Świeca siedmiodniowa
O łaskę uwolnienia, nawrócenia, uzdrowienia wewnętrznego, psychicznego oraz przemiany serca względem mnie dla wiadomej Bogu osoby.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Św. Józefie, proszę o prowadzenie przez Ciebie sprawy bardzo dla mnie ważnej - abym dokonywała właściwych wyborów dotyczących tejże sprawy. Ty wiesz...
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
INTENCJA: Aby jak najpowszechniej była znana i akceptowana przez wszystkich książka Anny Dąmbskiej \\\"Bóg zaprasza do przyjaźni\\\" wydana przez Michalineum z kościelnym pozwoleniem druku (IMPRIMI POTEST Przełożonego Generalnego Michalitów z dnia 9 stycznia 2012 roku), zawierająca objawione z Nieba słowa Boże skierowane do wszystkich, którzy je zechcą przyjąc do serca, np. takie: 1.\\\"Im gorzej jest z wami, tym bardziej spieszę wam z pomocą - teraz przez moje słowa, które są obietnicą i rękojmią objęcia opieką tych, którzy Mi zawierzą.\\\" (z rozdz. 12). 2.\\\"Nikt nie jest Mi zbędny. Z każdym z was współpracowac pragnę wedle jego zamiłowania i umiejętności i wedle mojej mocy.\\\" (z rozdz. 45). 3.\\\"(...) jestem wieczystym Ojcem, kochającym, łagodnym, wyrozumiałym, opiekuńczym, wciąż was szczodrze obdarowującym, dbającym o wasz właściwy rozwój, przede wszystkim duchowy.\\\" (z rozdz. 50). 4.\\\"Od waszego stosunku do siebie wzajem zależec będzie moja pomoc dla was.\\\" (z rozdz. 25). 5.\\\"(...) nie żądam od was nic nadzwyczajnego ani niemożliwego.\\\" (z rozdz. 21). 6.\\\"Zło jest zawsze krótkowzroczne. W swoich planach liczy tylko na doraźne korzyści.\\\" (z rozdz. 33). 7.\\\"Otaczają was ludzie poranieni, którzy w następstwie odniesionych ran sami ranią innych.\\\" (z rozdz. 36). 8.\\\"Kościół mój, Matka wasza, przez całe życie usiłuje was kierowac na moje drogi.\\\" (z rozdz. 11).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
INTENCJA: Aby jak najpowszechniej była znana i akceptowana przez wszystkich książka Anny Dąmbskiej \"Pozwólcie ogarnąc się miłości\" wznowiona w roku 2003 przez Michalineum \"za pozwoleniem Władzy Duchownej\", zawierająca objawione z Nieba słowa Boże skierowane do wszystkich, którzy zechcą je przyjąc do serca, np. takie: 1.\\\"Podaję naukę Moją dla wszystkich ludzi dobrej woli (...). Dla wszystkich Moich ukochanych dzieci głodnych bliskości Mojej i szukających dróg zbliżenia - po omacku, ponieważ nie mają dla nich czasu ci, których po to powołałem, aby swoją wiedzą, którą im darmo daję, służyli wam.\\\" (ze str. 64). 2.\\\"Dlatego wzywam was do uciszenia się,umiarkowania w potrzebach waszych, do zejścia w milczeniu w głąb duszy waszej, aby tam w spokoju, bez pośpiechu, napięc i emocji odbywały się rozmowy Nasze. Inaczej jakże skutecznie pomóc wam zdołam?\\\" (ze str. 94). 3.\\\"Od czasu śmierci krzyżowej Jezusa Chrystusa jesteście wolni na jedno wasze słowo: \\\'żałuję\\\', \\\'pragnę wrócic do Twojej Miłości, Boże\\\', \\\'przebacz mi\\\'. Mój Krzyż zapewnia wam powrót do Miłości Mojej - zawsze i natychmiast, gdy zechcecie.\\\" (ze str. 111). 4.\\\"(...) Ja jestem lekarzem waszym, Ojcem i Matką waszą. (...) Chcę, abyś był wolny, zdrowy i szczęśliwy.\\\" (ze str. 118).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę w intencji zdrowia dla mamy Jawigi
Rafał
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę z głębi serca o modlitwę za moją córeczkę Basię, o zdrowie dla niej, aby Matki Boża Fatimska zawsze nad nią czuwała.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Błagam o zdrowie i potrzebne łaski dla mojej rodziny, dla mnie również o znalezienie pracy w zawodzie, życie wieczne dla mojej Babci oraz pokój na świecie.
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę o spokój duszy i zbawienie wieczne dla mojej mamy Teresy.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
By Bóg połączył Michała i Joanne, by byli ze sobą razem jak najdłużej
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o mądrość życiowych decyzji oraz pracę.
Rafal
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o dobrą pracę, którą będę lubiła i dobrze się w niej czuła i podołam powieżonym mi w niej obowiązkom, życzliwych współpracowników i szefa, mieszkanie które będę w stanie sama utrzymać, dobrego męża z którym będę mogła przeżyć piękną miłość a także o umiejętną współpracę z łaskami otrzymanymi od Boga i akceptację jego planu na moje życie oraz miłość do ludzi i siebie bez względu na okoliczności w jakich się znajdę
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Ci Maryjo!
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O dobrą,stałą pracę (na umowę o pracę),życzliwych i szczerych współpracowników i szefa,umiejętną współpracę z łaską,umieszkanie,otwartość na ludzi i miłość do nich oraz męża z którym mogłabym przeżyć piękną miłość
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże jesteś naszym Stwórcą, wywyższamy i uwielbiamy Ciebie. Oddałeś Syna Bożego za nasze grzechy. Uwielbiamy Cię Panie. Błagam o Madzię, o uwolnienie i uzdrowienie, o pracę, mieszkanie, o Boże, przyjacielskie relacje. Wiem Panie ,że troszczysz się o nią, nie zostawisz jej. Dziękuję. Vade retro satana w imieniu Jezusa z otoczenia Madzi. Związujemy całe zło i rzucamy pod Krzyż Jezusa. Jezus jest naszym Panem. O to się modlimy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże uwalniaj od złego i uzdrawiaj nadal sytuację we wszystkich domach (wiadomych Bogu).Prowadź ludzi mieszkajacych tam,ich Twoją drogą, drogą Bożą w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen VADE RETRO SATANA od tych domów i miejsc, gdzie ona przebywa. Jezus jest naszym Panem. Módlmy sie o to w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Wywyższamy Ciebie Boże, Uwielbiamy Cię Boże. Panie Boże, wstawiam się za Jadzią i Piotrem , jako osoby odkupione przez krew Jezusa Chrystusa przelaną na krzyżu. W imieniu Jezusa Chrystusa związuję wszelkie moce ciemności, które zniewalają ich życie i rzucam je pod krzyż. Nakazuję ci szatanie wycofać się, aby mogli w wolności miłować Jezusa Chrystusa i zgodnie z Bożym planem, pracować na Jego cześć i chwałę. Vade retro satana od Jadzi i Piotra w imieniu Jezusa Chrystusa. Dziękuję Panie Boże za pracę dla Piotra i proszę o ochronę Piotra, Jadzię i ich dzieci. Błogosław im Panie Boże w każdym miejscu, gdzie się znajdują w imieniu Jezusa Chrystusa, Amen
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie bratowej Teresy. Jezu Chryste błagam Cię - uzdrów Ją, uczyń cud, aby świadkowie cudu widząc Twoją moc, nawrócili się.
Regina
 

Świeca siedmiodniowa
O Pani, Matko każdego człowieka, miej w opiece swe zagubione dziecko, a mojego znajomego Pawła, pomóż mu odnaleźć sens życia. W Tobie moja nadzieja.
Natalia
 

Świeca trzydziestodniowa
Pomóż mi Matko proszę uzdów moje małżeństwo. Wstaw się za moja prośbą i pomóż mi odnaleźć radość życia. Spraw swoim wstawiennictwem odbudowanie mojego związku i powrót Darka do domu żeby już nigdy nie odszedł i nie interesował się innymi kobietami, błagam o ratunek i proszę o wstawiennictwo żeby nie zwolniono mnie z pracy i zaprzestano dalszej kontroli mojej osoby
Anna
 

Świeca wieczysta
Dziękuję Ci Panie za wszystkie łaski,za dobrych ludzi i wszystko co dobre.Przepraszam za wszystkie grzechy moje i moich bliskich.Proszę o wybaczenie naszych grzechów,o zdrowie,spełnienie marzeń,bezpieczeństwo,przyjaciół,o wszystko co najlepsze,o pozytywne załatwienie wszystkich spraw o szacunek od innych i do innych,wiarę nadzieję i miłość,dobro w sercu,szczęście w domu,dla moich rodziców,rodzeństwa,dla mojego chłopaka i dla mnie samej.Spraw aby moi rodzice wraz z bratem czuli się dobrze i bezpiecznie w nowym mieszkaniu,aby mój brat nie nadużywał alkoholu i znalazł dobrą i kochającą go dziewczynę i oddanych przyjaciół,aby udało Mu się skończyć szkołę i znaleźć godną pracę.Kocham Cię Panie,Wierzę w Ciebie i Ufam Tobie.Dziękuję,że jesteś.
Kamila
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Maryi prosze o nowa pracę dla mnie i dla Ani, o cierpliwość i miłośc do ludzi, z którymi spotykam się każdego dnia, oraz o dobrego męża dla Oli i pomyślność w sprawach mieszkaniowych dla niej.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o zdrowie dla Hani,wiarę żywą,nadzieję i miłość dla jej rodziców.Dotknij tego maleńkiego dziecka,które urodziło się chore,Tobie ją zawierzam i ufam Twojej matczynej miłości.Dziękuję,że mnie wysłuchałaś.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji zadośćuczynienia za grzechy moich przodków.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
W intencjach osoby wiadomej Bogu. Panie, Ty wiesz...
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O cud uzdrowienia Antosia.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę Cię o zdrowie, pracę i zgodę w rodzinie. Opiekuj się nami. Oddal od nas wszelkie trudności.Prowadź bezpiecznie przez życie.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Tomka, aby dobry Bóg wyswobodził Tomka z nałogów alkoholizmu, narkotyków, hazardu, rozwiązłości, agresji, oraz aby dobry Bóg wlał w serce Tomka łaskę zgody i braterskiej miłości ze mną
Arkadiusz
 

Świeca siedmiodniowa
O szybkie poświęcenie Rosji Niepokalanemu Sercu Matki Bożej ,przez Papieża Franciszka I i biskupów
Jerzy Lucjan
 

Świeca siedmiodniowa
prosze o uzdrowienie mysli mojej corki i prace dla andrzeja dziekuje
Urszula
 

Świeca siedmiodniowa
O rozwiązanie mojego życiowego węzła, wiadomego Panu.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O uleczenie z nałogu pijaństwa i awanturnictwa, wyrwanie z grzechu niszczenia swojej rodziny dla siostrzeńca Mateusza,o mądrość i wyrozumiałość dla żony Mateusza - Kasi, o spokój w domu rodzinnym dla Dominika,podziękowanie za poprawę zdrowia Anny i o modlitwę o dalszą poprawę zdrowia i uleczenia z nałogów,o cud uleczenia z brodawczaka Pawła , o chrzest dla Lenki, o zdrowie dla Kajtusia i siły dla jego rodziców, o uratowanie mojej siostrzenicy i bratanic z grzechu cudzołóstwa a najmłodszej siostrzenicy i bratanicy od zgorszenia, o szczerą spowiedź dla mnie i wszystkich członków mojej rodziny, o nawrócenie dla siostry Marii i zerwanie z rozwodnikiem,żeby nie sprowadzała go do rodzinnego domu i aby pojednała się z rodzeństwem, o nawrócenie dla tych wszystkich członków mojej bliższej i dalszej rodziny którzy nie chodzą do kościoła i nie korzystają z sakramentów świętych, o pracę dla kolegi Piotra i poszukujących pracy z mojej rodziny i o godziwą zapłatę, w intencjach złożonych na tej stronie, o życie wieczne dla moich zmarłych rodziców, dziadków i babć, bratowej, szwagra, cioci Genowefy i innych zmarłych z bliższej i dalszej rodziny, o trwałość małżeństw w mojej rodzinie szczególnie dla tych którym grozi rozpad (Matko Najświętsza Ty wiesz które małżeństwa są na krawędzi rozpadu -ratuj), o błogosławieństwo dla o. Józefa i podziękowanie za jego \"dobre słowa\",za całą rodzinę dobrego słowa, dziękuję za szczęśliwą operację oczu Ani, o zdrowie Józi, Kasi,Bożeny, Danusi,Marianny,Henryki, pani Teresy, Marysi-Zosi Ch., Marysi Ch., Adama K., pani Jasi,Ewy, Leokadii i jej córki,chorej na padaczkę Magdy, nieznajomej z usg i cioci Czesławy oraz Antosia , podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski, o cud uzdrowienia dla Szymonka z raka oka, o poprawę stanu zdrowia moich oczu, o jedność chrześcijan, o pokój i zgodę dla Ukrainy i opamiętanie dla Putina aby nie niszczył swojego i innych narodów, o nawrócenie Jadwigi, dziękuję za zdrowie 5-cioletniego Eryka , o błogosławieństwo dla księży z mojej parafii i opamiętanie dla tych kobiet, które oczerniają naszych kapłanów, o potrzebne łaski dla ks. Marka M., w intencji Zgromadzenia Sióstr Sług Jezusa o nowe powołania i liczny nabór mieszkanek do prowadzonej przez nie bursy, proszę ponownie aby Kasia przestała się na mnie gniewać i wyjaśniła powód,o szczęśliwą pielgrzymkę dla mnie do Ziemi Świętej w październiku (oby zakończyła się wojna w Izraelu i Palestynie)
Stanisława
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej za Jemu znaną osobę, o szczęśliwy i spokojny pobyt mojej mamy za granicą, o moje uzdrowienie.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska,dziekuje Ci za wszystko co jest, co dzieje sie w moim zyciu, ze ochraniasz mnie i moja rodzine swoja laska. Prosze serdecznie o zdrowie, madrosc, szczescie dla mojej mamusi, ojca, babci, brata, mojej zony, cureczki i o szczesliwe rozwiazanie wszystkich moich problemow.Prosze rowniez, zebym mogl powrucic pieniadze ktore jestem winien ludziom.
Marian
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko, ulituj sie nad moja rodzina, dopomuz nam w naszych trudnosciach. Ochraniaj nas przed naszymi wrogami.
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko, chciałbym Cię serdecznie przeprosić za wszystkie moje grzechy i zaniedbania wobec Boga i bliźnich. Dziękuję Ci za wszystkie Łaski, którymi mnie obdarzasz. Chciałbym Cię także pokornie prosić w następujących intencjach: - za Magdalenę, którą kocham ze wszystkich sił i z którą nie mogę być przez co bardzo cierpię; - za zdrowie dla mojego ojca, aby mógł on cieszyć się życiem przez długi czas; - za zgodę w mojej rodzinie; - za wszystkich moich znajomych i przyjaciół; - za zmarłych z mojej rodziny; - za pokój na świecie; - za naszą Ojczyznę, Polskę, by była mądrze rządzona i by ludziom żyło się w niej dobrze; - za papieża Benedykta oraz papieża Franciszka, aby Bóg obdarzył ich potrzebnymi Łaskami; - za Kościół Święty, aby niestrudzenie głosił Ewangelię na całym świecie; - i za mnie, za wszystkie moje sprawy. Królowo Pokoju, módl się za nami. Paweł
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
I. Matko Boża, która dzisiaj 8 IX obchodzisz święto Twojego Narodzenia, i św. Brygido, współpatronko Europy, módlcie się o nawrócenie Szwecji, Finlandii, Estonii i Łotwy (w tej intencji odmawiałem zwykle Zdrowaś Maryjo z dodatkami pochodzącymi z objawień w Garabandal i z objawień Płomienia Miłości Niepokalanego Serca Maryi danych węgierskiej mistyczce Erzsebet Kindelmann, a mianowicie tak: \\\"Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławion Owoc żywota Twojego Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża i MATKO NASZA, módl się za nami grzesznymi, ROZLEJ NA CAŁĄ LUDZKOŚC DZIAŁANIE ŁASKI TWOJEGO PŁOMIENIA MIŁOŚCI teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen.\\\").
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
II. Matko Boża, która dzisiaj 8 IX obchodzisz święto Twojego Narodzenia, i św. Edyto Stein, współpatronko Europy, włączona do Litanii Narodu Polskiego, módlcie się o nawrócenie, ocalenie, przemienienie i uświęcenie wszystkich ziem pierwszej, drugiej i trzeciej Rzeczypospolitej (w tej intencji: Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
III. Matko Boża, która dzisiaj 8 IX obchodzisz święto Twojego Narodzenia, oraz śś. Cyrylu i Metody, współpatronowie Europy, módlcie się o nawrócenie wszystkich krajów z obszaru dawnych Austro-Węgier łącznie z Rumunią, Mołdawią i Liechtensteinem (w tej intencji: Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
IV. Matko Boża, która dzisiaj 8 IX obchodzisz święto Twojego Narodzenia, i św. Katarzyno ze Sieny, współpatronko Europy, módlcie się o nawrócenie Włoch, Watykanu, San Marino, Monako i Malty (w tej intencji: Zdrowaś Maryjo - tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
V. Matko Boża, która dzisiaj 8 IX obchodzisz święto Twojego Narodzenia, i św. Benedykcie, główny Patronie Europy, w roku 50-lecia tego patronatu módlcie się o niezbędne nawrócenie tej części Europy, która jest nam bliższa geograficznie, historycznie, a przede wszystkim duchowo, tzn. Europy środkowo-wschodniej, rozciągającej się po wschodniej stronie Alp od Finlandii aż po Grecję i Włochy (w tej intencji: Zdrowaś Maryjo - z dodatkami tak jak powyżej).
Paweł
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę Cię o to aby Jacek znalazł pracę i aby spotkał dobrą dziewczynę z którą założyłby rodzinę. W intencji Marcina proszę Cię aby uregulował sprawy z Ewą i aby był szczęśliwy. Dziękuję za zdrowie w rodzinie i za Mirka.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska dziękuję za otrzymane łaski i prosze serdecznie o zdrowie, madrosc dlamnie. Ochraniaj mnie przed wrzelkim zlem jakie mnie czeka na tej sciezce rzyciowej. Rowniez o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych spraw oraz o twoja opieke - a także za całą moją rodzinę. Amen
Andrzej
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Moja, Ty wiesz dobrze co przeżyłam ja i moja córka przez te 6 lat ostatniego życia, tyle cierpienia i upokorzenia, we wtorek jest sprawa w Sądzie, chciałabym ,żebyś przy mnie była, żebym czuła Twoją obecność, spraw ,żeby ten człowiek już nigdy nikogo nie skrzywdził, żeby w końcu wyszło na jaw jaki on jest i żeby sprawa zakończyła się po mojej myśli, żeby prawda i sprawiedliwość była po mojej stronie. Chciałbym ,żeby w końcu to wszystko się skończyło.Módl się za mnie. Chroń mnie i moją córkę. Wierzę w Twoją moc i dobroć.Dziękuję Ci za każdą drobną rzecz przez którą znów mogę się uśmiechać.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Wywyższamy Cię Boże uwielbiamy Cię Boże.Jesteś Jedynym Prawdziwym Bogiem i nie ma żadnego innego. Ty, jesteś naszym Panem. Dziękujemy, za Syna Bożego, który zmazał nasze grzechy. Wstawiamy się za Magdalenę , jako osobę odkupioną przez krew Jezusa Chrystusa przelaną na krzyżu. Błagamy Cię Boże o namaszczenie Magdaleny w sferze muzycznej, szczególnie o śpiew i biegłość gry na klawiszach, O wiedzę teoretyczną i praktyczną , O biegłość w muzyce, Teoretyczną biegłość, o jej warsztat wokalny. Zadbaj Panie o sprzęt na którym pracuje, by służył jej bardzo dobrze, bez zastrzeżeń. Błagamy Panie Boże , przyśpiesz jej karierę zawodową. O to się modlimy w imieniu Jezusa. W imieniu Jezusa Chrystusa związuję wszelkie moce ciemności, które zniewalają życie Magdaleny i rzucam je pod krzyż. Nakazuję ci szatanie wycofać się, aby mogła ona pracować i rozwijać się muzycznie, w wolności miłować Jezusa Chrystusa-zgodnie z Bożym planem, pracować na Jego cześć i chwałę, a także otrzymywać za tę pracę godziwe wynagrodzenie. Umocnij Panie Magdalenę. Prowadź ją drogą Bożą. O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji realnego zatrzymania ludobójstwa i wszelkich form prześladowań, których ofiarami jest chrześcijańska społeczność.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Wywyższamy Cię Boże, uwielbiamy Cię Boże.Ty, jesteś naszym Panem. Dziękujemy, za Syna Bożego, który zmazał nasze grzechy. Wstawiamy się za Mirosławę , jako osobę odkupioną przez krew Jezusa Chrystusa przelaną na krzyżu. Błagamy Cię Boże o uzdrowienie Mirosławy, która przeszła chemioterapię i radioterapię. Otaczamy świętą krwią Jezusa wszystkie nowotworowe komórki Mirosławy i rzucamy pod Jego Krzyż, by już nigdy nie wróciły. W imieniu Jezusa Chrystusa związuję wszelkie moce ciemności, które zniewalają życie Mirosławy i rzucam je pod krzyż. Nakazuję ci szatanie wycofać się, aby ona mogła w wolności miłować Jezusa Chrystusa i zgodnie z Bożym planem, pracować na Jego cześć i chwałę.Umocnij Panie tę rodzinę. Prowadź ich drogą Bożą. O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Magdalena boryka się z brakiem środków do życia i mieszkania(Ty Panie Boże dajesz jej wszystko, co potrzebne).Panie Boże na wzgląd na Syna Twojego, Jego Świętą Krew błagam Cię, by dostała pracę, o którą sie ubiega. O uzdrowienie i umocnienie w Bogu.Módlmy się o to w imieniu Jezusa Chrystusa. VADE RETRO SATANA od Magdaleny, jej rodziny i znajomych. Jezus Chrystus jest naszym Panem.AMEN
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
\\\"I wołali do Pana w swej niedoli, a On wybawił ich z utrapienia. Wyprowadził ich z ciemności i z mroku, a więzy ich rozerwał\\\". z Psalmu 107: wers: 13-14 Panie Boże dziękuję za pracę i błagam o wyjście z długów. O to się modlę w imieniu Jezusa Chrystusa.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Bądź mocny i dzielny, a wykonaj to! Nie bój się i nie przerażaj, bo Pan Bóg, mój Bóg, będzie z tobą, a nie opuści cię ani nie zostawi. 1 Księga Kronik 28:20 / Biblia Tysiąclecia. Panie Boże proszę o oczyszczenie ostateczne z sił nieczystych, domu, w którym mieszka Madzia.Niech mieszkańcy tego domu idą drogą Bożą. Módlmy się o to w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, proszę Cię,na wzgląd na święte rany Jezusa Chrystusa, by stosunki między nimi (Ty wiesz kim) były Boże, by nie było już żadnej prowokacji z jego strony, by był tylko lub aż przyjacielem, prawdziwym przyjacielem i nikim więcej.By się nawrócił na drogę Bożą, by mógł być drogowskazem dla wszystkich.O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże wszechmocny, uwielbiamy Cię, wywyzszamy Cię. Tyś Bogiem naszym.Panie Boze, proszę Cię o księdza CLIVE ( KLAJWA), u którego stwierdzono nowotwór krwi.Uzdrów go Panie Boże, zabierz tę straszna chorobę.Niech jeszcze słuzy w kościele. O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Ci Panie Boże za ofiarę i moc Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. I proszę Cię w tej Mocy o złamanie plotki, która usiłuje utrudnić życie mojej córce. Tak jak w księdze Izajasza, rozdz.54 wers 17 BÓG mówi do człowieka:\\\"Żadna broń ukuta przeciwko tobie nic nie wskóra, a każdemu językowi, który(...) przeciwko tobie wystąpi, zadasz kłam. Takie jest dziedzictwo sług Pana i ich sprawiedliwość ode Mnie pochodzi- mówi Pan\\\". Wierzę, Panie, Twoim obietnicom, bo tylko one są prawdą na świecie. W Mocy Ducha Świętego dziękuje Ci Boże za krew Twojego Syna, która zmazuje wszelkie poświadczenie nieprawdy, wszelkie kłamstwo wypowiedziane przeciwko drugiej osobie i wszelką plotkę. Modlę się o Twoje dziedzictwo, Twoje Błogosławieństwo i Twoją Sprawiedliwość nad tą sprawą, dotyczącą mojej córki, w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Moja kochana Matuchno dziękuję za to,że kl.Łukasz mój syn dostąpił tak wielkiej łaski służeniu naszemu Panu, 8 września składa śluby wieczyste, 4 pażdziernika święcenia diakonatu a na drugi rok święcenia kapłańskie.Bardzo proszę Matuchno bądż przy nim,spraw aby szatan nie miał do niego dostępu.Ześlij na niego deszcz dalszych łask aby wytrwał w powołaniu,czystości,był miłosiernym i radosnym kapłanem,niosącym ludziom pomoc z wielką radością i charyzmem. MAMA
Hanna
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji realnego zatrzymania ludobójstwa dokonywanego na chrześcijańskiej społeczności Iraku.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O intronizację Jezusa na Króla Polski. Króluj nam, Chryste!
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie mojej rodziny na łono Kościoła, uwolnienie ich od grzechu niewiary.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O całkowite uzdrowienie mojej tarczycy.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mateńko błagam o długie życie w zdrowiu, wierze i miłości do Boga Ojca Wszechmogącego dla wszystkich moich dzieci, wnuków i dla nas. Otaczaj nas swoim ochronnym światłem, chroń od złych mocy, chorób i złych ludzi. Dziękuję za otrzymane łaski. Mama.
g
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mateńko błagam o długie życie w zdrowiu, wierze i miłości do Boga Ojca Wszechmogącego dla wszystkich moich dzieci, wnuków i dla nas. Otaczaj nas swoim ochronnym światłem, chroń od złych mocy, chorób i złych ludzi. Dziękuję za otrzymane łaski. Mama.
g
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę pojednania z wiadomą Bogu osobą.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji Pokoju na świecie
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę uwolnienia mnie od wszelkiego złego.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska błagam o łaskę zdrowia w rodzinie. O pokój w pracy i pomoc w znalezieniu odpowiednich ludzi. Zmarłym rodzicom wyproś niebo. Módl się za nami.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko Boża prosimy Cię o pozytywne rozwiązanie naszych trudnych spraw i o własny dom.
Agnieszka Szymon
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za Ojca Świętego Franciszka o wszelkie łaski,siłę i zdrowie do pełnienia swojej posługi.
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie i opiekę nad całą moją rodziną w każdym dniu z Bożym błogosławieństwem.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, dziękuję Ci za Twoją niezrównaną dobroć i łaskawość, za wszytsko co Pan Bóg daje mi przez Twoje Ręce. Proszę dla mnie o poprawę zdrowia i dobre owoce rehabilitacji. Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla tych kórych kocham. Proszę o dobry rok w gimnazjum dla mojego synka. Miej nas Matko w Swej Opiece.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo Najukochańsza Matko dziękuję za Twoją opiekę nad naszymi rodzinami i za wszystkie łaski jakie nam wypraszasz. Proszę Cię Maryjo Królowo Różańca Świętego módl się za nami i obdarz nas potrzebnymi łaskami, ulecz naszą miłość, nasze małżeństwa i rodziny. O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy.
Przemek
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla mnie oraz dla całej mojej rodziny.
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o zdrowie dla mojej rodziny, a dla mnie o siły do pracy.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za zdrowie dla mojego ojca, oraz za mnie abym wyszla z problemow finansowych i zyciowach i aby pozytywnie na moją korzyść rozpatrzono moje sprawy urzedowe....Bog zapłać
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Pomóż mi i Januszowi, wstaw się za nas do Swojego Syna, abyśmy się dotarli, aby już w naszej relacji było wszystko dobrze. Aby nasz związek rozkwitał jak najpiękniejszy kwiat, był pełen miłości i doprowadził nas do małżeństwa.
Aleksandra
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza proszę o potrzebne łaski dla mojego syna Mateusza
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza proszę o zdrowie i dar życia dla Grzegorza
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza proszę o zdrowie i dar życia dla mojego dziadka
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji znalezienia przeze mnie pracy. Bóg zapłac
klara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za moją córkę o opiekę Bożą i bogosławieństwo Boże dla niej. Bóg zapłac
lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie Nas i Naszych dzieci, o zdrowie mojej Mamy, Cioci, dr J. Targalskiego, L. Żebrowskiego, K. Wyszkowskiego, St. Barańczaka, S. Michalkiewicza, pomyślność, zdrowie i spokój w mojej rodzinie, zdrowie męża Ani, pomyślność i pokój dla Ojczyzny, Europy i świata. O zdrowie i pomyślność i bezpieczeństwo wszystkich Polaków. Spokój duszy dla p. Krysi, p. Irka , Jurka. O zdrowie i pomyślność rodziny p. Krysi. O zdrowie K. Grzybowskiej, pomyślność synka Lucyny S., zdrowie Ani i jej mamy Ewy i ich pomyślność, zdrowie babci Wiktora P. O uzdrowienie p. Henryka. O uzdrowienie Artura G. Ratuj, Pani Nasza, chorych na raka, Wacka i jego żony. O rozwiązanie problemu. O potomstwo dla pragnących. O wszystkie moje dotychczasowe intencje. O wyjście z nałogu T. i P. O pomyślność w pracy T. W intencji dusz w czyśćcu cierpiących. Za wszystkich księży i osoby duchowne. Za Ukrainę, Rosję. Pani, ratuj małą Madzię, Antosia, Małgosię, Małgosię. O zdrowie, pomyślność i siłę dla M. i rodziny. O rozwiązanie problemu. Za zdrowie męża Bogusi. O zdrowie dla cioci Marii i jej syna i synowej. Za Kościół prześladowany. O opiekę nad b. Maksymilianem. Za pijących, by wytrzeźwieli na dobre.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie, opiekę Bożą i potrzebne łaski dla mojego Taty.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie, zgodę, Opiekę Bożą i Boże Błogosławieństwo dla całej Rodziny.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o znalezienie dobrego męża dla mnie.
Monika
 

Świeca siedmiodniowa
za wszystkich, którzy modlili i modlą się za mnie w mojej intencji o miłość Natalii
Mateusz
 

Świeca siedmiodniowa
w intencji Marty P. w dniu urodzin o potrzebne łaski i Boże Błogosławieństwo
Mateusz
 

Świeca siedmiodniowa
o miłość Natalii J. oraz o odnowę kontaktu
Mateusz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Pani o błogosławieństwo,o pracę,chleb,zdrowie dla mnie i mojej rodziny.Proszę o spokój duszy zmarłych moich znajomych i rodziny
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za dusze konające, aby uniknęły wiecznego potępienia.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie zatwardziałych grzeszników.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
o miłość w małżeństwie ,poprawę sytuacji finansowej i poprawę zdrowia
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z migreny. Bóg zapłać.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę uwolnienia dla Przemka K.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę Cie o odejście z tego pielgrzymowania po świecie bez bólu i cierpienia Mariusz B.
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Boskiej Fatimskiej i Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych proszę o potrzebne łaski na czas pisania pracy oraz na studiach, o łaskę błogosławieństwa w czasie po otwarciu przewodu doktorskiego, a także o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, ja już nie daję rady, świat mi się wali, BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ!
mp
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo i światło Ducha Św. oraz Twoją matczyną opiekę na czas pisania pracy, a także ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Dziękuję za modlitwę!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie dla mojej babci Marii oraz rodziców Krystyny i Waldemara oraz w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. A dla mnie proszę o światło Ducha Św. na czas pisania pracy doktorskiej i mojej obrony. A także w intencjach Ci Matko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz w intencji Hanny o łaskę zdrowia.
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
mp
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska BŁAGAM O ZDROWIE DLA ŻONY I UZDROWIENIE GUZA NA TARCZYCY!!!!!!!! O SZCZĘŚLIWĄ OPERACJĘ!!!!!!!!! oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława i Stanisławę, - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
a
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, Królowo Różańca Świętego, módl się za Jurkiem, żeby dobrze znosił 6-tygodniową radio i chemioterapię i całkowicie wyzdrowiał. Marysia z krakowa
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla mamy aby nie bolało ją biodro i kręgosłup i mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry.Matko Boża Fatimska miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam codziennie.
Dorota
 

1 |
...
 104 |
 105 |
 106 |
 107 |
 108 |
 109 |
 110 |
 111 |
 112 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2015