Świeca wieczysta
W intencji zdrowia mojej kochanej mamy Haliny aby wyzdrowiała z choroby płuc.
Waldemar
 

Świeca siedmiodniowa
Najlepsza Matko proszę o Wiarę, Nadzieję i Miłość. Proszę Cię, wyproś zdrowie, trzeźwość i pokorę, pogodę ducha i dobrą śmierć.
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, dziękuję za wszystkie łaski od Ciebie otrzymane. Proszę o Twoją Opiekę na nadchodzący tydzień. Proszę za tych, których kocham i za moich bliskich. Proszę o poprawę zdrowia i spokój i błogosławieństo Boże w pracy. Miej nas zawsze w Swej Opiece.
Andrzej
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o zdrowie fizyczne i duchowe dla mojej corki Joanny i o opieke Matki Bozej nad moja rodzina szczególnie corka Joanna i synem Maciejem , Bog zaplac, Malgorzata
Malgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Pokornie proszę o modlitwę w intencji moich synów i nienarodzonej jeszcze córeczki ...
----
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boza Fatimska,prosze Cie otocz codzienna opieka Anete,obdarz ja zdrowiem,szczesciem i wypros jej Maryjo prosze wiele lask.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska BŁAGAM O ZDROWIE DLA ŻONY I UZDROWIENIE GUZA NA TARCZYCY!!!!!!!! Dziękuję za szczęśliwe rozwiązanie, proszę o zdrowie dla córeczki a także synka i we wszystkich intencjach które leżą mi na sercu o ŁASKĘ WIARY!!!!!!!!!!!!!!
/
 

Świeca siedmiodniowa
Matko MOJA DZIĘKUJĘ ZA ŁASKĘ OTRZYMANIA PRACY, dającej możliwość rozwoju - proszę błogosław mi w niej i wstaw się u swojego Syna a Naszego Pana o to aby została mi przedłużona umowa, opiekuj się także mną, proszę także o światło Ducha Św. oraz Twoją matczyną opiekę na czas pisania pracy, a także ŁASKĘ WYTRWANIA I CIERPLIWOŚCI. Dziękuję za modlitwę!
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Za wstawiennictwem Matki Boskiej Fatimskiej i Św. Rity a także Patronów w sprawach trudnych i beznadziejnych proszę o potrzebne łaski na czas pisania pracy na studiach a także o potrzebne łaski w Nowym Roku dla całej rodziny! Matko Boska Fatimska, ja juŻ nie daję rady, świat mi się wali, BŁAGAM PODAJ MI SWOJA RĘKĘ!
...
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie dla mojej babci Marii oraz rodziców Krystyny i Waldemara oraz w intencji całej mojej rodziny o Twoją matczyną opiekę. Dziękuję za szczęśliwe rozwiązanie żony, proszę nadal o zdrowie dla córeczki Hani. A dla mnie proszę o światło Ducha Św. na czas pisania pracy doktorskiej. A także w intencjach Ci Matko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Z prośbą o błogosławieństwo Boże w pracy kapłańskiej dla Rafała a dla Herberta o łaskę nawrócenia i światło Ducha Św. oraz w intencji Hanny o łaskę zdrowia.
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska polecam Ci moje dzieci córeczkę i syna oraz żonę prosząc dla nich o potrzebne łaski szczególnie zdrowie, błogosławieństwo Boże i Twoją Matczyną opiekę. Proszę w intencji moich rodziców, babci oraz najbliższych o zdrowie dla nich. Ty widzisz jak oni cierpią, daj im łaskę pokoju i zdrowia. Proszę Cię w intencjach członków mojej rodziny o wszelkie potrzebne dla nich łaski oraz o pokój i zgodę w rodzinie. Ponadto błagam Cię w moich intencjach o światło Ducha Świętego na studiach i Twoją Matczyną opiekę w czasie pisania pracy oraz o łaskę uwolnienia z nałogu, którego doświadczam oraz o przemianę serca, ducha i życia. Maryjo podawaj nam każdego dnia Jezusa i pomagaj nam żyć zgodnie z Jego nakazami i przykazaniami. Proszę także o łaskę w pewnych intencjach Tobie Mateczko znanych a nie wypowiedzianych o Miłosierdzie Boże. Nasza Matko polecamy Ci nasze życie, oddajemy się Tobie, kieruj nami w drodze do Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę także o rozwiązanie trudnych spraw w pracy. MARYJO MATKO NASZA PROSZĘ BŁOGOSŁAW NAM, PROSZĘ O TWOJĄ OPIEKĘ, POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO TWOJEGO SYNA A NASZEGO PANA I BOGA w Nowym 2014 roku!!
mip
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się za zmarłych o radość życia wiecznego dla nich: - Agnieszkę, Bernarda, Gerharda, Marię - Stanisława, Emilie, Makarego, Bolesława, Irenę, Jerzego - Franciszkę, Edwarda - Jana, Marię - Pawła i Annę - Hildegarda i Dominik - Adolfa - Jana - Janinę i Stanisława - Leona - Jana, Marię - Tadeusza - Karola - Pawła i Annę - Alojzego - Jadwigę - oraz za zmarły z rodziny oraz powinowatych - o. Henryka, Jerzego, Tadeusza, Emila oraz wszystkich zmarłych Misjonarzy Oblatów M. N., a także Czesława i Stanisławę, - sąsiadów, dobrodziejów i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
s
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Łukasza
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
o potrzebne łaski dla Marty i jej rodziny przez wstawiennictwo Maryi, Królowej Rodzin, Św. Józefa i Św. Charbela
Bartosz
 

Świeca siedmiodniowa
o potrzebne łaski dla Ojca Św. Franciszka przez wstawiennictwo Maryi, Matki Kościoła, Św. Józefa i Św. Charbela
Bartosz
 

Świeca siedmiodniowa
o pokój na całym świecie, zwłaszcza w Syrii i na Ukrainie przez wstawiennicywo Maryi, Królowej Pokoju, Św. Józefa i Św. Charbela
Bartosz
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo, zdrowie, dużo sił, radość, pokój serca dla Teresy, Leona, Janka, Teresy, Wojtka, Oliwii, Krzysztofa, Jacka jego żony i dzieci.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo, zdrowie, radość, dużo sił, pokój serca i dobrego męża dla Kasi.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
O przywrócenie pokoju na Ukrainie.
Janusz
 

Świeca siedmiodniowa
By Michał wrócił do Joanny
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
Pomoc w zakończeniu problemów ze stowarzyszeniem ODNOWA
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe o pomyslny final w ZUSie mojej sprawy,i o zdrowie dla mojego ojca, Bog Zaplac:(
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo, zdrowie, dużo sił, radość, pokój serca i dobrego męża dla Asi.
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Prośba o opiekę Bożą w trudnej sytuacji życiowej i błogosławieństwo Boże.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o wsparcie modlitewne Za dusze z rodzin Panu Bogu wiadomych Bóg zapłać
Piotr
 

Świeca trzydziestodniowa
Za spokój dusz moich kochanych rodziców Zdzisława i Henryki. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a Światłość Wiekuista niechaj świeci im na wieki.
Jacek
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji o chęci i mobilizację w nauce do egzaminu maturalnego. A także o jego pomyślne zdanie i dostania się na wymarzone studia.
Karolina
 

Świeca siedmiodniowa
Panienko proszę wybłagaj łaskę trzeźwości mojego męża, uczciwą terapię w AA, zdrowie psychiczne, fizyczne, umysłowe i duchowe. Proszę o zdrowie i cierpliwość moich dzieci w trudnym dla nas okresie. Błagam o cud pojednania i uzdrowienia naszej rodziny. Proszę o odzyskanie wiary mojej rodziny. Proszę kieruj moimi myślami, słowami i czynami, które mogą mieć wpływ na te wszystkie cuda, o które błagam. Dziękuję za dar życia każdego z nas.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę Ciebie wyproś mojej Mamie i mi zdrowie,abyśmy mogły normalnie bez bólu chodzić spraw poprzez modlitwę aby wszystko nam się układało.Pomóż mi w pracy abym nie straciła stanowiska i miej mnie zawsze pod swoją opieką.Wspieraj moją siostrę w znalezieniu pracy.Proszę pomagaj nam i mojej całej rodzinie i błogosław nas każdego dnia.
Dorota
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i uzdrowienie dla synka Agnieszki
Marcin
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże,uzdrawiaj Swoim ożywczym tchnieniem Irenę i Zygmunta,Jurka, a także Lucynę, bo Ty jesteś źródłem wszelkiego pocieszenia, wszelkiej radości, wszelkiego życia i uzdrowienia. Módlmy się w imieniu Jezusa Chrystusa aby zmagania zdrowotne i emocjonalne, które są udziałem Ireny, Zygmunta, Jurka i Lucyny przybliżyły ich do Ciebie i aby cierpienie które teraz przeżywają, zamieniło się w taniec radości-dokładnie tak jak śpiewał psalmista Dawid. Proszę Cię o te uzdrowienia w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, kiedy przysłałeś na ziemię swojego Syna, On mawiał\\\"Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie\\\". Mówił także,\\\"że jeśli nie staniemy się jak dzieci, nie będziemy mogli wejść do królestwa Bożego\\\".Przypominał nam,że wszystko o co Ciebie prosimy w imieniu Jezusa dasz nam, o ile będziemy wierzyć,że otrzymamy. Prosimy Cię teraz z wiarą, w imieniu Jezusa Chrystusa o dary Ducha Świętego dla rodziców i dziadków trojaczków: Zuzi, Kubusia i Jasia. Prosimy Cię z wiarą, abyś w Zuzi, Kubusiu i Jasiu wzbudził niewiastę i mężów bożych, dokładnie takich o jakich współcześni czasom biblijnym rodzice, modlili się do Ciebie, oddając Tobie swoje dzieci,Prosimy Cię Panie Boże w imieniu Jezusa Chrystusa abyś otoczył te maleństwa miłością, powodzeniem, zdrowiem, bezpieczeństwem i wszelkimi atrybutami dobrego życia jakie Ty sam Boże uznasz za stosowne. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, proszę Cię w najcudowniejszym imieniu Jezusa o zmiłowanie nad Arkiem i Marcinem. Arek i Marcin uwierzyli w historie o świętej geometrii i o okultystycznych prawach wszechświata.Proszę Cię,Boże, w imieniu Jezusa Chrystusa,abyś, jeśli taka jest Twoja wola, uwolnij Arka i Marcina z sideł potężnego zwiedzenia duchowego i intelektualnego. O uwolnienie Arka i Marcina modlę się w imieniu Jezusa Chrystusa, amen!
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, proszę Cię, abyś uczynił mnie taką, jak jest napisane o kobiecie w księdze Przysłów, rozdz. 31, wersy 10-31.\\\"(...) jej wartość przewyższa perły.(...) wie ,że jej praca przynosi pożytek, jej lampa nie gaśnie nawet w nocy.(...)siła i dostojność jest jej okryciem, z uśmiechem spogląda w przyszłość.Otwiera usta by głosić mądrość,a jej język wypowiada mile pouczenia.Czuwa nad swym domem, nie jada chleba lenistwa.Wdzięk jest zawodny, piękność ulotna, chwalić należy kobietę, która boi się Pana\\\". Uczyń mnie, Boże, taką kobietą w swoich oczach,w oczach mojej rodziny i przyjaciół,w oczach moich współpracowników, szefów i podwładnych; uczyń mnie taką w moich własnych oczach. O to się modlę w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Boga by ochraniał moją córkę Magdalenę tarczą swojej sprawiedliwości od wpływów demonicznych, aby wlewał w nią swą doskonałą miłość, która usuwa lęk, aby błogosławił ją życzliwymi i kochającymi osobami, a osoby i działania, posłane jako zasadzka (duchowa lub cielesna,usuwał od niej na zawsze.O to się modlę w imieniu Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.Proszę o modlitwę za chór gospel, który przeżywa trudności organizacyjne i duchowe. Proszę o uwolnienie członków zespołu z sideł okultyzmu, o wybawienie od pułapek moralnych.Proszę Boga aby zesłał swojego Świętego Ducha na kierownictwo chóru i o mądrość Bożą dla jego dyrygentki.O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen.Panie Boże proszę Cię o dar Ducha Świętego dla kierownictwa chóru gospel, który znasz i zamiar założenia którego włożyłeś w serce dyrygenta chóru kilka lat temu. Proszę Cię Panie abyś błogosławił temu chórowi utalentowanymi muzykami i wokalistami, którzy wspólnie w zgodzie i wedle Twojej woli będą ogłaszali Ewangelię swoim słuchaczom. Proszę Cię także aby Twoja Boska moc oddaliła od tego chóru osoby posłane jako zasadzki i aby miecz Twojego Słowa wytępił wszystkie kłamstwa i matactwa szatana, który boi się i ucieka od każdego, kto jest mocny w Duchu. Dziękuję Ci Boże za to i o to się modlę w imieniu Jezusa Chrystusa. Niech tak się stanie.Amen.Proszę BOGA w imieniu JEZUSA CHRYSTUSA o dobrego, uczciwego, managera dla mojej córki, wyrażającego się z pasją na temat jej działalności artystycznej, takiego, który umie zarobić na sztuce, a także umie dać zarobić swoim artystom. Proszę również o odpowiedniego dla niej towarzysza życia w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen.Proszę Naszego Boga w imieniu Jezusa Chrystusa o siły fizyczne i duchowe dla mojej córki Magdaleny.Proszę, by żadne praktyki okultystyczne ją nie tykały, w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen.Bardzo proszę Boga, aby relacja zawodowa i osobista między Arkadiuszem i Magdaleną rozwijała się wedle Bożego upodobania, by były przerwane wszelkie zaklęcia, okultystyczne więzi, aby nastąpiło uzdrowienie duchowe relacji Arkadiusza i Magdaleny, o to się modlę w imieniu Jezusa Chrystusa, Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Ci Panie Boże za ofiarę i moc Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. I proszę Cię w tej Mocy o złamanie plotki, która usiłuje utrudnić życie mojej córce. Tak jak w księdze Izajasza, rozdz.54 wers 17 BÓG mówi do człowieka:\\\"Żadna broń ukuta przeciwko tobie nic nie wskóra, a każdemu językowi, który(...) przeciwko tobie wystąpi, zadasz kłam. Takie jest dziedzictwo sług Pana i ich sprawiedliwość ode Mnie pochodzi- mówi Pan\\\". Wierzę, Panie, Twoim obietnicom, bo tylko one są prawdą na świecie. W Mocy Ducha Świętego dziękuje Ci Boże za krew Twojego Syna, która zmazuje wszelkie poświadczenie nieprawdy, wszelkie kłamstwo wypowiedziane przeciwko drugiej osobie i wszelką plotkę. Modlę się o Twoje dziedzictwo, Twoje Błogosławieństwo i Twoją Sprawiedliwość nad tą sprawą, dotyczącą mojej córki, w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, proszę uzdrów pana Józefa, który leży sparaliżowany od 4 miesięcy, daj żonie siłę, podtrzymuj ją w wierze i daj jej zdrowie w imieniu Jezusa Chrystusa.Amen O zdrowie dla Józefa i Sabiny, a także ogromną wiarę módlmy się w imieniu Jezusa.Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
O rozwiązanie problemów finansowych i o powodzenie w pracy.
Jarosław
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko, ulituj sie nad moja rodzina, dopomuz nam w naszych trudnosciach. Ochraniaj nas przed naszymi wrogami.
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska, prosze serdecznie o zdrowie dla mojej mamusi, ojca, babci, brata, mojej zony, cureczki i o szczesliwe rozwiazanie wszystkich moich problemow.Prosze rowniez, zebym mogl powrucic pieniadze ktore jestem winien ludziom.
Marian
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę by mój narzeczony Grzegorz wrócił do mnie. Byśmy mogli znów cieszyć się swoją miłością i abyśmy mogli zrealizować nasze plany rodzinne.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, proszę pomóż mi rozeznać wolę Bożą względem mojego dalszego życia, spraw abym nie przegapiła znaków bożych i miała siłę i odwagę pójścia za głosem Pana gdziekolwiek mnie pośle, a w sercu bym miała prawdziwą radość w Panu i poczucie wolności.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i bezpieczeństwo, błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski i nieustanną opiekę Matki Bożej - dla mojego syna Marcina, z okazji 30 urodzin.
Marek
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o łaski i miłość w moim życiu, o możliwość stworzenia rodziny, o ochronę Aniołów i wskazówki.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko, zmiluj sie nad moim synem. Dpomurz, a by jemu oddali dlug, chron go przed zlymi ludzmi , naprowadz go na dobra droge. Opiekuj sie nim. prosi Mama
Jadwiga
 

Świeca trzydziestodniowa
Chciałbym prosić o modlitwę o zdrowie dla Huberta Dłuskiego,Dominika Turka,Jakuba Ostasza,Mateusza Szostaka,Jakuba Popko,Marcina Kuśmierczyka,Kacpra Wójcika,Krzysztofa Majka,Tobiasza Nowickiego,Szymona Gromady,Oliwiera Przybytka, Maksymiliana Trepanowskiego.
Jakub
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, dziękuję za otrzymane łaski.Proszę Cię wybłagaj u Swego Syna dla moich najbliższych i dla mnie zdrowie, pracę i wszelkie potrzebne łaski.Miej nas w Swej matczynej opiece.Chroń nas przed wszelkimi niebezpieczeństwami.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie i dary Ducha Świętego głęboką wiarę, mądrość - pomoc w trudach nauki, zdawaniu egzaminów, w dalszym kształceniu, a także o stawianie Boga i rodziny ponad wszystko dla córek Agnieszki i Doroty
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza nie pozwól skrzywdzić naszej całej rodziny, broń od wrogów widzialnych i niewidzialnych i schroń nas pod swój płaszcz. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy ś.p. wszystkich, którzy odeszli z tego świata
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska za Twoim wstawiennictwem uproś łaski dla mojej całej rodziny oraz zachowaj ją w zdrowiu i dostatku,, a żeby nie brakowało Nam chleba powszedniego... Spraw aby moje córki otrzymały dobrych mężów-o miłosiernych sercach, żeby to była prawdziwa miłość i przyjaźń na całe życie.Daj im światłość umysłu oraz dary Ducha Świętego Święta Mario - Matko Boga módl się za Nami grzesznymi. Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
za pomyślnośc naszej Ojczyzny i polskich rodzin
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
o rozum, opamiętanie, szanowanie rodziny ponad wszystko, przejrzenie na oczy i uwolnienie od złych nieszczerych, interesownych ludzi i ich złego wpływu na Agnieszkę.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, dziękuję za otrzymane łaski.Proszę Cię wybłagaj u Swego Syna dla moich najbliższych i dla mnie zdrowie, dobrą uczciwą pracę z godnymi zarobkami i wszelkie potrzebne łaski.Miej nas w Swej matczynej opiece.Chroń nas przed wszelkimi niebezpieczeństwami.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Święty Michale Archaniele, broń nas w walce.Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam ochroną. Niech go Bóg poskromi, pokornie błagamy, a Ty, Książę Zastępów niebieskich mocą Bożą strąć do piekła szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę, aby POLSKA była wolna, niezależna,ważna i szanowana
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża, proszę Cię o wstawiennictwo we wszelkich moich intencjach miłych Bogu, które noszę w sercu oraz dziękuję za dotychczasową pomoc.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Święty Michale Archaniele, broń nas w walce.Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam ochroną. Niech go Bóg poskromi, pokornie błagamy, a Ty, Książę Zastępów niebieskich mocą Bożą strąć do piekła szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdanych egzaminów i kolokwiów w pierwszym terminie. Bardzo mi zależy. Będę wdzięczna.
ada
 

Świeca siedmiodniowa
za wszystkich cierpiących na duchu i ciele
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o mądrość,roztropność, ostrożność, uczciwość,uwolnienie się od Piotra,dla Agnieszki oraz stawianie Boga i rodziny ponad wszystko.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę w sprawie zachowania integralności, nienaruszalności i trwałości Lasów Państwowych
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Weroniki Kołodziej i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza proszę uwolnij moją całą rodzinę od zła klątwy jakie zostało na nas rzucone i rzucane.Spraw, aby te złe działania straciły swoją moc na zawsze w imię Jezusa Chrystusa. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę dla polaków o łaskę: zdrowia, mądrości,poprawy bytu materialnego i zmian jakie powinny zajść w naszej Ojczyźnie, żeby było normalnie, zgodnie z przykazaniami i konstytucją.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę Cię o zdrowie dla moich dzieci i siły dla nich , aby mogły przezwyciężyć wszystkie trudności. Lidia
Lidia
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o mądrość,roztropność, ostrożność, uczciwość,uwolnienie się od Piotra,dla Agnieszki oraz stawianie Boga i rodziny ponad wszystko.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę dla polaków o łaskę: zdrowia, mądrości,poprawy bytu materialnego i zmian jakie powinny zajść w naszej Ojczyźnie, żeby było normalnie, zgodnie z przykazaniami i konstytucją.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Henryka Wolskiego i wszystkich z rodziny.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy dla ś.p.Wincentego Kołodzieja i wszystkich razem z nim pomordowanych 17 września 1943 roku w Hajnówce przez hitlerowców w odwecie za pomoc partyzantom.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o światło Ducha Świętego i potrzebne łaski dla lekarzy , którzy leczą moją siostrę Teresę.
Barbara
 

Świeca wieczysta
Proszę Matkę Najświętszą o nawrócenie dla Andrzeja, Jana i Piotra
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę w sprawie zachowania integralności, nienaruszalności i trwałości Lasów Państwowych
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza nie pozwól, aby koalicja Platformy i PSL-u zniszczyła Lasy Państwowe swoją ustawą, nad którą będzie dziś głosowanie.Ratuj Lasy Państwowe. Spraw, aby odrzucono ustawę, a Lasy pozostały nienaruszone !!!!
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o miłość w ważnej dla mnie relacji,wiarę w swoje możliwości, zapał i pomysły
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o modlitwę w sprawie zachowania integralności, nienaruszalności i trwałości Lasów Państwowych
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza nie pozwól, aby koalicja Platformy i PSL-u zniszczyła Lasy Państwowe swoją ustawą, nad którą będzie dziś głosowanie.Ratuj Lasy Państwowe. Spraw, aby odrzucono ustawę, a Lasy pozostały nienaruszone !!!!
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Mateczko nasza bądź z nami w każdy czas, a zwłaszcza w chwilach prób. Wstawiaj się za nami u Syna Swego Miłosiernego. Błagam Cię ulituj się nad duszami czyśćcowymi.
Arletta
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Stefanii i Jerzego Lorek i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza proszę uwolnij moją całą rodzinę od zła - klątwy jakie zostało na nas rzucone i rzucane. Spraw, aby te złe działania straciły swoją moc na zawsze w imię Jezusa Chrystusa. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. około dwustu tysięcy bestialsko pomordowanych Polaków, ok. osiemdziesięciu tysięcy Ukraińców nieposłusznych wobec OUN/UPA, lub solidarnych z Polakami, kilkudziesięciu tysięcy pomordowanych Żydów, Ormian, Czechów i Cyganów, stu pięćdziesięciu pomordowanych księży, zakonnic i zakonników rzymskokatolickich oraz kilkunastu księży greckokatolickich i prawosławnych wiernych przykazaniu \\\"nie zabijaj \\\" ludobójstwa dokonanego przez Organizację Ukraińskich Nacjonalistów, Ukraińską Armię Powstańczą i SS Galizien,OUN/UPA.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Przenajświętsza proszę uwolnij moją całą rodzinę od zła - klątwy jakie zostało na nas rzucone i rzucane. Spraw, aby te złe działania straciły swoją moc na zawsze w imię Jezusa Chrystusa. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. wszystkich pomordowanych przez NKWD
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaske zdrowia, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny. O znalezienie dobrej pracy dla mnie.
Wiktor
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie Nas i Naszych dzieci, o zdrowie mojej Mamy, dr J. Targalskiego, L. Żebrowskiego, K. Wyszkowskiego, St. Barańczaka, S.Michalkiewicza, pomyślność i zdrowie całej mojej rodziny, zdrowie męża Ani, Ojczyzny, Europy i świata. Spokój duszy dla p. Krysi. O zdrowie i pomyślność rodziny p.Krysi. O zdrowie K. Grzybowskiej, pomyślność synka Lucyny S., zdrowie Ani i jej mamy Ewy i ich pomyślność, zdrowie babci Wiktora P. O uzdrowienie małej Madzi. O uzdrowienie Artura G. Ratuj, Pani Nasza, chorych na raka, Jurka, Wacka. O rozwiązanie problemu. O potomstwo dla pragnących. O wszystkie moje dotychczasowe intencje. O wyjście z nałogu T. i P. O pomyślność w pracy T. W intencji dusz w czyśćcu cierpiących. Za wszystkich naszych księży i osoby duchowne. Za Ukrainę.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie Nas i Naszych dzieci, o zdrowie mojej Mamy, dr J. Targalskiego, L. Żebrowskiego, K. Wyszkowskiego, St. Barańczaka, S.Michalkiewicza, pomyślność i zdrowie całej mojej rodziny, zdrowie męża Ani, Ojczyzny, Europy i świata. Spokój duszy dla p. Krysi. O zdrowie i pomyślność rodziny p.Krysi. O zdrowie K. Grzybowskiej, pomyślność synka Lucyny S., zdrowie Ani i jej mamy Ewy i ich pomyślność, zdrowie babci Wiktora P. O uzdrowienie małej Madzi. O uzdrowienie Artura G. Ratuj, Pani Nasza, chorych na raka, Jurka, Wacka. O rozwiązanie problemu. O potomstwo dla pragnących. O wszystkie moje dotychczasowe intencje. O wyjście z nałogu T. i P. O pomyślność w pracy T. W intencji dusz w czyśćcu cierpiących. Za wszystkich naszych księży i osoby duchowne. Za Ukrainę.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
za moja karoline do bierzmowania ,za mnie janusza grzesznika,zone,za zmarlych z rodziny tomaszewskich,kossakowskich.szczukow,karwowskich,br.szymona jankowskiego,ks.andrzeja duczkowskiego
janusz
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, Matko Najświętsza, dajcie, abym szczęśliwie zdała obronę pracy doktorskiej. Dajcie mi pamiętać i łatwo ubrać w słowa to, nad czym ciężko pracowałam, odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania. Pobłogosławcie mi w tej trudnej dla mnie chwili. Amen. Marta
Marta
 

Świeca trzydziestodniowa
Za dusze czyscowe
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Cię Maryjo, wysłuchaj moje prośby, które znasz, które są dobre. Daj Ducha Świętego mnie, Emilce, naszym przyjaciołom, rodzicom i wszystkim tym, którzy o Niego proszą. Pomóż nam! Daj nam pokój serca, spraw abyśmy wytrwale kroczyli drogą za Twoim Synem, bądź nam matką, wysłuchaj mnie, proszę.P.S. Proszę Cię, żebym miał kiedyś żonę i dzieci, i żebyśmy byli szczęśliwi. Paweł
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za nawrócenia dla siebie oraz mojej rodziny. Paweł
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę... Abym na nowo uwierzyła w Boga i Mu zaufała. Boje się że po śmierci nie ma nic... chce na nowo uwierzyć... proszę
Monika
 

Świeca trzydziestodniowa
Za dusze w czyśćcu cierpiące.
Halina
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Królowo Moja proszę Cię pomóż mojej mamie unieść cierpienie, jakie wypełnia jej serce po śmierci mojego ukochanego taty a jej męża, pociesz ją,daj siłę do dalszego życia.Oddaję Ci także jej wzrok, spraw aby nie trzeba było długo czekać na zabieg, który może uratować jej wzrok,oddaję Ci lekarzy, szpital, w którym odbędzie się ten zabieg.Dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
O miłosierdzie Boże i łaskę nawrócenia w obliczu śmierci dla Tadeusza.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, dziękuję Ci za wszystkie uproszone łaski. I proszę Cię w tych wszystkich intencjach, które stale Panu polecam - Pan wie, jakie. A szczególnie proszę w intencji półetatu w \\\"E\\\". Maryjo, prowadź to. I o łaskę wyzdrowienia z chorób, które utrudniają mi pracę. Maryjo, zawierzam Ci też sprawę dalszej pracy w \\\"Nd\\\" - Maryjo, proś i w tej intencji. Pan widzi, Pan wie, co i jak dla mnie jest najlepsze. Ojcze, proszę Cię w Imię Jezusa i dziękuję.
m
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko Fatimska prosimy weź w swoją opiekę i wstaw się w intencji Sylwii i Magdaleny o zdanie wszystkich zaliczeń i egzaminów, Dary i Łaski Ducha Św.,Boże błogosławieństwo ochronę Aniołów Stróżów na czas sesji.Pomóż im Mateńko....Święty Józefie oręduj za nimi.. Dziękujemy za łaski już otrzymane. Czcicielka
lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencji 11 letniego Igora, chorego na nowotwor. Maryjo, Krolowo blagam Cie o zdrowie i wiare dla niego i jego najblizszych.
Magdalena
 

Świeca trzydziestodniowa
w intencji otwarcia się dla mnie \\\"drzwi:: do miłości, trwałego związku i stabilnej dobrze płatnej pracy, rodziny, pieniedzy
Asia
 

1 |
...
 104 |
 105 |
 106 |
 107 |
 108 |
 109 |
 110 |
 111 |
 112 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2014