Świeca siedmiodniowa
Wstawiam się za Magdaleną.Panie Boże ochraniaj ją, prowadż wszystkie pojazdy, którymi będzie sie poruszała. Ochraniaj swoimi ramionami moja Madzię, by bezpiecznie podróżowała i czuła sie bardzo dobrze. O to Cie prosze w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Boże Ojcze Miłosierny, proszę Cię gorąco o pomyślne dla mnie załatwienie spraw finansowych z ZUS-em.
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mnie i całej mojej rodziny.
Wiktor
 

Świeca trzydziestodniowa
O swieta Matko, zbawicielka i opiekunka nas wszystkich, prosze Ciebie i za twojim posrednictwem wstawennictwa u twojego syna a zeby moja prosba dostala sie do samego Boga, ojca naszego wszechmogoncego: o opieke nade mna i mojimi dziecmi, ktore zostale pozostawione przez wyrodnego ojca i jego zlej kobiety, aby w mojim domu zagoscil lad i pozadek, aby moglismy podniesc sie psyhicznie i fizycznie po tym upadku. zeby nasze zycie zakwitlo na nowo, zeby ja moglam utrzymac te dzieci materialnie, aby ich wyuczyc i wyprowadzic na dobre ludzie jak i mnie bylo uczono. Daj nam zdrowia, tylko zyczliwych ludzi na drodze, dobre stopnie w szkolach, dobre prace i zadowolenie z zycia. Nie pozwol Matko zkrzywdzic mojich dzieci, poprowadz mnie ta nowa droga, niech zaswieci slonce dla mojej rodziny. Powiezam ci losy moje i mojich dzieci i szczeze wierze ze i tylko ty jak nikt rozumie mnie, bo tez zaznalas cierpienia i zostalas blogoslowiona za to. POMOZ!
Wiktoria
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie dla Szymonka i Mateusza oraz mamy i w podziękowaniu za otrzymane laski
ewa
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie dla Natalii A. Choruje na białaczkę, jest po kolejnym przeszczepie, na oiomie. Niech Pan ma Ją w swojej opiece.
Kasia
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę w intencji poczęcia i narodzenia zdrowego potomstwa. Jola i Henryk.
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
Najlepsza Matko proszę o: trzeźwość, pokorę, pogodę ducha. Proszę o otwarte serce dla drugiego człowieka i miłość do siebie samego. Niech się spełnia Wola Boża.
Łukasz
 

Świeca trzydziestodniowa
Najdroższa Mateńko ,pokornie proszę o nawrócenie, uzdrowienie duchowe i cielesne dla całej rodziny oraz o dobre przeżycie Adwentu i przyjęcie Jezusa do naszego serca w czasie Świąt Bożego Narodzenia 2014 Ala
Alina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mojego syna Piotra o uzdrowienie pęcherza i dróg moczowych.O mądrość o miłość do Boga i ludzi.
dorota
 

Świeca siedmiodniowa
o miłość małżeńską , poprawę sytuacji finansowej , powodzenie w założeniu pośrednictwa ubezpieczeniowego
Dariusz
 

Świeca siedmiodniowa
I. NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OD TRZECH ZDROWAŚ MARYJO - modlitwa pierwsza (o Potędze Matki Bożej): \\\"O Maryjo, Panno można, dla której nie ma nic niepodobnego, przez ową władzę, jaką Cię obdarzył Ojciec Wszechmocny, błagam Cię, przybądź mi na pomoc w potrzebie, w jakiej się znajduję, a że możesz mi dopomóc, nie opuszczaj mnie i posłuchaj. Jeżeli więc to, o co błagam, zgodne jest z najmilszą i najświętszą wolą Bożą, proszę Cię, o Wszechmocy błagająca, wstaw się za mną do Twojego Syna, który Ci niczego odmówic nie może. Błagam Cię o tę łaskę w imię tej Potęgi bez granic, jakiej Ci Ojciec Niebieski udzielił, i dla której uczczenia wraz ze świętą MECHTYLDĄ, której objawiłaś tę zbawienną praktykę Trzech Zdrowaś Maryjo, wołam do Ciebie: Zdrowaś Maryjo i t. d.\\\"
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
II. NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OD TRZECH ZDROWAŚ MARYJO - modlitwa druga (o Mądrości Matki Bożej; dzisiaj, 26 listopada, przypada wspomnienie liturgiczne św. Leonarda de Portomaurizio, który był apostołem Nabożeństwa 3 Zdrowaś): \\\"Dziewico Maryjo, któraś jest nazwana Stolicą Mądrości, gdyż Mądrośc niestworzona, Słowo Boże mieszkało w Tobie... Ty, której Syn Twój czcigodny udzielił tyle ze swej wiedzy Boskiej, ile tylko stworzenie najdoskonalsze otrzymac może - Ty znasz mą wielką nędzę i wiesz, jak bardzo potrzebuję Twej pomocy... Ufny w Twą Mądrośc, od Boga Ci daną, powierzam Ci się zupełnie prosząc, byś wszystko urządziła z mocą i słodyczą ku jak największej chwale Bożej i jak największemu dobru mej duszy. Racz mi dopomóc w sposób, jaki uważasz za najlepszy do osiągnięcia tego celu. O Maryjo, Matko Mądrości Bożej, racz proszę uzyskac dla mnie tę cenną łaskę, której się dopraszam; błagam Cię o nią w imię owej niezrównanej Mądrości, jaką Cię Słowo Przedwieczne, Syn Twój oświecił, a ku której uczczeniu wraz ze św. ANTONIM PADEWSKIM i ze św. LEONARDEM DE PORTOMAURIZIO, którzy tak gorliwie Trzy Zdrowaś Maryjo rozpowszechniali, wołam do Ciebie: Zdrowaś Maryjo i t. d.\\\"
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
III. NOWENNA DO MATKI BOŻEJ OD TRZECH ZDROWAŚ MARYJO - modlitwa trzecia (o Miłosierdziu Matki Bożej): \\\"O dobra i litościwa Matko Miłosierdzia, któraś sama nazwała się \'Matką Najmiłosierniejszą\' (objawiając się Esteli Faguette w Pellevoisin) - błagam Cię, byś mi okazała Twą dobroc pełną współczucia. Im większa jest moja nędza, tym bardziej pobudzi Cię do litości. Wiem, że bynajmniej nie zasługuję na tę łaskę, którą otrzymac pragnę, gdyż tak często Cię zasmucałem, obrażając Twego Boskiego Syna. Ale choc ciężko zawiniłem, żałuję szczerze, żem obraził Serce Jezusa i Twoje. Przeto przebacz mi moją dotychczasową niewdzięcznośc, a bacząc jedynie na Twoją dobroc, pełną miłosierdzia, i na chwałę, jaka stąd wyniknie dla Boga i dla Ciebie, uproś mi u Miłosierdzia Bożego łaskę, o którą błagam przez Twoje wstawiennictwo. O Ty, której nikt nigdy nie wzywał na próżno, \'o łaskawa, o litościwa, o słodka Panno Maryjo\', racz mi dopomóc! Proszę Cię przez ową miłosierną dobroc, jaką Cię Duch Święty dla nas napełnił i ku której uczczeniu wraz ze św. ALFONSEM LIGUORIM, Apostołem Twego Miłosierdzia i Nauczycielem Trzech Zdrowaś Maryjo, wołam do Ciebie: Zdrowaś Maryjo i t. d.\\\"
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o łaskę zdrowia, mądrości dla Krzysztofa, aby naprawił wobec żony i dzieci wszystkie szkody, krzywdy jakie im uczynił ,żeby uregulował wszystkie swoje długi wobec wszystkich ludzi i instytucji.Proszę, aby nie nękał ani mnie ani dzieci domagając się od nas alimentów, aby nigdy nic od nas nie chciał i nie żądał. Proszę o Boże Miłosierdzie dla niego i przebaczenie wszystkich jego grzechów nawet tych najcięższych śmiertelnych. Proszę o jego nawrócenie. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę dla Agnieszki o rozum, czystość, opamiętanie, szanowanie Boga i rodziny ponad wszystko, przejrzenie na oczy i uwolnienie od złych nieszczerych, interesownych ludzi i ich złego wpływu, zakończenie znajomości z Piotrem.Podejmowanie decyzji w zgodzie z Bogiem i rodziną. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy dla ś.p.Wincentego Kołodzieja i wszystkich razem z nim pomordowanych 17 września 1943 roku w Hajnówce przez hitlerowców w odwecie za pomoc partyzantom.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o spokój duszy dla ś.p. Polaków wymordowanych przez ukraińców pod sztandarem czerwono- czarnym. Ludobójstwie dokonanym przez bandy UPA oraz miejscową ludność ukraińską na Polakach i polskich obywatelach oraz innej narodowości. Proszę, aby Polacy pamiętali o tym i nigdy nie zapomnieli ... Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę o mądrość,roztropność, ostrożność, uczciwość,zachowanie czystości, uwolnienie się od Piotra, zakończenie znajomości z Piotrem dla Agnieszki oraz stawianie Boga i rodziny ponad wszystko.Proszę, aby nie była szantażowana, żeby to się skończyło. Uwolnienie od wpływu Piotra na Agnieszkę. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
O spokój duszy zmarłych w mojej rodzinie. Panie, świeć nad ich duszami. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy s.p. Julii Wolskiej i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy s.p. Weroniki Kołodziej i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Jana Wolskiego i wszystkich z rodziny. Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się, proszę, o jak najszybszą zmianę rządu,skrócenie kadencji samorządowców, niesfałszowane wybory, aby POLSKA była wolna, niezależna, ważna i szanowana. Módlmy się, aby Polską rządzili prawdziwi patrioci - tacy jak Józef Piłsudski o to prosimy w imię Jezusa Chrystusa.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy wszystkich, którzy odeszli z tego świata. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo dziękuję! Jezu dziękuję!Za to ,że wszyscy moi koledzy których zaprosiłam na rekolekcje będą w nich uczestniczyć i się nawrócą(Piotr,Krzysztof,Łukasz,Paweł).Dziękuję, za chęć i dar głębokiej modlitwy i za dar dobrego męża.Dziękuję ,że realizujesz moje marzenia zawodowe.Dziękuję za uwolnienie Tomasza z nałogowego oglądania telewizji i za jego nawrócenie.A najbardziej za uwolnienie i uzdrowienie Krzysztofa ...Dziękuję.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę matuchno i zdrowie i błogosławieństwo dla mnie i moich bliskich. Proszę o wsparcie materialne. Amen
anna
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze Cie Matko Boza Fatimska o zdrowie dla mojej siostry Teresy , ktora wciaz ma klopoty ze zdrowiem, Jest kochana osoba pmagajaca rodzinie i wspomagajaca kosciol . Prosze by Matka Boza obdarowala ja swa kaska Dziekuje Ci Matko Boza za dotychczasiwe laski i opieke - Krystyna
Krystyna
 

Świeca siedmiodniowa
Prośba o modlitwę w intencji o zdrowie, dużo siły w opiece nademną dla mojej Mamy - Barbary. Proszę o modlitwę.
Klaudia
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę Cię miej w swojej opiece moich braci.Obdarz ich zdrowiem, pracą i wszelkimi potrzebnymi łaskami. Błogosław ich rodzinom. Oddal od nich wszelkie trudności. Prowadź bezpiecznie przez życie.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zdrowia dla mnie oraz dla całej mojej rodziny
Henryk
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe o zdrowie blogoslwienstwo Boze opieke Matki Bozej i Dworu Niebieskiego w intencji mojego malzenstwa i rodziny-Jezu Ufam Tobie!
Anita
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Pana Boga o łaskę uzdrowienia dla mojego Tatusia ukochanego oraz o łaskę siły fizycznej i duchowej dla mojego męża Sławomira i dla mnie. Anetta Ptaszkiewicz
Anetta
 

Świeca wieczysta
Intencja Błagalna za Magdalenę Urbanik o zmianę jej życia , o porzucenie okultystycznych zainteresowań Jogą oraz innymi niebezpiecznymi dla duszy i ciała praktykami ze wschodu... Błagam , aby odnalazła Jedyną prawdę w Jezusie Chrystusie... Niech zwróci się , ku jego miłości.
Mateusz Tomasz
 

Świeca wieczysta
Za Duszę ŚP. Roberta Falkowskiego ,aby dostąpił łaski życia wiecznego i wiecznej radości w niebie...
Mateusz Tomasz
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę Boga by ochraniał moją córkę Magdalenę tarczą swojej sprawiedliwości od wpływów demonicznych, aby wlewał w nią swą doskonałą miłość, która usuwa lęk, aby błogosławił ją życzliwymi i kochającymi osobami, a osoby i działania, posłane jako zasadzka (duchowa lub cielesna,usuwał od niej na zawsze.O to się modlę w imieniu Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę BOGA w imieniu JEZUSA CHRYSTUSA o dobrego, uczciwego,bożego managera dla mojej córki, wyrażającego się z pasją na temat jej działalności artystycznej, takiego, który umie zarobić na sztuce, a także umie dać zarobić swoim artystom. Proszę również o odpowiedniego dla niej towarzysza życia w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen.Proszę Naszego Boga w imieniu Jezusa Chrystusa o całkowite uzdrowienie,siły fizyczne i duchowe dla mojej córki Magdaleny.Proszę, by żadne praktyki okultystyczne ją nie tykały,by były przerwane wszelkie zaklęcia.O to się modlę w imieniu Jezusa Chrystusa, Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Panie Boże, wielbimy Ciebie, wywyższamy Ciebie, chwalimy Ciebie, oddajemy Ci chwałę. Wstawiam się za Magdaleną- moją córką , jako osobę odkupioną przez krew Jezusa Chrystusa przelaną na krzyżu. Błagam Boże, błogosław jej życiu i pracy, którą wykonuje dzięki sprzętom:iPod, Ipad, komputer, słuchawki, komórki. Modlę się o to by te sprzęty dobrze działały Błagam Boże, zabezpiecz te sprzęty Madzi przed kradzieżą, przed zniszczeniem, przed nagłym zawieszeniem systemu. Rozkazuję w imieniu Jezusa Chrystusa, że żadne moce ciemności nie mają do mojej córki, ani do jej sprzętów, dostępu. Zdemaskowane są i rzucone pod Krzyż. Ochraniam Świętą krwią Jezusa osobę Magdaleny i jej potrzebne sprzęty i rzeczy. W imieniu Jezusa Chrystusa związuję wszelkie moce ciemności, które zniewalają życie Magdaleny i rzucam je pod krzyż, by już nigdy nie wróciły. Wyrzekam się i nie pozwalam nękać Magdusię w imieniu Jezusa. Nakazuję ci w imieniu Jezusa,wycofać się, aby ona mogła w wolności miłować Jezusa Chrystusa i zgodnie z Bożym planem, pracować na Jego cześć i chwałę.Panie Boże błagam o ochronę Magdaleny i jej sprzętów.Błagam o namaszczenie w muzyce.Jesteśmy dziećmi Bożymi i Jezus jest naszym Panem. Błogosław jej Boże w każdym miejscu, gdzie się znajduje, by niczego jej nie zabrakło w tym czasie i w miejscu, w którym się znalazła w imieniu Jezusa Chrystusa, Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
\\\"I wołali do Pana w swej niedoli, a On wybawił ich z utrapienia. Wyprowadził ich z ciemności i z mroku, a więzy ich rozerwał\\\". z Psalmu 107: wers: 13-14 Panie Boże dziękuję za pracę i błagam o wyjście z długów i pomyślne zakończenie. O to się modlę w imieniu Jezusa Chrystusa.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Wywyższamy Cię Boże, uwielbiamy Cię Boże.Ty, jesteś naszym Panem. Dziękujemy, za Syna Bożego, który zmazał nasze grzechy. Wstawiamy się za Mirosławę , jako osobę odkupioną przez krew Jezusa Chrystusa przelaną na krzyżu. Błagamy Cię Boże o uzdrowienie Mirosławy, która przeszła chemioterapię i radioterapię. Otaczamy świętą krwią Jezusa wszystkie nowotworowe komórki Mirosławy i rzucamy pod Jego Krzyż, by już nigdy nie wróciły. W imieniu Jezusa Chrystusa związuję wszelkie moce ciemności, które zniewalają życie Mirosławy i rzucam je pod krzyż. Nakazuję ci szatanie wycofać się, aby ona mogła w wolności miłować Jezusa Chrystusa i zgodnie z Bożym planem, pracować na Jego cześć i chwałę.Nawróć i umocnij Panie tę rodzinę. Prowadź ich drogą Bożą. O to się módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Wywyższamy Ciebie Boże, Uwielbiamy Cię Boże. Panie Boże, wstawiam się za Magdaleną , jako osobę odkupioną przez krew Jezusa Chrystusa przelaną na krzyżu. W imieniu Jezusa Chrystusa związuję wszelkie moce ciemności, które zniewalają życie i zdrowie Magdaleny i rzucam je pod krzyż. Nakazuję ci szatanie wycofać się, aby ona mogła w wolności miłować Jezusa Chrystusa i zgodnie z Bożym planem, pracować na Jego cześć i chwałę. Vade retro satana od Magdaleny i pracy, którą wykonuje w imieniu Jezusa Chrystusa. Panie Boże błagam o ochronę Magdaleny, nowa pracę i błogosław jej w każdym miejscu, gdzie się znajduje w imieniu Jezusa Chrystusa, Amen
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę módlcie się za to aby moja oferta przetargowa jutro wygrała. Nie chcę zostać bez środków do życia. Módlcie się też o moje wyciszenie i przyjęcia Ducha Świetego. O moja nawrócenie do świata Bożego bo gdzieś po drodze straciłam sens.
Agnieszka
 

Świeca wieczysta
Matko Fatimska proszę o zdrowie dla mojego syna Jakuba Bankiela.
Agnieszka
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę módlcie się za mnie. Za moje myśli, które czasem mnie przerażają. Proszę módlcie się, żeby moja sytuacja zarówno zawodowa jak i rodzinna ustabilizowała się. Bezustanny stres i walka o byt zabijają mnie każdego dnia powoli. Chciałabym poczuć się choć chwilę wolna od trosk i szczęśliwa.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
W INTENCJI ZMARLYCH,KOSSAKOWSKICH,SZCZUKOW,KARWOWSKICH,KS.ANDRZEJA DUCZKOWSKIEGO,BR.SZYMONA JANKOWSKIEGO ZYJACYCH JANUSZA,KAROLINY,BOZENY,MOICH RODZICOW KRYSTYNY ANTONIEGO,
JANUSZA
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie i szczęśliwą operację dla Marleny
Magdalena
 

Świeca siedmiodniowa
O dobre relacje w rodzinie
Wojciech
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko kochana proszę Cię pomóż mojemu bratankowi Sylwkowi aby pozytywnie dnia 26.11.2014r. zdał ciężki dla niego egzamin. Proszę Cię Matko Najświętsza dopomóż jemu i całej mojej rodzinie.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
O pomyślność oraz Boże błogosławieństwo dla całej mojej rodziny.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia Danuty i Mari z choroby nowotworowej ,o powrót na droge wiary i założenie szczęśliwej rodziny dla syna,o łaske trzeźwości dla męża,o zdrowie i potrzebne łaski dla całej rodziny
Danuta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimsko proszę Cie nawróć Adama W. na dobra drogę, jezeli z nim nie moge być spraw aby on już nikogo nie zranił, a mnie o wyleczenie mojego zranionego pełnej miłosci serca do niego a w nim spraw aby zawsze zwyciezyła miłosc, jezeli kocha to niech walczy do konca o swoja milosc i aby juz nikogo nie oklamywał. Błagam Cie o to z całego serca.
Weronika
 

Świeca siedmiodniowa
Dziekuje Panu Bogu Wszechmogącemu za wszelkie łaski jakimi nas obdarza i błagam za wstawiennictwem Najświetszej Marii Panny o łaski na dalsze życie dla Aleksandra, Piotra, Łukasza, Jerzego, Barbary, Anny i całej rodziny P. Proszę o zdrowie dla Piotra, Barbary i całej rodziny oraz błogosławieństwo na wybór dalszej drogi życiowej dla Aleksandra i Łukasza.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji naprawy naszej relacji z Łukaszem
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mateńko Fatimska błagam o bardzo długie życie w zdrowiu, wierze i miłości do Boga Ojca Wszechmogącego dla naszych dzieci , wnuków i nasze. Chroń nas wszystkich od złych mocy, chorób i złych ludzi. Dziękuję za otrzymane łaski.
g
 

Świeca siedmiodniowa
Ukochana Mateńko błagam o pomoc i wstawiennictwo aby nasz przyjaciel wygrał walkę, Ty wiesz o co proszę. Dziękuję za otrzymane łaski.
g
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo z całego serca dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Proszę Cię ulecz nasze zranione serca, rozjaśnij umysł Adama i serce, zeslij na Adama W. łaskę miłości, przebaczenia, wiary w Weronikę S. oraz usuń z ich drogi wszelkie przeciwności, która stoją im na drodze do odbudowania szczęśliwego związku. Bardzo proszę spraw aby mial siłe do walki o Weronikę o ich milość.
Weronika
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boza Fatimska prosze Cie o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej zony Gosi Maciek
Maciej
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, dziękuję Ci za wszystkie uproszone łaski, za dar przedłużonej umowy w Nd. I proszę Cię w tych wszystkich intencjach, które stale Panu polecam - Pan wie, jakie. Dziękuję Ci za rozwiązanie sprawy w E. i dar pracy w \\\\\\\\\\\\\\\"GC\\\\\\\\\\\\\\\". Duchu Święty, prowadź. Maryjo, prowadź to. Maryjo, zawierzam Ci także proboszcza z mojej parafii i wikarych - uświęcaj ich Panie. I proszę o łaskę wyzdrowienia z chorób, które utrudniają mi pracę. Maryjo, zawierzam Ci parafię, pracę i moje zdrowie, lekarzy, prowadzenie w pracy. Pan widzi, Pan wie, co i jak dla mnie jest najlepsze. Maryjo, zawierzam Ci także te wszystkie zranienia, te utrapienia, cierpienia, które gdzieś mnie dotykają. Pomóż mi uwolnić się od urazów, od poczucia krzywdy. Maryjo, uproś uzdrowienie zranień, Panie uzdrów zranienia i pomóż, żebym już nie myślała źle o krzywdzicielach, a wręcz przeciwnie. Spraw Panie coś, bym myślała o nich dobrze i byśmy stali się dla siebie dobrzy, serdeczni. Maryjo uproś mi świętą współpracę, dzięki której będę wzrastać w świętości i w której będę się czuć dobrze, ze zrozumieniem. Ojcze, proszę Cię w Imię Jezusa i dziękuję. Proszę także o światło o Boże prowadzenie w kwestii samochodu i polecam intencje tych wszystkich, którzy prosili mnie o modlitwę. Proszę w Imię Jezusa o to, a także przez przyczynę św. Józefa.
nn
 

Świeca siedmiodniowa
Cudowna Panno Mario, Składam w Twe ręce gorące podziękowanie za wstawiennictwo w danych przeze mnie prośbach. Dziękując zarazem za wszelkie dary i dobrodziejstwa, którymi z Łaski Bożej jest obdarzana nasza rodzina. Ufnie w Twe ręce powierzam nasze dalsze życie i współżycie rodzinne, miej nas we Swej Opiece. W szczególności proszę o zdrowie dla mojej mamy oraz pomyślny przebieg spraw związanych z wykupieniem naszego domu rodzinnego. Święta Maryjo, nosząca w łonie Syn Bożego, módl się za nami.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Cudowna Panno Mario, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga naszego o zdrowie ciała i duszy dla mojego najmłodszego syna, opiekę w podróżach, siły do podołania obowiązków w pracy. Zarazem dziękuję za wysłuchanie wszystkich próśb, które w jego intencji składam.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Cudowna Panno Mario , proszę o wstawiennictwo u Pana Boga Naszego, dla mojego średniego syna, by wspomógł go w jego decyzji nie podlegać nałogom, unikać złego towarzystwa. By żył uczciwie, miał pracę, zdrowie i siły do spełniania obowiązków w pracy, żeby mógł spłacać długi, którymi obciążył dom rodzinny. Matko Nasza obroń jego małżeństwo przed rozpadem. Dziękuję za wysłuchanie próśb, które w tej intencji składam.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
O Boże błogosławieństwo potrzebne łaski opiekę Matki Bożej dla Tomka, o wyswobodzenie się Tomka z agresji, nałogów: alkoholizmu, narkotyków, hazardu i rozwiązłości, o łaskę dobrej uczciwej pracy, także o łaskę dobrej, szczęśliwej śmierci i szczęśliwą wieczność dla Tomka.
Arkadiusz
 

Świeca siedmiodniowa
Cudowna Panno Mario , proszę o łaskę zdrowia oraz sił do podołania obowiązków w pracy dla mojego najstarszego syna, o zdrowie dla jego zony i dzieci, także o szczęśliwe narodzenie trzeciego dziecka. Niechaj spokój i miłość w tej rodzinie trwa nadal, tak jak dotychczas. Dziękuję zarazem za wysłuchanie próśb, które składałam w intencji tej rodziny.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
W intencji dzieci poleconych modlitwie
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się, proszę, o jak najszybszą zmianę rządu,samorządowców, niesfałszowane wybory, aby POLSKA była wolna, niezależna, ważna i szanowana. Módlmy się, aby Polską rządzili prawdziwi patrioci - tacy jak Józef Piłsudski o to prosimy w imię Jezusa Chrystusa.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwy w intencjach KRÓLOWEJ POKOJU
Zofia
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Ukochana , Mateczko Najdroższa proszę Cię z całego swego serca , spraw aby mi w tym tygodniu wypłacili zaległe pieniądze i abym dostała pracę. Wiesz Matusiu że pomaganie ludziom to moje powołanie , wiesz kim jestem i wiesz że tak bardzo się poświęciłam że należą mi się te zarobione pieniądze których potrzebuję . Ulituj się nade mną i wysłuchaj mojej prośby . AMEN.
Grażyna
 

Świeca siedmiodniowa
Za Magdalenę.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo, Matko Boga i ludzi, proszę Cię i błagam uproś u Syna Twego łaskę wiary dla mojego brata, męża I syna dla moich chrześniaków, kuzynów i tych z którymi przebywają. Maryjo proszę za misje, misjonarzy i przyjaciół misji i za wszystkich tych którzy głoszą słowa Twojego syna Jezusa Chrystusa by głosili je z wiarą i miłością. Błagam Cię Mateczko wstaw się za wszystkimi duszami w czyśćcu cierpiącymi aby Bóg Nasz i Pan Nasz odpuścił im winy oraz proszę Cię Maryjo bądź przy wszystkich konających w chwili ostatniej ich życia. Maryjo proszę pokieruj młodymi powołaniami kapłańskimi i zakonnymi aby odważnie je przyjeli i służyli dla chwały Imienia Bożego i dla zbawienia zagubionych dusz.
Jolanta
 

Świeca siedmiodniowa
Za s. Łucję.
Stokrotka
 

Świeca trzydziestodniowa
Maryjo proszę o pomoc w rychłym wyjściu z długów finansowych wobec parabanków i banków. Wioletta
Wioletta
 

Świeca siedmiodniowa
Za dusze w czyśćcu cierpiące.
Stokrotka
 

Świeca siedmiodniowa
Za nawrócenie zatwardziałych grzeszników.
Stokrotka
 

Świeca trzydziestodniowa
Drogie Siostry, Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego męża, aby nie stracił pracy, o zdrowie dla mojej córeczki oraz życie wieczne dla duszy mojej Mamy Jadwigi. Bóg zapłać Anna
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
W modlitwie błagamy Najświętszą Maryję o łaskę zdrowia, wiary i wytrwałości w chorobie dla ciężko chorej Alinki z Kanady. Grażyna i Józef z Łodzi
Grażyna i Józef
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska Fatimska,dziekuje Ci za wszystko co jest, co dzieje sie w moim zyciu, ze ochraniasz mnie i moja rodzine swoja laska. Prosze serdecznie o zdrowie, madrosc, szczescie dla mojej mamusi, ojca, babci, brata, mojej zony, cureczki i o szczesliwe rozwiazanie wszystkich moich problemow.Prosze rowniez, zebym mogl powrucic pieniadze ktore jestem winien ludziom.
Marian
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko, ulituj sie nad moja rodzina, dopomuz nam w naszych trudnosciach. Ochraniaj nas przed naszymi wrogami.
Jadwiga
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o modlitwe w intencji dobrego zdania egzaminow zawodowych
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża miej w opiece Annę chorą na Alzcheimera,uproś u Jezusa ulgę w cierpieniu i skuteczność w leczeniu a także przyniś siłę i cierpliwość córce,która się nią opiekuje. Matko przynieś pokoj i miłość do ich domu.
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska błagam o łaskę zdrowia w rodzinie. Proszę o pomyślną operację dla Agnieszki. Zmarłym rodzicom wyproś niebo. Módl się za nami.
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o zdrowie dla mojej kochanej Mamusi I mojego kochanego Braciszka I dziekuje za wszystkie otrzymane laski danuta
danuta
 

Świeca siedmiodniowa
O opiekę Bożą i błogosławieństwo dla Arka i Jadzi
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
Za zmarłą 19 stycznia 2012 byłą Apostołkę Fatimy Helenę Kolenda, prosi córka Maria, oraz za zmarłego ojca Jerzego Kolenda 15.07 1994 w kolejną rocznice śmierci, za + brata Henryka, chrześnice Dorotke Kolenda, oraz chrzestnych Józefa Reimana i Rozalie Październiok. Reinholda Kolenda Łucja Tic koleżanke. Bożene Morawską moich dziadków i babcie z obu stron Kowolik, Kolenda. Oraz dusze w czyścu cierpiące, opuszczone
Maria
 

Świeca siedmiodniowa
O zdrowie, nawrócenie i uwolnienie z nałogów mojego męża Marka
Ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
o zdrowie i życie dla malutkiej Natalki ,o uzdrowienie i uwolnienie rodziny i błogosławieństwo dla rodziców Prowadzenie i łaski NMP
Lucja
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Krzysztofa. Jest ciężko chory, obecnie przebywa w szpitalu...w tym tygodniu ma ponowną serię zabiegów, które mogą mu pomóc, mogą uratować jego życie...poprzednim razem nie zadziałały...Boże spraw, żeby tym razem było inaczej. Proszę Cię o cud uzdrowienia dla mojego Tata. Święta Rito, Święta Maryjo Matko nasza Niebieska...wstawcie się za mną, zanieście moją molitwę i wybłagajcie dla nas ten cud. Amen.
Edyta
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno, proszę Cię o zdrowie, pracę i wszelkie potrzebne łaski dla mojej Ani,dla mnie i wszystkich moich najbliższych. Otaczaj nas nieustannie swoją opieką.
Halina
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o zdrowie dla synka i pomyślny obrót spraw u męża w pracy,
a
 

Świeca siedmiodniowa
Za Dusze w Czyśćcu cierpiące
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
Za moją babcię M. Z. o wiarę katolicka i zdrowie
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
módlmy się, proszę, aby POLSKA była wolna, niezależna, ważna i szanowana. Módlmy się, aby Polską rządzili prawdziwi patrioci - tacy jak Józef Piłsudski o to prosimy w imię Jezusa Chrystusa.Amen
Barbara
 

Świeca wieczysta
Chce zapalic swiece w intencji mojego syna zagrozonego niepelnosprawnoscia intelektualna, aby Matka Boza wstawila sie za nim u Najwyzszego, aby wyrosl na zdrowego i samodzielnego mezczyzne.
Marzena
 

Świeca siedmiodniowa
Teraz, w ostatnim tygodniu listopada - miesiąca dusz czyśccowych, chciałbym prosic o modlitwę za zmarłych: 1. z mojej rodziny: babcię Marunię, babcię Zosię, dziadka Jurka, wujka Ryśka i zmarłych z dalszej rodziny (znanych bardziej moim rodzicom niż mnie) oraz znanych mi powinowatych moich ciotek i dawnych bliższych znajomych rodziny; 2. zmarłych z mojej byłej szkoły podstawowej (12 osób), liceum (3 osoby) i uczelni (25 osób); 3. Alfredę Kaczorowską, Zofię i Józefa Kromskich, Kazimierza Szopę i zmarłych wolontariuszy szczecińskiego Hospicjum św. Jana Ewangelisty; 4. Józefa Kwiatkowskiego i zmarłych uczestników spotkań Odnowy w Duchu Świętym w parafii św. Jana Bosco w Szczecinie w latach 1991-1996; 5. moich rodziców chrzestnych Jadwigę i Jerzego; 6. księdza kanonika Stanisława Skorodeckiego; 7. księdza marianina z Lichenia - Olgierda Nassalskiego, ojca pasjonistę Dominika Busztę i księdza Krzysztofa Pasiekę MSF z Apostolstwa Dobrej Śmierci; 8. księdza kanonika Tadeusza Moskala; 9. prymasa Józefa Glempa i trzech nieżyjących arcybiskupów szczecińsko-kamieńskich: Kazimierza Majdańskiego, Mariana Przykuckiego i Zygmunta Kamińskiego; 10. Pawła Szczerzyńskiego; 11. troje moich zmarłych lekarzy; 12. profesora Wolfganga Richtera z Berlina.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
UKOCHANA MATEŃKO FATIMSKA BŁAGAM POMÓŻ MOJEMU SYNOWI HUBERTOWI.PROSZĘ O ZDROWIE DLA NIEGO , STAŁĄ LEGALNĄ BARDZO DOBRZE PŁATNĄ PRACĘ I DOBRĄ WIERZĄCĄ ŻONĘ.PROSZĘ ABY UWOLNIŁ SIĘ OD NAŁOGÓW PICIA ALKOHOLU , PALENIA PAPIEROSÓW I BRANIA NARKOTYKÓW.MATEŃKO OTUL GO SWOIM PŁASZCZEM DOBROCI A TY BOŻĘ MIŁOSIERNY PRZEBACZ MU WSZYSTKO CO ZŁE W JEGO ŻYCIU BYŁO.MODLĘ SIĘ DO CIEBIE MATUCHNO I PROSZĘ O POMOC .ZATROSKANA MATKA.
ELŻBIETA
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska proszę o to żeby nie stracić pracy lej normalnej jak i tej dodatkowej,świat mi się zawali.Błagam
Kasia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o Twoją opiekę Matko Fatimska dla całej rodziny.O zdrowie,o łaski potrzebne dla każdego z nas. O nawrócenie rodziny.Kasia
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
O uleczenie z nałogu pijaństwa i awanturnictwa, wyrwanie z grzechu niszczenia swojej rodziny dla siostrzeńca Mateusza,o mądrość i wyrozumiałość dla żony Mateusza - Kasi, o spokój w domu rodzinnym dla Dominika,podziękowanie za poprawę zdrowia Anny i o modlitwę o dalszą poprawę zdrowia i uleczenia z nałogów,o cud uleczenia z brodawczaka Pawła , o chrzest dla Lenki, dziękuję za zdrowie Kajtusia , o uratowanie mojej siostrzenicy i bratanic z grzechu cudzołóstwa a najmłodszej siostrzenicy i bratanicy od zgorszenia, o szczerą spowiedź dla mnie i wszystkich członków mojej rodziny, o nawrócenie dla siostry Marii i zerwanie z rozwodnikiem,żeby nie sprowadzała go do rodzinnego domu i aby pojednała się z rodzeństwem, o nawrócenie dla tych wszystkich członków mojej bliższej i dalszej rodziny którzy nie chodzą do kościoła i nie korzystają z sakramentów świętych, o pracę dla kolegi Piotra i poszukujących pracy z mojej rodziny i o godziwą zapłatę, w intencjach złożonych na tej stronie, o życie wieczne dla moich zmarłych rodziców, dziadków i babć, bratowej, szwagra, cioci Genowefy i zmarłej 16 października cioci Jadwigi oraz innych zmarłych z bliższej i dalszej rodziny, o trwałość małżeństw w mojej rodzinie szczególnie dla tych którym grozi rozpad (Matko Najświętsza Ty wiesz które małżeństwa są na krawędzi rozpadu -ratuj), o błogosławieństwo dla o. Józefa i podziękowanie za jego \\\\\\\"dobre słowa\\\\\\\",za całą rodzinę dobrego słowa, o zdrowie Józi, Kasi,Bożeny, Danusi,Marianny,Henryki, pani Teresy, Marysi-Zosi Ch., Marysi Ch., Adama K., pani Jasi,pani Joli, Ewy, Leokadii i jej córki,chorej na padaczkę Magdy, brata Józefa, nieznajomej z usg i cioci Czesławy oraz Antosia i innych członków z dalszej rodziny , podziękowanie za dotychczas otrzymane łaski, o cud uzdrowienia dla Szymonka z raka oka, o poprawę stanu zdrowia moich oczu, o jedność chrześcijan, o pokój i zgodę dla Ukrainy i opamiętanie dla Putina aby nie niszczył swojego i innych narodów, o nawrócenie Jadwigi, dziękuję za zdrowie 5-cioletniego Eryka , o błogosławieństwo dla księży z mojej parafii i opamiętanie dla tych kobiet, które oczerniają naszych kapłanów, o potrzebne łaski dla ks. Marka M., w intencji Zgromadzenia Sióstr Sług Jezusa o nowe powołania i liczny nabór mieszkanek do prowadzonej przez nie bursy, proszę ponownie aby Kasia przestała się na mnie gniewać i wyjaśniła powód,o szczęśliwą operację moich oczu, w intencji ratowania małżeństwa Jana z Lublina, w intencji poparcia dla arcybiskupa Gądeckiego i obrony czystości wiary katolickiej w kwestii udzielania komunii rozwodnikom ponownie zawierającym związki niesakramentalne i afirmacji związków homoseksualistów
Stanisława
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie dla mamy aby nie bolało ją biodro i mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry i opiekę w pracy.Matko Boża miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam w każdym dniu.
Dorota
 

Świeca trzydziestodniowa
W intencji Antoniny, Wawrzyńca i Bernadra- o odczytanie powołania do zawodu, do małżeństwa, do Rodziny, Trwanie w Wierze!!!- mateńka
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Wstawiam się za Mariolą, która ma wiele chorób nieuleczalnych zdaniem lekarzy, jest ona dzieckiem bożym. Proszę Panie Boże o uzdrowienie z tych dolegliwości i uwolnienie , i wzmocnienie jej w miłości do Ciebie, a także proszę o jej dzieci Anię i Piotra o Ducha Świętego dla nich, by kroczyli droga Bożą. O to sie módlmy w imieniu Jezusa Chrystusa. Amen
Ewa
 

1 |
...
 104 |
 105 |
 106 |
 107 |
 108 |
 109 |
 110 |
 111 |
 112 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2015