Świeca siedmiodniowa
Po nieszczęściach jakie spotkały mnie i moją rodzinę w 2014 r Proszę św Marię Fatimską i św. Jana Pawła II o pomoc dla nas
Stefan
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o uzdrowienie i pomoc w wytrwaniu w czystości. Oraz o opiekę nad moją rodziną, a także nad całą Polską w tych ciężkich czasach. Adi. w
Adrian
 

Świeca trzydziestodniowa
O laske zdrowia dla mamusi Jadwigi
Tomasz
 

Świeca wieczysta
Nawrocenie,pokuta i zdolnosc do nieustannej modlitwy.sluby czystosci i oddanie sie Matce Bozej.
Rafal
 

Świeca trzydziestodniowa
O dary Ducha ŚW. dla dzieci Jarka,Magdy Pawła.
Ewa
 

Świeca wieczysta
Maryjo, powierzam Tobie mojego przyjaciela Mateusza i jego żonę. Zawierzyli Tobie, błogosław im przez całe życie i miej ich w swojej opiece. Maryjo, powierzam Tobie, Magdę, Alę, Izę i Rafała, miej ich w swojej opiece, proszę przyprowadź ich do Jezusa. Maryjo, powierzam Tobie mojego brata, wesprzyj jego walkę z nałogiem; siostrę, proszę dla niej o łaskę macierzyństwa. Maryjo, powierzam Ci moich rodziców i Kasię. Maryjo, kocham Cię, wierzę, że zdążę wrócić do Twego Syna.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża błagamy Cię o własny dom i o pozytywne rozwiązanie naszych trudnych spraw.
Agnieszka Szymon
 

Świeca siedmiodniowa
Matko, proszę Cię o dar pokory na zbliżającym się egzaminie, proszę bądź tam razem ze mną; spraw bym umiała właściwie przyjąć wolę Ojca. Matko, pomóż...
Martyna
 

Świeca siedmiodniowa
O pomyślny przebieg operacji przeszczepu szpiku kostnego dla Bogusława Lipki
Cezary
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mateńko Fatimska, błagam o wstawiennictwo o zdrowie moich ukochanych dzieci, wnuków i nasze, ulecz całkowicie moją córeczkę z wiadomej Ci choroby oraz syna. Chroń nas wszystkich zawsze i wszędzie od złych mocy, chorób i złych ludzi. Dziękuję za otrzymane łaski. Dopomóż aby córka nasza ukochana wróciła do nas z dzieckiem, błagamy wszyscy. Mateńko dziękuję w wiadomej nam sprawie, dziękuję, dziękuję. Mama.
g
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, o łaskę jego wybaczenia dla mnie, ale przede wszystkim o zbliżenie go do Boga, którego nigdy tak naprawdę nie znał.
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Najświętszą Pannę Fatimską, aby wyprosiła mi u Swego Syna: - uzdrowienie ze schizofrenii (trwającej ponad 5 lat) - uwolnienie z nałogu palenia papierosów (od 17. roku życia) - łaskę wytrwania w powołaniu do Zakonu Rycerzy Jana Pawła II
Br. Michał
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Doroty o zdrowie dla niej
Ania
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe o zdrowie blogoslawienstwo Boze opieke Matki Bozej i Dworu Niebieskiego w intencji mojego malzenstwa i rodziny-Jezu Ufam Tobie!
Anita
 

Świeca siedmiodniowa
I. Matko Boża Różańcowa z Fatimy oraz święci: Janie Pawle II, Patronie roku 2015 w Polsce, i Pawle Apostole, którego Domem jest Kościół Wschodni (co zostało podane w orędziu z dnia 24 X 1994 otrzymanym przez Vassulę Ryden, dostępnym w internecie poprzez stronę www.voxdomini.com.pl ), módlcie się o nawrócenie grzeszników w KRAJACH WSCHODNIOCHRZEŚCIJAŃSKICH (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Witaj Królowo\" i Litanię do św. Pawła Apostoła).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
II. Matko Boża Różańcowa z Fatimy oraz święci: Janie Pawle II, Patronie roku 2015 w Polsce, i Kazimierzu królewiczu, Patronie Polski i Litwy, blisko spokrewniony także z królami Czech i Węgier - módlcie się o nawrócenie grzeszników w KATOLICKICH KRAJACH SŁOWIAŃSKICH oraz w KRAJACH BAŁTYCKICH i UGROFIŃSKICH (w tego rodzaju intencji zwykle odmawiałem modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Pod Twoją obronę\" i Litanię do św. Kazimierza).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
III. Matko Boża Różańcowa z Fatimy oraz święci: Janie Pawle II, Patronie roku 2015 w Polsce, i Franciszku z Asyżu (którego wspomnienie przypada za tydzień, 4 października), Patronie Włoch, ustanowiony w roku 1939 przez Piusa XII i zatwierdzony uroczyście przez parlament włoski w roku 1958 - módlcie się o nawrócenie grzeszników w KRAJACH ITALOROMAŃSKICH (w tego rodzaju intencji zwykle odmawiałem modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Pomnij o Najświętsza Panno Maryjo\" i Litanię do św. Franciszka z Asyżu).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
IV. Matko Boża Różańcowa z Fatimy oraz święci: Janie Pawle II, Patronie roku 2015 w Polsce, i Tereso od Dzieciątka Jezus (której wspomnienie przypada w najbliższy czwartek, 1 października), Patronko Francji, ogłoszona w roku 1944 przez Piusa XII jako druga taka patronka obok św. Joanny d\'Arc - módlcie się o nawrócenie grzeszników w KRAJACH GALLOROMAŃSKICH (w tej intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Pomnij o Najświętsza Panno Maryjo\" i Litanię do św. Teresy od Dzieciątka Jezus).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
V. Matko Boża Różańcowa z Fatimy oraz święci: Janie Pawle II, Patronie roku 2015 w Polsce, i Tereso z Avila, Patronko Hiszpanii, ustanowiona w roku 1617 przez hiszpańskie Kortezy Generalne (czyli hiszpański parlament) - módlcie się o nawrócenie grzeszników w KRAJACH IBEROROMAŃSKICH (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Witaj Królowo\" i Litanię do św. Teresy z Avila).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VI. Matko Boża Różańcowa z Fatimy oraz święci: Janie Pawle II, Patronie roku 2015 w Polsce, i Jerzy Wielki Męczenniku, Patronie Anglii, ustanowiony w roku 1222 - módlcie się o nawrócenie grzeszników w KRAJACH ANGLOSASKICH i CELTYCKICH (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Pod Twoją obronę\" i Litanię do św. Jerzego).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VII. Matko Boża Różańcowa z Fatimy oraz święci: Janie Pawle II, Patronie roku 2015 w Polsce, i Michale Archaniele (którego święto przypada w najbliższy wtorek, 29 września), Patronie Niemiec i Austrii, ustanowiony jeszcze w czasach Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego - módlcie się o nawrócenie grzeszników w POZOSTAŁYCH (tzn. nieanglosaskich) KRAJACH GERMAŃSKICH (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Potężna Niebios Królowo\" i Litanię do św. Michała Archanioła).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VIII. Matko Boża Różańcowa z Fatimy oraz święci: Janie Pawle II, Patronie roku 2015 w Polsce, i wszyscy Aniołowie Stróżowie, którzy się państwami i narodami opiekujecie (i których wspomnienie przypada w najbliższy piątek, 2 października), módlcie się o nawrócenie grzeszników w POZOSTAŁYCH KRAJACH ŚWIATA (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Potężna Niebios Królowo\" i Litanię do świętych Aniołów).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
o pomyślne rozwiązanie ważnej sprawy, nowe pomysły i siłę do pracy, szczęście i zdrowie dla bliskich
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwy w intencjach POKOJU w ludzkich sercach,rodzinach,Ojczyźnie i na całym świecie
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Zapalam świecę siedmiodniową, ponieważ pragnę, aby przez cały tydzień modlono się w obranej przeze mnie intencji o uzdrowienie duszy i ciała mojego ciężko chorego męża Dariusza
Agnieszka i Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Boże za Twe łaski i dary. W sercu nosze prośby o modlitwy które zanoszę Jezu do Twojego miłosiernego serca.
Czesław
 

Świeca siedmiodniowa
+JHS+ Bardzo proszę o modlitwę za moich znajomych na fb i na fb mojego syna Jakuba aby kwitła między nami boża miłość, życzliwość, serdeczność, pomoc wzajemna, wsparcie moralne, miła przyjaźń, wiara święta i błogosławieństwo finansowe - wymiana dóbr doczesnych i wiecznych. Bóg zapłać - Sylwia
Sylwia
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji pracy dla Bogdana
Bogdan
 

Świeca siedmiodniowa
Ponieważ z przyczyn zdrowotnych nie mogę się normalnie, swobodnie modlić, proszę o modlitwę w intencjach, które posłałem do księży werbistów z Pieniężna na oktawę Mszy św. wotywnych ku czci śś. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała oraz śś. Aniołów Stróżów (oktawa ta trwa od dzisiaj, 25 IX, do święta Aniołów Stróżów, 2 X).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O szczęśliwą podróż samochodem z Niemiec męża Józefa,prosi żona.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji okrycia Najświętszą Krwią Chrystusa na czas wyjażdu do Niemiec 26.09-03.10 dla uczniów i opiekunów. Bóg zapłać!
Magdalena
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę, w intencjach: Dobrego Bożego życia dla mojej rodziny - żony Marioli, córek - Marty,Agnieszki,Urszuli i w mojej Jacka-ojca i męża.Proszę również,o pomyślność dla naszej Katolickiej Bożej Ojczyzny.
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
Przez twoje wstawiennictwo Maryjo prosze o milosiwerdzie dla dusz czysccowych.
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, dziękuję za Twą pomoc i opiekę. Proszę Cię o poprawę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla mnie i moich bliskich. Proszę o przyznanie renty o którą dzisiaj wystąpiłem. Proszę za moją Ojczyznę, o Twą opiekę i o ratunek dla prześladowanych chrześcijan. Miej nas zawsze w Swej opiece.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mnie w intencji Bogu wiadomej. Bóg zapłać!
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża uchroń mnie i moich bliskich od chorób, błagam o pomoc w sprawie moich wyników aby nie okazały się złośliwym nowotworem oraz mamy bajpas, który będzie zakładany powiódł się bez komplikacji. Daj mi energię aby sobie z tym wszystkim poradzić. Osoby na portalu błagam o modlitwę, w niniejszej intencji.
Daria
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji abym się dostał do pracy w firmie, w której aktualnie przechodzę weryfikację.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla Basi
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji pojednania się i wzajemnego wybaczenia sobie dla Anny i Józefa
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
o łaskę wytrwania w powołaniu i otwartosć serca na działanie BOGA
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Do Matki Boskiej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie, Boże Błogosławieństwo dla mojej Mamy - Barbary; o spokój i zgodę w domu.
Klaudia
 

Świeca siedmiodniowa
Dobry Boże obdarz Nas łaską siły miłości mądrości przyjaźni i proszę błogosław. Najukochańsza Matko wspieraj Nas. Dobry Boże proszę daj łaskę zbawienia dla mojej Mamusi i Taty. Panie błagam Cię o siłę, przytul mnie do serca Twego, pociesz moje serce. Boże naucz mnie kochać prawdziwą miłością, która nie oczekuje niczego w zamian ... proszę Panie ulecz mój ból i błogosław Naszym Rodzinom ...
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślne zdanie egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką
Bartosz
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO NAJUKOCHAŃSZA,SERCEM DZIĘKUJĘ ZA WSZELKIE ŁASKI I DOBRO.PROSZĘ O ZDROWIE DLA MOJEGO PRZYJACIELA KELVINA,BY MÓGŁ ODDYCHAĆ,CHODZIĆ,JEST TAKI CHORY,TAK BARDZO BOJĘ SIĘ O NIEGO.MARYJO,TY WIESZ,ŻE MAM TYLKO JEGO,Z WSZYSTKIM JESTEM SAMA I NIE RADZĘ SOBIE JUŻ Z NICZYM.MATKO,SPÓJRZ NA MNIE I ZLITUJ SIĘ,PRZYJMIJ MOJĄ MODLITWĘ I WYSŁUCHAJ,DODAJ SIŁY,POMNÓŻ WIARĘ I NADZIEJĘ.MARYJO,BĄDŻ ZE MNĄ I TRZYMAJ MOCNO ZA RĘKĘ,TYŚ MOJĄ JEDYNĄ POMOCĄ,TOBIE ZAUFAŁAM.BĄDŻ UWIELBIONA.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko proszę wybłagaj u Swojego Syna Jezusa Chrystusa łaskę nawrócenia, uzdrowienia duchowego i dar trzeźwości dla mojego męża Ryszarda. Błagam o cud uzdrowienia i pojednania naszej rodziny. Proszę o przywrócenie nadziei mojej rodzinie. Proszę kieruj naszymi myślami, słowami i czynami, które mogą mieć wpływ na te wszystkie cuda, o które błagam. Dziękuję za dar życia wszystkich członków naszej rodziny.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
O spokój, miłość i harmonie w domu, o zdrowie dla kazdego czlonka rodziny.
Wiktor
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo dla mnie.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę uwolnienia od wszelkiego zła oraz uzdrowienia dla mojego taty oraz dla całej mojej rodziny.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Za dusze w czyśćcu cierpiące.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę całkowitego uzdrowienia mojej tarczycy.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O rozwiązanie mojego życiowego węzła, wiadomego Panu.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie dla mnie i mojej rodziny
Eugeniusz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o moje nawrócenie.
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
Zdrowie, opiekę oraz bardzo dobre wyniki wszystkich badań dla mamy Aliny, zdrowie i błogosławieństwo dla córki Julii, dla mnie i całej mojej rodziny oraz szczęśliwe podróże dla najbliższych.
Klaudia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o błogosławieństwo dla moich najbliższych oraz aby syn dobrze się uczył w szkole i był akceptowany przez kolegów.Proszę również abyśmy spotykali dobrych ludzi.
Kasia
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Maryi proszę o dobrą rekonwalescencję po operacji stopy, dobrą rehabilitację dla mnie. O nawrocenienie Kasi, o chrzest dla Joszka, o zdrowie dla Antosia, oraz o odwagę dla Tomasza w podejmowaniu wyzwań.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza za wszystkie łaski, którymi mnie codziennie obdarzasz,proszę wyproś u Swojego Syna wszystkie potrzebne mi łaski,zdrowia, utrzymania pracy, pomóż odnaleźć sens i radość życia, pozwól spotkać iskierkę miłości. Jeżeli jest to w Twojej woli proszę aby Marek do mnie wrócił, z miłością prawdziwą i czystą. PROSZĘ I BŁAGAM
Lila
 

Świeca siedmiodniowa
żeby żona zaszła w ciąże z nowym partnerem i pozwoliła na pobyt dzieci u mnie oraz o spokój i zdrowie dla mnie i dzieci oraz o wewnętrzne uspokojenie i poprawę sytuacji finansowej
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
żeby żona zaszła w ciąże z nowym partnerem i pozwoliła na pobyt dzieci u mnie oraz o spokój i zdrowie dla mnie i dzieci oraz o wewnętrzne uspokojenie i poprawę sytuacji finansowej
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matenko,ktorej powierzyalm siebie moja rodzine moje problemy,zawierzam ostatnia najtrudniejsza sprawe,moje malzenstwo i mojego meza kamila.Uzdrow mojego meza z choroby borderline,czyli zaburzen osobowosci,niech to uzdrowienie przyniesie zmiane zdania mojego meza aby zrezygnowal ze sprawy rozwodowej,a nam dalo odbudowe zwiazku i sakrament malzenstwa
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę by Maria, Andrzej i Marcin odpuścili walkę ze mną i przestali ciągle jeździć na policję, by wycofali się z walk w sądach, by pozwolili mi spokojnie wychowywać dziecko.
Sabina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o poratowanie materialne, mam z mężem długi i brak środków do życia.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska dziękuję za otrzymane łaski i prosze serdecznie o zdrowie, madrosc dlamnie. Ochraniaj mnie przed wrzelkim zlem jakie mnie czeka na tej sciezce rzyciowej,Dopomuz mi znaleźć swoją drugą połówkę. Rowniez o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o twoja opieke - a także za całą moją rodzinę. Amen
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia i zdrowia Danusi oraz pomyślność w pracy a także o łaskę nawrócenia dla nieprzyjaciół
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
dobrych rozwiązań, godnej płacy, żebym mógł utrzymać rodzinę i co najwazniejsze o zdrowie dla nas wszystkich, szczególnie dla synka i zony. serdeczne Bóg zapłac dla każdego, kto się pomodli za nas...
Edmund
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Naszą Mateńkę o szczęśliwą podróż do Wilna, Kowna i Sokółki oraz aby w tym czasie domownicy, którzy pozostaną w domu byli pod jej szczególna ochroną. Proszą też o uzdrowienie relacji w moim małżeństwie.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuje za opiekę.Proszę o błogosławieństwo,pracę,chleb,zdrowie dla mnie i moich bliskich a szczególnie o opiekę dla Agnieszki
Krystyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę o zdrowie dla mnie.Andrzej z Bogiem
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Dobry Boże pomóż Nam żyć zgodnie z Twoją wolą ... przebacz Nam ... i jeśli to możliwe spraw abyśmy kiedyś mogli być razem ... Boże błogosław Nam i Naszym Rodzinom ... Błagam Cię Panie dodaj Nam sił a Ty Najdroższa Mateńko wspieraj Nas ...
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża błagam o zdrowie i pomyślne wyniki badań
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża błagam o dobrego męża dla siostry i pomyśle rozwiązanie trudnej sprawy
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża błagam o zdrowie i dobrą aklimatyzację synka w szkole
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża błagam Cię o utrzymanie pracy dla męża i o to by nie musiała wyjeżdżać za granicę.
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo, proszę o łaskę uleczenia Krzysztofa, który jest po akcji zatrzymania serca.
Aida
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie Nas i Naszych dzieci, o zdrowie mojej Mamy, Cioci, dr J. Targalskiego, L. Żebrowskiego, K. Wyszkowskiego, S. Michalkiewicza, pomyślność, zdrowie i spokój w mojej rodzinie, zdrowie męża Ani, pomyślność i pokój dla Ojczyzny, Europy i świata. O zdrowie i pomyślność i bezpieczeństwo wszystkich Polaków. Spokój duszy dla p. Krysi, p. Irka , Jurka, St. Barańczaka, p. Marysi S, Madzi, brata Celiny. O zdrowie i pomyślność rodziny p. Krysi. O zdrowie K. Grzybowskiej, pomyślność synka Lucyny S., zdrowie Ani i jej mamy Ewy i ich pomyślność, zdrowie babci Wiktora P. O uzdrowienie p. Henryka. O uzdrowienie Artura G. Ratuj, Pani Nasza, chorych na raka, Wacka. O rozwiązanie problemu. O potomstwo dla pragnących. O wszystkie moje dotychczasowe intencje. O wyjście z nałogu T. i P. O pomyślność w pracy T. W intencji dusz w czyśćcu cierpiących. Za wszystkich księży i osoby duchowne. Za Ukrainę, Rosję. Pani, ratuj Małgosię. O zdrowie, pomyślność i siłę dla M. i rodziny. O rozwiązanie problemu. Za zdrowie męża Bogusi. O zdrowie dla cioci Marii i jej syna, synowej, wnuka. Za Kościół prześladowany. O opiekę nad b. Maksymilianem. Za pijących. O Intronizację Chrystusa na Króla Polski. O rozwiązanie problemu. O spokój ducha dla T. O zdrowie dla p. K. i p.P. Dziękuję Ci Pani za wszystkie udzielone do tej pory łaski. O zdrowie dla rodziny D. Rz. O rozwiązanie problemu. O zdrowie córek Rob. Za pielgrzymujących. O wszelkie łaski dla Marylki i jej rodziny.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji dzieci poleconych modlitwie
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę Cię o dalszą pomoc w mojej chorobie, pomóż wyleczyć moją nogę, uchroń ją od amputacji. Pomóż mi.
Adam
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boska Fatimska, prosze o laske dobrze zplanowanej i udanej operacji na oczy, by dobry Bog uchronil mnie przed utrata wzroku i pozwoli mi jeszcze wiele lat na ten swiat i slawic jego imie.
Urszula
 

Świeca trzydziestodniowa
o milosc Mariusza do mnie, o nasze czeste spotykanie się, o budowanie wiezi,
Asia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska miej w opiece Janke ,proszę o zdrowie i dary Ducha świętego i spokój w rodzinie.Bóg zapłać.Maria
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska miej w opiece Urszulę.Proszę o łaskę powrotu do zdrowia .Bóg zapłać.Maria
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę i siłę w cierpieniu dla mojej ciężko chorej mamy.Jezu ufam Tobie
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska miej w opiece Jacka i jego mamę.Proszę o Boże Błogosławieństwo i szybki powrót do zdrowia .Bóg zapłać.Maria
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska miej w opiece mojego męża Waldka.Proszę o łaskę wytrwania w trzeżwości i znalezienia dobrej pracy.Proszę o powrót do zdrowia dla mnie i całej rodziny.Bóg zapłać.Maria Miarka
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o kontakt Filipa .
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo dziękuję za moją rodzinę. Proszę abyśmy byli dobrymi rodzicami i dobrymi małżonkami, proszę również za naszego syna. Amen
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, proszę i dziękuję za przyjaciół. Amen
Agata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę byśmy wkoncu zostali szczęśliwymi rodzicami a także o zdrowie dla nas naszej rodziny i przyjaciół
Renata i Damian
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża zawierzam Ci moją 92 letnią mamę.Dziękuję Bogu za wszystkie jej lata życia i proszę o łaskę ulgi w cierpieniu i wszystkie potrzebne łaski w dalszym życiu i w godzinie śmierci.
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
w intencji Bogu wiadomej
Lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, dziękuję Ci za wszystkie uproszone łaski, za dar przedłużonej umowy, za dar jednego półetatu na czas nieokreślony, za samochód, za nowego wierzącego prezydenta i proszę Cię, by Polacy wybrali właściwie, by nowy rząd opierał się na Bogu i jego Słowie. I proszę Cię w tych wszystkich intencjach, które stale Panu polecam - Pan wie, jakie. Zawierzam Ci rozwój GC i Nd, i moją pracę - zawierzam Ci to, bym dalej miała umowę o pracę także w drugim półetacie, by mi przedłużyli umowę a pracę i nie dali śmieciowej. Proszę Cię o światło w sprawie dalszej pracy, widzisz Mateczko, że czasem trudno z tym wyrobić. Powierzam Ci moich szefów i współpracowników - błogosław im wszystkim i pomóż, by byli zadowoleni z mojej pracy, by nam się dobrze współpracowało. Powierzam Ci także kwestię uczciwego wynagrodzenia i kwestię jeżdżenia, a głównie służenia samochodem. Powierzam Ci także światło w sprawie pracy i odpoczynku. Zawierzam Ci także proboszcza z mojej parafii i wikarych - uświęcaj ich Panie. I proszę o łaskę wyzdrowienia z chorób, lęków, które utrudniają mi pracę i funkcjonowanie. Maryjo, zawierzam Ci parafię, pracę, zdrowie, prowadzenie w pracy. Maryjo, dziękuję Ci za pomoc w uzdrawianiu ze zranień. Ojcze, proszę Cię w Imię Jezusa i dziękuję, że już się coś dobrego w tej kwestii dzieje. Proszę także o dary i owoce Ducha Świętego, o łaskę świętego życia i świętej śmierci, i polecam intencje tych wszystkich, którzy prosili mnie o modlitwę, polecam wszystkich moich dobrodziejów, pomocników. Powierzam Twojej opiece także mojego spowiednika i dziękuję Ci za niego, za jego dobroć. Polecam Ci wszystkich kapłanów, którzy są mi życzliwi, błogosław im Panie. I proszę o dobry deszcz dla naszych suchych pól i łąk. Proszę w Imię Jezusa o to, a także przez przyczynę św. Józefa. Panie, wypełnij mnie Twoją miłością, uzupełnij wszelkie braki miłości. Pomóż także tym, którzy cierpią z powodu zranień.
nn
 

Świeca trzydziestodniowa
Kochani, Moja wiara nie jest dostatecznie silna, dlatego bardzo proszę Was o wsparcie mnie modlitwą w intencji mojej małej córeczki Poli, która urodziła się z poważną wadą serca. Ma za sobą już jedną operację, w marcu czeka ją kolejna. Wada jest nie możliwa do skorygowania. Jedyne co można zrobić to przebudować serduszko tak żeby Pola mogła w miarę normalnie żyć. Nie wiadomo tylko jak długo. Proszę, poproście Pana Boga o zdrowie dla niej i o długie lata życia. Tak bardzo tego pragnę. Z góry bardzo dziękuję. Z Panem Bogiem,
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochani, Moja wiara nie jest dostatecznie silna, dlatego bardzo proszę Was o wsparcie mnie modlitwą w intencji mojej małej córeczki Poli, która urodziła się z poważną wadą serca. Ma za sobą już jedną operację, w marcu czeka ją kolejna. Wada jest nie możliwa do skorygowania. Jedyne co można zrobić to przebudować serduszko tak żeby Pola mogła w miarę normalnie żyć. Nie wiadomo tylko jak długo. Proszę, poproście Pana Boga o zdrowie dla niej i o długie lata życia. Tak bardzo tego pragnę. Z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam, Lidia
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o łaski dla moich synów. Proszę.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Maryjo pomóż moim synom i całej rodzinie...pomóż.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Proszę Cię Maryjo o pomoc dla męża w jego firmie żeby wyszedł z tego kryzysu. Maryjo pomóż! miej go w swojej opiece, proszę o siły i zdrowie dla niego. O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta módl się za nami którzy się do Ciebie uciekamy.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Zebym dostal jak najszybciej 10 milionów Euro na moje potrzeby osobiste, malzenskie, rodzinne, oraz na budowe nowego kosciola w Chinach, pod wezwaniem \"Najswietszego Milosiernego Serca Pana Jezusa Zbawiciela i Niepokalanego Serca Maryi Mamy Jezusowej\". Oraz o dobra i tania naprawe mojego samochodu. O blogoslawienstwo dobrego malzenstwa dla mnie.
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o dobrego męża dla mnie. Proszę o pogłębienie miłości między mną i Pawłem oraz o potrzebne łaski dla nas.
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję Matce Bożej za wszystkie łaski,za opiekę nade mną i moją rodziną.Proszę o zdrowie dla męża Adama,Zdrowie i silną wiarę dla Kamila by dobrze radził sobie w pracy,by Przemek chodził do szkoły i się uczył.O zdrowie dla Grażyny.C, o zdrowie dla Agnieszki.K o szczęsliwy przebieg operacji dla niej aby nie rezygnowała z operacji,o pomyślność zaplanowanych prac remontowych w naszym domu.O zdrowie dla mojej mamy by \"zmusiła\" swojego syna do podjęcia jakiejkolwiek pracy zawodowej.O łaskę zdrowia dla mnie i jasnośc umysłu bym mogła skończyć swoją szkołę.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie dla Szymonka, Mateusza, mamy i Kamili, w podziękowaniu za otrzymane łaski. O poprawę sytuacji życiowej, zawodowej i finansowej i o sukcesy w nauce Mateusza
Ewa
 

1 |
...
 106 |
 107 |
 108 |
 109 |
 110 |
 111 |
 112 |
 113 |
 114 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2016