Świeca trzydziestodniowa
Od kiedy byłem dzieckiem, moim marzeniem był wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Teraz nadeszła ku temu okazja. Złożyłem aplikację do pracy studenckiej i teraz wszystko leży w rękach Boga. Bardzo proszę o wstawiennictwo za mną, proszę o modlitwę. Aby moje marzenie się spełniło, bo ja bardzo w to wierzę.
Bartłomiej
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Moja błagam o łaskę zdrowia w rodzinie. O pokój w pracy i siły do niej. Dziękuję za wyjednane łaski. Módl się za nami.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o zdrówko dla mojej mamusi, oraz pewnego chłopaka.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji moich córek i męża. W szczególności o opiekę nad córką Martynką, którą los bardzo doświadczył w ostatnim roku, chroń ich Mateczko
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
O pomoc i światło dla Doroty w napisaniu i dokończeniu pracy podyplomowej.
Marcin
 

Świeca wieczysta
o Błogosławieństwo Boga Ojca i Jego Syna Jezusa Chrystusa za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej w małżeństwie,domu,pracy,zdrowiu, o mocną i prawdziwą Wiarę .Dobre zakończenie sprawy dotyczącej mieszkania.Dobrą pracę dla mnie.Spraw Mateczko byśmy nigdy nie odeszli od Boga.Zofia.
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za moją mamę Zofię, tatę Mirosława, brata Pawła i Sebastiana siostrę Marzenę i za mnie Ewę.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo! Proszę Cię o zdrowie i stabilizację w pracy. Proszę o wsparcie na mojej drodze w zyciu. Maryjo proszę postaw na mojej drodze człowieka, który będzie mnie kochał i z którym bedę mogła założyć szczęśliwą rodzinę i urodzić dziecko. Prosze ześlij mi wiernego i opiekunczego towarzysza. Eliza
Eliza
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o wstawiennictwo za moim mezem,aby byl zdrowy i mial prace.
aga
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji moich dziadków Stanisława i Genowefę - o wybawienie z czyśćca, szczęście oraz pokój wieczny. Dziękuję
Patrycja
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza,proszę dopomóż nam w wiadomej Ci sprawie
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Mateńko tym razem za szybki powrót do zdrowia dla mojego kuzyna który jest po przeszczepie nerek i mojej siostry gdyż mają problemy z krwią.W Twoje święte ręce powierzam ich życie. Amen.
Patrycja
 

Świeca siedmiodniowa
INTENCJA: Aby Pan Bóg - zgodnie ze Swoją obietnicą daną mi 18 sierpnia 1993 roku na rekolekcjach Odnowy w Duchu Świętym - przemienił serca tych osób, z którymi byłem wtedy szczególnie związany. Wśród nich wymienic chciałbym tutaj następujące \"rzeczywistości kościelne\" widziane tak, jak ja je widziałem w 1993 roku: 1. Archidiecezję szczecińsko-kamieńską, a w niej w szczególny sposób: a) trzy parafie, które mam na myśli; b) ruch Odnowy w Duchu Świętym, zwłaszcza przy parafii św. Jana Bosco; c) Hospicjum św. Jana Ewangelisty; d) Ognisko św. Brata Alberta w Szczecinie; e) Franciszkański Zakon Świeckich, zwłaszcza przy parafii Najśw. Serca Pana Jezusa; f) Dom Rekolekcyjny św. Józefa; g) klasztor franciszkanów w Dobrej Szczecińskiej. 2. Wspólnoty zakonne - tak jak je znałem w 1993 roku: salezjanów, paulinów, marianów, dominikanów, karmelitanek, niepokalanek, braci z Taize, misjonarek Miłości oraz całą rodzinę zakonną franciszkańską. Oby Pan Bóg przemienił serca tych wszystkich przedstawicieli tych wyżej wymienionych \"rzeczywistości kościelnych\", których znałem w 1993 roku i czułem się z nimi jakoś związany.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Święty Michale Archaniele, broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromić raczy, pokornie prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła. Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę Cię o żywą wiarę dla całej mojej rodziny,o zdrowie i zdanie matury przez syna. Dziękuję Ci Mateczko za dotychczasową opiekę i za wszystkie łaski.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę nawrócenia dla Aleksandra.
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie dla mojego taty, Waldemara.
Izabela
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Cię o zdrowie, miłość i radość dla mojej rodziny.Matko proszę miej w opiece moje dzieci męża .Dziękuję Ci Matko za wszystko co pochodzi od Ciebie .Miej w opiece całą ojczyznę.Dziękuję za Ojca Świętego J.P.II.Jeszcze raz proszę o modlitwę
Zuzanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam Cię Pani Fatimska o zdrowie dla całej mojej rodziny, o pomyslne zdanie egzaminów w dn.23.24.25 kwietnia b.r. mojej córki które są \"furtką\" do liceum, o opiekę nad synem ,który mieszka poza domem rodzinnym,żeby nie popadł w żadne nałogi-skończył studia ,znalażł sobie dobra dziewczynę i nigdy nie odszedł od Boga,proszę żeby siostra wyszła za mąż,a mama żeby na starość mogła się cieszyć szczęściem;proszę o wieczny odpoczynek dla zmarłych z mojej rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące;proszę o opiekę nad księżmi z mojej parafii i za księdza misjonarza Leszka z Rwandy i o normowanie mojej sytuacji w pracy - Dorota
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślne ukończenie trzeciego roku studiów Doroty, pomyślne ukończenie licencjatu oraz aby bez przeszkód dostała się na dzienne studia magisterskie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste, oddaje Ci wszystkie moje troski i zmartwienia.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste, oddaje Ci wszystkie troski i zmartwienia polskich rolników, sadowników,pszczelarzy, producentów owoców , warzyw i trzody chlewnej . Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Jana Kuca i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Julii Wolskiej i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Marii Nowakowskiej i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Heleny Rodziewicz i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Weroniki Kołodziej i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. julii Wolskiej i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Janiny Darskiej i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się za wszystkich grzeszników, aby nie trafili do piekła. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Agnieszki Kardasz i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
WEDŁUG WSZYSTKICH INTENCJI NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY (ponieważ Ona wie najlepiej, o co i w jakiej kolejności trzeba się modlic): 1. Niepokalane Serce Maryi, módl się za nami. 2. Święci Pawle Apostole i Adamie Patriarcho, Patronowie moi od Chrztu św., módlcie się za nami. 3. Święty Józefie, Patronie mój od Bierzmowania, módl się za nami. 4. Wraz ze świętymi Patriarchami, św. Anno, módl się za nami. 5. Wraz ze świętymi Prorokami, św. Janie Chrzcicielu, módl się za nami. 6. Wraz ze świętymi Apostołami, św. Judo Tadeuszu, módl się za nami. 7. Wraz ze świętymi Uczniami Pańskimi, św. Mario Magdaleno, módl się za nami. 8. Wraz ze świętymi Męczennikami, św. Ekspedycie, módl się za nami. 9. Wraz ze świętymi Biskupami i Doktorami Kościoła, św. Augustynie, módl się za nami. 10. Wraz ze świętymi Wyznawcami, św. Franciszku, módl się za nami. 11. Wraz ze świętymi Dziewicami, św. Magdaleno Zofio Barat, módl się za nami. 12. Wraz ze świętymi Aniołami, śś. Archaniołowie Michale i Gabrielu oraz nasi Aniołowie Stróżowie, módlcie się za nami. Amen.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy s.p. Romana Białka i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy s.p. Janiny Gdaniec i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Henryka Wolskiego i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Ciebie MARYJO, Matko Jezusa o wyleczenie z choroby nowotworowej mojej najdroższej Mamusi. Amen.
Darek
 

Świeca trzydziestodniowa
Najświętsza Matko Boza błagam o modlitwę za mojego syna Krzysztofa, żeby jego życie zawodowe i prywatne weszło na właściwy tor. Żeby nasze życie rodzinne stało się znowu dobre, żebyśmy się wszyscy nawzajem szanowali.
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Przenajświętsza Maryjo proszę o łaskę szczęścia, zbawienia w Jezusie Chrystusie, łaskę pracowitości, moralności i miłości do bliźniego oraz uwolnienia się od zła wszelkiego. Proszę także o łaskę zdrowia dla siebie i dla moich bliskich, o szczęście w domu i pomyślność naszej ojczyzny.
Bartosz
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Przenajświętsza,zburz mury uzależnień w księdzu Bogdanie A. Wypełnij odwagą przeciwstawienia się uzależnieniom serca jego i wszystkich księży, zakonników. Otocz Ks. Bogdana matczyną MIŁOŚCIĄ.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie Nas i Naszych dzieci, o zdrowie mojej Mamy, Cioci, dr J. Targalskiego, L. Żebrowskiego, K. Wyszkowskiego, St. Barańczaka, S.Michalkiewicza, pomyślność i zdrowie całej mojej rodziny, zdrowie męża Ani, pomyślność i pokój dla Ojczyzny, Europy i świata. Spokój duszy dla p. Krysi, p.Irka, , Jurka. O zdrowie i pomyślność rodziny p.Krysi. O zdrowie K. Grzybowskiej, pomyślność synka Lucyny S., zdrowie Ani i jej mamy Ewy i ich pomyślność, zdrowie babci Wiktora P. O uzdrowienie małej Madzi. O uzdrowienie Artura G. Ratuj, Pani Nasza, chorych na raka, Wacka. O rozwiązanie problemu. O potomstwo dla pragnących. O wszystkie moje dotychczasowe intencje. O wyjście z nałogu T. i P. O pomyślność w pracy T. W intencji dusz w czyśćcu cierpiących. Za wszystkich naszych księży i osoby duchowne. Za Ukrainę. Pani ratuj p.Henryka.
Beata
 

Świeca wieczysta
Kochana Matko,pośredniczko nasza proszę Cię wstaw się za naszym małżenstwiem u Miłosiernego Jezusa,aby miłość rozpaliła sie w naszych sercach.Proszę o uzdrowienie naszego malżenstwa ze zranień i krzywd po męża zdradzie,abym potrafiła mu codziennie przebaczać i zaufać.Przemień me serce ,me myśli.Matko Tobie powierzam w opiekę nasze małżeństwo.Proszę o dar,łaske wiary dla mojego męża i uwolninie go od nałogu alkoholowego ,wspieraj nas oboje w zerwaniu z nałogiem papierosowym.Opiekuj się Mateńko moimi rodzicami,moja siostrą i rodziną męża,błagam o zgode i szczęście w naszej rodzinie.Niech w naszym małżeństwie wypełni się wola Boża.Nie mamy dzieci ,ufam że Pan ma lepszy dla nas plan.Wypraszaj nam Matenko i naszym bliskim potrzebne łaski i chroni nas i nasze rodziny od złego Dziękuje Ci za to ,że jesteś przy nas ,że mimo wszystko mój mąż do mnie wrócił,dziękuje za zdrowie i prace,dziękuje za pomoc w trakcie studiów.Pomóż nam o Matko odbudować nasze sakramentalne małżeństwo na Chwałę Pana.Opiekuj się nami do końca życia....
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Marcina i laske dla niego dobrobytu milosci zdrowia wiary usmiechu
asia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska, Dziękuję:)
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mojej cioci Anny oraz mojej mamy Bronislawy.
Lilija
 

Świeca siedmiodniowa
O rozwiazanie problemow Dainy, oraz o dobry mysli dla Ruty.
Lilija
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska dziękuję za otrzymane łaski i prosze serdecznie o zdrowie, madrosc dlamnie. Ochraniaj mnie przed wrzelkim zlem jakie mnie czeka na tej sciezce rzyciowej. Rowniez o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych spraw oraz opiekę Matki Bożej - a także za całą moją rodzinę. Amen
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę w intencji mojego chłopaka, naszego związku, a zwłaszcza proszę o modlitwę w intencji jego rodziców o zdrowie i pomyślny przebieg operacji jego mamy
A
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Matko Boża Miłosierdzia błagam Cię zmiłuj się nad losem mojej rodziny, która uwikłała się w beznadziejną sytuację życiową. Maryjo Królowo Różańca Świętego módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy. Maryjo ratuj nas i przywróć nam wolność jaką mieliśmy dawniej!
Przemek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o miłosc i zrozumienie w rodzinie.
U
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zgodę i braterską miłość między synami ,umiejętnosc radzenia sobie w trudnych sprawach,by zaczęli się uczyć , doceniali i szanowali to co mają.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Najświętsza, proszę Cię o wstawiennictwo u Syna Twojego, Jezusa Chrystusa, w intencjach które noszę w sercu. Resztkami sił błagam, uproś mi Ukochana Maryjo, zmianę mojej krytycznej sytuacji materialnej, o wygraną o ktorą proszę, o wyjście z depresji, w której jestem. Błagam o to, bym odnalazła swoje miejsce na świecie, abym wiedziała gdzie pójść, co robić dalej w życiu. O znalezienie pracy, ktora będzie mnie rozwijać i przynosić owoce. O opiekę nade mną i moimi dziećmi, o cierpliwość, wytrwanie w trudnych chwilach, o dobrą miłość. Dziękuję za wszelkie, dotychczasowe, Twoje łaski Matko Najświętsza, za to że jesteś ze mną. Amen. Jezu Ufam Tobie!
Ludmiła
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste, oddaje Ci wszystkie troski i zmartwienia polskich rolników, sadowników,pszczelarzy, producentów owoców , warzyw i trzody chlewnej . Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste, oddaje Ci wszystkie moje troski i zmartwienia. Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślne ukończenie trzeciego roku studiów Doroty, pomyślne ukończenie licencjatu oraz aby bez przeszkód dostała się na dzienne studia magisterskie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Przenajświętsza Matko proszę o cud o ochronę polskiej ziemi, o ustawę zabezpieczającą polską ziemię przed wykupem przez obcokrajowców, o zmianę ustawy na taką, aby polska ziemia trafiała w ręce polskich rolników, a ta ziemia, która już została sprzedana dla obcokrajowców, aby zostało to unieważnione. A ziemia trafiła znowu do Polski i polskich rolników. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
za wszystkich cierpiących na duchu i ciele. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się za grzeszników, aby nie trafili do piekła. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę Cię o zdrowie,powrót do sił dla mojej kochanej mamy Aurelii, wyproś u Swego Syna abyśmy jeszcze mogli się cieszyć jej obecnością tu na ziemi.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Zaopiekuj się matuchno moją Anią.Pobłogoslaw ją życzliwymi, mądrymi i kochającymi Boga przyjaciółmi.Proszę, dopomóż jej znaleźć mądrego, dobrego chłopaka z którym wzajemnie będą się wspierać.O Bożą opatrzność dla całej rodziny.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste, oddaje Ci wszystkie troski i zmartwienia polskich rolników, sadowników,pszczelarzy, producentów owoców , warzyw i trzody chlewnej . Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, dziękuję Ci za wszystkie uproszone łaski, za dar przedłużonej umowy w Nd. Chwała Panu I proszę Cię w tych wszystkich intencjach, które stale Panu polecam - Pan wie, jakie. A szczególnie proszę w intencji półetatu w \\\"E\\\". Duchu Święty, natchnij pracodawcę. Maryjo, prowadź to. O łaskę świętego proboszcza dla mojej parafii. I o łaskę wyzdrowienia z chorób, które utrudniają mi pracę. Maryjo, zawierzam Ci moje zdrowie, lekarzy, prowadzenie w pracy. Pan widzi, Pan wie, co i jak dla mnie jest najlepsze. Polecam także współpracę, by była odnowiona, dobra, radosna. Ojcze, proszę Cię w Imię Jezusa i dziękuję. Proszę także o światło o Boże prowadzenie w kwestii samochodu i polecam intencje tych wszystkich, którzy prosili mnie o modlitwę. Proszę w Imię Jezusa o to, a także przez przyczynę św. Józefa.
nn
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o motywację dla Sylwii, w pisaniu pracy magisterskiej i o łaski potrzebne w odkryciu własnej drogi kariery zawodowej. Daj jej Panie również dużo światła, żeby zawsze wyraźnie widziała drogę prawdy. Pomóż mi Panie spełnić te klika marzeń, które krążą mi po głowie. Daj mi potrzebne łaski do ich realizacji.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o pomoc w przygotowaniu się i zdaniu egzaminów oraz spełnieniu swojego życiowego powołania, Agata
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i opiekę Najświętszej Maryi Panny dla babci Honoratki, Zosi, Józi i dzidziusia Michała
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko proszę wybłagaj łaskę trzeźwości mojego męża, uczciwą terapię w AA, zdrowie psychiczne, fizyczne, umysłowe i duchowe. Proszę o zdrowie i cierpliwość moich dzieci w trudnym dla nas okresie. Błagam o cud pojednania i uzdrowienia naszej rodziny. Proszę o odzyskanie wiary mojej rodziny. Proszę kieruj moimi myślami, słowami i czynami, które mogą mieć wpływ na te wszystkie cuda, o które błagam. Dziękuję za dar życia każdego z nas.
Grażyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam o modlitwę bym nie traciła ducha i siły do życia; bym odnalazła swoją drogę w życiu, by udało mi się obronić pracę doktorską i znaleźć pracę. Błagam o modlitwę o zdrowie dla całej mojej Rodziny i wszystkich bliskich memu sercu oraz o wieczny odpoczynek dla dusz zmarłych z Rodziny, w szczególności za dusze mojego dziadka, Wujka i Prababci.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej mojej rodziny.
Wiktor
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o Mądrość Bożą w pracy.
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o nawrócenie moje i żony.
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę Miłosierdzia Bożego
aa
 

Świeca siedmiodniowa
Aby Polacy i inne narody wybrały Jezusa Chrystusa na swojego króla i żeby ludzie żyli zgodnie z Wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności na Ukrainie.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Boże, wiem, że jestem grzeszny i nie jestem godny prosić CIEBIE o pomoc, ale chciałbym modlić się w intencji mojej żony Kamili o szczęśliwy poród naszego synka oraz o zdrowie dla nich. Proszę o modlitwę. Dziękuję...
Artur
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o powrót do zdrowia w swojej intencji oraz o szczęśliwy zabieg dla bratowej
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matkę Boską Fatimską o szczęśliwe rozwiązanie, zdrowie dla mamy, wiarę i opiekę dla całej rodziny.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Królowo Różańca Świętego, proszę uproś mi u Twego Ukrzyżowanego Syna i u Boga Ojca łaskę, o którą modlę się aktualnie Nowenną Pompejańską. Elwira
Elwira
 

Świeca siedmiodniowa
NMP Królowo Miłosierdzia,proszę Cię okaż litość zmarłym templariuszom i Swoim wstawiennictwem wyproś im Maryjo przejście do Królestwa Niebieskiego.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno Kochana proszę Cię o miłość, zdrowie i zgodę w całej mojej rodzinie oraz rodzinie moich dzieci, o trzeźwość w rodzinie mojego brata, o znalezienie pracy dla mnie, o zdrowie dla brata mojego męża i jego rodziny, o pokój na całym świecie.
Grażyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Matulo Błogoslawiony Janie Pawle II Blagam aby miedzy mna a Szymonem zrodzilo się uczucie abyśmy byli razem!!!Proszę Amen
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Panie proszę o miłość do bliźniego, o pokorę, o Miłosierdzie dla mnie, mojej córki, rodziny i bliskich.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cię o lokatorów zgodnych z wolą Bożą do mojego mieszkania, pomóż mi je jak najszybciej wynająć.Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najulochańsza proszę Cię o łaskę nawrócenia dla mojej koleżanki Eweliny D. dla męża mojej przyjaciółki Mariusza i dla mojego Ojca, oraz o łaskę zbawienia dla mojej chorej babci.Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Za dusze moich zmarłych przodków ze strony ojca i matki.Amen
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cię też o poprawienie sytuacji materialnej w naszym domu i o jak najszybsze odzyskanie pieniędzy przez moją mamę i o łaskę uwolnienia jej od tego czego wyrzekł się ojciec.Amen
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cię o uzdrowienie mojego brata Mateusza,uwolnienie go od tego czego wyrzekł się ojciec i o pomoc Mu w skończeniu szkoły, znalezieniu pracy i dobrej dziewczyny. Proszę Cię też naucz Go być prawdziwym facetem na tym wyjeździe. Amen
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza oddaje Ci nasz dom i naszą rodzinę pod Twoją opiekę.. wylej na nas swoje Błogosławieństwo, wlej miłość w nasze poranione serca i uzdrawiaj to co jeszcze wymaga uzdrowienia. Bądź w naszym domu w dzień i w nocy, prowadź nas i opiekuj się nami.Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cie o łaskę nawrócenia dla Wojtka S. dotykaj Jego serca i prowadź tak jak On tego potrzebuje.. postaw na Jego drodze jakiegoś kolegę, albo ksędza który pomoże Mu się nawrócić i pokaże Mu Prawdę.Amen. Mateńko Najukochańsza oddaje Ci też moją relacje z Wojtkiem jeżeli to On ma być dla mnie to proszę Cię pokazuj Mu to.Amen
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza ja już nie chce być sama.. proszę Cię o dobrą teściową i wymarzonego męża dla mnie, opiekuj się Nim i prowadź Go do mnie.Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cie o łaskę nawrócenia dla Marcina A. dotykaj Go i prowadź tak jak On tego potrzebuje. Dziękuje Ci że poruszyłaś Jego serce do spowiedzi. Dotykaj serca Jego żony i pomagaj im ratować to małżeństwo. Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o modlitwe w mojej intencji janusza grzesznika,zony bozeny,karoliny ktora przystapi w tym miesiacu 04, do bierzmowania i nasza rocznice slubu 18 rocznice 27.04.prosze o modlitwe za zmarlych z rodziny kossakowskich,karwowskich,szczukow,tomaszewskich,ks.andrzeja duczkowskiego sp,br.szymona jankowskiego,sp
janusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska, prosze serdecznie o zdrowie, madrosc, szczescie dla mojej mamusi, ojca, babci, brata, mojej zony, cureczki i o szczesliwe rozwiazanie wszystkich moich problemow.Prosze rowniez, zebym mogl powrucic pieniadze ktore jestem winien ludziom.
Marian
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko, ulituj sie nad moja rodzina, dopomuz nam w naszych trudnosciach. Ochraniaj nas przed naszymi wrogami.
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Królowo i Matko nasza proszę Cię gorąco ulituj sie nad nami grzesznymi i nade mną. Ulecz mnie i wprowadź pokój do mego serca. Proszę rownież za duszami czyśćcowymi, o milosierdzie dla nich.
Arletta
 

Świeca trzydziestodniowa
Za dusze czyscowe.
Wojciech
 

Świeca wieczysta
Matko Boska Fatimska proszę w intencji moich synów Adriana i Mariusza oraz ich rodzin z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i Twoją opiekę o zdrowie dla mnie i nawrócenie Leona.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska,proszę spraw abym mój mąż Michał wrócił do mnie i pokochał mnie na nowo. Proszę równiez o dalsze przyznanie mi drugiej grupy niepełnosprawności,dzięki czemu mam prace. Bóg zapłac! klaudia
klaudia
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza proszę o zdrowie dla Grzegorza w ciężkiej chorobie
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza proszę o zdrowie i dar życia dla mojego dziadka
Lilianna
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie dla rodziców i o zrozumienie ich
Szymon
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziekczynnie za szczesliwy przebieg operacji,oraz prosze o laske szybkiego powrotu do zdrowia. Krystyna
Krystyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosimy o błogosławieństwo dla małego Kubusia i szczęście jego rodziców.
Krystyna
 

1 |
...
 106 |
 107 |
 108 |
 109 |
 110 |
 111 |
 112 |
 113 |
 114 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2014