Świeca siedmiodniowa
W intencji Pauliny o przemianę serca i miłosierną miłość dla bliznich.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji Anety i Mariusza o pomoc w rozwiązaniu problemów związanych z poczęciem dziecka
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo proszę Cię o uzdrowienie serca Karola i mojego, abyśmy pokochali się głęboko, prawdziwie, wiernie. Wspomagaj nas nieustannie. Spraw abyśmy już byli razem. Chroń nas i naszą relację w Swoim Niepokalanym Sercu przed wszelkimi zakusami złego.Spraw aby zrodziła się między Karolem, a mną piękna, głęboka i wierna miłość.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Panie Boże o umocnienie wiary,nadziei i miłości i jednocześnie bardzo dziękuję za całe moje życie.Zbigniew
Zbigniew
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Ci Panie boże za całe moje życie i proszę o dalszą opiekę nad moją rodziną i o umocnienie naszej wiary, nadziei i miłości.Zbigniew z rodziną
Zbigniew
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdanie matury w tym roku oraz pomóż mi się dostać do wymarzonej szkoły o którą się modlę. Wysłuchaj moje modlitwy. Spraw aby Ojciec mojej dziewczyny się nawrócił i wyzwolił z nałogu.
Arkadiusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę wstaw się za mną i pomóż mi w pracy i w życiu codziennym, miej mnie pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie i wszelkie łaski dla mnie i mojej mamy Ireny, o Twoje błogosławieństwo i pomoc dla mnie w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Boskiej Fatimskiej i Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych proszę o potrzebne łaski na czas pisania pracy oraz o łaskę błogosławieństwa w czasie po otwarciu przewodu doktorskiego, a także o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, ja już nie daję rady, świat mi się wali, BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, o MIŁOŚĆ, pokój i zgodę w rodzinie! Matko Boża Fatimska wspieraj i ratuj nas w każdy czas. Dziękuję za dotychczasową opiekę. I proszę o modlitwę we wszystkich intencjach, które leżą mi na sercu. Bóg zapłać!
Piotrek
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!! Proszę także o rozwiązanie trudnej sprawy z bratową Patrycją i dla niej o pokój serca.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, a także Twoją matczyną opiekę i światło Ducha Ożywiciela na czas pisania pracy dr, a także ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Proszę także o łaskę otrzymania dodatkowej pracy związanej z utworzeniem nowego kierunku. Dziękuję za otrzymane błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i Twoją opiekę Matko Moja oraz proszę o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla moich pracodawców! Dziękuję za modlitwę!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie dla mojej babci Marii oraz rodziców Krystyny i Waldemara oraz w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. A dla mnie proszę o światło Ducha Św. na czas pisania pracy doktorskiej i mojej obrony. A także w intencjach Ci Matko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz w intencji Hanny o łaskę zdrowia.
MiP
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
MiP
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana, Ludwikę - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - Zenona oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława i Stanisławę, - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
xx
 

Świeca wieczysta
Matko Boża Fatimska błagam Cię o wstawiennictwo u Pana naszego o pomyślne rozwiązanie strasznych kłopotów finansowych błagam pomóż.Miej w opiece i czuwaj nade mną i moją całą rodzinę proszę o rozsądek oraz mądrość.
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska błagam Cię o wstawiennictwo u Pana naszego o pomyślne rozwiązanie strasznych kłopotów finansowych błagam pomóż.Miej w opiece i czuwaj nade mną proszę o rozsądek, mądrość i zmianę mojego serca.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Aby rozwiązały się wszystkie problemy finansowe i aby wyzdrowiała moja babcia
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Aby rozwiązały się wszystkie problemy finansowe aby stał się cud i żebym nie stracił wszystkiego co mam
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę , o Modlitwę za mojego Tatę wczoraj trafił do szpitala na sygnałach,dostał udaru i jest w połowie sparaliżowany,Tata ma na imie Piotr,prosze o modlitwe za mojego tatę Tata choruje na duzo chorób, i jest zatwardziałym grzesznikiem,nie wierzy w cud uzdrowienia,a ja jestem osoba wieżąca praktykującą ,pragnęłabym by przyjął sakrament namaszczenia chorych,ale odmawia prosze o wsparcie modlitewne za nasza rodzinę i Tatę w tych trudnych dla nas chwilach. ;-( Bóg zapłać Beata
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Ukochana błagam aby Pan Józek Jankowski wyzdrowiał , jest w ciężkim stanie , proszę wstaw się za nim u Swojego Syna.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Ukochana błagam aby Pan Józek Jankowski wyzdrowiał , jest w ciężkim stanie , proszę wstaw się za nim u Swojego Syna.
Grażyna
 

Świeca wieczysta
Błagam Cię Kochana Matko o zdrowie dla całej rodziny,pomoc w spłacie kredytów,powodzenie w pracy i o następne zdrowe Dziecko.Kamil
Kamil
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska bardzo proszę o pomoc. Pozwól aby lęki, iż mam zawał minęły. Abym się uspokoił, organizm wyciszył i mógł spokojnie pracować i cieszyć się życiem. Bóg zapłać za otrzymane łaski. Proszę również o modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać za otrzymane łaski.
Jarosław
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej mojej rodziny.
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Matko, proszę Cię o opiekę nad moją zmarłą mamą i tatą oraz braci o spokój ich duszy i życie wieczne.Amen.
Sabina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o dobrego pracodawcę, dobrą pracę i pomoc w pracy
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
Każda sobota jest świętem w czyśćcu - czasopismo \"Przymierze z Maryją\" nr 41 lipiec/sierpień 2008 r. na stronie 10 przytacza na ten temat taką relację, podaną przez ojca Jouvet: \"Pewnej nocy czcigodna siostra Paola di Santa Teresa w ekstazie została zabrana do czyśćca. Zobaczyła, że jest on rzeczywiście oświetlony, jak gdyby przygotowany na specjalne święto. Następnie zobaczyła Matkę Bożą otoczoną niezliczoną liczbą aniołów, którym Najświętsza Matka wydała polecenia, aby uwolnili te dusze, które w czasie swojego ziemskiego życia miały do Niej szczególne nabożeństwo. Jeżeli tak się dzieje w soboty, to co się musi dziać w czasie dużych i ważnych świąt Matki Bożej.\" A z kolei znana wspomożycielka dusz czyśćcowych (nieżyjąca już) Maria Simma pisała w swojej książeczce \"Moje przeżycia z Duszami Czyśćcowymi\" (na str. 38, wydanie ojca St. Skudrzyka, T.J.), że te dusze \"najczęściej zjawiają się w pierwszą sobotę miesiąca, w święto Matki Boskiej i w poście. Szczególnie dużo ich przyjść może w Wielki Tydzień, w listopadzie i w Adwencie.\" Dlatego teraz, w postny dzień piątku i w przededniu piątej soboty Wielkiego Postu, chciałbym prosić o modlitwę za zmarłych: 1. z mojej rodziny: babcię Marunię, babcię Zosię, dziadka Jurka, wujka Ryśka i zmarłych z dalszej rodziny (znanych bardziej moim rodzicom niż mnie) oraz znanych mi powinowatych moich ciotek i dawnych bliższych znajomych rodziny; 2. Annę Skiepko oraz zmarłych z mojej byłej szkoły podstawowej (15 osób), liceum (4 osoby) i uczelni (27 osób); 3. Alfredę Kaczorowską, Zofię i Józefa Kromskich, Kazimierza Szopę i zmarłych wolontariuszy szczecińskiego Hospicjum św. Jana Ewangelisty; 4. Józefa Kwiatkowskiego i zmarłych uczestników spotkań Odnowy w Duchu Świętym w parafii św. Jana Bosco w Szczecinie w latach 1991-1996; 5. moich rodziców chrzestnych Jadwigę i Jerzego; 6. księdza kanonika Stanisława Skorodeckiego; 7. księdza marianina z Lichenia - Olgierda Nassalskiego, ojca pasjonistę Dominika Busztę z Rodziny Matki Pięknej Miłości i księdza Krzysztofa Pasiekę MSF z Apostolstwa Dobrej Śmierci; 8. księdza kanonika Tadeusza Moskala; 9. prymasa Józefa Glempa i trzech nieżyjących arcybiskupów szczecińsko-kamieńskich: Kazimierza Majdańskiego, Mariana Przykuckiego i Zygmunta Kamińskiego; 10. Pawła Szczerzyńskiego i Piotra Radonia; 11. pięcioro moich zmarłych lekarzy; 12. profesora Wolfganga Richtera z Berlina.
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
O uwolnienie z nałogu brata Wiesława.
Stanisława
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienia dla Wujka,Józefa,z choroby nowotworowej i Łaski Ducha Św dla niego.
Stanisława
 

Świeca siedmiodniowa
O potrzebne łaski w trudnym czasie dla mnie, mężowi, rodzinie i znajomym.
Izabela
 

Świeca siedmiodniowa
O mądrość dla lekarzy,którzy przygotowywują się do operacji Patryka(L.12),aby Duch Św.towarzyszył wszelkim decyzjom lekarzy,które pomogą Patrykowi wrócić do zdrowia
Stanisława
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, dziękuję za Twą pomoc i opiekę. Proszę Cię o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i moich bliskich, proszę miej w opiece moje dzieci ,żeby syn Andrzej spotkał się ze swoimi dziećmi bardzo to ubolewa, a żona zabrania kontaktu nawet telefoniczny. , miej nas zawsze w swojej opiece.
Sabina
 

Świeca trzydziestodniowa
Najświętsza Matko, proszę Cię o opiekę nad moją zmarłą mamą Iwoną, o spokój Jej duszy i życie wieczne.
Paulina
 

Świeca siedmiodniowa
Za zdrowie Róży.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Za duszę Andrzeja w intencji zbawienia.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pracę w Gorzowie Wlkp.
Irena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska prosze Cie o laski zeslij na mine I pomoz mi w pomyslnym rozwiazaniu moich wszystkich prawnych spraw oraz o szescie aby wkomcu zawitalo do mine wysluchaj moich prosb .Mariola
Mariola
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska prosze Cie o pomyslne zakonczenie moich prawnych spraw o jak najszybsze wyjscie z problemow oraz spokoj w mom zyciu I o pomyslnosc w mom zwiazku partnerskim . Mariola
Mariola
 

Świeca siedmiodniowa
O dobrego męża dla mnie. Amen.
Asia
 

Świeca siedmiodniowa
Za dusze w czyśćcu cierpiące.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę całkowitego uzdrowienia pani Patrycji z nowotworu.
Asia
 

Świeca siedmiodniowa
O rozwiązanie mojego życiowego węzła, wiadomego Panu. Amen. Chwała Panu!
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w poprawie relacji z osobą na której mi zależy.Matko Boża Fatimska módl się za nami!Dziękuję za modlitwę!
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie dla Stanisława, o miłość i akceptację dla Ewy, o błogosławieństwo dla Klaudii Stasia i ich nienarodzonego dzieciątka, ,
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateńko Fatimska uproś u Twojego Syna Jezusa w Trójcy Jedynego wzajemną miłość dla mnie i mężczyzny, z którym chcę żyć, by był: mądry, miły, kochający, inteligentny i żeby był katolikiem. Daj mi mądrość rozpoznać miość tego człowieka do mnie. Dziękuję
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boska Fatimska, z całego serca pragne podziękować za wysłuchanie modlitwy jaką zanosiły do Ciebie siostry w mojej intencji i udało mi się znaleźć pracę. Proszę Cię Matko Boska Fatimska o to by mój przyjaciel Tomek był znów taki jak kiedyś, bardzo tesknię za nim. Prosze o zdrowie, dla mnie, Tomka i moich dzieci, proszę bym utrzmała tę pracę którą mam z Bożej Łaski.
Leokadia
 

Świeca siedmiodniowa
Obdarz mnie Boze piekna, prowdziwa miloscia. Zamien prosze moja samotnosc na milosc.
Ala
 

Świeca siedmiodniowa
O szczęśliwy przebieg leczenia i opiekę Matki Bożej dla Taty Jana oraz dla Ewy
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza dziękuje za wszystkie łaski, którymi mnie codziennie obdarzasz,proszę wyproś u Swojego Syna wszystkie potrzebne mi łaski,zdrowia, utrzymania pracy, pomóż odnaleźć sens i radość życia, pozwól spotkać iskierkę miłości. Jeżeli jest to w Twojej woli proszę aby Marek do mnie wrócił, z miłością prawdziwą i czystą. PROSZĘ I BŁAGAM
Lila
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Maryi prosze o zdrowie i nawrócenie dla Janka, o nawrócenie Kasi, chrzest dla Joszka, o dobrego męża dla Oli, o pasje życia i wierność Bogu dla mnie, o wiarę wśrod mojej rodziny, znajomych i w pracy.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe o zdrowie blogoslawienstwo Boze opieke Matki Bozej i Dworu Niebieskiego w intencji mojego malzenstwa i rodziny-Jezu Ufam Tobie!
Anita
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę wstaw się za mną i pomóż mojemu synowi Andrzejowi wyjść z depresji i o dobrą pracę dla niego. miej mnie i moje dzieci pod opieką i błogosław ich w każdym dniu.
Sabina
 

Świeca siedmiodniowa
O szczęśliwy przebieg leczenia dla taty Jana oraz o dar powrotu do zdrowia dla Niego i Ewy.
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego poczętego dziecka. Pragnę by ciąża przebiegła bez komplikacji, o światło Ducha Św. dla mojego lekarza prowadzącego i każdego, z którym będę mieć kontakt. Najbardziej proszę o spokój i radość serca, bo tego mi potrzeba. Żebym nie była nerwowa, pobudliwa. No i o zniwelowanie \"efektu białego fartucha\" oraz bardzo dobre wyniki wszelkich badań.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko boża proszę ciebie o pomoc w znalezieniu pracy dla mnie i mojego narzeczonego Tomka i o to żebyśmy wzięli ślub i żeby moi rodzice przestali mi utrudniać moja drogę życiową
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę wstaw się za mną i pomóż mi w pracy i w życiu codziennym, miej mnie pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mateńko błagam o uzdrowienie naszej córeczki, o zdrowie wszystkich naszych dzieci i wnuków. Dziękuję za otrzymane łaski.
g
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mateńko błagam ulecz, uzdrów naszą córeczkę A. Błagamy o bardzo dobre wyniki. Dziękujemy za otrzymane łaski. Rodzice.
g
 

Świeca siedmiodniowa
o rozwój, nowe pomysły, pomyślność, szczęście dla bliskich
Magda
 

Świeca siedmiodniowa
kochana Maryjo Matko proszę o modlitwę za mojego ojca o uzdrowienie, żeby się udał zabieg i szczęśliwy powrót do domu.
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, dziękuję za dotychczasową pomoc i opiekę w trudnych chwilach ratowania mojego zdrowia. Proszę Cię gorąco o dalszą opiekę i błagam o ratowanie mojej drugiej, pozostałej nogi i o uchronienie jej od amputacji.
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boza proszę Cię Maryjo za Patrycje z Lublina,chora na nowotwór,w środę jedzie do Otwocka na kolejny zabieg.To sa ciągle powikłania po nieudanej operacji. Potworny bol. Zero wsparcia i pomocy i czwórka malych dzieci. Prosi Ojciec Pawel. Dziekuje za wszelkie laski otrzymane
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
dziekuje ci matko za wszystkie łaski które dla mnie wyjdnałaś..prosze cie o dalsza opieke nademna i dominika oraz o pomoc w sytułacji finansowej..a takze prosze cie za wszyskich chorych i cierpiacych..postaw na ich drodze ludzi którzy beda opiekowali sie nimi z miłoscia
Roman
 

Świeca wieczysta
Mateczko Nasza Kochana proszę Cię w intencji moich dzieci Ani i Pawła, o zdrowie wszelkie łaski potrzebne aby nigdy nie zaniedbywali sakramentów świętych i aby największą radością w ich sercach było spotykanie się z Bogiem w sakramentach świętych. Oraz o opiekę dla całej mojej rodziny i dla mnie.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska! Otaczaj nieustannie opieką moją córkę Marię Berenikę. Oddal od niej wszelkie zło. Pomóż jej podejmować właściwe decyzje. Pomóż jej wrócić do żywej wiary. Dziękuję za wszelkie otrzymywane łaski.
Jadwiga
 

Świeca wieczysta
Maryjo kochana proszę Cię o dzieciątko którego tak bardzo z mężem pragniemy, o wiarę dla mojego męża i braciszka, o opiekę dla mojej całej rodzimy mamusi braciszka. Kocham Cię Maryjo.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie Boże Błogosławieństwo dla Dawidka z okazji piątych urodzin
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno kochana dziękuję za otrzymane łaski i proszę Cię bardzo o głęboką wiarę dla mojego syna Michała i aby znalazł dobrą pracę
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o zdrowie i potrzebne łaski dla Ewy
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Droga Matko Boga, proszę Cię o wstawiennictwo u twojego Syna: o dar zdrowia dla mnie. O \'bożych\' lekarzy którzy będą mnie do zdrowia prowadzili, dobre diagnozy. (Maryjo niech Boża wola się tu wypełnia, nie poplątana moja). Matko moi rodzice nie są już młodzi i chciałabym ich wspierać na starość, proszę pokornie o tą łaskę możliwości ich wsparcia, niech choroba/y mi w tym nie przeszkodzą. Dziękuję
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko kochana proszę Cię o zdrowie dla mojej żony Halinki.Ma uszkodzony kręgosłup i bardzo cierpi z bólu.Ulżyj jej Mateczko w cierpieniu.Nie Twój syn a nasz Pan I Król Jezus Chrystus jej błogosławi.Twój czciciel Henryk
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, dziękuję za Twą pomoc i opiekę. Proszę Cię o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i moich bliskich, proszę miej w opiecę moją Ojczyznę, miej nas zawsze w swojej pieczy.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża proszę o wsparcie dla Anny, ona uczy w szkole, mają przyjechać goście, chciałaby żeby dobrze wypadło, wstawiaj się kochana Matko u Boga o mądrość, światło dla niej, niech dobrze wypełni swoje zadania, Maryjo bądź przy niej cały czas. Dziękuje za wszelkie dary Twej dobroci
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża proszę w intencji wujka Ewy, który jest w szpitalu i ma raka kości. Proszę o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla niego. Matko Nasza Najlepsza wspieraj go
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska,proszę otocz codzienną opieką ojca Jamesa i udziel mu potrzebnych łask a także dary i światło Ducha Świętego.Proszę błogosław Maryjo ojcu Jamesowi i obdarz go zdrowiem i szczęściem.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mojej żony Anny, synka Filipka oraz moje Roberta i o polepszenie naszej trudnej sytłacji finansowej.Bóg zapłać
Robert
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko Święta proszę Cię o zdrowie i uleczenie z przewlekłych chorób i zakażenia opornych na leczenie, które coraz ciężej mi znosić. Proszę o pomyślne i szybkie rozwiązanie spraw sądowych, które ciągną się już od dłuższego czasu oraz siły w trudnych chwilach, a szczególnie w chorobach, które doświadczają mnie i moich bliskich, byśmy potrafili przyjmować z pokorą cierpienia z nimi związane, a jeśli Bóg pozwoli otrzymali również łaskę uzdrowienia. Proszę także o nawrócenie dla moich znajomych i bliskich, którzy odsunęli się od Boga popadając często w grzechy ciężkie, proszę zwłaszcza o nawrócenie dla mojej mamy, brata, męża, teściowej oraz mojej koleżanki Magdy, aby odkryli na nowo radość płynącą z wiary i ochotnym sercem powrócili do Rodziny Bożej. Aby w naszej rodzinie powróciła miłość i spokój, a nasze schorowane relacje rodzinne zostały uleczone. O Pani Fatimska uproś również zdrowie dla ciężko chorego na raka kuzyna mojego męża - Mikołaja, aby mógł powrócić do sił, a jego choroba nie postępowała dalej. Maryjo Królowo Polski dopomóż naszej Ojczyźnie powrócić do Boga, opiekuj się Nią i spraw by serca Polaków otwarły się silniej na miłość Bożą, a nowa włada mądrze i sprawiedliwie rządziła Polską przez kolejne lata. Bóg zapłać za modlitwę.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O wszystkie możliwe łaski o wszystko dla Wszystkich. We wszystkich intencjach Matki Bożej i Ojca Świętego i za Dusze w czyśćcu cierpiące.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za księdza Jana Kaczkowskiego o polepszenie jego stanu zdrowia.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza Dziękuje że mnie wysłuchałaś.. dziękuję Ci za pracę która spadła mi za nieba, wiem że to od Ciebie Maryjo. Dziękuje że dałaś mi tak wyraźną odpowiedź jaka jest wola Boża. Proszę Cię teraz Mateńko otocz mnie i ten wyjazd dalej swoją opieką, pomóż mi kupić tani bilet i znaleźć tam tanie mieszkanie.. Błogosław mi w tym dalej Mateńko i bądź tam przy mnie bo wiesz jak bardzo się boje, że potrzebuje Ciebie i Twojej pomocy, ochraniaj mnie i prowadź tam każdego dnia. Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cię o uzdrowienie dla mojego Zbyszka z lęku i obaw przed dojrzałym i odpowiedzialnym związkiem, przed zaangażowaniem się, przed narzeczeństwem i małżeństwem.. uzdrów Go Mateńko z tego mechanizmu który sprawia że On ucieka, szuka we mnie wad na siłę i mnie krytykuje, proszę Cie spraw żeby stał się dojrzałym emocjonalnie facetem, dobrym dla mnie i odpowiedzialnym za nas oboje.Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cię o uzdrowienie z nieczystości i lenistwa dla mojego brata. Proszę Cię też naucz Go być prawdziwym facetem i pokaż Mu drogę w Jego życiu, pomóż Mu w znalezieniu pracy. Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Za dusze moich zmarłych przodków ze strony ojca i matki, a szczególnie za zmarłą teraz moją babcie Henrykę i za zmarłych przodków Zbyszka.Amen
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza Dziękuje Ci, za te uwolnienie od rodziny mojej mamy i od wszystkich przekleństw które nade mną wisiały, ja wiem że Pan Bóg to zabrał, że jestem już Wolna! Proszę Cię teraz chroń mnie i moich bliskich od wszelkiego zła, wszelkich złych ludzi, chroń nas od ataków złości i nienawiści ze strony rodziny mojej mamy, niech przestaną nas oczerniać i szkodzić nam w życiu, wyproś u swojego Syna łaskę żebyśmy byli niewidoczni dla nich a zło kierowane w nas, nas nie dotykało. Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza pobłogosław ten cały mój wyjazd za granicę, bądź przy mnie, prowadź mnie i chroń mnie od wszelkiego zła i ludzi którzy mogą mi zaszkodzić. Ja oddaje się Tobie cała w opiekę Mateńko, oddaje Ci mój lot, prace w której będę pracowała.. pomóż mi żeby Ci ludzie mnie polubili i akceptowali, oddaje Ci mieszkanie w którym będę mieszkała.. to Ty mi je znajdź Mateńko, oddaje Ci rodzinę którą spotkam i ludzi których tam poznam, Ty nad tym wszystkim czuwaj Maryjo kochana. Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza dziękuje Ci za rodziców Zbyszka i za to że zaakceptowali to że chcemy być razem. Dziękuje za to że ich serce się uspokoiło, zabieraj im lęk i obawy co do plotek, dawaj Im znaki że to wola Boża i Pobłogosław im Mateńko. Pobłogosław teraz te spotkania Zbyszka i moje z Nimi, proszę Cię mów do Zbyszka przez rodziców, natchnij ich Duchem Świętym żeby Mu dobrze podpowiadali i radzili w życiu, żeby Jego tata tyle nie przeklinał.Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cię uśmierz w bólu kręgosłupa dla mojej mamy i uzdrów jej serce z poczucia winy, ciągłego narzekania, krytykowania i zamartwiania się. Błogosław dla Niej w zdrowiu i prowadź Ją Bożymi drogami w życiu. Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza oddaje Ci siebie i Zbysia.. to co się wydarzy dalej, oddaje Ci nasze rozmowy, nasze bycie ze sobą i naszą miłość.. zburz w nas wszystko co nie jest od Boga i pomóż nam budować ten związek od nowa na Bogu.. ucz nas siebie poznawać, budować zaufanie, szczerość i wierność każdego dnia, chroń nas przed popełnianiem kolejnych błędów i prowadź Nas tak żebyśmy traktowali się tak jak Pan Bóg tego chce. Pobłogosław nam w miłości i chroń nas od złego, jego złych myśli, pokus i od osób które chcą nam zaszkodzić. Amen
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cię o uzdrowienie z egoizmu dla mojego Zbyszka, pokazuj Mu kiedy źle mnie traktuje i rani, naucz Go większego szacunku do mnie. Zabierz dla Niego wszystkie złe myśli o mnie, pokarz Mu dobro we mnie i spraw żeby patrzył na mnie oczami Bożymi. Dotknij Go tak żeby stał się dojrzałym emocjonalnie facetem, odpowiedzialnym za nas oboje. Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza dziękuje Ci za wspaniałego faceta którego mi dałaś.. Proszę Cię otocz Go swoją opieką, dotykaj Go, nawracaj, uzdrawiaj Jego serce i duszę, Uzdrawiaj Go z ran które nosi po byłej dziewczynie żeby nie wpływały źle na Niego i nasz związek i pokazuj Mu wolę Bożą w Jego życiu tak żeby ją widział. Chroń Go od złego.. jego ataków i złych myśli o mnie! Proszę o uzdrowienie dla Niego z nieczystych myśli, pokus i zwątpień. Proszę Cię o łaskę dla Niego żeby chciał żyć w czystości aż do ślubu. Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cię o szczęśliwe rozwinięcie ciąży dla mojej animatorki Doroty, otocz swoją opieką ją i maleństwo żeby dobrze się rozwijało, a Ona miała zdrowie i siły przez cały okres ciąży. Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska dziękuję za otrzymane łaski i proszę serdecznie o zdrowie, mądrosc dla mnie. Ochraniaj mnie przed wrzelkim zlem jakie mnie czeka na tej sciezce rzyciowej. Dzienkje ci za znalezienie swojej drugiej połówki. Ruwniez proszę o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o twoja opiekę - a także za całą moją rodzinę. Amen
Andrzej
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Maryję o opiekę nad moim ś.p. Bratem Jakubem. Proszę o spokój jego Duszy i wieczny odpoczynek.
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę i błagam Maryję o zdrowie dla mojej ciężko chorej kuzynki Eugenii i dla jej Mamy Magdaleny o zdrowie i dużo siły oraz wiary.
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
KOCHANA MARYJO MIEJ OPIECE MNIE I NASZE DZIECKO PODCZAS PORODU, KTORY NAM SIE SZYKUJE..PROSZE O POKOJ W SERCU I RADOSC DLA MNIE I MOJEGO MĘŻA I NASZYCH TRZECH COREK....I ZEBY JAN URODZIL SIE ZDROWY JESLI TAK BOG ZECHCE. PROSZE UZDOLNIJ DO PRZYJĘCIA A PRZEDE WSZYSTKIM POKOCHANIA WOLI BOZEJ DLA NASZEJ RODZINY NA TERAZ I POTEM AMEN. ZABIESZ LĘK I NIE POZWOL ZWĄTPIC W MILOSC BOŻĄ I MIŁOŚIERDZIE JEGO WIELKIE. ANNA
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo, Królowo Świata dziękuję za łaski i dobrodziejstwa, które otrzymałem do tej pory. Z całego serca proszę Cię Święta Pani o błogosławieństwo, szczęście, radość, pomyślność, dobrą pracę, satysfakcjonujące wyniki w szkole, zdrowie i ogólne zadowolenie z mojego życia. Proszę Cię Święta Maryjo spraw, by już wszystko było dobrze. Dziękuję.
Dominik
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże prosze Cie za wstawiennictwem Maryji o laske zdrowia dla mnie i moich bliskich ,oraz dobra prace dla mnie. Proszę o pomoc i sile aby rozwiązać moje problemy finansowe. Oraz proszę o pomoc i Boże wsparcie w nauce prawa jazdy
Adam
 

Świeca trzydziestodniowa
Za wstawiennictwem św.siostry Faustyny oraz św. Ojca Pio i św. Jana Pawła II o Miłosierdzie Boże dla Eryka Nowak i o wypełnienie się Woli Bożej w Jego życiu.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o modlitwe w mojej intencji janusza grzesznika,bozeny,karoliny,moich rodzicow,krystyne i antoniego,zmarlychz rodziny kossakowskich,szczukow,pienkowskich,karwowskich,konopkow,tomaszewskich
Janusz
 

1 |
...
 104 |
 105 |
 106 |
 107 |
 108 |
 109 |
 110 |
 111 |
 112 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2017