Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza, proszę Cię o znalezienie żony i założenie szczęśliwej rodziny
Łukasz
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę zrozumienia \'\'Kodu Atrakcyjności,, chciałbym aby ta książka mi pomogła.
Adam
 

Świeca trzydziestodniowa
Za dusze w czyśćcu cierpiące.
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
NMP Królowo Miłosierdzia,proszę Cię okaż Miłosierdzie zmarłemu Jakubowi de Molay i wyproś mu Maryjo przejście do Królestwa Niebieskiego.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękuję Bogu i Matce Najświętszej za otrzymane łaski,nadal proszę o pomoc w rozwiązaniu bardzo trudnych problemów rodzinnych.
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu Chryste, oddaje ci wszystkie troski i zmartwienia polskich leśników i Lasów Państwowych. Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu Chryste, oddaję Ci wszystkie troski i zmartwienia polskich patriotów. Jezu Ufam Tobie.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Miłosierny Boże, Tobie polecam duszę mojej kochanej Babci Honoraty. Przyjmij ją do swojej chwały. Jezu Ufam Tobie!
Iwona
 

Świeca siedmiodniowa
O Dary Ducha Świętego i Boże Błogosławieństwo w rodzinie.
Małgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu Chryste, oddaje Ci wszystkie troski i zmartwienia polskich rolników.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Jezu Chryste, oddaje Ci wszystkie moje troski i zmartwienia.Amen
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Spraw Maryjo aby mnie przestał boleć brzuch bym był zdrowy tobie się Maryjo zawierzam
Rafał
 

Świeca trzydziestodniowa
O zdrowie dla syna Mateusza
Piotr
 

Świeca siedmiodniowa
Z Całego Serca proszę o Szczęście, Radość, Pomyślność, Zadowolenie z Życia. Proszę o to, by już Wszystko Było Dobrze. :)
Dominik
 

Świeca siedmiodniowa
Módlmy się wg zaleceń Pana Jezusa podanych Gabrieli Bossis w dniu 3 września 1940 r. - oto cytat z jej książki pt. \"On i ja\" (tom I, str. 269-270) wydanej w roku 2008 przez wydawnictwo Michalineum za pozwoleniem Kurii Metropolitalnej Warszawskiej: \" - W poniedziałek: żyj w miłości Ducha Świętego, prosząc Go o miłośc. To On jest sprawcą świętości. - We wtorek: bądź z Królową Aniołów i z aniołami: wynagradzaj za swoje winy i za winy innych. - W środę: ze świętym Józefem. Zapożyczaj odeń jego życie wewnętrzne. - W czwartek: bądź małą hostią razem ze Mną. Bądź hostią, która śpiewa. Jak skąpiec - szukaj okazji do małych ofiar, które cię będą odnawiac w stanie hostii. - W piątek: bądź cała oddana memu sercu. Piątek, który był dla Mnie wielkim cierpieniem, niech będzie dla ciebie wielkim ukojeniem. - W sobotę: nie jesteś sama, towarzyszy ci moja Matka. Wzbudzaj w sobie Jej miłośc. - W niedzielę: wznieś się na łono Trójcy Świętej, jak ziarnko kadzidła, w czystym uwielbieniu. Czyń tak, mała duszyczko.\"
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
Mateńko kochana proszę o łaskę zdrowia dla mnie i mojej rodziny.Proszę Mateńko kochana o wsparcie mnie w walce ze moimi słabościami.Proszę tez o wsparcie dla mnie w niesieniu pomocy innym ludziom cierpiącym samotnym chorym i tym którzy nie mogą odnalez drogi do Syna Twojego Jezusa Chrystusa.
Paweł
 

Świeca siedmiodniowa
o obudzenie odpowiedzialności za Ojczyznę Polskę,odmianę ludzi,aby zaczęli się troszczyć o własny kraj -Polskę i Polaków, a nie ukraińców,aby klucz do kasy narodu nie był w rękach złodziei, pijaków i aferzystów.Amen.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
Prosze o opieke nad moja rodzina i blogoslawienstwo dla rodziny,oby moi wrogowie zostali przyjaciolmi,aby maz znalazl prace
beata ,jaroslaw
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boza prosze wypros dla mnie Laske poznania wartosciowego, godnego zaufania i mojej milosci mezczyzny, ktoremu bedzie zalezalo na mnie i moim szczesciu. Matko Boza z calego serca prosze wypros mi poznanie mezczyzny, ktory szuka stalego zwiazku i bedzie dobrym ojcem i mezem. Bardzo chce i potrzebuje konkretnego i stalego mezczyzne z ktorym bedziemy do siebie pasowali. Tak trudno poznac kogos na poziomie. Maryjo wypros mi u Jezusa jaknajszybsze zapoznanie sie z mezczyzna ktory nie boi sie zaopiekowac kobieta. Jest mi bardzo trudno samej i moja dluga samotnosc sprawia ze czuje sie malo wartosciowa kobieta.
Sylwia
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę z całych sił o modlitwę za zmarłą kilka dni temu tragicznie Sylwię. Niech jej dusza nie błądzi lecz zazna spokoju.Spokoju jakiego za życia jej brakowało.
Anna
 

Świeca wieczysta
Serdecznie proszę o modlitwy w mojej intencji czyli o ułożenie własnego życia tak, aby jak najbardziej podobać się Panu Bogu, o znajdywaniu jak najprostszych dróg do Pana Boga, o ochronę od Złego, o zdrowie, o pracę, o zadośćuczynienie zobowiązaniom, o to abym mogła być narzędziem w ręku Boga, abym mogła przysłużyć się Panu Bogu, a na końcu życia o szczęśliwą śmierć i możliwość zobaczenia oblicza Boga, w tym o Miłosierdzie Boże dla mnie i wybaczenie moich ciężkich grzechów, których tak bardzo żałuję. Także o zanoszenie moich modlitw do Pana Boga, a zwłaszcza żalu mojego za grzechy oraz wielkiego dziękczynienia za otrzymywane nieustannie łaski. Bóg zapłać
Elżbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko z Fatimy proszę Cię o opiekę nad moją siostrą Agnieszką w czasie jej pobytu za granicą w pracy. Opiekuj się nią proszę, chroń ją przed nieszczęśliwymi wypadkami, złymi ludźmi i chorobami.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o powrót do zdrowia,siłę w walce z chorobą i Boże błogosławieństwo dla Grażynki. Anna W.
ANNA
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska, proszę o Twoje wstawiennictwo przed Bogiem Ojcem, żeby Pan obdarował mnie mężem jak Ciebie św. Józefem..proszę i błagam, żebym mogła mieć rodzinę na wzór Świętej Rodziny jak Twoja Matko Moja. Pragnę, żeby Pan mi w tym pomógł, proszę już tyle lat o te Wesele jak w Kanie Galilejskiej. Maryjo Matko Jezusa Chrystusa wiem, że Twoje orędownictwo jest bardzo Ważne i Twój Syn Jezus Chrystus robi i słucha się Ciebie jak w Kanie Galilejskiej, jeżeli jest to Wolą Boga Ojca, bo Pragnie, żebyśmy również się radowali..proszę..TWOJA- córka, pomóż mi MAMO...!!!Bożenka
Bożena
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska Błagam, aby Anna zdała egzamin lekarski. Otocz ją Swoją opieką. Módl się za nami
Renata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę do Matki Boskiej Fatimskiej o zdrowie dla mojej corki Joanny , prosi Malgorzata
Malgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę o uzdrowienie Agnieszki aby wrocila do przytomności ,prosi Malgorzata
Malgorzata
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska chciałabym pomodlić się o zgodę miedzy ludźmi i narodami.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska czuwaj nad dziećmi niewidomymi,słabowidzącymi.Matko Ukochana bądź ich ratunkiem dni codziennych,bądź im pomocą i oparciem.Matko Ukochana przytul te dzieci do serca swego Matczynego,gdy tak często czuja się samotne.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam Matkę Przenajswietsza o uzdrowienie z choroby ciała dla JAniny, nawrócenie jej duszy oraz o zdrowie i nawrócenie dla WLadyslawa.
marta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska czuwaj nad dziećmi chorymi na raka,dziećmi cierpiącymi,dziećmi opuszczonymi.Matko Ukochana miej je w swojej opiece,bądź im nadzieją i otuchą.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Dziękując za cud poczęcia, błagam Matkę Przenajswietsza o łaskę zdrowia dla naszego DZieciatka i szczęśliwe rozwiązanie.
marta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska miej w opiece mamę mojej koleżanki Eli.Matko Ukochana czuwaj nad Nimi w tych ciężkich chwilach,które przechodzą.
Elzbieta
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Fatimska miej w opiece Patryka i Jego rodzinę,błagam Cie Matuchno Ukochana o łaskę zdrowia dla tej rodziny,o łaskę wytrwałości,o siły.Matko Ukochana czuwaj nad tą rodzina.
Elzbieta
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Boża Fatimska,proszę Cię otocz opieką Marcina,pomóż mu Maryjo wrócić do Boga,i okaż mu dużo ciepła i Miłości. Proszę Cię także o zdrowie dla mnie, ojca i całej mojej rodziny. Dziękuję Ci za opiekę nad całą moją rodziną i proszę Cię o dalsza pomoc i ochronę amen. Hanna
Hanna
 

Świeca trzydziestodniowa
By Michał wrócił do Joanny, by znów Bóg połączył nasze drogi
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Maryjo proszę Cię o łaskę dla bliskiej mi osoby, o wiarę, dary Ducha Św. mądrość, rozum, dobroć. Proszę Cię także o siły w walce ze złem i przeciwnościami losu dla mnie, o nie załamywanie sie tylko kroczenie z wiarą do przodu.
Joanna
 

Świeca trzydziestodniowa
By myśli Damianie znikły, pomimo tego, że może i jest moją bratnią duszą to nie chce z nim być, nie chce z nim spędzić ani chwili dłużej w moim życiu. Ciągle mam natrętne myśli,że on jest mój itd. Ale on mi się nie podoba, brzydzę sie nim, ale ciągle jestem atakowana, nie wiem przez co, ciągle tak jakby mi ktoś do głowy pókał, że jak z nim nie będę to nie będę miała już nikogo, nikogo nie znajde nowego. Boje sie, że w końcu ulegne jego namowom, JA NIE CHCE!!!!!!!!
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
NMP Królowo Miłosierdzia,proszę Cię nawiedź dusze zmarłych z rodziny Ks.Grzegorza,pociesz je Maryjo i swoim wstawiennictwem wyjednaj im łaskę przebywania z Bogiem w niebie.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża Fatimska,proszę Cię otocz opieką Leonarda,wyproś mu łaskę nawrócenia i natchnij go dobrymi myślami.
Szczepan
 

Świeca siedmiodniowa
Kochana Matko proszę Cie o pomoc na jutrzejszych badaniach mojej mamy i taty. Błagam o pozytywny ich wynik. Prosze również o powodzenie na przetargu. Błagam zajmij sie moja rodziną. Kocham Cie i wierze
Małgosia
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko ukochana prosze o wstawiennictwo u Pana mojego a syna Twojego o rozwiazanie nieunormowanej sytuacje malzenskiej.Matko sama nie potrajie i syn Twoj wie o tym blakam sie,smuce sie o Maryjo.Pomoz mi zjednoczyc sie z Nim w sakramentach sw do ktorych dzis nie mam dostepu.Niech ten okres Wielkiego Postu otworzy mi droge do zbawienia i radosci z mozliwosci obcowania z Chrystusem zmartwychwstalym rowniez w sercy moim.Abym przez Twoje wstawiennictwo mogla dostapic do sakramentu pokuty i eucharysti.
Anna
 

Świeca trzydziestodniowa
O rozwiazanie mojej sytuacje malzenskiej abym mogla przystapic do sakramentow pojednania z Chrystusem i w Nim sie odnowila i radowala.Matko moja we wspanilosci swojej pros syna swojego o pomoc dla mnie sama nie potrajie nie daje rady szukam pomocy twojej o Pani i Matko moja, ratuj dusze i serce moje.
Anna
 

Świeca siedmiodniowa
O siły dla mnie. Dziękuję.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
O nawrócenie Nas i Naszych dzieci, o zdrowie mojej Mamy, dr J. Targalskiego, L. Żebrowskiego, K. Wyszkowskiego, St. Barańczaka, S.Michalkiewicza, pomyślność i zdrowie całej mojej rodziny, zdrowie męża Ani, Ojczyzny, Europy i świata. Spokój duszy dla p. Krysi, p.Irka. O zdrowie i pomyślność rodziny p.Krysi. O zdrowie K. Grzybowskiej, pomyślność synka Lucyny S., zdrowie Ani i jej mamy Ewy i ich pomyślność, zdrowie babci Wiktora P. O uzdrowienie małej Madzi. O uzdrowienie Artura G. Ratuj, Pani Nasza, chorych na raka, Jurka, Wacka. O rozwiązanie problemu. O potomstwo dla pragnących. O wszystkie moje dotychczasowe intencje. O wyjście z nałogu T. i P. O pomyślność w pracy T. W intencji dusz w czyśćcu cierpiących. Za wszystkich naszych księży i osoby duchowne. Za Ukrainę. Pani ratuj p.Henryka.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Boże proszę cię o scalenie mojego małżeństwa, o powrót męża, o to byś zjednoczył to co rozbite, by złość opadła, wlej miłość w serce męża, niech zechce nawiązać kontakt i wrócić, przebaczy i sam chce przebaczenia. Boże spraw by mój mąz do nas wrócił by chciał spróbowac uratować naszą rodzinę od ostatecznego rozpadku Boże zamień nienawiśc i niechęc w miłość, spraw cud scalenia mojej rodziny
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
O łaskę lepszego zrozumienia \'\'Kodu Atrakcyjności aby były pierwsze efekty.AMEN
Adam
 

Świeca siedmiodniowa
o wszelkie łaski potrzebne dla Michała , chorego narkomana, o siły do walki i o zdrowie
Katarzyna
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. ofiar zbrodni wołyńskiej - ludobójstwa dokonanego przez ukraińców w miejscowości z siedmiu przedwojennych województw II Rzeczypospolitej: wołyńskiego, poleskiego, stanisławowskiego, tarnopolskiego, lwowskiego oraz częściowo lubelskiego i krakowskiego, w których dokonano masowych mordów w latach 1942-1947.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. wszystkich z rodziny Bader
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Bronisławy Bednarz i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. wszystkich z rodziny Filipowicz
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy s.p. Wszystkich którzy odeszli z tego świata
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Janiny Czyż i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Jana Kuca i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Stefanii, Jerzego, Ireneusza Lorków i wszystkich z rodziny.
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. pani Mirek i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Zofii Janusz i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Jana Wolskiego i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Henryka Wolskiego i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Romana Białka i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Janiny Gdaniec i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Artura i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy s.p. Agnieszki Kardasz i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Marii i Józefa Nowakowskich i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy s.p. Janiny i Władysława Darskich i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Heleny i Jana Rodziewiczów i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Julii i Stanisława Wolskich i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
o spokój duszy ś.p. Weroniki i Wincentego Kołodziejów i wszystkich z rodziny
Barbara
 

Świeca siedmiodniowa
proszę, aby Polacy się opamiętali i zastanowili komu chcą pomagać! Ukraińcy ostatnio odznaczyli Stepana Banderę, dowódcę UPA, orderem Bohatera Ukrainy !To jest odczytywane jako przegrana nas wszystkich Polaków, - To powód do ogromnego smutku, że przez tyle lat wszystkie te wspomnienia, apele do polityków nie odniosły żadnego skutku, bo politycy bali się narazić i zepsuć stosunki ukraińsko - polskie- dlatego cicho siedzieli i siedzą do dziś, zapominając o Wołyniu, Kresach, mordach, ludobójstwie dokonanym przez ukraińców!
Barbara
 

Świeca trzydziestodniowa
Dziękuję za łaskę wiary i miłości w mojej rodzinie, proszę o łaskę bożą dla tych, którzy modlą sie w moich intencjach, ołaskę wiary i miłości dla nich i dla całego świata. Leszek
Leszek
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko Fatimska Bardzo Cię proszę o twoje wstawiennictwo za zdrowie mojego synka Kubusia. Tak bardzo pragnę aby Kubuś był całkowicie zdrowy , aby ni miał zeza i aby prawidłowo się rozwijał. Dziękuję Ci za dotychczasową pomoc . Błagam Cię miej Kubusia w swej opiece.
Agnieszka
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska, prosze serdecznie o zdrowie dla mojej mamusi, ojca, babci, brata, mojej zony, cureczki i o szczesliwe rozwiazanie wszystkich moich problemow.Prosze rowniez, zebym mogl powrucic pieniadze ktore jestem winien ludziom.
Marian
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boska, prosze serdecznie o zdrowie dla mojej mamusi, ojca, babci, brata, mojej zony, cureczki i o szczesliwe rozwiazanie wszystkich moich problemow.Prosze rowniez, zebym mogl powrucic pieniadze ktore jestem winien ludziom.
Marian
 

Świeca siedmiodniowa
Mateczko, ulituj sie nad moja rodzina, dopomuz nam w naszych trudnosciach. Ochraniaj nas przed naszymi wrogami.
Jadwiga
 

Świeca trzydziestodniowa
Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia mojej nieuleczalnie chorej córki Katarzyny. prosi matka Jadwiga.
Jadwiga
 

Świeca trzydziestodniowa
Prosze o modlitwe za zdrowie malutkiego Wiktora, niech Bog ma go w szczegolnej opiece.
Beata
 

Świeca siedmiodniowa
Błagam o pracę w Gorzowie Wlkp.
Irena
 

Świeca trzydziestodniowa
Bogu Ojcu i Duchowi Świętemu przez Najdroższą Krew i w imię Pana Jezusa prosimy o zdrowie dla Andrzeja, o błogosławieństwo w czasie operacji oraz potrzebne łaski dla personelu medycznego. Maryjo uzdrowienie chorych, módl się za Nim.
Jan
 

Świeca siedmiodniowa
Pani z Fatimy, dziękuję Ci za Twoje łaski i proszę o Twoją opiekę dla mnie i moich bliskich na ten nowy tydzień... Miej nas zawsze w Swej Opiece.
Andrzej
 

Świeca trzydziestodniowa
Nie dam rady bez Maryjnego wstawiennictwa rozwiązać swoich problemów , dlatego proszę o modlitewne wsparcie . Bóg zapłać !
Ignacy
 

Świeca siedmiodniowa
Najlepsza Matko proszę o Wiarę, Nadzieję i Miłość. Proszę Cię, wyproś zdrowie, trzeźwość i pokorę, pogodę ducha i dobrą śmierć.
Łukasz
 

Świeca trzydziestodniowa
aby żona mi wybaczyła
Krzysztof
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Najświętsza proszę o dar zdrowie dla Grzegorza w ciężkiej chrobie
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
Pokornie proszę o łaskę nawrócenia dla brata Darka
Sławek
 

Świeca siedmiodniowa
o zdrowie dla Szymonka i Mateusza oraz mamy i w podziękowaniu za otrzymane laski
ewa
 

Świeca trzydziestodniowa
Matko Najświętsza, proszę o modlitwe za dusze w czyśćcu cierpiące, proszę o ulgę dla nich i o to, aby szybko dostąpiły zbawienia. Prosze rowniez o modlitwe za wszystkich chorych i ciezko chorych na ziemii. Dziekuje jednoczesnie za wszystkie dostapione mi laski Boze, szczegolnie za modlitwy w intencji mojego syna Romana, ktorego sytuacja zyciowa dzieki tym modlom znacznie sie poprawila. Prosze o dalsze modly w jego intencji.
Ewa
 

Świeca siedmiodniowa
w 59 roku mojego ziemskiego pielgrzymowania za pośrednictwem mojej Matki Fatimskiej proszę Ciebie Boże o Miłosierdzie i przebaczenie....Jednocześnie dziękuję za wszystkie łaski jakimi nieustannie jestem obdarzany
Kazimierz
 

Świeca siedmiodniowa
Matuchno kochana proszę,otocz swoją opieką Łukasza,chroń go od wszelkiego zła
Zofia
 

Świeca siedmiodniowa
Za dusze w czyśćcu cierpiące.
Joanna
 

Świeca siedmiodniowa
Panienka Najświętsza wiem, że chronisz mnie na co dzień,pomagasz mi w rozwiązywaniu problemów, które mam od wielu lat, pomimo, że to tak bardzo boli. Matko proszę chroń mnie od zła i nieszczęść, daj siłę w codziennym życiu, spokój w pracy. Wiesz Matko kochana kogo kocham, spraw Mateńko aby Marek mnie kochał równie mocno jak ja go kocham, wiesz jak długo czekaliśmy na tą miłość. Proszę daj nam spełnienie. Matko Najświętsza daj mi siłę, mądrość i miłość. Dziękuje za wszystkie łaski, które na mnie codziennie spływają.
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o zdrowie i dar życia dla mojego dziadka w ciężkiej chorobie
Lilianna
 

Świeca siedmiodniowa
Matko Boża proszę o łaskę dla Marka, pomoc w rozwiązaniu jego trudnych spraw. Proszę aby zrozumiał, że bardzo Go kocham, pomimo upływu lat.
Lila
 

Świeca trzydziestodniowa
aby dziadek zastosował się do zaleceń lekarza - zmienił dietę i zaczął więcej chodzić i aby nie miał tak dużych problemów z pamięcią
Dominika
 

Świeca trzydziestodniowa
aby mój narzeczony znalazł w niedługim czasie dobrą pracę
Dominika
 

Świeca trzydziestodniowa
żeby moja mama utrzymała się w swojej pracy, aby polepszyły się warunki i atmosfera panujące w zakładzie oraz aby zdrowie, zarówno fizyczne jak i psychiczne jej dopisywało
Dominika
 

Świeca trzydziestodniowa
za miłosierdzie dla duszy mojego taty Andrzeja Michalika i wszystkich zmarłych z rodziny mojej i mojego narzeczonego oraz zdrowie i opiekę dla wszystkich moich bliskich
Dominika
 

Świeca siedmiodniowa
O przywrócenie zdrowia i życia dla Maćka, o uleczenie go z choroby nowotworowej.
Lucyna
 

Świeca siedmiodniowa
Proszę o modlitwę za mojego męża, aby miał odwagę stawić czoło nowym wyzwaniom, w pracy i w życiu osobistym, proszę o modlitwę w sprawie poprawy sytuacji w jego pracy, aby kosztowała go mniej stresu i aby nie cierpiało na tym nasze życie rodzinne. Bóg zapłać.
A
 

Świeca siedmiodniowa
Bardzo prosze o modlitwe o zdrowie dla mojego ojca oraz o szczesliwe pozytywne rozpatrzenie moich spraw urzedowych, z korzyscia dla mnie, Bog zaplac.....
Anna
 

1 |
...
 104 |
 105 |
 106 |
 107 |
 108 |
 109 |
 110 |
 111 |
 112 |
...
 INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI              KRAKÓW 2014