Świeca siedmiodniowa
Maryjo, proszę, pomóż rozwiązać nasze problemy finansowe.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
za wzmocnienie wiary
Stefan
 

Świeca wieczysta
Maryjo, wstawiaj się za moimi synami: Krzysztofem a i Mateuszem. Wypraszaj im u Boga łaskę pojednania z nim i powrotu do Kocioła, aby odnaleźli wiarę i zasmakowali w życiu z Chrystusem. Proszę o dobre życie dla nich, by mieli dobre żony i rodziny, dobrą pracę. Aby znaleźli miłość i szczęście i żeby ich życie było święte. Uchroń ich od niedostatku, przeciwności, niepowodzeń i tych ciężkich prób życia, które łamią serce, niszczą siły i mogą zachwiać ufność w Boże miłosierdzie, a nawet sprowadzić z drogi cnoty. Wspieraj ich, by pod własnym dachem mogli zażyć szczęścia rodzinnego i aby omijały ich choroba, źli ludzie i wszystko, co niszczy wiarę i nadzieje. Maryjo opiekuj się nimi w każdej sytuacji ich życia.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
o łaskę zdrowia dla Angeliki
Sabina
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo, wstawiaj się za moimi synami: Krzysztofem a i Mateuszem. Wypraszaj im u Boga łaskę pojednania z nim i powrotu do Kocioła, aby odnaleźli wiarę i zasmakowali w życiu z Chrystusem. Proszę o dobre życie dla nich, by mieli dobre żony i rodziny, dobrą pracę. Aby znaleźli miłość i szczęście i żeby ich życie było święte. Uchroń ich od niedostatku, przeciwności, niepowodzeń i tych ciężkich prób życia, które łamią serce, niszczą siły i mogą zachwiać ufność w Boże miłosierdzie, a nawet sprowadzić z drogi cnoty. Wspieraj ich, by pod własnym dachem mogli zażyć szczęścia rodzinnego i aby omijały ich choroba, źli ludzie i wszystko, co niszczy wiarę i nadzieje. Maryjo opiekuj się nimi w każdej sytuacji ich życia. Halina
Halina
 

Świeca trzydziestodniowa
O ulgę w cierpieniach dla Mamy i teściowej, o cierpliwość i pogodę ducha w znoszeniu trudów swojego wieku, o możliwość jak najczęstszego przyjmowania Pana Jezusa Eucharystycznego i o dobrą śmierć w łasce uświęcającej. O zdrowie duszy i ciała dla mojej siostry opiekującej się Mamą. O światło wyboru właściwej drogi i pracę dla męża, dla siebie i dla bezrobotnych w rodzinie zgodnie z Bożym planem. O nawrócenia w rodzinie i chrzest dla Noego.
Michalina
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo oddaję Ci w opiekę małżeństwo mojej córki,które jest w kryysie ,proszę wspomóż ich dzieci wskaż im Drogę do swojego Syna. Danuta
Danuta
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji mojej żony
Michał
 

Świeca wieczysta
Prosze z całego serca o modlitwę za moich najbliższych i za mnie samego, abyśmy w naszym życiu zawsze chcieli i pragneli tylko jednego, a mianowicie wypelnienia Woli Boźej, dla chwały Boga Ojca Wszechmogącego przez zasługi naszego Pana Jezusa Chrystusa w mocy i radości Ducha Swiętego z Maryja i z Jej świętymi Aniołami. Również prosze o modlitwę za nasz Kościół rzymsko-katolicki, aby w swojej nauce pozostał zawsze wierny Pismu Swiętemu, odwiecznej Tradycji Kościola i Papieżowi. Prosze również o modlitwę za ks. Natanka i jego rycerzy, aby Jezus Chrystus zustal intronizowany na Króla Polski. Jacek
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o łaski potrzebne na każdy dzień oraz o pomoc w nowej pracy.
Krystyna
 

Świeca wieczysta
O zdrowie dla mojej żony Jadwigi , moich synów Pawła i Michała i dla mnie Tomasza. Proszę o to aby Matka Boża Fatimska za swoim pośrednictwem, wstawiła się swojego Syna Jezusa Chrystusa , a Ten Przyjął do Swojego Królestwa moich zmarłych rodziców Marie, Henryka. Proszę Matkę Bożą Fatimska aby pomogła w mojej przeprowadzce do Zakopanego w związku ze stanem mojego zdrowia. Wymagana jest stała obecność w środowisku leśnym. Blisko będę miał do Matki Bożej na Krzeptówkach.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Najświętszego Boga przez serce Matki Boskiej Fatimskiej o pomoc w bardzo trudnej sytuacji finansowej, dramatycznej i bez dotychczasowych perspektyw na jej rozwiązanie. Proszę Matko uproś łaskę pracy dla małżonków, zniszcz wszelką rozpacz i daj łaskę wytrwałości w poszukiwaniach. Nie daj popaść w nędzę, głód, bezdomność. Pozwól, by te wszystkie słabości, bóle i cierpienia przerodziły się w niekończącą się radość i wierność w dawaniu świadectwa o zwycięstwie Twoim nad naszą marnością. Maryjo - usłysz mój płacz i ratuj w potrzebie. Proszę wszystkich ludzi dobrej woli o modlitwę wstawienniczą, Amen. O to prosi Anna
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża, dziś, w dniu Twego święta urodził się Nikodem, syn mojego siostrzeńca. Sama wybrałaś datę narodzin, toteż proszę weź go w opiekę i prowadź go przez życie do Boga, a jego rodziców połącz świętym węzłem małżeńskim, tak, jak planują.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia od złych myśli
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo ! Proszę Cię o opiekę nad moimi wnukami Jasiem , Piotrusiem , Frankiem , Helenką , Marysią i dzidziusiem , który ma się urodzić . Otocz też swą opieką ich rodziców . Z całego serca dziękuję za dotychczasową opiekę . Taka jestem szczęśliwa , że CIĘ MAM , MARYJO !!!
Cecylia
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Ciebie Matko Najświętsza o łaskę dziecka dla Karoliny i Mateusza. Miej także w opiece młode małżeństwa i wyproś proszę Łaskę szczęśliwego rozwiązania dla Oli.
Jan
 

Świeca wieczysta
O łaskę wiary i opiekę Matki Bożej dla naszych pięciorga dzieci,szczególnie syna Piotra oraz córki Pauliny.O szczęśliwe małżeństwa dla nich i silne Bogiem rodziny.O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla nas rodziców Bogumiły i Stanisława już dziadków pięciorga wnucząt.
Stanisław
 

Świeca wieczysta
Błagam Matkę Bożą o cud nawrócenia dla mojej córki Soni Patrycji, o Boże Błogosławieństwo dla niej, o miłosierdzie i przebaczenie dla całej naszej rodziny.
Renata Beat
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mnie i calej rodziny
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
O łaski w czasie pokonywania pokus nieczystości oraz bym potrafił kochać innych ludzi dla mnie i dla moich przyjaciół z grupy wsparcia.
Karol
 

Świeca siedmiodniowa
Dziekuje za wszystkie laski i blagam o uwolnienie z wplywow zlego ducha mojego meza
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla mnie i o zgodę w rodzinie mojego siostrzeńca. Danuta
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o pokonanie choroby nowotworowej oraz o silę do walki z nią dla mnie i mojej rodziny
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Blagam Cie Matko Przenajswietsza o opieke nad corka I pomyslny przebieg operacji oraz rekonwalescencje. Maria
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
dla Justyny - o uzdrowienie zranionego serca i wyjście z napadów depresji!
Justyna
 

Świeca wieczysta
O zgodę w mojej rodzinie,oby moje dzieci i żona powróciły na łono kościoła.
Zygmunt
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam o łaskę zdrowia dla członków mojej rodziny Barbara
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Panno Najświętsza o łaskę rychłego znalezienia pracy w swoim zawodzie.
Karolina
 

Świeca trzydziestodniowa
Pani Przenajswietsza Matko nasza pokornie prosze o laske wiary dla calej mojej rodziny zdrowie zgode milosc prace i bezpieczenstwo i wiele innych problemow ktore nekaja moja rodzine i ojczyzne HALINA
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
O cud nawrócenia dla Aleksandra, dla nas, o wytrwałość, o miłosierdzie i przebaczenie.
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko Najukochańsza, proszę Cię o dobrego męża dla mnie. Daria.
Daria
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza ufam Tobie.... módl się nieustannie za nami grzesznymi
Kazimierz
 

Świeca siedmiodniowa
O laske wiary i wytrawosci w modlitwie! Piotr( Kanada)
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę Matkę przenajświętszą o modlitwę, moje zdrowie nie jest w najlepszym stanie, ciągłe nawracające bóle nie pozwalają normalnie funkcjonować i pracować. Jeśli zdrowie zawiedzie nie będzie też pracy i pieniędzy by utrzymać dom. Proszę także o modlitwę o wszystkie dzieci, szczególnie te które nie mają rodziców, te które potrzebują pomocy, domu i modlitwy.
Sebastian
 

Świeca siedmiodniowa
O powrót do zdrowia mojego byłego Proboszcza Ks. Czesława
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia Hani oraz za naszą ojczyznę i Pana Prezydenta. Bóg zapłać
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
za moja rodzine.
ELIZABETH
 

Świeca trzydziestodniowa
chcę prosić Najświętszą Maryję i Wszystkich Świętych o modlitwę w intencji mojej mamy, pragnę by wróciła do zdrowia, by odnalazła swoją drogę w życiu i wiarę. Chcę pomodlić się także w intencji wszystkich ludzi w potrzebie. szczęść Boże wszystkim
Sebastian
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matkę Bożą o opiekę nade mną i moją rodziną. Piotr
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Najdroższa Mamo o to, żebym sama została mamą i żeby dziecko, które się urodzi było zdrowe :)A także by mój Mąż, moi Rodzice, Siostra i Mąż byli zdrowi. Proszę również bym dostała umowę jako pracownik etatowy. Elwira.
Elwira
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Ukochana jeszcze chciałam Ci podziękować za łaski których już mi udzieliłaś. DZIĘKUJĘ.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Matko Boża, proszę o łaskę wiary, nadziei i miłości oraz w intencjach znanych Bogu. Bóg zapłać
Katarzyna
 

Świeca trzydziestodniowa
O nawrócenie osób z mojej pracy
Kinga
 

Świeca trzydziestodniowa
Szczęść Boże, pokornie proszę o modlitwy w intencji uzdrowienia z rzadkiej choroby /zapalenie wielonerwowe/ Małgorzaty , ja nieustannie zanoszę modlitwy w tej intencji, a już jest znaczna poprawa! Bóg zapłać!
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
ZDROWAŚ MARYJO ŁASKI PEŁNA PAN Z TOBĄ BŁOGOSŁAWIONA JESTEŚ MIEDZY NIEWIASTAMI I BŁOGOSŁAWIONY OWOC ŻYWOTA TWOJEGO JEZUS . UKOCHANA MATKO POMÓŻ MI W MOICH KŁOPOTACH BŁAGAM WSTAW SIĘ ZA MNĄ ,TY JEDYNA WIESZ CZEGO POTRZEBUJĘ , NIE STAĆ MNIE NA WIELE RZECZY , NIE MAM PRACY , NIE JEDNOKROTNIE JESTEM WYZYWANA BO JESTEM PRZECIWNICZKĄ PICIA ALKOHOLU , MODLE SIĘ DO CIEBIE MATECZKO CODZIENNIE JEŚLI MOŻESZ WYSŁUCHAJ MOJEGO BŁAGANIA W DZISIEJSZYM TAK UROCZYSTYM DNIU TWEGO WNIEBOWZIĘCIA. WIELE MAM PROBLEMÓW O KTÓRYCH WIESZ MATKO BOŻA , POMÓŻ BŁAGAM .WYSŁUCHAJ MNIE MATULU TYLKO TY MOŻESZ MI POMÓC. AMEN.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Mateńko proszę Cię gorąco,pomóż mi w walce z moimi słabościami,daj mi siłę i wiarę.Błogosław mojej rodzinie,obdarz zdrowiem.Daj siłę mojej mamie w walce z nowotworem.Proszę o szczęśliwy przyjazd siostry i pomoc w opiece nad mamą.Jezu ufam Tobie.
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
O wiare dla corki i jej meza a takze pomoc w znalezieniu pracy a takze pomoc w zakonczeniu nieprzyjemnej sprawy sadowej.
Barbara i Jan
 

Świeca wieczysta
Za dusze w czyśćcu cierpiące,zwłaszcza za duszę mojej mamy Anny Pawlaczek. Za nawrócenia w moim domu,rodzinie,Ojczyźnie i pracy. Za chorych ,konających,umierających. Za głodujących i bezdomnych. Abyśmy za wstawiennictwem Matki Bożej ,byli godnymi obietnic chrystusowych. Ave Maryja. Abba Ojcze.
Dariusz i Gabriela
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boza moja sytuacja malzenska jest dramatyczna,moja sytuacja finansowa jest tragiczna.Prosze cie kochana Matko Boza o pomoc by moje malzenstwo było spojne i kochające się,a finanse poprawily się zebysmy mogli zyc normalnie bez strachu.Dziekuje Matko Boza.Gabrysia
Gabriela
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo rozwiąż moje problemy finansowe, pomóż mi naprawić zęby
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Za odzyskanie zdrowia dla mojego Brata.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie mojego układu immunologicznego i nerwowego
Sylwia
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla mojej żony Danieli Musidlak .
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej pracy , tzn. będę miał teraz rozmowę kwalifikacyjną w języku angielskim (do pracy na której bardzo mi zależy). Bardzo proszę o modlitwę o spokój ducha i spokój umysłu podczas tej rozmowy. Z góry Dziękuje za modlitwę. Z Panem Bogiem. Krzysztof
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża tak bardzo proszę Cię w intencji mojej córki - wstaw się za nią do Twojego Syna , aby ją uwolnił i uzdrowił z wszelkiego lęku , agorafobii , bezsenności . Aby Jezus uzdrowił jej tez pamięć ze spotkania z pewnym lekarzem , który zrobił jej ogromną krzywdę - ta krzywda blokuje Kasię ogromnie do dnia dzisiejszego . Matko Boża , w dniu Twojego szczególnego Święta proszę Cię o tę szczególną łaskę dla Kasi . Za wszystkie modlitwy gorąco dziękuję . Mama
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o poprawę mojej sytuacji finansowej. Proszę o pomoc w zdobyciu pieniędzy na książki dla córki na życie oraz zaległe rachunki . Błagam tez m pomoc w spłacie moich ogromnych długów. Proszę aby moje życie się w końcu odmieniło abym poznała miłość mojego życia i zaczęła życie na nowo w szczęściu i bez biedy. Bóg zapłać
anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, a szczególnie tych co odeszli od kościoła ... Waldemar
Waldemar
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mamusi Jadwigi
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Żeby ten rok szkolny był taki, jak zeszły. O zdorwie dla mojej rodziny i żeby rodzice się nie kłócili. Żebym nie popadła w depresję i nigdy nie była sama.
Magda
 

Świeca wieczysta
Błagam Matko pomóż ja nagmatwałam sobie w życiu i już nie portafie tego naprawić W tobie moja nadzieja i ufność Pomóż mi wyjść z tych kłopotów abyśmy nie stracili mieszkania. Proszę o zdrowie (mam tętniaka, nieustanne bóle głowy) problemy z przewodem pokarmowym (po niedrożności nawracające biegunki oraz bóle jelit)
Joanna
 

Świeca wieczysta
Pani Fatimska- proszę za Twoim wstawiennictwem o nawrócenie moich dzieci i bliskich mi osób, o dary Ducha Świętego dla nas wszystkich oraz o radość nieba dla zmarłych a po naszej śmierci i nas
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
O pomyślność i błogosławieństwo dla nowego Prezydenta!
Eugeniusz
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla mojej wnuczki Kornelii
Edmund
 

Świeca siedmiodniowa
Zdrowie dla mojej rodziny, akceptacja syna w nowej szkole, oraz szybkie zaaklimatyzowanie się Jasia w nowym miejscu, sukces naszej firmy. Modlitwa za Polaków żeby zaczęli się miłować
Honorata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mojego zmarłego brata Pawła Antczaka.
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo prosze o modlitwy z moje nawrocenie, a takze za nawrocenie mojej rodziny (brata Michala, mamy Bozeny i taty Henryka). Aby dobry Bog zmilowal sie nad nami, nauczyl nas milowac ludzi i stawiac Go na pierwszym miejscu w naszym zyciu. O mocna i prawdziwa wiare i ufnosc Bogu, niezachwiana i czysta milosc do Boga i szczere poddanie sie woli Bozej. Bog zaplac. Ewa
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i błogosławieństwo dla moich rodziców: Marii i Władysława.
Małgorzata
 

Świeca wieczysta
Matko ukochana proszę o łaskę zdrowia dla siebie i męża oraz pomyślność w życiu zawodowym i prywatnym,Uwolnij mnie od negatywnych emocji i od picia piwa,ukój moją zbolałą duszę i psychikę,naucz mnie życia swoim życiem,daj radość i zgodę w domu .Pomóż mi się zmienić i znaleźć swoją drogę życia.Prowadź mnie matko jak pójdę za tobą tylko daj choć maleńki znak,abym cie znalazła.Dziękuję po raz kolejny za ciążę mojej córki,urodzi syna dzięki twojej pomocy ,bądź z nią podczas porodu i czuwaj aby wszytko przebiegło poprawnie i urodziło się zdrowe dziecko Wierna apostolatka Fatimy Bożena
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Matko najświętsza, pomóż mi stanąć \"na nogi\", pomóż by moje życie poukładało się. Pomóż mi odsunąć się od ludzi którzy pragną tylko zemsty i żyć spokojnie z dala od nich. Odsuń ich od nas, odetnij. Niech żyją spokojnie z dala ode mnie. Matko Najświętsza błagam przełam to w czym tkwię, ta moją bezradność, stanie w miejscu. Matko Najświętsza chroń od ciągłego ciągania mnie po sądach. Pomóż mi uwolnić się od tych ludzi, i pomóż ułożyć życie tak by mój syn był szczęśliwy. Tylko Ty wiesz jak to wszystko wygląda, i jak bardzo nie mam już sił. Błagam pomóż mi bo dłużej nie dam rady.
Sabina
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę w dniu 15 sierpnia, w dniu 78 urodzin mojej Mamy Ireny o zdrowie dla Niej i wszelkie łaski, proszę miej Ją pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota
 

Świeca wieczysta
Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Dziewica Maryja\' Pragne podziekowac Matence kochanej i modlacym sie w mojej intencji siostrom za wszystkie laski jakich ja i moje dzieci doswiadczamy kazdego dnia. Pragne prosic szczegolnie o modlitwe za mnie,o to abym zmienila moje zycie z<< Boza pomoca>>, abym gdy przyjdzie moj czas dostapila zycia wiecznego. Pragne prosic tez o modlitwe w intencji moich dzieci,aby zawsze w swoim zyciu kierowaly sie miloscia Boza i miloscia blizniego. Pragne prosic tez o nawrocenie mojego meza Wojciecha (aby mi wybaczyl),ze go zostawilam. Matenko kochana czuwaj nad nami. Bog zaplac Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Prośba do Matki Bożej o łaski Boże w pewnej intencji.
Józef
 

Świeca siedmiodniowa
Wielkie Bóg zapłać za ogromną Łaskę dla mojej córeczki Mai.Zniknęły komórki rakowe i nie ma przerzutów.Błagam nadal o opiekę nad nią o Jej zdrowie i życie,siły psychiczne i fizyczne w czasie rehabilitacji i dobre wyniki badan specjalistycznych. Basia
Barbara
 

Świeca wieczysta
za znalezienie drogi, i jedynej prawdy jakim jest koscol, w ktorym zyje Jezus Chrystus, za nawrocenie do kosciola Moustafy Shagar ,i powierzenie go opiece Najswietszej Matki Bozej za dusze w czysciu cierpiace,Witolda Stypulkowskiego ,Waclawa Kobzy z rodziny zmarlych Shagar , z rodziny Boguckich z rodziny Dzieciol, z rodziny Cytryniak... w intencji w wiadomej mi modlitwie.. i wybaczenie grzechow pokoleniowych...
Zofia
 

Świeca wieczysta
za moją Ojczyznę Polskę,o to bym ja i moi bliscy po śmierci trafili do czyśćca , o pokój na Ukrainie i by Naród Ukraiński potrafił obronić się przed agresją Rosji, zachował integralność terytorialną i żył z innymi Narodami w pokoju, zgodnie z wolą Bożą.
Robert
 

Świeca wieczysta
NAJUKOCHAŃSZA MARYJO PROSZĘ CIE O WSTAWIENNICTWO TWOJE U TWOJEGO SYNA PANA JEZUSA CHRYSTUSA Z PROŚBA O DOBRĄ NAUKĘ I OŚWIECENIE DUCHA SW.DLA KLAUDII BONUS ORAZ OLIWIERA BONUS,PROSZĘ CIĘ MATECZKO O DOBRYCH PRZYJACIÓŁ DLA NICH ORAZ 0 TRZEŹWOŚĆ KAŻDEGO DNIA DLA KLAUDII I OLIWIERA W PRZYSZŁOŚCI.PROSZĘ MARYJO PRZEZ TWOJE OGROMNE SERCE DO SWOICH DZIECI UCHROŃ KLAUDIĘ I OLIWIERA OD WSZELKICH UZALEŻNIEŃ KTÓRE TRWAJĄ W NASZEJ RODZINIE OD KILKU POKOLEŃ.PROSZĘ O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE DLA NICH ORAZ O DAR GŁĘBOKIEJ WIARY NA CAŁE ICH ŻYCIE.MARYJO CZUWAJ NAD NIMI DZIEŃ I NOC TOBIE POWIERZAM MOJE DROGIE DZIECI ODDAJE JE W TWOJE MATCZYNE RĘCE I MATCZYNĄ OPIEKĘ.PROSZĘ O NAWRÓCENIE SIĘ Z ALKOHOLIZMU DLA GRZEGORZA ABY SKOŃCZYŁA SIĘ JEGO MĘKA I UWIERZYŁ W MIŁOŚĆ BOŻĄ I JEGO ŁASKI ABY ZNALAZŁ SIŁY OD BOGA W TRZEŹWOŚĆ.MARYJKO JA PROSZĘ O WYZDROWIENIE Z DEPRESJI O SIŁY DO WYKONYWANIA PRAC CODZIENNYCH ,O ZNALEZIENIE DOBREJ SPOKOJNEJ PRACY ABYM MOGŁA WYROBIĆ EMERYTURĘ.MARYJKO MOJA KOCHANA NIE OPUŚĆ MNIE CZUWAJ NA DE MNĄ CODZIENNIE.MARYJKO UPROŚ ŁASKĘ OD PANA BOGA POKOJU I SPOKOJU W MOIM DOMU GDYŻ WSZYSCY SIĘ KŁÓCIMY.PRZEMIEŃ SERCE I CAŁE ZYCIE MOJEGO MĘŻA MARCINA KTÓRY JEST BARDZO WYBUCHOWY I TRUDNY DO WSPÓŁPRACY NA CO DZIEŃ .NAWRÓĆ GO Z ALKOHOLIZMU.BŁOGOSŁAW MARYJO I PANIE BOŻE MOIM BRACIOM I SIOSTRZE.OBDARUJ NAS ZDROWIEM W SZCZEGÓLNOŚCI MOJEJ MAMIE MARII DĄBROWSKIEJ.DZIĘKUJĘ ZA OTRZYMANE ŁASKI ZA DZIECI ZA MAMĘ ZA MIESZKANIE ZA ZDROWIE I DOTYCHCZASOWE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE I TWOJEGO KOCHANA MARYJO.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Najukochańsza Matko błagam Cię nad źycie o uzdrowienie mojego jedynego synka Kamila z bardzo cięźkiej choroby. Błagam Cię nad całe moje życie. Spraw aby choroba odeszła na zawsze i żeby Kamilek nie musiał już zażywać tych trujących lekarstw. Mateńko weź pod swoją opiekę mojego Skarba.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o uzdrowienia dla mojego syna Radosława oraz męża Sławomira ORAZ O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA CAŁEJ RODZINY .Beata
Beata
 

Świeca trzydziestodniowa
o wyzwolenie mnie z nałogu sexu i o to bym szczęśliwie zamieszkał w domu moich ŚP. Teściów razem z moim pieskiem
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Najświętsza Panienko o modlitwę do Jezusa Miłosiernego o łaskę zdrowia dla mojego męża i opiekę nad mym synem.Danuta.
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę modlitwę w intencji o poprawę sytuacji w miejscu pracy i o odnalezienie dobrego męża
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
o wyzwolenie mnie z nałogu sexu i o to bym szczęśliwie zamieszkał w domu moich ŚP. Teściów razem z moim pieskiem .
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mojego przyjaciela. Aby udało mu się rozpocząć własną działalność i aby Jego firma przynosiła godziwe zyski.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Jeśli to jest zgodne z Wolą Boża to chce prosić o dobrego męża. Beata
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i miłość w rodzinie
Marian
 

Świeca wieczysta
O łaskę wiary dla mnie ,mojej żony i dorosłych już córek.O wypełnienie się woli Bożej w naszym życiu. Stanisław
Stanisław
 

Świeca wieczysta
Matenko proszę o modlitwę w znalezieniu dobrej pracy i dobrego męża. Dziękuję za wszystkie dotychczas otrzymane łaski.
Gosia
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża z Fatimy - osłoń moją córkę przed złem, które ją otacza. Dopomóż jej bezpiecznie wrócić do domu. - Twoja czcicielka Jadwiga
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza proszę Cię o usunięcie wszelkich przeszkód (w tym finansowych) aby mój syn Dominik mógł jak najszybciej zawrzeć związek małżeński przed obliczem Twojego Syna Jezusa. Joanna
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko z Fatimy proszę o Twoją opiekę ,proszę o uzdrowienie mojej duszy z grzechów a mojego ciała z chorób ,proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla moich najbliższych .Barbara
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo i opiekę Wniebowziętej Matki dla całej mojej rodziny ,sąsiadów ,parafianów i ukochanej Ojczyzny Jezu Ufam Tobie. Maria
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za łaski i proszę o błogosławieństwo,zdrowie,pracę,chleb dla mnie i moich bliskich
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o przebudzenie fizyczne dla księży pracujących w Sądzie Diecezjalnym Diecezji Elbląskiej.
Jarosław
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Matuchno Wniebowzięta za otrzymane łaski
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Przenajświętsza ofiaruję Ci moją rodzinę o pokój i miłość oraz wzajemny szacunek, o wiarę i ufność w Boga. Oddaję Tobie całego siebie i moją rodzinę abyś prowadziła ją według woli Twojego Syna. Dziękuję Ci Matko za wszystkie dotychczasowe łaski.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
odmiana życia mojego.Uwolnienie z choroby mojej(Bogu wiadomej)i o zdrowie moich rodziców.Uwolnienie brata z alkoholizmu.
Sylwia
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie dla całej mojej rodziny, dobry wybór nowej pracy i domu, który zamierzamy zakupić.
Wojciech
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny oraz dobre relacje w zakładzie pracy.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomoc w otrzymaniu pracy na stałe, o wytrwałość w pracy. Bóg zapłać!
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża! Proszę o uzdrowienie dla mojej siostry Agaty, która od długiego czasu ma stany depresyjne. Proszę, uproś łaskę zdrowia i wybrania przez nią dobrej, dalszej drogi życiowej.
Tomasz
 

1 |
...
 104 |
 105 |
 106 |
 107 |
 108 |
 109 |
 110 |
 111 |
 112 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2016