwa Niebieskiego.
Szczepan
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo, kochana Matko proszę Cię o opiekę na ten czas ostatni wielkiego Postu i Swiąt Wielkanocy.Jestem wdzięczna Bogu,że upomniał się o mnie. Matko spraw abym wytrwała w modlitwie.Proszę Cię za moim małżeństwem, proszę o pokorę dla mnie, abym mogła widzieć swoje grzechy, szczerze je wyznawać i doświadczać MIŁOSCI BOGA uzdolnij mnie bym mogła dziękować i wielbic Boga Ojca, Jezusa Chrystusa i Ducha Swiętego za całą moją historię za wzystkie fakty za męża mojego i dzieci za rodziców , za wspólnotę w ktorej jestem. Maryjo Ty najlepiej wiesz co miłe jest Bogu proszę tez za mojego męża o błogosławienstwo dla niego i wszelkie łaski. Amen. Twoja Anna.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
o pomoc dla Rysia, o radość, pokój wewnętrzny, o siły duchowe i nadzieję.
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
O SPOKÓJ DUSZY ZMARŁEGO LEOPOLD GRZESIK . POGRĄZONA W ŻAŁOBIE RODZINA.
rafał
 

Świeca wieczysta
MATKO MIŁOSIERDZIA PROSZĘ CIĘ O ZDROWIE DLA RODZICÓW I WSZELKIE POTRZEBNE ŁASKI NA KAŻDY DZIEŃ ŻYCIA. PROSZĘ O NAWROCENIE JACKA JAK RÓWNIEŻ WYZWOLENIE GO Z NALOGU ALKOCHOLOWEGO.PROSZE ABY TO MAŁŻEŃSTWO PRZETRWALO.MATKO PROSZĘ ABY KUBA MIAŁ PEŁNĄ RODZINE.POMOZ ANI W DZIWIGANIU KRZYZA ORAZ O GŁĘBOKĄ WIARĘ. MATECZKO MIEJ W SWOJEJ OPIECE KUBUSIA. PROSZE ROWNIEZ O ZGODĘ W RODZINIE. KOCHANA MATKO OPIEKUJ SIĘ ADAMEM , WITKIEM, KRZYSKIEM I ICH RODZINAMI.PROSZE O WIARE I ZDROWIE DLA MNIE. TOBIE MATKO SKLADAM TR INTENCJE I PROSZE UPROS U SYNA TWEGO TE LASKI KTORE POTRZEBUJE.A ZA WSZYSTKO Z SERCA CAŁEGO DZIĘKUJĘ. SYLWIA
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Fatimska powierzam Tobie mojego nienarodzonego jeszcze synka. Proszę o to, aby urodził się zdrowy i silny. Udziel mu wszelkich potrzebnych łask i otocz swoją matczyną opieką. Dla siebie Mateńko proszę o szczęśliwe rozwiązanie. Niech poród przebiegnie szybko i bez komplikacji. Miej mnie Mateńko wtedy w swojej opiece i pomóż mi w tych chwilach. Proszę wysłuchaj moich próśb i udziel swojego błogosławieństwa
Asia
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko, zmiluj sie nad moim synem. Dpomurz, a by jemu oddali dlug, chron go przed zlymi ludzmi , naprowadz go na dobra droge. Opiekuj sie nim. prosi Mama
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę Cię o znalezienie żony i założenie szczęśliwej rodziny
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
O pokój na świecie.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za Annę,Panie miej Ją w opiece.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Boże ulituj się nade mną grzesznym i okaż mi swoje |Miłosierdzie.....a Ty Matuchno Boża Fatimska módl się za mną nieustannie....Totus Tuus Maryjo !
Kazimierz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko moja, proszę Cię w intencji mojego syna o pomyślne zdanie matury i dostanie się na wymarzone studia.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Miłosierny Panie, Tobie powierzam duszę mojej śp babci Honoraty. Przyjmij ja do Twojej chwały.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Najlepsza Matko proszę o Wiarę, Nadzieję i Miłość. Proszę Cię, wyproś zdrowie, trzeźwość i pokorę, pogodę ducha i dobrą śmierć.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, bardzo proszę o zdrowie, o siły do pracy oraz pokonanie wszelkich dolegliwości.
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
Najukochańsza Mateczko Na początku chciałam Ci podziękowac za opiekę nade mna i nad całą moją rodziną , która została oddana pod Twoją opiekę w Częstochowie.Bóg zapłać Dobra Matko , za wszystko. Przychodzę do Ciebie , aby prosić Cię Matko Droga nadal o opiekę nade mną i nad całą naszą rodziną, a szcególnie z jedna prośbą . Od trzech lat jestem bezrobotna. ukończyłam kurs kadry-płace . bardzo prosze pomóz mi uzyskac staż dla bezrobotnych w dziale kadr i płac .Postaw na mojej drodze ludzi , którzy chcieliby mi pomóc.Kocham Cię Matko , dziękuję .
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaję Ci wszystkie moje troski i zmartwienia. Jezu ufam Tobie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się o zniesienie cenzury w Polsce w mediach i prasie.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Przenajświętsza Matko proszę o cud o zmianę polskiego rządu jak najszybciej,uczyń cud i niech wreszcie zwycięży dobro i uczciwość, a nowy rząd niech będzie dla polaków, a nie dla siebie i swoich kumpli. Proszę, aby Polacy i Polska się obudziła! Aby polski rząd wreszcie zaczął dbać o Polskę i polaków, którzy żyją w biedzie i nędzy a nie tylko martwią się o ukraińców i Ukrainę ! Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Pani Fatimska o wyproszenie łaski nawrócenia i uzdrowienia wewnętrznego dla mojego męża Krzysztofa
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
Mario, Pani Fatimska proszę Cię o Twoją pomoc w rozeznaniu drogi mojego powołania
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Witolda PILECKIEGO rotmistrza, pośmiertnie awansowanego do stopnia pułkownika, aby wreszcie odnaleziono jego szczątki i godnie pochowano z honorami. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Henryka Wolskiego i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Za zdrowie matki Weroniki Sz. oraz jej synka Franciszka
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za zdrowie i odzyskanie słuchu przez małego Mikołajka
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko, proszę Cię o pomoc w nauce do testu bym mógł go zaliczyć. Bardzo mi na tym zależy. Maryjo, Królowo Polski, módl się za nami. Amen. Paweł.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się za Papieża Jana Pawła II tak jak o to prosił kiedy jeszcze żył. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaję Ci wszystkie troski i zmartwienia polskich ornitologów oraz osób zajmujących się ochroną bocianów- szczególnie w Libanie, gdzie są masowo mordowane . Jezu ufam Tobie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaję Ci wszystkie troski i zmartwienia polskich leśników. Jezu ufam Tobie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaję Ci wszystkie troski i zmartwienia polskich rolników. Jezu ufam tobie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaję Ci wszystkie troski i zmartwienia Eweliny. Jezu ufam Tobie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaję Ci wszystkie troski i zmartwienia Eweliny. Jezu ufam tobie. Amen.
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Straciłam pracę z dnia na dzień. Pokornie proszę o modlitwę w intencji wszelkich potrzebnych łask dla mnie w tym czasie i o dobrą, stałą pracę. Bóg zapłać. Ewelina.
Ewelina
 

1 |
...
 106 |
 107 |
 108 |
 109 |
 110 |
 111 |
 112 |
 113 |
 114 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2014