Świeca siedmiodniowa
O szcześliwą podróż do Zakopanego i owocne spotkanie oraz przede wszystkim szczęśliwy powrót!
ii
 

Świeca siedmiodniowa
I. Maryjo Królowo Polski oraz święci Wojciechu, Stanisławie i Andrzeju Bobolo, Patronowie POLSKI, wraz z całą Wspólnotą Polską w niebie módlcie się o nawrócenie, ocalenie, przemienienie i uświęcenie Polski; a) św. Ottonie, Apostole Pomorza, módl się o jego nawrócenie i uświęcenie; b) św. Jadwigo, Patronko Śląska, módl się o jego nawrócenie i uświęcenie; c) błogosławione Jutto z Chełmży i Doroto z Mątowów, Patronki Prus, módlcie się o nawrócenie i uświęcenie dawnych ziem pruskich w granicach dzisiejszej Polski (czyli Warmii i Mazur oraz Pomorza Gdańskiego).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
II. Matko Boża czczona jako Alma Mater narodów słowiańskich (łac.: Alma Mater Gentium Slavorum) oraz święci Cyrylu i Metody, Apostołowie Słowian, wraz ze wszystkimi Patronami i Opiekunami SŁOWIAN módlcie się o nawrócenie i uświęcenie całej Słowiańszczyzny i aby Maryja została jej Królową, jak tego pragnie; a) św. Michale Archaniele i św. Jozafacie, Patronowie Rusi, módlcie się o nawrócenie i uświęcenie Białorusi i Ukrainy; b) św. Józefie i św. Wacławie, Patronowie Czech, módlcie się o ich nawrócenie.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
III. Matko Boża Ostrobramska i św. Kazimierzu, Patronie LITWY, módlcie się o jej nawrócenie i uświęcenie.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
IV. Maryjo, Wielka Pani Węgrów (łac.: Magna Domina Hungarorum), oraz święci Michale Archaniele, Janie Chrzcicielu i Stefanie, Patronowie WĘGIER, módlcie się o nawrócenie i uświęcenie Węgier.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
V. Maryjo, Wielka Matko Austrii (łac.: Magna Mater Austriae), oraz święci Józefie, Michale Archaniele, Janie Chrzcicielu i Sewerynie, Patronowie AUSTRII, módlcie się o jej nawrócenie.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VI. Maryjo, Matko Kościoła, módl się o nawrócenie całej Italii, która od dawien dawna i nieustannie była częścią Kościoła Piotrowego (jak nauczał św. Tomasz z Akwinu), a jej prymasem jest papież; a) św. Franciszku, Patronie WŁOCH zatwierdzony uroczyście przez ich parlament, módl się o ich nawrócenie; b) św. Marinusie, Patronie SAN MARINO, módl się o tej republiki nawrócenie; c) św. Dewoto, Patronko MONAKO, módl się o jego nawrócenie; d) święci Pawle Apostole i Janie Chrzcicielu, Patronowie MALTY, wraz z trojgiem jej mieszkańców wyniesionych na ołtarze przez św. Jana Pawła II, módlcie się o jej nawrócenie i uświęcenie; e) święci Apostołowie Piotrze i Pawle, Patronowie Rzymu, oraz święci Józefie i Michale Archaniele, dwaj Patronowie WATYKANU ustanowieni wspólnie przez papieża Franciszka i Benedykta XVI, módlcie się o nawrócenie i wszechstronne uświęcenie Watykanu - \"na pożytek nasz i całego Kościoła świętego\". Amen.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o dalsze błogosławieństwo, światło Ducha Świętego i o przedłużenie tej umowy na stałe, a także Twoją matczyną opiekę i światło Ducha Ożywiciela na czas pisania pracy dr, a także ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Dziękuję za otrzymane błogosławieństwo Boże, światło Ducha Św. i Twoją opiekę Matko Moja w czasie rozmowy o przedłużenie umowy o pracę oraz proszęo błogosławieństwo Boże i zdrowie dla mojego pracodawcy! Dziękuję za modlitwę!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska DZIĘKUJĘ ZA SZCZĘŚLIWY PRZEBIEG OPERACJI MOJEJ ZONY!!!!!!!!! PROSZĘ NADAL DLA NIEJ O ZDROWIE I TWOJĄ MATCZYNNĄ OPIEKĘ oraz pokój, miłość i zgodę w naszej rodzinie!!! Dziękuję za dotychczasową opiekę, proszę we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Boskiej Fatimskiej i Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych proszę o potrzebne łaski na czas pisania pracy oraz o łaskę błogosławieństwa w czasie po otwarciu przewodu doktorskiego, a także o potrzebne łaski dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, ja już nie daję rady, świat mi się wali, BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie dla mojej babci Marii oraz rodziców Krystyny i Waldemara oraz w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za opiekę, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani i syna Błażejka. A dla mnie proszę o światło Ducha Św. na czas pisania pracy doktorskiej i mojej obrony. A także w intencjach Ci Matko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz w intencji Hanny o łaskę zdrowia.
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA na każdy dzień!! DZIEKUJĘ CI MATKO FATIMSKA za Twoją opiekę, proszę nadal o prowadzenie Boże, światło i dary Ducha Św. Bóg zapłać!
mp
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię, Mariana - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila, Antoniego, brata Edwarda OMI oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława i Stanisławę, - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
xx
 

Świeca siedmiodniowa
Miłosierny Jezu, polecam Ci duszę mojej ukochanej Babci Honoraty. Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie!
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Matko, polecam Ci moja rodzinę ze wszystkimi radościami i kłopotami. Dziękuję za każde dobro i Twoje łaski. Proszę bądź z nami każdego dnia.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, polecam Ci mojego syna. Proszę opiekuj się nim podczas nadchodzącego egzaminu.
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza proszę chroń dzisiaj mojego dziadka w dniu tak ważnej operacji
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza proszę wyproś u Swojego Syna wszystkie potrzebne mi łaski zdrowia, utrzymania pracy, odnalezienia sensu i radości życia, rozpal iskierkę miłości. PROSZĘ I BŁAGAM
Lilianna
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę za mojego ojca o powrót do zdrowia i sprawności po ciężkiej operacji , żeby uraz mózgu jakiego doznał nie pozostawił trwałych śladów , by mógł w miarę samodzielnie funkcjonować. Bóg zapłać. Ewa.
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Prośba o to, abym bez problemu napisał tekst naukowy, który piszę już 2 lata, o rozwiązanie moich trudnych spraw, osobistych, zawodowych i zdrowotnych, o to, żeby Sandra i jej mąż Tomasz przeprosili mnie i dokonali zadośćuczynienia za zło, jakie mnie spotkało z ich strony. O zdrowie dla mnie i dla mojej rodziny. O korzystne rozwiązanie moich trudnych spraw.
Norbert
 

Świeca wieczysta
Za Jacka o dar pogłębienia wiary i o rozwiązanie wszystkich problemów.
Adam
 

Świeca trzydziestodniowa
za polskich księży, biskupów i episkopat -o mądrość i powolność Duchowi Świętemu; za nowego prezydenta i rząd -o wierność i działanie zgodne z Wolą Bożą; za polskie rodziny -o pokój i jedność; w intencji rozbudzenia sumień Polaków; o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie jasnogórskich ślubów narodu.
A
 

Świeca siedmiodniowa
O rozwiązanie trudnej sytuacji mieszkaniowej- pilne znalezienie mieszkania.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Za Paulinę, o obronę pracy magisterskiej na piątkę i światło Ducha Świętego przy odpowiadaniu oraz za komisję egzaminacyjną, o przychylność i wyrozumiałość.
x
 

Świeca siedmiodniowa
o pracę, rozwój i efekty,zdolność kochania, prawdziwe życie pełnią, szczęście dla przyjaciół i bliskich, pomyślność w podjętych przedsięwzięciach
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
Swieta Pani Fatimska, dziekuje za wszystkie otrzymane laski. Prosze o zdrowie i potrzebne laski dla papieza Franciszka, o pokoj na swiecie, za mordowanych chrzescijan na calym swiecie a zwlaszcza w krajach islamskich,o blogoslawienstwo dla prezydenta Dudy i nawrocenie Polakow ,o wypelnienie Slubow Jasnogorskich i przyjecie Pana Jezusa Krola Wszechswiata za swego Pana i Odkupiciela , prosze Matko Najswietsza o pokoj i blogoslawienstwo dla mojej rodziny a zwlaszcza o nawrocenie i laske wiary dla moich synow i meza, blagam o zdrowie dla mojej mamy i pokieruj moja przyszloscia
Alicja
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Matko o cud uzdrowienia taty żeby wyszedł z tej ciężkiej choroby żeby badania wyszły dobrze. Proszę dodaj mu sił. Proszę wysłuchaj mnie Boże. Proszę też o zdrowie i przemianę dla mamy żeby była lepsza Matko dodaj jej sił.
Justyna
 

Świeca siedmiodniowa
Intencja o ratunek w trudnej sprawie, dobre zakończenie trudnego problemu, o wzrost wiary, nadziei i miłości. Bóg zapłać.
Mariusz
 

Świeca siedmiodniowa
Matenko proszę Cię o cud uzdrowienia mnie z ciężkiej choroby ,o zdrowie dla całej rodziny o łaske trzeźwośći dla męża, brata i szwagra o przemianę ich serc o potrzebne łaski dla syna i pracę dla Gabrysi
Danuta
 

Świeca trzydziestodniowa
O spokój duszy i dar życia wiecznego dla Keitha Broomfielda - bohaterskiego 36-letniego Amerykanina, który walcząc jako ochotnik w siłach syryjskich Kurdów, poległ w dn. 3 czerwca br. w bitwie z islamistami z Państwa Islamskiego z kalifatu w płn. Syrii.
Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia dla mojej Rodziny i o opiekę nad nami wszystkimi.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo opiekuj się moimi Siostrzeńcami. O Miłość i zdrowie dla nich.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Matko proszę Cię gorąco o zdanie wszystkich egzaminów dla Maćka a także o jak najlepszą obronę pracy magisterskiej dla Damiana.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matko Nasza Najlepsza za Dusze Śp. mojego Tatę Antoniego i moją Śp. Siostrę Bogusię o szczęście wieczne i Zjednoczenie z Bogiem. Również proszę za wszystkich zmarłych z Rodziny i znajomych.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Maryjo proszę o Boze Błogosławienstwo dla Magdy,o pozytywne dla niej rozwiązanie ważnej sprawy w pracy,o oddalenie pozwu i wygranie sprawy w sądzie.Chroń ją Matko przed wrogami.Opiekuj sie nią. Maryjo modl sie za nami.
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
O zgodę, wzajemny szacunek, zaufanie, o uwolnienie z zawiści, złości, nienawiści w mojej pracy, za mnie i moje koleżanki.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Matko moja Najlepsza pomóż mi odnależć Miłość mojego życia, postaw na mojej drodze Człowieka wartościowego, dobrego, kochającego. Tak bardzo chciałabym żeby mnie ktoś pokochał i zaakceptował taką jaka jestem. Błagam wysłuchaj mnie Maryjo. Twoje samotne i smutne dziecko.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Maryjo o zdrowie,siły i łaski potrzebne dla mojej Mamy.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Boże... za Ciebie która czytasz ta modlitwę. Za miłość Bożą do Ciebie. Za Twoje imię wyryte na dłoniach Boga - Bądź błogosławiona...
czeslaw
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko Najświętsza proszę o zdrowie i dar życia dla mojego dziadka, opiekuj się nim podczas operacji PROSZĘ I BŁAGAM
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko proszę wyproś u Swojego Syna wszystkie potrzebne mi łaski utrzymania pracy, odnalezienia sensu i radości życia, rozpal iskierkę miłości PROSZĘ I BŁAGAM
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
I. Matko Boża Różańcowa z Fatimy oraz święci: Janie Pawle II, Patronie roku 2015 w Polsce, i Pawle Apostole, którego Domem jest Kościół Wschodni (co zostało podane w orędziu z dnia 24 X 1994 otrzymanym przez Vassulę Ryden, dostępnym w internecie poprzez stronę www.voxdomini.com.pl ), módlcie się o nawrócenie grzeszników w KRAJACH WSCHODNIOCHRZEŚCIJAŃSKICH (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Witaj Królowo\" i Litanię do św. Pawła Apostoła).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
II. Matko Boża Różańcowa z Fatimy oraz święci: Janie Pawle II, Patronie roku 2015 w Polsce, i Kazimierzu królewiczu, Patronie Polski i Litwy, blisko spokrewniony także z królami Czech i Węgier - módlcie się o nawrócenie grzeszników w KATOLICKICH KRAJACH SŁOWIAŃSKICH oraz w KRAJACH BAŁTYCKICH i UGROFIŃSKICH (w tego rodzaju intencji zwykle odmawiałem modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Pod Twoją obronę\" i Litanię do św. Kazimierza).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
III. Matko Boża Różańcowa z Fatimy oraz święci: Janie Pawle II, Patronie roku 2015 w Polsce, i Franciszku z Asyżu, Patronie Włoch, ustanowiony w roku 1939 przez Piusa XII i zatwierdzony uroczyście przez parlament włoski w roku 1958 - módlcie się o nawrócenie grzeszników w KRAJACH ITALOROMAŃSKICH (w tego rodzaju intencji zwykle odmawiałem modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Pomnij o Najświętsza Panno Maryjo\" i Litanię do św. Franciszka z Asyżu).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
IV. Matko Boża Różańcowa z Fatimy oraz święci: Janie Pawle II, Patronie roku 2015 w Polsce, i Tereso od Dzieciątka Jezus, Patronko Francji, ogłoszona w roku 1944 przez Piusa XII jako druga taka patronka obok św. Joanny d\'Arc - módlcie się o nawrócenie grzeszników w KRAJACH GALLOROMAŃSKICH (w tej intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Pomnij o Najświętsza Panno Maryjo\" i Litanię do św. Teresy od Dzieciątka Jezus).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
V. Matko Boża Różańcowa z Fatimy oraz święci: Janie Pawle II, Patronie roku 2015 w Polsce, i Tereso z Avila, Patronko Hiszpanii, ustanowiona w roku 1617 przez hiszpańskie Kortezy Generalne (czyli hiszpański parlament) - módlcie się o nawrócenie grzeszników w KRAJACH IBEROROMAŃSKICH (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Witaj Królowo\" i Litanię do św. Teresy z Avila).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VI. Matko Boża Różańcowa z Fatimy oraz święci: Janie Pawle II, Patronie roku 2015 w Polsce, i Jerzy Wielki Męczenniku, Patronie Anglii, ustanowiony w roku 1222 - módlcie się o nawrócenie grzeszników w KRAJACH ANGLOSASKICH i CELTYCKICH (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Pod Twoją obronę\" i Litanię do św. Jerzego).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VII. Matko Boża Różańcowa z Fatimy oraz święci: Janie Pawle II, Patronie roku 2015 w Polsce, i Michale Archaniele, Patronie Niemiec i Austrii, ustanowiony jeszcze w czasach Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego - módlcie się o nawrócenie grzeszników w POZOSTAŁYCH (tzn. nieanglosaskich) KRAJACH GERMAŃSKICH (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Potężna Niebios Królowo\" i Litanię do św. Michała Archanioła).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
VIII. Matko Boża Różańcowa z Fatimy oraz święci: Janie Pawle II, Patronie roku 2015 w Polsce, i wszyscy Aniołowie Stróżowie, którzy się państwami i narodami opiekujecie, módlcie się o nawrócenie grzeszników w POZOSTAŁYCH KRAJACH ŚWIATA (w tego rodzaju intencji odmawiałem zwykle modlitwę maryjną taką jak modlitwa odpustowa \"Potężna Niebios Królowo\" i Litanię do świętych Aniołów).
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, o bardzo dobre wyniki badań dla mojej Mamy - Barbary i o spokój w rodzinie;
Klaudia
 

Świeca siedmiodniowa
Najukochańsza Panienko bardzo Ci dziękuję za spłatę dwóch wierzycieli, proszę o dalsze błogosławieństwo uwolnienia z więzów długów. Matko Najświętsza dotknij moich finansów
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Tak bardzo Ci dziękuję Moja Mateńko za dar umowy na pół etatu i błogosławieństwo w pracy, błogosław moim przełożonym oraz mojemu synkowi, przytulam ich wszystkich do Twego Serca Maryjo
Arletta
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Cię Mateńko daj mi jasny znak co do relacji z o. Aleksandrem. Jeśli nie jest to właściwa relacja i to strzeż mnie przed nią i przetnij ją, ustaw na właściwych torach, uświęć ojca Aleksandra i oczyść jego serce
Arletta
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Ukochana tak bardzo Cię proszę o dobrego, świętego męża, Ty wiesz jakiego, pobłogosław mi w tym i dotknij moich finansów
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Boże ratuj małżeństwo Wojtka i Agaty, ratuj ich rodzinę. Daj Wojtkowi siłę do dalszej walki o małżeństwo, Duchu Św. obdarzaj go potrzebnymi darami, a Agacie daj Panie stanąć w Prawdzie. Bóg zapłać. Dorota
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
NMP Królowo Miłosierdzia,proszę Cię za duszą śp.Księżnej Diany Spencer.Proszę Cię Maryjo pociesz jej duszę,i otwórz jej bramy do Królestwa Niebieskiego.
Szczepan
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz mądrość dla polskiego prezydenta elekta Andrzeja Dudy.
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Matkę Boską Fatimską o powrót mojej córki i jej rodziny do Boga. Amen
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę Cię zaopiekuj się Bogdanem. Pomóż mu wyjść z nałogu i kłopotów finansowych. On jest sam. Tylko Ty możesz mu pomóc. Błagam nie zapominaj o nim.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę pomóż Andrzejowi znaleźć pracę w godziwych warunkach i za godziwe wynagrodzenie. Opiekuj się nim.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno Najświętsza, proszę o prowadzenie Ducha Świętego
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę w intencji wszystkich dzieł naszej wspólnoty, które podejmujemy
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w mojej intencji, choruję na stożek rogówki w lipcu mam wizytę w Katowicach od której zależy czy będzie konieczny zabieg na oczy. Proszę o modlitwę w intencji aby stożek rogówki nie powiększał się i aby zabieg nie był konieczny i abym mógł nadal pracować i swoją pracą nadal służyć innym. Proszę również o modlitwę abym był zdrowy i aby Bóg wszechmogący opiekował się całą moją rodziną w szczególności moimi rodzicami mamą i tatą, bratem jego żoną i córką, drugim bratem jego żoną i synem oraz moją żoną i babcią. Bóg zapłać za modlitwę.
Jarosław
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o modlitwę w intencji ukojenia serca Bartka. Bartek jest teraz rozżalony, zły i bardzo zagubiony. Podejmuje złe decyzje, słucha nieodpowiednich ludzi, którzy sączą jad w jego zagubione serce. Bartek coraz bardziej zatraca się, gubi, odsuwa od tych, którzy go kochają. Bóg zapłać za wsparcie.
Ivona
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę Cię o zdrowie, pracę i wszelkie potrzebne łaski dla Ani, dla mnie i wszystkich moich najbliższych. Prowadź nas bezpiecznie przez życie.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska proszę o uwolnienie z ciągu alkoholowego męża Waldka i ze zniewolenia złego ducha i o błogosławieństwo i potrzebne łaski dla całej rodziny . Bóg zapłać Maria Miarka
Maria
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię o zdrowie dla moich nienarodzonych dzieci. Dopomóż im w prawidłowym rozwoju i cofnięciu zespołu TTTS.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe za moja corke-ma problemy z mową,nie może mówić o dar mowy dla niej,oraz o rozwiazanie pomyslnie naszych problemow z mieszkaniem i pogodzenie sie ze sprawami ktorych zmienic nie moge.Dziekuje.
Marta
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę pomóż mojej córce zdać wszystkie egzaminy i obronić pracę magisterską. Obdarz ją zdrowiem, pracą i życzliwymi ludźmi.Prowadź ją bezpiecznie przez życie w imię Jezusa Chrystusa Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę pomóż mojej córce zdać wszystkie egzaminy i uzyskać licencjat. Obdarz ją zdrowiem, pracą i życzliwymi ludźmi.Prowadź ją bezpiecznie przez życie w imię Jezusa Chrystusa Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu Chryste proszę pomóż mojej córce zdać wszystkie egzaminy i uzyskać licencjat.Proszę, aby bez przeszkód dostała się na dzienne studia magisterskie. Obdarz ją zdrowiem, pracą i życzliwymi ludźmi.Prowadź ją bezpiecznie przez życie w imię Jezusa Chrystusa Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu Chryste proszę pomóż mojej córce zdać wszystkie egzaminy i obronić pracę magisterską.Obdarz ją zdrowiem, pracą i życzliwymi ludźmi.Prowadź ją bezpiecznie przez życie w imię Jezusa Chrystusa Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Za duszę prof. dr hab. inż. Marii Jolanty Kurzawy (z byłej Politechniki Szczecińskiej) - w dniu jej imienin (15 czerwca), w roku 10. rocznicy jej śmierci.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuje Ci Panie Boże za całe moje życie i za wszelkie dary jakie otrzymałem od Ciebie. Proszę o umocnienie wiary,nadziei i miłości we wszystkich Polakach i całego świata. Zbigniew
Zbigniewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko proszę wybłagaj łaskę trzeźwości dla mojego męża Ryszarda, uczciwą terapię w AA, zdrowie psychiczne, fizyczne, umysłowe i duchowe. Proszę o zdrowie i cierpliwość moich dzieci w trudnym dla nas okresie. Błagam o cud pojednania i uzdrowienia naszej rodziny. Proszę o odzyskanie wiary mojej rodziny. Proszę kieruj naszymi myślami, słowami i czynami, które mogą mieć wpływ na te wszystkie cuda, o które błagam. Dziękuję za dar życia każdego z nas.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Przez wstawiennictwo Matki Boskiej Fatimskiej proszę o modlitwę w intencji Tomasza o szczęśliwe zdanie egzaminów zawodowych i światło Ducha Św. w wyborze dalszej drogi życiowej...
Hanna
 

Świeca siedmiodniowa
matko ty wiesz jak jest mi przykro i smutno ze jestem samotny prosze Cie pomóż mi poznac jakąs dziewczyne z która byłbym szczesliwy i która była by szczesliwa ze mna..prosze równiez za wszystkie dusze czysccowe za które nikt sie nie modli i nikt o nich nie pamieta a takze za wszystkich którzy nieumyslnie obrazaja Ciebie i Pana Jezusa swoim zachowaniem.
Roman
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję za wszystkie dotychczasowe modlitwy. Proszę o modlitwę w intencji podjęcia dobrej decyzji w ważnej sprawie oraz w intencjach znanych Bogu. Bóg zapłać
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego, aby Polacy i inne narody świadomie wybrały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby ludzie żyli zgodnie z Wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej i na Ukrainie oraz w Iraku i Syrii.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za śp. Jana w dniu imienin o życie wieczne i radość nieba.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla mojej mamy Ireny oraz zdrowie dla mnie i wszelkie łaski dla całej rodziny.Pomóż w pracy w trudnych chwilach.Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko, chciałbym Cię serdecznie przeprosić za wszystkie moje grzechy i zaniedbania wobec Boga i bliźnich. Dziękuję Ci za wszystkie Łaski, którymi mnie obdarzasz. Chciałbym Cię także pokornie prosić w następujących intencjach: - za Magdalenę, którą kocham ze wszystkich sił i z którą nie mogę być przez co bardzo cierpię; - za zdrowie dla mojego ojca, aby mógł on cieszyć się życiem przez długi czas; - za zgodę w mojej rodzinie; - za wszystkich moich znajomych i przyjaciół; - za zmarłych z mojej rodziny; - za pokój na świecie; - za naszą Ojczyznę, Polskę, by była mądrze rządzona i by ludziom żyło się w niej dobrze; - za papieża Benedykta oraz papieża Franciszka, aby Bóg obdarzył ich potrzebnymi Łaskami; - za Kościół Święty, aby niestrudzenie głosił Ewangelię na całym świecie; - i za mnie, za wszystkie moje sprawy. Obdarz mnie również Łaską konieczną do dalszego pisania doktoratu. Królowo Pokoju, módl się za nami. Paweł
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Przez Twoje Panie Boze rozporzadzenie niech nie schodza z drogi obowiazkow wobec Mamy i mnie : Halina jej rodzina , Romek jego rodzina , Krystyna, Wojciech ich rodzina , Czeslawa jej rodzina. Niech bolesc duszy , czy ciala bedzie dla nich ogniem oczyszczajacym ich serca ; srodkiem do ich udoskonalenia i zasluzenia na Twa laske i zmilowanie , o Boze o jakie dla nich Cie blagam przez zaslugi Meki i Krwi Pana naszego Jezusa Chrystusa, Amen. Prosze o zdrowie dla Jerzego, aby ozenil sie ze mna szybko , prosze abym miala corke. Bog zaplac za modlitwe
Regina
 

Świeca siedmiodniowa
BOZE TY wiesz o co Cie prosze pomoz mi
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o zdrowie i siły do pracy. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Ci Matko za okazane łaski i proszę abym mógł się znów znależć blisko Ciebie i Boga.
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
O wiarę, miłość i zgodę w rodzinie. O Boże błogosławieństwo.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za Nataszę, o dobrego męża dla niej, o potrzebne łaski i wiarę w ciężkich chwilach, również proszę o uzdrowienie dla jej nieuleczalnie chorego ojca, jeżeli jest na to wola Boża o cud uzdrowienia i łaskę zbawienia dla niego. Bóg zapłać.
Olga
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, dziękuję za Twą opiekę i pomoc, dziękuję za ten pobyt w uzdrowisku. Proszę Cię, aby ten pobyt spowodował poprawę mojego zdrowia, proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla moich bliskich. Proszę za moją Ojczyznę, o nawrócenie i błogosławieństwo Boże dla niej, także dla mnie i moich bliskich. Proszę o ratunek dla prześladowanych chrześcijan, proszę, by Polska także przyszła im z pomocą. Miej nas w Swej opiece, Matko z Fatimy.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska,dziękuję Ci za Twoją opiekę i za wiele dobra,którymś mnie obdarzyła w ostatnim czasie.Kocham Cię Maryjo i proszę Cię módl się nieustannie o moje zdrowie i szczęście i o czystość mojego serca.Proszę Cię Kochana Matko udziel mi także łaski,światła co do Wiktorii.Chciałbym Maryjo żeby moja sytuacja z Wiktorią została uzdrowiona i chciałbym nawiązać nowe przyjaźnie.Proszę Cię Matko Niebieska wlej do mojego serca pokój,oddal ode mnie wszystkie złe myśli,uwolnij mnie od lęków i spraw Maryjo abym nauczył cieszyć się życiem.Dziękuje Ci Matko Boża Fatimska i ze szczerego serca pozdrawiam i błogosławie Cię.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo dziękuję za spowiedź i za zdane egzaminy. Amen
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, proszę i dziękuję za przyjaciół. Amen
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo dziękujemy i prosimy o to maleństwo, które rośnie pod moim sercem w kolejnym tygodniu. Prosimy również o szczęśliwe rozwiązanie. Amen
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, proszę o moją rodzinę. Dziękuję i przepraszam za to, że jesteś z nami każdego dnia nawet wtedy, gdy my nie pamiętamy o Tobie. Amen
Agata
 

Świeca siedmiodniowa
O uratowanie życia i zdrowia Bogusława Lipki
Cezary
 

Świeca siedmiodniowa
Zachowaj nas Boże Maryjo od gwałtownych burz nawalnic huraganu wiatru gradu ulew miej nas Matko w swej opiece
Rafał
 

Świeca siedmiodniowa
Tobie Matko zawierzam Oliwkę proszę o zdrowie dla niej i w pewniej intencji znanej tobie Matko
Rafał
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o zdrowie dla mnie, mojej córki i mojej rodziny oraz o to , żebym otrzymał jakieś dodatkowe pieniądze , najlepiej żebym wygrał. Proszę również oto , żeby moja córka pomyślnie ułożyła swoje życie prywatne i zawodowe.
Jan
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko proszę wyproś u Swojego Syna wszystkie potrzebne mi łaski utrzymania pracy, odnalezienia sensu i radości życia, rozpal iskierkę miłości PROSZĘ I BŁAGAM
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
Najświętsza Panienko proszę o zdrowie i dar życia dla mojego dziadka
Lilianna
 

1 |
...
 104 |
 105 |
 106 |
 107 |
 108 |
 109 |
 110 |
 111 |
 112 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2016