Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
Monika i Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana, Ludwikę - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - Zenona oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława i Stanisławę, - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
xx
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska błagam o pomoc w pracy abym się rozwijała naukowo, proszę o dary Ducha Świętego. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego. Spraw aby tata nie znęcał się nad nami psychicznie. Popraw sytuację w rodzinie aby nie było kłótni nieporozumień i pretensji. Proszę o dobra obronę pracy doktorskiej dla księdza Piotra M.
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska dziękuję za nową pracę, błagam o pomoc w niej abym dała radę się utrzymać, abym miała natchnienie do pisania tekstów. Postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników, ponieważ nie ma chętnych do pracy. Proszę aby wygrywał kolejne przetargi i aby udało się znaleźć branże w której praca byłaby cały rok a nie sezonowo. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego
Małgosia
 

Świeca siedmiodniowa
Za nienarodzone dzieci i STOP aborcji na całym świecie.
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
Gorąca prośba o łaskę nawrócenia dla Agaty, Agnieszki, Maćka, Gosi i Przemka.
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę miej mnie pod swoja opieką, proszę o zdrowie aby z biodrem było wszystko w porządku, o dobrą rehabilitację i proszę o wszelkie łaski na każdy i Twoje błogosławieństwo.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie zwiedzionych.
Klaudiusz
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za mnie i naszego synka. Jestem w 26tyg ciąży. Przebywam w szpitalu z podejrzeniem odpływania płynu owodniowego oraz infekcji. Dziękuję, Agata R.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Witam. Proszę o modlitwę za zaginioną Ewę Tylman.
Iza
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o uzdrowienie z dziedzicznej choroby, o zdrowie dla mamy, o pokój duszy dziadka, o znalezienie dobrego męża...
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, dziękuję Ci za wszystkie uproszone łaski, za dar przedłużonej umowy, za dar jednego półetatu na czas nieokreślony, za samochód, za nowego wierzącego prezydenta i nowy rząd. Mateczko, proszę Cię, upraszaj mi stale łaskę świętości życia, bym w ostatniej godzinie była gotowa na spotkanie z Panem i Tobą w niebie. Mateczko, Ty wiesz, jak czasem trudno rozeznać jak żyć, by się Bogu podobać we wszystkim. Czasem nie wiem, czy dobrze robię, czy źle. Mateczko upraszaj mi światło i świętość życia. I proszę o święte życie dla tych, których noszę w sercu. I proszę Cię w tych wszystkich intencjach, które stale Panu polecam - Pan wie, jakie. Zawierzam Ci rozwój Nd i PP, i dziękuję Ci za dar nowej pracy na półetacie. Zawierzam Ci nowego pracodawcę i pracowników, tę pracę - bym w niej zrobiła wiele dobrego i pracodawca oraz inne osoby były zadowolone z mojej pracy. Powierzam Ci moich szefów i współpracowników - błogosław im wszystkim i pomóż, by byli zadowoleni z mojej pracy, by nam się dobrze współpracowało. Uproś też Mateczko, żeby szef nie wymyślał nowych trudnych obowiązków. Powierzam Ci także światło w sprawie odpoczynku. Zawierzam Ci także proboszcza z mojej parafii i wikarych - uświęcaj ich Panie. I proszę o łaskę wyzdrowienia z chorób, lęków, które utrudniają mi pracę i funkcjonowanie. Maryjo, zawierzam Ci parafię, pracę, zdrowie, prowadzenie w pracy. Maryjo, dziękuję Ci za pomoc w uzdrawianiu ze zranień. Ojcze, proszę Cię w Imię Jezusa i dziękuję, że już się coś dobrego w tej kwestii dzieje. Proszę także o dary i owoce Ducha Świętego, o łaskę świętego życia i świętej śmierci, i polecam intencje tych wszystkich, którzy prosili mnie o modlitwę, polecam wszystkich moich dobrodziejów, pomocników. Powierzam Twojej opiece także mojego spowiednika i dziękuję Ci za niego, za jego dobroć. Zawierzam Ci dziś szczególnie ks. I - o łaskę zdrowia, o ulżenie w cierpieniach, o siły i świętość. Polecam Ci wszystkich kapłanów, którzy są mi życzliwi, błogosław im Panie. I tych, którzy prosili mnie o modlitwę, i tych pogubionych. Proszę w Imię Jezusa o to, a także przez przyczynę św. Józefa. Panie, wypełnij mnie Twoją miłością, uzupełnij wszelkie braki miłości. Pomóż także tym, którzy cierpią z powodu zranień.
nn
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie Nas i Naszych dzieci, o zdrowie mojej Mamy, Cioci, dr J. Targalskiego, L. Żebrowskiego, K. Wyszkowskiego, S. Michalkiewicza, pomyślność, zdrowie i spokój w mojej rodzinie, zdrowie męża Ani, pomyślność i pokój dla Ojczyzny, Europy i świata. O zdrowie i pomyślność i bezpieczeństwo wszystkich Polaków. Wieczne odpoczywanie dla p. Krysi, p. Irka , Jurka, St. Barańczaka, p. Marysi S, Madzi, brata Celiny, synowej cioci M arii, pana Sz., o.Bogumiła. O zdrowie i pomyślność rodziny p. Krysi. O zdrowie K. Grzybowskiej, pomyślność synka Lucyny S., zdrowie Ani i jej mamy Ewy i ich pomyślność, zdrowie babci Wiktora P. O uzdrowienie p. Henryka. O uzdrowienie Artura G. Tomasza U. Ratuj, Pani Nasza, chorych na raka, Wacka, Stefana. O rozwiązanie problemu. O potomstwo dla pragnących. O wszystkie moje dotychczasowe intencje. O wyjście z nałogu T. i P. O pomyślność w pracy T. W intencji dusz w czyśćcu cierpiących. Za wszystkich księży i osoby duchowne. Za Ukrainę, Rosję. Pani, ratuj Małgosię. O zdrowie, pomyślność i siłę dla M. i rodziny. O rozwiązanie problemu. Za zdrowie męża Bogusi. O zdrowie dla cioci Marii i jej syna, wnuka. Za Kościół prześladowany. O opiekę nad b. Maksymilianem. Za pijących. O Intronizację Chrystusa na Króla Polski. O rozwiązanie problemu. O spokój ducha dla T. O zdrowie dla p. K. i p.P. Dziękuję Ci Pani za wszystkie udzielone do tej pory łaski. O zdrowie dla rodziny D. Rz. O rozwiązanie problemu. O zdrowie córek Rob. Za pielgrzymujących. O wszelkie łaski dla Marylki i jej rodziny.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, dziękuję za wszystkie łaski otrzymane przez Twoje Ręce i proszę o Twą pomoc i opiekę dla mnie i moich bliskich. Proszę o poprawę zdrowia, o znalezienie dobrej pracy dla syna Andrzeja i o dobre zmiany dla moich dzieci, Miej nas zawsze w Swej opiece.
Sabina
 

Świeca trzydziestodniowa
o zdrowie , opieke i blogoslawienstwo dla rodzicow
Justyna
 

Świeca trzydziestodniowa
o powrot do zdrowia dla ciezko chorej Babci
Justyna
 

Świeca wieczysta
Błagam w intencji Przemka Bohdanowicza. Człowieka najdroższego mojemu sercu, który walczy z nałogiem alkoholowym. Musiałam się od niego odsunąć, bo tak radzą terapeuci. zeby skontaktował się ze sobą, spotkał Boga, zobaczył jak cennym jest skarbem w Jego oczach. Chciał trzeźwieć dla siebie a nie tylko dla mnie. Zrozumiał jaki jest cenny i ważny i jakim jest skarbem. Uwielbiam Boga w darze jego życia. Dziękuję za wszystko co dobre i złe...za każdą sekundę, którą razem przeżyliśmy i błagam by go chronił, opiekował się nim i napełniał nieustannie swoją miłóścią. ofiaruje w tej intencji szystko co mam, a że nic nie mam....to błagam o nieustawaanie w modlitwie. Błagam o trzezwość dla niego. o to by zakończył pogłębioną terapię, a przedewszystkim o zbawienie mala ewa
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, dziękuję za wszystkie łaski otrzymane przez Twoje Ręce i proszę o Twą pomoc i opiekę dla mnie i moich bliskich. Proszę o poprawę zdrowia, o znalezienie dobrej pracy i o dobre zmiany dla Polski, Miej nas zawsze w Swej opiece.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o szybki powrót do zdrowia
Stanisława
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o poprawę moich wyników w nauce i nadrobieniu zaległości, a także o zrozumienie rzeczy, o których uczymy się w szkole, zwłaszcza fizyki, polskiego, matematyki, informatyki i języków obcych. Proszę też o to, abym zrobiła dobrą pracę na konkurs, a także o to, żebym traciła mniej czasu :( . Dziękuję bardzo za modlitwę i za to, w czym już pomogła :)
Honorata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie i wszelkie łaski dla mnie, o Twoje błogosławieństwo na ten rok i pomoc w pracy w trudnych chwilach.Miej mnie pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
NMP Królowo Miłosierdzia,proszę Cię za duszą śp.Kayli aby mogła cieszyć się wieczną radością w Królestwie Twoim i Twego Syna.
Szczepan
 

Świeca wieczysta
O Błogosławieństwo dla całej mojej rodziny, łaskę trwania w wierze i zakorzeniania się coraz mocniej w niej oraz o łaskę głoszenia Słowa Bożego.
Krzysztof
 

Świeca wieczysta
Prosze maryie zeby czuwała nad moim tatom kt?ry przebywa w Hospicium ibardzo cierpi prosze maryje zeby uzdrowiła mojego tate ament
Janusz
 

Świeca wieczysta
Zwracam sie z prośba o modlitwę za Barbare .Matko Boska prosze daj jej sile na zwalczenie choroby z która sie wzmaga. Spraw żeby wyniki były dobre bo to kochana osoba ,Która zawsze służy pomocą dla innych a w tej chwili sama jej bardzo potrzebuje. Proszę o pomoc modlitwę dla Barbary Bóg zapłać
Izabela
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko najdroższa dziękuje za wszystkie łaski uproszone za Twoja przyczyną.Uproś dla mnie łaskę oczyszczenia z oszczerstw i ich skutków,przymnożenie mi wiary i wytrwanie w tych trudach,zgodę w rodzinie i z innymi ludźmi,otocz nas dobrymi życzliwymi ludźmi,pomóż znaleźć dobrą pracę dla Agaty,obdarz zdrowiem duszy i ciała wszystkich w rodzinie a dla Beatki wcześniaka uzdrowienie z napięcia nerwowego,proszę też o pomoc w wyjściu z nałogów dla zięcia.Maryjo wstawiaj u Boga się za nami i uproś dla nas Boże Miłosierdzie
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
MATEŃKO FATIMSKA MATEŃKO FATIMSKA! BŁAGAM CIE O NAWRÓCENIE MOJEGO SYNA JAKUBA ,DOPOMÓŻ MU W NAUCE ,UWOLNIJ GO OD NAŁOGÓW ,PROSZE CIE MATEŃKO O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA MOJEGO SYNKA 15 LETNIEGO PROSI MAMA
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Mikołaja, gdyż amputowali mu 2 razy nogę - tym razem z kolanem i nie wiadomo co dalej. Jest schorowany i ma cukrzyce przez co wszystko wolniej się goi, a może skończyć się tragicznie. Proszę o modlitwę w intencji jego wyzdrowienia, żeby wszystko się ułożyło.
Dariusz
 

Świeca wieczysta
Mateńko uproś u Swojego Syna o łaskę nawrócenia i miłosierdzie dla tych kobiet co dokonały aborcji. Weź Mateńko te maleństwa w opiekę bo Jesteś Matką wszystkich
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mateńko błagam o bardzo dobry wynik dla córki, który będzie pobierany 20 lutego wieczorem. Błagam ulecz ją, uproś o wstawiennictwo u Boga Ojca Wszechmogącego, błagam Cię ukochana Mateńko. Dziękuję za otrzymane łaski.
g
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mateńko błagam o wstawiennictwo do Boga Ojca Wszechmogącego o długie życie w zdrowiu, wierze i miłości do Boga dla naszych wszystkich dzieci, wnuków naszych, dla nas, dla naszych wszystkich przyjaciół. Dziękuję za otrzymane łaski.
g
 

Świeca trzydziestodniowa
O łaskę odzyskania wzroku o zgodę i miłość w rodzinie.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko,czuwaj nad bezpieczeństwem w podróży Aleksandra,Alicji z rodziną i wszystkich bliskich memu sercu.Bądź blisko nich w każdym czasie i miejscu,wypraszaj potrzebne łaski,broń przed pokusami szatana i wszelkim złem.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo, błagam Cię o pomoc, aby Kowalczuk Wiktor znalazł pracę . Moja matka Niebieska, proszę i błagam. Wręczam Ci, moja Święta Maryjo wszystko moją rodzinę. Ludmiła .
Ludmiła
 

Świeca wieczysta
O powrót do Kościoła moich dzieci i wnuków
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
błagam o łaske dla mojego syna mariusza zeby znalazł zone i został w tej pracy i miał lepsze wyniki błagam cie mateczko wyproś łaske dla mojego syna irena
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o ocalenie życia,o ratunek finansowy w dramatycznej,beznadziejnej i niebezpiecznej sytuacji. Jarek
Jarosław
 

Świeca siedmiodniowa
MARYJO,MATKO MIŁOSIERDZIA,UZDROWIENIE CHORYCH,TOBIE ODDAJĘ POD OPIEKĘ MOJEGO KELVINA,SPRAW BY ZACZĄŁ CHODZIĆ,BY RAK SIĘ ZATRZYMAŁ,MARYJO TAK CIERPIĘ,MAM TYLKO JEGO,POMÓŻ MU ZDROWIEĆ I ŻYĆ DALEJ,BY JADŁ I NORMALNIE FUNKCJONOWAŁ.MATECZKO WLEJ NADZIEJĘ W ME SERCE,USŁYSZ MOJĄ MODLITWĘ I WYSŁUCHAJ.NIE MAM NIKOGO,NIE MAM GDZIE PÓJŚĆ,ZNIKĄD POMOCY,MATECZKO ULITUJ SIĘ NAD NAMI,DAJ SIŁĘ,BĄDŻ MOJĄ POMOCĄ I RATUNKIEM!
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matkę Boską Fatimską o światło Duchu Św. na kursie oficerskim oraz zdanie egzaminu z kursu oficerskiego
Przemysław
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matkę Boską Fatimską o światło Duchu Św na kursie oficerskim
Przemysław
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matkę Boską Fatimską o światło Duchu Św na kursie oficerskim
Przemysław
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matkę Boską Fatimską o światło Ducha Św. na kursie oficerskim
Przemysław
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matkę Boską Fatimską o światło Duchu Św na kursie oficerskim
Przemysław
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o zdrowie dla mojego męża i zdrowie dla moich bliskich
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji śp. Martyny, z prośbą o Boże Miłosierdzie dla niej, o odpuszczenie wszystkich win i kar, o rychłe życie wieczne z Bogiem w niebie. Proszę również za wszystkimi znajomymi, zmarłymi w ostatnim czasie, Bogu wiadomymi o łaskę życia wiecznego także dla nich. Wieczne spoczywanie ... Mariola
Mariola
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie z choroby nowotworowej,mojej córeczki Mai,pomyślną operację.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie z choroby nowotworowej,pomyslną operację mojej córeczki Mai.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o moje uzdrowienie,dobre wyniki badań
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno kochana,dziękuję za otrzymane łaski i proszę o szczęśliwą operację dla mojego kochanego wnuczka Kajkusia
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
Boże daj nadzieję i ześlij pomoc każdej kobiecie, która rozważa usunięcie ciąży. Renata
Renata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o ożywienie wiary w Naszym domu i w Naszej rodzinie.Tomasz.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza dziękuje za wszystkie łaski, którymi mnie codziennie obdarzasz,proszę wyproś u Swojego Syna wszystkie potrzebne mi łaski,zdrowia, utrzymania pracy, pomóż odnaleźć sens i radość życia, pozwól spotkać iskierkę miłości. Jeżeli jest to w Twojej woli proszę aby Marek do mnie wrócił, z miłością prawdziwą i czystą. PROSZĘ I BŁAGAM
Lila
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intrencji odzyskania łaski wiary dla mojego męża i moich dzieci, Bóg zapłać za modlitwę
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę za mnie i moje dzieciątko. Jestem w ciąży, dwie poprzednie skończyły się poronieniem, tym razem zaczynają się znowu niepokojące obawy i z racji mojej choroby jest to ciąża zagrożona. Módlcie się aby nasze dzieciątko mogło się zdrowie urodzić.Bóg zapłać.
kasia
 

Świeca wieczysta
Błagam aby Bóg pobłogosławił nas zdrowym dzieckiem i żebyśmy już nigdy nie musieli przeżywać utraconej ciąży.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę Cię o zdrowie, pracę i wszelkie potrzebne łaski dla Ani, dla mnie i wszystkich moich najbliższych. Otocz nas swoją nieustanną opieką. Prowadź zdrowo i bezpiecznie przez życie.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko proszę wybłagaj u Swojego Syna Jezusa Chrystusa łaskę nawrócenia, uzdrowienia duchowego i dar trzeźwości dla mojego męża Ryszarda. Błagam o cud uzdrowienia i pojednania naszej rodziny. Proszę o przywrócenie nadziei mojej rodzinie. Proszę kieruj naszymi myślami, słowami i czynami, które mogą mieć wpływ na te wszystkie cuda, o które błagam. Dziękuję za dar życia wszystkich członków naszej rodziny.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża błagam Cię o dobrego męża dla Agnieszki i pomyślne rozwiązanie trudnej sprawy.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Dziekuje Panu Bogu za laski otrzymane w 2015 roku i prosze o pokoj serca w ucisku i utrapieniu, o milosc i zgode w rodzinie oraz o laske pracy dla meza i dla mnie abysmy mieli srodki na utrzymanie naszej rodziny. Malgorzata
Malgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Maryi proszę o siły, pomysły i kreatywność w pracy oraz o uwolnienie z lęków przed konfkitem, konfrontacją z trudną osobą w zespole. Proszę o nawrócenie Kasi,o chrzest dla Joszka.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
By żadne dziecko nie było pozbawione prawa do życia
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Jolanty o odzyskanie pamięci.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę za mojego syna Pawła o nawrócenie i potrzebne łaski.Krystyna.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Matko o cud uzdrowienia taty żeby wyszedł z tej ciężkiej choroby żeby odzyskał wzrok na jedno oko i żeby wyniki badań były dobre. Proszę dodaj mu sił. Proszę wysłuchaj mnie Boże.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę MB o znalezienie żony, błogosławieństwo i nawrócenie dla rodziny. Powodzenie w pracy. Szczególnie proszę także o błogosławieństwo dla mojej chrześniaczki kochanej Polici.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Piotra, aby został uzdrowiony z uzależnienia od leków.
Magdalena
 

Świeca wieczysta
O rozwiązanie moich problemów, szybkie napisanie i obronę pracy magisterskiej, znalezienie żony oraz Boże prowadzenie.
łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę o dobrą śmierć dla mojej Mamy Zofii, weż Ją za rękę i poprowadź do Jezusa Miłosiernego. Bóg zapłać wszystkim, którzy podejmą tę modlitwę w Jej intencji. Jezu ufam Tobie! Bożena z Edwardem i Rodziną
Bozena i Edward
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie duszy i ciała dla siostry Łucji, o rozwiązanie jej problemów i ułożenia sobie życia na fundamencie którym jest Bóg.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Anety i Mariusza o pomoc w rozwiązaniu problemów związanych z poczęciem dziecka
Mariusz
 

Świeca wieczysta
O ULECZENIE URSZULI Z NALOGU PALENIA ANDRZEJ
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Bożemu Miłosierdziu przez ręce Matki Bożej Częstochowskiej powierzam wszystkich chorych, cierpiących, samotnych, siebie oraz moją rodzinę prosząc o potrzebne łaski oraz zmarłych bliskich mojemu sercu prosząc dla Nich o wieczną nagrodę w Niebie.
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
O POKÓJ NA ŚWIECIE O URATOWANIE NIENARODZONYCH DZIECI
Karolina i Dariusz
 

Świeca wieczysta
Modlitwa w intencji uwolnienia mnie od opętania. Pragnę by Bóg mnie wyzwolił.
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
za młodzież z naszej parafii przygotowująca się do bierzmowania oraz na wyjazd na SDM
kasia
 

Świeca siedmiodniowa
o wszelkie łaski dla NASZEJ WSPOLNOTY
KASIA
 

Świeca siedmiodniowa
w 70 urodziny proboszcza Henryka o błogosławieństwo Boże
kasia
 

Świeca trzydziestodniowa
MARYJO MOJA UKOCHANA FATIMSKA PANI PROSZE CIE O UZDROWIENIE MACKA Z GUZA MÓZGU,WIESZ MARYJO ZE DARZE GO UCZUCIEM. . . . .
Ewa
 

Świeca wieczysta
aby żadne dziecko nie zostało pozbawione prawa do zycia
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najdroższa proszę Cię obejmij swym płaszczem mojego Przyjaciela Daniela, proszę otocz go opieką. Ulituj się Najświętsza Panno i uzdrów Daniela z depresji, myśli samobójczych oraz urazu stawu barkowego. Dotknij jego duszy i ulecz to co tkwi w Danielu za głęboko, zabliźnij rany jego duszy swoją miłością. Bądź Matko gwiazdą wskazującą drogę i pomóż Danielowi odnaleźć sens życia, pozwól na rozeznanie we własnych uczuciach, daj potrzebne siły do podźwignięcia się, udziel opieki, wsparcia, pomóż odnaleźć radość życia, rozsądek, jasność umysłu i błogosławieństwo. Najświętsza Panienko proszę o pomoc w podniesieniu się Danielowi spod ciężaru życia - wskaż mu drogę do Boga Ojca- ożyw to co w nim umarło. Błagam aby mój Przyjaciel dostał się na wymarzoną szkołę związaną z awansem zawodowym i miał dalszą pewną pracę. Udziel Królowo Najświętsza Danielowi daru rozpoznawania prawdziwych przyjaciół oraz chroń go przed wrogami i ludźmi nieżyczliwymi. Proszę umocnij i wesprzyj naszą przyjaźń. Dziękuję za okazywane mu miłosierdzie oraz za dar posiadania Daniela Przyjaciela- umacniaj Pani naszą relację-niech rozkwita ona jak kwiat w promieniach słońca.Amen
Ala
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie, abym mogła począc i urodzic dziecko
M.
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza dziękuje za wszystkie łaski, którymi mnie codziennie obdarzasz,proszę wyproś u Swojego Syna wszystkie potrzebne mi łaski,zdrowia, utrzymania pracy, pomóż odnaleźć sens i radość życia, pozwól spotkać iskierkę miłości. Jeżeli jest to w Twojej woli proszę aby Marek do mnie wrócił, z miłością prawdziwą i czystą. PROSZĘ I BŁAGAM
Lila
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie i wszelkie łaski dla mnie, o Twoje błogosławieństwo na ten rok i pomoc w pracy w trudnych chwilach.Miej mnie pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota
 

Świeca trzydziestodniowa
Aby moja rodzina żyła w zdrowiu i dostatku
Magda
 

Świeca siedmiodniowa
Aby moja rodzina zyła w zdrowiu i szczesciu
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwy intencjach Matki Bożej,oraz za moją siostrę Stasię,która ma dzisiaj urodziny
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam cię Matko o zdrowie psychiczne dla Mariusza, aby zechciał zacząć się leczyć. Proszę o jego uzdrowienie duszy i ciała, bo inaczej nie da się z nim żyć.Proszę by wyzbył się natręctw, lęków i przestał być wybuchowy, opryskliwy.Proszę o spokój w rodzinie i miłość. Błagam o cierpliwość dla mamy,aby miała siłę żyć z takim synem.
siostra
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o rozeznanie zgodnie z wolą Bożą mojego małżeństwa, które się rozpadło. Mąż nie był 6 mcy i święta spędził z rodzicami, proszę o wsparcie modlitewne w trakcie załatwiania spraw związanych z rozpadem małżeństwa. Sama odmawiam 2 nowennę pompejańską , 6 nowenn rozwiązujących węzły, I piątki mca a mąż nie wykazuje chęci ratowania małżeństwa. Błagam o modlit
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o opiekę nad moim bratem Andrzejem i go rodziną.
Wiktor
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o to aby w moim życiu mógł powiedzieć że miłość Boża zwyciężyła i rozwiązała moje problemy z wiarą, z pieniędzmi, z zdrowiem, z relacjami z innymi oraz z realizacją marzeń oraz wszelkimi innymi sprawami. A że jestem niecierpliwy i czuję się przez Boga olewany, to że tak powiem im szybciej to się stanie tym lepiej.
Szymon
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji Bogu wiadomej
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza dziękuje za wszystkie łaski, którymi mnie codziennie obdarzasz,proszę wyproś u Swojego Syna wszystkie potrzebne mi łaski,zdrowia, utrzymania pracy, pomóż odnaleźć sens i radość życia, pozwól spotkać iskierkę miłości. Jeżeli jest to w Twojej woli proszę aby Marek do mnie wrócił, z miłością prawdziwą i czystą. PROSZĘ I BŁAGAM
Lila
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Maryjo za Twoją dotychczasową opiekę nade mną i nad moimi dziećmi i ich rodzinami, a szczególnie i gorąco dziękuję za szczęśliwe przyjście na świat wnuczki Joasi. Zawierzam ją Tobie, Mateńko. Miej w swojej opiece ją, jej rodziców i braci. Wyproś dla syna pracę i to taką, aby mógł utrzymać rodzinę i by miał więcej czasu dla Boga, żony i dzieci.
Regina
 

Świeca siedmiodniowa
w intecji syna Terencjusza Nieszwic , żeby anioł stróż zawsze czuwał nad nim i miał go w opiece i chronił przed złem, a także w intencji pokoju na świecie.
Jarosław
 

Świeca siedmiodniowa
Alleluja ! Bardzo proszę o modlitwę za Dni Skupienia w Kotani dla ministrantów Dekanatu Boguchwała , by wszystko poszło dobrze , ale też by chłopaki te dni przeżyli z Panem Bogiem i otwarli się na jego działanie . Z góry Bóg Zapłać i Króluj nam Chryste !
Przemysław
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam Najświętszą Matkę o łaskę zdrowia dla kochanej Mamy - by choroba, z której trudami musiała się zmagać, nie powracała. Panno Łaskawa otocz swoją opieką moją Mamę, która jest pogrążona w żałobie po śmierci swojego Ojca. Proszę też o zdrowie dla Taty, oraz łaskę pokoju i miłości dla mojej rodziny i całej Ojczyzny.
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia dla Grzegorza,o łaskę uzdrowienia naszych relacji,przebaczenie i wzajemną miłość.Maryjo wstawiaj się za nami do Boga.Bóg zapłać za modlitwę.
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o wsparcie modlitewna dla Pawła, który postanowił zerwać z satanizmem w który bardzo głęboko się zaangażował, aby Pan Jezus pomógł mu wytrwać u Jego boku ten bardzo trudny niespokojny czas. Proszę o napełnienie Pawła wiarą, radością, siłą, nadzieją i światłem Ducha Świętego oraz także odsunął od niego wszelkie wątpliwości i myśli samobójcze.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji ratowania małżeństwa mojego brata Wacława. Proszę o nawrócenie i potrzebne łaski dla niego, bratowej Grażyny i bratanka Mateusza oraz jego narzeczonej Katarzyny. Proszę o nawrócenie, wzrost wiary i potrzebne łaski dla moich dzieci, rodziny, przyjaciół, znajomych i dla mnie.Miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących oraz dla konających. Bóg zapłać. Beata
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Za zdanie egzaminu Grety.
Mateusz
 

1 |
...
 104 |
 105 |
 106 |
 107 |
 108 |
 109 |
 110 |
 111 |
 112 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2016