Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cię o błogosławieństwo w miłości dla mnie i mojego chłopaka, naucz nas kochać i być w szczęśliwym związku, chroń nas przed popełnianiem kolejnych błędów. Proszę Cię też zabierz mojemu Zbyszkowi złe myśli o mnie, chroń nas od złego i daj łaskę Bożej miłości. Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cię o uzdrowienie z egoizmu dla mojego chłopaka, pokazuj Mu kiedy źle mnie traktuje i rani, naucz Go większego szacunku do mnie. Uzdrawiaj Go z ran które nosi po byłej dziewczynie żeby nie wpływały źle na Niego i nasz związek. Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza oddaje Ci siebie i Zbyszka, proszę Cię dodaj Mu odwagi i siły do podjęcia męskiej decyzji zgodnej z wolą Bożą gdzie mamy być i co dalej z naszym związkiem. Prowadź Go Bożymi planami tak żeby je widział, uzdrawiaj Go z lęku przed podejmowaniem odpowiedzialnych decyzji, z lęku przed zmianami, z lęku przed narzeczeństwem i z lęku przed małżeństwem.Amen
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza dziękuje Ci za wspaniałego faceta którego mi dałaś.. Proszę Cię otocz Go swoją opieką, dotykaj Go, nawracaj, uzdrawiaj Jego serce i duszę, uzdrawiaj Jego rany po byłej i pokazuj Mu wolę Bożą w Jego życiu tak żeby ją widział. Chroń Go od złego.. jego ataków i złych myśli o mnie! Proszę o uzdrowienie dla Niego z nieczystych myśli, pokus i zwątpień. Proszę Cię o łaskę dla Niego żeby chciał żyć w czystości aż do ślubu. Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cię pomóż mi znaleźć pracę w Gdyni, taką która jest dla mnie od Boga. Amen.
Ewelina
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o to aby mój mąż odnalazł sens w spowiedzi św. i chciał przyjmować komunie św.
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o pokutę w ramach mojego nawrócenia oraz o sensu stricto dla dalszej modlitwy. Jacek
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji dzieci chorych,kalekich,niewidomych.Matko Ukochana czuwaj nad tymi dziećmi i obdarzaj swoimi łaskami.
Ela
 

Świeca siedmiodniowa
O szczęśliwy wyjazd do pracy i powrót dla Justyny. Matko Ukochana czuwaj nad nią i jej rodzina.
Ela
 

Świeca siedmiodniowa
O deszcz! Tak potrzebny rolnikom i nam wszystkim.
Ela
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o łaski potrzebne dla Ojca Świętego Franciszka.
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe o zdrowie blogoslawienstwo Boze opieke Matki Bozej i Dworu Niebieskiego w intencji mojego malzenstwa i rodziny-Jezu Ufam Tobie!
Anita
 

Świeca siedmiodniowa
za Adriana,żeby znalazł pracę i spokój
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę gorąco o modlitwę w intencji mojego chrześnika Jakuba o nawrócenie i wyzwolenie z nałogu ( uzależnienie od komputera) i potrzebne dla niego łaski, szczególnie łaskę duchowej przemiany. Bóg zapłać. Z Panem Bogiem!
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska proszę o szczęśliwy przebieg operacji dla Ewy i uzdrowienie z choroby nowotworowej i dary Ducha Swiętego .Panie Jezu ratuj.AMEN.Maria
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo uchroń naszą rodzinę od kolejnych nieszczęść - pomóż ukoić ból po naszej stracie, bądź przy nas i miej w opiece
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza proszę pomóż mojemu dziadkowi w ciężkiej chorobie, ulżyj mu w cierpieniu, prowadz do cudownego uzdrowienia, proszę o zdrowie i dar życia dla mojego dziadka
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńka kochana, dziękuje za wszystkie łaski, którymi mnie obdarzyłaś razem ze Swoim Synem, wyproś u Niego wszystkie potrzebne mi łaski, utrzymania pracy, zdrowia, rozwiązania trudnych spraw. Proszę pomóż odnaleźć sens i radość życia, postaw na mojej drodze miłość prawdziwą pełną opieki. Jeżeli jest to w woli Twojego Syna proszę aby Marek do mnie wrócił.PROSZĘ I BŁAGAM
Lila
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o to, by jak najlepiej mi się układało z Maciejem. by między nami zrodziło się uczucie, Niech nasze drogi życia sie połączą . proszę Jezu i Maryjo byśmy byli zawsze razem szczęśliwi. Prosze o męża dla mnie, o to , abym i ja była dobrą żoną,a także abym jeszcze doczekała się zdrowego potomstwa.Bardzo pragnę mieć dziecko.. Proszę przemień jego serce i wlej w jego serce miłość do mnie aby mnie pokochał. Aby mnie kochał szanował, chciał być ze mną, Proszę o modlitwę w intencji, aby odwzajemnił do mnie tę miłość, którą go darze. Pokochał mnie taką jaką jestem, obdarzył szczerą , prawdziwą miłością. Niech będzie tym, który jest pisany na męża KASIA
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwy w intencjach Matki Bożej
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za duszę moich kochanych rodziców Genowefy i Leszka. Bóg zapłać.
Halina
 

Świeca wieczysta
BARDZO PROSZĘ O MODLITWY ZA REZYDENTA RZECZPOSPOLITEJ POLSKI__P.ANDRZEJA DUDĘ.__ GORĄCO SIOSTROM DZIĘKUJĘ I ZAPEWNIAM O MODLITWIE. SZCZĘŚĆ BOŻE.
Estera
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców. O opiekę i zdrowie, zdrowie mojego rodzeństwa i ich dzieci oraz mojej żony. Dziękuję za otrzymane łaski.
Jarosław
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pracę i godne jej wynagrodzenie. Proszę także o kontakt Filipa .ewa
ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o uzdrowienie mnie na ciele i duszy.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Boze prosze o Laske zdrowia dla moich dzieci mamy i dla mnie o pozytywne zakonczenie spraw urzedowych o milosc o Laske bycia babcia prosze o spokuj w rodzinie .dziekuje Ci Boze za Wszystko co mam
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w inynecji uzdrowienia ran na moim ciele i zabranie bólu.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska proszę Cię o wolność
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Maryi proszę o moke dobre decyzje w sprawie pracy i urlopu, o nawrócenie Kasi, chrzest Joszka, o nawiązanie kontaktu z Danielem i Martą, o siły dla chorujących i ich opiekunów.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Matko o zdrowie dla mamy żeby zabieg przeszła pomyślnie i żeby były dobre wyniki badań. Proszę dodaj jej sił i odsuń lęk. Proszę wysłuchaj mnie Boże.
Justyna``
 

Świeca siedmiodniowa
Matko nasza Kochana , uratuj to malzenstwo ! upros nam laske milosci , przebaczenia i zycia razem , ciezko jest zyc gdy kocha sie kogos a On rani , a ponadto obdarzaj zdowiem moje dzieci , a tych ktorych juz niema wsrod nas laska wiecznego zycia
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego, aby Polacy i inne narody świadomie wybrały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby ludzie żyli zgodnie z Wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Ukrainie oraz w Iraku i Syrii.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej żony Anny, synka Filipka oraz moje Roberta i o polepszenie naszej sytłacji finansowej.Bóg zapłać.
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska,dziekuje Ci za wszystko co jest, co dzieje sie w moim zyciu,ze udaje sie mi pomalu oddawac pieniadze, ze ochraniasz mnie i moja rodzine swoja laska. Prosze serdecznie o zdrowie, madrosc, szczescie dla mojej mamusi, ojca, babci, brata, mojej zony, cureczki i o szczesliwe rozwiazanie wszystkich moich problemow. Prosze o pokoj na Ukrainie, o pokuj, zgode i milosc w naszej rodzinie. Daj mi sily w walce ze zlem. Prosze rowniez, zebym mogl powrucic pieniadze ktore jestem winien ludziom, zeby ten 2015 rok byl dobry dla mego biznesu. Matko Boska Fatimska mudl sie za nami.
Marian
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko, ulituj sie nad moja rodzina, dopomuz nam w naszych trudnosciach. Ochraniaj nas przed naszymi wrogami.
Marian
 

Świeca siedmiodniowa
Zdrowie i bardzo dobre wyniki wszystkich badań dla mamy Aliny oraz opiekę dla niej na dalsze lata jej życia a także zdrowie i błogosławieństwo dla córki Julii oraz całej mojej rodziny!
Klaudia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o poprawę pogody, o deszcz dla roślin, które schną z braku wody. Matko Cudowna uproś Swego Syna żeby pomógł stworzeniom swoim i dał krople deszczu spragnionym roślinom i zwierzętom. Proszę z całego serca
Wanda
 

Świeca siedmiodniowa
Za duszę Ś.P. Stefana mojego tatę o dar nieba dla niego
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska dziękuję za Twoją opiekę nad moją rodziną i proszę o dalszą opiekę oraz pomoc w znalezieniu pracy
Krystyna
 

Świeca wieczysta
proszę o nawrócenie dla mojego meża by zszedł z złej drogi i poznał Boże Miłosierdzie
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla Szymonka, Mateusza,Kamili i mamy, w podziękowaniu za otrzymane łaski i o poprawę sytuacji życiowej, zawodowej i finansowej
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
PROSZE O MODLITWE W INTENCJI POCZECIA, BEZPIECZNEJ CIAZY I PORODU ORAZ NARODZIN ZDROWEGO DZIECKA, ABYSMY Z MEZEM NIR PRZECHODZILI PONOWNIE TRAGEDII ZWIAZANEJ Z JEGO UTRATA. BOG ZAPLAC.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intecji poczęcia dzięciątka i dar macierzyństwa Najświętszą Panienkę. Abyśmy z mężem doczekali się upragnionego dziecka.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
o potrzebne łaski dla Rodziny Leonowiczów - duży dom dla Ewy i Wojtka i dużo dzieci i dużo zdrowia - o wzrastanie w Wierze, trwanie w miłości - o formację duchową dla całej Rodziny AMEN.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
I. Maryjo Królowo Polski oraz święci Wojciechu, Stanisławie i Andrzeju Bobolo, Patronowie POLSKI, wraz z całą Wspólnotą Polską w niebie módlcie się o nawrócenie, ocalenie, przemienienie i uświęcenie Polski; a) św. Ottonie, Apostole Pomorza, módl się o jego nawrócenie i uświęcenie; b) św. Jadwigo, Patronko Śląska, módl się o jego nawrócenie i uświęcenie; c) błogosławione Juto z Chełmży i Doroto z Mątowów, Patronki Prus, módlcie się o nawrócenie i uświęcenie dawnych ziem pruskich w granicach dzisiejszej Polski (dawnych tzw. Prus Królewskich i Prus Książęcych, czyli Warmii i Mazur oraz Pomorza Gdańskiego).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
II. Matko Boża czczona jako Alma Mater narodów słowiańskich (łac.: Alma Mater Gentium Slavorum) oraz święci Cyrylu i Metody, Apostołowie Słowian, wraz ze wszystkimi Patronami i Opiekunami SŁOWIAN módlcie się o nawrócenie i uświęcenie całej Słowiańszczyzny i aby Maryja została jej Królową, jak tego pragnie; a) św. Michale Archaniele i św. Jozafacie, Patronowie Rusi, módlcie się o nawrócenie i uświęcenie Białorusi i Ukrainy; b) św. Józefie i św. Wacławie, Patronowie Czech, módlcie się o ich nawrócenie.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
III. Matko Boża Ostrobramska i św. Kazimierzu, Patronie LITWY, módlcie się o jej nawrócenie i uświęcenie.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
IV. Maryjo, Wielka Pani Węgrów (łac.: Magna Domina Hungarorum), oraz święci Michale Archaniele, Janie Chrzcicielu i Stefanie, Patronowie WĘGIER, módlcie się o nawrócenie i uświęcenie Węgier.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
V. Maryjo, Wielka Matko Austrii (łac.: Magna Mater Austriae), oraz święci Józefie, Michale Archaniele, Janie Chrzcicielu i Sewerynie, Patronowie AUSTRII, módlcie się o jej nawrócenie.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VI. Maryjo, Matko Kościoła, módl się o nawrócenie całej Italii, która od dawien dawna i nieustannie była częścią Kościoła Piotrowego (jak nauczał św. Tomasz z Akwinu, zgodnie z książką \"Wykład pacierza\" wydaną w roku 2005 przez Wydawnictwo Polskiej Prowincji Dominikanów \"W drodze\"), a jej prymasem jest papież; a) św. Franciszku, Patronie WŁOCH zatwierdzony uroczyście przez ich parlament, módl się o ich nawrócenie; b) św. Marinusie, Patronie SAN MARINO, módl się o tej republiki nawrócenie; c) św. Dewoto, Patronko MONAKO, módl się o jego nawrócenie; d) święci Pawle Apostole i Janie Chrzcicielu, Patronowie MALTY, wraz z trojgiem jej mieszkańców wyniesionych na ołtarze przez św. Jana Pawła II, módlcie się o jej nawrócenie i uświęcenie; e) święci Apostołowie Piotrze i Pawle, Patronowie Rzymu, oraz święci Józefie i Michale Archaniele, dwaj Patronowie WATYKANU ustanowieni wspólnie przez papieża Franciszka i Benedykta XVI, módlcie się o nawrócenie i wszechstronne uświęcenie Watykanu - \"na pożytek nasz i całego Kościoła świętego\". Amen.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o zdrowie psychiczne i fizyczne dla mojego ojca Andrzeja ... Bóg zapłać :(
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za mnie by rozpatrzono pozytywnie moją sprawę urzędową , by finalne rozpatrzenie sprawy było korzystne dla mnie gdyż mnie nie słusznie skrzywdzono, Bóg zapłać
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Najświętsza Fatimska, dziękuję za Twoją pomoc i opiekę nad całą moją rodziną. Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla moich bliskich i mnie .Miej nas Kochana Matko wszystkich w Swej opiece.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO MIŁOSIERNA,PEŁNA ŁASK,TY JEDNA MNIE ROZUMIESZ I WSPIERASZ,DZIĘKUJĘ SERCEM ZA WSZYSTKO CZYM MNIE OBDARZASZ.MARYJO NAJUKOCHAŃSZA,CHCĘ CIEBIE PROSIĆ BYŚ POMAGAŁA CHODZIĆ MOJEMU PRZYJACIELOWI KELVINOWI,MARYJO SPRAW BY CHOROBA NIE POSTĘPOWAŁA,MAM TYLKO JEGO,JESTEM SAMA ZE WSZYSTKIM I JEST MI BARDZO CIĘŻKO.MATKO,TY WIESZ JAK GO KOCHAM,BŁAGAM USŁYSZ MOJE WOŁANIE,PRZYJMIJ MODLITWĘ I POMÓŻ.MATKO MOJA,BĄDŻ ZE MNĄ W KAŻDY CZAS I NIE OPUSZCZAJ MNIE.W TOBIE MOJA JEDYNA NADZIEJA I SIŁA,TOBIE TO WSZYSTKO ODDAJĘ I UFAM.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo niech sie stanie aby moj maz Kamil otworzyl swoje serce na moja milosc,aby powrocil do wspolnych rozmow do spedzania czasu razem ,do spotkan z rodzina i znajomymi.poprowadz Matenko nas abysmy otzrymali sakrament malzenstwa.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
W podzięce za wszelkie otrzymane łaski. Chwała Panu!
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, zawierzam Ci mojego ojca. Proszę o Twe wstawiennictwo u Boga w intencji uwolnienia mego ojca od nałogu alkoholowego.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla mojej mamy Ireny oraz zdrowie dla mnie i wszelkie łaski dla całej rodziny.Pomóż mi w pracy w trudnych chwilach opiekuj się i prowadź mnie każdego dnia.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
O głębokie nawrócenie zatwardziałych grzeszników.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Za dusze w czyśćcu cierpiące.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O dobrego męża (na wzór św. Józefa) dla mnie.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę całkowitego uzdrowienia mojej tarczycy.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę uwolnienia mego taty od nałogu alkoholowego.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo dla mnie oraz dla całej mojej rodziny.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o siłę,cierpliwość i pomoc rodzeństwa w czasie opieki nad mamą. Najświętsza Panienko ulżyj jej cierpieniom.Juzu ufam Tobie
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie Andrzeja z choroby nowotworowej i podziękowanie za dotychczasowe leczenie
Lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
1. Matko Boża Królowo Wniebowzięta (której uroczystość przypada za tydzień, 15 sierpnia), święta Katarzyno ze Sieny, współpatronko Europy, oraz święty Franciszku, Patronie Włoch i Patronie imienia obecnego papieża, wstawiajcie się u Boga w intencji NAWRÓCENIA GRZESZNIKÓW w krajach historycznie związanych z Italią, której prymasem jest papież, tzn. we Włoszech, Watykanie, San Marino, Monako i na Malcie. (W tej intencji odmawiałem zwykle Zdrowaś Maryjo z dodatkami pochodzącymi z objawień w Garabandal i z objawień Płomienia Miłości Niepokalanego Serca Maryi danych węgierskiej mistyczce Erzsebet Kindelmann, a mianowicie w następujący sposób: \"Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławion Owoc żywota Twojego Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża i MATKO NASZA, módl się za nami grzesznymi, ROZLEJ NA CAŁĄ LUDZKOŚĆ DZIAŁANIE ŁASKI TWOJEGO PŁOMIENIA MIŁOŚCI teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen.\").
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
2. Matko Boża Królowo Wniebowzięta (której uroczystość przypada za tydzień, 15 sierpnia), święci Cyrylu i Metody, współpatronowie Europy, oraz bł. Karolu z rodu Habsburgów, ostatni cesarzu Austro-Węgier, wstawiajcie się u Boga w intencji NAWRÓCENIA GRZESZNIKÓW u południowych (bliższych i dalszych) sąsiadów Polski, leżących głównie na obszarze dawnych Austro-Węgier, tzn. w Republice Czeskiej, na Słowacji, na Węgrzech, w Rumunii, Mołdawii, Austrii, Liechtensteinie, Słowenii, Chorwacji oraz Bośni i Hercegowinie. (W tej intencji: Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
3. Matko Boża, Królowo Korony Polskiej, święta Tereso Benedykto od Krzyża - Edyto Stein, współpatronko Europy (której święto przypada jutro, 9 sierpnia), oraz cała Wspólnoto Polska w niebie, wstawiajcie się u Boga w intencji NAWRÓCENIA GRZESZNIKÓW w krajach historycznie związanych z kręgiem państwowości polskiej, tzn. w Polsce oraz na Litwie, Białorusi i Ukrainie. (W tej intencji: Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
4. Matko Boża Królowo Wniebowzięta (której uroczystość przypada za tydzień, 15 sierpnia), święta Brygido Szwedzka, współpatronko Europy, oraz święty Oskarze, Patronie Skandynawii, wstawiajcie się u Boga w intencji NAWRÓCENIA GRZESZNIKÓW w krajach (luterańskich) historycznie związanych z kręgiem państwowości szwedzkiej, tzn. w Szwecji, Finlandii, Estonii i na Łotwie. (W tej intencji: Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
5. Matko Boża Królowo Wniebowzięta (której uroczystość przypada za tydzień, 15 sierpnia), święty Benedykcie, główny Patronie Europy, oraz wszyscy wymienieni wyżej współpatronowie Europy, wstawiajcie się u Boga w intencji NAWRÓCENIA GRZESZNIKÓW w tej części Europy, która en bloc nie jest jeszcze duchowo stracona w wyniku wielopokoleniowych grzechów i wielowiekowej historii, tzn. w Europie środkowo-wschodniej, po wschodniej stronie Alp, od Finlandii aż po Grecję i Włochy. (W tej intencji: Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji przebłagania, zadośćuczynienia za wszystkie moje grzechy.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji przebłagania, zadośćuczynienia za grzechy mojego taty oraz uwolnienia go od nałogu alkoholowego.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
ZA MNIE JANUSZA,GRZESZNIKA,BOZENE ,KAROLINE,MOICH RODZICOW KRYSTYNE,ANTONIEGO,ZMARLYCH Z MOJEJ RODZINY,KOSSAKOWSKICH,SZCZUKOW,KARWOWSKICH,PIENKOWSKICH,KS.ANDRZEJA DUCZKOWSKIEGO,BR,SZYMONA JANKOWSKIEGO,
Janusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę i łaskę. Aby udało mi się z Tomkiem, aby dzisiejszy wieczór zapoczątkował nasz nowy wspólny rozdział. Aby Tomek był dla mnie kochany i dobry jak kiedyś, i podczas tej pielgrzymki. Żeby pokonał te demony z przeszłości, pokonał dystans i skupił się na teraźniejszości i przyszłości ze mną. Abyśmy stworzyli dobry, pełen miłości i dobrych emocji związek dwojga szczęśliwych ludzi. Bardzo proszę o to, bardzo mi zależy. Żeby dzisiejszy wieczór był dobry i wyjątkowy, aby spełniło się to co sobie obiecaliśmy. Proszę.
Aleksandra
 

Świeca wieczysta
Błagam o miłosierdzie Boże i opiekę Matki Bożej dla mnie i mojej córki Weroniki.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
błagam o odzyskanie wiary oraz siły do walki z chorobą
Mirosław
 

Świeca siedmiodniowa
Wielkie Bóg zapłać za ogromną Łaskę dla mojej córeczki Mai.Zniknęły komórki rakowe i nie ma przerzutów.Błagam nadal o opiekę nad nią o Jej zdrowie i życie,siły psychiczne i fizyczne w czasie rehabilitacji i dobre wyniki badan specjalistycznych. Basia
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie dla mnie i mojej rodziny
Eugeniusz
 

Świeca siedmiodniowa
Dziekuje Ci Najswietsza Panienko za czuwanie nad nami! Dzis biegne calym sercem do Ciebie blagajac Cie o szczesliwa podroz dla mojego syna. Leci on bardzo daleko, bedzie 10 godzin w samolocie.Wylatuje z klimatu goracego ,dzis 42 stop. a leci tam, gdzie juz zima! Prosze Cie Matenko Nasza czuwaj nad nim,w czasie calej podrozy i nad jego zdrowiem. Badz przy nim nieustannie, jest bardzo przemeczony, gdyz pracuje ponad swe sily!a leci nie na wakacje, tylko na konferencje, ktora wymaga od niego tez duzo wysilku.Chron go od zlego! Daj mu szczesliwe dni,na ktore w pelni zasuzyl.BADZ PRZY NIM ! Zawsze wdzieczna i pelna ufnosci matka
Alina
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boska Fatimska, proszę o pojednanie z Tomkiem o nasze wspólne szczęście o miłość i przyjaźń naszą. Proszę też o pracę dla mnie, bo właśnie straciłam dziś pracę i nie będę miała z czego żyć. Dziękuję za wszystko co z Łask wyproszonych przez Ciebie u Boga o Pani otrzymuję.Leokadia
Leokadia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie, Boże błogosławieństwo, bardzo dobre wyniki badań mojej Mamy - Barbary; o zgodę i spokój w domu;
Klaudia
 

Świeca siedmiodniowa
Aby Bóg Ojciec i Pan Jezus jeszcze raz wylali Ducha Świętego na Polskę, tak jak to było w pierwszej połowie lat 90., kiedy panowało ożywienie w polskim Kościele i w ruchach przykościelnych, ale potem to przygasło.
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Jezu, Ufam Tobie! O mój Jezu, miłości i miłosierdzia! W intencji Panu Bogu znanej o modlitwę prosi Joanna.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwy w intencjach Matki Bożej
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, Matko Przenajświętsza, proszę Cię wstaw się za mną u Syna Twojego, aby na mojej drodze stanął mężczyzna dobry, wierzący, kochający dzieci i zwierzęta, który zostanie moim mężem. Bóg Zapłać.
Ivona
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji mojego zdrowego efrktywnego zgubienia kilogramow.uzdrowienia z nadwagi
Asia
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji mojego uzdrowienia psychicznego duchoeego emocjonalnego fizycznego I uwolnienia mnie od negatywnych przekonab blokaf wzorcow na temat ludzi I zarabiania pieniedzy
Asia
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji mojego zdrowia prosze o uzdrowienie dolegliwosci
Asia
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji znalezienia dobrze platnej pracy
Asia
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji mojego spotkania z Mariuszem.aby poczatkiem naszego zwiazku opartego na milosci zaufaniu partnerstwie
Asia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Bożego błogosławieństwa w pracy.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuje Ci Panie Boże za moje życie i opiekę, proszę o umocnienie wiary, nadziei i miłości dla całej Polski i całego świata. Zbigniew
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Pani proszę Cię łaskę siły mądrości miłości przyjaźni i radości i proszę błogosław Nam...
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji przebłagania oraz zadośćuczynienia za grzechy wszystkich moich przodków oraz krewnych (żyjących oraz nieżyjących) oraz za dusze wszystkich moich zmarłych przodków oraz krewnych.
Asia
 

Świeca siedmiodniowa
żeby żona wyjechała do Anglii i pozwoliła na pobyt dzieci u mnie oraz o spokój i zdrowie i poprawę sytuacji finansowej
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża proszę o siły do walki z chorobą i powrót do zdrowia. Dziękuję za otrzymywane łaski
Elżbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za Eithne-dziewczyna z Irlandii,córka Davida,ma 25 lat i lekarze podejrzewają raka. Nie znam jej osobiscie,ale wiem,ze potrzebują pomocy. Bóg zapłac.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję zaq wszystkie łaski i proszę o błogosławieństwo dla mnie i moich bliskich,o pracę,chleb,zdrowie
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże! Mam na imię Milena i mam 29 lat. 24 sierpnia br. będę miała przeprowadzany zabieg na serduszku, bardzo proszę o modlitwę, o łaski Ducha Świętego dla lekarzy oraz o powodzenie zabiegu, żeby nie wydarzyło się nic złego, był skuteczny i nie była konieczna powtórka, jeśli taka będzie wola Pana. Bóg zapłać!
Milena
 

1 |
...
 106 |
 107 |
 108 |
 109 |
 110 |
 111 |
 112 |
 113 |
 114 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2016