Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława i Stanisławę, - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
xx
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo,Królowo Pokoju!Dziękując,za otrzymane łaski i dobra.Proszę otaczaj moją rodzinę płaszczem swojej macierzyńskiej opieki,przeżywamy trudne chwile.Proszę o dar zdrowia duszy i ciała, o potrzebne łaski i dary dla córki-o łaskę Bożej Miłości,o wsparcie w jej nauce i zachowaniu,aby Duch Św.ją oświecał-o dary i owoce Ducha Św.,aby wzrastała i rozwija się w radości o ochronę przed wszelkim złem-niechaj Boże Błogosławieństwo zawsze jej towarzyszy-o charyzmat bycia dobrą uczennicą i córką.Proszę o wstawiennictwo dla mnie,charyzmat bycia dobrą matką i żoną.Pod Twoją Obronę uciekamy się...Maryjo,Królowo Rodzin-módl się za nami!
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Najdroższa Matko, badz nasza opiekunk? i pośredniczk? badz z nami, uzdrow Moja mame, daj zdrowie Joli I Janowi, błogosław i chron Justynke i Jacka, Dorotke i Pawełka, Kasie, Anitke i Wojtka. Daj nam wyttzymałosc I siln? wole. Trzymaj nas Za recę i nigdy nie puszczaj. Zdrowaś Maryja.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji przebłagania oraz zadośćuczynienia za wszystkie moje grzechy.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji przebłagania oraz zadośćuczynienia za grzechy wszystkich moich przodków oraz krewnych (żyjących oraz nieżyjących) oraz za dusze wszystkich moich zmarłych przodków oraz krewnych.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O cud uzdrowienia dla mamy Madzi.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o dostanie się do finału w ważnych dla mnie olimpiadach oraz o siłę i motywację do walki na każdy dzień. Bóg zapłać! :)
Ilona
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Dawida o zdrowie,możliwość pracy oraz właściwe wybory w życiu.Matko Fatimska pomóż Mu się odnalezć i wyprostować ścieżki Jego życia...
Hania
 

Świeca trzydziestodniowa
O uzdrowienie Krystyny.
Inka
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe, aby wszystkie okoliczności szczęśliwie się ułożyły, abym spotkała się z Romkiem i aby jak najszybciej ożenił się ze mną O wieczny odpoczynek dla Broni,Bronisława,Zofii,Teodora,Krysi,Wiktora,Wiktorii, Leokadii i jej męża,sąsiadów,KS.Jana,o.Benedykta, Bóg zapłac za modlitwe
regina
 

Świeca siedmiodniowa
O udaremnienie zamiarów zemsty wobec osoby Bogu wiadomej oraz o opamiętanie i Miłosierdzie Boże dla osób wrogo nastawionych. O pokój serca dla mnie - prosi Hanna.
Hanna
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Maryjo Panno, proszę Cię z całego serca o zdanie matury i o zdrowie dla Mnie które tak szczególnie jest mi potrzebne i Moich bliskich . Miej w swojej opiece także Mojego sąsiada Marka u którego wykryto nowotwór i który leży teraz w szpitalu .
Sabina
 

Świeca siedmiodniowa
O rozwiązanie mojego życiowego węzła, wiadomego Panu.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Za osobę wiadomą Bogu.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O cud uzdrowienia wiadomej Bogu osoby.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę uzdrowienia - dla mnie.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, dziękuję Ci za wszystkie uproszone łaski, za dar przedłużonej umowy, za samochód. I proszę Cię w tych wszystkich intencjach, które stale Panu polecam - Pan wie, jakie. Zawierzam Ci rozwój GC i Nd, i moją pracę - zawierzam Ci to, bym dalej miała umowę o pracę. Powierzam Ci także kwestię uczciwego wynagrodzenia i kwestię jeżdżenia, a głównie służenia samochodem. Zawierzam Ci także proboszcza z mojej parafii i wikarych - uświęcaj ich Panie. I proszę o łaskę wyzdrowienia z chorób, które utrudniają mi pracę i funkcjonowanie - ostatnio szczególnie się te choroby ujawniają. Maryjo, zawierzam Ci parafię, pracę, zdrowie, prowadzenie w pracy. Maryjo, zawierzam Ci także te wszystkie zranienia, te utrapienia, cierpienia, które gdzieś mnie dotykają. Pomóż mi uwolnić się od urazów, od poczucia krzywdy. Maryjo, uproś uzdrowienie zranień, Panie uzdrów zranienia i pomóż, żebym już nie myślała źle o krzywdzicielach, a wręcz przeciwnie. Spraw Panie coś, bym myślała o nich dobrze i byśmy stali się dla siebie dobrzy, serdeczni. Ojcze, proszę Cię w Imię Jezusa i dziękuję. Proszę także o dary i owoce Ducha Świętego, o łaskę świętego życia, i polecam intencje tych wszystkich, którzy prosili mnie o modlitwę. Proszę w Imię Jezusa o to, a także przez przyczynę św. Józefa.
nn
 

Świeca siedmiodniowa
Po nieszczęściach jakie mnie spotkały w 2014 r , proszę Maryję o pomoc
Stefan
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Fatimska proszę o spotkanie człowieka o dobrym sercu i pięknej duszy. Prowadź mnie drogą pięknej i czystej miłości.
Mariola
 

Świeca siedmiodniowa
Aby uczucia Andrzeja wobec mnie nie osłabły nigdy, a z każdym dniem kochał mnie i przyjaźnił się ze mną coraz bardziej.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Matko Boża dziękuję Ci za tych ludzi, których mi posyłasz na drodze życia. Maryjo w sposób szczególny zawierzam Ci dziś Michała w dniu Jego urodzin. Św. Michale Archaniele módl się za nami.
Kinga
 

Świeca siedmiodniowa
prosze aby moj maz mial prace za granica na dluzej oraz aby corka aczela sie uczyc niech tak sie stanie
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdania dwóch egzaminów w sesji poprawkowej. Jeden już pisałam i czekam na wyniki, drugi jeszcze przede mną. Proszę o jasność umysłu i modlitwę żeby udało mi się oba zdać.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie dla siostry i opamiętanie się szwagra miej matko w swojej opiece tę rodzinę
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu padam do stóp Twoich i Matki Twojej Przenajświętszej, i proszę z całych moich sił o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mojej siostry Małgosi. Pokazałeś jak przyjąć i wypełniać wolę Ojca, że każde doświadczenie jest po coś...Ufam, że możesz wszystko.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze Cie o Najukochańsza Matko, o modlitwe i wstawiennictwo z moje małżeństwo, i za mojego męża aby znalazł w sobie siły i chęci do walki z nałogami i pokusami Amen
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o wszelkie łaski i zdrowie dla mojej mamy oraz zdrowie dla mnie i łaski dla całej rodziny.Pomóż mi i siostrze w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław nam w każdym dniu.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
o wytrwałość w pracy, jej efekty i pomyślność na studiach, szczęście dla rodziny oraz znalezienie miłości
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
MARYJO PROSZĘ ZA KLARĘ WYNAGRADZAJ JEJ WSZYSTKO ZŁE CO DOŚWIADCZYŁA ODE MNIE I ZEBYŚ UZDRAWIAŁ JA I JEJ MAMĘ MARYJO,PRZEPRASZAM ZA SWOJE LENISTWO I TO WZYSTKO CO CIEBIE RANI PROSZĘ ZEBYS MNIE PODTRZYMYWALA I DAŁA ZDROWIE DLA MOICH DZIECI, DLA WOJTKA AMEN
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O dary Ducha Świętego i dobre przygotowanie i wysoki wynik egzaminu maturalnego.
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
Szczęść Boże .Zwracam się z prośbą o zapalenie świecy w intencji uzdrowienia mojej starszej córki Sylwii.Sylwia ma 28 lat,urodziła się jako wcześniak z rozszczepem kręgosłupa.W obecnej chwili żadna operacja jest nie możliwa.Córka przyjmuje leki i ćwiczenia rehabilitacyjne.Jest po dwóch operacjach na otwartym sercu.Kolejna operacja jest nieunikniona--niedomykalność zastawek. Chciałabym dać świadectwo o skuteczności modlitwy w intencji mojej bratanicy Marzenki o którą prosiłam w 2013 roku.Marzenka jest po operacji guza trzustki,wycięta połowa długości żołądka,część wątroby.Marzenka dziękuje serdecznie za okazaną pomoc i modlitwę.Prowadzi ustabilizowany tryb życia i czuje się dobrze .Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.
Bożena
 

Świeca trzydziestodniowa
Szczęść Boże.Proszę o modlitwę o uzdrowienie z bólów kręgosłupa mojej znajomej Henryki. Henia należy tak jak i ja do Wspólnoty Jezusa Miłosiernego w Rybniku.Od paru lat są problemy z diagnozą jej choroby,cierpi na potworne bule kręgosłupa .Henia ma 51 lat i pracuje w biurze. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc.
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mateńko proszę o zdrowie dla naszego przyjaciela S. i jego rodziny, chroń ich swoim ochronnym światłem. Dziękuję za otrzymane łaski.
g
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mateńko błagam o wstawiennictwo do Boga Ojca Wszechmogącego dla naszych dzieci, wnuków i dla nas, o długie życie w zdrowiu, wierze i miłości do naszego Boga Ojca Wszechmogącego , niech nas chroni od złych mocy, chorób i złych ludzi. Daj zdrowie naszym wszystkim wrogom i miej ich w swej opiece. Dziękuję za otrzymane łaski.
g
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mateńko błagam o długie życie w zdrowiu dla naszych dzieci, wnuków i nasze. Chroń nas swoim ochronnym światłem zawsze i wszędzie. Dziękuję za otrzymane łaski.
g
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie psychiczne ,wyjście z depresji i poprawę sytuacji finansowej
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę przymnożenia wiary w uzyskanie łaski.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski. Chwała Panu!
Stokrotka
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie Boże, proszę Cię o wstrzymanie nowotworu i jego przerzutów u mojej Cioci. Daj jej i jej rodzinie siłę w tym trudnym czasie.
Arleta
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża proszę Cię za pewne małżeństwo, aby pokonali kryzys i wrócili do siebie.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża błagamy Cię o pozytywne rozwiązanie naszych trudnych spraw i o własny dom.
Agnieszka Szymon
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska,proszę Cię otocz opieką Augustyna,uwolnij go od cierpień i obdarz go zdrowiem,szczęściem i daj mu siłę na każdy dzień.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Znana wspomożycielka dusz czyśccowych (nieżyjąca już) Maria Simma pisała w swojej książeczce \"Moje przeżycia z Duszami Czyśccowymi\" (na str. 38, wydanie ojca St. Skudrzyka T.J.), że te dusze \"najczęściej zjawiają się w pierwszą sobotę miesiąca, w święto Matki Boskiej i w poście. Szczególnie dużo ich przyjśc może w Wielki Tydzień, w listopadzie i w Adwencie.\" Dlatego dzisiaj, w Wielkim Poście i w postny piątek tak zwanych dawniej Suchych Dni (wg kalendarza przedsoborowego), chciałbym prosic o modlitwę za zmarłych: 1. z mojej rodziny: babcię Marunię, babcię Zosię, dziadka Jurka, wujka Ryśka i zmarłych z dalszej rodziny (znanych bardziej moim rodzicom niż mnie) oraz znanych mi powinowatych moich ciotek i dawnych bliższych znajomych rodziny; 2. zmarłych z mojej byłej szkoły podstawowej (12 osób), liceum (3 osoby) i uczelni (26 osób); 3. Alfredę Kaczorowską, Zofię i Józefa Kromskich, Kazimierza Szopę i zmarłych wolontariuszy szczecińskiego Hospicjum św. Jana Ewangelisty; 4. Józefa Kwiatkowskiego i zmarłych uczestników spotkań Odnowy w Duchu Świętym w parafii św. Jana Bosco w Szczecinie w latach 1991-1996; 5. moich rodziców chrzestnych Jadwigę i Jerzego; 6. księdza kanonika Stanisława Skorodeckiego; 7. księdza marianina z Lichenia - Olgierda Nassalskiego, ojca pasjonistę Dominika Busztę i księdza Krzysztofa Pasiekę MSF z Apostolstwa Dobrej Śmierci; 8. księdza kanonika Tadeusza Moskala; 9. prymasa Józefa Glempa i trzech nieżyjących arcybiskupów szczecińsko-kamieńskich: Kazimierza Majdańskiego, Mariana Przykuckiego i Zygmunta Kamińskiego; 10. Pawła Szczerzyńskiego i Piotra Radonia; 11. czworo moich zmarłych lekarzy; 12. profesora Wolfganga Richtera z Berlina.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę Cię pomóż mojemu Andrzejowi znaleźć pracę. W godziwych warunkach i za godziwe wynagrodzenie. Miej go w swojej opiece.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mnie i o znalezienie pracy a także o zdrowie mojego syna i o to by nie popadł w żadne nałogi a przede wszystkim o wypędzenie szatana ze mnie i z mojego dziecka, żeby nie nękał i nie gnębił, nie prześladował i nie złorzeczył, nie widział i zostawił mnie i moją rodzinę w spokoju a także wszystkich ludzi którzy się łączą w modlitwie o to i proszę o pokój na świecie i o błogosławieństwo Boże na każdy dzień dla wszystkich ludzi i dla całego duchowieństwa i za kochanego Papieża Franciszka i Papieża emeryta Benedykta XVI.
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
Za dusze w czyśćcu cierpiące.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie zatwardziałych grzeszników.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę uzdrowienia - dla mnie.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Za Madzię.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę całkowitego uzdrowienia mojej tarczycy.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji wiadomej Bogu.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo dla mnie oraz dla całej mojej rodziny.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O rozwiązanie mojego życiowego węzła, wiadomego Panu.
Stokrotka
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji spełnienia moich marzeń i planów, o prowadzenie mnie przez Boga a także za moją mamę, Magdę i jej mamę, za Monikę i wszystkich bliższych i dalszych znajomych a zwłaszcza za tych, którzy szczególnie potrzebują Bożego Miłosierdzia.Artur
Artur
 

Świeca siedmiodniowa
O uleczenie brata Andrzeja z choroby nowotworowej
Lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
O uleczenie Maćka i ks. Nowobilskiego z choroby nowotworowej
Lucyna
 

Świeca wieczysta
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia z nałogu alkoholowego siostry Agnieszki i jej chłopaka oraz poprawe relacji miedzy nimi i wzajemne zrozumienie. Bóg zapłać Katarzyna
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
O cudowne uzdrowienie z choroby i zdrowie duchowe dla Ewy
Ryszard
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę,nie zostawiajcie mnie samej w potrzebie...Błagam o wsparcie w modlitwie do P.Boga,do serca P. Jezusa,do Mateńki Przenajświętszej,do Aniołów i Archaniołów ,do Orędowników od Spraw Najtrudniejszych- o cud uzdrowienia mojej Mamy Heleny-niech Jej stan się poprawi-niech wyjdą dobrze badania,niech wróci do domu,do nas...Błagam,pomóżcie mi wyjednać dla Niej łaskę zdrowia...Panie Boże ,tak gorąco- jak tylko potrafię-błagam Cię o litość..Bóg zapłać...Jezu Ufam Tobie...Amen
Marysia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji scholi Buen Camino, aby szatan nie przeszkadzał nam w działaniu.
Weronika
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe, aby wszystkie okoliczności szczęśliwie się ułożyły, abym spotkała się z Romkiem i aby jak najszybciej ożenił się ze mną O wieczny odpoczynek dla Broni,Bronisława,Zofii,Teodora,Krysi,Wiktora,Wiktorii, Leokadii i jej męża,sąsiadów,KS.Jana,o.Benedykta, Bóg zapłac za modlitwe
regina
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie dla mojej mamy
robert
 

Świeca trzydziestodniowa
Mateńko Najdroższa. Proszę o uzdrowienie z choroby padaczki moją 2,5 letnią wnuczkę Natalię. Błagam miej litość nad nią i nad jej rodzicami. Daj siłę, spokój i głęboką wiarę rodzicom Natalii: Alinie i Michałowi.
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza Proszę Cię rozwiąż do końca ten problem rodzinny mojej mamy który nam się ukazuje. Proszę Cię chroń nas od ataków i złości z ich strony, niech przestaną nas oczerniać i szkodzić nam w życiu, wyproś u swojego Syna łaskę uwolnienia od tego wszystkiego dla Nas.Amen
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cię o uzdrowienie mojego chłopaka z nieczystych myśli, pokus i zwątpień. Proszę Cię o łaskę dla Niego żeby chciał żyć w czystości aż do ślubu.Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cię o poprawienie sytuacji materialnej w naszym domu, o jak najszybsze odzyskanie pieniędzy przez moją mamę z byłej firmy i o znalezienie dla Niej dodatkowej pracy. Błogosław Mateńko mojej mamie. Amen
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza proszę Cię o uzdrowienie mojego brata Mateusza, żeby się wyciszył i uspokoił, żeby chciał brać leki które są mu potrzebne. Proszę Cię też naucz Go być prawdziwym facetem i pokaż Mu drogę w Jego życiu. Amen
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza oddaje Ci rodziców Zbyszka i to czy zaakceptują i Pobłogosławią to że chcemy być razem. Mateńko daj Mu odpowiedni czas i odwagę do tego żeby mógł z Nimi porozmawiać i im o nas powiedzieć, otocz tą rozmowę swoją opieką. Amen
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza dziękuje Ci za wspaniałego faceta którego mi dałaś.. Proszę Cię otocz Go swoją opieką, dotykaj Go, nawracaj, uzdrawiaj Jego serce i duszę, uzdrawiaj Jego rany po byłej i pokazuj Mu wolę Bożą w Jego życiu tak żeby ją widział. Chroń Go od złego.. jego ataków i myśli! wyproś mu łaskę Bożego prowadzenia.Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Najukochańsza Mateczko! Dziękuję Ci za moją mamę Krystynę, którą otaczasz opieką przez 92 lata. Proszę Cię o błogosławieństwo dla niej na lata, które są jej dane do przeżycia, umacniaj ją na duchu, uproś łaskę pokornego znoszenia bólu i wytrwania w dżwiganiu swojego krzyża. Wyproś łaskę u Swojego Syna odpuszczenia wszystkich grzechów popełnionych z ludzkiej słabości.
Bożenna
 

Świeca siedmiodniowa
Za dusze moich zmarłych przodków ze strony ojca i matki, a szczególnie za zmarłą teraz moją babcie Józefę i za zmarłych przodków Zbyszka.Amen
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza oddaje Ci każdą moją rozmowę ze Zbysiem, to co się wydarzy dalej, oddaje Ci nasze rozmowy, nasze bycie ze sobą i naszą miłość.. ucz nas siebie poznawać, budować zaufanie, szczerość i wierność każdego dnia. Pobłogosław nam Mateńko i prowadź Nas tak żebyśmy traktowali się tak jak Pan Bóg tego chce. Chroń nas od złego, jego złych myśli, pokus i od osób które chcą nam zaszkodzić. Amen
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Najukochańsza oddaje Ci siebie i Zbyszka, proszę Cię dodaj Mu odwagi i siły do podjęcia męskiej decyzji zgodnej z wolą Bożą gdzie mamy być i co dalej z naszym związkiem. Prowadź Go Bożymi planami tak żeby je widział, uzdrawiaj Go z lęku przed podejmowaniem odpowiedzialnych decyzji, z lęku przed zmianami, z lęku przed małżeństwem.Amen.
Ewelina
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla Bozenki
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, Matko Jezusa proszę o nasze maleństwo w 22 tygodniu. Dziękujemy z całego serca.
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo za naszą ojczyznę w tych trudnych czasach.
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, proszę i dziękuję za przyjaciół.
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo proszę o moją rodzinę. Dziękuję, że jesteś z nami. Amen
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moje zdrowie i zdrowie Moich Najbliższych.I o Boże Błogosławieństwo i poprawę sytuacji materialnej-własne M
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża uproś mi u Twojego Syna Jezusa Miłosiernego łaskę uzdrowienia mojego męża Ryszarda , łaskę uzdrowienia mnie i całej mojej rodziny. Halina
Halina
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Fatimska, zwracamy się z prośbą, aby Maleństwo, które się we mnie rozwija rosło zdrowo i prawidłowo, abyśmy doczekali się zdrowego Dzieciątka i zostali szczęśliwymi Rodzicami. Aby poród przebiegł bez komplikacji, szczęśliwie. Prosimy o modlitwę.
Malwina
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska prosze Cię o modlitwe za mnie w sprawie pracy,abym jej nie straciła,żebym mogła spłacić swoje zobowiązania.Żebym swoimi długami nie zaszkodzila rodzinie i nie doprowadziła do jej rozpadu.Błagam Matko Boska.Bóg Zapłać.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Najukochańsza Matko Fatimska, Ty wiesz jakie są moje troski i nadzieje, proszę Cię o ich spełnienie. Proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie i o zdrowie moich dzieci. Małgorzata
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza proszę i błagam o cud miłości Marka
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza dziękuje za wszelkie dobro jakie mnie spotkało, za niezapomnianą podróż, która jest w moim sercu. Matko Boża proszę chroń mnie od wszelkiego zła i złych doświadczeń. Proszę zapal mi światełko nadziej na lepszą i spokojną przyszłość, wypełnionej miłością. Jeżeli jest to możliwe proszę o miłość mojego Marka, na którą ciągle czekam Proszę i błagam
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza proszę o zdrowie i dar życia dla mojego dziadka
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
O Miłość i Szacunek w Rodzinie.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko proszę wybłagaj łaskę trzeźwości dla mojego męża Ryszarda, uczciwą terapię w AA, zdrowie psychiczne, fizyczne, umysłowe i duchowe. Proszę o zdrowie i cierpliwość moich dzieci w trudnym dla nas okresie. Błagam o cud pojednania i uzdrowienia naszej rodziny. Proszę o odzyskanie wiary mojej rodziny. Proszę kieruj naszymi myślami, słowami i czynami, które mogą mieć wpływ na te wszystkie cuda, o które błagam. Dziękuję za dar życia każdego z nas.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Kochana proszę o opiekę dla mojej babci podczas zabiegu w dniu 26.02 br. oraz podczas powrotu do zdrowia. Czuwaj wraz z Jezusem, aby wszystko przebiegło prawidłowo. Błagam Cię Maryjo. Bóg zapłać za otrzymane łaski.
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Najukochańsza Matko proszę Cie spraw w moim mężu przemianę na lepszego czlowieka,żeby chciał podjać leczenie.
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji taty mojego kolegi, o uzdrowienie z raka płuc. Bóg zapłać za każde westchnienie do Pana Boga i Najświętszej Matki Bożej.
Łukasz
 

Świeca trzydziestodniowa
prosze o błogosławieństwo dla mnie i bliskich
Aga
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o dobre wyniki badań mamy Anny, o łaskę uzdrowienia dla niej
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
wiem ,że Bóg zna moje prośby zanim je wypowiem ale proszę módlcie się za mają siostrę Anetę,która ma dopiero 40 lat i jest bardzo chora.Modlę się by wytrzymała leczenie,chemie i naświetlania.Żeby nie cierpiała bólu.Żeby wyzdrowiała i mogła wychować swoje dzieci Wiktorię i Oliwiera.
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
wiem ,że Bóg zna moje prośby zanim je wypowiem ale proszę módlcie się za mają siostrę Anetę,która ma dopiero 40 lat i jest bardzo chora.Modlę się by wytrzymała leczenie,chemie i naświetlania.Żeby nie cierpiała bólu.Żeby wyzdrowiała i mogła wychować swoje dzieci Wiktorię i Oliwiera.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla mnie oraz dla całej mojej rodziny.
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Matko, Królowo Świata. Dziękuję za łaskę jaką otrzymałem do tej pory. Z całego serca proszę Cię Święta Pani o błogosławieństwo, szczęście, radość, pomyślność, dobrą pracę, zdrowie i ogólne zadowolenie z życia. Proszę Cię Święta Maryjo spraw by już wszystko było dobrze. :)
Dominik
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o pomoc. Żeby moja mama długo żyła i była zdrowa . Żeby okrutne zabobony sie nie sprawdziły. Błagam o pomoc .
Patrycja
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o laske uzdrowienia mojej cioci z paraliżu i utraty mowy,Maryjo zawierzam ci moich rodzicow,moje malzenstwo oraz moje córeczki.Prosze chron nasza rodzine przed złymi ludzmi którzy nam zle zycza
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwy w intencjach Matki Bożej,papieża.Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi w Krakowie,za kapłanów, o POKÓJ w naszych sercach rodzinach Ojczyźnie i na całym Świecie
Zofia
 

1 |
...
 104 |
 105 |
 106 |
 107 |
 108 |
 109 |
 110 |
 111 |
 112 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2015