Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę Cię o to, abyś wyprosiła bardzo dobre zdanie matury przez Olę w 2016 roku i dostanie się na wymarzone studia, oraz o łaskę zdrowia dla niej i całej rodziny.
Elżbieta
 

Świeca wieczysta
Prosze o modlitwe w intencji znane jPanu Bogu
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę Cię o to, abyś wyprosiła u Pana Boga Wszechmogącego żeby pokierował moim życiem w taki sposób, aby kiedyś gdy stanę przed jego obliczem podał mi swoją dłoń i zaprowadził mnie do niebios bram.
Szymon Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę uwolnienia z nałogu.
Szymon Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Matka Najświętrza bardzo proszę Ciebie o to aby mój syn jak ma założyć rodzinę to żeby znalazł dobrą dziewczynę z którą wspólnie mogliby ją stworzyli
Zofis
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska błagam o pomoc w zmianie pracy w obecnej nie mogę już wytrzymać, postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska błagam o pomoc w zmianie pracy w obecnej nie mogę już wytrzymać, postaw na mojej drodze dobrego człowieka aby został moim mężem tak bardzo Ciebie proszę z całego serca. Proszę aby bratu udało się rozwinąć biznes, aby nie musiał sprzedawać sprzętu. Błagam aby znalazł dobrych i stałych pracowników , ponieważ nie ma chętnych do pracy. Proszę o zdrowie i siłę dla całej rodziny. Spraw aby nasze życie było lepsze, ponieważ zaczynam już wątpić ze spotka nas coś dobrego
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Matko Boża nie wiem jak mam prosić abym została wysłuchana. Moja nadzieja z dnia na dzień maleje. Wiesz jak ciężko mi jest. Błagam ze łzami w oczach, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Proszę o modlitwę błagalną w intencji poprawy sytuacji zawodowej, aby było nas stać na chleb. Kochana Matko błagam o pomoc i zmianę pracy. Proszę o wiarę w lepsze jutro. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Daj siłę mamusi i braciszkowi. Proszę o pomoc również w moim życiu osobistym abym znalazła dobrego męża i zawodowym abym dostała wymarzona pracę. Kocham Cię i Ufam Tobie - prowadź nas i chroń
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Ukochana , proszę Cię , wstaw sie za moją grzeszną duszą , abym już nie grzeszył i tylko kochał Chrystusa
Rafał
 

Świeca trzydziestodniowa
W Intencji parafii w Kostanaju w Kazachstanie, którą za miesiąc nawiedzi Ikona Matki Bożej Fatimskiej, oraz o ochronę od wszelkiego zła duchowego i materialnego i fizycznego dla nas i naszych parafin.
S. Joachima
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko proszę wybłagaj u Swojego Syna Jezusa Chrystusa łaskę nawrócenia, uzdrowienia duchowego i dar trzeźwości dla mojego męża Ryszarda. Błagam o cud uzdrowienia i pojednania naszej rodziny. Proszę o przywrócenie nadziei mojej rodzinie. Proszę kieruj naszymi myślami, słowami i czynami, które mogą mieć wpływ na te wszystkie cuda, o które błagam. Dziękuję za dar życia wszystkich członków naszej rodziny.
Grażyna
 

Świeca wieczysta
proszę o modlitwę za mnie i mojego męża Dariusza o dar potomstwa tak bardzo pragniemy zostać rodzicami a już 4 lata czekamy na ten cud pomuż Mateczko aby nam się udało abyśmy doświadczyli cudu wyproś nam u Pana za twoim wstawiennictwem abym wkońcu zaszła w ciąże i urodziła zdrowe dziecko ANGELIKA I DARIUSZ BRONISZEWSCY
Angelika
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o zycie, zdrowie dla poczetego we mnie dziecka.
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o dar mądrosci do podejmowania mądrych decyzji w codziennym zyciu i prosze o kogos bliskiego kto mnie zrozumie i będzie przy mnie jak go będe potrzebowac.
Grzegorz
 

Świeca trzydziestodniowa
Za szczęśliwe i sprawiedliwe zakończenie sprawy o dział spadku po mojej matce Janinie w dniu 16 września 2015 roku. Za uwolnienie z nałogu alkoholizmu mojej siostrzenicy Małgosi i wspomożenie jej, aby miała odwagę do przeciwstawienia się swojej matce, która do niej przychodzi z alkoholem.
Jadwiga Wiktoria
 

Świeca siedmiodniowa
Mamusiu dziękuję za pielgrzymkę do Fatimy prosze o owoce tej pielgrzymki
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza , pokornie proszę o Łaskę nawrócenia dla mojej wnuczki Patrycji i Łaskę poprawy zdrowia dla mnie , o ile to jest Najświętszą Wolą Bożą.Twoja wierna służebnica Danuta.
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
o wyzwolenie z nałogu alkoholowego dla Andrzejów Wiesława i wiesławy
Bernadeta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia relacji z byłym narzeczonym, byśmy mogli na nowo być razem zgodnie z Wolą Bożą.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę Cię o pomoc w intencji zdrowia mojej Mamy, to wyjątkowa osoba, która nie powinna cierpieć. Matko proszę cie także o rozwiązanie mojej cieżkie sytuacji finansowej, zawodowej i miłosnej, bo wiem, że przez te trzy skomplikowane aspekty mojego życia dokładam jeszcze więcej zmartwień mojej Mamie, ktora w obecnym czasie tego nie potrzebuje... po prostu Cie pokornie blagam....
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuje Maryjo za Twoją obecność w naszym codziennym życiu Proszę Cię o dar wzajemnej miłości dla mnie i dla Marysi , i jeżeli jest Wolą Bożą proszę o dar małżeństwa dla nas. Prosi Cię Twój sługa.
Stanisław
 

Świeca siedmiodniowa
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Pokornie proszę o modlitwę w intencji o wyzdrowienie dla mojego wujka Zdzisława Katany, chorego na nowotwór prostaty. Bóg zapłać
Agata
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Maryjo o pomoc w przygotowaniach do ślubu, żeby dzień 19 i 20 września należał do bardzo udanych. Czuwaj nad tym wszystkim. Wyproś mi też Matko pracę bliżej mojego miejsca zamieszkania, pracę z godnym wynagrodzeniem, w której będę się spełniać i kochać to co robię oraz o zdanie egzaminów przez moją Siostrę.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę za twoim wstawiennictwem o modlitwę za mojego Pawła. Proszę o jego zdrowie. O dobry tydzień w pracy i w domu. Proszę rownież aby udało sie jemu odzyskać pieniądze które pożyczył koledze . Bóg zapłać .
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Miłosierny Jazu polecam Ci duszę mojej ukochanej Babci Honoraty. Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie!
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, dziękując za wszelkie łaski błagam Cie o dalszą opiekę i pomoc w trudnościach jakie doświadczamy. Królowo rodziny - módl się za nami!
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko moja, błagam Cie miej w opiece mojego syna. Proszę wspieraj go w trudnym etapie jego życia. Daj mu wytrwałość i błogosław każdego dnia. Spraw żeby nie uległ zwątpieniu i załamaniu. Daj mu odczuć, że jesteś zawsze blisko.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO NAJŚWIĘTSZA PROSZĘ CIĘ NIE DOPUŚĆ DO ROZPADU MAŁŻEŃSTWA MOICH DZIECI EDYTY I MARKA. MATKA.
Maria
 

Świeca wieczysta
proszę cię o wyzdrowienie siostry,szczęście i zdrowie dla całej rodziny i proszę o pomoc w rozwiązaniu moich wszystkich problemów
Kamila
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o powrót ukochanego, byśmy kochali się jeszcze bardziej niż na początku, nie mam siły, wszystko traci sens bez Niego, to tak boli. Panienko zajmij się tym bo ja wszystko psuję.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Maryjo o potrzebne łaski dla mnie, wskazanie jak dalej postępować w moim życiu oraz o pokój w rodzinie.
Nina
 

Świeca trzydziestodniowa
SZCZĘŚĆ BOŻE.PROSZĘ O MODLITWĘ ZA WOJCIECHA ZAREMBA O PRZEBIEG SZCZĘŚLIWEJ OPERACJI W DNIU 2 WRZEŚNIA TEGO ROKU ORAZ O MODLITWĘ ZA ZAMARŁEGO JANA GAWLIK JEGO MATKĘ JÓZEFĘ I CAŁĄ RODZINĘ GAWLIK,KUPCZAK,CZYSZCZOŃ I ZARĘBA.PROSZĘ O MODLITWĘ O NAWRÓCENIE DLA SYNA ŁUKASZA MOJĄ SIOSTRĘ JOLĘ JEJ MĘŻA I ICH CÓRKĘ PATRYCJĘ.ORAZ PROSZĘ CIĘ MATKO FATIMSKA O POMOC W KAŻDEJ MOJEJ SPRAWIE A W SZCZEGÓLNOŚCI O SZCZĘŚLIWĄ OPERACJĘ DLA MNIE I SZYBKI POWRÓT DO ZDROWIA DLA MNIE I WOJTKA.BÓG ZAPŁAĆ
Iwona
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża, dziękuję za dotychczasową pomoc i opiekę, za wsparcie w trudach dnia codziennego, proszę o pomoc w rozwiązywaniu trudnej bieżącej sprawy życiowej.Spraw, aby doszło do pomyślnego rozwązania i wyjaśnienia waznych dla mnie spraw i relacji,a w szczególności, by osoby, które przeszkadzają i utrudniają porozumienie i wprowadzają zamęt i chaos przestały dłużej szkodzić.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla naszej rodziny oraz o pomoc Matki Bożej w moich kłopotach finansowych.
Arkadiusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Za moją czystość oraz za siłę i światło ducha świętego w poprawieniu stanu finansowego.Żebym był jak małe dziecko w relacjach z Bogiem i jak prawdziwy mężczyzna w relacjach z ludźmi.
Adrian
 

Świeca siedmiodniowa
O Intronizację Jezusa Chrystusa Króla w Rodzinie i w Parafii
Wiesław
 

Świeca wieczysta
O miłość wzajemną i dobroć w rodzinie
Jadwiga
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę o ulgę w cierpieniu i uzdrowienie dla mojej mamy Barbary.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, dziękuję Ci za wszystkie łaski, którymi mnie codziennie obdarowujesz. Proszę Cię, jeśli taka będzie Twoja wola, postaw na mojej drodze mężczyznę, który zostanie moim mężem. Dziękuję.
Ivona
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zmiłowanie Boga nade mną! I ratunek w potrzebie. O radość i pogodę ducha wbrew wszystkim klęskom i katastrofom, jakie mnie spotkają. Pomóż Boże, proszę ... Ufam Tobie! Maryjo módl się za mnie! Amen
Anna
 

Świeca wieczysta
O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mojej rodziny: Krzysztofa, Krystyny, Jakuba i Kingi z Krystianem oraz za bliskich zmarłych z naszych rodzin.
Krystyna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę Cię Mateczko o czystość dla mnie oraz bym zrozumiał i dbał o tą czystość przez całe moje życie.
Mateusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Za syna Mariusza o nawrócenie i uwolnienie od nałogu. Prośba o szczególną opiekę Maryi nad tym zagubionym dzieckiem.
Hanna
 

Świeca wieczysta
Matko Boża Fatimska, dziękuję za dotychczasową opiekę. Proszę Cię, Matko, o zdrowie dla mnie, mojej mamy, brata i siostry oraz ich rodzin. Proszę, zaopiekuj się moim synem Krzysztofem i jego rodziną, spraw, aby pokonał trudności finansowe i ułożyły się jego relacje z żoną. Daj szczęście mojej wnuczce Wiktorii. Matko, przywróć zdrowie Żoltowi i Michałkowi. Proszę również o Twoją opiekę dla mojej przyjaciółki Grażynki i jej rodziny, a szczególnie o pomyślne rozwiązanie problemów mieszkaniowych jej córki Ani. Małgorzata
Małgorzata
 

Świeca wieczysta
Moja intencia to chce by modlono sie za Moja rodzine,za rodzenstwo i rodziców.Aby córka zaczeła szkołe i dobrze sie uczyła.By Mama i Tata nie chorowali,by brat Sebastian nie chorowal.A takze ze zmarłych ktorych znalam za P.Marysie za jej brata i jej dzieci.O Moje siostry ktore nie zyja chce by wstapily do nieba.O moje dzieci by nie chorowaly,by moj brat sie zmienil i znalazl prace.Za rodziny mojego rodzenstwa za rodzicow mojego partnera,i za sprawe ktora bede miec by dobrze sie skonczyla.... O pokoj na swiecie i o dobro by ludzie sie kochali ...Dziekuje Bóg zapłać
Roksana
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię KOCHANA MATECZKO o zdrowie dla mojej rodziny i o spłatę długów.kamil
KAMIL
 

Świeca siedmiodniowa
Dobry Boże bardzo mocno Cię proszę o łaskę siły przyjaźni miłości mądrości i błogosław Nam...
Krystyna
 

Świeca wieczysta
chce sie ozenic z beatka uratowac mieszkanie splacic dlugi
Dariusz
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o dar mądrości w wyborze dalszej drogi życiowej.
Alicja
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji o rozwiązanie konfliktów w najbliższej rodzinie.
Alicja
 

Świeca siedmiodniowa
żeby żona wyjechała na stałe za granice i pozwoliła na pobyt dzieci u mnie oraz o spokój i zdrowie i poprawę sytuacji finansowej
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe o uzdrowienie mojego syna Daniela z padaczki i epilepsi.o zdrowie dla mojej zony.Grzegorz
Grzegorz
 

Świeca trzydziestodniowa
serdecznie proszę o modlitwę za moją siostrę Kasię Mrug która miała jakis czas temu wycinaną pierś prawą i całe węzły chłonne w których były guzy i przerzuty nowotworowe proszę zwłaszcza o modlitwę za dzień jutrzejszy będzie jutro będzie miała szczegółowe badania by wszystko poszło sprawnie i by w imię Jezusa Pana Najwyższego Kapłana nigdy ta choroba nie wróciła do jej życia
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o pomyślne przejście procedury badań do pracy. Dziękuję. Dorota.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Fatimska,proszę o zdrowie dla rodziców i siebie. proszę o lepszą prace ktora nie bedzie mnie stresowac. Oraz prosze o wyleczenie z depresji. Bóg zapłac. klaudia
Klaudia
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o pomoc w pomyślnym dla wszystkich stron zakończeniu sprawy sądpwej. Dziękuję za wysłuchanie próśb zanoszonych do Boga za pośrednicwem Najświętszej Maryji Panny.
Zenon
 

Świeca wieczysta
O czystość seksualną dla mnie jak również o trzeźwość i pozamykanie w swoim życiu wszystkich furtek dostępu złego ducha
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Maryjo o szcęście wieczne dla mojego Taty i mojej Siostry i wszystkich zmarłych z Rodziny.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cie Maryjo o zdrowie dla Mamy Darka, o szczęśliwy zabieg o siły i cierpliwość w chorobie.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
MATKO BOSKA FATIMSKA PROSZĘ ABY MOJA CÓRKA ANETA ZDAŁA EGZAMINY NA PRAWO JAZDY PROSZĘ O ZDROWIE MOICH RODZICÓW I DZIECI . RÓWNIEŻ PROSZĘ O UZDROWIENIE Z CHOROBY ALKOHOLOWEJ MOJEGO BRATA ARKA. JOLA
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo proszę Cie o zdrowie dla mojej Mamy Stefani, o siły, cierpliwość i laski potrzebne.Halinka
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Matko moja Najlepsza proszę Cię za Darka i za mnie, za nasza znajomość. Pozwól nam Maryjo być razem. Halina
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za Darka, o siły, łaski potrzebne i zdrowie.
HALINA
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojej pracy zawodowej. O poprawę jakości tej pracy. Jak również o zapał i zaangażowanie w tą pracę bo czuję że dopadło mnie wypalenie zawodowe. Maryjo Matko moja wysłuchaj mojego błagania.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę dalszą o opiekę na drodze. Dziękuję Panu Bpgu za przeżycie wypadku drogowego przeze mnie i moich pasażerów, gdzie nikiomu nic się nie stało.
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
Aby J. była zdrowa
Dariusz
 

Świeca wieczysta
o nawrocenje dziecj i oddalenje od nlogu dziecj
Czeslawa
 

Świeca siedmiodniowa
O poprawienie sytuacji w rodzinie
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
O pokój w sercu nawrócenie
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o wiarę, zdrowie i zgodę w rodzinie oraz Boże błogosławieństwo dla ewy i agnieszki,będących w stanie błogosławionym.
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, dziękuję za Twoją opiekę i Twe łaski. Proszę o poprawę zdrowia i o znalezienie dobrej pracy. Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i moich bliskich. Proszę za moją Ojczyznę i za prześladowanych chrześcicjan. Miej nas Matko w Swej opiece.
Andrzej
 

Świeca wieczysta
proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny a szczególnie o zdrowie dla dzieci i męża.
Paulina
 

Świeca wieczysta
Matko Przenajświętsza za wszystko Ci dziękuję i przepraszam, i proszę o zdrowie , błogosławieństwo,opiekę nad córka Anią ,synem Tomkiem,synową Magdą(mających tylko slub cywilny), aby zaprosili Boga do swojego życia; o błogosławieństwo dla mojego męża Krzysztofa ,dla mnie ,mojej mamy , siostry ,teściowej i całej rodziny, o wieczny spokój dla mojego nienarodzonego dziecka, tatusia, dziadków ,teścia,o unormowanie sytuacji w pracy .dziękuje, przeprasza i prosi ,Dorota
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Za Adriana żeby znalazł wreszcie pracę
Ela
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Pana Kierownika o łaskę zdrowia ( uzdrowienia) z ciężkiej choroby, dodanie sił jemu i całej jego rodzinie.Oto aby Bóg wszechmogący miał ich wszystkich w opiece. Niech się stanie wola Boża i niech Bóg ześle dużo Bożego dla niego i jego bliskich którzy teraz bardzo potrzebują modlitwy i wsparcia oraz proszę o modlitwę w przezwyciężeniu wszelkich trudności.
Jarosław
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę pokornie Boga Najwspanialszego i św.Józefa o opiekę i pomoc w pracy dla mojego męża by znalazł lepszą pracę albo lepiej powodziło mu się w obecnej
Patrycja
 

Świeca trzydziestodniowa
Bardzo proszę o modlitwę za dzieciątko w mym łonie aby rozwijało się prawidłowo było zdrowe,silne,piękne,mądre,dobre i zaradne po urodzeniu. To nasz 4 miesiąc.
Patrycja
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i łaskę pełnego nawrócenia dla wujkow a w szczególności dla wujka Edka o udane przeprowadzenie operacji wycięcia raka mózgu
Patrycja
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo moja Matko,ufam Jezusowi i Tobie. Proszę Cie o Twoje orędownictwo w sprawie mojej pracy. Proszę o pracę w której będę mogła spokojnie pracować do emerytury. Małgorzata
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla rodziny, a w szczególności dla Mamusi, wujka Wiesia, wujka Janka, wujka Staśka, wujka Gracjana i cioci Heni, cioci Wacławy, cioci Józefy, cioci Kazi, cioci Tereni, cioci Heni i drugiej Heni oraz wszystkich cioć, wujków oraz ich całych rodzin, brata teścia, Anety, Marii mamy, dla Mariana i jego żony, dzieci Eli i Roberta, Agnieszki, Moniki, Renaty i Wandy, ks. Proboszczów: Nowaczyka, Pawlaka, Romaniuka, Zimnawoda oraz biskupów Adama, Pawła, Stefana Regmunta i Tadeusza oraz dla siebie. O życie wieczne dla wszystkich z rodziny i tych, których znałem, w szczególności dla zmarłej cioci Basi. O pokój na świecie, a w szczególności u naszych wschodnich sąsiadów i krajach islamskich o nieprześladowanie Chrześcijan. o powodzenie w pracy i wyjście na prostą w swoich finansach.
M
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska błagam o modlitw za mnie,abym miała pracę podstawową oraz dodatkową ,żebym spłaciła wszystkie swoje zobowiązania.Proszę o zdrowie dla całej rodziny oraz o zgodę w niej.Bóg zapłać
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska błagam o modlitwę za moją córke która udaje się w długą podróż do Holandii do pracy.Aby Dobry Bóg bezpiecznie doprowadził ją do celu i żeby była zadowolona z pracy i dała radę tam wytrzymać.Bóg zapłać!!!!
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie Nas i Naszych dzieci, o zdrowie mojej Mamy, Cioci, dr J. Targalskiego, L. Żebrowskiego, K. Wyszkowskiego, S. Michalkiewicza, pomyślność, zdrowie i spokój w mojej rodzinie, zdrowie męża Ani, pomyślność i pokój dla Ojczyzny, Europy i świata. O zdrowie i pomyślność i bezpieczeństwo wszystkich Polaków. Spokój duszy dla p. Krysi, p. Irka , Jurka, St. Barańczaka, p. Marysi S, Madzi. O zdrowie i pomyślność rodziny p. Krysi. O zdrowie K. Grzybowskiej, pomyślność synka Lucyny S., zdrowie Ani i jej mamy Ewy i ich pomyślność, zdrowie babci Wiktora P. O uzdrowienie p. Henryka. O uzdrowienie Artura G. Ratuj, Pani Nasza, chorych na raka, Wacka i jego żony. O rozwiązanie problemu. O potomstwo dla pragnących. O wszystkie moje dotychczasowe intencje. O wyjście z nałogu T. i P. O pomyślność w pracy T. W intencji dusz w czyśćcu cierpiących. Za wszystkich księży i osoby duchowne. Za Ukrainę, Rosję. Pani, ratuj Małgosię. O zdrowie, pomyślność i siłę dla M. i rodziny. O rozwiązanie problemu. Za zdrowie męża Bogusi. O zdrowie dla cioci Marii i jej syna, synowej, wnuka. Za Kościół prześladowany. O opiekę nad b. Maksymilianem. Za pijących. O Intronizację Chrystusa na Króla Polski. O rozwiązanie problemu. O spokój ducha dla T. O zdrowie dla p. K. i p.P. Dziękuję Ci Pani za wszystkie udzielone do tej pory łaski. O zdrowie dla rodziny D. Rz. O rozwiązanie problemu. O zdrowie i życie brata Celiny. O zdrowie córek Rob. Za pielgrzymujących. O wszelkie łaski dla Marylki i jej rodziny.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mateńko Nasza Maryjo Cudowna,proszę Cię z całego mojego serca żeby mój maż znalazł stałą pracę.Dziękuję i Bóg zapłać!
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o łaskę rodzicielstwa dla Kasi i Łukasza,niech Dobry Bóg obdarzy ich zdrowym potomstwem..
Renata
 

Świeca trzydziestodniowa
Podziękowanie za opiekę
Lesław
 

Świeca trzydziestodniowa
O powrót do zdrowia dla matki oraz o ułożenie życia osobistego według woli Boga.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji zdrowia rodzin Magdaleny i Mariusza oraz ich samych oraz błogosławieństwo dla nich na drogę małżeństwa.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
O wyzdrowienie z gruźliczego zapalenia płuc oraz błogosławieństwo NMP dla Mili i Kamili oraz śp. Bernadety
Edward
 

Świeca siedmiodniowa
O uzdrowienie z depresji Ani i Kasi
Arkadiusz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę aby wszystko ułożyło mi się pomyślnie z Kasią, żebyśmy oboje spróbowali wszystko naprawić i żebyśmy mogli być razem.
Tomasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam o modlitwę , o cud aby mój ukochany wrócił do mnie i otworzył swoje serce na miłość do mnie, abyśmy stworzyli związek oparty na szczerej Miłości i w łasce. Żebyśmy znowu byli szczęśliwi. Ty się tym zajmij Panie bo ja wszystko psuję. A to tak boli.
Aneta
 

Świeca siedmiodniowa
Mamusiu, ofiarowuję Ci moją samotność,pragnę abyś wypełniła ją służbą Bogu i ludziom Ala
Alicja
 

Świeca siedmiodniowa
o uwolninie z nałogow dla Krzysztofa
Mirosława
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla Basi
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji pojednania się i wzajemnego wybaczenia sobie dla Anny i Józefa
Katarzyna
 

Świeca wieczysta
proszę łaskę zdrowia dla siebie i bliskich oraz o łaskę znalezienia żony
Mirosław
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo dopomoz abysmy z mezem Kamilem ja najszybciej przyjeli sakrament malzestwa,aby nikt nigdy wiecej nie zepsul naszych relacji naszej milosci.zwalcz i usun wszelkie zlo ktore stoi na drodze naszego szczeliwego zycia.
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji wolności i pokoju oraz czystości i miłości. Dziękuje.
Rafal
 

Świeca wieczysta
Najukochańsza Mateńko, dziękuję, że jesteś ze mną ,proszę wstaw się za mną i moją rodziną u Boga Ojca, proszę o miłosierdzie dla mnie i całej mojej rodziny. Błagam o przebaczenie dla nas za wszystko czym obraziliśmy Twego Syna i Ciebie. Proszę o łaskę wiary dla mnie i mojej rodziny, o nawrócenie córki i męża, o zdrowie dla mnie i mojej mamy. Boję się wojny , przemocy, okrucieństw- błagam o pokój na świecie i siłę żebym w ciężkich chwilach nie zwątpiła i nie uległa albo modzie albo manipulacjom. Mateńko w Tobie pokładam nadzieje dla mnie, rodziny, mojej Ojczyzny Polski -chroń nas i dysponuj według Swego uznania. Ja oddaje Tobie całe moje życie ,siebie z wadami i zaletami. Tak bardzo pragnę by tak jak wybrani ,którym się objawiałaś o Pani, zobaczyć i poczuć miłość którą oni czuli -dlatego proszę o miłość. Dziękuję i bardzo Cię kocham Najukochańsza Mateńko
Bożena
 

1 |
...
 104 |
 105 |
 106 |
 107 |
 108 |
 109 |
 110 |
 111 |
 112 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2016