Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie, zgodę, Opiekę Bożą i Boże Błogosławieństwo dla całej Rodziny.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o znalezienie dobrego męża dla mnie.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
O miłość. Ciebie proszę wysłuchaj mnie Panie.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę opamiętania dla propagatorów ideologii gender.
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
O spokój duszy ś.p. Marii i Ryszarda Foerster. Maria
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Za zmarłą 19 stycznia 2012 byłą Apostołkę Fatimy Helenę Kolenda, prosi córka Maria, oraz za zmarłego ojca Jerzego Kolenda 15.07 1994 w kolejną rocznice śmierci, za + brata Henryka, chrześnice Dorotke Kolenda, oraz chrzestnych Józefa Reimana i Rozalie Październiok. Reinholda Kolenda Łucja Tic koleżanke. Bożene Morawską moich dziadków i babcie z obu stron Kowolik, Kolenda. Oraz dusze w czyścu cierpiące, opuszczone
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
O opiekę Matki Bożej Fatimskiej
Bartłomiej
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko proszę o modlitwę za oświecenie mojego umysłu przy przyswajaniu wiedzy do obrony, w obronie pracy (w maju) oraz przy wykonywaniu Prezentacji. Proszę, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w szukaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Proszę o modlitwe za brata aby uwierzył w siebie, aby każdy dzień był pomyślny dla niego. Proszę, aby było nas stać na chleb. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Proszę ze łazami w oczach o dobrą ofertę pracy i zmianę dotychczasowej nie mam juz w niej siły. Daj siłę mamie i bratu
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o modlitwę za zdrowie, jedność i pokój w rodzinie. Prosze o siłę dla mamy i brata w trudnościach dnia codziennego oraz przeciwnosciach losu. Błagam aby nie było już więcej kłótni. Prosze o modlitwe za jasnosc umysłu na obronie. Proszę o radość miłość i o dobrego męża. Błagam o dobrych pracowników, rozkręcenie firmy oraz o pracę, abyśmy mieli za co kupić chleb.
Maałgosia
 

Świeca wieczysta
Pragnę prosić o Miłosierdzie Boże dla mojej zmarłej siostry Natalii aby Pan wybaczył jej wszystkie jej słabości i w ogromie Swego Miłosierdzia za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny przyjął ją do grona swych dzieci w Niebie,oby jej Dusza zaznała spokoju i nie błądziła po tym świecie. Pragnę również prosić o pokój dla jej współdomowników aby nie nękała ich dłużej,niech Pan pełen litości okaże nam swoją Łaskę i uwolni nas od wszelkiego złego.Amen.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej Barbary i Jej dalszą transformację duchową oraz o wiarę i nadzieję dla Jej Bliskich.
Inka
 

Świeca siedmiodniowa
modlitwa za naszego małego synka Kubusia Ossowskiego
agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - NIEZŁOMNYCH
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o intronizacje Jezusa Chrystusa na króla Polski Proszę o modlitwę za Ojczyznę, aby odzyskała swoja suwerenność polityczną ,aby ludzi którzy dbają o bezpieczeństwo państwa przestali być marionetką w rękach wschodu...i zachodu ... Proszę o modlitwę za Wojsko Polskie aby było dobrze kierowane zwłaszcza Wojska Specjalne. Proszę o modlitwę za Papieża jak i Episkopat Polski, aby dobrze kierowali wiernymi. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. wszystkich pomordowanych w Katyniu, Miednoje, Ostaszkowie,na Wołyniu, Smoleńsku Charkowie, Bykowni, Twerze i w innych nieznanych nam miejscach mordu - ludobójstwa. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. polaków żywcem spalonych mieszkańców wioski w Kościele parafialnym pod wezwaniem św. Stanisława w którym w 1944 r. banderowcy z UPA spalili żywcem polskich mieszkańców wioski w Starym Wiśniowcu k. Krzemieńca na Wołyniu...
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. wszystkich, którzy zginęli w miejscowości Ostrówki na Wołyniu - z rąk UPA. Zbrodni ludobójstwa dokonały Ukraińska Powstańcza Armia i miejscowa ludność ukraińska.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo proszę Cię o nawrócenie dla moich rodziców, Rafała i Katarzyny.Dziękuję za dotychczasową opiekę i pomoc.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Miłosierdzia, Królowo Różańca Świętego udziel nam pomocy w wielkim nieszczęściu. Och Jezu, oddaję się Tobie, Ty się tym zajmij. O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy.
Przemek
 

Świeca siedmiodniowa
Święty Michale Archaniele, broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromić raczy, pokornie prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu Chryste, oddaję Ci wszystkie troski i zmartwienia wszystkich ludzi na całym świecie. Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste, oddaję Ci wszystkie troski i zmartwienia mojej córki Doroty. Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste, oddaję Ci wszystkie troski i zmartwienia mojej córki Agnieszki. Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Święty Michale Archaniele, Książę i Wodzu zastępów anielskich, przybywaj na pomoc ludziom zagrożonym przez moce ciemności. Zostaliśmy stworzeni na obraz Boga, odkupieni życiem, śmiercią i zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa, Jego Syna, a przez chrzest staliśmy się świątyniami Ducha Świętego. Uproś nam siłę woli, byśmy tej godności w sobie strzegli, broniąc się przed złem. W Tobie, Święty Michale, Kościół ma swego Stróża i Patrona. Ty prowadzisz zbawionych do niebieskiej szczęśliwości. Błagaj Boga Pokoju, aby zniweczył władzę szatana, siewcy zamętu i nie dozwolił mu trzymać ludzi w niewoli ani szkodzić Kościołowi. Niech przez Ciebie Królowa Aniołów, Niewiasta obleczona w słońce, zetrze głowę szatana i osłania swoje ziemskie dzieci przed jego złowrogim wpływem. Obrońco chwały Najwyższego, zanieś nasze prośby do Boga i wyjednaj nam Jego miłosierdzie. Amen. Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem! Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem! Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad całym światem!
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu Chryste, oddaję Ci wszystkie troski i zmartwienia mojego brata Zbigniewa. Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu Chryste, oddaję Ci wszystkie troski i zmartwienia mojej siostry Teresy. Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. wszystkich wymordowanych przez miejscową ludność ukraińską jak i przez bandy ukraińskie UPA.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Przenajświętsza Matko proszę o cud o zmianę polskiego rządu jak najszybciej,uczyń cud i niech wreszcie zwycięży dobro i uczciwość, a nowy rząd niech będzie dla polaków, a nie dla siebie i swoich kumpli. Proszę, aby Polacy i Polska się obudziła! Aby polski rząd wreszcie zaczął dbać o Polskę i polaków, którzy żyją w biedzie i nędzy a nie tylko martwią się o ukraińców i Ukrainę ! Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaje Ci wszystkie troski i zmartwienia Beaty Platy.Pomóż jej. Jezu ufam Tobie.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę, aby Polacy się opamiętali i zastanowili komu chcą pomagać! Ukraińcy ostatnio odznaczyli Stepana Banderę, dowódcę UPA, orderem Bohatera Ukrainy !To jest odczytywane jako przegrana nas wszystkich Polaków, - To powód do ogromnego smutku, że przez tyle lat wszystkie te wspomnienia, apele do polityków nie odniosły żadnego skutku, bo politycy bali się narazić i zepsuć stosunki ukraińsko - polskie- dlatego cicho siedzieli i siedzą do dziś, zapominając o Wołyniu, Kresach, mordach, LUDOBÓJSTWIE dokonanym przez ukraińców!
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. wszystkich pomordowanych przez NKWD. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się o to, aby Polacy nigdy nie zapomnieli o ukraińskich LUDOBÓJSTWACH, mordach okrutnych, torturach, które sprawiały im niesamowitą przyjemność i satysfakcję .Jeśli zapomnę o Nich, TY, Boże na Niebie, zapomnij o mnie. W hołdzie Polakom pomordowanym w latach 1943 - 1947 na Wołyniu i Kresach Południowo - Wschodnich II Rzeczypospolitej Polskiej. Także tym, którzy opuścili rodzinne strony uchodząc przed terrorem i zagładą z rąk nacjonalistów ukraińskich OUN - UPA w 70 rocznicę tej wielkiej tragedii. Łuny nad Wołyniem, które pojawiły się 70 lat temu, wkrótce przeniosły się na Polesie, Podole i całe Kresy Wschodnie, czyli ziemie obejmujące m.in. ówczesne województwa: poleskie, wołyńskie, tarnopolskie, stanisławowskie i lwowskie. Wpis ten poświęcony jest Kresowianom i ich potomnym, jako testament pamięci. Zbrodnia ludobójstwa w Palikrowach,Zalesiu,Brodach, Hucie Pieniackiej, Niemiaczu, Czernicy, Podkamieniu i okolic w dniu 12 marca 1944 roku, banderowcy ukraińscy wymordowali polaków. Ponad jeszcze 1000 miejsc wymaga upamiętnienia.Wybaczać NIE znaczy ZAPOMNIEĆ ! PAMIĘTAJMY! Bo historia lubi się powtarzać, a na Majdanie pojawiły się flagi czerwono-czarne i ludzie z widłami! A do nowego rządu ukraińskiego weszli banderowcy z partii svoboda- antypolskiej, neofaszystowskiej.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste, oddaje Ci wszystkie troski i zmartwienia polskich leśników i Lasów Państwowych. Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy dla ś.p.Wincentego Kołodzieja i wszystkich razem z nim pomordowanych 17 września 1943 roku w Hajnówce przez hitlerowców w odwecie za pomoc partyzantom.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste, oddaję Tobie wszystkie troski i zmartwienia polaków związane z Ukrainą. Uchroń Polskę przed potomkami banderowców - UPA. Nie pozwól na to, aby Polska przyjęła ukraińców na ziemie Polskie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste, oddaje Ci wszystkie troski i zmartwienia polskich rodzin. Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste, oddaje Ci wszystkie troski i zmartwienia polskich rolników. Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste, oddaje Ci wszystkie troski i zmartwienia polskich patriotów. Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy s.p. Wszystkich Polaków pomordowanych bestialsko przez bestie w ludzkiej skórze - ukraińców z band UPA i miejscową ludność ukraińską.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu Chryste, proszę weź wszystkie troski i zmartwienia polaków związane z Ukrainą. Uchroń Polskę przed potomkami banderowców - UPA. Nie pozwól na to, aby Polska przyjęła ukraińców na ziemie Polskie.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Janiny i Władysława Darskich i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Marii i Józefa Nowakowskich i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Julii i Stanisława Wolskich i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Heleny i Jana Rodziewiczów i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Weroniki i Wincentego Kołodziejów i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste, oddaje Ci wszystkie troski i zmartwienia polskich rodziców dzieci niepełnosprawnych, protestujących obecnie w sejmie. Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste, oddaje Ci wszystkie troski i zmartwienia polskich matek dzieci niepełnosprawnych, protestujących obecnie w sejmie. Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste, oddaje Ci wszystkie troski i zmartwienia rodziców, opiekunów niepełnosprawnych zarówno dzieci jak i dorosłych. Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Janiny Gdaniec i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaję Ci wszystkie moje troski i zmartwienia. Jezu ufam Tobie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże Jezu Chryste oddaję Ci wszystkie troski i zmartwienia mojej mamy Marianny. Jezu ufam Tobie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Miasteczko Fatimska. Proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojego synka Kubusia. Błagam Cię wysłuchaj mojej prośby.Tak bardzo pragnę aby nie miał zeza, aby ładnie i wyraźnie mówił , przestał bać się wszystkiego.Matęczko miej go w Swej Opiece.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko, ulituj sie nad moja rodzina, dopomuz nam w naszych trudnosciach. Ochraniaj nas przed naszymi wrogami.
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska, prosze serdecznie o zdrowie dla mojej mamusi, ojca, babci, brata, mojej zony, cureczki i o szczesliwe rozwiazanie wszystkich moich problemow.Prosze rowniez, zebym mogl powrucic pieniadze ktore jestem winien ludziom.
Marian
 

Świeca siedmiodniowa
Boże Błogosławieństwo dla mnie i moich bliskich oraz wygraną na zakup mieszkania.
Tomasz
 

Świeca trzydziestodniowa
By Michał wrócił do Joanny
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boza Fatimska,prosze Cie otocz codzienna opieka Patrycje,oddal od niej zle mysli,napelnij jej serce pokojem i szczesciem i blogoslaw jej Maryjo.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o pomoc Duch Świętego, o światłość i jasność w napisaniu pracy magisterskiej
Asia
 

Świeca siedmiodniowa
Pragnę prosić o modlitwę w intencji znalezienia męża i łaskę rozeznania. Alina
Alina
 

Świeca siedmiodniowa
O uwolnienie z pychy, która nie pozwala łatwo pogodzić się faktem, że mogę popełniać życiowe błędy - będąc w ciemności i nie widząc prawdziwego Światła.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaske zdrowia dla kazdego czlonka rodziny.O znalezienie dla mnie swojej miłości życia, o dobrą prace.
Wiktor
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej siostry Ewy, aby mogła chodzić po wypadku
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Prosimy, aby Maleństwo, Mały Cud, który rozwija się we mnie, rozwijał się prawidłowo, rósł zdrowo i abyśmy doczekali się szczęśliwego rozwiązania, cieszyli się z rodzicielstwa. Prosimy z całego serca.
Malwina
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji mojej ukochanej żonki naszego maluszka naszych dzieci oraz chorych Jadzi, Tomka, Staszki i małej Moniczki
Ireneusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Za dusze mojej ukochanej córki Ninuni Łakomej,niech łaskawy Pan BÓG przyjmie ja do KRÓLESTWA BOŻEGO.
Ela
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o dobrych i mądrych rządzących dla Polski.
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko, chciałbym Cię serdecznie przeprosić za wszystkie moje grzechy i zaniedbania wobec Boga i bliźnich. Dziękuję Ci za wszystkie Łaski, którymi mnie obdarzasz. Chciałbym Cię także pokornie prosić w następujących intencjach: - za Magdalenę, którą kocham ze wszystkich sił i z którą nie mogę być przez co bardzo cierpię; - za zdrowie dla mojego ojca, aby mógł on cieszyć się życiem przez długi czas; - za zgodę w mojej rodzinie; - za wszystkich moich znajomych i przyjaciół; - za zmarłych z mojej rodziny; - za pokój na świecie; - za naszą Ojczyznę, Polskę, by była mądrze rządzona i by ludziom żyło się w niej dobrze; - za papieża Benedykta oraz papieża Franciszka, aby Bóg obdarzył ich potrzebnymi Łaskami; - za Kościół Święty, aby niestrudzenie głosił Ewangelię na całym świecie; - i za mnie, za wszystkie moje sprawy. Królowo Pokoju, módl się za nami. Paweł
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
w naszej intencji 18rocznicy slubu 27.4.2014,janusza i bozeny kossakowskiej,karoliny kossakowskiej bierzmowanej w tym roku 2014 ,za zmarlych z rodziny kossakowskich,szczukow,karwowskich,tomaszewskich,sp.andrzeja duczkowskiego,br.szymona jankowskiego
janusz
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, proszę Cię,pozwól uradować duszę Magdaleny, by zdobyła upragnioną pracę i mogła poprzez muzykę głosić słowo Twoje, idąc drogą, którą wyznaczyłeś dla niej; a także, by poznała odpowiedniego mężczyznę według woli Twojej, z którym wspólnie wysławiać będą Twoje Imię i wypełniać Twoje Słowa. O to się modlę w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
mama
 

Świeca siedmiodniowa
Daiękuję Ci moja Pani za wspaniałą rodzinę i otrzymane łaski.
agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla Grzegorza
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko najświętsza ogarnia mnie zwątpienie i brak wiary, Boże pomóż pokonać codzienne trudności daj siłę na każdy dzień. Matko Boża wiesz najlepiej co przeszłam i jakie są moje prośby, proszę o spełnienie tej najważniejszej. Proszę daj siłę i spokój w pracy. Jezu jeżeli to możliwe spełnij moje prośby o miłość prawdziwą i czystą M, którego tak bardzo kocham i tęsknie za nim.
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza proszę o zdrowie i dar życia dla mojego dziadka
Lilianna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Matkę Bozą Fatimską o zdrowie , aby moje problem zdrowotne minely aby czul sie adrowy i szczesliwy , aby moja zona Agnieszka i syn Adrian byli zdrowi. O Maryjo bez grzechu poczeta modl sie za nami
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko Najlepsza ulituj sie nad wszystkimi Swoimi dziećmi. Wybłagaj u Miłosiernego Jezusa łaskę spowiedzi św. dla najbardziej opornych grzesznikow. Nie dozwól by choć jedno z nas zginęło na wieki. Ufam Tobie Maryjo ze okazesz Swoje Miłosierdzie dla dusz czyśćcowych. Proszę o szczęśliwą operacje dla mnie, tak bardzo pragnę modlic się klęcząc.
Arletta
 

Świeca siedmiodniowa
Niech Matka Boża Motekiari spełni moją iterację co ją prosiłem podczas godziny łaski 08.12.13r. o 12:00 - 13:00
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska,proszę Cię wyproś mi łaskę zdrowia,oddal ode mnie wszystkie złe i natarczywe myśli,daj mi pokój serca i błogosław Maryjo mojemu szczęściu.
Szczepan
 

Świeca trzydziestodniowa
PROSZE MATKE BOZE I WAS DROGIE SIOSTRY O MODLITWE ZA MEZA NIEPOROZUIENIA W MALZENSTWIE ABY OTRZYMAL PRACE W STALYM MIEJSCU I MOGL MIESZKANIE ZNAJSC ZABRAC NAS GDYZ MALENSTWO ROZPADNIE SIE ABY MATKA BOZA POSTRZYMAL GO OD WSZYTSKIEGO CO ZLE NAWROCILA MEZA NIEWYTRZYMUJE JUZ TEGO ZYCAI Z NIM ZNECANIA PSYHICZNEGO\'PROSZE O ZDROWIE MOJE ABY GUZ NIEOKAZAL SIE ZLOSLIWYW BRZUHU .O ZDROWIE CORKI ABY NOZKI MILA ZDROWE .MATKO TY WIESZ ZE JESTEM SAMOTNA NIEMMA NIKOG OPROCZ CORKI POMOZ MI
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o szczególną modlitwę scalającą małżeństwo Wiktorii i Krzysztofa.\" Co Bóg złączył, niech człowiek nie waży się rozdzielać\"Proszę Panie Boże o mądrość dla małżonków i rozwiązanie konfliktu w sposób Boży. O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
wierząca
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji dzieci poleconych modlitwie
Piotr
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę: o łaskę zdrowia i zgodę dla siebie i moich bliskich, o szczęście w domu, i pomyślność naszej Ojczyzny. O nawrócenie Adriana, który utracił wiarę i zatracił się w nałogu paleniu papierosów, ziela oraz picia alkoholu i od uzależnienia od pornografii.O dar macierzyństwa dla Ewy i Adama. O zdanie egzaminów i matury,o znalezienie pracy, która da mi godziwa zapłatę i przyjaciół. A także w podzięce za otrzymaną łaskę nawrócenia w Fatimie i o powołanie do OCDS.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
O radość, szczęście, zdrowie, uzdrowienie z wszelkich chorób i lęków dla Tadeusza i Wojciecha, o dobre żony dla nich.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
O radość, szczęście i miłość dla Szczepana i Wiktorii, żeby Wiktoria pokochała Szczepana i byli ze sobą na zawsze razem. O uzdrowienie z wszelkich chorób o lęków, wsparcie finansowe i dobrą pracę dla Szczepana.
Marcin
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boska Fatimska, prosze o laske powrotu mojej corki Sandry do rodziny i dobrego zycia, niech Bog obdarzy ja darem rozsadku, posluszenstwa, cnoty i poszanowania rodzicow. Wez nas w swoja opieke i wspomagaj w wychowaniu naszych dzieci, zeslij ukojenie bolu, pokoj ducha i radosc serca, oraz zgode i milosc w naszej rodzinie. Prosze o blogoslawienstwo we wszystkich staraniach i odmiane naszego zycia na lepsze. Amen
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Prośba o wszelkie łaski dla męża Jerzego
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Prośba o łaske zdrowia dla teściowej
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Prośba o powrót do zdrowia dla Czesława
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Prośba o opiekę Matki Bożej nad Łukaszem i Eweliną
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Prośba o wszelkie łaski dla Aleksandra
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Prośba o zdrowie i pracę dla syna Piotra
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Prośba o pomyślne wyniki badania TK dla Barbary
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji mojej chorej Mamy.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Ciebie wyproś mojej Mamie i mi zdrowie,abyśmy mogły normalnie bez bólu chodzić spraw poprzez modlitwę aby wszystko nam się układało.Pomóż mi w pracy abym nie straciła stanowiska i miej mnie zawsze pod swoją opieką.Wspieraj moją siostrę w znalezieniu pracy.Proszę pomagaj nam i mojej całej rodzinie i błogosław nas każdego dnia. Bóg zapłać
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji dusz w czyśćcu cierpiących
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
o siły dla mnie. Dziękuję.
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
W podzięce za wszelkie otrzymane łaski.
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję za dotychczasową modlitwę o znalezienie męża.Pan Bóg szybko postawił na mojej drodze mężczyznę . Bardzo proszę o modlitwę aby ta znajomość by dobrze się rozwijała aby Bóg wlewał w nasze serca swoją Bożą miłość aby nas uzdalniał do wzajemnej ludzkiej miłości i doprowadził nas do małżeństwa jak najszybciej. Maryjo Matko pięknej miłości módl się za nami. Proszę tez o modlitwę za ewangelizacje Anglii. Ania
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
w intencji zarabiania pieniedzy przez moja mame, aby miała duzo klientów ktorzy jej zapłaca Proszę dla niej o łaske dobrobutu wyjsci a z długów, aby miała pieniadze na zycie opłaty rachunki
Asia
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Mateczko o wstawiennictwo w wiadomych intencjach. Nie mam już sił. ANETA
Aneta
 

1 |
...
 106 |
 107 |
 108 |
 109 |
 110 |
 111 |
 112 |
 113 |
 114 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2014